مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وردپرس یک سیستم رئیس محتواست


وردپرس یک سیستم مدیر محتواست که برای طراحی و بسط اینترنت تارنما ها موضوع به کار گیری قرار می‌گیرد .در‌این نوشته قصد داریم شیوه نصب آن روی سرور را باهم بررسی کنیم ."

طراحی سایت در مشهد
وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا میباشد که برای طراحی اینترنت سایت ها زمینه به کارگیری قرار می‌گیرد .نصب وردپرس به آسانی با طی پروسه تحت انجام شدنی میباشد و میتوانید تارنما وردپرسی را در هاست خود راه‌اندازی نمایید .

برای
نصب وردپرس و خط مش اندازی آن در هاست خود می بایست فرایند تحت را طی کنیم در آغاز با ورود به حساب کاربری سرویس دهنده هاست خود ،وارد سی پنل (Cpanel) می شویم و سپس فرایند تحت را پیگیری می کنیم .

تراز
اول – تعریف مقر داده و استفاده کننده نو برای مقر داده: نصب
وردپرس - مرحله 1
بی آلایش ترین راه و روش برای ایجاد مقر داده و استفاده کننده نو برای آن این می باشد که آیتم ی MySQL Database Wizard را انتخاب کنیم که مراحل تولید را معمولی سازی کرده میباشد .آنگاه از تعیین این آیتم کاغذ ای شبیه برگه ی پایین باز خواهد شد .

نصب
وردپرس - مرحله 2
در‌این مرحله برای ساخت مقر داده جدید کافی می‌باشد اسم آن را وارد کنیم و گزینه Next Step را بزنیم .

توجه
داشته باشید نام دیتابیس زمینه به کار گیری در نصب وردپرس مورد استعمال قرار می گیرد پس یک نسخه برداری از آن را ذخیره نمائید(اسم بی نقص دیتابیس به همپا پیشوند آن که به وسیله سی پنل ارائه شده میباشد)
نصب
وردپرس - سطح 3
در‌این تراز یک کاربر جدید برای پایگاه داده تولید خوا‌هیم کرد .پیشنهاد ما این هست که نام کاربری را نامی دلخواه گزینش فرمائید اما برای ایجاد راز عبور از گزینه Password Generator استعمال فرمایید تا رمزی با امنیت بالا برایتان تولید کند .

گشوده هم اعتنا داشته باشید که اسم کاربری و سر عبور استفاده کننده پایگاه داده در نصب وردپرس موردنیاز میباشد و یک اسکن از آن را حفظ نمایید .

با زدن Create User کاربر تازه برای پایگاه داده مدنظر تولید خواهد شد .

نصب
وردپرس - تراز 4
در‌این تراز باید مجوز هایی که کاربر ایجاد شده در مقر داده خواهد داشت را به او اعطا کنیم .جواز هایی نظیر ساخت،حذف و تغییر و تحول محتوا و … . برای وردپرس به کاربری با تمام مجوز ها احتیاج داریم پس گزینه All Privileges را گزینش می‌کنیم تا تمام جواز ها داده شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۲:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)