مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اینترنت تارنما حرفه ای می بایست چه خصوصیت هایی داشته باشد؟

اینترنت
تارنما حرفه ای می بایست چه خصوصیت هایی داشته باشد؟ چه طور
طراحی کنیم تا در پایان عمل یک وب سایت فن ای داشته باشیم؟ ویژگی
های وب وبسایت عالی چیست؟
این سوال ها و کلی سوال دیگر در این موضوع وجود دارااست که با رعایت کدام اصول طراحی وب سایت می بضاعت و توان یک سایت فن ای طراحی کرد .با مطالعه منابع متفاوت در رابطه با پباده سازی تارنما موارد متعددی برای پباده سازی تارنما فن ای مطرح شده هست .در این مطلب 10 ویژگی سایت فن ای را محاسبه می نماییم .
برای طراحی وب سایت حرفه ای باید دقت داشته باشیم که برای چه کاری و با چه هدفی تارنما طراحی می کنیم .اعتنا نکردن به نوع کاربرد و هدف اینترنت سایت سبب می شود که ما نتوانیم پباده سازی تارنما رشته ای انجام دهیم .

طراحی سایت در مشهد

10
خصوصیت اینترنت تارنما رشته ای : 1- یک طرح و نقشه رویکرد منطقی برای پباده سازی و پیاده سازی وب سایت به شکلی که استفاده کننده پس از ورود به اینترنت وب سایت به راحتی متوجه عمکرد وب تارنما و هم متوجه کاربرد بخش های مختلف آن بشود . داشتن یک طرح و نقشه راه استاندارد در پباده سازی سایت سبب ساز کاربرپسند بودن و امتیاز خوبتر در سئو اینترنت تارنما شما خواهد شد .

2- نمایش داده ها اصلی مربوط به کسب و کار در نصیب های اصلی اینترنت تارنما : کاربر در وب تارنما شما به دنبال خدمات و یا تولیدها مهم شما می باشد . برای همین می بایست به استفاده کننده این اطلاعات حساس را در نصیب های حیاتی اینترنت وبسایت نمایش دهیم به جای این که کاربر را با لینک و پیوند های شبیه درباره ما و داده ها غیرضروری دیگر کلافه کنیم . مثلا در وب وب سایت رستوران، استفاده کننده به دنبال منو غذا، فضای رستوران، ساعتها کار و آدرس رستوران می گردد و به بخش های دیگر توجه چندانی ندارد .

3- در طرا حی وبسایت داده ها تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم کاربر قرار دهید . هیج چیز بدتر از آن نمی باشد که استفاده کننده در وب سایت شما به دنبال اطلاعات تماس بگردد . در داده ها تماس راه و روش های تماسی را در اینترنت سایت قرار دهید که همیشه به آن‌ها پاسخگو باشید . در صورتی‌که گوشی تلفن خود را هرزگاهی از دسترس بیرون می فرمایید بهتر می‌باشد آن را در اطلاعات تماس وب وبسایت قرار ندهید و فقط از پست الکرونیکی به کار گیری نمایید . به طبع از ایمیلی به کارگیری فرمایید که برای آن دامنه می باشد و از پست الکرونیکی gmail یا این که بقیه پست الکرونیکی های فردی به هیچ وجه به کارگیری نکنید .

 

4- در طراحی اینترنت تارنما از لینک دهی معلوم و نام های واضح برای منوها و لینک ها به کار گیری نمائید . استفاده از نام های معین و استاندارد به کاربر اینترنت وب سایت حرفه ای شما حس نیکی خواهد داد و او را در گیر سردرگمی نخواهد کرد . در پیوند دهی عملکرد فرمایید نوشته لینک و پیوند مشخص و معلوم باشد که برای ورود به کدام برگه و انجام چه کاری است .

5- امنیت یک عدد از کلیدی ترین ویژگی های اینترنت تارنما فن ای هست . در پباده سازی وب وبسایت کسب و شغل های کلیدی به نکات امنیتی عمده اعتنا نمایید .می توانید با گذاشتن یک گواهی امنیت ssl بر روی اینترنت وبسایت خود اعتبار وب سایت خود را ارتقاء دهید و در نتیجه اعتماد کاربران را به وب وب سایت حرفه ای خود افزایش دهید .

6- به کارگیری از امکان تکثیر مطالب و خدمات اینترنت سایت شما در شبکه های اجتماعی . رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی کسب و عمل شما خواهند داشت . پس در پباده سازی اینترنت وبسایت رشته ای امکانی را فراهم نمائید که کاربر در چهره تمایل بتواند صفحه موضوع نظرش را در کانال اجتماعی دلخواهش به اشتراک بگذارد .

7- سناریو مناسب وب وبسایت شما در گوشی یکی از حساس ترین خصوصیت های اینترنت سایت رشته ای می باشد . پباده سازی شما می بایست خود را ابعاد نمایشگرهای متعدد تطبیق دهد تا همه یوزرها بتوانند از وب تارنما شما استفاده نمایند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۴:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)