مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کاهش بازه زمانی اولی بایت,بهینه کردن سرعت بار گذاری وبسایت

۵-کاهش
هنگامی اولین بایت(TTFB) علاوه بر مدت حتمی برای بارگزاری کامل برگه ی شما نگاهی به میزان برهه زمانی لازم برای آغاز بارگیری نمائید .او‌لین بایت اندازه وقتی می باشد که مرورگر بایستی درانتظار بایت اولیه داده از سرور باشد اکثری از صاحبان تارنما ها این مورد را از سمت سرور می دانند .

طراحی سایت در مشهد 

ابزار
webpagetest,افزایش سرعت وبسایت وقتی که یک استفاده کننده تارنما شما را بازدید می نماید http درخواست را به سمت سرور صاحب خانه ارسال می کند .۳
تراز وجود دارااست که باید در میان آن درخواست نخستین و بایت نخستین اتفاق بیفتد: ۱-مراجعه
به DNS ۲-پردازش
سرور ۳-واکنش
شما بایستی این پروسه را کنترل کنید و با استفاده از ابزار مرورگر chrome ملاحظه کنید چقدر طول می کشدبرای دسترسی به ابزار برنامه نویسی در کروم به تب network بخش waterfall بروید .

شما می توانید از ابزارهای فردی رایگان نظیر WebPageTest نیز به کار گیری نمایید .اگر بازه وقتی زیادی طول بکشد باید در تنظیمات های سرور بررسی فرمائید تا مشکل حل شود .

 

کاهش
بازه زمانی اولی بایت,بهینه کردن سرعت بار گذاری وبسایت ۶-زمان
جواب سرور را کاهش دهید یکی از وسیع ترین عامل ها در مقدار بارگزاری ورقه و سرعت وب سایت شما بازه جستجوی DNS میباشد .DNS یا این که سیستم اسم دامنه یک سرور با یک مقر داده از نشانی هاست زمانی یک کاربر ادرس URL را درون مرورگر می نویسد IP شما تبدیل به یک اسم می شود که نشان دهنده ی وضعیت آنلاین می باشد .
برای مثال زمانی شما در ادرس مرورگر خود ادرس example .com را می زنید شرکت ارائه دهنده خدمت اینترنت شما جستج .ی DNS را انجام می دهد .و IP دارای ارتباط با آن URL را پیدا می نماید معمولا DNS شما به ISP شما مربوط می‌باشد پس بهتره آن را تغییر‌و تحول بدهید .

 

کاهش
مقطع پاسخ سرور dns

۷-
تعیین فضای میزبانی مناسب عمده
صاحبان تارنما های مورد های ارزان را برای میزبانی انتخاب می نمایند در ابتدای فعالیت کافی است البته سپس از اخذ ترافیک های فراوان آن را ارتقا می دهند در
هنگام تعیین میزبانی مطلوب شما ۳ گزینش پیش رو دارید: ۱-میزبانی
مشترک ۲-میزبانی
VPS ۳-سرور
اختصاصی
میزبانی مشترک اکثر وقت ها افراد به کار گیری می نمایند که با مبلغ پاره ای در ماه یا سال قابل ارائه می باشد در میزبانی مشترک منابع میزبانی مثل CPU , رم و فضای دیسک سرور با صاحبان دیگر وبسایت ها مشترک هست .

میزبانی VPS که شما هنوز محیط را با بقیه مشترک هستید اما قسمتی مخصوص از سرور خاص شماست .

در فضای میزبانی منحصربه‌فرد شما فضای بیشتری را دارید و تنها یگانه شماست و تنظیمات های فنی بیشتری را می توانید برای خود انجام دهید . این گزینه شایسته ترین آیتم و گرانترین هست اما در ابتدای کار نیازی نمی باشد .

 

 

 

هاست
های اشتراکی,هاست VPS,بهبود سرعت لود سایت

هاست
VPS,هاست اختصاصی,سعت وبسایت

۸-فعال
سازی فشرده سازی پوشه های کوچکتر صفحه های همیشه زودتر بارگزاری می شوند پوشه های فشرده یک عدد از بی آلایش ترین راه های کاهش بازه سرعت سایت است و تکنولوژِی GZIP یک فعالیت استاندارد فشرده سازی می باشد .
GZIP یک فرمت پوشه یا نرم افزار است که حرفه کدهای شبیه را در پوشه های متنی شما قرار می دهد و موقتا جایگزین می کند تا فولدر ها را کوچکتر کند .

فشرده سازی با CSS و HTML به خوبی فعالیت می کند زیرا این پوشه ها به طور معمول دارای کد تکراری و فضای خالی هستند .

مطلقا توصیه می شود در صورتی‌که این قابلیت را فعال نکرده اید در چهره داشتن هاست لینوکس از روی هاست آن را فعال کنید یا اگر وردپرس دارید با استفاده از پلاگین های w3 total cache و یا این که wp ROCKET آن را فعال فرمائید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۰:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)