مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

راهکارهای بهبود سرعت سایت


شما در صورتی وارد وبسایتی گردید و سرعت تارنما موردنظر مفتضح باشد در شرای اکثر ۵ الی ۱۰ ثانیه عصر برنده شود تا آن سایت برای شما نمایش داده شود مطمئنا طاقت شما تمام می‌شود و از سایت خارج می‌گردید و سرعت وب سایت موردنظر یک فاکتور تاثیرگذار در seo وب وب سایت به حساب میاید .

طراحی سایت در مشهد

سرعت وبسایت به دوبخش تقسیم می‌شود بخش اولیه سرعت بارگزاری هست که واحد سنجش زمانی که محتوای یک کاغذ برای شما در مرورگر به نمایش در میاید و بخش دوم سرعت پاسخگویی سرور اندازه بازه زمانی هنگامی میباشد که از سمت سرور به سمت مرورگر دیتا ارسال نماید .

تکنیک

های ارتقا سرعت تارنما چنانچه میخواهید در گردانه ی رقابت سئوباشید باید فاکتور سرعت تارنما را دورازشوخی بگیرید google اعلام کرده سایت هایی که از سرعت پایینی برخوردار می باشند امتیاز منفی داده و طبق الگوریتم کافئین گوگل آنها را جریمه کرده و درجه هایشان را تنزل میدهد .

 

پس بایستی سرعت تارنما را ارتقا دهیم تا یوزرها متعددی را به وبسایت جهت دهی کنیم .

 

همچنین بهبود سرعت وبسایت سبب ارتقا نرخ تبدیل می‌شود ۴۷ درصد از کاربران عشق دارا هستند که صفحه ی موضوع نظرشان ۲ ثانیه یا کمتر اکران داده شود و ۴۰ درصد از کاربرانی که ۳ ثانیه یا این که اکثر منتظر بمانند وب سایت را ترک میکنند .

 

این بدین مفهوم می‌باشد در حالتی که وبسایت شما بیش تر از ۳ ثانیه اکثر به اکران دربیاید نیمی از بازدید کنندگان را از دست خواهید بخشید .

 

در یک نظرسنجی که از یوزرها دریافت شد نتیجه ها جالبی به دست امد ۵۲ درصد انها گفته بودند که سرعت تارنما در وفاداری به سایت اساسی می باشد و ۴۴ درصد بیان کرده اند که تجربه ی خیر را نداشته اند .

 

درین نظرسنجی فراوان جالب بازه زمانی دوران ۱ ثانیه کمتر رضایت مشتریان را تا ۱۶ درصد ارتقاء دهد .

 

ولی از سال ۲۰۱۷ که سرعت وب سایت از میزان های کلیدی گوگل شده نتیجه ها موبایلی نیز ذیل تاثیر بوده و گوگل تارنما های دارای سرعت قلیل را در موبایل اشخاص نمایش نمیدهد و کاربری برای آنان ارسال نمی نماید .

 

 

 

 

 

 

 

 

شایسته ترین

بازه زمانی سرعت بارگذاری وب سایت چقدر میباشد؟ بهترین مقطع سرعت تارنما ۳ ثانیه می باشد و بر مبنا گزارش های دریافتی گوگل اکثر سایت ها در حدود این واحد سنجش ساخت وب سایت در مشهد نیستند .

 

در تحلیلی که از وبسایتهای مختلف که در حدود ۱ میلیون صفحه ها فرود تبلیغاتی داشتند ۷۰ درصد صفحات که از ۱۲۶ مرز و بوم متعدد بودند نسبتاً ۷ ثانیه به طول انجامید تا محتوا به نمایش در بیاید .

 

و هیچ کدام از آن‌ها در حدود شایسته ترین روزگار یعنی ۳ ثانیه نبودند .در شرای درموبایل وبسایتی عمده از ۳ ثانیه طول بکشد تا نشان داده شود تا ۵۳ درصد از یوزرها خویش را از دست میدهد .

 

ولی

چه‌گونه سرعت وب سایت را در سال ۲۰۱۸ ارتقاء دهیم؟ تکنیک های زیادی موجود هست که بتوان سرعت وب سایت را ارتقا بخشید و تجربه ی کاربری را بهبود داد در‌این مقاله ما بیشتراز ۲۰ طرز را برای شما خوا‌هیم اعلام کرد تا بتوانید سرعت سایت خودتان را باصرفه نمایید .

نیازی نمیباشد ترسی داشته باشید و همه تکنیک های این نوشته‌ی علمی را یک روزه انجام دهید درصورتی که شما در قبلی روی تارنما خویش عمل کرده باشید ممکن میباشد تارنما شما با بعضی از روشهای ارتقا سرعت تطبیق دارد و نیازی به انجام آن وجود ندارد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۳:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)