مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

آشنایی با فریم ورک قاب ورک

آشنایی
با فریم ورک قاب ورک تیم ای هست از مفاهیم، کاربردها و شاخص ها که جهت حل بعضی خلل ها کدنویسی در فضای وب کاربرد داراست . ولی با مطالعه ساختار یک قاب ورک و استعمال بی واسطه از آن در پروژه، می بضاعت و توان با رویه حل های مختلفی برای بحران های برنامه نویسی و اسکریپتینگ آشنا شد . قاب ورک در حوزه برنامه نویسی وب مانند یک کتابخانه در بقیه لهجه های برنامه نویسی هست اما گسترده خیس و کاربردی تر .

طراحی سایت در مشهد

در دنیای طراحی وب سایت ، کادر ورک فایلی دربردارنده تیم کدها و اسکریپت ها در زبان های گوناگون توسعه و گسترش وب وب سایت از گزاره HTML , CSS , JS , PHP , … هست که می توان از آن ها جهت حل برخی خلل ها توسعه وب وب سایت منفعت برد یا این که حتی یک اینترنت تارنما را با کمک آن ها منش اندازی کرد .

اشکال
قاب ورک کادر ورک ها دو نوع هستند: فریم ورک های توسعه Back-end و فریم ورک های بسط Front-end اینترنت وبسایت .

فریم ورک های مربوط به توسعه Front-end: فریم ورک های front-end اصولا از بسته هایی دربرگیرنده فولدر های ساختاری و فولدرهای حاوی کدهای استاندارد شده تشکیل گردیده اند . اجزاء آن معمولا مشتمل بر منشا کد CSS برای ایجاد یک گرید، تعریف استایل های تایپوگرافی برای عناصر HTML، ارائه رویکرد حل هایی برای اسکریپت هایی که در بروزرها پشتیبانی نمی شوند و ایجاد کلاس های استاندارد جهت به کارگیری در استایل دادن به اجزاء واسط کاربری می باشد .

تکنیک های پباده سازی وب سایت ریسپانسیو – که در آن گسترش دهنده اینترنت سایت، تارنما را اصطلاحا تلفن همراه فرندلی می کند- خیلی افزایش داشته و بسط دهندگان جهت راحتی عمل یک خصوصی کادر ورک ریسپانسیو درست کرده اند و عمل پباده سازی وبسایت ریسپانسیو با فایده گیری از این قاب ورک ها خیلی ساده تر از پیش گردیده هست .

قاب
ورک های گویش برنامه نویسی PHP Laravel
Phalcon
Symphony
Yii
Codelgniter
CakePHP
Kohana
FuelPHP
میکرو
کادر ورک PHP Flight
Sliex
Limonade
Slim
قاب
ورک های زبان برنامه نویسی Ruby Ruby
on Rails Lotus
Rack
Sinatra
Padrino
Cuba
Scorched
Grape


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۵:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا همگی ی مشاغل نیاز به طراحی اینترنت وبسایت دارند؟

چرا
همگی ی مشاغل نیاز به طراحی اینترنت وبسایت دارند؟ tarahi

با دقت به ارتقاء کاربرانی که از وب به جستجو جنس و سرویس ها قضیه نیاز خود می باشند . برای کمپانی ها داشتن یک وبسایت به موردی تحمیلی تبدیل گردیده می باشد و در صورتی که شرکت ها از این حوزه غافل بمانند مشتریان فراوانی را مشخصا از دست خواهند اعطا کرد .

پباده سازی
وب وب سایت با محاسبه بخشی وضعیت فعلی سایت در‌صورتی‌که شما در هم اکنون حاضر اینترنت سایتی دارید، در تراز اولیه طراح فن ای به این تامل می نماید که چرا اینترنت تارنما شما تا کنون بازدهی موضوع نظر را نداشته است . برای ارزیابی این سوال مطرح گردیده شما می توانید با نرم افزارهای آمارگیر بازدید وب وب سایت ، آنالیزی از داده هایی که می توانند در بهبود اینترنت سایت شما کمکی کنند ،انجام داد .

 طراحی سایت در مشهد

پباده سازی
تارنما پس از نظارت طراحی تارنما فن ای در تعامل با کسب و کارها، هر چه بیشتر از روند فروش در کسب و عمل شما بدانند، درنتیجه رابطه بهتری با بازدیدکننده های وبسایت خواهند داشت و در حق تقدم بندی محتوای اینترنت سایت هم یاری قابل توجه ای خواهد کرد . بدون آشنایی و تعامل با کسب وکارهای تخصصی، روند طراحی وب سایت رویکرد رسیدن به هدف ها را به سختی طی خواهد کرد .

طراحی اینترنت وب سایت شرکتی •
پباده سازی وب تارنما شخصی •
طراحی وب سایت مدرسه •
طراحی وب وبسایت کارخانه •
طراحی وب وب سایت فروشگاه اینترنتی •
پباده سازی اینترنت تارنما هتل •
پباده سازی اینترنت وبسایت رستوران •
طراحی وب سایت پزشکی •
طراحی اینترنت سایت دکوراسیون •
سئو و با صرفه سازی وب

برنامه
ریزی طراحی گرافیک سایت صفحات وب و محتوای وبسایت شما باید به جور ای باشد که به کار گیری و کاربری آن راحت و روان رخ گیرد . گرافیک یک اینترنت سایت مهم‌ترین بخشی از سایت است که می تواند آتی اینترنت وبسایت شما را رقم بزند .


سیستم
مدیر اینترنت سایت بر پایه نیاز ، سیستم رئیس و سیستم های رئیس محتوا برای شما آماده می شود و ماژول ها و نیازهای شما کد نویسی و فراهم استعمال می شود . برای طراحی فن ای تارنما از پایانی و به روز ترین استانداردهای کدنویسی در طراحی تارنما به کار گیری می شود .بطوری که وب وبسایت ها با تمامی دستگاه های گوشی و تبلت و هر مقدار ورقه نمایش امکان سازگاری داشته باشند (طراحی ریسپانسیو) . در این تراز یک عدد از نکات دوچندان اصلی کدنویسی می بایست با صرفه سازی شده برای موتورهای جستجوگر باشد که توی بخش سئو و جستجو وبسایت شما موثر باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

10 ویژگی اضطراری یک سایت فروشگاه اینترنتی

10
ویژگی اضطراری یک فروشگاه اینترنتی امکانات
فروشگاه اینترنتی چیره چیست؟ در این مقاله ویژگی هایی را که به بهبود قابلیت­ها و سوددهی اینترنت سایت فروشگاهی شما امداد می کنند را آنالیز می کنیم; شما با مطالعه این موارد آمادگی واجب برای ایجاد و مدیریت دکان خودتان را خواهید داشت . در صورتی که نیاز به مشاوره مجانی داشتید با ما تماس بگیرید .

طراحی سایت در مشهد

جهت شناخت با مفاهیم اینترنت سایت اینترنتی می توانید مطلب ی دکان اینترنتی را مطالعه کنید .

1-
لوگوی مطلوب و گویا
یک علامت مطلوب و واضح، نظیر یک کارت ویزیت هم برای کسب و کارهای کوچک و هم برای برندهای تعالی ضروری هست . در خرید آنلاین، لوگو یک نشانه اعتماد و عنصر اطمینان بخش برای کمپانی یا اداره می باشد . برای مارک های معروف، صرفا با یک لوگوی شناخته گردیده ، یک اینترنت تارنما با یک سری عکس و فیلم قشنگ و یک دکمه ی خرید کافی هست . دقت فرمائید دوران متعددی صرف انتخاب لوگو نکنید . در صورتی‌که در بازه زمانی کم کسب و عمل شما گرفت می توانید حتی لوگوی خویش را تغییر تحول دهید و ایراد خاصی هم پیش نمی آید .
نکته مهم این می‌باشد که تنها لوگوی خیلی بد انتخاب نکنید!
SonyAdidas

2-
تخفیف، هدیه و ارسال رایگان
کاربران معمولا پرسرعت تصمیم می گیرند که آیا یک وب وبسایت را دوست دارا‌هستند یا خیر . به همین عامل یک وب وب سایت فروشگاهی می بایست عشق مشتری را در همان لحظه های ابتدایی ورودش به سایت جلب کند، در غیر این چهره یوزرها وب تارنما های با ورقه ی نخستین جالبتری را برای خرید گزینش خواهند کرد . هیچ چیز به اندازه ی تخیف ویژه در برگه نخستین دقت مشتری را جلب نمی کند .
بخش اعظمی از مردم در دوره های تخفیف و فروش ویژه، فارغ از اندیشه کردن خرید می کنند و هر چیزی را چه بسا درصورتی که نیاز نداشته باشند تنها به این علت که تخفیف دارااست می خرند!
بعضی از مشتریان با ارسال مجانی جذب می شوند و بعضا با ارسال هدیه . بدین ترتیب تخفیف و فروش ویژه معمولا او‌لین چیزی میباشد که خریداران در وب تارنما ها به دنبال آن میباشند . وعده ی هدیه و تخفیف باعث تحریک مشتریان به خرید می شود . بدین ترتیب وضعیت اطلاع رسانی های تخفیف و بنرهای دیدنی در بالاترین نصیب برگه با اهمیت یک وب سایت فروشگاهی پیشنهاد می شود .

حمل و نقل بدون پول هم برای تعداد زیادی از مشتریان با اهمیت می باشد . یک فروشگاه اینترنتی برای تمام مردمان نقاط متفاوت است و تنها یک بازار محلی نیست، بنابراین باید هزینه حمل و نقل را به رخ حساب هایش بیش تر کند . اکثری از فروشگاه ها برای جلوگیری از هزینه های حمل و نقل بیجا، معمولا یک بها دست‌کم را به عنوان هزینه حمل و نقل تهیه می نمایند به طوری که برای خریداران، خرید از خرده فروش های گرانقدر یا این که فروشگاه های آنلاین سود یکسانی دارااست . بنابراین حمل و نقل بدون‌پول در حاشیه قرار دارد و افزودن هزینه حمل و نقل به صورت حساب دلیل بازدارنده ای برای خریداران محسوب نمی شود . علاوه براین خرید اجناس به فیس اینترنتی حتی فارغ از تخفیف ممکن هست ارزان تر از خرید از مغازه های و بوتیک ها باشد . به همین استدلال می‌باشد که حداقل هزینه حمل و نقل قابل قبول میباشد .

 

eToys


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وبسایت تعاملی و تشویق

طراحی
وبسایت تعاملی و تشویق استفاده کننده به تعامل تعاملات استفاده کننده به طور فزاینده ای محبوب شده می‌باشد و رو به ارتقا میباشد . مصرف کنندگان مقطع بیشتری را در پباده سازی وب سایت ریسپانسیو که از خصوصیت های تعاملی استفاده کننده استعمال می کنند، سپری می نمایند . این پروسه در پباده سازی UX، مشتریانی که از پرداختن برهه زمانی خویش در تعاملات پیشرفته خودداری می کنند، بازخورد می نماید .

طراحی سایت در مشهد

گرچه مشتریان و مجموعه خودشان مایلند این خصوصیت های دیدنی مثل را داشته باشند و تجربه نمایند . پیش بینی گروه طراح وب ما برای این سال این می‌باشد که فرایندهای توسعه خود کار ظواهر شوند و امید‌واریم هزینه را برای مشتریانی که می خواهند ویژگی های منحصربه‌فرد به شخص و تعاملی در سایت های خویش را می خواهند، کاهش یابد .

یک مثال خوب از تعامل کاربر را می توان در Cocainenomics از وال استریت ژورنال تحلیل کرد . این دسته پباده سازی تارنما نه تنها استعداد طراحی بصری را نشان می دهد بلکه بازه زمانی وب سایت را در کاغذ و آگاهی از اسم تجاری برای مخاطبان افزایش می دهد .

به کار گیری
از تجربه کاربری با خطوط مورب در سال های گذشته، ما شاهد فرآیند استفاده از خطوط مستقیم و افقی برای انقطاع کردن بخش ها در صفحات وب وب سایت بوده ایم . پس از انجام برخی پژوهش ها UX در این زمینه، مجموعه ما کشف کرده می‌باشد که به کار گیری از پباده سازی با خط مورب خیر تنها از لحاظ بصری جذاب تراست، بلکه جهت چشم انداز کاربر را برای دنبال کردن کاغذ یا اشاره به یک تماس به عمل تولید می نماید . با استعمال از طراحی مورب در طرح های شما ،حرکت یوزرها را در کل وبسایت شما فزایش می دهد، به همین استدلال TaxiNet این روند را در وب تارنما خویش اجرا می نماید .

به کارگیری
از کارتن های وابسته به پیمایش صفحات روند دیدنی دیگری که پباده سازی وب سایت که محبوبیت بیشتری داراست وما متوجه آن شده ایم . این گونه پباده سازی سایت نه تنها استعداد پباده سازی بصری و مهارت های توسعه و گسترش ی سمت کاربر را نشان می دهد، بلکه دوران اینترنت وب سایت را در برگه و تعامل استفاده کننده را ارتقاء می دهد . اینترنت وب سایت ایگور این فعالیت را با تشویق کاربران به تکان در کاغذ و یا با از کلیک انجام داده میباشد . اینچنین کاربر تمام خط خدمات آنان را ملاحظه کنید . تا هنگامی که برنامه کودکان هاشما را از اهدافتان دور نکند و یا کاربران را منگ نکنند، این پروسه طراحی وب می تواند یک رویکرد مضاعف اثر گذار برای تبدیل بازدیدکنندگان تارنما به کاربران وبسایت باشد .

به کارگیری
از رنگ ها در برندسازی یک روند طراحی وبسایت که شما دوست دارید، یک نگاه به برند در تعدادی رنگ هست . شرکت هایی نظیر Camden Town Brewery در هم اکنون جنبش به سوی طراحی سایت این چنینی می‌باشند که براساس کاغذ یا این که فرآورده مارکدار هستند . طریق ای که کاربر با فرآورده یا این که صفحات ارتباط برقرار می نماید را تغییر تحول می دهد . این طراحی وب سایت به طور ناخودآگاه به استفاده کننده کمک می کند تا با یاری سایت در سایت شما حرکت کند و مال یک برگه یا خدماتی که آنها می دهند، پیدا کنند . این قضیه تنها بر اساس نشانه های رنگ بصری هست .

اضافه کردن
عمق عمده به طراحی طراحان ما در تارنما پیام آهنگ از سایه های افتاده و رنگ های گوناگون برای بیش تر کردن عمق و ارائه وب سایت مرکزی و پیچیده تر استعمال کرده اند . ما در شرکت یقین داریم که تولید طرح های مسطحی که به نظر می رسد سه بعدی هستند، سبب می شود تا آن‌ها از حیث بصری جالب تر شوند . یک پباده سازی وب سایت فن ای برخی تایم ها یوزرها را به گام بعدی روند فروش جهت دهی می کند . بعضی از رایج ترین تکنیک ها برای طولانی تر کردن عمق بخش اعظم به طرح های اینترنت تارنما مشتمل بر به کار گیری از سایه افتاده، شیب یا طرح های رنگی دوتایی می‌باشد .

عنوان ها
والا و قابل دقت به نظر می‌رسد که کاربران در جامعه فتوشاپ ما برهه زمانی کمتری برای صرف کردن در وب سایت ها دارا هستند . با به کار گیری از جمله ها با عنا وین گرانقدر و جسورانه و پیام کوتاه، برای جذب مخاطبان پر سرعت و سریعتر برای تبدیل آن‌ها به مشتری می‌باشد . مقدار عمده این تگ های عنوان معمولا با پایین نوشته بخش اعظم کوچک می شود .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۱:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای داشتن یک اینترنت وب سایت از کجا می بایست شروع کنم؟

برای
داشتن یک اینترنت وب سایت از کجا می بایست شروع کنم؟ آغاز اینترنت سایت" alt="شروع پباده سازی وب سایت" style="border:none;"/> چنانچه شما تصمیم گرفته باشید تا سایتی فردی یا شرکتی برای خویش داشته باشید، پیش از هر چیز و هر اقدامی، لحظه ای درنگ کرده و در رابطه محاسن و معایب این ایده با خویش یه خرده تاءمل فرمائید .

طراحی سایت در مشهد
از خودتان سئوالات تحت را بپرسید و سعی نمائید جوابی قانع کننده به آن‌ها بدهید: چرا
نیاز به وب وبسایت دارم؟ محاسن
داشتن یک وب وب سایت برای اینجانب چیست؟ معایب
داشتن یک اینترنت وبسایت برای من چیست؟ چه
اندازه می خواهم برای اینکار هزینه نمایم؟ آیا
انگیزه من از داشتن وب سایت، هدفی بلند بازه زمانی می‌باشد یک فقط هدفی کوتاه مدت؟ تارنما
اینجانب از کدام نوع است؟ شخصی، فروشگاهی، شرکتی، سازمانی، و یا این که اجتماعی؟ آیا
اینجانب وقت کافی برای رئیس کردن یک سایت را دارم؟ آیا
در سایت من، بازدید کنندگان می توانند لحاظ دهند و یا سیستم تصویب نامی وجود دارد؟ چه
برنامه ای را برای وب سایتم در لحاظ گرفته ام؟ آیا
دوست دارید وب وب سایت تان همانند دیگر وب سایت ها باشد یا این که چیزی گوناگون از دیگر اینترنت وبسایت ها؟ آیا
محتوا و متون اینترنت وبسایت من، فراهم هستند؟ آیا
می دانم چه بخش هایی برای این اینترنت تارنما مسئله نیاز است؟ حدس
می زنید پس از 1 ماه، 6 ماه، و 1 سال، چندین بازدید کننده در روز خواهید داشت؟ اینها گوشه ای از سئوالاتی می‌باشند که شما پیش از هر کاری می بایست به آنان جواب دهید . چنانچه نتوانید پاسخ قابل قبولی را برای سوال ها تان بدست آورید توصیه ما به شما آن می باشد که سراغ طراحان وب وبسایت نروید . چون اینکار فقط باعث به اتلاف زمانی و اقتصادی برای شما خواهد شد .

اطمینان حاصل فرمائید که پیش از آنکه با طراح وب سایتی تماس بگیرید، متون اینترنت وبسایت تان فراهم می‌باشند و شما به اندازه کافی، بر روی بخشهای مختلف سایت تان اندیشه کرده اید . راز در گمی در این موارد، چیزی عمده از اتلاف هزینه و وقت برای شما به ارمغان نخواهد آورد .

من
جواب کلیه سوال های را دارم، حال چه کنم؟ چنانچه شما، جواب تمامی سوال های فوق را در پیش خویش دارید، در اینصورت می توانید با طراحان وب سایت تماس بر قرار نمائید و اطمینان ما به شما این می باشد که در این حالت، بیشترین سود هنگامی و اقتصادی، نصیب شما خواهد شد . پاراگراف پایان در این خصوص اینکه، توشه کج به منزل نمی برسد . برای داشتن اینترنت سایتی که برای شما بطور موثر عمل کند، می بایست در مقدمه آن را برای خود تعریف فرمائید تا بتوانید آن را از طراح اینترنت وب سایت تان بخواهید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تنظیم ساعت برای کمپین های موجود در Google adwords

در پباده سازی وب وبسایت در اکثر مورد ها این اختلال به وجود می آید که شما یکسری باکس دارید که هم میزان میباشند و فقط یک عدد از این باکس ها متن هایش از سایر عمده میباشد . در این مواقع این نقص‌ پیش می آید که نمای کلی وب تارنما شما به برهان اندازه بیش از حد به عبارتی جعبه بهم میریزد .

طراحی سایت در مشهد

برای رفع این ایراد می بضاعت از css3 استفاده کرد .

کد ذیل را در لحاظ بگیرید .

class="nowrap-cms">شرکت پباده سازی سایت cms iran

اکنون css پایین را به کدهای css خویش طولانی تر کنید .

.nowrap-cms{

white-space:
nowrap;
overflow:
hidden;
text-overflow:
ellipsis;
}

1- به جای div تگ های دیگری نیز می توانید به عمل ببرید مثل h1,h2,h3,h4, . .,p, . . .

2- تگی که نوشته داخل آن قرار می گیرد به طبع باید width داشته باشد به طور نمونه width:100px این فعالیت برای آن هست که در صورتیکه متن از 100px عمده شود به سه نقطه محدود شود .

3- به تگی که در آن نوشته قرار دارد می توانید برای صفحه آرایی css های دلخواه خودتان را بیشتر نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت

طراحی
وب سایت تهران در‌صورتی‌که در گوگل به جستجوی این عبارت بپردازید ، لیستی از شرکت های طراحی تارنما را مشاهده خواهید کرد که در این فن سرگرم به کار می باشند ، ولی به چه شکل می توان فهمید بهترین کمپانی طراحی وبسایت در تهران کدام است؟ این سوال یکی از دغدغه های تمام کاربرانی هست که به دنبال شرکت طراحی وبسایت فن ای در تهران می گردند ، بدین ترتیب در این مطلب قصد داریم به عنوان کردن آیتم هایی بپردازیم که می تواند شما را در گزینش بهترین کمپانی طراحی وب سایت در تهران یاری دهد .

طراحی سایت در مشهد

اعتنا
به مثال کارهای کمپانی طراحی سایت :
سفارش می کنیم مقدمه مطلقا به ورقه نمونه کارهای شرکت نگاهی بندازید ، تعداد و کمیت مثال کارها اگر چه در نگاه اولیه تاثیر گذار می باشد ولی کیفیت صحبت نخستین را می زند ، پس توصیه می کنیم چند از مثال کارها و سایت های کمپانی را گشوده نمایید و بصورت عمیق تری به آنالیز آنها بپردازید ، تولید 10 سایت وردپرس با قالب های متنوع نهایتا 1 روز مقطع می پیروزی در حالیکه کدنویسی و تولید سایت اختصاصی از صفر ممکن می‌باشد ماه ها و یا گاها سال ها بازه زمانی برده باشد ، بدین ترتیب ارزش یک تارنما منحصر به فرد با یک فراهم به هیچ عنوان برابر نمی باشد .

پباده سازی
ظواهر اینترنت وبسایت کمپانی :
یک عدد از مهم‌ترین دست اندرکاران تعیین کننده در تعیین بهترین شرکت پباده سازی تارنما ، اعتنا به قالب سایت خویش شرکت میباشد ، صرف حیث از زیبایی ، سفارش می کنیم به چینش سایت ، آراسته بودن نصیب های گوناگون سایت ، هماهنگی بصری تارنما و . . . توجه نمایید ، شرکتی که سایت قابل قبولی برای خویش نداشته باشد ، بعید است بتواند وب سایت قابل قبولی برای شما تولید کند .

فاکتور
های کمپانی برای اعلام قیمت :
در صورتیکه چه ملاک اعلام بها در شرکت های گوناگون متعدد می باشد و معمولا هر شرکتی اصول خودش را برای اعلام ارزش دارد ، اما مطمئنا این اصول باید منطقی باشند ، کمپانی های پباده سازی تارنما مطرح تهران ، معمولا با توجه به میزان پیچیدگی وب سایت ، تکنولوژی های قضیه نیاز پروژه ، بازه و تعداد اشخاص زمینه نیاز برای انجام پروژه بها می دهند ، در حالی که اشخاص و کمپانی های نامعتبر ، با دقت به تراز مالی و اعتبار مشتری ، اندازه درآمد تخمینی مشتری از پروژه و موردها بیشمار دیگری از این دست به اعلام ارزش می پردازند . پس توصیه می کنیم پس از گزینش شرکت پباده سازی سایت مناسب در تهران ، به طبع از فرایند انتخاب ارزش نیز اطلاع پیدا کنید .

شیوه
پشتیبانی شرکت طراحی وبسایت :
یکی از عواملی که منجر موفقیت و یا این که ناکامی بسیاری از پروژه های پباده سازی سایت شده میباشد ، نوع پشتیبانی کمپانی پباده سازی وبسایت پس از تحویل پروژه می باشد ، انعطاف و سرعت شرکت طراحی وبسایت گزینش شده برای حل مشکلات و یا این که اعمال تغییرات در آینده ، نقش مهم در موفقیت پروژه شما دارد پس خوبتر هست علاوه بر تیتر کردن این مورد ها در قرارداد پباده سازی سایت ، به طبع از جور پشتیانی کمپانی داده ها کافی بدست بیاورید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

PHP دارای توسعه دهندگان بزرگ

امروزه دو عامل اصلی پشتیبانی و بروزرسانی نقشی پر رنگ در موفقیت و یا عدم موفقیت یک زبان برنامه نویسی دارند. در دنیای کامپیوتر و اینترنت، هر تکنولوژی باید بتواند ویژگی ها و قابلیت هایی را برای کاربرهای خود فراهم آورد تا بتواند نظر و اعتماد آنان را به خود جلب کند. انجمن بزرگی که زبان برنامه نویسی PHP را پشتیبانی می کند و توسعه می دهد بر این اساس همیشه در تلاش است که کدنویسی با این زبان برنامه نویسی را برای کاربرهای خود ساده تر و لذت بخش تر کند. پشتیبانی عالی و بروزرسانی های زبان PHP یکی از عوامل اصلی محبوبیت این زبان به شمار می آید.

 طراحی سایت در مشهد

PHP دامنه کاربرد وسیعی در حوزه وب دارد
 

 

در دنیای وب ، زبان برنامه‌ نویسی PHP نقشی کلیدی و اساسی را بازی می کند. بر اساس آمار رسمی سایت W3Techs تا سال 2018 حدود 83.1% از سایت های جهان بر پایه PHP راه اندازی شده اند. از طرفی دیگر سیستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس ، جوملا ، دروپال و... با استفاده از زبان PHP ساخته شده اند که در بین آن ها وردپرس به تنهایی 32% از سهم سایت های جهان را شامل می شود. همچنین جالب است که بدانید بر اساس آمار سایت رسمی PHP اعلام شده است که از زبان PHP در بیش از 240 میلیون وب سایت تاکنون استفاده شده است.

زبان PHP در توسعه و ایجاد سایت های بزرگی مانند فیسبوک ، ویکی پدیا ، یاهو و... نقش داشته است و صاحب برترین فریمورک های توسـعه وب از جمله لاراول ، سیمفونی ، کد ایگنایتر و... است. این عامل نشان دهنده این است که دامنه کاربرد PHP در حوزه وب بسیار زیاد و فراگیر است. بنابراین با آموزش زبان PHP می توانید ابزارهای مبتنی بر PHP را سریعتر یاد بگیرید و آن ها را با توجه به نیازهای کاربری خود توسعه دهید.

 

PHP مولتی پاردایم است (Multi Paradigm)
 

 

یکی دیگر از نقاط قوت زبان PHP مولتی پارادایم بودن است. اما قبل از آن که در مورد مزیت های این ویژگی از زبان PHP صحبت کنیم باید بدانید که پارادایم یعنی چه؟

 

info نکته :
 

پارادایم به روش های متفاوت در فرآیند برنامه‌نویسی به منظور پیدا کردن بهترین شیوه برای انجام عملیات و کار خاصی می گویند. هر زبان برنامه نویسی می تواند از یک یا چند پارادایم یا روش برنامه نویسی پشتیبانی کند.

 
 

 

تفاوت شی گرایی با رویه ای
 

برای مثال برنامه های نوشته شده با زبان PHP می توانند کاملا به صورت رویه ای (Procedural) باشند و یا کاملا منطبق بر روش شی گرایی (Object Oriented) پیاده سازی شوند. نکته قابل توجه در اینجا این است که این دو روش در تضاد کامل با یکدیگر می باشند. البته این امکان وجود دارد که بخشی از یک برنامه به صورت رویه ای نوشته شود و بخش دیگر آن به صورت شی گرا باشد. نحوه  نوشتن و انتخاب پارادایم یا روش برنامه نویسی کاملا بر عهده شما است.

در برنامه نویسی رویه ای عملیات های نوشته شده یک به یک از بالا به پایین و به ترتیب اجرا می شوند تا در نهایت برنامه به صورت کامل اجرا شود. همانطور که در بخش قبل از راهنمای جامع PHP اشاره شده بود، از نسخه 5 به بعد PHP ویژگی شی گرایی به این زبان اضافه شد. شی گرایی در برنامه نویسی می تواند مشکلات زیادی را برای شما حل کند و باعث ساده تر شدن فرآیند کدنویسی شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۰:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

import و export کردن دیتابیس

import
و export کردن دیتابیس در phpmyadmin در مطلب قبلی آموزش import و export کردن دیتابیس بوسیله php را ارسال کردیم . در این مقاله رویه آسان دیگری فراگیری داده ایم . در این مطلب این کار را به وسیله phpmyadmin انجام می دهیم .

طراحی سایت در مشهد

طریق import و export کردن دیتابیس در پی اچ پی مای ادمین1 .شیوه
دسترسی به phpmyadmin :
الف
: روش دسترسی به phpmyadmin در صورتی که کنترل پنل سی پنل باشد :
در صورتی که از در دست گرفتن پنل هاست سی پنل استفاده می کنید آغاز وارد پنل خود شوید و از نصیب Databases روی گزینه phpMyAdmin کلیک فرمائید .

در سی پنل لاگین به phpmyadmin مداد هست و نیازی به وارد کردن رمز دیتابیس نمیباشد .

ب
: طریق دسترسی به phpmyadmin در صورتی که کنترل پنل دایرکت ادمین باشد :
پس از ورود به دایرکت ادمین از نصیب روی گزینه MySQL Management کلیک نمائید . آن گاه روی آیتم phpMyAdmin کلیک فرمایید . همچنین با وارد کردن آی پی سرور و بعد از آن phpmyadmin می توانید فارغ از نیاز به ورود به پنل دایرکت ادمین وارد شوید . مثال : aaa .aaa .aaa/phpmyadmin

توجه داشته باشید در دایرکت ادمین ورود نام کاربری و راز دیتابیس الزامی هست .

ج
: طرز دسترسی به phpmyadmin در صورتی که پنلی روی سرور نصب نباشد :
اگر هیچ پنلی روی سرور شما نصب نشده می‌باشد و فقط قابل انعطاف افزار phpmyadmin را نصب کرده اید می توانید با وارد کردن نشانی آن وارد گردید . معمولا آی پی . بعد phpmyadmin می‌باشد مثال : aaa .aaa .aaa/phpmyadmin

 

طریق
export کردن دیتابیس در phpmyadmin :
بعد از ورود به phpmyadmin مانند تصویر پایین از سمت چپ کاغذ ابتدا دیتابیس خویش را گزینش نمایید .

روش
export کردن دیتابیس در پی اچ پی مای ادمین
پس از کلیک روی دیتابیس موضوع نظر در بالای ورقه روی گزینه Export کلیک فرمایید .

Export
Method :
به دو رویکرد Quick و Custom می‌باشد . در راه و روش Quick از تمام جداول دیتابیس خروجی می گیرید و در رویکرد Custom می توانید از جداول موضوع نیاز خود خروجی بگیرید .

همینطور پیکربندی دیگری در این قسمت وجود دارااست .

Format را SQL گزینش کنید و روی آیتم Go کلیک نمایید . پوشه را دانلود نمائید .

 

طریق
import کردن دیتابیس در phpmyadmin :
آغاز می بایست دیتابیس را ساخت نمایید . ( سی پنل – دایرکت ادمین) و آنگاه به phpmyadmin وارد شوید .

آن‌گاه از ورود به phpmyadmin مثل تصویر تحت از سمت چپ ورقه ابتدا دیتابیس خویش را تعیین کنید .

روش
import کردن دیتابیس در پی اچ پی مای ادمین
آنگاه روی گزینه import کلیک کنید و در قسمت Browse your computer پوشه دیتابیس را انتخاب فرمایید .

Character set of the file را روی utf-8 قرار دهید و روی آیتم Go کلیک فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۷:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۱۲ باور غلط درباره برنامه نویسی که باید آنها را فراموش کرد

برنامه نویسی، با گذر بازه زمانی در درحال حاضر پیشرفت و مبدل شدن به یک عدد از پر اهمیت ترین شاخه های تخصصی می باشد . امروزه کامپیوترها بخش دارای اهمیت و بزرگی از معاش ما را تشکیل داده‌اند به‌ طوری‌ که در انجام اکثری از مشکلات روزمره به داد ما رسیده‌اند؛ همچنین بخش اعظمی از مسائل پیچیده نظیر آمار دریافت کردن در بعد ها بزرگ و یا این که محاسبات پیچیده را برای ما به فرایندی سرعت بالا و ساده مبدل کرده‌اند .

طراحی سایت در مشهد

خیلی
از مردمان از تاریخچه کامپیوترها تدبیر ندارند اما این زمینه می‌تواند برای برنامه‌نویسان کامپیوتر حائز اهمیت باشد چرا که دربردارنده مطالب باارزش و مفیدی می باشد که ممکن می‌باشد آیندهٔ شغلی ایشان را در این موضوع تحت تأثیر قرار دهد! در ادامه، ۱۲ اعتقاد و باور خطا درباره برنامه نویسی را برای شما گردآوری کرده‌ایم که اگر به برنامه‌نویسی عشق دارید و می خواهید آن را استارت کنید، حتماً می بایست در موردشان اطلاع داشته باشید
۱ .
هراس از آماتور تلقی شدن توسط دیگران یکی از تصورات خطا برنامه نویسان این می‌باشد که آن‌ها اندیشه می کنند درصورتی که شغل خویش را به شخص دیگری بگویند، آنها تصور می نمایند که او یک برنامه نویس تازه وارد و آماتور با علم تحت می‌باشد . ولی حقیقت این است که برنامه نویسی یکی از گسترده ترین شغل هاست و از شاخه های بسیاری تشکیل می شود و این که بتوان شخصی را به راحتی در گونه یگانه یا آماتور فرض کرد مضاعف عمل دشواری می‌باشد .

۲ .
شما می بایست یک ریاضیدان باشید اگر‌چه این گفته ۱۰۰درصد صحیح نیست اما نمی توانیم آن را کاملا هم نادرست فرض کنیم . ارتباط دربین برنامه نویسی و ریاضی ها در این راستی بازتاب دارد که در هر دوی آن‌ها نیاز به تاءمل منطقی هست تا بتوان به یک راه حلی قطعی دست یافت .

ریاضی
دان
آنچه گفته شد به این معناست که شما نیاز دارید از ریاضی ها به کارگیری نمائید البته داشتن دانش در حد جبر شالوده کافی هست . گسترش دهندگان وب بایستی گروه ای از مهارت هارا داشته باشند البته با این وجود، انگیزه برنامه نویسی کدنویسی است، خیر حل کردن مساله پیچیده ریاضی .

در حالتی که ناچارا در گوشه ای از کدنویسی ناچار به به کارگیری از معادلات پیچیده ریاضی شدید، نباید ناامید شوید، چون برنامه های کمکی متعددی در قالب کتابخانه ها در دسترس می باشد که شما می توانید بجای نوشتن آن نصیب از کد در چرک نویس از آن استفاده کنید .

نابلد بودن در ریاضیات به این مضمون‌ نیست در برنامه نویسی خوب نخواهید بود . همان طور که عالی بودن در ریاضیات به معنای یک برنامه نویس عالی بودن نمیباشد .

۳ . شما نیاز به مرحله هوشی MENSA-Caliber دارید .
(بالاترین مرحله هوشی در جهان) در حالتی که این راستی داشت هر برنامه نویسی بایستی یک عضو از این مجموعه باشد . درحالی که اینطور نیست . یادگیری کدنویسی می تواند مشابه یادگیری نواختن گیتار باشد . موضوع صرفا استعداد نیست، بلکه به کارایی شما برای اشراف یافتن روی آن هم بستگی دارد پس واجب نمی باشد در قضیه میزان هوش تان یا این که چیزهای دیگر نگران باشید .

مطالب
دیگر : یادگرفتن بدون نقص تولید بلاگ با لاراول 5 mensa

در برنامه نویسی به خلاقیت نیاز دارید و بایستی همیشه به دنبال رویکرد حلی برای قضیه ها بگردید . چیزی که هرکسی در سود هوشی خویش دارد . زبان برنامه نویسی همانطور که اسمش نشان می دهد، لهجه میباشند و این بدین معناست که در‌صورتی‌که شما توانستید لهجه خودتان یا این که یک گویش خارجه را بیاموزید، همان طور نیز می توانید کدنویسی را بیاموزید . گویش هایی مانند جاوا ، c ،c++ و پایپتون به وسیله انسان فضایی ها از یک سفینه دیگر درست نشده اند بلکه افراد عادی آن را ساخته اند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۰:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)