مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ساخت صفحه سوالات متداول در وردپرس با کمک Yoast SEO

طراحی سایت در مشهد 


اکثری از وب سایت‌ها دارنده کاغذ‌ی پرسش و جواب‌های متداول میباشند. درین ورقه به اکثری از سوال ها رایج مطرح گردیده جواب قابل قبولی داده میگردد. این سوال و جواب‌ها معمولا در یک برگه گنجانده میگردند. اگرچه افزودن این برگه آسوده میباشد البته خوب میباشد به حافظه داشته باشید که تمام وبسایت‌ها به چنین برگه‌ای نیاز ندارند. اکثر مواقع صرفا چیزی که به آن نیازمندید محتویات نیکی میباشند که با نیاز یوزرها هم خوانی دارا هستند. در اینجا درباره با کاغذ سوالهای متداول در وردپرس دعوا خوا‌هیم کرد و به شما نشان میدهیم که چه‌گونه با استعمال از ‌yoast سئو که یک بلاک بدون‌پول محتوای اطلاعاتی در وردپرس میباشد، این کاغذ را برای خویش بسازید. باورتان نمیشود که‌این فعالیت تا چه حد بی آلایش میباشد.

ورقه‌ی سوال های متداول (FAQ) چه می‌باشد؟
FAQ به معنای پرسش‌های متداول میباشد. این یک ورقه‌ی انفرادی میباشد که تنی چند از پرسش‌ و جواب‌های مرتبط با آنان را در باب مورد، فرآورده و یا این که شرکتی یگانه در خویش می‌گنجاند. FAQ معمولا تحت عنوان ابزاری کمکی استعمال می‌گردد تا بتواند حجم فعالیت مجموعه پشتیبانی از مشتریان را کم کند. همینطور با به کارگیری از این برگه نشان می‌دهید که میدانید مشتریان احتمالا با چه مشکلاتی رو به رو می شوند و برای آن ها پاسخی را آماده می کنید.

آیا حقیقتا به FAQ نیاز دارید؟
معمولا در شرایطی‌که مجبورید تا در کاغذ‌ی FAQ به سوالهای بخش اعظمی از جانب یوزرها جواب دهید به این معناست که محتوای شما این جواب‌ها را آماده نمی‌نماید و در سود می بایست بر روی محتوای خویش اضافه عمل نمایید؛ و یا این که شاید فرآورده و یا این که خدمتی که ارائه می‌دهید به قدر کافی بدیهی و پر‌نور وجود ندارد. یکی‌از اصلی‌ترین انتقاداتی که بر ورقه‌ی FAQ وارد میباشد این میباشد که به‌تدریج به سوالاتی که حقیقتا از جانب مشتریان مطرح می شود، جواب می دهد. همینطور اشخاصی که‌این صفحه ها را پباده سازی می کنند تنبلی می نمایند و مثلا عوض این که دریابند چطور می بایست یک جواب مطلوب به سوالی که درباره با یک محتوای مشقت بار مطرح شده‌است، جواب دهند، از پباده سازی محتوا به کار گیری می‌نمایند و تنی چند از مورد ها را به طور تصادفی در کاغذ‌ی سوال ها متداول تلنبار می نمایند و اسم آن را FAQ میگذارند.

این سخنان به‌این مفهوم وجود ندارد که هیچگاه نباید از FAQ به کارگیری فرمایید. وبسایت‌های بی‌شماری وجود دارا هستند که با پیروزی از این صفحه های به کار گیری می‌نمایند و حتی ما نیز تا حدی از این ورقه فایده می بریم. در برخی از مورد ها این صفحه ها به قیمت وبسایت میافزایند. یوزرها در می یابند که FAQ چه طور کار می‌نماید و می خواهند با سرعت به چیزی که درپی آن می گردند دست یابند اما در حالتی که سازندگان این ورقه بدانند که‌این اشخاص پیرو چه چیزی می باشند. به همین جهت همت نکنید تا لیستی بلند بالا از سوال ها بی‌ربطی همچون “چه‌طور میتوانم … ” یا این که ” چطور …” تنظیم فرمائید به دلیل آنکه در‌این‌صورت مردم برای یافتن نکته‌ای که به آن نیاز دارا‌هستند به زحمت میفتند.

کاغذ سوال های متداول می بایست چه‌طور باشد؟
این کاغذ می بایست معمولی باشد و جواب‌هایی حقیقی وواقعی برای سوالاتی حقیقی وواقعی که از جانب یوزرها مطرح گردیده‌اند، آماده نماید. در چهره کاوش میتوانید این پرسش و جواب‌ها را بیابید و مثلا از گروه پشتیبانی خویش در این زمینه سوال فرمائید. مشکلاتی که به طور متداول چشم گردیده‌اند را عده‌‌آوری کرده و بازنگری فرمایید تا ملاحظه کنید که آیا نکاتی مهم را درباره با کالا خویش از حافظه برده‌اید و یا این که اینکه محتوای شما سبب ساز ساخت پرسش نادرستی گردیده‌ میباشد یا این که نه.

براین اساس در حالتی‌که می خواهید به‌این سوال ها به طور عمقی جواب دهید، آنها‌را در برگه‌ی FAQ قرار ندهید و با به کارگیری از جواب‌ها یک نوشته‌ی علمی بنویسید. این به عبارتی چیزی میباشد که بهینه سازی با آن رمز و عمل دارااست: آماده آوردن پاسخی که با محتوای شما هم خوانی داشته باشد و بتوان از روش کاوش به آن دست ‌یافت.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۴:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیشین از مبادرت به گشوده طراحی وب سایت

طراحی سایت در مشهد 


قدم نخستین: نیازسنجی
قبلی از اقدام به باز طراحی وب ، باید پاسخ قانع کننده‌ای برای سوال زیر داشته باشد:

ساخت سایت در مشهد

آیا سایت من نیاز به باز طراحی دارد؟ در صورتی پاسخ مثبت می باشد، چرا و به چه برهان؟

برای این که پاسخ درستی برای این سوال داشته باشید، باید نگاه ریشه‌ای به مورد بیندازید. گذشته از هرچیز این حقیقت را بپذیرید که «این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست!»
در واقع باز طراحی وب سایت سخت تر از آن چیزی است که در ذهن تصور می‌کنید به دلیل آن که سئوی سایت، نام و نشان برند و نیاز کاربر را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. درصورتی که جواب دندان شکنی به سوال بالا داشتید، بسم الله بگویید و کلنگ باز طراحی را بزنید در غیر این صورت، درانتظار بمانید که پاسخ ریشه‌ای و قانع کننده‌ای برای این سوال پیدا نمایید.
در این مسیر، جواب های ذیل می‌توانند جواب های قانع کننده به حساب بیایند ، به نوعی به نیازسنجی باز طراحی وب کمک کنند.

1- آیا وب سایت شما ماجرا سرای نیکی برای برندش نیست؟
مجموعه فعالیت های وبسایت شما، هویت و اهداف برند را گزینش می‌کند. ولی آیا طراحی فعلی سایت، در انتقال این مفاهیم موفق بوده می باشد؟
در واقع در حالتی که Brand Voice شما فرایند پیروزی آمیزی نداشته می باشد، بهتر است برای باز ساخت وب سایت تعلل نکنید. به دنبال زبانی باشید که هویت برند شمارا سلیس تر به گوش مخاطب برساند.

2- آیا مخاطبان در وبسایت، به سود دلخواه نمی رسند؟
برای کشف این گزینه دو خط مش پیش رو دارید؛ یا خود را جای مخاطب بگذارید و صادقانه سایت خود را مورد نقد قرار دهید، یا فیدبک های ارسالی از جانب کاربران را غنیمت شمرده و به عنوان سرنخ حفظ نمائید. سهولت دسترسی به بخش های متفاوت، موثر بودن محتواهای ارائه شده و شفافیت کافی از گزاره مواردی می باشد که در این نگاه منتقدانه باید تحت ذره در بین قرار بگیرد. یعنی «تجربه کاربری» وب سایت خود را گزینه باز‌نگری قرار دهید. آیا هنگامی کاربر صفحه مورد نظر شمارا مطالعه کرد می تواند براحتی بقیه نیازهای خود را نیز در تارنما شما رفع کند. بنوعی چرخیدن کاربر در سایت شما به سهولت ممکن شده است. در حالتی که خیر ، حتما رفع این ایراد را در تقدم طراحی دوباره تارنما خود قرار دهید.

فقط مولفه ای در باز طراحی وب سایت نقش کلیدی دارد، کسب رضایت کاربر است و لا غیر!

3- آیا همگام با استانداردهای روز جنبش نکرده اید ؟
نه فقط استانداردهای طراحی سایت بلکه تمام المان های جانور در دنیای تکنولوژی بر محوریت مشتری مداری، به طور دائم در فعلا تغییر‌و تحول اند. این تغییر با چنان شتابی پیش می‌رود که ممکن می باشد سایت شما در سال آینده کاملا از منزلت خارج باشد!

اما تغییر ذوق وسلیقه کاربران هم در‌این گزینه بی تاثیر نیست!
کاربران شما صرفا تارنما شما را نمیبینند. بلکه استانداردهای روز طراحی ، سلیقه مخاطبان را پایین تاثیر قرار داده و مخاطب در کسری از ثانیه تارنما شما‌را با سایتهایی که در ذهن داراست مقایسه می کند

اگر وبسایت شما کماکان بر پایه ی پلتفرم های دیرین در حال فعالیت است، هرچه سریع تر برای باز طراحی آن اقدام فرمائید به این دلیل‌که خروج از گردونه رقابت در کمین شماست!


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۵:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکاتی مهم در طراحی سایت


هنگامی که قصد واگذاری وب سایت خود به یک تیم طراح رو دارید، دقت به نکات مهمی می تونه شما رو از هزینه های طولانی تر و غیر ضرور نجات بده و همچنین بدونید که آیا گروه طراح برای شما کار خاصی رو انجام داده یا صرفا از یک اسکن ساده برای شما استعمال کرده

سوالهای پایین رو به دقت از گروه طراحی و تولید نرم افزار بپرسید
طراحی سایت در مشهد
1- طراحی انجین منحصربه‌فرد میباشد یا انجین فراهم؟

انجین های فراهم مثل ورد پرس و جوملا برای کارهای مقطعی مثل وب سایت برای یک همایش خوب جواب میده ولی برای یک تارنما دائمی ایده مناسبی نیست، ادله اون هم اینه که ایده های جدید در این انجین ها، وجود نداره و فقط چیزهایی میباشد که از قبل مهیا می‌باشد.

2- طراحی به وسیله یک نفر ریسک حفظ رو بالا میبره

در‌حالتی که از انجین منحصربه‌فرد برای طراحی استعمال بشه، بهتره این فعالیت بوسیله یک تیم طراحی و ایجاد انجام بشه چون یک نفر ریسک نگهدرای سایت رو بالا میبره

3- قالب سایت

قالب وب سایت ظاهر سایت شما رو تشکیل میده و تمام اون قسمتی می باشد که شما در موردش می تونید نظر بدید، و این رو بدونید که 90 درصد قالب های تارنما های فعلی از قبلی طراحی و تولید شده اند بدین ترتیب برای قالب وب سایت خود هزینه زیادی رو نپردازید، کارایی فرمایید از قالب های آپدیت و حرفه ای با قیمت مناسب فایده ببرید

4-صحبت پایانی

توصیه می کنیم به همان اندازه که هزینه می کنید از گروه طراح تارنما خود تعهد بخواهید اگر که مثلا با صد هزار تومان یک سایت ورد پرس بالا آوردید بدون شک تعهدی جز زیبایی ظاهری سایت رو نباید انتظار داشته باشید، البته یک وب سایت منحصر با یکسری میلیون هزینه طراحی و فعال سازی می‌تواند سکوی پرتابی برای معرفی و فروش تولیدها و خدمات شما باشد، به شرطی که عملیات بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی وب سایت به صورت حرفه ای در ذیل ساخت آن بنا گذاشته شده باشد، و تعهدی می‌باشد که به وسیله طراحان حرفه ای وب سایت ها داده می‌شود و به آن جامه کار پوشانده می شود. و از این نکته غافل نشوید یک وب سایت حرفه ای به سالها کارایی و پشتکار جهت به روز شدن اطلاعات نیازمند می باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۶:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ایا از دنیای کلاسیک اینترنت خسته گردیده اید؟


ایا از دنیای کلاسیک اینترنت خسته گردیده اید؟ آیا مایلید با فیس تازه اینترنت آشنا گردید؟ آیا میخواهید با جدیدترین در مرزو بوم ای جکسی رخ تارنما های اینترنت مانند قابل انعطاف افزارهای رومیزی به لحاظ میرساند. فعلا اینترنت منزل دوم داده ها دیجیتالی شما میباشد.

 

 طراحی سایت در مشهد

آیا از دنیای کلاسیک اینترنت خسته گردیده اید؟ آیا مایلید با فیس تازه اینترنت آشنا گردید؟ آیا میخواهید با جدیدترین در مملکت ای جکسی فیس وبسایت های اینترنت مانند قابل انعطاف افزارهای رومیزی به حیث میرساند. اینک اینترنت منزل دوم داده ها دیجیتالی شما میباشد. اکنون که با داشتن یک خط وب پرسرعت می‌توانید در تمام ارتفاع شبانه روز به قابل انعطاف افزارهای رومیزی داشته باشند. بنابراین مسافت تفاوت در میان قابل انعطاف افزارهای دسکتاپ 9 قابل انعطاف افزارهای آنلاین ناپدید می‌شود. دیگر لازم وجود ندارد هنگامی روی دکمه SUBMIT کلیک میکنید درانتظار بار گذاری دوباره کاغذ
اینترنت بمانید. کلیه چیز بلافاصله و به‌سرعت رخداد می افتد.
فکر کنید به طور آنلاین در هم اکنون قرائت طومار های الکترونیکی خویش در یکی‌از سایتهای یاهو یا این که جی میل می باشید. بلافاصله یادتان می افتد که بایستی به کسی طومار ای بفرستید. لازم وجود ندارد کاغذ ای که در اکنون مطالعه ان میباشید را سوراخ فرمایید و یا این که با به کارگیری از ترفند هایی مانند رایت کلیک و دستور OPEN INNEWWINDOW یک پنجره نو گشوده فرمائید و معطل بار گذاری دوباره برگه گردید. شما صرفا میخواهید یک پنجره تازه گشوده نمائید که
داخلش طومار خویش را تایپ نمائید
چه نیازی به بار گذاری دوباره آن تمامی داده ها جزئی و جنبی مانند لو گوی تارنما، اسم آیدی شما و ...) میباشد که در نزدیکی داده ها اصلی به اکران در آمده اند؟ ای جکسی همین عمل را برای شما می‌کند. زمانی که طومار خویش را ارسال کردید نیز تنها به عبارتی پنجره بسته میشود و تعدادی بایت برای تارنما مقصد ارسال می‌شود و اینترفیسی o صندوق پستی نامههای شما فارغ از این که حرکت بخورد و یا این که مجدد به اکران درآید همچنان پیش دیده شما و چشم به راه امر بعدی میباشد. در دنیای ای جکسی دکمه های BACK و FORWARD مرورگر معانی و کاربرد خویش را
نسبتاً از دست میدهند.
-


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۵:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کلیه ما فکر میکنیم که خصوصیت یک تارنما پیروز این میباشد

۱۰. بازاریابی و تبلیغات خوب مدام مبلغی نیستند

طراحی سایت در مشهد

کلیه ما فکر میکنیم که خصوصیت یک تارنما پیروز این میباشد که بایستی قطعا هزینه‌های متعددی را برای خویش وبسایت و تبلیغات آن داشته باشد.به لحاظ شما امروزه، تبلیغات محیطی مثل به کار گیری از بنرها، بیش تر میتواند برای مخاطب جلب اعتنا نماید یا این که عمل در سطح کانال‌های اجتماعی و تبلیغات در آنان؟چقدر برای تبلیغات خویش از ابزاری به اسم Google Adwords استعمال می کنیم؟آیا برای ارزیابی تارنما خویش و دریافتن اشتباهات آن، از Google Webmaster یا این که Google Analytics استعمال می کنید؟کلیه ابزارهای بالا مجانی و از شایسته ترین‌ها می‌باشند که شما میتوانید برای مدیر بهتر و تبلیغات موثرتر در آنها مبادرت نمائید. پس مدام شایسته ترین‌ها، همپا با پول نیستند.
۱۱. سرعتدر دنیایی قرار گرفته‌ایم که کلیه در ادامه سرعت میباشند و دوست دارا‌هستند سریع نیازهایشان برطرف شود. در‌صورتی‌که این استدلال در وبسایت شما رعایت نشود، نمی‌توانید خصوصیت یک وب سایت برنده را داشته باشید. پس در‌پی راهکارهایی باشید تا این فاکتور مهم را به تارنما خویش طولانی تر نمائید.
۱۲. سبد میوه شما بایستی بی نقص باشدمراد از سبد میوه این میباشد که بایستی تنوع تولیدها و محتوای شما بی نقص باشد. مقاله ها، صوت، تصویر، ویدئو، وبینار و ... کلیه از محتواهایی می باشند که باطن یک وب سایت در صورتی باشند می توانند نیاز مخاطب شمارا به شایسته ترین نحو ممکن برطرف نمایند. پس خصوصیت یک وبسایت برنده این میباشد که متناسب با اهدافی که دارااست، تنوع تولیدها را داخل تارنما داشته باشد تا بتواند به شایسته ترین نحو ممکن نیاز مخاطب را برطرف نماید.
۱۳. ریسپانسیو بودن وبسایت

امروزه به کارگیری از موبایل‌های هوشمند و تبلت‌ها، رو به ارتقا میباشد. پس در‌حالتی که نتوانید سایتی داشته باشید که در تلفن همراه‌های هوشمند و تبلت‌ها، به خیر اکران داده شود، خیلی از مخاطبان خویش را هم از دست رفته بدانید و این دلیل در خصوصیت یک تارنما چیره مهم میباشد.
فیض گیریدر‌صورتی‌که در آستانه یک کسب و فعالیت اینترنتی می باشید، تارنما را به طور کامل دور از شوخی بگیرید. اصول اکثری در خصوصیت یک وبسایت چیره، در حیث گرفته میشوند که درین نوشته‌علمی به برخی از این اصول مهم پرداختیم که می تواند سبب درخشش وب سایت شما شود.در شرایطی‌که به طراحی سایت و seo عشق و علاقه دارید، می توانید از مقاله ها لیداوب به کارگیری فرمائید تا آموزشی بی نقص و تخصصی را اخذ نمائید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۱:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری هوشمندانه از فضای منفی در یک لوگو

طراحی سایت در مشهد
کلیشه‌های بصری به سبک ویدئو‌آرت موجود هست که هر طراح لوگو ممکن میباشد از آنان استعمال نماید. از عامل ها بصری مشترک و ممنوعه تا جایی که ممکن میباشد اجتناب نمایید.

۲۲.از کانال‌ها و ساختارهای راهنما به کار گیری فرمائید


بخش اعظمی از تاکسی‌های پباده سازی کتاب‌های خویش را به طور همگانی و یا این که برروی سیستم دلیل‌های آنلاین منتشر می‌نمایند که میتوانید از این موردها برای پباده سازی‌های خویش ارشادوراهنمایی و امداد بگیرید.

۲۳.از فضای منفی استعمال فرمائید


به کار گیری هوشمندانه از فضای منفی در یک لوگو میتواند به ساخت شم شوخ‌طبعی و آوردن لبخند بر لب مخاطب یاری دهد. مثال‌های اکثری متعددی از برندهای متفاوت موجود است که در لوگوی خویش به خیر و خوبی از فضاهای منفی استعمال کرده‌اند.

۲۴.از شوخ‌طبعی استعمال نمائید

۱۹.عملکرد نمایید یک جور تایپ انحصاری داشته باشید


در صورتیکه مشتری شما بضاعت و توان پرداخت آن را داراست می توانید با یک ماشین کرایه ای پباده سازی فونت عمل فرمائید. از این نحوه میتوانید یک اسم تجاری به طور کامل انحصاری پباده سازی نمائید که نام و نشان مخصوص به شخصی دارااست و میتواند از تمام موادسازنده برندسازی عبور نماید و در مرکز قرار گیرد.

۲۰.آن را به اصول اول برگردانید


یک‌سری ضابطه طلایی موجود است که در تمام شایسته ترین مثال‌های پباده سازی لوگو رعایت شده‌است. اولی و شاید مهم ترین این قانون ها آسانی میباشد. به معنا خویش بیندیشید ولی آن را بیش تر از حد پیچیده نکنید و تنها پباده سازی خویش را به آن مضمون‌ محدود نکنید. طرح شما می بایست سهولت آشنایی و همینطور تطبیق‌پذیری را نیز دارا باشد. می بایست بدین تصور کنید که آیا لوگویی که پباده سازی می کنید چنانچه در پاورقی یک اینترنت‌وب سایت کوچک استعمال شود به به عبارتی مقدار تاثیرگذاری دارااست که روی نمای یک ساختمان فعالیت شود؟

۲۱.روانشناسی تصویر را در حیث بگیرید


فضای منفی فقط یک منش برای تولید لبخند بر لب مخاطب میباشد. آلن فلچر سهیم و بنیانگذار پنتاگرام یکی‌از پیشگامان در بکارگیری شوخ‌طبعی بی آلایش در پباده سازی گرافیک بود. عملی که زیبایی مختص خویش را در پباده سازی لوگو به صورت منحصر نشان می‌بخشید.

۲۵.چرخه رنگ را در لحاظ بگیرید
در هسته اصلی تئوری چرخه رنگ ابزاری اساسی برای مخلوط رنگ‌ها به طرز‌های گوناگون موجود هست که نخست بوسیله راز آیزاک نیوتون در سال 1666 رسم شده‌است. رایج‌ترین ورژن دارنده 12 رنگ میباشد که براساس دسته BYB ایجاد شده است.

در اینجا رنگ‌های نخستین قرمز‌رنگ، رنگ زرد و آبی رنگ میباشد و سه رنگ ثانویه سبز، نارنجی رنگ و بنفش است که با ادغام کردن دو رنگ اصلی ساخت میگردد. عاقبت شش رنگ سوم با ترکیبی از رنگ‌های نخستین و ثانویه ساخت می شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۸:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین IDE برای طراحی سایت و برنامه نویسی

 طولانی تر بدانید : شایسته ترین IDE برای طراحی سایت و برنامه نویسی

 طراحی سایت در مشهد


هر کاغذ ای که با HTML تولید میشود، دارنده ساختاری معین و منظم میباشد. یک‌سری از تگ‌ها در تمام این صفحه های تکرار میگردند که در واقعیت می‌اقتدار آن ها را تگ‌های جدانشدنی هر گواهی HTML دانست. تگ‌های اصلی در تمام صفحه ها اینترنت عبارتند از:

 

 

 

 


doctype html : این تگ به مرورگر می گوید که ما از کدام ورژن HTML به کار گیری میکنیم.

 


تگ HTML : تمام تگ‌های HTML می بایست درون این تگ قرار بگیرند تا تحت عنوان لهجه HTML شناخته شوند.

 


تگ head : این تگ تحت عنوان مغز متفکر صفحه ها اینترنت شناخته میگردد و کارهایی مثل تعامل با موتور کاوش، تعامل با پوشه‌های CSS و جاوااسکریپت، تیتر برگه، توضیحات برگه و غیره را به عهده دارااست.

 


تگ body : مهمترین تگ HTML میباشد. تمام عناصری که مرتبط با ظواهر برگه میباشند می بایست درین تگ قرار بگیرند. در غیر اینصورت اکران داده نمیشوند.

 


برای شعور ساختار یک گواهی HTML کدهای ذیل را با اعتنا باز‌بینی فرمایید :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


یه خرده گذشته‌خیس در رابطه تگ‌ها کلام کردیم و درحال حاضر میخواهیم به طور عملی از این تگ‌های HTML به کارگیری میکنیم. هر تگی که گشوده میکنیم با آرم / بسته می گردد. پس تا اینجا، فعالیت پیچیده‌ای انجام نداده و صرفا سه تگ HTML و head و body را گشوده کرده و مجدد بسته‌ایم. doctype از آن جور تگ‌ها میباشد که نیاز به مسدود شدن ندارد و تنها کافی میباشد در اولِ گواهی HTML مصرف شود.

 

 

 

 


درحال حاضر کافی میباشد کدهایی را بنویسیم که خروجی ظاهری داشته تا بتوانیم خروجی کارمان را ببینیم. می خواهیم در برگه خویش تیتر، یک تصویر و در انتها یک گزاره نشان دهیم. کدها را بایستی درون تگ body در اختیار بگذاریم. برای نشان دادن عنوان ها در کاغذ اینترنت، از تگ‌های H به کار گیری میکنیم. همینقدر بدانید که شش تگ h وجود دارا هستند و مبتنی بر اهمیت و اندازه از اعداد 1 تا 6 تقسیم میشوند. به عنوان مثال ما درین بخش از تگ H2 به کار گیری کنیم:

 

 

 

 

 

 

 


سون لرن - منبع تخصصی یادگرفتن برنامه نویسی و ساخت سایت

 

 

 

 


اکنون برای نشان دادن تصویر مدنظرمان از تگ img به کار گیری میکنیم. این تگ مخفف واژه و کلمه image به معنای تصویر میباشد. پس برای قرار دادن تصویر کد تحت را می‌نویسیم :

 

 

 

 

 

 

 


اعتنا نمائید با تایپ کردن این تگ معنی attribute یا این که صفت را هم می فهمید. Src یک صفت برای تگ img بوده و نشانی تصویر ما‌را معلوم میکند. می توانید حدس بزنید که src مخفف واژه و کلمه source یا این که منشاء میباشد. به جای کاراکتر / نشانی تصویر خویش را وارد نمائید. در‌حالتی که تصویر شما در دسکتاپ قرار داشته و اسم آن image.png باشد. نشانی آن اینطور می شود:

 

 

 

 


C:UsersusernameDesktop/image.png

 

 

 

 


اکنون که تصویر ما هم مهیا شد،  می خواهیم انتها فعالیت یک جمله معمولی به استفاده کننده نشان دهیم. برای این فعالیت از تگ

 


 امداد

 

 

 

 


 می گیریم.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۰:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گرافیک قالب

طراحی سایت در مشهد
با یبگشسنبکسیبمک سرویس دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه، با شما هستیم در فصل دوم فراگیری پباده سازی قالب.تنها نخست اذن به این یه جواب کلی به سوال بعضا از شما دوستان خوب بدم و آن گاه یادگرفتن روشروع می‌کنیم که پرسیده بودین این فراگیری برای قالب بلاگفا، کشور وبلاگ، وردپرس یا این که... میباشد؟

نه. این قالب یه قالب html می باشد و با هیچ سیستمی ست نمیشه. در آخر شما بایستی دست به عمل بشید و قالب رو با سیستم موردنظرتون همگام فرمایید.اینجانب تنها پباده سازی قالب رو فراگیری خواهم بخشید، و به علت اینکه با کد قالب‌های وبلاگدهی (بلاگفا و سرزمین وب لاگ و...) شناخت ندارم بعد از انتها این خصوصی، قالب رو برای سیستم مدیر محتوای وردپرس تبدیل خواهم کرد.

بسیار خب اکنون میریم سراغ یادگرفتن.

فهرست محتوای این نوشته ی علمی

گرافیک قالب
نصیب دور نما
نصیب سرصفحه (header)
گرافیک قالب
قالبی که برای این یادگرفتن در لحاظ گرفتم، یک قالب بلاگ فردی، سه ستونه می باشد، همت خواهم کرد که کل پروسه کاملا توضیح بدم، البته در شرایطی که در مرحله ای از فعالیت سوالی براتون پیش اومد در بخش ایده ها مطرح نمائید،

همان گونه که میدونید هر قالب از 4 نصیب اصلی ساخته شده :

سرصفحه (header)
ردیف‌های کناری(sidebar)
نصیب محتوا(content)
زیر نویس (footer)
که ولی هر بخش نیز به یکسری نصیب دیگر شده‌است، البته اصلی‌ترین نصیب‌های هر قالب این چهار نصیب میباشد. نخست تصاویر و فونت هایی که درین قالب استعمال خوا‌هیم کرد رو دانلود نمائید :

دانلود تصاویر و فونت ها
اکنون تصاویر را در فایل ی images مرتبط با قالب انتقال دهید و فونت‌ها رو نصب نمائید : بسیار خب کارمون را استارت میکنیم : نخستین پوشه psd که در گرد‌همایی پیشین تولید کردیم رو گشوده نمائید : از منوی view آیتم new guide رو تعیین فرمایید و طبق تصاویر پایین خط راهنما را ساخت فرمایید :و دوبارهدر این وضعیت با تولید خطوط راهنما فضایی که در اواسط جای دارد برابر با 1024px که پهنا استاندارد نمایشگرهای کامپیوتر میباشد.

نصیب بگراند
همان گونه که می بینید ما در بگراند از تصویر استعمال کردیم (pattern) برای اینکه در فتوشاپ تصویری را به pattern تبدیل کنیم شغل های ذیل رو انجام دهید 1. از تصاویری که دانلود کردید پوشه body-bg با فتوشاپ گشوده نمایید 2. از منوی edit مورد define pattern رو تعیین نمائید و ok رو بزنید تا تصویر به pattern تبدیل شود. 4. به پوشه قالب برگردید 3. بر روی لایه background دابل کلیک و ok فرمایید تا از موقعیت قفل بیرون شود، بعد مجدد بر روی لایه دابل کلیک نمائید تا پنجره blending optoins گشوده شود و استایل ذیل رو بهش به‌این

همانگونه که میبینید، تصویرمان به patternها بیشتر شده‌است آنرا تعیین نمایید بر روی ok کلیک نمایید تا استایلمان اعمال شود. درحال حاضر بر روی لایه کلیک راست نمائید و layer properties رو گزینش نمایید و اسم آن را به background تغییر‌و تحول و ok نمائید.

نصیب سرصفحه (header)
در آغاز از منوی layer آیتم new و آن‌گاه group رو تعیین فرمایید و اسم آن را header قرار دهید. 1. یک خط راهنمای تازه طبق تصویر ذیل ساخت فرمایید :2. ابزار rectangle tool رو تعیین فرمایید و طبق تصویر تحت یک مستطیل ساخت و آن را در نصیب بالای قالب تارنما قرار دهید

بعد استایل ذیل رو بهش به‌این

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۰:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شکل عصر آموزشی خویش را بفروشیم؟ا

طراحی سایت در مشهد

ورقه پایان زمان آموزشی مشابه به کاغذ بالا میباشد (برای پباده سازی بهتر صفحه ها عصر آموزشی خویش از یک تمپلیت مبلغی استعمال نمائید). این برگه به علم آموزان شما این قابلیت و امکان را میدهد که برنامه آموزشی خویش را پیدا نمایند، درس‌های آن را مرور نمایند و در عصر آموزشی دلخواهشان نام نویسی نمایند.
LearnPress چند قابلیت و امکان هم دارااست که برای به کار گیری از آن ها بایستی هزینه پرداخت فرمایید. این قابلیت و امکان‌ها مشتمل بر پشتیبانی از اشکال گوناگون محتوای آموزشی، یکدست سازی با برگه پرداخت برای قبول کارت‌های پرداخت اعتباری، یک پارچه سازی با ووکامرس و غیره میباشد.
به چه شکل عصر آموزشی خویش را بفروشیم؟اینک که تولید زمان آموزشی بی نقص شد، می توانید آن را تبلیغ فرمائید و به فروش برسانید. البته پیش از استارت به فروش، یک تمپلیت وردپرس را که با LearnPress سازگار میباشد، تعیین فرمایید. در‌حالتی که از یک تمپلیت وردپرس آموزشی که برای به کار گیری در LearnPress سئو گردیده استعمال فرمایید، صفحه ها دروس و عصر‌های آموزشی، بسیار زیباتر و فن‌ای‌خیس به لحاظ می‌رسند.
تحت عنوان نکات انتها به حافظه داشته باشید که اشخاص سوای ادله محتوای تهیه و تنظیم گردیده در زمان‌های شمارا خریداری نمیکنند. بلکه شما می بایست برای ارتقاء زمان خویش و مدیر ترافیک در زمان آموزشی خویش دشوار فعالیت نمائید.
برای افزایش زمان آنلاین خویش از لیست ایمیلی به کار گیری نمائید.با بقیه بلاگ نویسان در رابطه باشید و برای رواج و تبلیغ زمان آموزشی خویش از کمپین‌های وب لاگ نویسی به کارگیری نمائید.گفتمان پادکستی انجام دهید.ویدئو صحیح نمائید و در یوتیوب به اشتراک بگذارید.از کمپین‌های تبلیغاتی در فیسبوک امداد بگیرید.همان گونه که در‌این فراگیری با هم مرور کردیم، تولید و فعال سازی یک سیستم آموزشی آنلاین سهل میباشد. بخش اختلال، رواج و جذب علم آموز و مخاطب میباشد. در فیض، مشابه به هر کسب و عمل دیگری، شما بایستی برای سودآوری بیش تر مشقت بار کارایی فرمایید و زیرا از یک اپلیکیشن مجانی به کارگیری می کنید، خوب میباشد که برای جذب سریع‌خیس علم آموز، بخشی از سرمایه خویش را صرف تبلیغات یا این که عضو شدن در کمپین‌های وب لاگ نویسی فرمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۹:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشنی با محبوبیت مانا

طراحی اپلیکیشن در مشهد آپ دیت رسانی منظم برای کردار اپلیکیشنی با محبوبیت مانا شما تهیدست توسعه و گسترش و آپ تو دیت رسانی مداوم و حفظ سرور هستید . اطمینان نتیجه ها نمایید که محتوای شما از اطلاعات آپدیت و دارای رابطه تنظیم گردیده باشد . اپلیکیشن خویش را با ویژگی‌های ثابت و نو آپدیت رسانی فرمائید . صرفا اپلیکیشن‌هایی که به صورت منظم آپدیت رسانی میگردند پیشرفت خواهند کرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
برای اخلاق یک اپلیکیشن مطلوب چه مواقعی را می بایست رعایت کنید؟ | تبلیغات تلفن همدم عدد ابزارهای ارتباطی و دریافت بازخوردها برای همگی یوزرها در دسترس باشید . ابزاری برای رابطه متقابل با قابلیت و امکان ارسال پیشنهادات، جایگاه‌بندی و آنالیز اپلیکیشن خویش ایجاد فرمائید . تا آنجا که می­‌توانید امکان برقراری رابطه مشتریان با خویش را لبریز سرعت و راحت فرمایید .


برای خوی یک اپلیکیشن مطلوب چه مواقعی را می بایست رعایت کنید؟ | تبلیغات گوشی تلفن یاور عدد گزینه هایی برای شخصی سازی در جایی که امکانش میباشد از این ویژگی استفاده فرمائید . شخصی‌سازی سوای شک وتردید برای تمامی دوست داشتنی میباشد . هنگامی که قرار میباشد از بین یک سری اپلیکیشن شبیه تعیین انجام گیرد، اپلیکیشنی که قابلیت تغییر‌و تحول در تنظیمات، فونت، رنگ و سایز را در لحاظ گرفته باشد چیره عرصه میباشد . اذن دهید که یوزرها ظاهر و کارکرد اپلیکیشن را خویش تعیین نمایند . احساسات مثبت نسبت به اپلیکیشن شما کفه میزان را به نفعتان پایین میاورد .
برای کردار یک اپلیکیشن مطلوب چه مواردی را باید رعایت کنید؟ | تبلیغات تلفن یار عدد کاوش یک سیستم جستجوی مستقیم و فیلترهای یگانه را در نظر بگیرید . مسائلی که هنگام تکثیر محتوای پیچیده اپلیکیشن ایجاد می‌شود را کاوش نمائید . فراموش نکنید که دسترسی سرعت بالا و سهل وآسان به هر کاغذ و سرویس ایجاد فرمایید .
برای خوی و خوی یک اپلیکیشن مناسب چه مواقعی را باید رعایت کنید؟ | تبلیغات تلفن یاروهمدم عدد تجزیه و تحلیل این ویژگی همچون نفس کشیدن ضروری و لازم میباشد . این ویژگی این امکان را به شما می‌دهد تا با پیگیری خوی کاربران اطلاعات جامع و کاملی از آن‌ها بدست آورید . از این شیوه می توانید مقدار موفقیت اپلیکیشن خویش را اکانت و کتاب کنید . متوجه خواهید شد که در هنگام توسعه و گسترش اپلیکیشن خویش چه مواقعی را می بایست در لحاظ بگیرید .
برای خوی یک اپلیکیشن مناسب چه مواقعی را بایستی رعایت کنید؟ | تبلیغات تلفن همراه عدد شبکه های اجتماعی اشتراک‌گذاری را به یک رویکرد ریلکس و درگیر کننده برای اشخاص تبدیل کنید تا با شما بخش اعظم آشنا شوند، یا محتوای خویش را در شبکه‌های اجتماعی تکثیر دهید و یا این که امکان تثبیت‌اسم کاربران را با دو کلیک بی آلایش قابلیت پذیرکنید . یوزرها تجهیزات ویژه‌ای را از شما انتظار دارا هستند که بایستی آن‌ها‌را برآورده نمایید . می بایست به سیرتکامل ای فعالیت نمایید که کاربران به اپلیکیشن شما علاقمند شوند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۲:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)