مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

جاوا اسکریپت جیسون

تولید
رابطه فی مابین پایتون و جاوا اسکریپت با JSON جاوا اسکریپت و پایتون هر دو قسمتی از زبان‌های برنامه‌نویسی دوچندان دوستداشتنی به اکانت می آیند . در متن فوق راه راه‌اندازی یک سرور و نصب پایتون و بعد برقراری رابطه میان جاوا اسکریپت با پایتون توضیح داده گردیده میباشد .

طراحی سایت در مشهد

12
نکته اصلی برای تحلیل کتابخانه‌های نو جاوا اسکریپت جاوا اسکریپت گویش دوچندان محبوبی به اکانت می آید و فناوری‌های مختلفی برای تسهیل کدنویسی به این زبان ارائه شده‌اند، اما از کجا می‌توانیم بدانیم آیا یک فناوری، قیمت سرمایه‌گذاری داراست یا نه؟ در نوشته فوق به آنالیز کتابخانه‌های جدید و ابزارهای مختلفی که افراد برای توسعه و گسترش کد جاوا اسکریپت به کارگیری می‌کنند، پرداخته شده و دلیل به کار گیری آنان نیز مورد محاسبه قرار گرفته هست . در این متن یک سیستم امتیازبندی برای رتبه‌بندی فریمورک‌ها و کتابخانه‌های جاوا اسکریپت معرفی گردیده است که با آن می‌توانید شعور فرمائید آیا یک فناوری ارزش صرف وقت برای یادگیری و کسب مهارت را داراست یا خوبی .

یادگرفتن جاوا اسکریپت: پباده سازی نوار ترقی زیبا و واکنش‌گرا با ProgressBar .js
در این نوشته به معرفی کتابخانه کارآمد ProgressBar .js برای تولید نوارهای پیشرفت موقعیت در جاوا اسکریپت پرداخته گردیده می‌باشد . هنگامی که این کتابخانه را در پروژه خود گنجاندید، می‌توانید یک نوار ترقی را با به کار گیری از این کتابخانه به آسانی ساخت کنید . همینطور مواقعی در خصوص تولید برنامه خردسالان و ساخت نوار ترقی با شکل‌های مختص ارائه شده‌اند .

بهینه‌سازی
کد‌های جاوا اسکریپت در سال 2۰1۸ — راهنمای جامع (بخش اول) بهینه‌سازی
کد‌های جاوا اسکریپت در سال 2۰1۸ — راهنمای جامع (بخش دوم) در دو مقاله فوق به طور جامع و تفصیلی به رویکرد کدنویسی صحیح و بهینه‌سازی کدهای جاوا اسکریپت پرداخته شده هست . در این نوشته‌ها خط مش کاهش هزینه اجرای کدهای جاوا اسکریپت، بهینه‌سازی برای پلتفرم موبایل، و متناسب‌سازی کد برای سرعت‌های متفاوت کانال معرفی شده‌اند . کاهش حجم کد، افراز کد، اندازه‌گیری و بررسی روی کدها مواردی میباشند که در ادامه مقاله‌ها فوق ارائه شده‌اند .

جاوا اسکریپت زبانی می‌باشد که در ابتدا صرفاً در مرورگرهای اینترنت جاسازی گردیده بود؛ اما امروزه موتورهای جاوا اسکریپت متعدد در نرم‌افزارهای متعدد دیگری مثل وب‌سرورهای سمت سرور و پایگاه‌های داده و همینطور در برنامه‌های غیر وب مانند پردازشگرهای واژه و نرم‌افزارهای PDF نیز جاسازی شده‌اند . همچنین از آن در محیط‌های بازه زمانی اجرایی به کار گیری می گردد که امکان نوشتن اپلیکیشن‌های موبایل و دسکتاپ را فراهم ساخته‌اند . با این که جاوا و جاوا اسکریپت از نظر نامگذاری شبیه نیز هستند، البته از منظرهای متعدد با نیز تفاوت‌های دارای اهمیت دارند . جاوا اسکریپت به عنوان یک گویش برنامه‌نویسی مسئله استفاده در اینترنت منزلت فراوان بالایی از حیث شاخص‌های متعدد در دنیای برنامه‌نویسی دارااست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)