مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

سرعت بالای سایت

طراحی سایت در مشهد  سرعت بالای یک وبسایت خیر فقط بر روی بازدیدکننده‌ها اثر مثبت داراست بلکه رتبه در موتورهای کاوش را نیز زیر تاثیر قرار می‌دهد. با سرعت بالای وبسایت می‌توانیم از ناامید شدن و خروج سریع بازدیدکننده‌ها از اینترنت‌سایتمان خودداری کنیم. همینطور می بایست این گزینه را هم در لحاظ داشته باشیم که سرعت مطلوب یک کدام از معیارهایی میباشد که بر الگوریتم درجه‌دهی گوگل بسیار تاثیرگذار میباشد.

پس با تعیین سریعترین هاست وردپرس، سرعت بالای تارنما و جذب مشتری طولانی تر خویش را تضمین فرمایید.

طراحی وب در مشهد

۴-کپی بدافزار (Malware Scanning)
به جهت تنوع بالای تم و افزونه‌‌های مو جود، ممکن میباشد بعضی از اشخاص تم یا این که پلاگینی را بر روی سیستم رئیس محتوای خویش نصب نمایند که سبب جراحت‌پذیری وب سایت آن‌ها در قبال بدافزار و یا این که ویروس‌ها شوند. پس لازم میباشد در خرید هاست برای وردپرس خویش به‌این نکته دقت فرمائید که اسکنر بدافزارها نیز جزو سرویس ها هاستینگ باشد.

 

۵-امنیت (Security)
هاست وردپرس - امنیت

این امری طبیعیست که با دوست داستنی شدن پلتفرمی، آن پلتفرم اضافه گزینه انگیزه هکرها قرار گیرد. وردپرس هم از این ضابطه استثنا ندارد. پیکربندی پیش‌فرض وردپرس در قبال حملات بروت فورس (brute force) چندان ایمن نیستند؛ مخصوصا در شرایطی که برای رابطه با سایت خویش از FTP به‌جای SFTP استعمال میکنید احتمال بروز این‌سیرتکامل اشتباهات طولانی تر خواهد شد. جذاب است بدانید که حتی پلتفرم‌های برخی کمپانی‌های میزبانی اینترنت نیز گزینه حمله‌ی دیداس (DDoS) قرار میگیرند. پس اولین اقدامات لازم باید در خدمت میزبانی وردپرس چهره گیرد چرا‌که در‌صورتی‌که ارائه‌دهندگان هاست وردپرس ایمنی لازم را رعایت نکنند تمام اقدامات شما برای مراقبت از سایتتان بی‌فایده خواهد بود.

 

۶-مقیاس‌پذیری (Scalability)
بازاریابی آنلاین به مومنتوم نیاز دارااست. ممکن هست بعداز مدتی تعداد بازدیدکنندگان وبسایت شما به صورت اثبات، هر روز از تعدادی نفر به صدها و هزاران نفر رسد. بخش اعظمی از هاستیگ‌ها، برای استفاده از پهنای باند یا این که ترافیک بر روی خدمت‌های عادی محدودیت‌هایی قائل گردیده‌اند که نیازهای شمارا برطرف نخواهد کرد. درین‌وضعیت‌ می بایست در آن کمپانی درپی پکیج‌های هاست پر بازدید با ترافیک و منابع بالا و یا این که هاست نامحدود گشت و سفارش می گردد تا پیشین از اطمینان از وجود اینچنین خدمت‌هایی، خرید هاست وردپرسی خویش را انجام ندهید.

با خرید هاست متناسب با نیاز خویش در اینترنت‌سر سهل وآسان خیال و خاطر از پرداخت‌های بی‌مورد، وبسایت خویش را مدیر نمایید.

 

۷-میزبانی چندین وبسایت بر روی یک هاست
فرمان عجیبی وجود ندارد که شرکتی بخواهد یکسری تارنما خویش را بر روی یک هاست مدیر نماید. به عنوان مثال بعضی کمپانی‌ها، تارنما اصلی خویش را بر روی یک دامنه و وب لاگ را بر روی زیردامنه قرار می دهند. گزینش کمپانی میزبانی اینترنت انعطاف‌پذیری که‌این قابلیت را به شما بدهد تا با خرید یک هاست wordpress و پایین آوردن هزینه‌هایتان، چندین تارنما خویش را اداره نمایید، بسیار مهم است.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۳۹:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)