مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وبسایت تعاملی و تشویق

طراحی
وبسایت تعاملی و تشویق استفاده کننده به تعامل تعاملات استفاده کننده به طور فزاینده ای محبوب شده می‌باشد و رو به ارتقا میباشد . مصرف کنندگان مقطع بیشتری را در پباده سازی وب سایت ریسپانسیو که از خصوصیت های تعاملی استفاده کننده استعمال می کنند، سپری می نمایند . این پروسه در پباده سازی UX، مشتریانی که از پرداختن برهه زمانی خویش در تعاملات پیشرفته خودداری می کنند، بازخورد می نماید .

طراحی سایت در مشهد

گرچه مشتریان و مجموعه خودشان مایلند این خصوصیت های دیدنی مثل را داشته باشند و تجربه نمایند . پیش بینی گروه طراح وب ما برای این سال این می‌باشد که فرایندهای توسعه خود کار ظواهر شوند و امید‌واریم هزینه را برای مشتریانی که می خواهند ویژگی های منحصربه‌فرد به شخص و تعاملی در سایت های خویش را می خواهند، کاهش یابد .

یک مثال خوب از تعامل کاربر را می توان در Cocainenomics از وال استریت ژورنال تحلیل کرد . این دسته پباده سازی تارنما نه تنها استعداد طراحی بصری را نشان می دهد بلکه بازه زمانی وب سایت را در کاغذ و آگاهی از اسم تجاری برای مخاطبان افزایش می دهد .

به کار گیری
از تجربه کاربری با خطوط مورب در سال های گذشته، ما شاهد فرآیند استفاده از خطوط مستقیم و افقی برای انقطاع کردن بخش ها در صفحات وب وب سایت بوده ایم . پس از انجام برخی پژوهش ها UX در این زمینه، مجموعه ما کشف کرده می‌باشد که به کار گیری از پباده سازی با خط مورب خیر تنها از لحاظ بصری جذاب تراست، بلکه جهت چشم انداز کاربر را برای دنبال کردن کاغذ یا اشاره به یک تماس به عمل تولید می نماید . با استعمال از طراحی مورب در طرح های شما ،حرکت یوزرها را در کل وبسایت شما فزایش می دهد، به همین استدلال TaxiNet این روند را در وب تارنما خویش اجرا می نماید .

به کارگیری
از کارتن های وابسته به پیمایش صفحات روند دیدنی دیگری که پباده سازی وب سایت که محبوبیت بیشتری داراست وما متوجه آن شده ایم . این گونه پباده سازی سایت نه تنها استعداد پباده سازی بصری و مهارت های توسعه و گسترش ی سمت کاربر را نشان می دهد، بلکه دوران اینترنت وب سایت را در برگه و تعامل استفاده کننده را ارتقاء می دهد . اینترنت وب سایت ایگور این فعالیت را با تشویق کاربران به تکان در کاغذ و یا با از کلیک انجام داده میباشد . اینچنین کاربر تمام خط خدمات آنان را ملاحظه کنید . تا هنگامی که برنامه کودکان هاشما را از اهدافتان دور نکند و یا کاربران را منگ نکنند، این پروسه طراحی وب می تواند یک رویکرد مضاعف اثر گذار برای تبدیل بازدیدکنندگان تارنما به کاربران وبسایت باشد .

به کارگیری
از رنگ ها در برندسازی یک روند طراحی وبسایت که شما دوست دارید، یک نگاه به برند در تعدادی رنگ هست . شرکت هایی نظیر Camden Town Brewery در هم اکنون جنبش به سوی طراحی سایت این چنینی می‌باشند که براساس کاغذ یا این که فرآورده مارکدار هستند . طریق ای که کاربر با فرآورده یا این که صفحات ارتباط برقرار می نماید را تغییر تحول می دهد . این طراحی وب سایت به طور ناخودآگاه به استفاده کننده کمک می کند تا با یاری سایت در سایت شما حرکت کند و مال یک برگه یا خدماتی که آنها می دهند، پیدا کنند . این قضیه تنها بر اساس نشانه های رنگ بصری هست .

اضافه کردن
عمق عمده به طراحی طراحان ما در تارنما پیام آهنگ از سایه های افتاده و رنگ های گوناگون برای بیش تر کردن عمق و ارائه وب سایت مرکزی و پیچیده تر استعمال کرده اند . ما در شرکت یقین داریم که تولید طرح های مسطحی که به نظر می رسد سه بعدی هستند، سبب می شود تا آن‌ها از حیث بصری جالب تر شوند . یک پباده سازی وب سایت فن ای برخی تایم ها یوزرها را به گام بعدی روند فروش جهت دهی می کند . بعضی از رایج ترین تکنیک ها برای طولانی تر کردن عمق بخش اعظم به طرح های اینترنت تارنما مشتمل بر به کار گیری از سایه افتاده، شیب یا طرح های رنگی دوتایی می‌باشد .

عنوان ها
والا و قابل دقت به نظر می‌رسد که کاربران در جامعه فتوشاپ ما برهه زمانی کمتری برای صرف کردن در وب سایت ها دارا هستند . با به کار گیری از جمله ها با عنا وین گرانقدر و جسورانه و پیام کوتاه، برای جذب مخاطبان پر سرعت و سریعتر برای تبدیل آن‌ها به مشتری می‌باشد . مقدار عمده این تگ های عنوان معمولا با پایین نوشته بخش اعظم کوچک می شود .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۱:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)