مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چگونه سرعت وب سایت خود را در سال 2019 افزایش دهید

طراحی سایت در مشهد  تعداد متعددی از دست اندرکاران در کنار هم دست به دست می دهند تا سرعت یک وبسایت را گزینش نماید.

در‌این پست، ما شیوه های بسیار متعددی را برای ارتقا سرعت یک وب سایت که در سال 2019 کاربرد متعددی دارااست را بیان می کنیم.

1-درخواست های HTTP را به دستکم برسانید
80٪ عصر لود کاغذ اینترنت صرف دانلود بخش های متعدد ورقه، مانند تصاویر و اسکریپت ها می‌گردد که در واقع یک درخواست HTTP برای هرکدام از این موادتشکیل دهنده ایجاد شده است، پس یک دوره طولانی صرف رندر شدن کاغذ شما می گردد.

در مرحله نخستین تعداد این درخواست ها را کاهش دهید.

در‌حالتی که از گوگل کروم به کار گیری میکنید، می‌توانید از ابزار browser’s Developer Tools به کارگیری فرمایید تا مشاهده کنید چه تعداد درخواست HTTP وبسایت شما ارسال می‌کند.

برای این فعالیت روی برگه متبوع خویش که می خواهید چک فرمایید کلیک فرمائید و بعد دکمه ی Inspect را بزنید و آن‌گاه بر روی دکمه Network کلیک نمائید.

ردیف "Name" تمام پوشه های جانور در ورقه را نشان می‌دهد، ردیف "Size" اندازه هر فولدر را نشان می‌دهد و ردیف "Time" نشان میدهد چقدر ارتفاع می‌کشد تا هر فولدر را بارگیری نمائید.

در کناره ذیل سمت چپ، شما همینطور می‌توانید تعداد کل درخواست های وبسایت خویش را ببینید.

کاهش این تعداد درخواست ها منجر ارتقاء سرعت وبسایت شما می گردد شما می‌توانید در نصیب فولدر های خویش مشاهده کنید که کدام پوشه های غیر ضروری در هر توشه بارگذاری کاغذ درخواست داده می‌شوند و ان ها را حذف نمایید.

کاهش درخواست های HTTP

2-پوشه ها را فشرده سازی و با هم مخلوط فرمایید
در حال حاضر که میدانید چه تعداد درخواست از تارنما شما در هم اکنون اجرا میباشد تخت‌گاز بر روی کاهش و مخلوط کردن آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید، شایسته ترین نقطه آغاز عمل با فولدر های HTML، CSS و جاوا اسکریپت میباشد.

این ها پوشه های بسیار مهم میباشند، چون این فولدر ها ظواهر تارنما شما‌را انتخاب میکنند.

یکسری رویه برای حذف و ادغام فولدر ها موجود هست، و در شرایطی که شما یک تارنما WordPress به کار گیری می‌کنید پلاگین هایی مانند WP Rocket پروسه بسیار بی آلایش ای را انجام میدهند.

3-از بارگیری غیرمستقیم برای پوشه های CSS و جاوا اسکریپت به کار گیری فرمائید
زمانی که تنی چند از فایلهای خویش را حذف کرده و ادغام نموده اید، می‌توانید صفحه های خویش را نیز باصرفه نمایید.

اسکریپت هایی مانند CSS و جاوا اسکریپت را می اقتدار در دو طریق گوناگون لود کرد: هم‌زمان یا این که ناهمزمان.

گونه لود صفحه های خویش را مشخص و معلوم فرمایید و گزینش فرمائید کدام داده ها در هر توشه بارگذاری صفحه های بار گذاری شوند و کدام اطلاهات لود نشوند.

4-بار گذاری کد های جاوا اسکریپت
این بدین مضمون‌ میباشد که کدهای جاوا اسکریپت تا‌هنگامیکه موادتشکیل دهنده دیگر بار گذاری شوند بهتر میباشد ارسال نشوند. چون این دستور تضمین کننده ی این مساله میباشد که پوشه های دیگر فارغ از تاخیر ارسال می‌شوند.

5-عدم استعمال بیش تر از حد از افزونه
در شرایطی‌که از وب سایت های وردپرس و جوملا استعمال می‌کنید بهتر میباشد تا حد قابلیت از افزونه های مهیا به کارگیری نکنید چون سبب کاهش سرعت سایتتان می شود.

6-seo تصاویر وب سایت
seo تصاویر یک تارنما مهمترین ادله در زیر وارد شدن سرعت یک وبسایت میباشد.

نوشته‌علمی دارای ربط: طرز های seo تصاویر در یک نوشته

7-گزینش هاست مطلوب و مالامال سرعت
مهمترین تاثیر را در سرعت وبسایت، توان طاقت فرسا افزاری سرور در کنار تعداد استفاده کننده میزبانی گردیده میباشد، توان سرور هر چه طولانی تر باشد، قادر است از درخواست های بیشتری پشتیبانی نماید و آن‌ها‌را در طول سریعتری جواب دهد.

8-بارگذاری مرحله ای تصاویر Lazy loading
بار گذاری lazy loding در معنای بارگیری تصاویر به طور یک پارچه میباشد یعنی بعداز اینکه محتوای کاملا عکس های آن کاغذ بار گذاری شود یعنی در حالتی‌که استفاده کننده حتی قصد نداشت تا پایان برگه را crowl نماید عکس های کاغذ بار گذاری نمی شوند و این فرمان موجب ارتقاء سرعت بارگذاری صفحه های می گردد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۹:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)