مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اشتراک گذاری خودکار محتوا فالوورهای

حجر العقیقدنیا دکان های اینترنتی بیش از پیش رقابتی شده می باشد و به منظور تداوم آوردن در دنیای آنها، می بایست دائما به بهبود و ترقی اعمال بازاریابی خویش ادامه دهید . این گفته برای همگی ی بخش های راهکار شما درستی می کند، به خصوص برای بازاریابی شبکه های اجتماعی .

طراحی سایت در مشهد

بازخورد
فوری آماده کنید بیشتر مشتریانی که سوال یا این که شکایتی دارند، توقع دارا هستند جواب شما را در پهنا یک ساعت مشاهده نمایند . با این حال، اکثری از کسب و کارها بازخورد مشتریان را بدون شوخی نمی گیرند و سوالهای آن‌ها را سوای پاسخ باقی می گذارند . این یک غلط بزرگ است، چون 88% از این مشتریان بر شالوده همین معیارها تصمیم می گیرند که از شما خرید نمایند یا این که خوبی .

برای بهبود تجربه ی کاربری، به کارگیری از یک افزونه ی چت زنده برای پاسخ دهی شبانه روزی به سوال ها مشتریان استفاده نمائید .

همچنین بد نمی‌باشد از مزیت ابزارهای در اختیار گرفتن و مدیریت پیغام های شبکه های اجتماعی هم بهره بگیرید، زیرا این ابزارها به شما اذن می دهند پیام های بدون واسطه و غیر بی واسطه مارک خود را در پلتفرم های شبکه های اجتماعی مختلف پیگیری فرمایید . با این روش، می توانید جواب های ارزشمندی به مشتریانتان بدهید و به آن ها یاری نمایید خریدشان را بلافاصله تکمیل کنند .

اشتراک
گذاری خودکار محتوا فالوورهای شما ازتان انتظار دارند دائما پست ها را اشتراک گذاری فرمایید . مسلما، این کار می تواند به شدت معضل برانگیز و مقطع بر باشد، به خصوص در شرای بخواهید این فعالیت را دستی انجام دهید . اینجاست که ابزارهای مدیریت کانال های اجتماعی وارد کار می شوند، زیرا این ابزارها به شما اذن می دهند پست های خویش را خیلی پر سرعت تر و جلوتر از مدت مدیر نمائید و آن گاه به صورت خودکار آنها را منتشر نمایید . همچنین بد نمی باشد Blog2Social، SNAP یا Social Snap را نیز محاسبه کنید .

باصرفه
سازی استراتژی تلفن همراه در بازاریابی کانال های اجتماعی تعداد کاربرانی که با به کارگیری از تلفن هم پا از وب سایت ووکامرس یا این که شبکه های اجتماعی شما دیدن می کنند، روز به روز در حال ارتقاء است . به همین استدلال می بایست بر تولید فرمت های محتوای مطلوب برای تلفن همراه های گوشی تلفن همپا تمرکز فرمائید . فیسبوک سفارش می نماید که، زمانی کلیپ یا تصاویری را در شبکه های اجتماعی پست می کنید، باید از فرمت های عمودی استفاده فرمایید . فرمت های “عمودی” خیلی عمده از فرمت های “تمام صفحه” استفاده کننده پسند خیس و تعاملی خیس می‌باشند . با استفاده از پلاگین ای نظیر Resoc Social Editor می توانید تصاویر باصرفه برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی خویش ساخت فرمائید .


3- از پلاگین های ووکامرس برای ارتقا تعامل مشتریان در شبکه های اجتماعی به کار گیری کنید پلاگین های کانال های اجتماعی و الحاقات(Extentions) ووکامرس بیشماری وجود دارا هستند که می توانید نصب نمائید . در زیر چندین قضیه از موثر ترین آنها را به شما معرفی می کنیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۵:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یک وب‌سایت را می‌توان با یک کاتالوگ مقایسه نمود

سیاری از صاحبان کسب و کار، کماکان با استفاده از شیوه‌های سنتی، به دنبال تبلیغ، جلب مشتریان تازه و فروش محصول ها خود می باشند . ولی در دنیایی که بیشتر مشتریان بالقوه بیشترین دوران خود را در وب سپری می‌کنند؛ شیوه سنتی بازاریابی و فروش، یک استراتژی مخاطره آمیز محسوب می‌شود .
منفعت برداری از فضای وب به عنوان یک ابزار تجارت مضاعف حساس است . چه بسا آن دسته کسب و کارهایی که خویش را در مورد تجارت سنتی موفق می‌دانند باید به این اساسی دقت ویژه ای نمایند . اینترنت یکی از بسترهای مناسب کسب و فعالیت می باشد که روز به روز بر کاربران آن افزوده می‌گردد و قادر است نقش مهمی در ساخت ارتباط ها تجاری چیره ایفا کند . از همین رو پباده سازی یک وب تارنما مناسب، اولی قدم در جذب مشتریان نو در بازاریابی اینترنتی هست .

طراحی سایت در مشهد

متفاوت‌تر
از گذشته اطلاع‌رسانی کنید website-for-business-global-increase-inorm

یک وب‌سایت را می‌توان با یک کاتالوگ مقایسه نمود . کاتالوگ می‌تواند شامل تصاویر و متون باشد اما وبسایت علاوه بر تصاویر، متون از فیلم، صوت و یا این که کارتن نیز به کار گیری می‎کنند؛ به این ترتیب امکان اطلاع‌رسانی جامع با محتوایی جذاب‌تر را می دهد . برای طراحی، چاپ و انتشار هر ورژن از کاتالوگ نیاز به صرف هزینه‌های متعدد است اما برای یک تارنما هزینه‌ای مضاعف تحت برای طراحی و محافظت آن بایستی پرداخت شود و بعد از آن وبسایت هزاران و یا این که میلیون‌ها استفاده کننده می توانند بارها و بارها از آن بازدید نمایند . صاحبان و مدیران یک وب‌سایت با ورود به میدان تجارت الکترونیک می‌توانند از قابلیت‌های مختلف این حوزه مثل تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجو، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک و پیوند به کارگیری کنند و در دسته تبلیغات خود تنوع ایجاد کنند .

سطح
بازاریابی خویش را بسط دهید website-for-business-global-increase-marketing

موتورهای جستجو سوای صرف هزینه‌ای فعالیت بازاریابی را انجام می‌دهند؛ زمانی که فردی به دنبال اطلاعاتی در زمینه خدمات و یا این که محصولات تارنما شما باشد، این موتورها فرد را به سمت وب سایت شما هدایت می‌کنند . اندازه بازدیدکننده هدایت‌شده به تارنما به پارامترهای زیادی وابسته می باشد ولی در بدترین موقعیت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز به وسیله موتورهای جستجو به یک تارنما جهت دهی می گردند . وب‌سایت همواره با متقاضی ها داده ها و تولید ها فقط یک کلیک فاصله دارااست و در کلیه سا‌عتها شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال می باشد .

جهانی
اندیشه کنید و از درآمدزایی آنلاین خویش لذت ببرید website-for-business-global-marketing

بایستی اعتنا داشت که امروزه یک عدد از الزامات کار فارغ از مرز، ایجاد یک وب‌سایت می باشد . به یاری وب‌سایت می‌توان با افرادی بیرون از مرزهای مملکت به سهولت در ارتباط بود و به معرفی سرویس ها و تولیدها خود پرداخت . مقدار سودآوری و درآمدزایی سایت‌ها به دسته وبسایت و اهداف آن بستگی داراست اما مقدار کار صاحبان سایت‌ها و بروزرسانی و رسیدگی به آنان هم دلیل دوچندان مهمی میباشد . ولی امروزه شرکت‌ها و اشخاص بسیاری هستند که تنها از نحوه وب سایت عمل میکنند و اکثر درآمد آنها از شیوه تارنما و مشتریان آنلاین می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فونت مناسب فونت هایی که در اینترنت سایت عالی

رنگ
نوشته و پس مورد مطلوب رنگ متن و پس قضیه یک وب سایت استاندارد بایستی به دسته ای گزینش شوند که مطالب به راحتی قابل قرائت باشند و دیده کاربر را خسته نکنند .

طراحی سایت در مشهد

فونت
مناسب فونت هایی که در اینترنت سایت عالی به کارگیری می شود می بایست شیک و خوانا باشد و در سایز مطلوب به فعالیت رود . به کارگیری از فونت های خیلی کوچک و خیلی گران قدر منجر به نیز ریختگی و هرج و مرج سایت می شود .

واکنش
گرا (Responsive) وب تارنما رشته ای می بایست ریسپانسیو باشد؛ بیش از 60 درصد یوزرها از نحوه دستگاه های تلفن همراه و تبلت به تارنما ها وارد می شوند و یک اینترنت وبسایت عالی بایستی بتواند تجربه کاربری یکسانی را برای تمام کاربرانش آماده کند؛ که لازمه این فعالیت پباده سازی ریسپانسیو است . در غیر این چهره یوزرها رغبتی به گذراندن دوران خود در وبسایت نخواهند داشت و این موضوع در طولانی زمان موجب ناکامی تارنما شما خواهد شد .

چینش
بخش های متعدد سایت بخش های مختلف وبسایت فن ای بایستی چیدمانی استاندارد داشته باشند و استفاده کننده بتواند به راحتی از منتخب به بخش دیگر دسترسی پیدا کند .

در
دسترس بودن داده ها تماس با ما در وب سایت خوب بایستی راه و روش های ارتباطی از جمله نام و خصوصیات فردی یا شرکت، نشانی، شماره های تماس، فکس، ایمیل، شبکه های اجتماعی و … قرار گیرد و همیشه پاسخگو باشید . در ضمن شماره هایی که ممکن می‌باشد هر از گاهی از دسترس خارج شود یا این که ایمیلی که آنالیز نمی شود، در سایت قرار نمی گیرد .

برگه
در رابطه ما در این کاغذ اطلاعات کامل و جامعی از مدیران و کارمندان شرکت، تاریخچه فعالیت، ماجرا شرکت، هدف ها و استراتژی ها و… نوشته می شود .

سوالهای
متداول قرار دادن سوال های متداولی که ممکن هست بوسیله یوزرها پرسیده شود و جواب دادن به آن ها برای کاربران مضاعف موءثر و کارگشا می‌باشد .

3 .محتوا
یوزرها برای به دست آوردن محتوای زمینه نیازشان به یک وب سایت ساماندهی می شوند . محتوای وب سایت عالی بایستی خلاقانه، موثر و دیدنی باشد . سایت هایی که از محتوای نسخه برداری گردیده به کارگیری می کنند نه تنها نمی توانند یوزرها را جذب کنند بلکه جایگاه ی زیر تری در موتورهای جست و جو خواهند داشت . اینترنت وب سایت استاندارد سایتی می‌باشد که برای نشر محتوای منحصر به شخص برنامه وقتی داشته باشد و به چهره پویا مطالب نو تکثیر دهد .

 

4 .سرعت
لود یک عدد از فاکتورهای مهمی که در کارآمد بودن یک اینترنت وب سایت رشته ای تاثیر گذار است، سرعت بارگزاری سایت می باشد . در صورتی که بارگزاری وب سایت شما عمده از 5 ثانیه طول بکشد، کاربران تارنما را ترک خواهند کرد . به کار گیری از قالب هایی با HTML، CSS و JavaScript استاندارد و با صرفه بودن تصاویر به کار گیری شده می تواند سرعت وبسایت را افزایش دهد . همچنین سفارش می شود که از پخش قلم فیلم، موسیقی و فلش مموری خودداری نمائید زیرا باعث نماید شدن تارنما می شوند .

5 .بهینه
سازی (Seo) یک وب تارنما هر چقدر که ظواهر نیکی داشته باشد و همگی موردها گفته شده در آن رعایت گردیده باشد، در صورتی که برای موتورهای جست و جو باصرفه سازی نشده باشد کارآیی نخواهد داشت . وب سایت خوب با داشتن سئوی عالی می تواند کاربران متعددی را جذب نماید . همینطور برخورداری از سرعت و نمایش باصرفه روی کلیه تنظیمات ها، ویندوزها، دستگاه های تلفن همراه و… منجر به داشتن اینترنت وبسایت استاندارد می گردد .

 

6 .امنیت
در شرای کاربران در تارنما اطلاعات شخصی و حیاتی خویش را وارد می کنند می بایست امنیت داده ها آن ها تامین شود . یک عدد از مواقعی که باعث می شود کاربران از امنیت سایت مطمئن شوند، استفاده از پروتکل امن https می باشد . با به کار گیری از این پروتکل تبادل داده ها در بین یوزرها و سرور به چهره کد گردیده و امن انجام می گیرید . یک اینترنت وبسایت استاندارد می بایست از امنیت بالایی برخوردار باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۰:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قرار دادن قابلیت و امکان دسترسی به «نسخه قدیمی سایت»

5
) سیستم را شعور کنید و ضربه های احتمالی را در حیث بگیرید!
تغییرات کوچک در طراحی تارنما خیلی خطرناک به حیث نمی رسند، اما در هنگام تغییرات بنیادی، شما بایستی از قبلی محاسبه دقیقی از نیازمندی های سیستم داشته باشید، تغییرات حساب نشده ممکن می‌باشد به ترافیک وب سایت شما و یا به فروش شما زخم دورازشوخی وارد کند . مثلاً حیاتی هست که در تحلیل پباده سازی جدید، صفحات پر بازدید را از در میان نبرید، ممکن میباشد شما برگه ای را در طراحی تازه حذف کنید، ولی به حافظه مالامال بازدید بودن آن کاغذ دسترسی استفاده کننده را کماکان برای بازدید کنندگان خویش محفوظ نگاه دارید، آن ها ممکن هست از شیوه موتورهای جستجو و یا این که bookmark مرورگر خود به آن ورقه وارد شوند .
می توانید وضعیت ترافیک یک URL خاص یا درخواست برای آن را از طریق بخش آمار وب سایت خود، بررسی کنید، احتمالا لازم باشد یک صفحه را به گردونه وب وب سایت بازگردانید!

طراحی سایت در مشهد
همینطور در صورتی که ریسک تغییر ناگهانی را بالا می دانید، می توانید در ابتدا فقط یک بخش را پباده سازی مجدد کرده و آن را به رخ آزمایشی بر روی اینترنت وب سایت خود قرار دهید و پس از اخذ بازخوردها، در رخ مؤثر تشخیص دادن تغییر، مبادرت به خانه تکانی کلی نمائید .

قرار دادن قابلیت و امکان دسترسی به «نسخه قدیمی سایت» نیز در هنگام بالابودن ریسک کارامد به حیث می رسد، یاهو از این رویکرد برای اینترنت میل خویش بارها استعمال کرده می‌باشد .

 

 

 

6
) تنظیم پوشه پشتوانه گذشته از اعمال تغییرات
مدام در هنگام تغییرات مشکل ها پیش بینی نشده وجود دارد، این مشکل ها ممکن می باشد جنبه نرم افزاری یا این که مشقت بار افزاری داشته باشد و یا اصلاً جنبه روانشناسی پیدا نماید . بدین ترتیب مدام گذشته از اعمال تغییرات یک پشتوانه کامل از پوشه ها و دیتابیس خویش تهیه نمایید . ممکن می‌باشد در هنگام اعمال تغییرات خطاهایی را مشاهده نمایید که در لوکال هاست خویش با آن ها مواجه نبوده اید، این ها معمولاً به دلایلی زیرا سفر از یک سیستم ادله به نوعی دیگر، پیکربندی سرور و تفاوت در نسخه لهجه های برنامه نویسی و امثالهم می باشد . در هنگام بروز مشکلات بیش از حد تصور می توان بوسیله پوشه های حامی موقتاً سایت را به حالت پیشین برگرداند .

همچنین در نظر بگیرید که ممکن می‌باشد با اعمال تغییرات و علیرغم تصور شما، بازدیدکنندگان سایت به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کنند، این امر را می بضاعت و توان بوسیله مانیتور کردن ترافیک سایت متوجه شد، ولی مفهوم آن این میباشد که شما اصول علمی در پباده سازی وبسایت را کنار گذاشته اید و بیش از حد بر پایه لحاظ شخصی خود پیش رفته اید و یا اینکه در اعمال تغییرات پباده سازی سایت، کج ذوق بوده اید و این تصور را داشته اید که سایر افراد نیز با ذوق و سلیقه شما یار هستند، خب در این دسته مواقع بایستی بگوییم که لجبازی کافیست، با سرعت به ورژن گذشته گشوده می گردیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۶:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تجربه کاربری در طراحی وب سایت های املاک تجربه

 

تجربه
کاربری در طراحی وب سایت های املاک تجربه
کاربری در طراحی وب سایت های املاک انگیزه
شما از رویکرد اندازی وب سایت بنگاه املاک چیست؟ در مقطع پباده سازی اینترنت سایت، مشتریان(بنگاه املاک) می خواهند سایت خود را به عنوان منبعی برای داده ها گرانبها برای خریداران و مراجعه کنندگان احتمالی تبدیل کنند . آنان دوست دارند، تارنما امکان همت بالا داشته باشد و داده ها به راحتی در دسترس کاربر قرار گیرد . تمام این درخواست ها بی آلایش بوده و اجرای آن، فقط با رعایت تعدادی نکته میسر خواهد بود .

طراحی سایت در مشهد

چه
موارد دیگری برای جذب رضایت مشتریان بنگاه های املاک الزامیست؟ ما به وب وب سایت های زیادی امداد کرده ایم تا اینترنت سایت خویش را با صرفه سازی کرده و اینترنت وبسایت های جدیدی بسازند . طی این مسیر، به تجربیات و نکات زیادی پی برده ایم که برای برد اینترنت وبسایت های این صنعت، الزامی هستند .
این نکات، علاوه بر ایجاد امکان جست و جو و عمل های بالا، سبب تولید ترافیک از کانال های متفاوت(رسانه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، و با صرفه سازی وب سایت برای موتور های جستجو) هم می شود . اجرای چنین نکاتی، هزینه زیادی برای شما به یار نداشته و شما می توانید زیبایی ظاهری و محتوای تارنما را به نحوی متمایز ارائه نمایید .

عکس
های با صرفه سازی شده
تمام اینترنت وب سایت های بنگاه املاک، می بایست مشتمل بر عکس های ممتاز و موثر باشند . شما می توانید از عکس های با کیفیت در اسلاید به کار گیری کرده و یا این که راه های دیگر نمایش عکس را امتحان فرمایید . خریداران امروزی، قبلی از تماس با فروشنده، شکل و مشخصات هر محصولی(در این مورد، خانه) را کاملا محاسبه می کنند .

تصویب
اسم کاربر وقتی یک مشتری احتمالی یا واقعی، به وبسایت شما وارد می شود، باید کاری نمائید تا متقاعد شود، دوباره به سایت بازگشته و از محتویات اثرگذار سایت شما استعمال نماید . برای این کار، شما بایستی بضاعت و توان ثبت اسم آنها را داشته باشید . سپس از آن، شما به سیستمی برای ارسال هشدار و پیشنهادات خویش نیاز دارید .

کلید
چهره بوک(و بقیه رسانه های اجتماعی) شبکه های اجتماعی، یک عدد از اصلی ترین ابزار تبلیغات کلامی برای این صنعت محسوب می شوند . نشر لیست منزل های موجود، یکی از بهترین خط مش ها، برای تعامل با مشتریان احتمالی و ارتقا اقتدار چشم شدن، محسوب می شود . البته، شما می بایست در رسانه های مختلف حضور فعال داشته و به سوالهای یوزرها پاسخ دهید .

سئو
وب وبسایت املاک برای این که لیست تولیدها شما، بتواند چشم شود، شما بایستی وب سایت خود و پباده سازی آن را، برای موتورهای جست و جو، باصرفه سازی فرمایید . با صرفه سازی حوزه‌ ای یک عدد از با اهمیت ترین موادتشکیل دهنده در سئو این جور وب سایت های، محسوب می شود . در ضمن، باصرفه سازی، عکس ها هم نقش مهمی در وب سایت شما دارااست .

بلاگ
تالیف محتوای ممتاز و مفید در بلاگ، نقش مهمی در جذب عمیق مشتریان احتمالی داراست . بنابراین، طراحی و قرار دادن لینک و پیوند وب لاگ در اینترنت سایت، از مهم‌ترین لازمات محسوب می شود . در ضمن، وب لاگ دارای محتوای با کیفیت خود نقش مهمی در سئو دارد .

داشتن یک وبسایت زیبا، دارای اهمیت ترین قدم در تجارت بنگاه املاک محسوب می شود . پروسه پباده سازی تارنما و مارک شما، تعیین رنگ ها، تصاویر و متن، می تواند مضاعف هیجان آور باشد . تمامی این مورد ها بازتاب دهنده تجارت شما بوده و می تواند به جذب یا این که دفع مشتریان امداد کند .

تجارتی که شما قصد شیوه اندازی اینترنت سایت برای آن را دارید تجارتی هست که مشتریان در درحال حاضر خرید کالایی با میانگین قیمت بالای ۵۰۰ میلیون تومان هستندو یا این که می خواهند حداقل یک میلیون تومان در ماه برای آن هزینه کنند .
چرا در ساخت این بنگاه والا اعتنا نکنیم و کاری در خور فروش چنین کالایی انجام ندهیم و توقع شایسته ترین ها را داشته باشیم؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۶:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در طراحی اینترنت تارنما

در حالتی که خواستار این باشید که وب تارنما شما دارای درجه قابل قبولی در موتورهای جستجو باشد و همچنین مسئله استقبالو عشق و علاقه مندی کاربران اینترنتی قرار بگیرد باید موارد مختلفی را در طراحی اینترنت سایت، ساختار آن و همچنین محتوایی که بر روی آن منتشر می کنید مد حیث قرار دهید .
در طراحی اینترنت تارنما استانداردهایی وجود دارد که بایستی تا حد قابلیت توسط گروه طراح و برنامه نویس اینترنت تارنما موضوع اعتنا قرار گرفته ورعایت گردد .

طراحی سایت در مشهد
پباده سازی اینترنت وبسایت او‌لین گام در دنیای والا بازاریابی اینترنتی می‌باشد و شما بدون یک اینترنت وبسایت مناسب هیچ شانسی برای پیروز شدن در بازار رقابت و تجارت اینترنتی نخواهید داشت و تنها هزینه پرداخت می فرمائید . استانداردهای پباده سازی اینترنت تارنما خیلی هم طاقت فرسا نیستند صرفا کافی می‌باشد مقداری توجه داشته باشید . به جرئت می توانایی اظهار کرد با پباده سازی وب وبسایت کارآمد، جذاب، پر سرعت می باشد که می توانید کسب و فعالیت خویش را از طرز بازاریابی اینترنتی متحول فرمایید .

1-
یک هاست و یک دامین برای پباده سازی اینترنت سایت: متاسفانه آن‌گاه از گذشت حدود 3 سال از اجرای این ضابطه در گوگل گشوده خیلی از اینترنت تارنما های ایرانی این خلل را دارا هستند . وب وبسایت بایستی یک هاست و یک دامین داشته باشد . خیلی از وبمستران برای یک وبسایت یک‌سری دامین تصویب می کنند و بعد همه آنها را روی نیز پارک می نمایند . براین اساس از گوگل محو خواهند شد و بعد از آن از آن به دنبال برهان این اتفاق خواهند بود .

2-
فونت و محتوا: فونت از مهمترین گام های اینترنت تارنما شماست . در شرای در طراحی اینترنت وبسایت فونت مطلوب بکار نبرید خواننده‌گان هیچ علاقه ای به ماندن در اینترنت وب سایت ندارند و ممکن هست خیلی زود به سراغ اینترنت تارنما های حریف بروند . از فونتی به کارگیری نمائید که در همگی سیستم ها و مرورگرها برای کاربران قابل تلاوت باشد و یا این که اگراز فونت خاصی به کار گیری می فرمائید پیش بینی های حتمی برای لودشدن فونت، در مرورگرهای کاربرانی که فونت مسئله لحاظ شما را ندارند را به کار آورید .
لازم میباشد در این نصیب گشوده نیز به نقش محتوا اشاره شود . محتوای کپی نگذارید . گوگل پنگوئن شدیدا همگی وب وب سایت های کپی را از جایگاه بندی گوگل حذف می کند .

3-
گرافیک: مشاده کرده اید وقتی به یک اینترنت وب سایت مراجعه می کنیم به عبارتی لحظه مایل هستیم خارج شویم . عکس های فلش زن و نامتناسب با محتوا منجر خروج کاربران از اینترنت سایت می شوند . پس در طراحی اینترنت تارنما اعتنا نمائید و از بنر و تصاویری استعمال کنید که مربوط به کسب و عمل باشد .
در لود تصاویر اینترنت سایت، به این نکته اعتنا داشته باشید که تصاویر را خیر آنقدر با حجم بالا آپلود نمائید که خلل لود شدن داشته باشد نه آنقدر بی کیفیت که استفاده کننده تمایلی به دیدن آنها نداشته و ظاهر اینترنت وب سایت را دچار خلل عدم جذابیت کند . مدام گوگل را در نظر بگیرید که با یک ورقه ابتدا ساده چه تحولی در بازاریابی اینترنتی ساخت کرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۱:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اضافه کردن دکمه تماس تلفنی

اضافه کردن
دکمه تماس تلفنی به نوار کناری سایت علاوه بر این پلاگین WP Call Button به شما قابلیت و امکان می دهد دکمه تماس تلفنی را در نوار کناری وب‌سایت خویش با استعمال از ویجت نوار کناری طولانی تر نمائید .

طراحی سایت در مشهد

برای این که بتوانید دکمه تماس تلفنی را به نوار کناری طولانی تر فرمایید باید از قسمت نمایش» ابزارک‌ها را انتخاب نمائید و ابزارک مربوط به WP Call Button را به ابزارک‌های در دسترس بکشید .


افزودن دکمه تماس تلفنی به نوار کناری اضافه کردن
دکمه تماس تلفنی به نوار کناری این بخش به شما این امکان را میدهد که تیتر و توضیحات ویجت را در قسمت‌های مربوطه بیشتر فرمایید همینطور برای اینکه به گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتری دسترسی داشته باشید بایستی بر روی قسمت “تنظیمات پیشرفته” کلیک کنید . پس از کلیک کردن بر روی این قسمت میتوانید گزینه‌های سفارشی‌سازی در موضوع رنگ متن دکمه تماس، رنگ دکمه تماس و متن آن را مشاهده نمائید . پس از اعمال تغییرات مدنظر خود حتماً بر روی گزینه‌ی “ذخیره شد” کلیک کنید و یا برای از دربین رفتن تغییراتی که انجام داده‌ای “پاک کردن” را گزینش نمایید .

یکی از شایسته ترین ویژگی‌های به کار گیری از پلاگین برای اضافه کردن دکمه تماس به وردپرس این میباشد که 100٪ رایگان می باشد و مخلوط یکپارچه‌ای با Google Analytics دارد .

رویه
دوم: افزودن دکمه تماس تلفنی به وردپرس به‌‌صورت دستی شما در این راه و روش میتوانید دکمه تماس تلفنی و لینک‌های آن را به‌صورت دستی به صفحه ها دلخواه از وبسایت وردپرسی خویش بیشتر فرمائید . روشی که در اینجا برای شما خوا هیم بیان کرد درواقع راحت‌ترین راه برای افزودن دکمه تماس تلفنی به وردپرس است .


+98 (21) 222-2222
href="tel:98212222222">تماس تلفنی با ما لینک‌هایی که در بالا آورده شده است درواقع برنامه‌های موبایل را بر روی دستکتاپ لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند گشوده می‌کند همچنین کاربرانی که از سیستم مک به کارگیری می نمایند حاذق می باشند این پیوندها را در Facetime خویش مشاهده نمایند، یوزرها ویندوز 10 نیز می‌توانند آنان را در اسکایپ ببینند . علاوه‌براین میتوانید با استعمال از کد HTML یک تصویر یا آیکون به دکمه تماس تلفنی سایت خود طولانی تر نمائید . برای دسترسی به موردها گفته‌شده فرایند پایین را دنبال نمائید .

اولین کاری که می بایست انجام دهید این می باشد که وارد پیشخوان» رسانه» افزودن گردید و تصویر یا این که آیکونی که میخواهید کنار لینک دکمه تماس نمایش داده شود را آپلود نمائید . بعدازاینکه تصویر به‌صورت کامل آپلود شد بر روی گزینه‌ی “ویرایش” کلیک فرمائید .

افزودن
تصویر به دکمه تماس تلفنی اضافه کردن
تصویر به دکمه تماس تلفنی در برگه تازه که برای شما باز می‌گردد URL تصویر را اسکن نمایید چراکه در پروسه بعدی به آن نیاز خواهید داشت .

شما
میتوانید این کد را در قالب کد html در مطالب یا این که ابزارک‌ها یا این که قالب سایت وردپرسی خویش قرار دهید:
alt="Call us" />
بعدازاینکه همگی مورد ها بالا را انجام دادید میتوانید به برگه وب سایت خود مراجعه کنید و تصویر موردنظر خویش را در کنار دکمه تماس تلفنی مشاهده فرمائید .

همچنین می‌توانید این موضوع را سفارشی‌سازی نمایید و متن دلخواه خود را پیشین و یا بعد از آن آن اضافه نمائید و از CSS سفارشی برای سبک آن به کارگیری نمایید .

طولانی تر
کردن پیوند دکمه تماس تلفنی به فهرست سایت این امکان برای کاربران وردپرسی وجود دارااست که دکمه تماس تلفنی را به منوی ناوبری اضافه کنند . برای این کار مراحل تحت را دنبال کنید .

سپس از وارد شدن به پیشخوان وردپرس خود نمایش» فهرست‌ها را تعیین نمائید . در سمت راست شما گزینه‌های اکثری وجود دارد که باید از دربین آنان “پیوندهای دلخواه” را انتخاب نمایید . پس از کلیک کردن بر روی این آیتم بلوکی برای شما گشوده می شود که می بایست در نصیب URL یا نشانی اینترنتی شماره تلفن موردنظر خود را وارد نمایید و در فیلد بعدی باید متنی که می‌خواهید برای دکمه تماس نمایش داده شود را وارد نمایید و در پایان “افزودن به فهرست” را گزینش فرمایید تا دکمه تماس تلفنی به فهرست شما بیشتر شود .

اضافه کردن
دکمه تماس تلفنی به منوی ناوبری افزودن
دکمه تماس تلفنی به منوی ناوبری هم اکنون درصورتی که به منوی ناوبری وبسایت خویش مراجعه فرمایید می توانید مشاهده نمایید که دکمه تماس اضافه‌شده می باشد .

امید‌است‌ این مقاله به شما برای اضافه کردن دکمه تماس تلفنی به سایتتان یاری کرده باشد . موفق باشید .
🙂


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۳:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت های طراحی وبسایت

خصوصیت یک طراحی تارنما خوب وقتی حادثه می‌افتد که کلیه اصول طراحی تارنما فن ای در هنگام درست کردن وبسایت رعایت گردیده و وب تارنما شما بضاعت بر قراری رابطه موءثر در هر دو قضیه تجربه کاربری و رابط کاربری را داشته باشد .

طراحی سایت در مشهد

پباده سازی وب سایت حرفه ای و چگونگی صحیح کردن وبسایت در دو دهه پیشین زیاد تغییر‌و تحول کرده است . در قبل تنها پباده سازی اینترنت وبسایت استاتیک وجود داشت ولی به مرور مقطع طراحی پویا یا داینامیک کاملا جایگزین آن شد و موارد جدیدی از خصوصیت یک پباده سازی وبسایت عالی را معرفی کرد .

یک اینترنت وب سایت نقطه آغاز راهکار بازایابی اینترنتی میباشد . به همین برهان می‌باشد کهویژگی یک پباده سازی وبسایت عالی همانی می‌باشد که مطابق با هدف ها و مخاطبان مسئله حیث شما پباده سازی گردیده باشد .

خصوصیت
های طراحی وبسایت خوب بسته به دارایی و لازمات وب وبسایت شما همیشه دو گزینه کلیدی برای طراحی سایت فن ای وجود دارااست . برای درست کردن تارنما می توانید یک پوسته یا این که قالب وبسایت را تعیین نمایید و آن را بنا به خواسته ی خویش تغییر و تحول دهید یا یک طرح را از آغاز تولید کنید .

صد رد صد صحیح کردن وب سایت از مبنا نیاز به زمان، مهارت و سرمایه گذاری بیشتری داراست . اما استفاده از یک تارنما ساز رایگان مثل تارنما ساز رایو علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه؛ تجهیزات بسیار گسترده ای را برای پباده سازی وبسایت حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد اعطا کرد .

امروزه اینترنت وب سایت بایستی پویا باشد، به عبارت دیگر، می بایست در CMS (سیستم مدیریت محتوا)، مثل وردپرس، جوملا و غیره توسعه یابد .

بنابراین، هر برگه وب می بایست مطابق ضوابط سئو و باصرفه سازی وب سایت باشد، به علاوه عنصرها پویا نظیر رسانه های اجتماعی، و صفحه های وبلاگ نیز از لازمات و ویژگی یک پباده سازی تارنما عالی محسوب میگردد . رایو برای ایجاد تارنما از تمامی این امکانات سود می گیرد .

در نهایت چند ویژگی با اهمیت برای وصال به شایسته ترین پباده سازی سایت وجود داراست که شما را در شایسته ترین وضعیت سناریو می‌دهند، بازدیدکنندگان را به ماندن در وب وبسایت شما ترغیب می کنند و در فیض منجر ارتقاء مشتری خواهند شد .

لوگو
و نام تجاری طراحی لوگو نقطه شروع ایجاد نام تجاری می باشد . وضعیت لوگو در یک اینترنت سایت تاثیری ناخودآگاه بر بازدیدکنندگان اینترنت وب سایت داراست . یک ایده برای رعایت ویژگی یک طراحی تارنما خوب آن هست که لوگو را در یک سری مکان گوناگون در برگه مهم قرار دهید . این به بازدیدکنندگان امداد میکند برند شما را نگهداری کنند و در هر جای دیگری هم آن را تشخیص دهند .

پباده سازی
ساده و جریان اطلاعات در‌صورتی‌که چه اصالت و خلاقیت دو عنصر فراوان دارای اهمیت می باشند و شما مطلقا نمی خواهید یک وب وبسایت خسته کننده ایجاد کنید؛ ولی پیچیدگی و سر وصدا بیش از حد هم آزار دهنده خواهد بود .

مطالعات ردیابی دیده نشان می دهد که خوانند‌گان صفحه های اینترنت را از بالا به تحت و از چپ به راست کپی می کنند که این موضوع عنوان الگوی F شناخته می شود .

با توجه به این سرمشق می توانید از سلسله مراتب بصری برای داده ها استفاده کنید و بازدید کننده را به مهمترین عنا وین و نصیب ها ساماندهی کنید؛ مانند؛ ثبت نام، ایمیل،صفحات فرآورده و غیره .

طراحی
ریسپانسیو و دسترسی آسان طراحی وبسایت ریسپانسیو یک بخش اجتناب ناپذیر از خصوصیت یک پباده سازی وب سایت خوب میباشد . بخش اعظمی از بازدیدکنندگان شما صفحات وب را باگوشی های هوشمند و تبلت گشوده مینمایند . بنابراین اینترنت وبسایت شما باید قابلیت و امکان دسترسی در دستگاه تلفن همراه و کامپیوتر را داشته باشد .

پباده سازی ریسپانسیو به این مضمون‌ میباشد که برگه وب توانایی تطابق با مقدار های گوناگون ورقه نمایش دستگاه را داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب لاگ چیست؟

وب لاگ
چیست؟ وبلاگ یک ورقه اینترنتی برای تالیف یادداشت‌ها و مقالات هست . در واقع، بلاگ را می‌توان به دیده یک خبرنامه یا این که روزنامه اینترنتی رویت کرد . یعنی وب لاگ مجموعه‌ای از مقاله ها را در خود جای میدهد . البته، این را نیز بایستی بدانید که وب لاگ ها معمولاً دارای مدل بندی هم می‌باشند و مقاله ها آنان در یک یا این که یک‌سری نوع بندی جای می‌گیرند .

طراحی سایت در مشهد

به فیس معمول وب لاگ از زبانی ساده غیر رسمی و غیر سازمانی به کار گیری می کند . این را نیز بیش تر کنم که نوشتن در یک بلاگ فعالیت خیلی مشقت نیست، صرفا بایستی پیرامون موضوعی که می‌خواهید در رابطه آن بنویسید علم کافی داشته باشید .

چه گونه
می‌توانم یک بلاگ بسازم؟ در حالتی که دوست دارید نوشته‌های خویش را در وب قرار دهید تا خواننده گان بخوانند، پس حتماً داشتن یک وبلاگ برایتان ایدۀ جذابی است .
اما چطور می بایست یک وب لاگ تولید کنید؟ برای این خواسته دو خط مش وجود دارد:
استعمال از وبلاگ‌سازهای رایگان: در حال حاضر، خدمت های وبلاگی اکثری به گویش فارسی فعال میباشند . از جمله معروف ترین آنها می توان به بلاگفا اشاره کرد . این خدمت ها یک بلاگ رایگان بر روی دامنه خودشان در اختیار شما می گذارند که از طریق آن می‌توانید مطالب گوناگون خویش را منتشر نمائید .
طراحی یک بلاگ اختصاصی: راه‌حل دوم که برای اشخاص سخت‌گیرتر مناسب است، ایجاد یک بلاگ بر روی دامنه اختصاصی هست . هر یکسری برای اینکار شما نیاز به مقداری صرف هزینه دارید، البته در عوض (اگر بخواهم محاوره ای بگویم) کلاس کاری شما عمده خواهد بود . برای تولید یک وب لاگ منحصر به فرد شما می‌توانید از وبسایت ساز پرتال یا این که سیستم های مشابه مانند وردپرس استفاده نمائید . ما حتی یک تخفیف عالی نیز برای اشخاصی مثل شما که به تالیف علاقه‌مند می باشند در حیث گرفته‌ایم .
وب
سایت چه میباشد ؟ و اما اینترنت وب سایت . . . تفاوت دارای اهمیت اینترنت تارنما با وب لاگ در کارکرد آن است . یک وب وبسایت صرفا با هدف تالیف ساخت نمیشود . شما وب سایت می‌سازید تا تولیدات و خدمات خویش را معرفی کنید، دکان اینترنتی فعال سازی نمایید و . . . بنابراین این اینترنت وب سایت مشتمل بر صفحه های مختلفی مثل ورقه اصلی، کاغذ سرویس ها یا این که محصولات، صفحه در رابطه ما، صفحه تماس با ما و . . . می شود . دقت داشته باشید که وب وب سایت ها معمولاً چکیده به تیتر وبلاگ نیز دارا‌هستند که در آن مطالب و نوشته‌های آنها قرار می‌گیرد . برای مثال، حال شما در حال قرائت بخش وب لاگ تارنما ما هستید . ولی این صرفا یک بخش از وبسایت ما میباشد و صفحه های دیگری هم داریم که در آنان به معرفی وبسایت ساز خویش و سرویس ها آن می‌پردازیم .

انگیزه
از پباده سازی تارنما چیست؟ درحال حاضر بیایید به این سوال پاسخ بدهیم که در چه مواردی شما نیاز به یک اینترنت وبسایت دارید .

به
جهت ارائه سرویس ها برای
معرفی شرکت جهت
معرفی محصولات جهت
فروش تولید ها (وب وب سایت فروشگاهی) پرتال
های سازمانی و دولتی


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت حقیقتا چه مفهومی دارد؟

طراحی
وب سایت حقیقتا چه مفهومی دارد؟ تاءمل می کنید از همه مراحل و مهارت‌های اضطراری برای طراحی یک وب سایت عالی و پربازدید با خبر هستید؟

طراحی سایت در مشهد
پباده سازی وب سایت چیست؟ جواب به این سوال به لحاظ خیلی معمولی می رسد . بله، در حالتی که بخواهید تنها نگاهی گذرا به معنا طراحی وب سایت داشته باشید، پاسخ دادن به این سوال فراوان وقت شما را نمی‌گیرد . پباده سازی وب سایت به مضمون‌ طراحی و ایجاد یک وب تارنما یا با صرفه سازی یک وبسایت قدیمی می باشد .

در صورتی‌که این پاسخ کلیه آن چیزی نمیباشد که به دنبالش بودید، این مقاله لیداوب برای شما نوشته شده هست . در ادامه به شما میگوییم که طراحی تارنما به چه دردی می‌خورد، طراح اینترنت تارنما که می باشد و برای پباده سازی سایت به چه دانشی نیاز دارید .
ولی پیش از هر چیز بهتر است بدانیم اصلا طراحی تارنما از کجا آغاز شد و چه تاریخچه‌ای دارد؟
تاریخچه
| معنی | وظیفه های | ابزار | انواع | شغل ها مرتبط | هدف | آموزش
تاریخچه
طراحی تارنما ؛ به دنیاآمدن او‌لین اینترنت سایت طراحی وبوب سایت‌های زیادی در سراسر جهان وجود دارند، البته هیچ کدام از آن‌ها ۲۶ سال قدمت ندارند . اولی وب سایت عالم که به پروژه World Wide Web یا همان W3 وابستگی داشت، در ۶ آگوست سال ۱۹۹۱ متولد شد . این اینترنت سایت که به وسیله «تیم برنرز لی» توسعه و گسترش یافته بود، هنوز هم با آدرس http://info .cern .ch/hypertext/WWW/TheProject .html . در دسترس قرار دارد .

همان گونه که با مراجعه به نشانی اولین وب سایت جهان قابل مشاهده است، این تارنما و دیگر اینترنت سایت‌های نخستین که به پیروی از همین وب سایت به وجود آمدند، طراحی خاصی نداشتند و در آن‌ها از المان‌هایی مثل تصویر، ترکیب‌های رنگ یا این که فولدر صوتی استفاده نشده بود . رفته رفته و با معرفی مرورگرهای مختلف توسط Netscape و Microsoft که بازیگران مهم دوران نزاع مرورگرها در این سال‌ها بودند، با استفاده از عواملی مانند جاوا اسکریپت و HTML، رویه طراحی گرافیکی و صورت و شمایل دادن به صفحه های اینترنت هموارتر شد . به نظر میرسد مایکروسافت تاثیر زیاد زیادی روی این اتفاق گذاشته باشد . در سال ۲۰۰۰ و با ارائه اولی نسخه Internet Explorer برای سیستم‌های مک که از HTML 4 .1 و CSS 1 به رخ بی نقص پشتیبانی می‌کردند، انقلاب عظیمی در مرورگرها و پباده سازی وب سایت به وجود آمد . دیدنی می باشد بدانید که این مرورگر، اولین مرورگری بود که به فیس کامل از فرمت تصاویر PNG پشتیبانی می‌کرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)