مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پلاگین Ajax Load More


پلاگین Ajax Load More طولانی تر برای تأخیر در لود صفحه ها بلند اینترنت که با اسکرول کردن به سمت زیر مشاهده میگردند، مطلوب میباشد. از این پلاگین برای Lazy Load کردن نوشته ها، اشکال پست های سفارشی، پست های تکی، نوشته ها و کامنت ها به کارگیری میشود و از شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس میباشد.

طراحی سایت در مشهد

همینطور میتوانید از آفریننده شورت کد برای تهیه و تنظیم کوئری های سفارشی وردپرس استعمال فرمایید. شورت کد درست شده را میتوانید به صفحه های متبوع خویش از روش ویرایشگر محتوا بیش تر فرمایید یا این که مستقیماً آن را در فولدر های قالب قرار دهید.

پلاگین Ajax Load More با پلاگین WooCommerce و همینطور پلاگین Easy Digital Downloads به خیر و خوبی فعالیت میکند. براین اساس برای صفحه ها طولانی ارائه تولیدات مطلوب میباشد.

برای داده ها اضافه و چگونگی استعمال از این پلاگین قوی نوشته‌علمی فراگیری پلاگین Ajax Load More را مطالعه فرمائید.

WP Advanced Image Lazy Load

همانگونه که از اسم این پلاگین مشخص و معلوم میباشد WP Advanced Image Lazy Load فقط یگانه تصاویر میباشد. این تصاویر می‌توانند پورتفولیو، آلبوم، تصاویر ساید توشه، پلاگین ها، تصاویر شاخص یا این که هر چیز دیگری باشند. شما میتوانید همگی تصاویر وبسایت را Lazy Load نمایید به‌این مفهوم که بدون چاره نیستید کیفیت تصاویر را برای لود سریع خیس نادر فرمائید.

این پلاگین بهینه سازی از صمیم قلب نیز میباشد یعنی محتوای شما جایگاه بالاتری در حاصل کاوش کسب می نماید و ترافیک بالاتری قسمت شما میشود.

فیض گیری در معرفی شایسته ترین پلاگین های Lazy Load
Lazy Loading یک نحوه مؤثر برای بهبود سرعت تارنما بخصوص در سایت هایی میباشد که تعداد تصاویر و ویدئوهای آن‌ها زیاد میباشد. پلاگین های معرفی گردیده درین نوشته ی علمی تمامی از گزاره شایسته ترین پلاگین های Lazy Load وردپرس می‌باشند. شما بایستی پلاگین ای را گزینش فرمایید که برای تارنما شما مطلوب خیس میباشد و با نیازهای شما هم خوانی داراست. براین اساس عملکرد وب سایت بهبود یافته و تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان ساخت میشود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساختن فولدر ربات robots.txt


3. آیا میشود یک‌سری پلاگین بهینه سازی نصب کرد تا کلیه سئو ها صورت پذیرد؟
محرمانه به مخزن وردپرس بزنید. اینجانب خودم دنبال پلاگین های seo گشتم و در تمام مخزن وردپرس صد ها پلاگین بهینه سازی و seo موجود است.

هر یک شغل های خاصی انجام میدهند البته پلاگین های دوست داستنی متعددی وجود دارا‌هستند که به رئیس تارنما امداد مینمایند seo های لازم را انجام دهند. معمولا خصوصیت های متعددی از پلاگین های بهینه سازی انتظار می رود البته مورد ها متعددی بوسیله آن ها ارائه می‌شود و اکثری از آنان نیاز به پلاگین های مکمل دارا‌هستند. انتظارات یک کارشناس بهینه سازی از پلاگین های seo در وردپرس زیاد میباشد، پس تصمیم گرفتیم همه این انتظارات را که حالا هم برآورده گردیده اند، جمع آوری کنیم. امکاناتی که پلاگین ها دارا‌هستند:

طراحی سایت در مشهد

seo محتوا
ساختن فولدر ربات robots.txt
ساختن فولدر htaccess
ساختن نقشه وبسایت XML و نقشه ویدئو و تصاویر
اتصال تارنما به گوگل و بینگ
باز نگری شرایط ایندکس وبسایت
تحلیل بهینه سازی داخل تارنما
پیکربندی مرتبط با ایندکس
پیکربندی مرتبط با شبکه‌های‌مردمی
بازبینی امکان ایندکس وب سایت
پیش اکران نتیجه ها کاوش
توضیحات و لغات کلیدی
ارزیابی خوانایی و جمله بندی
باز بینی حالت سالم وب سایت
تگ کنونیکال Canonical Tag
ریدایرکت
سئوی مغازه
پشتیبانی از AMP

امکاناتی که پلاگین ها ندارند:

اتصال وب سایت به گوگل آنالیتیکس
پیوند سازی داخلی
شیوه های کسب بک لینک و پیوند
گزارش تارنما های سرقت کننده محتوا
گزارش وب سایت های نسخه برداری فعالیت (بازنشر فارغ از لینک و پیوند)
گزارش از قسمت های شایان توجه وب سایت (مشابه ابزارهای ارزیابی با معین کردن معیار گردش یوزرها داخل تارنما)
گزارش های مرتبط با تجربه یوزرها داخل وب سایت
و مورد ها دیگری زیرا عدم پارسی سازی خوب و اما فارغ از پشتیبانی
آیا اعتماد به پلاگین ها خطا میباشد؟
این ها خصوصیت هایی بودند که برخی پلاگین ها از آنان سود کرده و برخی خصوصیات هم نیاز بود پلاگین ها بتوانند آنان‌را ارائه نمایند. به هر اکنون، پلاگین های seo با اینکه می‌توانند باطن وبسایت به یاری ما بیایند و در تهیه و تنظیمات اسکلت seo و ساختار تارنما تغییراتی انجام دهند، البته گشوده هم نیاز میباشد تا سئو های متعددی روی وب سایت فیس گیرد.

پس مستلزم یک مشورت کردن تخصصی روی وب سایت خویش می باشید، به کارگزاری نیاز دارید که صادقانه داده ها درست و قابل استنادی از وب سایت به شما بدهد و به شما یاری دهد با تجزیه و محاسبه داده ها بتوانید راهی برای سئو های داخل وبسایت پیدا فرمائید.

سفارش می‌کنیم این نوشته‌ی‌علمی رو از دست ندهید:
200 فاکتور مهم جایگاه بندی تارنما در گوگل | سیگنال های بهینه سازی
در آن سوی داستان، پلاگین های وردپرس مدام عمل خویش را هم صحیح انجام نمی دهند. او‌لین محل اختلاف مدام دربین گزینش پلاگین ها بوده و گاها پلاگین های وردپرس با نداشتن بروز رسانی به وقت و مطلوب، نتوانسته اند سازش های مایحتاج با وردپرس را مهیا نمایند، پس نصب پلاگین seo مدام نمیتواند جوابگوی شما باشد.

اکثری از یوزرها وردپرس از پلاگین های سئوی دوست داستنی به کار گیری می‌نمایند و معمولا با ادامه دادن فراگیری های مرتبط با آن ها فکر‌می کنند که عمل سایتشان تمام شده‌است. خب به همین آسانی که نمی‌شود سئوی وب سایت را ضربه فنی کرد و چیره بازی بود. می بایست ادامه دهید تا بتوانید تغییرات را ملاحظه کنید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۱:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طبق آمار وب سایت Github


طبق آمار وب سایت Github، جاوا اسکریپت در سال‌های اخیر پرکاربردترین گویش برنامه‌نویسی در دنیا بوده میباشد. امروزه جاوا اسکریپت را در حیطههای گوناگون برنامه‌نویسی می‌اقتدار به عمل پیروزی. اما مهم‌ترین کاربرد این لهجه، برنامه‌نویسی در دور و اطراف اینترنت میباشد. البته در اکثری منطقههای دیگر مانند برنامه‌نویسی سمت سرور، برنامه‌نویسی تلفن همراه، برنامه‌نویسی دسکتاپ، برنامه‌نویسی گرافیکی و … می‌اقتدار از جاوا اسکریپت بهره مند شد.

طراحی سایت در مشهد

درین زمان‌ی آموزشی قصد داریم تا شما‌را با اصول برنامه‌نویسی با گویش توانا JavaScript آشنا کنیم. درین عصر سعی در این میباشد تا بیش تر مباحث مشترکی که در تمام حیطههای برنامه‌نویسی با جاوا اسکریپت کاربرد دارا‌هستند پوشش داده شوند. به این ترتیب مباحث توسعه یافته‌خیس جاوا اسکریپت که کاربردهای یگانه‌تری دارا‌هستند در زمان‌های آموزشی غیر وابسته‌ای پوشش داده خواهند شد.

مطالب این عصر‌ی آموزشی بر طبق ۱۰ فصل اولیه کتاب “یادگرفتن جاوا اسکریپت : از تازه کار تا توسعه یافته” میباشد که پیشتر بر روی تارنما قرار گرفته میباشد. ولی درین زمان تمرکز بیشتری بر روی جنبه‌های عملی جاوا اسکریپت خوا هیم داشت و یکسری پروژه‌ی عملی را در حین عصر پیاده‌سازی خوا هیم کرد.

سرفصل مطالبی که در‌این عصر میاموزید به صورت خلاصه عبارتند از :

فصل نخستین : معرفی جاوا اسکریپت
فصل دوم : مبانی برنامه‌نویسی و فرمان گویش جاوا اسکریپت
فصل سوم : ساختارهای کنترلی، آرایه، تیم‌ها و نقشه‌ها
فصل چهارم : توابع در جاوا اسکریپت
فصل پنجم : اشیا در جاوا اسکریپت
فصل ششم : شناخت با DOM و تعامل با صفحه ها اینترنت
فصل هفتم : حادثه ها در جاوا اسکریپت
فصل هشتم : عمل با فرم‌ها
فصل نهم : شناخت با BOM و تعامل با مرورگر
فصل دهم : شناخت با مشکلات و گونه های‌زدایی برنامه‌ها


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۴:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وردپرس چه می باشد ؟


وردپرس چه می باشد ؟
وردپرس یک ابزار ساخت تارنما منشاء گشوده میباشد که در php درج شده میباشد و همینطور یک پلت فرم عالی وبسایت برای اشکال سایت‌ها میباشد.

طراحی سایت در مشهد

وردپرس یک سیستم مدیر محتوای (CMS) تعدادی منظوره میباشد. CMS (سیستم مدیر محتوا ) مخفف واژه Content Management system هست. سیستم رئیس محتوا یک ابزاری را در چنگ ما میگذارد تا خیلی شل بتوانیم وب سایت خویش را بساریم. در میان CMSها یا این که وب سایت سازهایی که در وب جان دار میباشند پر اسم و رسم‌ترین آنها وردپرس میباشد.

عارضه ها محبوبیت وردپرس:
اصلی ترین پلت فرم رئیس محتوا در فناوری امروز است
انعطاف پذیری برای تولید گونه های متعدد تارنما را داراست
عمل با آن بسیار راحت و ریلکس میباشد
براحتی فردی سازی میشود
دارنده ایمنی بسیار توانمند میباشد
آبادی‌ها عارضه ها دیگر موجود است که اکثر وب سایت‌های عالم با وردپرس آغاز به فعالیت کرد‌اند و به برد دست یافته‌اند.
با وردپرس می قدرت چه جور سایتی تشکیل داد؟
وردپرس چندسال میباشد که روی یک پلت فرم فعالیت می کند، و رویای فعال‌ساز‌ی وب سایت را در پنج دقیقه برای یوزرها محقق نموده است. شما به وسیله وردپرس کار کشته خواهید بود یک بلاگ، پادکست، فوتوبلاگ، آلبوم و… بسارید. بخش اعظمی از بلاگ‌های دارای شهرت، رسانه‌های خبری، وبسایت‌های موسیقی و اشخاص دارای شهرت از WordPress به کارگیری می‌نمایند.

سالها پیش ، وردپرس در سکو نخستین ابزاری برای ساخت وب لاگ بود خیر اینترنت سایتهای سنتی. این برای برهه زمانی طولانی درستگو نبوده میباشد. امروزه به لطف تغییر‌و تحول در کد اصلی و همینطور اکوسیستم گسترده پلاگین ها و معنی و مفهوم وردپرس ، میتوانید هر دسته وبسایت با WordPress تولید نمائید.

مثلا ، وردپرس خیر صرفا تعداد متعددی وب سایت و وب لاگ تجاری را تولید مینماید ، بلکه دوست داستنی ترین رویه برای تولید مغازه تجارت الکترونیکی نیز میباشد! با وردپرس می‌توانید:

وبسایت‌های تجاری
مغازه اینترنتی
وب لاگ
انجمن‌های پرسش و جواب
چرا می بایست تارنما خویش را با وردپرس بسازیم
۱- وردپرس بدون پول میباشد
همانگونه که در صدر گفتیم، وردپرس یک اپلیکیشن مبداء گشوده میباشد، بدین مضمون‌ که بدون پول و آزاد میباشد و شما برای بارگیری، نصب، به کار گیری و تصحیح آن هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و با میتوانید از آن برای ساخت هر جور تارنما به کار گیری فرمائید.

دانلود وردپرس
وردپرس را می‌اقتدار برای نصب از وبسایت اصلی آن WordPress.org دانلود کرد. خوشبختانه ورژن فارسی آن نیز موجود هست.

مجانی بودن وردپرس بدین مضمون‌ وجود ندارد که، راه‌اندازی تارنما با وردپرس تماما فارغ از هزینه میباشد! خیر، برای پباده سازی و فعال سازی وب سایت با وردپرس نیز نیاز به خرید دامنه، خرید هاست و … دارید که می توانید جهت ارشادوراهنمایی بیش تر لینک و پیوند پایین را کلیک فرمایید یا این که با مشاوران ما در برگه تماس با ما در رابطه باشید.

۲- وردپرس به راحتی با پلاگین ها قابل تهیه و تنظیم میباشد
هر امکاناتی را می‌اقتدار با استعمال از پلاگین به تارنما خویش بیش تر فرمائید و نیازی به یادگیری کدنویسی وجود ندارد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

API چه چیزی است؟


درصورتی که علاقمند به دنیای برنامه نویسی باشید، قطعا اسم API به گوشتان خورده میباشد و این سوال برایتان اتفاق افتاده میباشد که API چه می باشد و چه کاربردی داراست. درین فراگیری بصورت بدون نقص می خواهیم و به گویش خیلی بی آلایش در زمینه‌ی این مضمون‌ حرف کنیم و بگوییم که API چه چیزی است؟ چه کاربردی داراست؟ چه نمونه های حقیقی وواقعی می توانیم از API بزنیم؟ چطور می توانیم از API ها استعمال کنیم؟ در پایان نیز لیستی از API ها را به شما معرفی می‌کنیم. پس با اینجانب درین فراگیری یاور باشید تا بصورت بدون نقص با API ها آشنا شویم.

طراحی سایت در مشهد

یک پیشگفتار‌ی کلی
در‌صورتی‌که بخواهیم به سوال API چه می باشد جواب دهیم خیلی خوب میباشد که با یک پیشگفتار استارت کنیم، چندین نمونه بزنیم و بعد از آن بصورت مختص در مورد API کلام کنیم.

فرض نمایید که شما اتومبیل شما مبتلا یک نقص‌ می‌گردد و شما به یک مکانیک مراجعه می کنید. مکانیک برای اینکه بتواند ماشین شما‌را تعمیر نماید، نیاز به یکسری وسایل داراست، به عنوان مثال شمارا برای خرید لنت ترمز به یک فروشگاه میفرستد، برای خرید روغن موتور به یک دکان‌ی دیگر و… . در واقع کسب و شغل های دیگر به آن مکانیک امداد می نمایند که عمل خودش را بهتر انجام دهد و تمام نماید.

یا این که برای مثال دیگر فرض فرمایید که شما صاحب و مالک یک تارنما میباشید و می خواهید در منوی کناری تارنما‌تان داده ها آب و هوا و یا این که تایم ها فقاهتی را اکران دهید. نکته‌ای که موجود است این میباشد که خویش شما بصورت بی واسطه بدین داده ها دسترسی ندارید و نمیدانید که آب و هوا در شهرهای گوناگون جمهوری اسلامی ایران به چه رخ میباشد.

برای داشتن این قابلیت در وب سایت‌تان، شما از وبسایت دیگری به کارگیری می‌کنید و این قابلیت را در تارنما خویش اکران میدهید. در واقع یک تارنما دیگر به شما امداد مینماید و داده ها آب و هوا، زمان ها فقهی و… را به شما می‌دهد که شما در تارنما‌ خویش اکران دهید.

نوشته‌ی علمی‌ی دارای ربط: حل ایراد اکران حروف فارسی در PHP و MySQL (راهنمای بدون نقص)
در هر دوی این نمونه ها، جایی وجود داشت که به شما امداد می کرد که کاری که می خواهید انجام دهید را بهتر انجام دهید و در واقع به شما امکاناتی را میداد.

 

سخن آدم با بشر – سیستم با سیستم
همان گونه که دو بشر می توانند با هم سخن نمایند، به عنوان مثال آن مکانیک به شما می‌گوید که «برو و از فلان فروشگاه یک لنت ترمز با مارک x بخر»، قابل انعطاف افزارها و سیستم ها نیز می‌توانند باهم حرف نمایند و باهم تعامل داشته باشند. مثلا شما از یک جای دیگر می‌خواهید که به شما این قابلیت را بدهد که وقت ها فقهی یا این که حالت آب و هوا را در وبسایت‌تان اکران دهد.

قابل انعطاف افزارها برای اینکه بتوانند با هم سخن نمایند و رابطه داشته باشند، نیاز به یک پل ارتباطی دارا هستند. پل ارتباطی دربین قابل انعطاف افزارهای گوناگون، API هست.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۶:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایت دکان اینترنتی برای چه اشخاصی مطلوب میباشد؟


از وقتی که ساخت سایت وبسایت تحت عنوان یک تکنولوژی شناخته شد ؛ بیشترین اشکال اینترنت سایتی که ساخت گردیده دکان های اینترنتیه و لازمه نکاتی در ساخت وب سایت های فروشگاهی رعایت بشه.

طراحی سایت در مشهد

یک کدام از مهم‌ترین نکاتی که در تجارت الکترونیک می بایست حواسمون بهش باشه اینه که تعریف‌و‌تمجید صحت از متاع یا این که خدماتی که میخوایم آنلاین به فروش برسونیم در چنگ اشخاص قرار بدیم.

سایت دکان اینترنتی برای چه اشخاصی مطلوب میباشد؟

این مدل تارنما ها برای هر شخصی با کسب و فعالیت کوچک تا تجارت های وسیع مناسبه ، حتی تونیم ببینیم که برخی اشخاص صرفا از روش وبسایت های اینترنتی کارشون رو استارت کردن و بعدا مبادرت به ایجاد مغازه های مربوطه کردن.

ظواهر این تارنما ها بی شباهت به ویترین یک دکان لاکچری وجود ندارد ، به‌این چهره که در کاغذ اصلی بایستی توضیحی بدون نقص و جامع از تولیدات و سرویس ها و گلچینی از شایسته ترین اجناس در چنگ استفاده کننده قرار بگیره. روش مدیر این وبسایت ها هم می بایست ریلکس باشه که بتونیم اشکال تغییرات رو اعمال کنیم مثل ارزش ها و موجودی اشکال کالاها و اجناس تازه و …

نکاتی که بایستی در لحاظ بگیریم :
1- معمولی و در عین هم اکنون قشنگ باشه
وبسایت ها برای یوزرها پباده سازی می شن پس مهمه که از فضای ظاهری وب سایت خسته نشن و درعین هم اکنون بتونن در کمترین زمانه بیشترین ترازو از تولید ها رو ببینن. صورت و شمایل وبسایت شما بایستی دقیقا مثل یک دکان حقیقی وواقعی باشه ، طراحی وب سایت به اندازه ای مهم باشه که انگار قفسه ها رو می چینید و همینطور بعداز گزینش تولیدها و قرار به چنگ آوردن در سبد خرید از سمت مشتری یک رخ اکانت برای پرداخت از روش درگاه پرداخت اینترنتی در اختیارشون قرار بگیره.

 

2- قابلیت و امکان معامله ریلکس
مشتریان شما به طور آنلاین خرید می کنه تا زمانه کمتری رو از دست بده ، اکنون اگه شما عملیات معامله شل و سریع نداشته باشید سبب نا امیدی و حذف مشتری بالقوه تجارتتون می شید. پس برای راحتی یوزرها بایستی این قابلیت و امکان داد و ستد معمولی و سریع در سایت شما وجود داشته باشه.

 

3- سازش با گونه های تبلت و تلفن های یار (responsive)
حال حاضر دیگه در حدود 70٪ وب گردی ها با اسمارت فون ها و تبلت ها انجام می شه که دلیلش هم مشخصه ؛ سهولت حمل و استعمال. پس اینترنت سایتی که با این وسایل هوشمند سازگار باشه این مزیت رو برای ما داره که هر فردی در هر روزگار و هر مکان ای از عالم بتونه به وبسایت ما دسترسی داشته باشه. این سازش به سکو بندی وبسایت ما در موتورهای کاوش هم یاری می کنه.

 

4- استعمال از علامت اعتماد الکترونیک
با اعتنا به کلاهبرداری های دکان های اینترنتی که تعدادشون هم نادر وجود ندارد برای جلب اعتماد یوزرها و مشتریان به کارگیری از این نشانه مهم و ضروریه ، علامت اعتماد الکترونیک یک نشان دیجیتالی ست و از طرف وزارت صنعت و معدن به مغازه های اینترنتی ای که اصول معین گردیده در‌این وزارتخونه رو رعایت کرده باشن وابستگی می گیره.

 

5- توضیح بدون نقص برای هر کالا
در اینجا فروشنده ای وجود نداره که پاسخگوی سوالهای مشتری در رابطه تولید ها متعدد باشه به همین عامل بدون شکً تمام توضیحات مرتبط با هر کالا رو کاملا در سایت بزارید.

6- قابلیت و امکان مقایسه و کاوش محصول ها
امکاناتی نظیر جستجوی فرآورده متبوع ، مقایسه کالاهای شبیه با هم، انتقاد و بازنگری و نظرهای خریداران راجع به کالاها ، فروش های ویژه روزمره و تخفیف های فصلی می تونه برای بازدیدکننده ها خیلی مهم و جذاب اعتنا باشه.

7- جواز
اضافه از 90٪ از وبسایت های فروشگاهی مو جود که اکنون به فروش نجومی هم وصال هنوز جواز ندارن ، شما هم برای استارت نیاز به جواز ندارید و همون آرم اعتماد الکترونیک (مدرک طومار SSL) کافیه.

8- از تصدیق طومار های مشتریان استعمال فرمایید
در تارنما می تونید قسمتی ساخت نمایید که مشتریان متن های قدردانی و تعریف و تمجید از محصول ها یا این که سرویس ها شما رو قرار تن ، نظرها مثبت خریدار ها روی اشخاص تازه و کاربرهاتون طولانی تر از هر تبلیغی تاثیر داره.

9- Landing Page یا این که برگه فرود
یکی مهم‌ترین قسمت های تارنما های فروشگاهی Landing Page ها هستن ، به‌این مفهوم که سایت شما در عوض اخذ داده ها از کاربرانش مثل نشانی اینترنتی تعدادی هدایا در اختیارشون قرار می قریه. این هدایا می تونه کوپن تخفیف ، کد های تخفیف ، تولیدات جان دار در دکان ، پوشه های صوتی یا این که تصویری و … باشه. این کاغذ یک جور تبادل اطلاعاته و در‌حالتی که کادو ای در عوض این داده ها بهشون وابستگی نگیره ممکنه به هیچ وجه تمایلی به اینکه اطلاعاتی در دست شما قرار تن نداشته باشن.

شاید تصور کنید این که داده ها استفاده کننده ها رو در دست داشته باشین به چه دردی می خوره و چرا می بایست براش هزینه فرمائید ؛ برگه فرود به تنهایی کمکی به تجارت شما نمی کنه البته اگه با شیوه های دیگر بازاریابی اینترنتی مخلوط بشه خیلی مفیده به عنوان مثال با تصاحب کردن پست الکرونیکی های یوزرها و مخلوط شون با آدرس اینترنتی مارکتینگ (ارسال آدرس اینترنتی انبوه به یوزرها و مشتریان قدیم و از تجارت خودتون لحظه به لحظه آگاهشون فرمایید ) به شایسته ترین پاسخ درین گونه بازاریابی می رسید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۹:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن ساخت سایت از اساس


راهنمای بی نقص یادگرفتن طراحی سایت از اساس ، همینطور فرآیند ساخت سایت و آغاز فراگیری طراحی سایت ماهر از در آغاز تا پایان با سید محمد حسین حسینی بصورت مبتدی و تازه کار تا توسعه یافته ؛

یادگیری و یادگرفتن ساخت وب سایت امروزه مانند یک سپرده گذاری میباشد .سپرده گذاری خیر چندان بلند بازه زمانی و دشوار ؛ چون هرگاه که شما به حد قابل قبولی از اشراف بر ساخت سایت برسید ، بازار عمل برای شما لحظه شماری می کند.

 

فهرست موضوعات [نهفته]

یادگرفتن ساخت سایت از اساس و ماهر
پیش نیاز یادگیری و یادگرفتن طراحی سایت
فرآیند ساخت سایت و آغاز یادگیری
پباده سازی فرونت اند در تارنما
پباده سازی بک اند در تارنما
فراگیری HTML و CSS
مثال کد HTML
یادگرفتن Javascript یا این که JS
فراگیری گویش PHP ( گویش های بک اند یا این که سمت سرور )
یادگرفتن ساخت وب سایت از مبنا و ماهر
طراحی وب حقیقتا یک عشقه . عشقی که انسان رو ناچار میکنه از صبح تا شب تنها کد بزنه ، پباده سازی کنه و خلاقیت به خرج بده .یادگیری ساخت سایت نیاز به چندین پیش نیاز داره که نباید ازش غافل شد چون نداشتن هر یک ازین پارامتر ها در مسیر یادگیری طراحی وب ممکنه شوق واشتیاق شما نادر کنه و یا این که بازدارنده از ادامه رویکرد بشه.

امروزه با اومدن سیستم های رئیس محتوا مثل وردپرس ، جوملا ، دروپال و امثالهم عمل برای برنامه نویس ها و طراحان تارنما خیلی آسون خیس گردیده و ساخت سایت فارغ از علم برنامه نویسی دیگر ناممکن وجود ندارد .

طراحی سایت در مشهد

چنانچه می خواهید ساخت وب سایت رو با سیستم های رئیس محتوا صرفا حافظه بگیرید ، می بایست در لحاظ داشت که با وجود به این شکل CMS هایی ، درصورت نیاز به بازنویسی قالب ها و ساختار تارنما ،نیاز به کدنویسی پیدا خواهید ، پس یادگیری ساخت سایت با برنامه نویسی ، به شما سفارش میشود.ضمن اینکه شما میتوایند با قرائت فراگیری طراحی سایت با وردپرس ، سوای نیاز به برنامه نویسی استارت به طراحی وب فرمایید.


یادگرفتن ساخت سایت از اساس
پیش نیاز یادگیری و فراگیری ساخت سایت
خلاقیت در ساخت سایت : یکی‌از بزرگترین موضوعاتی که اشخاص این حوزه می بایست در حیث بگیرند ، خلاقیت در ساخت وب سایت میباشد. نداشتن خلاقیت در ساخت وب سایت ، ممکن شما رو از مسیر یک طراح وبسایت ماهر شدن بدور نماید.

عشق و علاقه به ساخت سایت : نیاز به اعلام کردن جمله ها کلیشه ای وجود ندارد. بدیعی میباشد که در کاری درصورتی که عشق نباشد احتمال ناکامی بسیار بیش تر میباشد.

شناخت با اصطلاحات طراحی وب سایت : هر کس میخواد ساخت سایت رو استارت کنه ، می بایست مقالاتی مانند همین نوشته ی علمی ” فراگیری طراحی سایت از شالوده و فرایند طراحی وب سایت ماهر از تازه کار تا توسعه یافته ” با گشت زنی در وب و تلاوت کتاب و روزنامه و.. پیدا کنه و بخونه تا در یادگرفتن های تخصصی در حالتی‌که به فرض گفته شد سیستم رئیس محتوای وردپرس ، یا این که پباده سازی فرونت اند ، پباده سازی بک اند ، افزونه و.. هزارتا اصطلاح دیگه ، همون لحظه تو ذهنش بیاد که وردپرس چه است؟ کاربرد افزونه چیه ؟ پباده سازی فرونت اند یعنی چه؟ پباده سازی بک اند یعنی چه؟ و پاسخ تک تکشونو بدونه تا بتونه با فراگیری یاور بشه.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۱:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

المان های اشتباه برای ساخت وب سایت چه میباشد


المان های اشتباه برای ساخت وب سایت چه میباشد
زمانی پای طراحی وب برای استارت یک کسب و فعالیت تازه به در بین میاید کلیه به تاءمل این می باشند که استعمال از چه مواقعی قادر است برای زیبایی و رونق تارنما آن‌ها اثرگذار باشد عکس این مورد نیز راست گو میباشد می بایست به باز‌بینی این نکته بپردازیم که کدام کارداران منجر از رونق افتادن وبسایت خواهد شد یا این که به گویش بی آلایش خیس از چه مواری در ساخت وب سایت خویش کمتر به کارگیری کنیم تا وب سایت ما محبوبیت بیشتری نزد یوزرها داشته باشد. پباده سازی نرم افزار از شایسته ترین سرویس ها وبسایت سایتکد است که مشتری های عزیز با فرضی ریلکس می‌توانند پروژه خویش را به کمپانی نونگار واگذار کنند.

طراحی سایت در مشهد

مورد ها آزار دهنده برای یوزرها در طراحی وب
•اولیه این که در طراحی وب سایت خویش از به کارگیری از فونت های خیلی وسیع و فونت های خیلی کوچک دوری کنید تعادل را رعایت فرمایید و فونت وب سایت خویش را در وضعیت نرمال نگه دارید و هوای چشمان خواننده وبسایت خویش را داشته باشید.

•دوم اینکه ترجیحا از موسیقی پیش مورد به کار گیری نکنید این تجربه فردی اینجانب میباشد که جدیدا برای خرید از اینترنت به سایتی مراجعه کردم که با هر با کلیک و بازشدن کاغذ تازه یک موسیقی خیره کننده به سبک راک شنیده میشد اگرطراحی تارنما شما مرتبط با فروش اسباب و اثاث موسیقی دانلود ترانه و میباشد موسیقی مطلوب تعیین نمایید و جلوه های بصری آن را ارتقاء دهید شاید همگی شکیبایی شنیدن یک نوا تکراری را در هنگام باز بینی طراحی وب سایت تهران شما نداشته باشند و آن را شکاف نمایند و هیچگاه بازنگردند.

•آیتم سوم از این لیست سیاه پنجره های تبلیغات میباشد تا حد قابلیت و امکان پنجره های ظواهر شونده ی تبلیغات را معدود فرمائید تا طاقت مخاطب راز نرود کاری نمائید با یکی‌از دو کلیک به مطالب گزینه نظرش دست پیدا نماید به‌این رخ اسم ساخت سایت شما به دلیل سهل و آسان الوصول بودن مطالب در خاطرش میماند و برای جست و جو های بعدی مسلما به طراحی وب شما رمز خواهد زد .هیچ وقت عملکرد نکنید بازدید کنندگان تارنما خویش را ناچار به قرائت موضوعی فرمایید بلکه می بایست آنان‌را متقاعد فرمائید که‌این مقاله برایشان اثرگذار میباشد پس رزش تلاوت دارااست.

صحبت نهایی
بایستی به خیال داشت که ساخت سایت بایستی معرف سرویس یا این که جنس ارایه گردیده یا این که دربردارنده پیامی آموزنده باشد خیر اینکه سطح مهارت خویش در برنامه نویسی را به چهره دیگر افراد بکشیم احتمالا با تلاوت موردها بالا در درحال حاضر مرور لیست سیاه خویش می‌باشید بدون شک در مواجه با برخی طراحی سایت ها به المان هایی رسیده اید که شمارا کلافه کرد و طاقت تان را راز برده میباشد اعتنا به‌این نکته از آن جهت اهمیت دارااست که به به عبارتی اندازه که رعایت متانت اجتماعی در جامعه مهم میباشد، به به عبارتی اندازه نیز در ساخت سایت و فضای مجازی گران بها و شایان توجه می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۷:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بازنگری امنیت وبسایت Scan My Server


بازنگری امنیت سایت قضیه بسیار پراهمیتی میباشد. به نقل از کلیک، شما با اینترنت‌گردی در وبسایت‌های مخرب و کثیف می‌توانیدباعث آلوده و کثیف شدن سیستم خویش گردید. و یار نفوذ هکرها به سیستم خویش را هم گشوده نمائید. در صورتیکه اینترنت سایتی دارید که نمی دانید از لحاظ امنیت در چه سطحی جای‌دارد میتوانید از ابزارهای آنلاین مو جود استعمال نمائید. امنیت اینترنت‌تارنما‌هایی که از آن‌ها بازدید می کنید، قضیه بسیار مهمی میباشد. درین نوشته‌ی‌علمی یک سری گزینه را به شما معرفی میکنیم.

 طراحی سایت در مشهد

بازنگری امنیت وبسایت Scan My Server
ابزار Scan My Server یک کدام از جامع ترین تستر های امنیت وبسایت با باز بینی مواقعی مانند SQL Injection, Cross Site Scripting, PHP Code Injection, Source Disclosure, HTTP Header Injection, Blind SQL Injection و.. میباشد. گزارش کپی بوسیله پست الکرونیکی با داده های باز‌نگری گردیده در چنگ شما قرار می‌گیرد. این خدمت پلن های بدون‌پول با بعضا محدودیت ها و پلن های مبلغی دارااست. برای به کارگیری از خدمت و اخذ حاصل می بایست ایمیلی را وارد نمایید.

 


باز بینی امنیت سایت SUCURI
ابزارSucuri یک کدام از دارای شهرت ترین ابزار های مجانی برای کپی وبسایت نسبت به اپلیکیشن های مخرب و مسائل امنیتی میباشد.با این ابزار تخت‌گاز و به آسانی اینترنت سایتتان را نسبت به اپلیکیشن های مخرب لیست سیاه و اسپم کپی کنید.همینطور این ابزار از تارنما شما در قبال تهدید های آنلاین نگهداری می نماید و روی اکثر CMS های متداول مانند wordpress ,joomla , drupal ,magento ,phpBB و … عمل می‌نماید.

 

باز نگری امنیت وبسایت Qualys SSL Labs
ابزار SSL Labs کپی امنیتی تارنما که اسم دیگر آن Qualys FreeScan میباشد تحت عنوان SSL Labs نیز خوانده می گردد و معمولا برای کپی SSL سرور ها آیتم استعمال قرار میگیرد. تلاش این ابزار به صورتی میباشد در واقع یک آنالیز بی نقص و جامع از نشانی https ارائه می‌دهند. مواقعی مانند مورخ انقضا، امتیاز دهی های انجام یافته، رمزگذاری ها و جزئیات پروتکل و همینطور نسخه SSL/TLS و اکثری از مورد های دیگر به وسیله این ابزار نسخه برداری امنیتی وبسایت بدون‌پول در مشت مدیران وب سایت قرار میدهد.

Qualys SSL Labs یک نظارت بی نقص و جامع از نشانی https ارائه میدهد

 

دوری از هک وبسایت آنلاین با Quttera
ابزار Quttera وبسایت را در مقابل اپلیکیشن های مخرب و جراحت پذیری اکسپلوید باز بینی می کند.همینطور این ابزار سایت شمارا برای کشف کردن پوشه های مخرب , پوشه های مشکوک و … باز نگری می کند. فارغ از نام نویسی توانا به کپی وب سایت خویش درین خدمت خواهید بود.

 

بازبینی امنیت سایت AsafaWeb
خدمت امنیت اینترنت‌تارنما، AsafaWeb میباشد. این خدمت، امنیت اینترنت‌وب سایت متبوع را برای شما با سرعت بالایی باز نگری می کند. این خدمت هم تارنما متبوع شمارا کپی و فیض را برای شما اکران میدهد. سرعت این خدمت، از قابلیت و امکان‌های برتر آن میباشد.

 

باز نگری امنیت تارنما Detectify
ابزار Detectify یک اسکنر امنتی بر طبق SaaS میباشد. این ابزار بیش تر از ۱۰۰ آزمایش امنیتی اتومات دربرگیرنده OWASP Top 10، اپلیکیشن های مخرب و.. را انجام میدهد. در‌این خدمت برای کپی امنیت تارنما خویش تا ۲۱ روز می‌توانید آزمایشی و بدون پول به کارگیری فرمایید که آن‌گاه بایستی نام نویسی فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تولید جدول با تگ table در HTML


تولید جدول با تگ table در HTML
یادگرفتن ساخت جدول و تگ table در html از پاراگراف مباحثی میباشد که علاوه بر کاربردهای همگانی، برای ماهر خیس های دنیای اینترنت نیز همواره کاربردی بوده و می‌باشد، چرا‌که از یک طرف دامنه موردها به کار گیری آن، سبب این فرمان گردیده و از طرفی، یه خرده پیچیدگی ظاهری و جزئیات، فعالیت با آن را سخت نموده است، اما این گفته که فعالیت با جدول مشقت بار میباشد، به اعتقادوباور پس از احاطه و شناخت نسبی...

طراحی سایت در مشهد
فراگیری مقدماتی » html
» فعالیت با تگ های ساخت کننده لیست در HTML
همانگونه که پیش خیس گفتیم، در HTML برای تولید هر خاصیتی از تگ های استاندارد و تمجید گردیده ی خاصی به کار گیری می‌شود که سازه بر نیاز سنجی، بوسیله کنسرسیوم جهانی اینترنت (w3c) تمجید گردیده اند، یک کدام از این نیاز ها، قابلیت و امکان تولید مطالب و محتوا، به طور لیست گردیده و زیرمجموعه ای میباشد که w3c برای آن تگ های استاندارد ul li ol dl dd و dt را در لحاظ گرفته میباشد، این تگ...
یادگرفتن مقدماتی » html
» لایه بندی در HTML با تگ div و span
درپی فراگیری های مقدماتی شناخت با لهجه اساس برنامه نویسی اینترنت یعنی html، این توشه می‌خواهیم به دو تگ کلیدی، مخصوصا در مسئله لایه بندی (فرمت بندی) صفحه های اینترنت بپردازیم، این دو تگ div و span اسم دارا‌هستند و کمتر کاغذ وبی موجود هست که در سورس کدهای خویش از آن‌ها استعمال نکرده باشد، به صورت خلاصه از div برای ساخت بلاک های غیر هم سطح حافظ (container) بقیه موادسازنده کاغذ و از...
یادگرفتن مقدماتی » html
» فعالیت با تگ فرم (form) در HTML
نسبتاً در هر وبسایت یا این که وبلاگی و به صورت کل در هر کاغذ وبی عناصری تعاملی موجود هست که استفاده کننده قادر است نسبت به آن ها برخورد داشته باشد، به صورت نمونه بر روی دکمه ای کلیک نماید یا این که از دربین مورد های مرتبط با نظرسنجی یک آیتم را گزینش کند، صورت پررنگ این موادسازنده تعاملی فیلد ها و فرم هایی می‌باشند که یوزرها با کامل شدن داده ها آن ها و با کلیک بر روی دکمه ارسال،...
فراگیری مقدماتی » html
» طریق تولید پیوند در HTML
همانطور که اطلاع داریم، ساخت پیوند یا این که لینک و پیوند در صفحه های اینترنت امری معمولی و مرسوم میباشد، به‌این معنا که مدیران وب لاگ ها و تارنما های گوناگون معمولا نشانی صفحه های همیاران یا این که دوستان خوب خویش را در قسمتی مختص به طوری درج میکنند که در شرایطی که بر روی آن‌ها کلیک کنیم، وارد نشانی متبوع خوا هیم شد، این شرایط اکثر وقت ها به طور سیستماتیک (سوای کدنویسی) انجام می گردد، یعنی کافی میباشد نشانی کاغذ (وبسایت، وب لاگ و...)...
فراگیری مقدماتی » html
» شناخت با مضمون‌ Semantic در HTML
تا این نصیب از فراگیری های مقدماتی HTML، آموختیم که‌این لهجه در واقع یک گویش قراردادی (Markup یا این که آرم گذاری) با اصول و طرز معلوم و قانونمند برای صورت دهی بنیان و اسکلت بندی صفحه ها اینترنت و ارائه محتوا در آن میباشد که از زمانه معرفی تاکنون همواره به فراخور نیاز و بر پایه ی تکنولوژی های نوین اینترنت فرایند روبه رشدی را طی کرده و امکان ها و مفاهیم جدیدی در خویش...


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۱:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)