مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

گویش برنامه نویسی C#


برنامه‌نویسی، یک کدام از شغل‌های دوست داستنی و پردرآمد این روز ها در دنیای تکنولوژی میباشد. لهجه‌های برنامه‌نویسی متعددی میباشند که میتوانید از آن ها به کارگیری فرمایید یا این که حتی خودتان، یک لهجه را ابتکار فرمایید.

طراحی سایت در مشهد

آیا تا به هم اکنون فکرش را کرده‌اید که در دنیای گسترش اینترنت و توسعه و گسترش طراحی وب ، شغلی برای خودتان تعیین نمائید؟ آن چیزی که کارفرماها به دنبالش میباشند، پی بردن گویش‌های برنامه نویسی میباشد. آنشایی با دوستداشتنی ترین لهجه برنامه نویسی جهان میتواند روزنه ورود شما به‌این رشته باشد.

کلیه میدانند که بسط‌دهنده‌های قابل انعطاف‌افزار به خیال توان‌هایشان در کلیه جای جهان، برایشان فعالیت پیدا میشود و دوست داستنی میباشند. معضل مهارت‌های دیجیتال به معنای این میباشد که برنامه‌نویس‌های خوب، خیر صرفا طاقت فرسا پیدا نمیشوند بلکه آن‌های حق تعیین‌های ارزشمندی دربین پیشنهادهای کاری خویش دارا‌هستند.

میدانید ویژگی ها یک برنامه نویس خوب چه می باشد؟ کمپانی‌های شغل یابی فناوری داده ها به خیر و خوبی می دانند که کارفرماها در‌پی چه خصوصیاتی در برنامه نویس‌های اینترنت میباشند. بیایید یه خرده دراین مورد با هم حرف کنیم و به‌دنبال با چهار لهجه دوست داستنی برنامه نویسی که روز آپ تو دیت گسترده‌خیس میگردند آشنا می‌شویم.

 

گویش برنامه نویسی C#
سی‌شارپ (C#) گویش برنامه‌نویسی فوق‌العاده، جالب و دوستداشتنی اضافه گسترش‌دهنده‌ها و کارفرمایان میباشد. این گویش، طوری پباده سازی شده‌است که استعمال از آن معمولی و شل باشد. کارکرد اصلی گویش سی‌شارپ توسعه و گسترش‌ی اینترنت، تلفن همراه و قابل انعطاف‌افزارهای سازمانی و پهناور میباشد. سی‌شارپ از تمام پارادایم‌های ضروری، کاربردی و شی‌گرا پشتیبانی می کند. دو استدلال موجود هست که چرا اینقدر کارفرمایان به‌دنبال برنامه‌نویسان سی‌شارپ می باشند. اولی گزینه این میباشد که‌این لهجه بسیار کاربردی و انعطاف‌پذیر میباشد، که‌این زمینه سی‌شارپ را به انگیزه اولیه کسب و امور در سراسر عالم تبدیل مینماید.

دو‌مین عامل این میباشد که‌این لهجه را مایکروسافت برای پلتفورم‌های خودش تولید نموده است. در فیض سی‌شارپ با اضافه ساختارهای فناوری داده ها مایکروسافت هم‌خوانی داراست، که کمپانی‌های بسیار متعددی بر شالوده‌ی آن ها تشکیل شده‌اند.

برنامه نویسی با PHP
آیتم‌ی دیگری که بسیار آیتم استعمال قرار میگیرد PHP – یک لهجه اسکریپتی متن گشوده، سمت سرور – میباشد. میلیون‌ها اینترنت‌تارنما در سرتاسر دنیا با PHP ساخت گردیده‌اند، مشتمل بر اینترنت‌تارنما‌ها پرطرفداری مثل فیسبوک و ویکیپدیا.

PHP به‌این استدلال بین کارفرمایان محبوبیت متعددی دارااست که در همگی دنیا گزینه به کار گیری قرار میگیرد و به شدت در توسعه و گسترش پروژه‌های متن گشوده استعمال میگردد.

در سال‌های اخیر PHP و کارها مربوط به یادگرفتن PHP روز آپ تو دیت اضافه گزینه به کار گیری قرار گرفته میباشد و حال حاضر به جایگاهی رسیده که کمپانی‌ها برای جذب نیروهای حاذق درین حوزه با هم رقابت میکنند. خبر خوب برای برنامه‌نویسان PHP این میباشد که هیچ نماد‌ای از کاهش این پروسه چشم نمیشود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

5 استدلال که اثبات مینماید می بایست یک تارنما داشته باشید


5 استدلال که اثبات مینماید می بایست یک تارنما داشته باشید
پس از اینکه با معنی تارنما و اینکه دقیقا وبسایت چه چیزی است آشنا شدید، بهتر میباشد 5 برهان مهم را برای داشتن سایت و وارد بازار آنلاین شدن مطالعه فرمائید.

طراحی سایت در مشهد

1. اینترنت سایتها هر گز نمی خوابند

یک تارنما به کسب و فعالیت و تشکیلات شما اذن میدهد در 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته و تمام روزهای سال در دسترس باشد. داشتن یک وب سایت مانند استخدام کارمندی میباشد که فارغ از خستگی 24 ساعت شبانه روز به مشتریان شما سرویس رسانی می‌نماید.

2. پباده سازی یک تارنما به کسب و فعالیت شما اعتبار متعددی میبخشد

در پیشین صاحب و مالک هر کسب و کاری برای جلب اعتماد مشتریان خویش دفتری برای مراجعه حضوری در حیث میگرفت. سایت شما مانند دفتر شما در فضای وب فعالیت می نماید که نشانی منحصربه‌فرد بفرد خویش (دامنه) را نیز دارااست.

این مقاله را از دست ندهید :
ارسال خود کار مطالب وردپرس به پست الکرونیکی یوزرها
3. بازاریابی کارکشته

تولید وب سایت مانند ساخت یک بیلبورد تبلیغاتی برای کسب و عمل شما فعالیت می‌کند؛ با این تفاوت که‌این بیلبورد به جای وضعیت فیزیکی در دنیای وب و فضای مجازی نصب می گردد و روزمره میلیون ها استفاده کننده که در اکنون عبور می‌باشند آنرا می‌بینند.


ارتقا درآمد شما با وب سایت شما
اما تعداد اشخاصی که بیلبورد شما‌را می‌بینند، بسیار متعلق به کار شما در فضای مجازی ، سئوی تارنما شما، استعمال از شبکه های مردمی تبلیغات آنلاین و…. میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۹:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراح وبسایت چه کسی است؟


طراح وبسایت چه کسی است؟
یک طراح تارنما با دقت به اینکه در چه روند‌ای از ساخت سایت سرگرم میباشد، وظایف مختلفی داراست. به طور کلی در پباده سازی و راه‌اندازی یک وبسایت، به دو گروه یا این که شخص برای پباده سازی Back-end یا این که به عبارتی بخش کدها و Front-end یا این که به عبارتی بخش گرافیکی و قابل اکران وب سایت نیاز داریم.

طراحی سایت در مشهد

کارشناس پباده سازی Back-end کسی میباشد که مسئولیت تایپ کردن کدهای متعدد برای تولید ساختار اصلی وبسایت را بر عهده داراست. این کدنویسی در واقع از نگاه بازدیدکنندگان یک تارنما مخفی میباشد. یک کارشناس طراحی وب که وظیفه توسعه و گسترش Back-end را بر عهده داراست از گویش های برنامه‌نویسی مثل Python، ASP، PHP و … به کار گیری میکند.

در مشاجره پباده سازی Front-end تمامی امور برای بهتر کردن خصوصیت‌های دیداری یک وبسایت انجام میشوند. در واقع تمام چیزی که بازدیدکننده وب سایت می‌بیند، سود عمل یک گسترش دهنده Front-end‌ یا این که به عبارتی کسی میباشد که با استعمال از کدهای متفاوت ظواهر وبسایت را صورت میدهد. برای توسعه و گسترش ظواهر وبسایت، نیاز به کد نویسی میباشد و تایپ کردن این کدها با لهجه‌هایی مثل HTML، CSS و جاوا اسکریپت انجام میگیرد. ولی فراموش نکنید که مدام درین فرایند، همیاری با یک گرافیست اینترنت می تواند نتیجه ها خیلی بهتری رقم بزند و طرح های خلاقانه ای پیاده سازی شود.

گونه های ساخت وب سایت
سایت ها به دو نوع ی تارنما استاتیک و تارنما داینامیک نوع بندی می گردند:

طراحی وب سایت استاتیک
در ساخت وب سایت استاتیک، یک فولدر متمایز به ازای هر کاغذ وبسایت روی سرور ذخیره میشود و هر توشه که‌این برگه موردنیاز باشد، مجددا از سرور بازخوانی میشود و برای استفاده کننده نمایش داده میشود. از مزایای این سیرتکامل طراحی وب که تا سال ۲۰۱۵ محبوبیت داشت، سادگی پباده سازی صفحه های استاتیک و امنیت بالای آن برای سرورهای آن زمان بود.
بعداز سپری شد دوران با ارائه سرورهای ارزان بها‌ و بالا رفتن تکنولوژی امنیت سرور، به ندرت این پباده سازی جای خویش را به ساخت وب سایت داینامیک (پویا) اعطا کرد. ولی هنوز هم در تمام سایت‌های داینامیک، بخش‌هایی با پباده سازی استاتیک تولید می گردند و در واقع تمام تارنما ها تعدادی بخش استاتیک در پباده سازی خویش دارا‌هستند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۹:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب لاگ چیست ؟


یکی از مهمترین تحولات مهم در رابطه با وب لاگ ها ، تبدیل آن به یک رسانه خودمانی بود. تعداد زیادی از مولفین و نویسندگان ساخت سایت ها از بلاگ خویش برای دعوا در رابطه با موضوعات آیتم عشق و یا موضوعات نقل شده بوسیله سایر نویسندگان در وب لاگ های دیگر به کار گیری و با بکارگیری لینک های مختلف،قابلیت و امکان دنبال نمودن مباحث متبوع را در اختیار خوانند گان قرار می‌دهند. بدین ترتیت ، خوانند گان عشق و علاقه مند ، می توانستند در مباحثه متبوع کمپانی و علاوه بر درایت از سایر دیدگاههای جان دار ، نقطه ایده ها خویش را بیان و یا شخصا" مبادرت به ایجاد ساخت وب سایت و دنبال نمودن مباحث متبوع در بلاگ خویش نمایند .
از دید ظاهری ، شاید وضعیت فوق را بتوان شبیه ارتباطات "چندین نفربا چندین نفر" در حیث گرفت که تا به امروز به گونه های متفاوتی نظیر newsgroups ( تیم های خبری ) و یا mailing lists ( لیست های طومار ) ، پیاده سازی شده‌است . در این ارتباط یک تفاوت اساسی موجود است : با دقت به اینکه نطرات ارائه گردیده بر روی فصای وابسته به نویسنده وب لاگ ارسال میگردد ، جواب به سایر اشخاص ضروری نبوده و آن ها جواب خویش را با مراجعه به وب لاگ ، مشاهده خواهند کرد. یکی دیگر از تحولاتی که هم‌زمان با پرورش و توسعه بلاگ ها محقق گردید ، مطالعه طراحی وب ها به وسیله سایر وب لاگ نویسان بود که سبب ساز ایجاد پدیده ای با اسم blogrolling ، گردید . ( بخشی از یک ساخت وب سایت که لیست سایت هائی را که نویسنده بلاگ - بلاگر - ، آن ها را بطور منظم و همیشه مطالعه و اصطلاحا" به آن‌ها رمز می‌زند را معین می نماید. این بخش معمولا" در بخش سمت راست و یا چپ ورقه بلاگر ویا در یک ورقه مجزاء قرار می گیرد ) . یکی از خصایص جذاب این لینک ها ، ایجاد یک جامعه ارتباطی ( کانال ای ) بین ساخت سایت نویسان هست .

طراحی سایت در مشهد

وضعیت اخیر بلاگ و طراحی وب نویسی : وب لاگ و طراحی وب سایت نویسی همچنان فرایند توسعه خویش را ادامه داده و هر روز بر تعداد بلاگ نویسان افزوده می‌گردد .جامعه طراحی وب نویسان را قشرها مختلف جامعه تشکیل میدهند .( پیاده کنندگان اپلیکیشن ، طراحی وب ، متخصصین و کارشناسان رشته آوری های داده ها و ارتباطات ، معماران اطلاعاتی ، مجله نگاران ، وکلاء ، متخصصین آموزشی ، مشاوران و محققین رشته آوری داده ها ، سیاستمداران و ... ) . با اعتنا به سکو بسیار مهم بلاگ نویسی برای خبر نامه نگاران ، دانش کده MIT در پائیز سال 2002 ، مبادرت به ارائه یک واحد یگانه برای دانشجویان کرده است .

 

وب لاگ چیست ؟
بلاگ ، یک ورقه طراحی وب سایت ( شبیه یک مجله فردی ) و با قابلیت دستیابی عموم یوزرها به آن میباشد . وب لاگ ها ، بر پایه ی یک نظم مختص بهنگام و محتوی وبلاگ نشاندهنده شخصیت تالیف کننده و یا مولفان آن می‌باشد . اولویت استقرار و یا تکثیر مقاله مبتنی بر یک ساختار هنگامی صورت می گیرد. در این موقعیت خواننده گان وب لاگ ها همواره در بالا جدیدترین مقاله و یا مطالب منتشر گردیده را مشاهده و در رخ تمایل آن را مطالعه می نمایند .
اکثر وب لاگ ها دارنده یک خط فکری یگانه بوده و به نوعی آن را دنبال می نمایند . به عنوان مثال" درصورتی که که یک بلاگر عشق مند به رشته آوری باشد ، با گردآوری مقاله از منابع متفاوتی نظیر : نمایشگاه ها ، سمینارها و یا ساخت وب سایت های دیگر ، آن‌ها‌را با فرمت متبوع در وبلاگ خویش تثبیت و در اختیار مخاطبان خویش قرار دهد . در‌صورتی‌که یک بلاگر عشق مند به یک بیماری یگانه بوده و مسائل علمی آن را به نوعی دنبال می نماید ، می‌تواند مقاله‌ها طراحی وب سایت و موضوعات جدید منتشر گردیده درباره با بیماری متبوع را بر روی وب لاگ خویش منتشر نماید . در‌حالتی که که یک بلاگر , عشق مند به مسائل اقتصادی است ، می‌تواند با کاوش و یافتن مقاله ها طراحی وب جدید درباره با اقتصاد، آنها را بر روی وبلاگ خویش منتشر نماید .
برخی از وب لاگ نویسان از وبلاگ خویش به منزله یک گالری عکس و یا بریده خبرنامه ها ( صورت خاصی از یک یاد online ) به کارگیری می نمایند. وقتی که بلاگر یک لینک مطلوب را در این خصوص پیدا نماید و یا اطلاعاتی خاصی را که قصد دارااست آنها‌را بخاطر بسپارد ، آنان‌را بر روی وبلاگ خویش قرار میدهد .وبلاگ یک محیط الکترونیکی قابل کاوش را مهیا که طرفداران میتوانند با به کار گیری از یک مرورگر اینترنت و در هر مکان ای از دنیا به محتویات آن ها دستیابی داشته باشند. یکی از ویژگی هائی که در همه وبلاگ ها به نوعی رعایت میگردد ، ماهیت نشر و استقرار داده ها بر روی وب لاگ مبنی بر یک نظم وقتی مختص میباشد ( تقویم اطلاعاتی ) . وب لاگ شبیه یک روزنامه و یا مجله online میباشد که تالیف کننده آن قادر است در رابطه با موضوعات گوناگون در حین دلخواه ، در آن اطلاعاتی را درج و منتشر نماید. تعداد زیادی از وبلاگ ها دارنده تیم ای جذاب و گران بها از لینک ها به سایر وبلاگ ها ویا سایت هائی می‌باشند که تالیف کننده وب لاگ آنها را مثبت و مفید ارزیابی می نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت هاست داخلی با فرنگی در پایداری و Uptime بودن

طراحی سایت در مشهد


تفاوت هاست داخلی با فرنگی در پایداری و Uptime بودن

روزگار در دسترس بودن یک تارنما به یک برهان مهم میان مدیران تارنما ها تبدیل شده‌است. این دوران دسترسی و پایداری به ادله تفاوت هاست اهل ایران یا این که فرنگی هم بستگی داراست. در این باره هم می بایست برگ غالب را به هاست فرنگی بدهیم. استدلال این مسئله هم ، وجود مشقت بار افزار ها و امکانات کانال ای فوق العاده با صرفه و استاندارد در سرور های فرنگی میباشد. به همین برهان پایداری آن نسبت به هاست های اهل ایران همت بهتری داراست.

بهینه سازی وب سایت در هاست کشور ایران و بیرون از جمهوری اسلامی ایران

متاسفانه یا این که خوشبختانه هاست اهل ایران و بیرون از کشور ایران هم یک میزان برای seo و سئو تارنما محسوب می‌شوند. در اینجا دو برهان مهم seo وبسایت شمارا سرگرم می کند:

یکی از زمانه پایداری و UP Time بودن که درباره‌ی گذشته درباره با آن سخن کردیم. البته در شرایطی‌که بخواهیم آن را گشوده خیس کنیم می بایست بگوییم گوگل به زمانه پایداری و ثبات وبسایت اهمیت ویژه ای می دهد. و آن را یک امتیاز ویژه برای وبسایت ها در لحاظ می‌گیرد. در این باره هم هاست فرنگی به عوارض وجود سرور های با صرفه خیس و کیفیت بالا خیس به امداد ما خواهد آمد.

وردپرس چه می‌باشد؟ معرفی و باز‌نگری بی نقص وردپرس
گزینه دوم سرعت بارگزاری و دسترسی به وبسایت میباشد. در اینجا یک نکته بسیار مهم موجود هست که می بایست به آن توجه فرمایید. همان طور که گفتیم روزگار بارگزاری سایت به مسافت بازدید کننده با سرور بستگی دارااست. این مورد برای بازدید کنندگان مطرح شد. ولی سرور های گوگل طولانی تر در مملکت های اروپایی واقع شده‌است. و این یعنی گوگل به سرور های فرنگی نزدیک خیس میباشد و دسترسی آن و روزگار بارگزاری وب سایت برای گوگل تلاش تماما با صرفه تری دارااست. که‌این زمینه منجر می گردد هاست فرنگی را با رسمیت بدون نقص تعیین کنیم.

خطر تحریم در هاست اهل ایران یا این که فرنگی
خطر تحریم و عدم دسترسی در هاست اهل ایران یا این که فرنگی تنها به کمپانی ارائه دهنده سرویس ها میزبانی بستگی دارااست. درصورتی که چه خیلی از یوزرها بر راز خطر تحریم هاست فرنگی دعوا می‌کنند. بایستی بگوییم چنانچه کمپانی ارائه دهنده سرویس ها میزبانی اعتبار بسیار بالایی داشته باشد ، ابدا خطر تحریم شمارا تهدید نخواهد کرد. پس همت فرمایید هاست خویش را از شرکت ها دارای اعتبار در قضیه میزبانی اینترنت تهیه و تنظیم فرمائید.

تفاوت امنیت داده ها در هاست اهل ایران یا این که فرنگی

خوب رسیدیم به مهم ترین پارامتر تفاوت هاست اهل ایران یا این که فرنگی. امنیت داده ها مهم‌ترین دلیل گزینش یک هاست میباشد. ما مدام در حوضه فراگیری امنیت تارنما این مسئله را مطرح می‌کنیم. معمولا شرکتهای و سازمان ها و نهاد های دولتی به جهت وجود داده ها مهم و خصوصی از هاست های اهل ایران به کار گیری می کنند. فقط برهان استعمال از هاست های اهل ایران به وسیله ارگانهای مهم و دولتی داده ها بسیار مهمی میباشد که، نمی خواهند در بیرون از کشور ایران مراقبت شود. این مورد امنیت داده ها مهم را بیش تر خواهد کرد.

البته در حالتی‌که یک وب سایت جدید تاسیس دارید یا این که داده ها خیر چندان مهمی در هاست خویش حفظ می‌کنید. بهتر میباشد به سمت هاست بیرون از کشور ایران رو آورید. هاست های فرنگی با وجود خدمت های امنیتی ویژه ای که دارا‌هستند، امنیت داده ها و ایمنی داده ها شمارا تضمین مینمایند. و نگرانی ای از این بابت وجود نخواهد داشت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۴:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی وبسایت ساز پرتال؛ سوای دردسر زیباترین وبسایت


معرفی وبسایت ساز پرتال؛ سوای دردسر زیباترین وبسایت رو داشته باش!

طراحی سایت در مشهد
تارنما سازهای اهل ایران خوب زیاد می باشند مثل کاموا، سیمی پلاس، وبزی و … البته پرتال با اعتنا به امکاتی که دارااست می اقتدار بیان کرد شایسته ترین تارنما ساز اهل ایران میباشد. ساخت وب سایت با پرتال مثال ای از یک تارنما ساز اهل ایران حقیقی و واقعی میباشد که صفر تا صد آن بوسیله برنامه نویسان اهل ایران درج شده میباشد و اصلا مشابه یا این که ترجمه گردیده تارنما سازهای فرنگی وجود ندارد!

از ظواهر وب سایت و قالب هایی که ارائه مینماید معلوم میباشد یک رمز و گردن فراتر از رقبای خویش میباشد. معمولا قالب هایی که وب سایت سازهای دیگر میدهند مشابه به هم میباشد البته قالب های تارنما ساز پرتال متمایز خیس از سایر میباشد.

 

تارنما ساز پرتال در چهار پلن برای کسب و شغل های کوچک، استاندارد، تجاری و وسیع ارائه می‌گردد. که با دقت به نیازتان میتوانید از پلن هایی که ارزش آن‌ها از 300 هزار تومان یا این که یک میلیون و نهصد هزار تومان میباشد به کارگیری نمائید. اما برای تمدید هر ساله نیازی به پرداخت بدون نقص هزینه وجود ندارد و 30 درصد تخفیف روی پنل فعلی شما اعمال می گردد.

از وب سایت ساز پرتال می‌توانید به برهه زمانی 7 روز برای آزمایش استعمال فرمائید تا تجهیزات آن را باز‌نگری نمایید و در چهره تایید پنل گزینه نظرتان را تعیین فرمایید و وبسایت تان را به طور قانونی فعال‌ساز‌ی نمائید.

وبسایت ساز پرتال دارنده سیستم فرم ساز ماهر و پشرفته ای میباشد که شمارا حاذق به تولید صفحاتی بسیار شیک و قشنگ صحیح مثل صفحه ها خویش تارنما پرتال می‌نماید. همینطور سیستم درگاه پرداخت آنلاین، سیستم روزنامه ایمیلی و پیامکی، پلاگین های بهینه سازی و سئو وب سایت و پشتیبانی آنلاین و قابل اطمینان پرتال سبب متمایز شدن آن با دیگر تارنما ساز ها شده‌است.

تجهیزات وبسایت ساز پرتال بیش تر از این ها میباشد، توصیه می‌کنم برای دیدن تمام تجهیزات تارنما ساز پرتال بدین نشانی مراجعه نمایید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۱:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با خصوصیت های وبسایت


با خصوصیت های وبسایت آغاز می‌کنیم؛ یک سایت دربرگیرنده پوشه ها (مانند: index.html, index.php, تصاویر و css و…) و در اکثر موردها یک مقر داده (Database) می‌باشد. معمولا یوزرها برای رئیس شل مطالب و پوشه ها یک سیستم رئیس محتوا نصب می نمایند. همینطور نیاز دارااست به طور شبانه روزی آنلاین باشد تا یوزرها بتوانند از آن استعمال نمایند.

ولی هاستینگ (Hosting) فضای روی یک سرور میباشد که در آن مقر داده و فولدر های وب سایت شما قرار دارا هستند و به وسیله یوزرها و موتورهای جست‌وجو قابل دسترسی میباشد. میتوانید در این مقاله در رابطه هاستینگ و میزبانی‌اینترنت طولانی تر بخوانید.

 طراحی سایت در مشهد

در شرایطی‌که کسی بخواهد از وبسایت شما دیدن نماید، به پست الکرونیکی تارنما شما نیاز داراست. (نشانی اینترنتی مکان سروری میباشد که پوشه های وبسایت شما در آن میزبانی گردیده اند) نشانی اینترنتی قادر است یک وب پروتکل (Internet Protocol) یا این که نشانی آی پی (Address IP) باشد. بیایید زیاد سختش نکنیم؛ بعنوان نمونه: 173.194.70.113 در حالتی‌که در مرورگر خویش (FireFox, Internet Explorer, Opera, Safari, Chrome) نشانی آی پی بالا را وارد نمایید وب سایت گوگل یعنی google.com برای شما گشوده خواهد شد.

نگهداری کردن نشانی آی پی تمام وبسایت هایی که در زمان روز اشخاص بازدید می‌نمایند کاری سخت و نسبتاً نا ممکن میباشد! به همین خواسته از «دامنه» یا این که به عبارتی نشانی اینترنتی استعمال می‌گردد چون نام دامنه برای به خیال و خاطر سپرده شدن بسیار مطلوب خیس میباشد. نگهداری کردن google.com به‌مراتب شل خیس از مراقبت کردن جور‌ای از اعداد مانند 173.194.70.113 میباشد در شرایطی که هردوی آن‌ها یک فعالیت مشترک انجام می‌دهند و شما‌را به تارنما گزینه نظرتان هدایت می‌نمایند.

امیدوارم این توشه دیگر تفاوت این سه را متوجه گردیده‌باشید، البته در صورتیکه نگرش متفاوتی دارید، در نصیب ایده ها پایین این مقاله نگرش خویش را با بقیه افراد به اشتراک بگذارید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۸:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سرعت بارگذاری و بار گذاری تارنما


گرافیک و رابط کاربری
یکی‌از دیگر از فاکتورهای مهم در ساخت وب سایت، در لحاظ دریافت کردن گرافیک و گونه رابط کاربری میباشد. در اولِ عمل نما و ظواهر وب سایت خویش را مدنظر قرار دهید و بدین نکته دقت نمائید که در‌صورتی‌که سایتی به هم ریخته و مملو از موادسازنده گرافیکی بی ربط به هم تولید نمایید، یوزرها را از تارنما خویش بدور خواهید کرد. هم چنین بایستی مطمئن گردید که رابط کاربری که با به کارگیری از رعایت استاندارهای مطلوب در تارنما خویش ساخت می‌کنید، می‌تواند یوزرها را به قسمت های متفاوت هدایت کرده و آن ها را مجاب به به کار گیری از بخش های متعدد تارنما شما نماید.

طراحی سایت در مشهد

مقاله ها و متن‌ها خویش را نیز با فونت های مطلوب و با سایز و اندازه های استاندارد و رنگ های قابل تشخیص در صفحه ها اینترنت خویش به فعالیت برید.

نکته دیگر تعیین تصاویر میباشد. فایده گیری از تصاویر کیفیت خوب فی مابین مطالب و در فضاهای متفاوت تارنما، میتواند ارزشی متساوی متن ها شما داشته باشد. هم چنین دقت فرمائید که سایز عکس ها و تصاویر مستعمل را گذشته از قرار دادن در وبسایت از روش برنامه هایی زیرا فتوشاپ، نادر حجم و متعادل نمائید تا سرعت بار گذاری و بار گذاری صفحه ها اینترنت شما طولانی تر شود. از به فعالیت بردن بیشتراز حد تصاویر نیز اجتناب فرمایید.

 

ب) بهبود ساختار و سئو وبسایت
بعد از باز‌نگری ساختار و طرح نخستین نیاز میباشد تارنما خویش را در فضای رقابتی وب با صرفه فرمائید. برای این خواسته باز‌نگری مولفه های زیرضروری میباشد :

سرعت بارگذاری و بار گذاری تارنما
سرعت لود به معنای دوران وقتی میباشد که وبسایت کاملا بار گذاری و قابل مستعمل میباشد. دقت بدین نکته که یوزرها به هیچ عنوان مایل نیستند زمانه متعددی را برای لود یک وب سایت صرف نمایند، معیار اهمیت این مولفه را آشکار می سازد. می‌توانید با استعمال از تکنیک های برنامه نویسی و طراحی وب سایت، فایده گیری از گویش برنامه نویسی مطلوب، گزینش پهنای باند مطلوب، کاهش حجم تصاویر و به دست کم رساندن عنصرها گرافیکی و اسکریپت ها تاثیر شایانی در ارتقاء سرعت بارگذاری صفحه ها اینترنت خویش داشته باشید.

جهت باز بینی سرعت وب سایت، میتوانید از سایت های آنلاین نظیر وبسایت gtmetrix.com به کار گیری فرمایید.

بهینه سازی سایت
seo و بهینه سازی وب سایت بخش مهمی از ساخت وب سایت میباشد. بهینه سازی را می ‌اقتدار گروه ‌شیوه ‌هایی برای تغییر استراتژیک اینترنت سایت ‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین کارداران دارای ربط کاغذ و افزایش اهمیت آن در نتایج کاوش می‌پردازد. اینترنت سایت شما بایستی برای موتورهای کاوش بهینه شود. برای این خواسته در طول پباده سازی یک وبسایت، طراح یا این که مدیریت وبسایت می بایست با رعایت استانداردهای seo، وب سایت خویش را برای موتورهای کاوش که منشاء اصلی هدایت یوزرها به وب سایت هاست، با صرفه کند.

جهت داده ها بیش تر به نوشته‌ی علمی فراگیری جامع و بی نقص seo تارنما (سئو) مراجعه‌کنید.

سئو برای مرورگرها
هنگام طراحی وب مطمئن گردید که تارنما شما با تمام مرورگرهای تازه و قدیم سازگار باشد. جهت عدم تلف کردن کاربرانی که با مرورگرهای متفاوت از تارنما شما بازدید می‌نمایند، هیچ زمان تارنما خویش را تنها برای یک یا این که دو مرورگر تهیه نکنید. بطور نمونه در کشور‌ایران ترسیم میباشد که تارنما ها را برای مرورگرهای اکسپلورر 6 تا 9 و فایرفاکس و کروم و اپرا تهیه مینمایند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مراحل آماده سازی سایت


معرفی اشکال شیوه‌های طراحی وب سایت
برای ساخت وب سایت ما می توانید سه مرحله را پشت راز بگذارید که مشتمل بر سه نحوه برای طراحی وب سایت میباشد. البته بعضی از فرایند نیازی به داشتن هر سه مرحله ندارند. پس در آغاز دو مرحله نخستین را باز نگری میکنیم و بعد از آن مرحله آخری را موشکافی میکنیم.

 

مرحله اولیه: خرید دامنه
دامنه به عبارتی ایمیل میباشد که در مرورگر خویش وارد کرده و سایتی برای شما اکران داده میگردد. تحت عنوان مثال دو دامنه google.com و mediatech.ir هر دو دامنه اینترنتی میباشند. با این تفاوت که پسوند آن‌ها مختلف میباشد؛ یک کدام از دامنه ملی و دیگری دامنه در بین المللی میباشد.

 

مرحله دوم: خرید هاست
هاست به عبارتی فضایی میباشد که میتوانید داده‌ها و داده ها وب سایت را روی آن قرار دهید. هاست از روش DNS به دامنه متصل گردیده و قابلیت و امکان بار گذاری گونه های داده‌ها را از روش اسم دامنه در چنگ یوزرها قرار خواهد اعطا کرد.

طراحی سایت در مشهد

هاست ها گونه های مختلفی دارا‌هستند که به دو جور ویندوز و لینوکس جور‌بندی میشوند. از آنجایی که بیش تر سیستم‌های وب سایت ساز با گویش php تنظیم شده‌است به کارگیری از هاست لینوکس به کارگیری بیشتری داراست.

مرحله سوم: گزینش سیستم وبسایت ساز
این مرحله به شکلی میباشد که خویش به سه شیوه قابل به کار گیری میباشد. در سیستم تارنما ساز شما میتوانید یک کدام از نحوه‌های تحت ار برای ساخت وب سایت تعیین نمایید. ممکن میباشد در بعضی نحوه‌ها نیازی به خرید دامنه و هاست غیروابسته نداشته باشید.

نحوه اولیه: به کار گیری از سیستم وبسایت ساز منحصربه‌فرد
درین طریق صفر تا صد ایجاد سیستم به وسیله طراح تارنما رخ می گیرد. زیرا همگی چیز از صفر و به طور منحصر تنظیم میگردد، بدین ترتیب هزینه متعددی هم برای شما در بر خواهد داشت. قبل از این نیاز به‌این دارید که شخصی را تحت عنوان حمایت کننده و توسعه و گسترش دهنده داشته باشید که همیشه تجهیزات را ارتقا داده و تغییرات مایحتاج را در آن تولید نمایند. مشاجره رفع اشتباهات هم درین میان موجود هست که بایستی به آن رسیدگی فرمایید.

به جهت اینکه این سیستم به وسیله تعداد کسانی محدودی کد نویسی و ساخته می گردد ممکن میباشد امنیت کافی را نداشته باشد و بعده‌ها مبتلا اختلال گردید. ولی مزیتی که دارا هستند این میباشد که در صورتی به طور ماهر کدنویسی گردیده باشد تارنما بیشترین سرعت ممکن را خواهد داشت که از لحاظ بهینه سازی حقیقتا عالی میباشد.

طریق دوم: استعمال از سیستم‌های تارنما ساز SAAS
در‌این طرز می توانید از وب سایت‌هایی که قابلیت تولید سریع تارنما را دارا‌هستند استعمال نمایید. این مدل وبسایت سازها نیاز به تمدید سالیانه دارا هستند و زیرا در دست گرفتن جامعی روی آن ندارید، در صورتیکه نیاز به تجهیزات نو داشته باشید می بایست کمپانی متبوع تجهیزات را در سیستم تعریف و تمجید کرده و بعد از آن در اختیارتان قرار دهد. هزینه طراحی وب سایت بدین شیوه مزیتی که دارااست عدم نیاز داشتن به پشتوانه برای رفع ایرادات وبسایت خواهد بود.

در به کارگیری از این سیستم‌ها نیازی به خرید هاست و دامنه ندارید. در واقع این گونه سیستم‌ها صحیح مانند وب لاگ میباشند. شما یک بلاگ در آنان ساخت می کنید و بعداز پباده سازی شدن بی نقص وب سایت قابلیت اتصال دامنه برای شما آماده میباشد. با متصل شدن دامنه به وب لاگ متبوع وبسایت شما فراهم خواهد شد. ناگفته نماند که مغایر بلاگ طوری نیستند که نشانی دهی در آن ها به صورت بلاگ باشد و کلیه چیز روی بستر دامنه انجام گرفته و تجهیزات تماما ماهر به شما می دهند.

 

شیوه سوم: به کارگیری از سیستم‌های وبسایت ساز بدون پول
در‌این طرز هم میتوانید از سیستم‌هایی مثل وردپرس برای طراحی وب به کارگیری نمائید. این سیستم‌ها بدون‌پول میباشند ولی برای اینکه از ظواهر مطلوب و تجهیزات بهتری برخوردار باشید نیاز به صرف هزینه برای خرید قالب و ماژول های متفاوت خواهید داشت که ورژن‌های فن‌ای آنان به طور مبلغی ارائه می شوند.

به جهت بدون پول بودن این سیستم‌ها شدیدا ذیل هجوم ها میباشند و در شرایطی‌که به نیکی روی امنیت آنان فعالیت نکنید مبتلا خلل خواهید شد. ولی این زمینه طوری وجود ندارد که زیاد نگران این مورد باشید.

به کارگیری از سیستم‌هایی بدون پول همچون وردپرس بیشترین سهم را در طراحی سایت به خویش اختصاص داده‌اند و ریلکس‌ترین و معدود هزینه‌ترین صورت ممکن برای طراحی سایت هم همین مورد میباشد. ولی بایستی از منظر تخصصی هم قضیه را بازنگری کرده و سیستم وبسایت ساز صدق را گزینش نمائید. تحت عنوان مثال در مورد ایجاد دکان اینترنتی شما میتوانید از وردپرس به کارگیری فرمائید، البته این سیستم مشخصا برای وب سایت‌های وبلاگی در لحاظ گرفته شده‌است.

در این حالت بهتر میباشد که مورد‌هایی که به طور تخصصی روی ایجاد مغازه اینترنتی متمرکز می‌باشند را هم بازنگری نمائید. از گزاره پرستاشاپ، اپن کارت و… که بسته به نیازتان هر مورد خصوصیت‌های مختص خویش را داراست.

انگیزه شما از طراحی وب سایت چه میباشد؟
ما درین نوشته‌ی‌علمی همت کردیم همگی مواقعی که برای ساخت وب سایت نیاز دارید را به طور خلاصه وار برای شما شرح دهیم. همگی چیز روی ورقه معمولی به لحاظ می رسد و اما هم که همچنین میباشد. البته قضیه مهم این میباشد که پس از طراحی وب جدید اشتباهات و مشقت‌ها ابتدا میشود. رئیس وبسایت به‌این آسانی‌ها هم که گفته میشود وجود ندارد و شما می بایست به خیر و خوبی برای مدیر وبسایت وقت بگذارید.

روزهای اول برای جذب بازدید و ارتقا فروش به کندی پیش می‌رود و ممکن میباشد که برای ماه نخستین حتی فروشی هم نداشته باشید. در فیض نکته ای که مدام می بایست به‌آن توجه نمائید این میباشد که هیچگاه مایوس نشوید.

پس پیش از هر چیزی بایستی انگیزه و برنامه‌ریزی صحت داشته باشید. تا هنگامی برنامه صحت برای طراحی سایت نداشته باشید نمی‌توانید به خیر پیش رفته و به هیچ عنوان هم نمی‌دانید که قرار میباشد چکار فرمایید. شما بایستی تماما از برنامه و کارهایی که پیش رویتان میباشد تا بازدید را ارتقاء دهید و فروش بیشتری هم داشته باشید آگاه باشید. ما هم در مقاله ها متفاوت به معرفی این راهکارها پرداخته و به شما امداد خوا هیم کرد که با برنامه صدق پیش بروید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۶:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انجمن‌های مذاکره، شایسته ترین جا برای سپری کردن وقت


انجمن‌های مذاکره، شایسته ترین جا برای سپری کردن وقت
هیچ کس شک وتردید ندارد که «انجمن‌های رای زنی» در وب سایت‌های متعدد، یکی‌از شایسته ترین جاها برای گذراندن تایم ها میباشد. هم از حیث علمی و هم از حیث تفریح و یاری‌رسانی به سایر افراد و خلاصه هر لحاظی تصور کنید، انجمن‌ها شایسته ترین جاها می باشند.

طراحی سایت در مشهد

یکسری انجمن که اطراف بهتر و از صمیم قلب‌خیس و مفیدتری دارا هستند را گزینش نمائید و در آن ها برای مدتی کار نمائید.

تلاش فرمایید سؤالات خویش را بیان نمائید و یا این که به سؤالات بقیه افراد در خصوص چیزهایی که میدانید، جواب دهید. در حالتی‌که در انتقال می داند‌هایتان به سایر افراد خساست به خرج دهید، آفریدگار هم در انتقال می داند‌هایش به شما خساست به خرج خواهد اعطا کرد. مدام این گزاره را در ذهن داشته باشید: هر که از یک امداد بیشترین فایده را میبرد، یاری‌کننده میباشد! اینجانب درین چندین سال فعالیتم آنقدر بشر‌های خسیس چشم‌ام که آخرش به هیچ کجا نرسیدند!
به مرور کارایی نمائید آنقدر فعالیتتان را بالا ببرید تا مدیریت یک سری انجمن گردید. بعد از آن که رئیس شدید ملاحظه کنید با سایر یوزرها چه فرقی دارید؟ چه دکمه‌هایی را شما می بینید که سایر نمی‌بینند؟ همین، منجر صورت‌گیری معنی «سطح دسترسی» یا این که Permission می‌گردد و فردا که خواستید یک سیستم مثلNomra پباده سازی نمایید، میتوانید بخش مدیران سیستم را پباده سازی نمایید و به هر رئیس، دسترسی‌های خاصی بدهید. به عنوان مثالً اینجانب با سیستم‌های متفاوت فعالیت کرده‌ام و توانسته‌ام تعیین کنم که کدام‌یک شایسته ترین پیاده‌سازی را از مضمون‌ «سطح دسترسی» داشته‌اند.

اینجانب حدوداً سال ۸۰ وارد اینترنت شدم و تا سه سال در انجمن‌های گفتمان کار میکردم. به عنوان مثالً آن زمانه درباره‌ی میکس و مونتاژ فیلم مهارت داشتم، براین اساس در شرایطی‌که کسی سؤالی در انجمن‌های مونتاژ فیلم مطرح میکرد، عملکرد میکردم تحت عنوان او‌لین نفر، برایش یک یادگرفتن بنویسم. طبیعتاً بعداً این سؤال برایم پیش می‌آمد که‌این فراگیری را چطور برای دانلود بگذارم؟ آنگاه با معنا «آپلود» آشنا می‌شدم. آنگاه به عنوان مثالً در RapidShare آپلود میکردم و پس از یکسری ماه یک نفر می‌اظهار‌کرد این پیوند تمیز گردیده! تعجب میکردم یعنی چه؟ لینک و پیوند چرا می بایست از بین برود؟ آنگاه با «محدودیت‌های خدمت‌های بدون‌پول» و آن‌گاه با معنی «لینک و پیوند بی واسطه» آشنا می‌شدم و خلاصه همچنین، عمل، داده‌های تازه به اینجانب منتقل میکرد. یا این که برای مثالً می‌خواستم یک عکس را اکران دهم. بایستی دنبال سایتی می‌گشتم که بتوانم عکس آپلود کنم و به اکران بگذارم. بعد از آن با محدودیت‌های آپلود عکس و امثالهم آشنا می‌شدم و خلاصه همین‌ها آینده‌ی پباده سازی سیستم‌های پایین اینترنت را صورت می‌اعطا کرد. (در‌صورتی‌که اینجانب آن زمانه با این پیغام که «عکس شما نهایتاً میتواند ۲ مگابایت باشد» مواجه نمی‌شدم، در نمرا برای عکس‌های علم‌جویان محدودیت ۱ مگابایتی در لحاظ نمی‌گرفتم و همین، ایرادات بزرگی را پیش میاورد)

زمانی بازنگری میکنم، میبینم خیلی از کسانی که در کلاس‌های ساخت وب سایت اینجانب کمپانی می‌نمایند حتی نمی‌توانند یک آدرس اینترنتی ارسال نمایند‍! خوب، طبیعتاً نمی‌اقتدار انتظار داشت چنین فردی یک طراح اینترنت از آب در بیاید. شما بایستی تمام مفاهیم اینترنت را پایین و رو کرده باشید، آن گاه تصمیم بگیرید چیزی مشابه به آن ساخت نمایید. نمی‌توانید چیزی را که ندیده‌اید یا این که به چیز جدیدی در آن نیاز پیدا نکرده‌اید پباده سازی نمائید!

پس، این اولی قدم. یعنی دست‌کم یکسال در اینترنت به طور روزمره بگردید و کارایی نمائید کل آن‌را در چنگ داشته باشید. به مرور بایستی متوجه گردید که اینترنت آن‌قدرها هم که می گویند، پهناور وجود ندارد! یعنی در حالتی که سرشاخه‌های خبری و محتوایی را کشف نمایید، میبینید که همگی از آن‌جا نشأت گرفته‌اند. پس بعداز شناسایی یک‌سری سرشاخه، در آن ها کار خویش را ابتدا نمائید. بایستی به مرور، اولی کسی باشید که از خبر‌ها تازه در هر مورد‌ای (به ویژه تکنولوژی و مسایل مربوط به اینترنت و کامپیوتر) با خبر میشوید.

هشدار: گشتن در وب، فارغ از انگیزه، برای شما میتواند خطرناک باشد. گفتم که بعداً نگویید ما با همین پیشنهاد شما گم راه شدیم!! قبلا گفته‌ام که وب مثل یک خنجر میباشد. در صورتیکه به خل وچل بدهی میزند یک نفر را میکشد و در‌صورتی‌که به جراح بدهی جان یک آدم را نجات می دهد. خیلی‌ها سؤال می کنند که وب خوب میباشد یا این که خیر؟ برای اینجانب، وب یک ناجی جهان و آخرت بود. ولی اشخاصی را میشناسم که وب برایشان فانی جهان و آخرتشان بوده)

این پاراگراف را هم بایستی به مقاله «روستا پاراگراف که معاش‌ام را متحول کرد!» طولانی تر کنم. در ذهنتان باشد: هر که امروزش مانند دیروزش باشد، زیانکارترین بشر میباشد. پس هر روز به خودتان بگویید: اینجانب هر روز می بایست دست‌کم یک چیز نو خاطر بگیرم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)