مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

افزونه‌ های محبوب وردپرس

اگر اندکی با مقوله خط مش اندازی اینترنت وبسایت شناخت داشته باشید و یا چه بسا در بازه ای تصمیم به خط مش اندازی اینترنت وبسایت گرفته باشید، تقریبا غیر ممکن است که نام وردپرس را نشنیده باشید . WordPress با اختلاف، جزء محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت محتوا قرار دارد و هر روز نیز در هم اکنون بهبود و ارتقاء عملکرد خود می باشد . یک عدد از مسائلی که در محبوبیت این CMS تاثیر بدون واسطه داشته است، امکان افزودن قابلیت‌های دلخواه با نصب افزونه‌ها و یا همان ‌plugin ها می باشد . در این مقاله قصد داریم افزونه‌های محبوب وردپرس را که نصب و فعال سازی آن برای هر وب سایتی لازم است، به شما معرفی کنیم . لطفا با ما یاور باشید .

طراحی سایت در مشهد

افزونه‌
های محبوب وردپرس Yoast SEO Yoast
SEO مسلما داشتن بازدید بالا برای هر اینترنت سایتی یک هدف دارای اهمیت به اکانت می آید . یک عدد از مواقعی که تاثیر مستقیمی بر این امر دارد، تنظیمات درست در مشاجره SEO اینترنت وبسایت می‌باشد . افزونه Yoast SEO در وردپرس، رئیس این کار را به بهترین شکل ممکن برای وب وب سایت شما انجام می دهد . این افزونه با بیش از ۵ میلیون سکو بارگذاری، یک از دوست داستنی ترین افزونه‌‌های مورد استعمال در WordPress میباشد . Yoast SEO امکاناتی همانند طولانی تر کردن متا تگ‌ها، تولید Sitemap، اتصال وبسایت به Google Search Console، باصرفه سازی برای social media و غیره را ارائه می دهد .

Google
XML Sitemaps پلاگین نقشه وبسایت گوگل یا Google XML Sitemaps قضیه بعدی از افزونه‌های محبوب و مالامال کاربرد وردپرس می‌باشد . این پلاگین با بهینه سازی نقشه وب سایت شما ایندکس شدن آن را برای موتورهای جست و جو از پاراگراف گوگل، یاهو و بینگ خوب تر می کند . رویه کار به این شکل می باشد که با با صرفه سازی نقشه سایت، ربات های خزنده موتور های جست و جو را از به روز های شما با خبر می کند و بررسی وبسایت شما را برای موتور های جست و جو کارآمد خیس می کند . این افزونه بیش از ۲ میلیون نصب فعال دارااست و طبق گفته سازندگان آن تارنما شما را نماید نمی نماید .

WordPress
Importer افزونه بعدی که بخشی از پلاگین‌های پر کاربرد وردپرس است، پلاگین درون‌ریزی وردپرس یا وردپرس ایمپورتر اسم دارد . این پلاگین کلیه پست ها، برگه ها، کامنت ها، تگ ها، گونه بندی ها و مورد ها دیگر را از داخل یک پوشه xml فراخوانی و روی وب سایت نو شما بارگذاری می کند . برای تهیه و تنظیم پوشه xml می توانید به قسمت ابزار ها و پایین منوی برون بری مراجعه کنید و از آنجا از سایت خویش یک فولدر xml تهیه و تنظیم نمائید و آن گاه به وسیله پلاگین درون‌ریزی وردپرس مبادرت به بازگرداندن داده ها روی به عبارتی وب سایت و یا این که تارنما دیگری کنید . از دیگر مواقعی که می بضاعت از این پلاگین استفاده کرد، بیشتر کردن محتوا برای یک تم جدید است . این پلاگین بیش از ۴ میلیون نصب فعال دارااست و یکی از افزونه‌های دوست داستنی و لبریز کاربرد وردپرس می‌باشد .

افزونه‌
های دوستداشتنی وردپرس WooCommerce WooCommerce
ووکامرس پلاگین فروشگاه ساز کارکشته و معروف وردپرس است . با نصب این افزونه علاوه بر به کارگیری از تجهیزات ویژه وردپرس، یک مغازه اینترنتی توانا در دسترس شماست . این افزونه به یاد بدون پول بودن و آسانی در نصب و به کار گیری به یک عدد از افزونه های دوستداشتنی وردپرس تبدیل گردیده میباشد . در کشور‌ایران این افزونه کاملا پارسی شده است و به برهان وجود افزونه‌های اختصاصی نظیر درگاه‌های پرداخت ووکامرس، پلاگین اس ام اس ووکامرس، پلاگین حمل و نقل ووکامرس و افزونه‌ها و تجهیزات دیگر زیاد دوستداشتنی و پرطرفدار هست . در درحال حاضر حاضر بیش از ۶ میلیون مغازه اینترنتی در سراسر جهان از ووکامرس به کار گیری می نمایند .

Duplicator
Duplicator از دیگر افزونه‌های دوست داستنی وردپرس است . این افزونه کل وب سایت شما دربرگیرنده دیتابیس، فایل‌ها، پلاگین‌ها و تم‌ها را در یک فایل استخراج و ذخیره می کند . خطاهای احتمالی را به صورت خودکار برطرف می کند و به راحتی می توانید این اطلاعات را در وب سایت جدید بار گذاری و به کارگیری کنید . این پلاگین بیش از ۱ میلیون نصب فعال دارد .

 

Contact
Form 7 فرم تماس ۷ از دیگر پلاگین‌های لبریز کاربرد وردپرس هست . این پلاگین برای پباده سازی و قرار دادن فرم های تماس گوناگون و سفارشی در اینترنت وب سایت شما پباده سازی شده می‌باشد . قابلیت و امکان به کارگیری از آنتی اسپم مانند CAPTCHA را دارد و همینطور با تکنولوژی ایجکس کار می نماید . این پلاگین بیش از ۵ میلیون نصب فعال داراست .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)