مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ارسال خودکار پست در وردپرس

طراحی سایت در مشهد  
با به کارگیری از پلاگین Scrapes میتوانید در بازه‌های وقتی معین پست‌هایی را از اینترنت سایت‌های دیگر در اینترنت‌وب سایت خویش درج نمایید. برای این خواسته نیازی به API نمیباشد، فقط یکبار برای همیشه این پلاگین را نصب و تهیه و تنظیم فرمائید تا در تمام سا‌عتها شبانه روز، پست‌های شما‌را هدایت نماید.
توصیه اینترنت رمز: شایسته ترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۱۹ طراحی سایت در مشهد
FlowFlow : پلاگین جریان احتمالیافزونه flow-flow فیدهای اجتماعی را به شکلی خوشگل و عکس العمل‌گرا (طراحی اینترنت سایت ریسپانسیو) به صورت یکwall و گالری نشان می دهد. این پلاگین برای پروژه‌هایی که فیدهای اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر را دارا هستند مناسب بوده و می‌توان با به کارگیری از این پلاگین جهت ذخیره‌سازی هوشمند و با به کارگیری از سرویس زمینه جهت ارائه مطالب به صورت سریع و سوای توشه گذاری طولانی کاغذ های سود‌مند شد. برای به کار گیری از این پلاگین می بایست هزینه پرداخت کنید که در مقایسه با سرویس‌های اینترنت بسیار مقرون به صرفه میباشد.
Hide My WP: پلاگین امنیتیافزونه Hide My WP جهت نهفته‌سازیURL ‌های اینترنت‌اینترنت سایت وردپرسی خویش میتوانید از این پلاگین به کار گیری کنید تا در ازای ربات‌های هکر نگهداری گردند. کدهایURL از رایج‌ترین رویه‌هایی می‌باشند که ربات‌های هکر بوسیله آن برای هک کردن وبسایت شما به کار گیری میشوند. لذا از این شیوه میتوانید تا حد قابل توجهی امنیت اینترنت سایت خویش را بالا ببرید.
Image Map Pro: پلاگین پباده سازی تصاویر برای وردپرسافزونه برای ایجاد و بازنویسی تصاویر خویش در وردپرس می توانید از این پلاگین به کار گیری فرمائید. به کار گیری از این پلاگین بسیار سهل بوده و همینطور میتوانید با به کار گیری از square روی تصاویر خویش محتوا قرار دهید. این پلاگین تنها پلاگینی میباشد که به شما اجازه تولید اشکال دلخواه را می دهد. حتی می توانید با به کارگیری از این پلاگین از اشکال سفارشی و از پیش ترسیم گردیده نیز فایده‌مند گردید.
Visual Composer: کاغذ ساز گرافیکیافزونه Visual Composer فوق‌العاده قابلیت هرگونه ویرایشی به صفحه اینترنت سایت شما‌را میدهد. با به کارگیری از این پلاگین می توانید ردیف‌ها را Drag and Drop کرده و ظاهر وبسایت را به طور دلخواه خویش تبدیل فرمایید. این پلاگین 40 بخش محتوایی را در دست شما قرار میدهد، مانند بلوک‌های متنی، گالری‌های عکس و اکثری از تجهیزات دیگر که میتوانید به دلخواه خویش طولانی خیس کنید.
Layer SliderپلاگینLayer Slider یک پلتفرم چندمنظوره برای ایجاد برنامه کودک و تولید فرم‌های گرافیکی میباشد. به کارگیری از این پلاگین بسیار معمولی بوده و نیاز به مهارت‌های تکنیکی یا این که کدنویسی ندارد.
WordPress Social Stream: پلاگین جریان اجتماعی وردپرسبا به کارگیری از این پلاگین می توانید از یک فید اجتماعی برای چندین پروفایل اجتماعی به کار گیری فرمایید. این پلاگین با به کارگیری از یک ایزوتوپ JQuery قابل فیلترسازی به دیوار کانال اجتماعی Social Network Wall بوده و می تواند در وبسایت شما گزینه به کار گیری قرار گیرد.
WooCommerce: پلاگین دکان ساز ووکامرسافزونه پرطرفدار وردپرس - WooCommerce
پلاگین WooCommerce قابلیت تبدیل وبسایت به یک دکان آنلاین را ممکن می‌سازد.
Real Media Library: پلاگین تیم فایل‌های رسانه‌ای برای وردپرساین پلاگین که با نام RML نیز شناخته می گردد از پلاگین‌های بسیار پرطرفدار وردپرس بوده و می‌توان به وسیله آن همگی پوشه‌های تصویری وبسایت را به‌راحتی سیرتکامل‌بندی کرد. برای این فعالیت به سادگی با Drag and Drop می‌قدرت فولدر‌ها را جابه‌جا و همینطور هر بخش را نام‌گذاری و یا این که اسامی را بازنویسی کرد.
Akismetافزونه پرطرفدار وردپرس - Akismet
پلاگین Akismet یک کدام از مهم ترین و پرطرفدارترین پلاگین جهت حفظ اینترنت‌وبسایت شما از اسپم‌ها بوده و اینترنت‌وبسایت شما را از ربات‌ها و پیوند‌های بی‌قیمت نگهداری مینماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۷:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)