مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وب سایت داینامیک چه می‌باشد؟


وب سایت داینامیک چه می‌باشد؟ وب سایت داینامیک همان گونه که در معنا لغوی هم معین می‌باشد،دقیقا نقطه مقابل سایتهای استاتیک می باشد.

طراحی سایت در مشهد

سایتهای داینامیک از صفحات وبی که بیوقفه و به طور زنده و بیدرنگ ایجاد می شوند تشکیل‌شده می‌باشد.مفهوم این گزاره یعنی هنگامی که استفاده کننده به وب سایت قصد اتصال دارااست،سرور کاغذ ای را که استفاده کننده درخواست کرده،داده ها ان برگه را از مقر داده که کلیه اجزای تارنما به صورت طبقه بندی در ان قرار داده شده‌است فراخوانی می شود.داده ها کاغذ ای که در مقر داده موجود است با‌گاز و بی درنگ ساخته می گردد وبه استفاده کننده نمایش داده می شود.این صفحه ها اینترنت از کدهای اسکریپت مانند PHPیاASP ساخته شده می‌باشد.درین سایتها همواره تغییر و تحول داده ها و محتویات جان دار در وب سایت انجام میپذیرد.صفحه ها داینامیک بوسیله مقر داده منحصر در دور و بر وب ساخته می شوند و هم طراح وب سایت و هم مالک امتیاز سایت درصورتی که نیازی به تغییر‌و تحول و بروز رسانی داشته باشند،می‌توانند به راحتی با اتصال به مقر داده منحصر به فرد تارنما خویش تغییرات مدنظر را اعمال نمایند. این سبک برای وبسایتهایی که تعداد صفحه های بسیار بالایی دارا‌هستند مطلوب می باشد،وهمچنین هرتعداد استفاده کننده با دسترسیهای گوناگون می توانند محتوای هر برگه از وب سایت را با پنل کاربری یا این که سیستم مدیر محتوایی که در اختیارشان قرار می گیرد،حتی اشخاص و مشتریانی که با سایت اشنایی ندارند بروزرسانی نمایند وتغییر دهند.همینطور سایتهای داینامیک بسیار انعطاف پذیر میباشند و میتوان داده ها انهارا برای اکران براساس بازدید کننده،ساعت‌ها گوناگون روز،ناحیه وقتی،لهجه اصلی بازدید کنندگان و ویژگیهای دیگر جدا سازی کرد. سایتهای داینامیک همانند سایتهای استاتیک خویش به دو بخش تقسیم می گردند؛وبسایتهای پیکان داینامیک بر بستر ادوب اشاره گر ساخته می گردند،یعنی درین سایتها از ادوب مکان نما استعمال میگردد و محتواهای دیگر در ان مقام خاصی ندارند.سایتهایی که در حوزه معرفی کالا(صرفا معرفی و دادن داده ها)،سایتهای هنری وگالریها وسایتهای فردی از این نحوه به کار گیری می‌نمایند.این سایتها در موتورهای کاوش سکو بالایی ندارند و سرعت بار گذاری انها ذیل میباشد. دیگری سایتهای داینامیک بر مبنا برنامه نویسی می باشند؛بر عکس پیکان داینامیک زودتر لود گردیده و نزد موتورهای کاوش دوستداشتنی خیس می‌باشند.سایتهای خبری،پرتال های اموزش از این سبک به کار گیری می‌نمایند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایت چه چیزی است؟


تارنما چه است؟
وبسایت اصطلاحا به مکانی در اینترنت گفته میشود که یک صفحه یا تعداد بیشتری از صفحات را در خود جا داده است. به بیان دیگر به تیم ای از صفحه های در اینترنت که متعلق به مکان خاصی میباشند، اصطلاحا وبسایت گفته می‌شود.

طراحی سایت در مشهد

محتویات تارنما ها عموما بر روی کامپیوتری به نام سرور قراردارد و مجموعه ای از سرورها، شبکه جهانی وب را تشکیل می‌دهند. هر سرور می تواند یک یا تعداد بیشتری از وبسایت ها را داخل خود جای دهد.

همانند دنیای واقعی که هر انسانی برای خود یک نام مخصوص بفردی دارد، در دنیای مجازی یا اینترنت نیز وضع به همین منوال می‌باشد. هر سرور ( یا کامپیوتر) برای آنکه از سرورهای دیگر متمایز شود و نیز هر سایت برای آنکه از وبسایت های دیگر متمایز شود، توسط یک شماره شناسایی مخصوص بفرد یا IP مشخصی میگردد.
سرور چیست؟
همان گونه که گفته شد، یک سایت، از یک سری ورقه تشکیل میشود. تنها سوالی که در اینجا مجهول است آنست که یک صفحه، از چه چیزی تشکیل میشود و چطور می توان آن را تولید؟

در موقعیت عمومی، یک برگه اینترنتی، چیزی فراتر از یک پوشه کامپیوتری که در کامپیوتر سرور قرار گرفته هست، نمی باشد. این فایل برای آنکه به صحت روی مرورگر شما نشان داده شود، نیاز دارد تا از قوانینی تبعیت کند. و آن ضوابط، همان کدهای HTML میباشند. کدهای HTML، سنگ بنای هر صفحه اینترنتی میباشد و سوای از اینکه واقعا از چه زبانی برای برنامه نویسی و دیزاین صفحه اینترنتی مستعمل باشد، بر ماهیت وجودی و محوری زبان HTML تاثیری نمی گذارد.
سرور چه می باشد؟
سرور به کامپیوتری متصل به وب گفته می گردد که دربردارنده یک یا این که یک سری تارنما می‌باشد. سرورها برای آنکه بتوانند به کانال جهانی اینترنت متصل شوند و در فیض آن، وب سایت های خویش را در معرض عموم قرار دهند، باید پیکربندی خاصی را پشت رمز گذارند. نخستین از همگی اینکه، یک سرور برای آنکه از سرورهای دیگر در کانال جهانی اینترنت متمایز شود، نیاز داراست تا اسم منحصر به فرد بخود داشته باشد، صحیح همانند دنیای حقیقی که هر شخصی بوسیله اسم خویش، از شخص دیگر قابل تشخص می‌باشد. بدین خصیصه سرورها، اصطلاحا، nameserver گفته میشود.

یکی‌از خصیصه های دیگری که سرورها را از هم متمایز میکند، جور اپلیکیشن و سیستم های عاملی میباشد که بر روی این کامپیوترها نصب می‌گردد. بعنوان نمونه، یک سایت قادر است بر روی سروری قرار داشته باشد که سیستم برهان آن ویندوز سرور 2003 باشد، و تارنما دیگری وجود داشته باشد که بر روی سروری با سیستم ادله لینوکس نصب گردیده باشد.

سررورها عموما، کامپیوترهای قدرتمندی می‌باشند، چراکه آن ها باید پاسخگوی دهها، صدها، و شاید هزاران تقاضای یوزرها بر روی وب باشند. عدم گزینش سرور قابل قبولی برای تارنما، میتواند سبب ساز به افت شدید در سرعت وبسایت و در غایت قطعی موقت یا این که همیشگی وبسایت شود. در مواقع حادتری، این مسئله می‌تواند سبب ساز به فساد های عدیده طاقت فرسا افزاری در سرور شود نظیر سوختن هارد دیسک، پردازشگر و غیره.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایت ریسپانسیو


وبسایت برخورد‌گرا (ریسپانسیو) به سایتی گفته می شود که، متناسب با دستگاه‌هایی که استفاده کننده از آن برای دیدن وبسایت استعمال میکند برخورد نشان دهد. به بیان معمولی‌خیس، وب سایت‌های عکس العمل‌گرا (Responsive)در دستگاه‌های متعدد مانند: گوشی، تبلت و یا این که کامپیتر‌های رومیزی به طریق‌ای گوناگون به اکران در‌ میایند. صد رد صد برای شما اتفاق افتاده می باشد که با لپ تاپ وارد یک وب سایت گردیده‌ و از سرویس ها آن به کار گیری کرده باشید. ولی هنگامی که با موبایل خویش به به عبارتی تارنما مراجعه کردید، وب سایت را با ظاهری متعدد و دقیقاً همسان با تبلت و یا این که گوشی مشاهده نموده‌اید. وب سایت ریسپانسیو یک کدام از آپ دیت ترین تکنولوژی هایی هست که به امداد آن می‌توانید چنین ویژگیهایی را پیاده سازی نمایید .

 

طراحی سایت در مشهد

وبسایت برخورد‌گرا چه تاثیری بر با صرفه سازی وبسایت (SEO) داراست؟
در عین اکنون که به کار گیری از موبایل‌های هوشمند برای اینترنت‌گردی در هم اکنون ارتقا هست، تارنما‌های برخورد‌گرا با ارتقا کیفیت تارنما میتوانند به باصرفه سازی وب سایت (SEO) و رویش سریع شما در اینترنت امداد بزرگی بکنند.

با دقت به آمار، تعداد یوزرها موبایل‌های هوشمند در کشور‌ایران 40 میلیون نفر گزارش شده‌است و پیش‌بینی می‌­شود تا کمتر از 4 سال دیگر این تعداد به 70 میلیون نفر هم رسد. پس در‌صورتی‌که نمیخواهید این جور از یوزرها تارنما خویش را از دست بدهید، پباده سازی یک اینترنت‌تارنما ریسپانسیو بایستی یکی‌از اصلیترین حق تقدم‌های شما باشد.

گزارشات اخیر گوگل در باب سئو وبسایت­‌ها نیز نشان دهنده اهمیت بالای با صرفه سازی تارنما برای تلفن همراه و تبلت ها میباشد. جدیدا یکی موردها بسیار مهم در سئو وبسایت از لحاظ گوگل، کیفیت ورژن گوشی وبسایت می باشد و همین مسئله نشان دهنده آینده­‌ای پر‌نور، برای تارنما‌های آنلاین هست که بایستی همه برای دستگاه‌های گوناگون با صرفه گردیده باشند.

 

نقش تارنما عکس العمل‌گرا در بازاریابی اینترنتی
زمینه بسیار مهم دیگر، ترافیک بالای تبلیغات آنلاین در وبسایت‌ها و دکان‌هایی میباشد که با دکان‌ساز تولید میگردند و خطاها پس از ساخت سایت نمایان می شوند. معمولاً کمپین‌های تبلیغاتی و ساخت محتوا بعداز ساخت سایت استارت میگردند و حجم بالایی از یوزرها را به تارنما هدایت می کند.

اکنون نکته قابل توجه اینجا هست که بخش عمده‌ای از ترافیک ساخت گردیده روی وبسایت قادر است از روش تبلت‌ها و یا این که تلفن همراه‌های هوشمند باشد که به وبسایت شما هدایت می شوند. هم اکنون کسانی را فکر کنید که به سایت شما مراجعه می کنند و با سایتی مواجه میگردند که برخورد‌گرا وجود ندارد! بااین حال احتمالاً توده‌ای تارنما شمارا سوراخ خواهند کرد که سبب ساز به ارتقاء Bounce rate وبسایت و ولی کاهش کیفیت تارنما از بینش موتور‌های کاوش میشود.

 

مزایای وبسایت برخورد‌گرا پویایی وب سایت
مهم ترین مزیت اینترنت‌تارنما‌های عکس العمل‌گرا نسبت به اینترنت‌وب سایت‌های سابق و عادی، اکران همگی اجزای وبسایت در قالبی کوچک‌خیس به بازدید کننده تارنما می باشد. شاید در صدر این زمینه از نگاه شما خیلی موضوع مهمی نباشد و فکر کنید، خب مخاطب می تواند با وسیع و یا این که حقیر کردن اینترنت‌وب سایت در تلفن همراه و یا این که تبلت خویش آن را مشاهده نماید، البته مورد صرفا به اینجا ختم نمیشود.

زمانی که یک بازدیدکننده به اینترنت‌وبسایت شما مراجعه مینماید هر چقدر که سریع‌خیس بتواند به سرویس ها شما دسترسی پیدا نماید، احتمال به کار گیری از آن سرویس ها هم طولانی تر خواهد بود. در وب سایت‌های عکس العمل‌گرا (ریسپانسیو) شما دقیقاً وبسایت را با سایز و قالب دستگاه بازدیدکننده خواهید رویت کرد.

مثلا در صورتی‌که بازدیدکننده اینترنت‌تارنما شما با یک تبلت 7 اینچی اینترنت‌تارنما را مشاهده نماید دقیقاً تارنما شما متناسب با یک نمایشگر 7 اینچی اکران داده میشود و به به عبارتی نسبت هم منوها، محصول ها، مقاله ها و هر کدام دیگری که در وبسایت شما وجود داشته باشد کوچک‌خیس گردیده و در قالبی تازه چشم می گردند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۴:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیشگفتار ای بر طراحی وب سایت شرکتی


پیشگفتار ای بر طراحی وب سایت شرکتی
امروزه به جهت گستردگی و تنوع کار های اشخاص و بنگاه های کوچک و وسیع اقتصادی و طیف بسیار متنوع کالاها و سرویس ها قابل ارائه به اشخاص و مجموعه های متفاوت، لزوم اجرا و پیاده سازی یک مقر آگهی بر بستر اینترنت ( طراحی وب شرکتی ) که همواره قابل دسترس همگان باشد، بیشتراز پیش نمایان شده‌است.

طراحی سایت در مشهد

تارنما ها ابزارهایی می‌باشند که صرفا با اتصال به کانال گستره جهانی تمام اشخاص را در تمام نقاط عالم به یکدیگر متصل میسازند. کانال ای که به واسطه آن اشخاص صرفا با یک کلیک در اقصی نقاط عالم از کسب و عمل یکدیگر و نقاط ضعف و قوت آن آگاه میشوند.

در واقع این پیشرفت تکنولوژی می‌باشد که خیر صرفا موجب به کارگیری از تارنما ها در دنیای امروز شده‌است بلکه موجب اخلاق اکثری از کسب و شغل های متعدد و متنوع نیز شده‌است.

از طرفی مراحل رو به پرورش استعمال از وب از سوی یوزرها نیز مزید بر علت شده‌است تا کسب و امور بیشتراز پیش از طراحی وب شرکتی تحت عنوان ابزاری برای معرفی خویش به کارگیری نمایند.

 


انگیزه از ساخت سایت شرکتی چه چیزی است؟
مهم ترین هدفی که هر سایت شرکتی دنبال می نماید در واقع معرفی یک کسب و عمل می باشد. کسب و کاری که شاید کوچک و بدور از دسترس سایرافراد باشد البته توسط سایت خویش گزینه دقت طیف گسترده ای از یوزرها قرار خواهد گرفت. با پیاده سازی یک وبسایت مرزهای جغرافیایی شکسته خواهد شد و اشخاص، دیگر محدودیت وقتی و مکانی برای چشم شدن کسب و کارشان را نخواهند داشت.

امروزه دیگر وبسایت خیر تحت عنوان یک ابزار اول و ضروری، بلکه تحت عنوان یک ابزار گران قیمت برای ارتقا اعتبار آن کسب و فعالیت کلام های متعددی برای اعلام کردن داراست. ابزاری که موجب جلب اعتماد مشتریان بالقوه گردیده و آن‌ها‌را به سوی کسب و عمل شما سوق می‌دهد.

با ارائه یک تارنما به مشتریان خیر صرفا کالاها و سرویس ها خویش را به مردم معرفی خوا هیم کرد بلکه علم و داده ها خویش را به آنها نشان خوا هیم بخشید و اثبات خوا هیم کرد تا چه اندازه از علم روز جهان باخبر هستیم.

هنگامی که در تمام ساعت‌ها شبانه روز با یک پشتیبانی حاذق همواره در دسترس مشتریان باشیم اعتبار ما و اعتماد مشتریان به کسب و فعالیت ما ارتقا خواهد یافت و صد رد صد نسبت به کمپانی هایی که‌این پشتیبانی و یا این که اینترنت سایتی برای معرفی خویش ندارند قابل اعتمادتر خوا‌هیم بود.

اینترنت سایتی که به طور مداوم آپدیت رسانی می گردد نشان از احترام آن کمپانی به مشتریان خویش دارااست و اثبات می کند مشتریان تا جه اندازه برای وی مهم و قابل احترام میباشند. بنابراین اعتماد مشتریان نیز جلب خواهد شد. اطلاعاتی که در دست مخاطبان کسب و عمل ما قرار می گیرد مسلما بایستی آپ تو دیت بوده و اثبات نماید علم کمپانی بر اساس دانش روز عالم پیش می رود. علاوه بر این آپدیت رسانی سایت بسیار راحت خیس از آپدیت رسانی و تولید تغییرات در گونه های دیگر ابزار های تبلیغاتی مانند کاتالوگ ها و بروشورها می باشد.

نکته مهمی که در‌این در میان به چشم می‌خورد این می‌باشد که حتی در حالتی‌که نگرانی ما هزینه بر بودن ساخت سایت شرکتی نیز باشد می بایست بدانیم هزینه پباده سازی یک تارنما شرکتی تحت عنوان ابزاری قدرتمند برای معرفی کسب و عمل شما، در دراز بازه زمانی بسیار به صرفه خیس از هنگامی میباشد که کمپانی قصد داشته باشد در رسانه های دیگری مانند تلویزیون و غیره تبلیغ نماید. در واقع از بعدی دیگر وبسایت شرکتی ابزاری برای تبلیغ کسب و فعالیت بنگاه های کوچک و وسیع به حساب آورده می شود.

طیف بسیار گسترده ای از مشتریان، پیشین از هر تصمیمی برای خرید و یا این که کسب داده ها راجع به چیزی که در ذهن دارا هستند آغاز به کاوش در وب و موتور های جستجو گر مانند گوگل می‌کنند. این مورد هر مدیری را ترغیب می سازد تا نسبت به پیاده سازی و با صرفه سازی یک وبسایت شرکتی با رعایت اصول و قواعد برنامه نویسی و سئو سازی اهمیت دهد.

همان گونه که قبلا نیز تیتر شد انگیزه از طراحی وب شرکتی عمدتاً هدف ها تجاری و بازرگانی هست. شرکتهای برای بودن در صحنه رقابت فی مابین کسب و شغل های گوناگون نیاز به یک سایت ماهر خواهند داشت. موسسه ها با ساخت سایت شرکتی در واقع به تقویت مارک خویش یاری می‌نمایند و سبب ساز تداوم حیات آن مارک در صنعت میشوند. میتوان به نترسی داعیه کرد که یک تارنما صرفا تیم ای از عبارات پیرامون عمل های آن کمپانی وجود ندارد بلکه نشان از کارایی تجاری و بازرگانی کمپانی می باشد که قادر است توسط تصاویر یا این که فیلم های متفاوت تجاری به تصویر درآید. با قراردادن رزومه مدیران و مثال های از پروژه های چیره اجرا گردیده به وسیله کمپانی، میتوان بسیار قدرتمندتر از رقبا ظواهر شد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سرعت بالای اینترنت‌وبسایت (Page Speed)


سرعت بالای اینترنت‌وبسایت (Page Speed)
خودتان را جای کاربرانی که از تارنما شما به کار گیری می نمایند بگذارید. ایشان به عبارتی کلیک‌کننده‌هایی میباشند که مضمون‌ شکیبایی کردن را به خیر و خوبی نمی‌دانند و فقط یک چیز برایشان مهم می باشد؛ وصال به مقاله دلخواه در کسری از ثانیه! پس طبیعتاً وقتی که استفاده کننده بدون چاره باشد خیلی معطل اکران وبسایت شما بماند، هیچ بعید وجود ندارد که کاغذ شما‌را ببندد و به سراغ یک تارنما دیگر برود. این مورد همینطور تاثیری بدون واسطه در سکو وبسایت شما در گوگل خواهد داشت.

طراحی سایت در مشهد

ما یک نوشته ی علمی بدون نقص در قضیه سرعت وبسایت و اهمیت آن منتشر کرده‌ایم. این نوشته‌علمی هم میتواند اهمیّت سرعت بالای یک سایت را برای شما بدیهی نماید، هم به شما خاطر بدهد که چه طور می توانید سرعت اینترنت‌وب سایت خویش را بسنجید.

ریسپانسیو بودن (Responsive) یا این که برخورد گرایی تارنما
ریسپانسیو بودن به‌این مفهوم می باشد که وب سایت شما خودش را با تمام اندازه‌های برگه (کامپیوتر، تبلت و تلفن همراه یار و همدم) تطبیق دهد. این خصوصیت امداد می نماید که هر کسی با هر دستگاهی به راحتی بتواند از وبسایت شما استعمال نماید.

در سال 2015 بود که گوگل اذعان کرد جستجوهای صورت گرفته با تلفن همراه بیشتراز 50% کل جستجوهای گوگل را مشتمل بر میگردند. برای وب سایت شما هم عین همین زمینه درست گو می‌باشد. یعنی اکثر یوزرها شما با تلفن همراه به سراغتان می آیند. پس بسیار مهم هست که وب سایت خویش را برای تلفن همراه‌های گوشی فراهم نمایید. اما مساله صرفا یوزرها نیستند. زمانی که کاربری از روش موبایل در گوگل کاوش میکند، مرتبه‌های برتر برای وبسایت‌هایی خواهد بود که ریسپانسیو می باشند، به دلیل آن که به کارگیری از آن ها برای استفاده کننده موبایل شل‌خیس می‌باشد. پس ریسپانسیو بودن روی ترافیک وبسایت شما از گوگل هم تاثیرگذار خواهد بود.

ما در نوشته‌ی‌علمی ریسپانسیو چه می‌باشد و چرا اهمیت دارااست به طور بدون نقص به مساله عکس العمل گرایی پرداخته‌ایم و شیوه های باز بینی ریسپانسیو بودن یک وب سایت را به شما گفته‌ایم.

داینامیک (Dynamic) بودن سایت
داینامیک یا این که پویا بودن اینترنت‌وبسایت، یکی‌از مفاهیم ابتدایی در ساخت وب سایت میباشد که آشنایی آن بسیار اهمیت داراست. هنگامی که تارنما شما داینامیک باشد، بخش‌های گوناگون آن به یکدیگر متصل میباشند. یعنی برای مثالً وقتی که شما یک نوشته‌علمی نو در بلاگ خویش منتشر میکنید، این نوشته ی علمی در ورقه اصلی تارنما شما نیز اکران داده می شود.

هنگامی که تارنما شما داینامیک باشد، توسعه و گسترش آن ریلکس می‌باشد. البته در صورتی‌که تارنما شما استاتیک (غیر داینامیک) باشد، آن وقت اضافه کردن تجهیزات تازه، وب لاگ‌نویسی و ... چندان ریلکس نخواهد بود. پس عملاً وبسایت شما اضافه از یک معرفی بی آلایش، کاربردی نخواهد داشت.

ولی می بایست بدانید که ما در نوشته‌ی‌علمی ای مفصل‌خیس، معنا وب سایت استاتیک و تفاوت آن با وبسایت داینامیکرا تماما توضیح داده‌ایم. پیشنهاد می کنیم برای فهم و شعور بهتر مسئله، بدین مقاله هم رمز بزنید.

وجود قابلیت و امکان بلاگ نویسی در وب سایت
محتوا، عضو طلاق‌ناپذیر دنیا وب می باشد. هنگامی شما در وب سایت خویش مطالب آموزشی در مسئله کسب و کارتان داشته باشد، یوزرها شل‌خیس به شما اعتماد می نمایند. البته برای آنکه بتوانید در وب سایت خویش نوشته‌ی‌علمی منتشر فرمایید، لازم می باشد که وبسایت شما از قابل وب لاگ نویسی پشتیبانی نماید. پس درصورتی که قصد دارید حضوری بدون شوخی در دنیای وب داشته باشید و صرفا به معرفی خویش بسنده نکنید، مطمئن گردید که وب سایت شما وبلاگی دارااست.

پباده سازی ظاهری وب سایت (User Interface)
ظواهر وبسایت شما اهمیت اکثری دارااست. ظواهر او‌لین چیزی می باشد که اعتنا یوزرها را به خویش جلب میکند و می تواند تاثیر قابل توجهی روی آن ها داشته باشد. پس می بایست اعتنا ویژه‌ای به آن داشته باشید.

فرض فرمائید هنگامی وارد یک منزل میشوید، طرز‌ی تزئین و دکور داخلی منزل مجذوبتان می نماید و دیگر دلتان نمی‌آید از منزل خارج بیاید. یک اینترنت‌تارنما هم به همین صورت میباشد. در صورتی‌که ظواهر اینترنت‌تارنما مجذوبتان نماید و پباده سازی گرافیکی آن را دوست داشته باشید، بدین مضمون‌ هست که وقت بیشتری را در آن صرف خواهید کرد. ظواهر وبسایت با کلمه و واژه User Interface (یا این که به اصطلاح UI) هم شناخته می گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۵:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکاتی مهم در طراحی سایت


 


نکاتی مهم در طراحی وب

 

اولیه نکته حائض اهمیت در ساخت سایت ظواهر وبسایت میباشد ، چون او‌لین چیزی هست که بازدید کنندگان هنگام ورود به یک تارنما به آن اعتنا میکنند. برای آغاز نگاهی به پباده سازی Responsive خوا‌هیم داشت. این گونه از ساخت وب سایت منحصربه‌فرد گجت های موبایل (تلفن های یاروهمدم هوشمند ، آی پد ها ، تب لت ها و...) میباشد که به مخاطب حسی همانند شبکه های عمومی را خواهد بخشید. در‌پی یک سری آیتم از نکات اساسی و مهم در پباده سازی و طراحی وب را بیان خوا هیم کرد.

 طراحی سایت در مشهد

1)انگیزه از طراحی سایت

انگیزه شما از فعال‌سازی یک تارنما مختص چه می‌باشد؟آیا پیرو ارتقاء فروش می‌باشید؟ آیا انگیزه شما آگهی می‌باشد؟ و یا این که صرفا تحت عنوان علامت ای برای حضور آنلاین خویش قصد در طراحی وب سایت دارید؟ پیشین از طراحی سایت انگیزه خویش را مشخص و معلوم و در راستای آن انگیزه از قابلیت و امکان های پباده سازی خویش به کار گیری فرمائید.


2)روانشناسی اینترنت

روانشناسی طراحی سایت در عالم به شدت گونه معدود گرفته شده‌است . طراحان بدین نکته دقت کمتری نشان میدهند غافل از آن که هرچه طولانی تر روی این مورد تمرکز نمایند بازدیدکننده بیشتری نیز خواهند داشت. بازدید کننده اضافه ، بهبود در سئو تارنما و باصرفه سازی وب سایت را به یار خواهد داشت. اما نمی اقتدار پیچیدگی به کار گیری از اصول کم عقل را انکار کرد البته فایده گیری از این اصول سود ای مناسب خواهد داشت .


مهم‌ترین موردها اصول کم عقل عبارتند از:

1.اعتماد سازی
2.به کارگیری از الگوهای آشنا
3.روانشناسی اجتماعی
4.روانشناسی رنگ
5.محافظت آسانی


3)پباده سازی استفاده کننده محور

به خاطر داشته باشید وبسایت صرفا برای شما پباده سازی نشده بلکه تمرکز آن روی یوزرها شما می‌باشد. در حالتی که انگیزه شما جذب مخاطب می باشد ، از این ترفند ها به کار گیری نمائید.


بعضی از ترفندهای موثر که بایستی در لحاظ بگیرید عبارتند از:

1.ساخت حیث سنجی در سایت
2.تعریف و تمجید پروفایل استفاده کننده(مهمترین ترفند که تاثیره دیده گیری به هم پا خواهد داشت.)
3. امروزه شبکه‌های‌عمومی هسته اصلی هر وب سایت موفقی میباشد. با منفعت گیری از آنها وبسایت خویش را دیدنی و درگیر کننده نگه دارید.
4. از گرافیک و طرح های رنگی که اثر مثبت و بهتری بر مخاطبین می‌گذارد استعمال فرمائید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت با”بازاریابی”شروع میشود


به جز از سئوی داخلی (on-page) هیچ چیز به اندازه طراحی وب و گسترش آن، همت یک سایت را زیر تاثیر قرار نمی­دهد. در واقع یک وب سایت حتی درصورتی که سئوی داخلی فوق العاده عالی و لینک و پیوند های کارکشته هم داشته باشد، در اضافه مواقع معماری کد گذاری گردیده ضعیفی داراست.

طراحی سایت در مشهد

اساسا کسب و امور هنگامی به بازاریابان مراجعه می­ نمایند که وب سایت پباده سازی و حتی کدنویسی شده‌است. آن گاه اکثرا ناچار خواهند بود هزاران و یا این که شاید میلیونها تومان صرف این نمایند که موتورهای کاوش مثل گوگل سایتشان را به سادگی پیدا کند. و جدید پس از این می­توانند استارت به با صرفه­ سازی، ارتقاء و بازاریابی وب سایت کنند.

ایراد اصلی این می باشد که انجام کارهایی که سبب ساز شود وبسایت توسط موتورهای کاوش مثل گوگل یا این که یاهو به سادگی یافت شود نباید به بعداز ساخت وب سایت موکول شود بلکه می بایست در زمان پباده سازی و تولید سایت نیز به آن دقت کرد. این فعالیت وظیفه یک بسط­ دهنده اینترنت (Web Developer) میباشد. آنان کلیه چیز را رمزنگاری می­ نمایند، پس به خیال و خاطر گل روی HTML و بقیه گویش های برنامه ­نویسی اینترنت هم که گردیده این عمل را به صحت و در طول مطلوب انجام دهید.

آنچه که گزینه اعتنا اکثر زمان ها طراحان تارنما و مشتریان آن‌ها می باشد زیباتر شدن وب سایت یا این که اطمینان از این مساله هست که وبسایت وظایفش را به صحت انجام دهد. البته آنچه که از مداد می­اندازند و به آن اعتنا نمیکنند این می‌باشد که بعد از آن چه اتفاقی می ­افتد. زمانی این مساله را با آن‌ها فی مابین میگذارید می‌گویند ما وظایف مان را انجام دادیم سپس دیگر به ما مربوط نمی‌شود!

طراحی سایت با”بازاریابی”شروع میشود
متاسفانه این گونه از طراحی وب که گفتیم کوتاه نگرانه می باشد و بخش اعظمی از موسسه ها طراحی وب در کشور ایران نیز اینگونه کار مینمایند. هر پباده سازی سایتی می بایست با بازاریابی مقدمه شود. این بازاریابی می‌باشد که معین می­ نماید از حیث بصری چه چیز مطلوب میباشد و بایستی از چه عناصری بهره برد. این بازاریابی می باشد که قالب وب سایت را انتخاب می­ نماید.

این بازاریابی میباشد که Navigation مطلوب وب سایت را انتخاب می‌کند. این بازاریابی می باشد که اطمینان نتیجه ها می­ نماید که آیا پباده سازی شایسته ترین قابلیت و امکان استعمال را داراست یا این که به نیازها و لازمات مخاطب اعتنا می­ نماید یا این که نه. این بازاریابی هست که در آخر آن وبسایت را به ماشین ساخت درآمد کسب و عمل تبدیل می­ نماید. پس ساخت سایت با بازاریابی شروع می شود.

در‌این نوشته‌ی‌علمی عملکرد کردیم تا لیستی از بیشتراز 100 پرسش برای گزینش دامنه عمل پروژه های توسعه و گسترش­ و تولید تارنما در اختیارتان در اختیار بگذاریم. تامل کردن بدین سوالهای قبلی از هر چیز سبب می ­شود که هزینه­ های تغییرات ناگهانی پروژه به دست کم ­رسد و کالا آخرین به طور کامل مطابق با مراد­ های شما تحت عنوان مشتری باشد.

این سوال های به ما اذن می­ دهد که:

از کسب و عمل خویش فهم قابل قبولی بیابیم و بفهمیم که مخاطبان مان چه اشخاصی میباشند و در پی چه می­ باشند.
شعاری متناسب با نیازهای مشتریان بسازیم اینترنت سایتی تولید کنیم که انتظارات آن ها را برآورده سازد.
سایتی بسازیم که برای ورود به بازار آنلاین مهیا باشد و به بها های اساسی کسب و عمل و دیده ­انداز پایبند باشد.
طولانی تر بخوانید: چه‌گونه می‌توانید استراتژی های بازاریابی اینترنتی (Online) و سنتی (Offline) خویش را با یکدیگر مخلوط نمائید؟
بیش تر از 100 پرسشی که می بایست قبلی از پباده سازی و تولید تارنما پرسید
این سوال های در دو بخش داده ها پیش از طراحی وب و همینطور دامنه و خصوصیت های تارنما آورده گردیده ­اند:

داده ها پیش از طراحی وب
مخاطبان هدفتان (Target Market) را مشخص و معلوم فرمایید. خواسته از مخاطبان انگیزه به عبارتی کسانی می‌باشد که به احتمال زیاد به فرآورده یا این که خدمتی که ارائه میکنید عشق نشان می‌دهند.
انگیزه سایت چه می‌باشد؟ گزینش انگیزه مهمترین و ابتدایی ترین مرحله برای آغاز هر کاری بوده و نقشه رویه را برای ما مشخص و معلوم می‌کند، شما ممکن می باشد با ساخت وبسایت به‌دنبال هدف ها متنوعی زیرا ارتقا سهم بازار، ارتقاء فروش، رابطه با مشتریان بالقوه، ارتقاء دوراندیشی از مارک و … باشید.
قیمت های اساسی کمپانی شما چه می باشد و چه‌طور آن‌ها را به بازدیدکنندگانتان معرفی می­ فرمائید؟
چه چیز شما‌را از رقبایتان متمایز می­ نماید؟ این مزیت رقابتی قادر است مشتمل بر مواقعی مثل هزینه کمتر، تنوع بیش تر، سرعت ارسال، اعتنا به مشتری، کارمندان کارشناس و … باشد.
چرا مردم بایستی به جای رقبای تان با شما عمل نمایند؟ آشنایی و توسعه و گسترش مزیت رقابتی به یار و همدم شناسایی نقاط ضعف رقبا به مخاطبان تان امداد مینماید تا دلیلی برای گزینش شما از در بین هزاران حریف فعال در این مورد بدهد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI


5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI می باشند که با سپری شد روزگار و همینطور توجه و تاءمل در طریق ی آنها نمایان گردیده اند و شما برای برد در ساخت وب سایت بهتر می‌باشد که آنها را بدانید. در اضافه مورد ها طراحانی که با شیوه UX پباده سازی میکنند با این مساله مواجه گردیده اند که کارفرمایان از آنان انتظار به کار گیری از طریق ها و واحد سنجش های UI را هم دارا هستند. ولی در بالا می بایست متوجه فرق و همینطور رابطه این دو بشوید تا بتوانیم 5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI را آیتم بازنگری در اختیار بگذاریم.

طراحی سایت در مشهد

5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI
UX با UI فرق داراست!
پباده سازی UX را می شود به نکات کلی و ذاتی یک پباده سازی نسبت اعطا کرد که کلیت یک کاغذ و یا این که وبسایت را در بر میگیرند.

پباده سازی UI ولی بخش ظاهری و نکات و جزئیات را بر عهده دارااست و مجموعاَ بخش های قابل مشاهده به وسیله یوزرها را دربرگیرنده میشود.

پباده سازی UX و پباده سازی UI را کامل کننده یکدیگر می‌دانند به نحوی که پباده سازی UI بایستی با به کار گیری از نکات و جذابیت های ظاهری بستر را برای بیان و وصال به هدف ها UX مهیا نماید.

کلاً UX داخل فعالیت و پروسه و بخش های جان دار در طینت عمل را به عهده داراست و UI ظواهر آن را! مثلا فرآیند نام نویسی و تولید یک اکانت کاربری در تارنما بر عهده ی طراحان UX و رنگ ها و جزئیات ظاهری فعالیت بر عهده ی طراحان UI هست.

بنابر گفته ی طراح پر اسم و رسم Nick Babich:
در پباده سازی دو نکته حائض اهمیت می‌باشند: تجهیزات و جزئیات!
تجهیزات یوزرها را به وبسایت می کشاند و جزئیات و ظواهر آنان را در آن ورقه نگه خواهد داشت.

5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI
UX برای کاربرد و UI برای زیبایی
طراحان UX بعد از بازنگری و تحقیق در مورد مسئله وب سایت ، با به کارگیری از نکات و داده ها روانشناسی و هم چنین به کارگیری از تجربه های چیره و نا غالب انجام یافته می بایست یک پباده سازی خوب و ایده آل را انجام دهند تا کاربرد قابل قبولی برای یوزرها داشته باشد. دست کم معیار کاربردی بودن یک تارنما این سیرتکامل معین می‌گردد که آن وب سایت بایستی برای یوزرها و مشتریان انگیزه شما از لحاظ ساختاری دیدنی و قابل به کارگیری باشد.

طراحان UI می بایست بستر و اطراف قابل قبولی برای کاربری از تجهیزات و هدف ها UX را آماده نمایند. استعمال از آلات و رنگ ها و خصوصیت های ظاهری مطلوب و همینطور متناسب با مسئله برگه و سایت از گزاره وظایف آن هاست. یک پباده سازی بدون نقص و صحیح ، خواسته هر ورقه از وبسایت را بی نقص و بی نادر و کاست به استفاده کننده منتقل خواهد کرد به نحوی که استفاده کننده بداند در هر برگه از وب سایت چه امکاناتی در مشت داراست و چه کارهایی می‌تواند انجام دهد. این فرمان با ستفاده از نوشته ها و آیکون ها و حتی و رنگ ها و دیگر طرز ها و تجهیزات قابل اجرا دادن می باشد.

5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI
UX هدف ها را محقق می سازد ، UI احساسات را سرگرم می‌کند!
یک کدام از دیگر از 5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI درباره‌ی کاربرد و هدف ها آن هاست. در بخش UX ، طراح به نکات و امکاناتی که قادر است برای یوزرها مهم باشد اهمیت میدهد و آنان‌را پیدا و پباده سازی می نماید. طراحان UX سوال میپرسند ، به آن‌ها جواب می‌دهند ، مردم را میبینند و خطاها و نیاز های مردم را پیدا میکنند.

در بخش پباده سازی UI البته طراحان به برانگیزی احساسات و حتی عاطفه ها یوزرها خواهند پرداخت. آری شما می‌توانید حتی احساسات یوزرها را مشغول نمائید. برای مثال از عاملی مانند یک شخصیت یا این که یک شئ یا این که حتی یک صورت معمولی تحت عنوان علامت یک رخداد استعمال فرمایید و احساسات و عاطفه ها یوزرها و بازدیدکنندگان را مشغول تارنما نمائید و از این مسئله برای جذب کردن آن‌ها به سمت تارنما و نگه داشتن آنها در صفحه ها وب سایت به کارگیری نمایید.

ولی که استعمال از عاطفه ها و احساسات استفاده کننده قادر است بسیار خوب و کارآمد باشد ولی در حیث داشته باشید که برانگیختن احساسات مثبت و خوب یوزرها بسیار بهتر و تاثیرگذار خیس خواهد بود.

5 تفاوت پباده سازی UX با پباده سازی UI
معمولا نخست UX انجام میگردد آنگاه UI
معمولا در اولِ فعالیت طراحان UX پژوهش ها را انجام میدهند و مبادرت به انجام کارها مرتبط با پباده سازی UX می نمایند و بعداز آنکه پباده سازی آن‌ها بی نقص شد و چند دفعه آیتم آزمایش و تست قرار گرفت ، نوبت به طراحان UI میرسد تا فعالیت را بدون نقص نمایند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۵:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه‌گونه وبسایت برخورد‌گرا یا این که ریسپانسیو پباده سازی کنیم؟


چه‌گونه وبسایت برخورد‌گرا یا این که ریسپانسیو پباده سازی کنیم؟
با اعتنا به الگوریتم تازه گوگل و اهمیت آن برای باصرفه سازی وبسایت جهت به کارگیری اسمارت فون ها، تبلت ها و هر اندازه ورقه اکران، اهمیت طراحی وب سایت ریسپانسیو یا این که واکنشگرا – Responsive اینجا معلوم میگردد. بدین ترتیب برای تصاحب کردن درجه بهتر در گوگل بهتر هست به ساخت وب سایت ریسپانسیو اهمیت دهیم. البته طراحی وب واکنشگرا یا این که ریسپانیو چه میباشد و چرا ؟

طراحی سایت در مشهد

نسبتاً امروزه تمام مشتریان ما پس از اتمام طراحی وب سایت شان، ورژن تلفن همراه وب سایت خویش را نیز می‌خواهند. پس بایستی به عبارتی وقتی که در حالا طراحی وب هستیم به تامل ورژن ای از آن در آی فون، تبلت و تلفن همراه باشیم؛ به طوری که رزولوشن کلیه این مورد ها با یکدیگر هماهنگ باشد. بی تردید در پنج سال آینده تعداد این ابزارها نیز بیش تر خواهد شد.

طراحی وب ریسپانسیو
طراحی وب سایت ریسپانسیو

در دنیای پباده سازی و بسط وب سایت، به نقطه ای خوا‌هیم رسید که نمی قدرت با ابزارها و رزولوشن های تازه همگام شد. قاعدتا برای همگی ما، طراحان وبسایت، ایجاد یک وب سایت برای هر ابزار با رزولوشن یگانه خویش چنانچه غیرممکن نباشد عملی هم وجود ندارد. پس آیا محکوم به حیف کردن تنی چند از یوزرها وبسایت بر روی یک ابزار یگانه برای بدست آوردن یوزرها دیگر بر روی ابزار دیگری باشیم؟ مورد دیگری پیش روی خویش نداریم؟

طراحی وب ریسپانسیو چه است؟
روشی میباشد که در آن ساخت وب سایت بایستی به نحوی باشد که تارنما سوای هیچ مشکلی چه از حیث رزولوشن و چه پلتفرم و یا این که مواقعی دیگر به اکران درآید. چهت نیل به چنین پباده سازی ای به آمیزه ای از گرید، قالب ها و تصاویر انعطاف پذیر و همینطور به کارگیری هوشمندانه از کوئری های مدیای CSS نیاز داریم. به محض اینکه استفاده کننده لپ تاپ خویش را با یک آی پد عوض کرد، تارنما نیز بایستی به طور اتوماتیک با رزولوشن، سایز تصاویر و بضاعت های اسکریپت کردن دستگاه تازه خویش را وفق دهد. به عبارت دیگر، وب سایت بایستی دارنده تکنولوژی باشد که بتواند به تنطیمات مرتبط با هر استفاده کننده جواب (Respond) بدهد. با چنین روشی دیگر نیازی وجود ندارد که برای هر گجت جان دار در بازار یک وب سایت منحصر پباده سازی کرد.

دو شیوه مصرف شده در طراحی وب سایت ریسپانسیو
استعمال از ترکیبی از کوئری های CSS و افکت های حرکتی
یک نظریه در خصوص استعمال از ترکیبی از کوئری های CSS و افکت های حرکتی CSS ارائه داده اند که مضمون آن بدین شرح میباشد: شما برای پباده سازی یک وب سایت ریسپانسیو از کوئری های مدیا برای تطابق با پهنا مروگر استعمال میکنید، و شما به طور مداوم سایز مرورگر را تغییر و تحول می دهید تا برخورد تارنما را ببینید، ولی هر گاه یک کوئری وارد کار می‌گردد، استایل اولیه و دوم یک پریدن فاحش می‌باشد. پس چرا از افکت های حرکتی CSS برای خودداری از چنین پریدن هایی منفعت نبریم؟ با به کارگیری از چنین افکت هایی تغییرات به طور انیمیشنی انجام میگیرند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۸:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینترنت وبسایت جدید فروشگاهی

شاید چندین از شما عزیزان تصمیم گرفته اید که یک اینترنت وبسایت جدید فروشگاهی و یا این که … برای کسب و کار خود منش اندازی کنید . ولی نمی دانید که می بایست از کجا شروع فرمایید و چه نکاتی را باید در پباده سازی وبسایت فروشگاهی رعایت فرمائید تا بتوانید سایتی مدرن، توانا و کاربرپسند داشته باشید . به همین منظور تصمیم گرفتم مطلب ای تهیه کنم و در آن اصولی را که می بایست در مراحل پباده سازی وبسایت به آن ها اعتنا فرمائید را برای شما ذکر کنم . پس پیشنهاد می کنم که این مقاله را با تمرکز کافی و در فرصتی که مقطع آزاد دارید مطالعه فرمایید و نکات آن را به خاطر بسپارید .

طراحی سایت در مشهد

داشتن
هدف واضح و مشخص: تقریبا کلیه کسب و کارها دارای وب وبسایت های متفاوتی هستند، زیرا هر کدام انگیزه متفاوتی دارند . برای نمونه سایتی که می خواهد کالای خاصی را به کاربر بفروشد دارنده ساختار متفاوتی میباشد نسبت به سایتی که می خواهد یک خدمت را ارائه دهد و در مورد خاصی تبدیل به منشاء شود . براین اساس ابتدا هدف خویش را انتخاب فرمایید تا بتوانید برنامه ها و ساختار سایت خود را در راستای به عبارتی هدف دنبال نمایید . به خاطره داشته باشید که هدف از مهم ترین اصول برای آغاز هر کاری می باشد .

انتقال
هدف وب سایت به رخ سریع و آشکار به بازدیدکنندگان: باید محتوایی را برای وب سایت خویش تهیه و تنظیم فرمائید که در آن هدف تارنما به فیس پرسرعت و آشکار به بازدیدکنندگان انتقال داده شود و تمام اهدافی که سایت آن را دنبال می کند هم در آن ذکر شود . آن‌گاه محتوای تولیدی را در کاغذ در رابطه ما قرار دهید . طبق تحقیقات موسسه براکت، زمانی که بازدیدکنندگان با تارنما جدیدی مواجه می شوند ابتدا به دنبال این می گردند که سایت چه کاری را انجام می دهد و بعد از آن از آن به دنبال منافعی می فرایند که تارنما برای آنان در نظر گرفته است .

به کارگیری
از بلاگ: وبسایت شما باید دارای بلاگ باشد تا در آن بتوانید محتوای تولیدی خود را قرار دهید و دانش افراد را در زمینه حوزه ای که در آن عمل می فرمایید افزایش دهید و یا در قضیه ایجاد و طراحی محصولی نو به آن‌ها خبر دهید . در واقع وبلاگ برای این خواسته به کار گیری می شود که تخصصتان را به بازدید‌کننده نشان دهید . بازدیدکننده زمانی که متوجه شود شما در حوزه خویش کارشناس هستید، به شما اعتماد می نماید .

از
دامنه مجانی به کار گیری نکنید: برای این که بتوانید اعتماد و اطمینان بازدیدکنندگان را جلب کنید می بایست از دامنه ای به کارگیری نمائید که صاحب و مالک آن شما می باشید . این اصلی به بازدیدکنندگان این اطمینان را می دهد که شما دارنده برنامه و پشتوانه می باشید و برای همین وبسایت را در دامنه ای که صاحب و مالک آن خویش شما می‌باشید قرار داده اید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)