مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

به کار گیری هوشمندانه از فضای منفی در یک لوگو

طراحی سایت در مشهد
کلیشه‌های بصری به سبک ویدئو‌آرت موجود هست که هر طراح لوگو ممکن میباشد از آنان استعمال نماید. از عامل ها بصری مشترک و ممنوعه تا جایی که ممکن میباشد اجتناب نمایید.

۲۲.از کانال‌ها و ساختارهای راهنما به کار گیری فرمائید


بخش اعظمی از تاکسی‌های پباده سازی کتاب‌های خویش را به طور همگانی و یا این که برروی سیستم دلیل‌های آنلاین منتشر می‌نمایند که میتوانید از این موردها برای پباده سازی‌های خویش ارشادوراهنمایی و امداد بگیرید.

۲۳.از فضای منفی استعمال فرمائید


به کار گیری هوشمندانه از فضای منفی در یک لوگو میتواند به ساخت شم شوخ‌طبعی و آوردن لبخند بر لب مخاطب یاری دهد. مثال‌های اکثری متعددی از برندهای متفاوت موجود است که در لوگوی خویش به خیر و خوبی از فضاهای منفی استعمال کرده‌اند.

۲۴.از شوخ‌طبعی استعمال نمائید

۱۹.عملکرد نمایید یک جور تایپ انحصاری داشته باشید


در صورتیکه مشتری شما بضاعت و توان پرداخت آن را داراست می توانید با یک ماشین کرایه ای پباده سازی فونت عمل فرمائید. از این نحوه میتوانید یک اسم تجاری به طور کامل انحصاری پباده سازی نمائید که نام و نشان مخصوص به شخصی دارااست و میتواند از تمام موادسازنده برندسازی عبور نماید و در مرکز قرار گیرد.

۲۰.آن را به اصول اول برگردانید


یک‌سری ضابطه طلایی موجود است که در تمام شایسته ترین مثال‌های پباده سازی لوگو رعایت شده‌است. اولی و شاید مهم ترین این قانون ها آسانی میباشد. به معنا خویش بیندیشید ولی آن را بیش تر از حد پیچیده نکنید و تنها پباده سازی خویش را به آن مضمون‌ محدود نکنید. طرح شما می بایست سهولت آشنایی و همینطور تطبیق‌پذیری را نیز دارا باشد. می بایست بدین تصور کنید که آیا لوگویی که پباده سازی می کنید چنانچه در پاورقی یک اینترنت‌وب سایت کوچک استعمال شود به به عبارتی مقدار تاثیرگذاری دارااست که روی نمای یک ساختمان فعالیت شود؟

۲۱.روانشناسی تصویر را در حیث بگیرید


فضای منفی فقط یک منش برای تولید لبخند بر لب مخاطب میباشد. آلن فلچر سهیم و بنیانگذار پنتاگرام یکی‌از پیشگامان در بکارگیری شوخ‌طبعی بی آلایش در پباده سازی گرافیک بود. عملی که زیبایی مختص خویش را در پباده سازی لوگو به صورت منحصر نشان می‌بخشید.

۲۵.چرخه رنگ را در لحاظ بگیرید
در هسته اصلی تئوری چرخه رنگ ابزاری اساسی برای مخلوط رنگ‌ها به طرز‌های گوناگون موجود هست که نخست بوسیله راز آیزاک نیوتون در سال 1666 رسم شده‌است. رایج‌ترین ورژن دارنده 12 رنگ میباشد که براساس دسته BYB ایجاد شده است.

در اینجا رنگ‌های نخستین قرمز‌رنگ، رنگ زرد و آبی رنگ میباشد و سه رنگ ثانویه سبز، نارنجی رنگ و بنفش است که با ادغام کردن دو رنگ اصلی ساخت میگردد. عاقبت شش رنگ سوم با ترکیبی از رنگ‌های نخستین و ثانویه ساخت می شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۸:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)