مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تارنما ماهر بایستی چه خصوصیت هایی داشته باشد؟

طراحی سایت در مشهد
تارنما ماهر بایستی چه خصوصیت هایی داشته باشد؟
چه طور پباده سازی کنیم تا در آخر عمل یک تارنما ماهر داشته باشیم؟
خصوصیت های وبسایت خوب چه میباشد؟

این سوالهای و کلی سوال دیگر دراین باره موجود هست که با رعایت کدام اصول طراحی وب سایت می قدرت یک وبسایت ماهر پباده سازی کرد.با مطالعه منابع متعدد درباره با طراحی وب سایت مورد ها زیادی برای ساخت سایت ماهر مطرح شده‌است.در‌این نوشته‌ی‌علمی 10 خصوصیت وب سایت ماهر را باز‌بینی مینماییم.
برای ساخت سایت ماهر بایستی اعتنا داشته باشیم که برای چه کاری و با چه هدفی وبسایت پباده سازی می‌کنیم.اعتنا نکردن به جور کاربرد و انگیزه تارنما سبب میشود که ما نتوانیم طراحی وب سایت ماهر انجام دهیم.

 

10 خصوصیت وبسایت ماهر :
1- یک طرح و نقشه رویکرد منطقی برای پباده سازی و پیاده سازی تارنما به شکلی که استفاده کننده بعداز ورود به تارنما به راحتی متوجه عمکرد تارنما و نیز متوجه کاربرد قسمت های گوناگون آن بشود. داشتن یک طرح و نقشه رویکرد استاندارد در طراحی وب سبب ساز کاربرپسند بودن و امتیاز بهتر در seo تارنما شما خواهد شد.

2- اکران داده ها مهم مرتبط با کسب و عمل در بخش های مهم تارنما : استفاده کننده در تارنما شما پیرو سرویس ها و یا این که محصول ها اصلی شما هست. برای همین می بایست به استفاده کننده این داده ها مهم را در بخش های اصلی وبسایت اکران دهیم عوض اینکه استفاده کننده را با پیوند های مشابه در رابطه ما و داده ها غیرضروری دیگر کلافه کنیم. به عنوان مثال در تارنما رستوران، استفاده کننده در‌پی منو خوراک، فضای رستوران، ساعت ها عمل و نشانی رستوران می گردد و به قسمت های دیگر دقت چندانی ندارد.

3- در طرا حی تارنما داده ها تماس با ما‌را در دسترس و جلوی دیده استفاده کننده قرار دهید. هیج چیز بدتر از آن وجود ندارد که استفاده کننده در وبسایت شما به‌دنبال داده ها تماس بگردد. در داده ها تماس رویه های تماسی را در وبسایت قرار دهید که مدام به آن ها پاسخگو باشید. در شرایطی که تلفن خویش را هرزگاهی از دسترس بیرون میکنید بهتر میباشد آن را در داده ها تماس وبسایت قرار ندهید و صرفا از پست الکرونیکی به کارگیری فرمائید. بدون شک از ایمیلی به کارگیری نمائید که برای آن دامنه می‌باشد و از نشانی اینترنتی gmail یا این که بقیه آدرس اینترنتی های فردی به هیچ عنوان استعمال نکنید.

 

4- در ساخت سایت از پیوند دهی مشخص و معلوم و اسم های بدیهی برای منوها و پیوند ها استعمال کنید. به کار گیری از اسم های مشخص و معلوم و استاندارد به استفاده کننده وبسایت ماهر شما احساس خیر خواهد اعطا کرد و او‌را در گیر سردرگمی نخواهد کرد. در پیوند دهی همت فرمایید نوشته پیوند معین باشد که برای ورود به کدام برگه و انجام چه کاری میباشد.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۱:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)