مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

مزیت XML سایت مپ چیست؟

طراحی سایت در مشهد با به کارگیری از پروتکل XML، موتورهای جستجو گر کارکشته به بازنگری با صرفه URL وبسایت‌ها، با صرفه نمودن کاوش با قرار دادن تمامی داده ها تارنما در یک فولدر XML و همینطور خلاصه وضعیتی از اینکه تارنما هر یکسری وقت یک توشه آپ دیت می‌گردد و تاریخچه‌ای از تغییرات اخیر هستند.

یقین اشتباه این میباشد که خویش فولدر تارنما مپ موجب ارتقاء رنکینگ و بهتر شدن و با صرفه شدن جستجوی گوگل میگردد! البته این پوشه موجب تغییر و تحول رنکینگ وب سایت شما نمیشود، بلکه این فولدر با عده‌آوری و تجمیع داده ها موردنیاز موتورهای کاوشگر، موجب ارتقاء منفعت‌وری و شعور موتورهای کاوش گر از وب سایت شما می گردند.

اکنون، تارنما مپ ۰٫۹۰ با موتورهای جستجو گر دیگری مانند یاهو و مایکروسافت (بینگ) نیز مطابقت داراست.

یک نسخه خیلی ریلکس‌خیس از مطالب بالا میتونه این گزینه باشه که خویش گوگل راجع بهش میگه!

A sitemap tells the crawler which files you think are important in your site, and also provides valuable information about these files: for example, for pages, when the page was last updated, how often the page is changed, and any alternate language versions of a page.

به عبارت دیگر گوگل هر وقت بخواهد وب سایت ما‌را کرال یا این که خزش نماید، در صدر پیشین از هر چیزی وب سایت مپ جان دار در وب سایت متبوع را را کرال می‌کند، بعد از آن به وب سایت وارد می‌گردد! این آیتم منجر می گردد ۹۰ درصد داده ها تارنما را، تغییرات و دستکاری‌ها و همینطور داده ها از این دست را در تارنما‌مپ به دست آورد. در سود بودن و وجود داشتن وب سایت‌مپ امری حیاتی و مهم برای هر سایتی است، حالا آپ تو دیت بودن فولدر تارنما‌مپ متبوع از این مورن نیز مهم‍خیس می باشد.

گوگل مجدد چی میگه؟ 😋 😍
با دقت به گفته خویش گوگل، اینکه آیا داشتن تارنما مپ ضروری می باشد، این آیتم پاسخ گوگل است که در شرایطی‌که صفحه ها وب سایت متبوع به طور صحیح به یکدیگر متصر بوده و پیوند گردیده‌اند، کرالرها و یا این که بات‌های گوگل به راحتی این صفحه ها را گزینه بازبینی قرار می دهند. گرچه وجود وبسایت مپ و یا این که نقشه وبسایت موجب بهبود و بهتر شدن کرال یا این که خزش بات‌های گوگل خواهد شد، به خصوص درصورتی که که وبسایت متبوع یکی حالت تحت را دارا باشد:

در صورتی‌که تارنما متبوع حجیم باشد. در فیض، بات گوگل به جای کرال و باز بینی تک تک صفحه های با نگاهی اجمالی به فولدر وبسایت مپ یا این که نقشه وب سایت، متوجه بعضی تغییرات خواهد شد و این فرمان سریع‌خیس رخداد می‌ افتد.
اینترنت‌وبسایت متبوع دربردارنده بایگانی حجیمی از داده ها باشد که‌این صفحه ها به خیر و خوبی به هم پیوند نشده‌اند (پیوند‌های داخلی). در صورتی صفحه ها تارنما‌های متبوع به طور طبیعی به هم دارای ارتباط نباشند، این صفحه های بایستی در وب سایت مپ گنجانده شوند تا از کارل و باز بینی این صفحه ها به وسیله گوگل مطمئن شویم.
تارنما متبوع جدید تاسیس میباشد و پیوند‌های فرنگی نیز دارااست. ربات گوگل و کالر های سایتر موتورهای کاوشگر، باز‌بینی تارنما‌ و صفحه ها وب سایت را از روش همین لینکها انجام میدهند، در سود در رخ نبود وب سایت‌مپ، کرالر گوگل ممکن میباشد ابدا متوجه این صفحه های نشود!
چگونگی طراحی وب‌مپ (نقشه وب سایت)؟
نخست صفحه ها متبوع که می‌خواهید ربات‌ها این صفحه های را کرال نمایند گزینش کنید.
در خصوص دسته تارنما مپ نیز تصمیم گیری فرمایید، پوشه وب سایت مپ یا این که نقشه وبسایت هم به طور دستی (Manually) و هم با به کارگیری از وب سایت، و بقیه افزونه‌ها قابل ساختن میباشد.
تارنما xml-sitemaps.com یک کدام از تارنما‌های دارای اعتبار در ایجاد فولدر xml تارنما مپ می باشد.

همینطور در صورتیکه از CMS ورپرس به کارگیری می‌کنید، پلاگین گوگل جهت ساخت وبسایت مپ نیز در دسترس می باشد.

بعداز طراحی وب‌مپ، با به کار گیری از وبسایت تحت میتونین صدق اون رو آیتم باز‌بینی قرار به‌این:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۶:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)