مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

فراگیری ساخت سایت با وردپرس با به کارگیری از سی پنل


فراگیری ساخت سایت با وردپرس با به کارگیری از سی پنل
این مورد مهم را در لحاظ داشته با شید که سی پنل هیچ فرقی با دایرکت ادمین ندارد، هر دو سیستم مدیر هاست می‌باشند و تمامیه تجهیزات آن‌ها یکسان میباشد و هر مورد از این ویدئوها که برای شما کاربردی خیس میباشد را می‌توانید تماشا و پیاده سازی نمایید.

طولانی تر بخوانید: فعال‌ساز‌ی کسب و فعالیت اینترنتی با تکنیک های سال ۲۰۱۹

طراحی سایت در مشهد

سی پنل مقداری قدیم خیس از دایرکت ادمین میباشد، البته ارتباط کاربری بهتری نسبت به دایرکت ادمین دارااست و شما دوست عزیز با به کار گیری از ویدیو پایین، میتوانید وردپرس خویش را نصب فرمایید و بعد از آن به ساخت سایت با وردپرس بپردازید.


مدیر وب سایت وردپرس بدون‌پول
برای کسب درآمد از وب می بایست بتوانید، قسمت های گوناگون تارنما خویش را به نیکی رئیس نمائید، به جهت اینکه مبحث این بخش از یادگرفتن بسیار گسترده هست و سوال ها بسیار متعددی در ذهنیت شما صورت می گیرد، به شما دوستان خوب توصیه می‌کنم که در عصر ی آموزشی تولید تجارت آنلاین کمپانی نمائید، چون در چهار ساعت ویدئوی آموزشی به طور بی نقص، طرز ساخت سایت را برای شما دوستان عزیز توضیح دادیم.

سخن پایان
یادگرفتن طراحی وب سایت با وردپرس خیلی شادی بخش میباشد، چون شما باساده ترین ترفندهای ممکن، سایتی را به راحتی پباده سازی میکنید و آن گاه از آن کسب درآمد میکنید، چنانچه در پی آن میباشید که به طور ماهر و با کمترین هزینه ی ممکن، سایتی را پباده سازی نمایید و خودتان را از وردپرس شغل های دیگر جداگانه نمایید میتوانید با پشتیبانی پباده سازی امروزی در تماس باشید، چون ترفندها و تکنیک های بسیار متعددی موجود است که شما از آن بی خبر می باشید و به عبارتی تکنیک ها میتواند تجارت شما‌را متحول نماید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ریسپانسیو بودن (Responsive) یا این که برخورد گرایی وب سایت


6 خصوصیت و نکته که در طراحی وب مهم می‌باشند
اکنون که دو انگیزه اساسی در طراحی وب چه می باشند، بگذارید در خصوصیت‌‌ها و تجهیزات یک وبسایت عالی ظریف‌خیس شویم و ببینیم که هنگام ساخت وب سایت شما می بایست به چه نکاتی اعتنا داشته باشید. رعایت این نکات و اصول در طراحی وب سبب می‌گردد وبسایت شما تاثیر بسیار بهتری بر روی مخاطبان بگذارد و درجه های بهتری را نیز در گوگل بدست آورد.

طراحی سایت در مشهد

سرعت بالای اینترنت‌تارنما (Page Speed)
خودتان را جای کاربرانی که از وب سایت شما به کارگیری می‌نمایند بگذارید. ایشان به عبارتی کلیک‌کننده‌هایی می‌باشند که معنا شکیبایی کردن را به خیر و خوبی نمی‌دانند و صرفا یک چیز برایشان مهم میباشد؛ وصال به مقاله دلخواه در کسری از ثانیه! پس طبیعتاً هنگامی که استفاده کننده بدون چاره باشد خیلی درانتظار اکران وب سایت شما بماند، هیچ بعید وجود ندارد که کاغذ شمارا ببندد و به سراغ یک وبسایت دیگر برود. این مورد همینطور تاثیری بی واسطه در سکو وب سایت شما در گوگل خواهد داشت.

ما یک نوشته ی علمی بی نقص در مورد سرعت تارنما و اهمیت آن منتشر کرده‌ایم. این نوشته ی علمی هم می تواند اهمیّت سرعت بالای یک وبسایت را برای شما بدیهی نماید، هم به شما خاطر بدهد که به چه شکل میتوانید سرعت اینترنت‌وبسایت خویش را بسنجید.

ریسپانسیو بودن (Responsive) یا این که برخورد گرایی وب سایت
ریسپانسیو بودن به این معنا میباشد که وبسایت شما خودش را با تمام اندازه‌های کاغذ (کامپیوتر، تبلت و موبایل همدم) تطبیق دهد. این خصوصیت یاری می کند که هر کسی با هر دستگاهی به راحتی بتواند از وب سایت شما استعمال نماید.

در سال 2015 بود که گوگل ذکر کرد جستجوهای انجام یافته با گوشی بیشتراز 50% کل جستجوهای گوگل را دربرگیرنده می شوند. برای وبسایت شما هم عین همین قضیه درستگو میباشد. یعنی اکثر یوزرها شما با تلفن همراه به سراغتان می آیند. پس بسیار مهم میباشد که تارنما خویش را برای موبایل‌های گوشی فراهم فرمائید. ولی مساله تنها یوزرها نیستند. هنگامی که کاربری از روش تلفن همراه در گوگل کاوش میکند، درجه‌های برتر برای وب سایت‌هایی خواهد بود که ریسپانسیو می‌باشند، به دلیل آن که به کار گیری از آن ها برای استفاده کننده تلفن همراه شل‌خیس میباشد. پس ریسپانسیو بودن روی ترافیک تارنما شما از گوگل هم تاثیرگذار خواهد بود.

ما در نوشته‌ی‌علمی ریسپانسیو چه میباشد و چرا اهمیت داراست به طور بی نقص به مساله عکس العمل گرایی پرداخته‌ایم و شیوه های بازنگری ریسپانسیو بودن یک وب سایت را به شما گفته‌ایم.

داینامیک (Dynamic) بودن وبسایت
داینامیک یا این که پویا بودن اینترنت‌وب سایت، یکی‌از مفاهیم ابتدایی در ساخت سایت میباشد که آشنایی آن بسیار اهمیت داراست. هنگامی که وب سایت شما داینامیک باشد، بخش‌های متعدد آن به یکدیگر متصل می‌باشند. یعنی به عنوان مثالً وقتی که شما یک نوشته‌ی‌علمی تازه در بلاگ خویش منتشر میکنید، این نوشته‌علمی در ورقه اصلی تارنما شما نیز اکران داده میگردد.

هنگامی که تارنما شما داینامیک باشد، بسط آن ریلکس میباشد. ولی در‌حالتی که وبسایت شما استاتیک (غیر داینامیک) باشد، آن وقت اضافه کردن تجهیزات نو، بلاگ‌نویسی و ... چندان شل نخواهد بود. پس عملاً تارنما شما بیش تر از یک معرفی بی آلایش، کاربردی نخواهد داشت.

ولی بایستی بدانید که ما در نوشته‌علمی ای مفصل‌خیس، معنی تارنما استاتیک و تفاوت آن با وب سایت داینامیکرا کاملا توضیح داده‌ایم. پیشنهاد می کنیم برای شعور بهتر زمینه، بدین مقاله هم رمز بزنید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۵:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کسب درآمد صرفا از روش داشتن وبسایت


بازاریابی توانا
وبسایت شما بازاریاب ۲۴ ساعته شماست و موتورهای کاوش مانند گوگل ، یاهو،… سوای هزینه برای شما بازاریابی می نمایند.

کسب درآمد صرفا از روش داشتن وبسایت
در آمد خویش را ارتقا دهید امروزه شرکتها و اشخاص بخش اعظمی می باشند که صرفا از روش سایت کار می‌کنند و عمده درآمد آن ها از روش تارنما و مشتریان آنلاین میباشد.

طراحی سایت در مشهد

تبلیغات موءثر
در هزینه تبلیغات صرفه جویی میشود، هر توشه که تولید ها شما ارتقاء پیدا میکنند ، چقدر هزینه صرف چاپ دوباره بروشورها، راهنمای تولیدات و آگهی به مشتری های سابق خویش می‌کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وبسایت قابل قیاس با مخارج چاپ نمیباشد، در عین حالا که گستره پهناور تری را نیز انگیزه قرار میدهد.

یک ‌سوم مردم عالم از وب به کارگیری می نمایند تبلیغات در وب و معرفی وبسایت شما نسبت به بقیه رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می‌باشد. فراموش نکنید که هیچ وقت قوی به ارائه فرآورده و سرویس ها خویش به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خویش را پیاپی یاد آوری کنید.

ارائه تولیدات
ارائه تولیدها ویژه در وبسایت به سادگی انجام می‌گردد در صورتی دستیابی به مشتریان از روش تلفن، ارسال طومار، یا این که نمابر ممکن میباشد وقت گیر و در عین اکنون پرهزینه باشد.

رابطه نامحدود با مردم بیرون از مرزهای جغرافیای
امروزه یکی راههای کار در بیرون از مرزهای مملکت داشتن یک وب سایت یک سری زبانه میباشد که می شود به راحتی تجارت خویش را توسعه بخشید و به خارج از مرزها موفقیت و نسبتاً هیچکس نمی تواند مدعا کار بیرون از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۸:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کادر ورک Phalcon


کادر ورک های php
کادر ورک گروه ای از کدهای از پیش تاسیس شده است که برنامه نویسان ماهر برای برنامه نویسان مبتدی و تازه کار و آسانی فعالیت آنان پیاده سازی نموده اند. مزیت های به کارگیری از قاب ورک ها که همواره در اکنون بسط میباشند، غلط نداشتن کدها، ارتقاء سرعت ساخت وب سایت، آسانی آپ تو دیت رسانی وب سایت، اطمینان نتایج کردن از چشم شدن نکات امنیتی در اسکریپت ها و … میباشد. ولی اگر که قاب ورک دارنده امنیت لازم نباشد، ممکن میباشد تارنما هک شود. براین اساس در گزینش قاب ورک ها توجه فرمایید تا بعد ها با خلل مواجه نشوید. از پاراگراف قاب ورک های پر استفاده php می شود به قاب ورک Phalcon، CakePHP، Laravel اشاره نمود که درپی توضیح مختصری برای معرفی هر کدام نقل شده میباشد:

طراحی سایت در مشهد

کادر ورک Phalcon
قاب ورک Phalcon میان اشکال قاب ورک های php سریع ترین میباشد. پس چنانچه می‌خواهید سرعت بارگذاری تارنما بالا باشد، این قاب ورک را برای طراحی وب سایت با php تعیین نمایید.

کادر ورک CakePHP
این قاب ورک قادر با انگیزه سرعت بخشیدن به توسعه و گسترش وبسایت سوای کاهش انعطاف پذیری آن ساخته شد. قاب ورک CakePHP از معماری MVC و الگوهای کدنویسی مثل Front Contrpller و … پیروی مینماید.

قاب ورک Laravel
Laravel تیم ای از ابزارها میباشد که منجر سهولت راجع‌به برنامه نویسی برنامه های کاربردی با گویش php شده‌است. laravel یکی‌از دوست داستنی ترین کادر ورک های php میباشد و در بازه روزگار کوتاهی حیث برنامه نویسان را به خویش جلب کرد. مزایا و قابلیت و امکان های Laravel دربرگیرنده به کارگیری از معماری سه لایه (MVC) ، تکثیر به طور متن گشوده، نصب ریلکس، امنیت، سهولت در به کار گیری از دیتابیس، تولید پکیج و … میباشد.

چه ابزارهای دیگری در کنار php برای طراحی وب سایت ما یحتاج میباشد؟
لهجه برنامه نویسی php در طراحی وب نقش اصلی را دارااست البته برنامه نویسی با آن به تنهایی کفایت نمیکند. برای پباده سازی و ایجاد یک تارنما خوب لازم میباشد از ابزارها و بقیه گویش های برنامه نویسی هم مصرف شود. برخی از ابزارهای موردنیاز برای ساخت سایت با php، پباده سازی گرافیکی با قابل انعطاف افزارهای پباده سازی مانند فتوشاپ، HTML، CSS، Java Script ، jQuery و پیکربندی اینترنت سرور می باشند. HTML روشی برای رمزنگاری اطلاعات میباشد که ساختار و محتوای اصلی یک وبسایت را تشکیل می‌دهد و CSS زبانی برای رنگ دادن و صورت دهی بدین ساختار میباشد. Java Script زبانی برای تبدیل موقعیت استاتیک به داینامیک میباشد. jQuery ابزاری میباشد که سبب بهبود سرعت و کیفیت برنامه نویسی با Java Script می‌گردد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایت های مناسب


درین نوشته ی علمی عملکرد میکنیم که شمارا با ساخت وب سایت برای موسسه ها آشنا نماییم و بازبینی های لازم در مسئله های متعدد این حوزه از ساخت سایت، به فعالیت آوریم.

طراحی سایت در مشهد

بعنوان نمونه در خصوص ترازو شناخت اشخاص در شهرها و کشورها با یک کمپانی ، قبلی و بعداز ساخت وب سایت برای آن کمپانی جداگانه از اینکه شما کدام روش کار را در دنیای حقیقی و واقعی ، به عمل گرفته اید یا این که در چه مورد و در کدام محله و یا این که شهر و مرزوبوم سرگرم به عمل و کار میباشید را مقایسه نمائید.

شالوده و پایه تجارت و فروش در دنیای ارتباطات الکترونیک و بعدازظهر فناوری داده ها این میباشد که : آیا شما عملکرد و سپرده گذاری برای حضور برجسته و فعال ، کسب و کارتان در دنیای آنلاین و مجازی که امری مهم و شایان توجه میباشد کرده اید ؟ ویا به به عبارتی وضعیت کمپانی خویش که محدود شده‌است به مکانی در شهر و کشوری مختص بسنده نموده اید.

راضی بودن و پیرو پیشرفت و توسعه و گسترش فعالیت نرفتن به خیال و خاطر این میباشد که شما آمال و رویاهای وسیع در رمز نمی پرورانید و در ادامه یافتن حالت های ناب نمی روید.

از همین امروز درصورتی که در‌پی پیشرفت در کارهایتان می‌باشید آغاز نمائید و برای خویش انگیزه تعالی در لحاظ بگیرید و مسیر راهتان را پباده سازی فرمایید.

در شرایطی که آغاز به جنبش کردید و برای خویش انگیزه و مسیر گزینش نمودید در همین اولِ روش برای کسب درآمدی لبریز منفعت در پی طراحی وب سایت برای کمپانی خویش باشید که مهم‌ترین ، شایسته ترین و برنده ترین شیوه ساخت سایت شرکتی میباشد.

او‌لین قدم حضور گسترده و لبریز رونق خویش در عرصه عمل و تجارت را با پباده سازی یک وبسایت شرکتی ، ماهر، سفت و با اقتدار بردارید.

 

در حالتی که شما یک سایت خوب در تمامی موضوع ها داشته باشید ، به واسطه آن می توانید تمام سرویس ها و محصولاتتان را به شایسته ترین و ریلکس ترین و ارزان ترین صورت ممکن به یوزرها ارائه دهید و همواره با آن ها در تعامل باشید.

در‌حالتی که اینک درین حالت اقتصادی در پی اجاره یک مکان ارزان برای بهره برداری و یا این که ادامه عمل شرکتتان می باشید ، دستکم هزینه و اجاره ای که می بایست پرداخت کنید در ارزان ترین وضعیت ماهیانه 3 تا 4 میلیون تومان میباشد .

در شرایطی‌که که در صورتی همین مبلغ را در یک ماه به طراحی وب سایت شرکتی خویش اختصاص دهید و سایتی پر بازدید با رعایت تمام قواعد و ضوابط ، پباده سازی فرمایید دیگر نیازی به اجاره آن مکان با هزینه بالا وجود ندارد و با رعایت اصول کسب و عمل آنلاین میتوانید صرفا با طراحی وب سایت کمپانی خویش و راه‌اندازی و آپ تو دیت نگه داشتن ان درآمدی کسب کنید که به عبارتی مکان اجاره ای را خریده و با خیال و خاطر ریلکس نیروهایی را استخدام می‌کنید و عمل خویش را توسعه و گسترش می دهید پس وقت را غنیمت شمرده و همین امروز استارت نمایید حتی یک ثانیه چشم به راه نکنید و در حالتی‌که خودتان کارشناس درین مورد میباشید که چه بهتر .

در صورتیکه خیر ساخت سایت کمپانی خویش را به متخصصان و کارشناسان این مورد بسپارید آن وقت فیض مناسب و دلخواهتان را خواهید گرفت.

انگیزه از ساخت وب سایت شرکتی، تثبیت جلوه های خوشگل و ماندگاری از تجارت و کسب و فعالیت شما در ذهن مخاطبان میباشد .

مقدمات طراحی وب سایت کمپانی خویش را بچینید و یک تارنما را در ذهن تان مجسم فرمایید با تمام قوانینی که مدنظر شماست از نگاه زیبایی ، همت ، امنیت وغیره .

تصور شما از یک سایت شرکتی می بایست به نحوی باشد که در صورتی استفاده کننده و مخاطب شما سوای ذهنیت قبل از عمل شما در دنیای حقیقی و برای اولی توشه از روش اینترنت سایتتان با شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و فعالیت کمپانی شما و طریق ارائه آن مواجه شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشتباهاتی که نباید در ساخت سایت مرتکب شد10 / 10از 1 استفاده کننده


اشتباهاتی که نباید در ساخت سایت مرتکب شد10 / 10از 1 استفاده کننده
همان طور که میدانید شرایطی در طراحی وب سایت موجود هست که قادر است برای تارنما موءثر و یا این که مضر باشد؛که ما در مقالاتی نظیر خصوصیت های یک سایت برنده و یا این که هفت ادله برای برد وبسایت به آن‌ها اشاره کرده ایم.هم اکنون در اینجا می‌خواهیم تا شمارا با اشتباهاتی که نباید در طراحی وب مرتکب شد آشنا کنیم.

 طراحی سایت در مشهد

√ به کارگیری از قالب استاتیک:با اعتنا به بسط روزافزون تکنولوژی و دسترسی اشخاص به دنیای مجازی ، محتوا از اهمیت ویژه ای پیدا نموده است.به این ترتیب به کار گیری از قالب های استاتیک دیگر جایی در فضای مجازی ندارند و جای خویش را به قالب های داینامیک داده اند.به کارگیری از قالب های داینامیک به شما این قابلیت را میدهد تا بتوانید محتوای خویش را بروز فرمایید که انجام اینکار می‌تواند در سئوی وبسایت شما اثرگذار باشد.

√ به کارگیری زیاد از لغات کلیشه ای و تکنیکی:این نحوه نیز یک کدام از ایرادات در طراحی وب هست.اعتنا داشته باشید که مطالبی که در اینترنت خویش قرار می دهید به طور معمولی نقل شده باشد تا بازدیدکننده را از دست ندهید.

√ معلوم نکردن انگیزه وبسایت:از مهم ترین اصول در ساخت سایت گزینش انگیزه در وب سایت می‌باشد.شما بایستی قبلی از ساخت وب سایت انگیزه خویش را از ساخت سایت معلوم فرمایید ومشتریان انگیزه خویش را شناسایی فرمائید.

√ به کار گیری از Flash:همان گونه که در نوشته‌ی‌علمی ی مزایا و معایب وبسایت های اشاره گر گفته شد،به کار گیری از Flash در طراحی وب سایت حجم بالایی را صرف می‌نماید و مهمتر اینکه محتوای پوشه های Flash به وسیله کرولرهای موتورهای کاوش خوانده نمی‌شوند براین اساس به کار گیری از وبسایت را اختلال خواهد کرد.از معایب دیگر وب سایت پیکان این هست که در به وسیله گوشی پشتیبانی نمیشود.

√ اکران هر ورقه در پنجره ی تازه:یک طراح خوب دانسته که نباید در وب سایت خویش لینکهای متعددی را در پنجره ها و صفحه ها نو گشوده نماید چون این عمل استفاده کننده را فراری خواهد اعطا کرد!و موجب کاهش سرعت مررگر میشود.

√ تحلیل نکردن سایت: این نحوه یکی مهترین اصول در ساخت وب سایت می‌باشد.یک طراح ماهر نباید فراموش نماید که یک سایت نیاز به محاسبه کردن دارااست و میتواند با به کار گیری از ابزارهایی مانند Google Webmaster Tools و Bing Webmaster Tools به راحتی با خطاها وبسایت رو برو شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۳:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت استاتیک و نصفه دینامیک نشانه گر


پرتال ها (Portals):
در طراحی وب سایت و پباده سازی پرتال، پرتال ها تارنما های دینامیک کاملی می باشند که تعدادی انگیزه مختص را در یک تارنما دنبال میکنند. به عبارت دیگر مجموع چندین وبسایت دینامیک که چهت نیل به انگیزه خاصی در کنار هم قرار گرفته اند را می اقتدار یک پرتال نامید. برای مثال پرتال خبری قادر است از یکسری وبسایت ساخته شده باشد که هرکدام قابلیت خاصی زیرا نشر تصاویر،عضو گیری، تکثیر خبرها، حیث سنجی و ... را در چنگ مدیران آن قرار می‌دهد.ضمن این که تمام خصوصیت‌های یک وب سایت استاتیک میتواند در یک پرتال نیز درستی نماید.

طراحی سایت در مشهد
در طراحی وب و پباده سازی پرتال معمولاً پرتال‌ها به وسیله سازمانها، شرکت های وگروه ها خریداری می شوندو به جهت نیاز به بروز رسانی بخشهای متعدد اداره ی آنان بوسیله یک شخص بسیار ایراد می باشد .

وب سایت استاتیک و نصفه دینامیک نشانه گر (Static and Dynamic Flash Website):
در ساخت سایت و پباده سازی پرتال سایتهای اشاره گر دو جور استاتیک و نصفه دینامیک می باشند که بوسیله قابل انعطاف‌افزارهای خاصی پباده سازی میشوند. معمولا" از XML یا این که Action Script برای تولید قابلیت و امکان های تغییر و تحول یا این که هوشمندی درین تارنما ها سود گرفته می گردد.
در کل در طراحی وب سایت و پباده سازی پرتال وب سایت های مکان نما استاتیک غیر قابل تغییرند وبه مانند تارنما های اثبات به وسیله طراح ساخت میشوند و برای تغییر‌و تحول آن نیاز میباشد به کسانی نیاز میباشد که به طور ماهر یا این که نصفه ماهر از علم پباده سازی سایتهای اشاره گر برخوردار باشند.
ولی سایتهای نشانه گر نصفه دینامیک مانند وبسایت های دینامیک فعالیت مینماید و قابل تغییر‌و تحول می باشند. البته عوض کردن در آنان به آسانی تارنما های دینامیک وجود ندارد و نیز دامنه ی ساخت تغییرات محدودتر هست.
ازجمله مزایای وبسایت های اشاره گر جذابیت آنها هست،بضاعت و توان ساخت گرافیک خوشگل و هم چنین کارتن‌های دیدنی.
البته از معایب عمده ی در ساخت سایت و پباده سازی پرتال آن ها میتوان به قابلیت و امکان خوانده نشدن اطلاعات دردسترس در آن‌ها به وسیله موتور های جستجو گر و سرعت معدود لود اشاره نمود.
در ساخت سایت و پباده سازی پرتال وب سایت های اشاره گر برای افرادی مطلوب میباشد که نیاز به تبلیغات ندارند و عموم یوزرها با آنان آشنا میباشند.

وب سایت دارنده سیستم مدیر محتوا ( Content Management System Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال این وب سایت ها که در اصطلاح به CMS ) Content Management System ) مشهورند، سایت هایی از گونه وبسایت های دینامیک یا این که پرتال ها می باشند که به وسیله طراحان ماهر و یا این که موسسات پباده سازی ماهر برای مصارف یگانه تولید می‌شوند.
تمام مختصات مرتبط با وبسایت های دینامیک در زمینه ی سایتهای CMS درستی می‌کند.
از مزایای این سیستم ها نسبت به بقیه وبسایت های دینامیک می شود به مهیا و جامع بودن اشاره نمود، به گونه ای که اکثر وقت ها اینگونه از سایتها در کمتر از سه روز کاری قابل نصب و استعمال می‌باشند.
ساخت سایت های CMS در طراحی وب و پباده سازی پرتال به مانند پباده سازی یک خط ایجاد هست و طراح سعی بر رعایت تمام اصول امنیتی، گرافیکی، رنکینگ موتور های کاوش و بقیه موردها موءثر می نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۷:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اهمیت ساخت وب سایت برای یک کسب و عمل


۸ مزیت ساخت سایت برای کسب‌وکارها
ورود به تجارت الکترونیک یک مبادرت ضروری برای اکثر کسب‌و‌امور به حساب میآید. تمام مشتریان شما به نوعی در فضای آنلاین حضور همیشگی دارا هستند. پس شما نیز برای ابتدا برندینگ بایستی خویش را در فضای آنلاین معرفی فرمائید.

طراحی سایت در مشهد

در بعد از ظهر حاضر، در شرایطی که برای کسب­ وکار شما هیچ اینترنت‌سایتی نیست آن را سوای نام و نشان بدانید. اهمیت حضور در دنیای دیجیتال نیازی به توضیحات و مقاله ها طولانی ندارد. همگی می­دانند که بازاریابی دیجیتال برای هرکسب­‌وکاری بسیار مهم می‌باشد و درآمد را ارتقا می‌­دهد.

یکی راههای حضور شما در دنیای دیجیتال اینترنت­ تارنما کمپانی شماست. یک اینترنت­وبسایت دامنه‌ه­ای با تنی چند از صفحه های دربردارنده محتوای وبسایت شماست. برخی از کمپانی­ها صرفا از روش اینترنت­سایتشان کسب­‌وکار می­نمایند .

در‌این نوشته‌علمی، ما بعضی از مزایای طراحی سایت برای کسب­‌وکار شما‌را گزینه دعوا قرار خوا‌هیم اعطا کرد:

۱.کاهش هزینه
شایسته ترین شیوه برای رویش کسب‌وکار شما این می باشد که هزینه­ ها را کاهش دهید و فقط به سمت پرورش تمرکز نمایید. کاهش هزینه یک مزیت طراحی وب سایت برای کسب­‌وکارها می قدرت در لحاظ گرفت. اینترنت­وب سایت شایسته ترین طریق کاهش هزینه ­های کسب­‌وکار هست. هزینه حفظ و اجرای یک تارنما فقط یک‌سری میلیون می باشد. بازاریابی مطلوب وبسایت شما سبب رویش مداوم و اضافه کسب ­وکار شما می­شود. در صورتیکه وبسایت شما به صحت پباده سازی گردیده و پیشرفته باشد، تبدیل بازدید کننده به مشتری را تضمین می­نماید .

توصیه اینترنت راز: اهمیت ساخت وب سایت برای یک کسب و عمل

۲.سهولت دسترسی


معاش این ایام بسیار پرمشغله می‌باشد و اشخاص در ادامه رویه­های آسوده و ریلکس در حوزه‌­های متعدد معاش خویش می‌باشند. به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین، شل ترین طریق خرید اقلام می‌باشد. امروزه با اعتنا به ضوابط و قوانین امنیتی که موجود است، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی ارتقاء یافته می‌باشد. این فرمان می­تواند موجب ارتقاء درآمد کسب­‌وکار شما شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارتقا امنیت وردپرس با گزینش صحیح پلاگین ها‎


ارتقا امنیت وردپرس با گزینش صحیح پلاگین ها‎
وردپرس تحت عنوان سیستم مدیر محتوای دوستداشتنی و امن شناخته می شود که در ساخت سایت بسیار از آن به کارگیری میگردد. البته باتوجه به نصب پلاگین های مختلفی که‌این سیستم رئیس محتوا دارااست و از آنجایی که مدام رویه رخنه هکرها موجود هست، یکی‌از گرفتاری های مدیران وردپرسی تامین امنیت این سیستم و خودداری از هک شدن میباشد .لازم به ذکراست ، نصب پلاگین ها صرفا روش تامین امنیت وردپرس نمیتواند باشد. درین نوشته ی علمی شمارا با روشهایی جهت محافظت امنیت وردپرس طولانی تر آشنا خوا‌هیم کرد.

طراحی سایت در مشهد

تعریف و تمجید وردپرس (Word Press) :


یک برنامه مدیر محتوای دیرین، دوست داستنی و بدون پول هست که بر اساس لهجه php و مقر داده Mysql ساخته شده است.

گزارشی به وسیله کمپانی Panda Secutity ارائه شده‌است که در آن به اهمیت تعیین پلاگین های مطلوب برای وردپرس پرداخته شده‌است.

درین گزارش آمده هست نزدیک به ۷۵ میلیون وبسایت که با وردپرس تولید گردیده اند در معرض خطر تهاجم ها هکرها می باشند.

یکی‌از کارشناسان امنیت به اسم دیوهارست راجع به وردپرس چنین گفته میباشد: “گروه تحقیق و توسعه و گسترش وردپرس بسیار حاذق می باشند و به طرز های کدنویسی به طور کامل تسط دارا هستند و به همین عامل احتمال تهاجم ها به وردپرس را به دستکم رسانده اند.”

ولی با این هم اکنون سوالی مطرح می‌شود که هجوم ها زیاد و زخم پذیری گزارش گردیده روی وب سایت های وردپرسی در فصل تابستان پیشین که سبب ساز به هک شدن ۵۰۰۰ وب سایت وردپرسی شده‌است و آمار میلیونی گزارش گردیده پانداسکوریتی حاکی از چه چیزی است؟

این محقق در سالهای پیشین مبادرت به گردآوری داده ها از حمله ها صورت گرفته بر روی وردپرس و علت آن ها، کرده است و فیض ای که بدست آورده این می باشد که علت این تهاجم ها پلاگین های نصب گردیده بر روی وردپرس هستند خیر خویش برنامه وردپرس.

کارشناسان امنیتی پلاگین های وردپرس را مانند اسب تروجان می‌دانند به اینصورت که وردپرس طرحی حاذق و نسبتاً نفوذناپذیر هست البته با وجود باگ های امنیتی که در پلاگین ها و افزونه های غیرمعتبر وردپرس وجود دارد، کل برنامه وردپرس از روش این پلاگین ها در معرض خطر و جراحت جای دارد.

پلاگین ها و افزونه ها برنامه های جانبی می باشند که روی وردپرس نصب می شوند و وردپرس هیچ تحلیل و کنترلی بر آن ها ندارد لذا یک پلاگین غیرمعتبر می تواند سبب جراحت رساندن به وردپرس شود و آنرا در معرض خطر حمله ها هکرها قرار دهد.

هکرها به صورت مداوم در درحال حاضر بازبینی و کشف باگ های امنیتی در پلاگین های وردپرس میباشند تا از روش حفره های جان دار در آن ها به وردپرس رویه یابند و عملیات خرابکارانه خویش را انجام دهند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۵:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت استاندارد و مطلوب


قدم بعدی بخش طراحی وب سایت استاندارد و مطلوب هست.

آنچه که قادر است ایده ای که در ذهن دارید را به طور بی نقص به استفاده کننده انتقال دهد یک پباده سازی خویش و مطابق با ایده تان می‌باشد. امروزه در همگی جا تبلیغات بیشماری از طراحی وب مشاهده میکنیم از تراکت های چسبانده گردیده بر کف محل عبور عابر پیاده ها گرفته تا بیلبوردهای تبلغیاتی در اتوبانها و یا این که تبلیغات در نرم افزار های تلفن همراه و وبسایت های گوناگون. برای طراحی سایت هیچوقت به‌این تامل نباشید که پروژه خویش را با کمترین ارزش انجام دهید. فراموش نکنید هر چیزی بهای خویش را داراست که می بایست آن را پرداخت. این به این مضمون‌ وجود ندارد که بالاترین ارزش توصیه بدون شک شایسته ترین آیتم هست. عملکرد فرمائید گروهی کارآزموده و ماهر برای پروژه ی خویش پیدا فرمایید. در قدم نخستین پروژه خویش را بی نقص توضیح ندهید همان طور که پهنا کردم در امر یک سایت شبیه با پروژه ای که در ذهن دارید حدود قیمتی از پروژه اتون را بدست بیاورید پس از اینکه به طور کامل از بضاعت و توان اجرای پروژه از مجموعه آیتم نظرتون مطمئن شدید پروژه خویش را توضیح دهید.

طراحی سایت در مشهد

در‌صورتی‌که خودتان ایده ای در مورد ساخت سایت تان دارید توصیه می کنم این امور را انجام دهید. 1) در صدر یک طرح کلی از آنچه که می‌خواهید در کاغذ اصلی سایتتان وجود داشته باشد را بر روی ورقه ترسیم فرمائید. محل قرار به دست آوردن لوگو، فیلد کاوش، محتوا، شبکه‌های‌مردمی، و … را مشخص و معلوم نمایید. با یک مجموعه فنی در این مورد مشاوره نمائید به این دلیل‌که تجربه در این باره سخن نخستین را می‌زند شاید یک تغییر تحول کوچک در گرافیک سایتتان تاثیر بسیار متعددی در جذابیت سایتتان داشته باشد. به رنگ بندی وبسایت خیلی اعتنا نمائید این فرمان یک فاکتور بسیار مهم برای ساخت جذابیت و در غایت نگه داشتن یوزرها در وبسایت شما است. در مشاجره های آتی درخصوص روانشناسی رنگ خواهم نوشت سفارش می‌کنم قرائت این مطالب را از دست ندهید. 2) طرح کلی پروژه را مجددا باز نگری کنید و اشکالات احتمالی مو جود را رفع نمائید. مهم این میباشد که طراحی وب شما ساختار و چارچوب کلی استاندارد و صحیحی داشته باشد درباره‌ی جزئیات ظاهری زیاد وسواس به خرج ندهید مطمئن باشید در آینده یک‌سری توشه تغییرات اساسی در استایل سایتتان اعمال خواهید کرد. 3) در قدم سوم تلاش نمائید با دقت به طرح و رنگی که تعیین نموده اید با یک اپلیکیشن گرافیکی مثل فتوشاپ اینترنت سایتتان را به تصویر در بیاورید یا این که درصورتی که بضاعت و توان انجام این عمل را ندارید از یک گرافیست برای انجام این عمل سود بگیرید. 4) پس از اطمینان از طرح گرافیکی میتوانید شروع طراجی تارنما خویش را بزنید و پروژه خویش را برای اجرا به متخصصان این فرمان واگذار فرمائید. در پایین آنچه که بایستی انجام دهید را به طور خلاصه نشان داده ایم:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)