مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تارنما ماهر بایستی چه خصوصیت هایی داشته باشد؟

طراحی سایت در مشهد
تارنما ماهر بایستی چه خصوصیت هایی داشته باشد؟
چه طور پباده سازی کنیم تا در آخر عمل یک تارنما ماهر داشته باشیم؟
خصوصیت های وبسایت خوب چه میباشد؟

این سوالهای و کلی سوال دیگر دراین باره موجود هست که با رعایت کدام اصول طراحی وب سایت می قدرت یک وبسایت ماهر پباده سازی کرد.با مطالعه منابع متعدد درباره با طراحی وب سایت مورد ها زیادی برای ساخت سایت ماهر مطرح شده‌است.در‌این نوشته‌ی‌علمی 10 خصوصیت وب سایت ماهر را باز‌بینی مینماییم.
برای ساخت سایت ماهر بایستی اعتنا داشته باشیم که برای چه کاری و با چه هدفی وبسایت پباده سازی می‌کنیم.اعتنا نکردن به جور کاربرد و انگیزه تارنما سبب میشود که ما نتوانیم طراحی وب سایت ماهر انجام دهیم.

 

10 خصوصیت وبسایت ماهر :
1- یک طرح و نقشه رویکرد منطقی برای پباده سازی و پیاده سازی تارنما به شکلی که استفاده کننده بعداز ورود به تارنما به راحتی متوجه عمکرد تارنما و نیز متوجه کاربرد قسمت های گوناگون آن بشود. داشتن یک طرح و نقشه رویکرد استاندارد در طراحی وب سبب ساز کاربرپسند بودن و امتیاز بهتر در seo تارنما شما خواهد شد.

2- اکران داده ها مهم مرتبط با کسب و عمل در بخش های مهم تارنما : استفاده کننده در تارنما شما پیرو سرویس ها و یا این که محصول ها اصلی شما هست. برای همین می بایست به استفاده کننده این داده ها مهم را در بخش های اصلی وبسایت اکران دهیم عوض اینکه استفاده کننده را با پیوند های مشابه در رابطه ما و داده ها غیرضروری دیگر کلافه کنیم. به عنوان مثال در تارنما رستوران، استفاده کننده در‌پی منو خوراک، فضای رستوران، ساعت ها عمل و نشانی رستوران می گردد و به قسمت های دیگر دقت چندانی ندارد.

3- در طرا حی تارنما داده ها تماس با ما‌را در دسترس و جلوی دیده استفاده کننده قرار دهید. هیج چیز بدتر از آن وجود ندارد که استفاده کننده در وبسایت شما به‌دنبال داده ها تماس بگردد. در داده ها تماس رویه های تماسی را در وبسایت قرار دهید که مدام به آن ها پاسخگو باشید. در شرایطی که تلفن خویش را هرزگاهی از دسترس بیرون میکنید بهتر میباشد آن را در داده ها تماس وبسایت قرار ندهید و صرفا از پست الکرونیکی به کارگیری فرمائید. بدون شک از ایمیلی به کارگیری نمائید که برای آن دامنه می‌باشد و از نشانی اینترنتی gmail یا این که بقیه آدرس اینترنتی های فردی به هیچ عنوان استعمال نکنید.

 

4- در ساخت سایت از پیوند دهی مشخص و معلوم و اسم های بدیهی برای منوها و پیوند ها استعمال کنید. به کار گیری از اسم های مشخص و معلوم و استاندارد به استفاده کننده وبسایت ماهر شما احساس خیر خواهد اعطا کرد و او‌را در گیر سردرگمی نخواهد کرد. در پیوند دهی همت فرمایید نوشته پیوند معین باشد که برای ورود به کدام برگه و انجام چه کاری میباشد.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۱:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی زبان برنامه نویسی php

زبان برنامه‌ نویسی PHP در سال 1994 بوسیله Rasmus Lerdorf در دانش کده واترلو کانادا ساخت شد و در اکنون حاضر نیز رفرنس پیاده سازی آن توسط The PHP Development Team ساخت می شود .

Php که کوتاه شده یا مخفف عبارت personal home page می باشد از به عبارتی ابتدای معرفی تا به روز جاری همچنان یکی از مهم ترین و با اهمیت ترین پیش نیاز های طراحی سایت به شمار می رود .

بر اساس آمار قانونی وبسایت W3Techs تا سال 2018 حدود 83 .1% از سایت های عالم بر پایه PHP رویکرد اندازی شده اند . از طرفی دیگر سیستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس ، جوملا ، دروپال و . . . با استعمال از گویش PHP ساخته شده اند که در دربین آن ها وردپرس به تنهایی 32% از سهم سایت های عالم را شامل می شود .

جالب است بدانید که ساختار لهجه برنامه نویسی php مضاعف شبیه به لهجه برنامه نویسی perl و زبان برنامه نویسی c میباشد و در واقع آن چه که موجب شده می باشد که این گویش برنامه نویسی تا این حد قوی ظاهر شود این می‌باشد که با اکثر وقت ها بانک های اطلاعاتی از قبیل Mysql هم خوانی دارد و همچنین شکل پذیری فوق العاده ای داراست .

لهجه برنامه نویسی php به قدری حاذق می باشد که از آن برای ساخت قابل انعطاف افزارهای دارای شهرت همچون Mambo، Joomla، mybb، Phpbb، SMF و مدیاویکی استفاده گردیده میباشد .

معرفی
زبان php
مزایایزبانPHP
: هشت خصوصیت بارز در php که سبب ساز محبوبیت آن شد

همانطور که می دانید لهجه های برنامه نویسی زیادی نظیر asp ، python و . . . در حوزه طراحی وب فعال می باشند . ولی زبان برنامه نویسی PHP همواره در میدان رقابت با این گویش های برنامه نویسی غالب از میدان بیرون می شود .
از پاراگراف مهم ترین مزایای PHP می بضاعت به موراد ذیل اشاره کرد:
نوشته
گشوده و بدون پول است به جرعت می بضاعت گفت بارزترین خصوصیت زبانPHP این است که نوشته گشوده و در عین حالا مجانی می‌باشد . علاوه بر این، PHP مانع ها ورود بسط دهندگان وب را کاهش می دهد و به آنها اذن می دهد تا به آسانی از مهارت و استعدادهای خود برای برنامه نویسی به کار گیری نمایند .

کتابخانه
گران قدر و فعالی دارد همان گونه ه می دانید کتابخانه ها نقش موثری در معمولی سازی و سرعت بخشیدن به یک زبان برنامه نویسی دارند . لهجه PHP با پشتیبانی از URL parsing، regular Expressions، HTTP fetching و اکثری موارد دیگر به بهبود برنامه نویسی و سادگی آن کمک مینماید .

دامنه کاربرد وسیعی در حوزه اینترنت دارد .
یک عدد از ویژگی های بارز لهجه برنامه نویسی php کاربرد های بزرگ آن می‌باشد که علاوه بر پباده سازی وب سایت می بضاعت و توان به با اهمیت ترین کاربرد آن در موضوع ساخت قابل انعطاف افزار اشاره کرد .

از پارادایم های متعدد برنامه نویسی پشتیبانی می کند .
پارادایم به راه های مختلف در فرایند برنامه‌نویسی به منظور پیدا کردن شایسته ترین رویکرد برای انجام عملیات و کار خاصی می گویند . هر گویش برنامه نویسی می تواند از یک یا چند پارادایم یا این که راه و روش برنامه نویسی پشتیبانی کند .

مولتی پلتفرم میباشد . طراحی سایت در مشهد  
کد ایجاد گردیده در PHP می تواند بر روی تمام سیستم دلیل های با اهمیت اجرا شود، به توسعه دهنده اذن می دهد بطور یک پارچه وب تارنما را در یک‌سری سیستم برهان ترکیب کند . به کسب و کار اجازه می دهد که تمام تحت تولید ها را بشکل بصرفه تری تهیه کند . با PHP می توانایی پلتفرم ها را با تنوع ویندوز، لینوکس، یونیکس و هر ذیل تولید دیگر با امکان های بخش اعظم Apache و MySQL استفاده کرد . با امکان های توسعه یافته php می توانید اپلیکیشن های دسکتاپ هم بسازید .

سرعت
بی نظیری دارد هیچ زبانی وجود ندارد که بتواند سرعت تلاش PHP را شکست دهد! همانظور که میدانید PHP دارای فراوانی منابع سیستم است که باعث میگردد PHP به سرعت و سریع تر از بقیه لهجه های برنامه نویس کار نماید . در صورتی‌که قصد استعمال از قابل انعطاف افزار های دیگر در کنار PHP دایرید اصلا نگران ناچیز شدن سرعت نباشید چرا که PHP فارغ از افت سرعت و جدا کردن روند های دیگر به عمل خویش ادامه می‌دهد .

تولید
کننده فرصت های شغلی بیشتر یقینا زمانی که علاقه مندان به حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت بدانند که بیش از 32% تارنما های عالم بر اساس سیستم مدیر محتوای وردپرس که مبتنی بر PHP هست ساخته شده اند، بیش از 70% وب وبسایت های جانور در ایران، لهجه برنامه نویسی PHP را به عنوان گویش مهم خویش تعیین کرده اند، به جهت مراقبت مجال شغلی و دستیابی به پروژه های اکثر php را برای خط مش کاری شان بر خواهند گزید .

تعمیر
و حفظ آن سهل است با توجه به سادگی محفظه php و دارا بودن کتابخانه های جامع و استاندارد تبارک ،نگهداری از کد های php فعالیت مشقت به حیث نمی رسد .

خصوصیت
های زبان برنامه نویسی php


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت های طراحی تارنما خوب و بد

طراحی
وب سایت خوب و بد چه خصوصیت هایی دارد؟ امروزه پباده سازی وب تارنما عمل خیلی سختی نمیباشد و شما حتی در‌صورتی‌که تجربه زیادی هم در این زمینه نداشته باشید می توانید برای خویش یک ورقه اینترنتی خوشگل تولید فرمائید . ولی مدام تفاوت هایی وجود دارد که فرق در فی مابین طراح آماتور و فن ای را طراحی سایت در مشهد  مشخص و معلوم می کند . به یاد داشته باشید که منظور از از بین بردن ویژگی های بد تارنما فقط برای ایجاد صفحه ای زیبا تر نمی باشد بلکه در به وجود باطن شدن رابطه ای اثرگذار تر با بازدیدکنندگان هم تاثیر خواهد داشت .
پباده سازی
وب سایت در مشهد پباده سازی
تارنما
ویژگی
های طراحی اینترنت وبسایت بد در زیر ویژگی هایی وجود دارا میباشند که پیروی از آن ها ظاهر وب سایت شما را غیر مطلوب خواهد کرد . این ها ایده هایی می باشند که از مجموعه ها و متخصصان متعدد جمع آوری گردیده اند .

پس
مورد
رنگ خاکستری پیش فرض ترکیب کردن رنگ نوشته و پس مورد که خوانایی را کاهش می دهد .
استعمال از مسئله های سروصدا که حواس آدم را پرت کرده و تلاوت مطلب را مشقت توشه می کنند .
نوشته
متن برای تلاوت دوچندان کوچک باشد .
متنی که در سراسر ورقه وب وب سایت کشیده گردیده می‌باشد .
به کارگیری
نامطلوب از جمله ها متن زیرخط دار که لینک و لینک نمی باشد .
پیوند
و لینک و پیوند ها
پیوند های پیش فرض آبی پیوند هایی که معین نمی باشد به کجا اشاره دارا‌هستند .
پیوند هایی که زیرخط دار نیستند و شما متوجه لینک و پیوند بودن آن ها نمی شوید .
لینک و لینک و پیوند های شکسته یا این که مرده (لینک هایی که دیگر کار نمی کنند .)
جداول
معلوم
و مشخص و معلوم بودن
مرز های جداول به کار گیری از
جداول به عنوان عنصرها پباده سازی وب سایت انیمیشن ها چیز هایی که چشمک می زنند (به ویژه متن) .
برنامه کودک هایی که هیچ زمان متوقف نمی شوند .
تصاویر
متحرک
برای نشانی اینترنتی انیمشن های
چشمک زن زباله ها
شمارشگر های
موجو در صفحه ها تبلیغات زباله
ساخت اسکرول
به یک طرف برگه وب سایت به عمل گیری از
عکس های زیاد کوچک در صفحه حساس ساخت چند
اسکرول توشه در یک کاغذ ناوبری استفاده
از
ناوبری غیر صریح و پیچیده به کارگیری از فریم های بسیار و پیچیده ورقه ها نامشخص(صفحاتی که معلوم نمی‌باشد از کجا آمده اند .)
عنا وین بی استفاده که زمینه کاغذ را به خوبی مشخص نمی نمایند .
طراحی
عمومی
صفحاتی که
در بعضی مرورگر ها به خیر فعالیت می کنند و در برخی دیگر نه! کنتراست زیر (در رنگ، نوشته و بقیه اطلاعات) کاغذ با اهمیت وب وب وبسایت که مطلوب با پنجره مرورگر پباده سازی نشده می‌باشد .
کادر هایی که شما را به این طرف و آن طرف تکان می دهند .
خصوصیت
های طراحی تارنما عالی یک عدد از عنصرها مهم پباده سازی وبسایت خوب، جلوگیری از به کارگیری از عناصری می‌باشد که طراحی اینترنت سایت بد را تولید می نماید . در صورتی‌که از همگی مواردی که در بالا در رابطه طراحی تارنما بد گفته شد، دوری فرمائید احتمال دارد یک اینترنت وب سایت مطلوب خواهید داشت .
علاوه
بر این مفاهیم پایین را نیز در ذهن داشته باشید:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۹:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

افزایش سرعت سایت

شما درصورتی که وارد وبسایتی شوید و سرعت وب سایت موردنظر افتضاح باشد در شرای اکثر ۵ الی ۱۰ ثانیه زمان ببرد تا آن وب سایت برای شما سناریو داده شود مطمئنا صبر شما تمام می شود و از وبسایت بیرون می گردید و سرعت سایت موردنظر یک فاکتور تاثیرگذار در سئو اینترنت سایت به اکانت می آید .

طراحی سایت در مشهد

سرعت تارنما به دوبخش تقسیم می شود بخش اول سرعت بارگزاری می‌باشد که میزان هنگامی که محتوای یک ورقه برای شما در مرورگر به سناریو در می آید و بخش دوم سرعت پاسخگویی سرور اندازه برهه زمانی زمانی می باشد که از سمت سرور به سمت مرورگر دیتا ارسال کند .

تکنیک

های افزایش سرعت سایت در حالتی که می خواهید در گردانه ی رقابت سئوباشید بایستی فاکتور سرعت سایت را جدی بگیرید google اعلام کرده تارنما هایی که از سرعت پایینی برخوردار هستند امتیاز منفی داده و طبق الگوریتم کافئین گوگل آنان را جریمه کرده و مرتبه هایشان را تنزل می دهد .

 

پس باید سرعت سایت را افزایش دهیم تا کاربران زیادی را به وب سایت جهت دهی کنیم .

 

همینطور بهبود سرعت وب سایت منجر ارتقاء نرخ تبدیل می شود ۴۷ درصد از یوزرها عشق و علاقه دارا‌هستند که کاغذ ی قضیه نظرشان ۲ ثانیه یا این که کمتر نمایش داده شود و ۴۰ درصد از کاربرانی که ۳ ثانیه یا اکثر درانتظار بمانند تارنما را کنار گذاشتن می کنند .

 

این به این معنا هست اگر تارنما شما بیش از ۳ ثانیه اکثر به نمایش دربیاید نیمی از بازدید کنندگان را از دست خواهید داد .

 

در یک نظرسنجی که از کاربران گرفته شد نتایج جالبی به دست امد ۵۲ درصد انها گفته بودند که سرعت سایت در وفاداری به وب سایت اساسی هست و ۴۴ درصد بیان کرده اند که تجربه ی خیر و خوبی را نداشته اند .

 

در این نظرسنجی فراوان جذاب بازه مقطع ۱ ثانیه کمتر رضایت مشتریان را تا ۱۶ درصد افزایش دهد .

 

البته از سال ۲۰۱۷ که سرعت تارنما از واحد سنجش های کلیدی گوگل گردیده نتایج موبایلی نیز پایین تاثیر بوده و گوگل وبسایت های دارنده سرعت قلیل را در تلفن همراه افراد سناریو نمیدهد و کاربری برای آنها ارسال نمی کند .

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین

بازه سرعت بار گذاری وبسایت چقدر است؟ شایسته ترین بازه سرعت سایت ۳ ثانیه میباشد و بر شالوده گزارش های دریافتی گوگل اکثر وبسایت ها نزدیک به این ترازو نیستند .

 

در تحلیلی که از وبسایتهای متعدد که نزدیک به ۱ میلیون صفحه های فرود تبلیغاتی داشتند ۷۰ درصد صفحه های که از ۱۲۶ میهن متفاوت بودند نسبتاً ۷ ثانیه طول کشید تا محتوا به سناریو در بیاید .

 

و هیچ کدام از آن ها نزدیک به بهترین دوران یعنی ۳ ثانیه نبودند .در شرای درموبایل وبسایتی عمده از ۳ ثانیه ارتفاع بکشد تا نشان داده شود تا ۵۳ درصد از کاربران خود را از دست می دهد .

 

البته

چه طور سرعت سایت را در سال ۲۰۱۸ ارتقا دهیم؟ تکنیک های متعددی وجود دارد که بتوان سرعت تارنما را ارتقاء اعطا کرد و تجربه ی کاربری را بهبود بخشید در این مطلب ما بیش از ۲۰ شیوه را برای شما خوا هیم اذعان کرد تا بتوانید سرعت تارنما خودتان را با صرفه کنید .

نیازی نمی‌باشد ترسی داشته باشید و کلیه تکنیک های این مقاله را یک روزه انجام دهید اگر شما در گذشته روی وب سایت خود فعالیت کرده باشید ممکن می‌باشد سایت شما با برخی از روشهای افزایش سرعت تطبیق دارااست و نیازی به انجام آن نیست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۵:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بالاخره کدام بهتر شد؟ هاست ویندوز یا این که لینوکس؟


بالاخره کدام بهتر شد؟ هاست ویندوز یا این که لینوکس؟
این سوال جواب قطعی ندارد. زیرا سیستم استدلال در وهله نخستین بستگی به گویش برنامه نویسی وب سایت شما داراست. و به‌دنبال سیستم رئیس محتوایی که قصد به کار گیری دارید. ولی در وضعیت برابر به عبارتی‌طور که مقایسه کردیم، هاست لینوکس قابلیت و امکان‌های طولانی تر و استعمال‌ی ریلکس تری برای استفاده کننده داراست.

طراحی سایت در مشهد

حقیقت یک ابهام را هم برطرف کنیم. در صورتیکه گزینش شما هاست لینوکس باشد هیچ نیازی ندارید که عمل با این سیستم دلیل را بلد باشید. لینوکس و ویندوز فقط در سرور نصب می‌باشند، و شما برای عمل با سایتتان تنها از در دست گرفتن پنلتان به کار گیری میکنید.

بقیه خصوصیت های هاست
خصوصیت‌های اصلی هاست به همین چهره بودند. البته برای کامل شدن دعوا، فهرست‌وار به یکسری خصوصیت تکمیلی هم اشاره میکنیم:

از دیتاسنترهای پر اسم و رسم باشد: دیتاسنترهای دارای شهرت نسبت به مورد ها شبیه نو تاسیس، کیفیت کانال و دشوار افزار بالاتری دارا هستند. هنگام خرید هاست در باب اسم دیتاسنتر از کمپانی ارائه‌دهنده سوال فرمائید و بعد از آن در باب کیفیت آن پرس و جو نمائید.
پشتیبانی 24 ساعته داشته باشد: چنانچه کلیه خصوصیت‌های هاستتان عالی باشد اما پشتیبانی با مسئولیت و پاسخگویی نداشته باشد حسابی توی ذوقتان میخورد. زیرا برای رفع بعضی خطاها خویش مطلقا در حین به کارگیری به یاری حامی نیاز پیدا میکنید. پس گذشته از خرید در خصوص ساعت پاسخگوی، شرح و حدود وظایف پشتیبانی سوال نمایید.
امنیت بالایی داشته باشد: سرور میتواند در خطر حمله هکرها و یا این که بقیه مسائل امنیتی باشد. مطلقا قبلی از خرید در مورد تمهیدات امنیتی هاست سوال نمایید. امنیت سرور می بایست هم از جهت فیزیکی در ساختمان دیتاسنتر تامین گردیده باشد، و هم به حیث قابل انعطاف افزاری از شایسته ترین فایروال، در دست گرفتن 24 ساعته سرورها بوسیله کارشناسان امنیت اینترنت، نگهداری از حمله‌های DOS و DDOS و...بقیه تمهیدات فایده‌مند باشد.
گونه های هاست که می گویند منظورشان چه میباشد؟!
تا اینجا تمام خصوصیت‌های دشوار افزاری و قابل انعطاف افزاری هاست را حافظه گرفتیم. یک آیتم دیگری که برای خرید با آن مواجه می شوید گونه های هاست میباشد. ما خلاصه ای از آیتم‌های پیش رو را برایتان آورده‌ایم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از utm در کمپین های تبلیغاتی


در انتها روی آیتم GENERATE URL کلیک میکنیم و URL که برای ما ساخته شد را در کمپین خویش قرار می‌دهیم و کمپین خویش را فعال سازی میکنیم.

طراحی سایت در مشهد
لینک و پیوند به دست آمده از این جهت که در شرایطی‌که ما تبلیغات دیگری نیز در جاهای دیگری داشته باشیم و برای هرمورد UTM خاصی تمجید کنیم میتوانیم آن‌ها را به راحتی در Acquisition>Campaigns ردیابی کنیم تا بتوانیم تحلیل بهتری انجام دهیم.

پس از ست شدن UTM و کلیک یوزرها بر روی تبلیغات ما ، UTM ها عمل خویش را آغاز کرده و در Acquisition>Campaigns>All Campaigns میتوانید لیست کمپین های فعال خویش را ببینید.

همینطور در نصیب Acquisition>All Traffics>Source/Medium می‌توانید بخش Anetwork ppc را داشته باشید و آمار تبلیغات مربوطه را نیز ملاحظه کنید.

به کار گیری از utm در کمپین های تبلیغاتی

درحال حاضر به طور کاربری یک کمپین تبلیغاتی تولید میکنیم.
در صدر وارد وبسایت Anetwork گردید و یک اکانت کاربری برای خویش تولید فرمائید. آن‌گاه وارد اکانت کاربری خویش گردید.

 

برای تثبیت یک کمپین فرایند ذیل را طی فرمایید:

وارد کمپین های اینجانب گردید و مورد تولید کمپین را کلیک نمائید
جور کمپین خویش را تعیین کنید (مثلا کمپین متنی)
اسم کمپین خویش را گزینش نمائید
میزان دارایی متبوع را براساس نیاز خویش انتخاب نمائید
در‌این نصیب می اقتدار دارایی روزمره را معین کرد. معیار هزینه ای که روزمره صرف تبلیغات میشود
درین نصیب داده ها تبلیغات خویش را وارد فرمایید. در نصیب لینک و پیوند، UTM cod خورد را قرار دهید
در‌این مرحله هدفمندی های ما یحتاج خویش را تعیین نمایید
در مرحله پایان پرداخت را انجام می دهید و کمپین شما آغاز به تبلیغ مینماید
نکاتی در رابطه ساخت utm

برای utm های خویش یک استاندارد نامگذاری در حیث بگیرید. به دلیل آنکه ممکن میباشد پس از مدتی دارنده تعداد متعددی از این کدها باشید و در صورتی‌که صحیح اسم گذاری نشوند سبب ساز سردرگمی می گردند و سعی خویش را از دست می‌دهند.
همانگونه که معین میباشد یک UTM cod نشانی طولانی داراست و نمی ‌شود آن را به راحتی در یک پست الکرونیکی یا این که کانال‌های اجتماعی برای یوزرها اکران داده شود و دیدنی به لحاظ نرسد. برای رفع این اختلال میتوانید پیوند را در قالب یک متن قرار بدهید یا این که از خدمت‌های مانند bit.ly یا این که Google URL shortener برای کوتاه‌ ‌کردن پیوند‌ها به کار گیری فرمایید.
کد UTM نسبت به حروف کوچک و پهناور حساس میباشد . مثلا پارامتر EMAIL با email تحت عنوان دو کمپین گوناگون تلقی میگردد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تارنما شما ریسپانسیو

طراحی سایت در مشهد


ریسپانسیو!
در‌صورتی‌که تارنما شما ریسپانسیو وجود ندارد، می بایست فاتحه کسب و عمل جازی خویش را بخوانید چرا‌که حجم قابل توجهی از محل ورود وبسایت شما به وسیله کاربرانی میباشد که از مرورگر موبایل خویش به کار گیری میکنند.

ریسپانسیو نبودن وب سایت مثل این میباشد که دیده شما در نوروفروغ ضعیف، به عبارتی عملکردی را پیش بگیرد که در تحت نوروروشنایی آفتاب داشته میباشد! همین قدر تعجب آور و فاجعه توشه!

در حالتی که تارنما شما تدارکات لازم برای میزبانی از کاربرانی که با گوشی هوشمند به وبسایت شما ورود مینمایند را نداشته باشد، بهتر میباشد خویش را ناکامی خورده در‌این میدان مبارزه بدانید. ولی یک روش فراروگریز موجود است که آن هم: با گشوده ساخت سایت در سریع ترین دوران ممکن میباشد!

5- کاهش چشمگیر نرخ تبدیل مشتری (Conversion Rate)
درصورتی که وب سایت شما در موردها بالا به خیر و خوبی فعالیت کرده و نقصی ندارد البته Conversion Rate پایینی دارااست، بی تردید روایت از یک جای دیگری آب می خورد. در واقع در حالتی که استفاده کننده وارد وب سایت شما شود البته اکشن ما یحتاج شما (خرید، دانلود، کلیک و…) انجام ندهد، به مرور با کاهش نرخ Conversion Rate مواجه می شوید.
در‌صورتی‌که این نرخ این به صورت دائمی پروسه نزولی داشت، بهتر میباشد فارغ از فوت وقت مبادرت به گشوده طراحی وب سایت خویش نمائید.

 

گام دوم: ریشه یابی ایرادات تارنما
در صورتی یک فروشگاه بعد از سپری شد روزگار طولانی، فروش دندان گیری نداشته باشد چه می بایست کرد؟ راه‌حل چه می‌باشد؟ یا این که بایستی تولیدات فروشگاهی خویش را تغییر تحول دهید، یا این که قدمی در سوی بهبود ارائه سرویس ها بردارد.

وضعیت سایت هم دقیقا به همین رخ میباشد؛ وقتی که ریشه یابی اشتباهات به اتمام رسید، می‌توانید با گشوده طراحی وب مرهم و دوای دردی برای شمکلات خویش بیابید.

برای آنالیز وضعیت و ایرادات فعلی تارنما، سه فاکتور ذیل حق تقدم شماست:

تعداد صفحه های وبسایت
اندازه فونت سایز
سرعت بارگزاری
کیفیت تصاویر
گرافیک بکار رفته
ولی چک و باز‌نگری سایت، به همین راحتی‌ها نخواهد بود. نظارت و فیلتر یک سایت مستلزم ابزارهایی همچون Google Analytics و Google Search Console که تماما مسلط به خوی استفاده کننده میباشد.

 

گام سوم: طرح ریزی برای یک استارت نو
پس از سبک سنگین کردن بازخوردهای مخاطب به وسیله ابزارهای هوشمند، نوبت طرح ریزی برای انجام تغییرات و مهیا کردن مقدمات گشوده ساخت وب سایت میباشد. لیستی از خطاها مزاحم تنظیم فرمائید و آنها‌را به ترتیب حق تقدم مقام‌بندی فرمائید.

حق تقدم با مشکلاتی میباشد که رفع آنان، راندمان پررنگ‌تری برای وبسایت داشت باشد.
مطمئن باشید رفع هرگونه ایرادی از Homepage، می‌تواند تاثیرات مثبت قابل توجهی روی راندمان وبسایت و جلب حیث مخاطب داشته باشد.

پس از Homepage، نگاهی به المان های تحت بیندازید تا از استاندارد آنان مطمئن گردید

برندینگ که دربرگیرنده پباده سازی لوگو، فونت و رنگ‌بندی قالب میباشد.
استفاده کننده پسند بودن تارنما دربرگیرنده حذف صفحه ها بی نتیجه و بهبود دسترسی به
کیفیت ارائه محتوا دربرگیرنده لحن نوشتار و تصاویر


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن ساخت وب سایت با HTML


یادگرفتن ساخت وب سایت با HTML
با یبگشسنبکسیبمک سرویس کلیه علاقمندان به یادگرفتن ساخت سایت با HTML ، در گرد‌همایی قبلی با تاریخچه پیدایش HTML آشنا شدیم در‌این گرد هم آیی از فراگیری HTML قصد داریم شمارا با اپلیکیشن های ما یحتاج برای آغاز کدنویسی با لهجه HTML آشنا کنیم .

قابل انعطاف افزارهای موردنیاز برای کدنویسی HTML
قابل انعطاف افزارهایی که شما برای این عصر نیاز دارید اپلیکیشن های مجانی و در عین درحال حاضر معمولی ای میباشند و نیاز به هیچ سیرتکامل آموزشی جهت به کارگیری ندارند و هر شخصی به راحتی می تواند از این قابل انعطاف افزارها استعمال نماید شما برای کدنویسی نیاز به یک ویرایشگر متن مثل Notepad دارید ولی در رخ رغبت می توانید از ویرایشگر های توسعه یافته‌تری همچون Notepad++ ، PhpStorm و … به کارگیری نمایید و برای اکران کدهایی که می نویسید نیاز به یک مرورگر دارید از گزاره مرورگرهایی که میتوانید آیتم به کارگیری قرار دهید می‌اقتدار به Internet Explorer ، Mozilla Firefox ، Chrome و … اشاره کرد .

طراحی سایت در مشهد

یک فولدر گویش اچ تی ام ال (HTML) یک فولدر متنی بی آلایش مشتمل بر برچسب ها (Tag) می باشد که باید پسوند htm یا این که html داشته باشد این فولدر متنی بوسیله یک ویرایشگر متن مثل Notepad ساخته می‌گردد ، مرورگرها که بر طبق موتورهای رندرکننده (Rendering Engine) به وجود آمده اند امر العمل های جان دار درین فولدر متنی را میخوانند و صفحه های اینترنت را به ما اکران میدهند .

موتور رندر کننده چه می باشد ؟
موتور رندر کننده یک قسمت قابل انعطاف افزاری میباشد که کدهای لهجه آرم گذاری یا این که آرم گذاری مثل HTML و CSS را به شی متناظر در کاغذ اکران تبدیل کرده و آنگاه آن را اکران می‌دهد از پاراگراف دارای شهرت ترین موتورهای رندرکننده می شود به Trident (موتور رندرکننده مرورگر Internet Explorer) ، Presto (موتور رندرکننده مرورگر Opera) ، Webkit (موتور رندرکننده مرورگر Chrome و Safari ) و … اشاره نمود .

برای پر‌نور خیس شدن مقاله بهتر میباشد که یک فولدر HTML بسازیم برای این مراد برنامه ی Notepad را گشوده کرده و متن پایین را باطن آن بنویسید.

 

 


Wellcome To Mizfa


بعد از آن این پوشه را با اسم mizfa.htm یا این که اسم دلخواه خودتان ذخیره فرمایید تنها اعتنا فرمائید که فولدر قطعا می بایست پسوند html یا این که htm را داشته باشد درحال حاضر روی فولدر تشکیل شده راست کلیک کرده و از نصیب open with بر روی Firefox و یا این که مرورگر دلخواه خودتان کلیک نمایید مرورگر برگه‌ی اینترنت تشکیل‌شده بوسیله شمارا اکران میدهد آری به همین راحتی شما غالب شدید که اول ورقه اینترنت خویش را بسازید .

 

نکته : برای تایپ کردن کدهای در اپلیکیشن + Notepad بهتر میباشد به موارد ذیل اعتنا فرمایید :

از منوی Encoding (کدگذاری) مورد Encode in UTF-8 را تعیین نمایید تا هنگام تایپ فارسی کلمه ها به صدق در مرورگر اکران داده شوند.
برای اینکه به برنامه بفهمانیم که در هم اکنون تایپ کردن کدهای هستیم از منوی Language مورد H و آنگاه آیتم HTML را تعیین نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۷:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکی‌از کاربرد های XAML


WPF (Windows presentation Foundation) :
wpf که مخفف Windows Presentation Fundastion است تکنولوژی ای میباشد که در net.framwork عرضه گردیده و بر روی win vista,win sever20008,win xp service packe 2 پاسخ می‌دهد. مهم ترین مساله ای که برنامه نویس ها #C پایین App با آن راز و فعالیت دارا هستند. پباده سازی واسط های کاربری در گونه های برنامه نویسی میباشد قبلی از wpf مدام بخش کد و منطق برنامه مشغول بوده و این سبب ساز چالش در مجموعه های برنامه نویسی شده‌است چرا که مدام طراح با کدنویس سرگرم میباشد . البته با ظهور WPF این نقص‌ مرتفع شده‌است.

طراحی سایت در مشهد

XAML و wpf
یکی‌از کاربرد های XAML در هنگام برنامه نویسی WPF می باشدکه تجهیزات بخش اعظمی را مهیا مینماید.هر مدرک XAML در WPF می‌تواند حفظ کننده آبجکت های WPF باشد
این آبجکت ها می توانند در بالاترین سطح، پنجره ها باشند و یا این که صرفا یک آبجکت خط و یا این که یک مستطیل پباده سازی گردیده به وسیله شما باشد.

wpf و SilverLight
ورژن ای دیگر از WPF موجود هست به اسم WPF/E که به اسم SilverLight نیز پر اسم و رسم میباشد .در واقع بوسیله WPF/E یا این که به عبارتی SilverLight می قدرت اکثری از کارهایی را که با WPF قابل اجرا میباشد ( مانند انواع دو بعدی، صدا، تصویر، کارتن و … ) در برنامه های پایین اینترنت به فعالیت پیروزی.

Serialize :
فرآیندی برای تبدیل یک آبجکت و یا این که گرافی متشکل از یک سری آبجکت به یک وضعیت خطی (و جریان وار) از بایت ها برای انتقال و یا این که ذخیره سازی در محلی دیگر میباشد.

 

گونه های فرمت ها در سریالیزشین :
۱- Binary : بصورت باینری سریالایز می‌کند. (فشرده ترین و کاراترین موقعیت میباشد)
۲- SOAP: بصورت soap سریالایز می کند. (برای ارسال در کانال و جایی که از زیر دات نت بودن کلاینتها مطمئن نیستیم)
۳-XML : بصورت xml سریالایز می کند. (برای ارسال پایین کانال – مزیت : خوانایی)

بعضا از مورد ها کاربرد سریالزیشین:
۱- نسخه برداری یک انشعاب از آبجکتها
۲- انتقال داده ها در کانال
۳- محافظت state ها و snapshot های متعدد در یک برنامه (برای مورد ها حساس : مثل تراکنشهای بانکی و …)

۴– پیاده سازی Deep Copy و Shallow Copy

Deserialize :

فعالیت برعکس سریالیزشین میباشد؛ یعنی مجدد ساختن آبجکت از روی جریانی از بایتها .

عمل کردن با کلاس EventLog :

از این کلاس معمولا جهت لاگ کردن عملیات یک برنامه به کار گیری می‌شود.

شیوه ی ساختن Connection String به روشی بسیار بی آلایش :
برای ساخت Connection String فارغ از به کار گیری از visual studio به نحوه تحت فعالیت میگردد :

یک فولدر تازه ساخت کرده و پسوند آن را udl قرار می‌دهیم . با تغییر تحول پسوند آیکن آن نیز تغییر تحول می‌یابد.

با کلیک بر روی آن پنجره ویژگی ها Data Link گشوده می‌شود.

حالا کافی میباشد به تب Provider رفته و مورد ی Microsoft OLE DB Provider For SQL Server را تعیین نمائید.

با کلیک بر روی دکمه Next وارد تب Connection گردید تا تمام مشخصه های ارتباطی را مشاهده فرمایید.

پس از تعریف و تمجید بقیه پارامترها دکمه ی ttttt connection را کلیک فرمائید .

حالا پوشه تولید گردیده را با notepad گشوده فرمائید .

‍Connection String داخل فولدر تولید می گردد در‌صورتی‌که از User و password برای اتصال به دیتابیس به کارگیری میکنید تیک آیتم ی Allow Saving Password را بزنید تا پسورد در فولدر ذخیره شود.

 

Using Namespace :

وقتی که پیرو استعمال از کلاسی میباشید کافی میباشد بعداز اسم آن Alt+Shift+F10 را زده و بعد Enter کرده تا Using طولانی تر شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارتقا جایگاه‌ی اینترنت ‌وبسایت


ارتقا جایگاه‌ی اینترنت ‌وبسایت
اکثری از ساخت وب سایت شرکتی روح ندارند. آن‌ ها از تصاویر سهام، گویش رشته ‌ای کسب‌ و فعالیت، محتوای اثبات و ساخت سایت گروهی به کار گیری مینمایند، که همه به تجربه‌ ی استفاده کننده صدمه می ‌زنند.
این ایراد بدون شوخی میباشد، زیرا وب سایت شما تحت عنوان خط اتصال مشتریان و کمپانی، جنس و سرویس ها شما نقش اساسی معرفی مارک را ایفا می نماید.

طراحی سایت در مشهد
خودتان باشید، این شایسته ترین شیوه ساخت تجربه‌ مثبت مارک میباشد: روشن باشید، با مشتریان خویش کلام فرمایید و به آن ‌ها زمان برقراری رابطه با یکدیگر از روش مارک خویش را بدهید.
مثال وبسایت شرکتی مانند زاپوس تنها کالای تجارت الکترونیکی را به مشتریان نمی ‌فروشد. فرهنگ وتمدن جدید آوری و سرویس ها استثنایی به مشتری را نیز می ‌فروشد، و گروه زاپوش حضور دیجیتال خویش را تحت عنوان وسیله اول‌ ی این فعالیت به کار گیری می‌ نمایند. خوشبختانه، شبکه های مردمی مانند: تویتر و فیسبوک، سبب گردیده حضور دو جانبه و همیاری شما در اینترنت بسیار سهل شود.
ریسپانسیو بودن ساخت وب سایت شرکتی

در قبلی ‌ای خیر چندان به دور، وب سایت ‌های تلفن همراه را تحت عنوان افزودنی خوب در حیث می‌ گرفتیم. دیگر اینگونه وجود ندارد.
اکنون، حدودا 50 درصد از ترافیک «سی‌پی و بی» وب سایت از تلفن همراه ‌های گوشی میاید.
و طی سال آتی، با ارتقاء موبایل ‌های هوشمند بازار و با ارتقاء بضاعت و توان استاندارد وب وایرلس، انتظار ارتقا دراماتیک این ارقام موجود هست.
این به‌این معنی میباشد که شما و کمپانی تان می بایست آن ‌جا حضور داشته باشید.
ساخت وب سایت شرکتی در وضعیت ریسپانسیو برای 3سایز کاغذ صورت می گیرد:
کامپیوتر فردی، تلفن همراه هوشمند و موبایل بی آلایش.
بعداز رسیدگی به اصول بنیادی وب سایت های شرکتی ، استاندارد های تارنما خویش را در دست گرفتن نمائید، و در چهره پرورش یوزرها دارنده تلفن همراه، به تامل ورود به بازار اپلیکشن باشید.

ساخت سایت شرکتی
دقت داشته باشید که گشوده ساخت سایت‌ وب سایت شما نباید هیچ وقت به اتمام برسد. حواستان باشد که برای مارک و کسب و عمل خویش هدف ها واضحی تمجید فرمایید. بعد از تایید کارکردن درست همگی تگ ‌های خویش، اطمینان نتایج فرمایید که گزارشات هفتگی گرفته و به باز‌نگری منتقدانه از روش به کار گیری مردم از وبسایت خویش می پردازید. پیگیری زیاد چهت نیل به تجربه مناسب استفاده کننده از اهمیت بالایی شامل است.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۷:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)