مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تحلیل و بررسی سرور اختصاص مجازی یا vps

طراحی سایت در مشهد VPS کوتاه گردیده عبارت Virtual Private Server به معنای سرور منحصر مجازی میباشد که دقیقا شبیه یک سرور مخصوص جداگانه فعالیت می نماید. VPS این قابلیت و امکان را در مشت کسب و عمل های کوچکی که هم امنیت اطلاعاتشان برایشان بسیار دارای اهمیت میباشد و هم اقتدار پرداخت هزینه به کار گیری از سرور مخصوص را ندارند، میگذارد تا با پرداخت هزینه ای کمتر از امکاناتی شبیه سرور مخصوص فایده مند شوند.

VPS یا این که سرور مجازی چه طور فعالیت مینماید؟
برای فهم و شعور کارایی VPS یا این که سرور منحصر مجازی، هارد کامپیوتر خویش را فکر کنید. هارد کامپیوتر شما فضایی میباشد که داده ها شمارا در خویش ذخیره می‌نماید و با قابل انعطاف افزارهای مخصوصی می قدرت آن را جدا کننده بندی کرد و هر جدا کننده را به ذخیره داده ها خاصی اختصاص بخشید. در‌صورتی‌که سرور را به عبارتی هارد در لحاظ بگیرید، هرکدام از دیوایدر های آن را هم می قدرت یک VPS در لحاظ گرفت و هر VPS را به یک کمپانی اختصاص اعطا کرد تا محتوای سایت یا این که قابل انعطاف افزارهای منحصر به فرد خویش را در آن ذخیره کرده و در دست یوزرها قرار دهد.

پیرو به باز‌بینی ساختار داخلی VPS می‌پردازیم.

VPS یا این که سرور منحصر مجازی دارنده بخش‌هایی از پاراگراف حافظه موقت، هارد دیسک، فضای CPU و غیره میباشد. در ساختار سرور منحصر به فرد مجازی هر جزء مجازی سهم خاصی را برای به کارگیری از منابع سرور اصلی به خویش اختصاص داده میباشد و از این رو مقدار مشخصی از حافظه موقت در هر دوره در دست شما قرار می گیرد. براین اساس ارتقا منابع اختصاص یافته برای یک سرور مجازی، در رخ نیاز به منابع اضافه به راحتی قابل اجرا میباشد. همان همان گونه که می توانید کامپیوتر خویش را افزایش دهید، بعداز مدتی در چهره نیاز میتوانید VPS خویش را نیز افزایش دهید.

ساختار و مرتب سازی VPS به نحوی میباشد که می اقتدار آن را اطراف مستقل یا این که Isolated Environment نامید. مهم‌ترین مزیت این ساختار این میباشد که هر تغییر و تحول یا این که مشکل در یک سرور مامان به هیچ عنوان بر روی VPS ها تأثیر نخواهد گذاشت. این فرمان امنیت سرورهای مجازی در کانال را ارتقا میدهد.

vps چه می باشد

مزایای به کار گیری از سرورهای مجازی یا این که VPS
درپی به باز‌نگری مشخصات و مزایای سرور منحصر مجازی یا این که VPS می‌پردازیم:

در چنگ داشتن آی پی دارای اعتبار و منحصربه‌فرد
امنیت فراتر نسبت به فضاهای میزبانی اشتراکی
پهنای باند بالا
سرور مجازی قادر است برای سایت‌هایی مانند سایت دانلود که نیاز به منابع سیستمی طولانی تر دارا هستند و دارنده ترافیک بالایی می‌باشند ضروری و موءثر باشد.
VPS یا این که سرور مجازی به جهت امکان به کار گیری از سیستم دلیل‌های جدا از هم، کانفیگ مخصوص نسبت به نیاز و همینطور دسترسی‌های فراتر باعث میشود برای صاحبان کسب و امور تجهیزات و امنیت بالاتری را تولید نماید.
با داشتن VPS توانا به تمجید ورژن حامی از جور Incremental روی Raid Array خواهید شد.
صرفه جویی در هزینه ها: هزینه VPS ها در اکثر وقت ها یک پنجم تا یک دهم هزینه سـرور های اختصاصـی بوده البته همگی تجهیزات آن‌ها‌را دارا میباشد.
کارایی سریعتر: به کارگیری از خدمت منحصربه‌فرد مجازی سرعت بارگذاری و دوره لود وبسایت شما‌را بسیار ارتقاء میدهد و در فیض تاثیر بسیار نیکی روی بهینه سازی وبسایت شما می‌گذارد.
تعیین یک سرور خوب برای یک سایت یا این که اپلیکیشن کاربردی تعیین بسیار حساس و مهمی میباشد، به دلیل آنکه امنیت داده ها، در دسترس بودن آن‌ها در مواقع لزوم و سرعت دسترسی به آن‌ها به سرور انتخابی متعلق میباشد. در‌این نوشته‌ی علمی توضیحات مختصری در زمینه ی شناخت اول شما با گونه های سرور و به طور ویژه سرور منحصربه‌فرد مجازی یا این که VPS ارائه کردیم. در فیس نیاز به کسب داده ها طولانی تر و مشورت کردن برای تعیین و خرید سرور میتوانید با متخصصین ساخت وب سایت کمپانی رایاپارس رابطه برقرار فرمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)