مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چگونه وب سایتمان را قابل استفاده تر کنیم؟ بخش چهارم

در بخش قبل مطلب گفتیم همانطور که استعمال از وب گسترده خیس می گردد ، تعداد قابل توجهی از یوزرها قدرتمند به دسترسی آنلاین میباشند .

ساخت دسترسی فراتر به یک بحران گران قدر برای طراحان وب مدرن تبدیل گردیده است، ولی ارزش تلاشش داراست .

طراحی سایت در مشهد

با اقدامات مطلوب برای افزایش دسترسی، اقبال بیشتری برای دکان آنلاین شما و دیدن آنچه که ارائه می دهید، بهبود می یابد .

برای تطابق نیاز به قابلیت دسترسی و آسانی استفاده، دوران بهتری از الان برای تولید تغییرات مطلوب در اینترنت وبسایت شما وجود ندارد .

چه در پروسه اولیه اینترنت تارنما میباشند یا قصد توسعه آن رادارید، این پیشنهاد ها به شما یاری می نماید .

در
این مقاله یک سری موضوع دیگر را ذکر کرده و توضیح میدهیم:


اجتناب
از جداول در حالی که جداول می توانند ابزار نیکی برای سازماندهی و پردازش داده ها باشند، برای ساخت یک وب سایت اینترنتی قابل دسترسی موثر نیستند .

با دقت به ساختار و ویژگی ها غیر خطی آنها، خواننده گان ورقه سناریو و بقیه انواع دستگاه های دیجیتال قابل دسترسی نمی توانند داده های داده شده در جداول را بخوانند یا ادراک نمایند . هنگام پباده سازی تارنما خویش عملکرد نمائید از آن‌ها به دور گردید .

 

موادتشکیل دهنده
لیبل دار با علامت گذاری بر روی تمام موادسازنده ، برای کاربران هنگام پند و رابطه با دکمه ها و محتوا وب وب سایت خود، راهنمایی بیشتری را آماده می نمائید .

 

میانبرهای
صفحه کلید را به کارگیری کنید طولانی تر کردن میانبرهای کاغذ کلید به سایت شما می تواند به افراد دارای معلولیت که از موس کامپیوتر برای به کارگیری از وب استفاده نمی نمایند یاری نماید . برای افرادی که در گیر اختلالات حرکتی هستند، وبسایت هایی با میانبرهای کاغذ کلید فرایند حرکت در اینترنت وبسایت را فراوان معمولی خیس و سریعتر می کنند . میانبرهای ورقه کلید همینطور می توانند یک تجربه سهل خیس برای کاربران به طور کل تولید نمایند .

 


استعمال ازطرح بندی به طور مداوم استفاده از طرح معمولی و روشن، شایسته ترین منش تولید دسترسی است . در شرای چه پباده سازی اینترنت تارنما های پیچیده می تواند قضیه عشق برخی از کاربران باشد، طرح های فانتزی می تواند سایر افراد را ناراحت کند . گزینش یک پباده سازی مینیمالیستی بر پایه فرمت سازگار می تواند مرورگر را برای همگی بینندگان راحت تر کند .

 

غیرفعال
کردن تنظیمات خودکار بعضا از افراد ممکن می‌باشد گذشته از رفتن به صفحه بعدی محتوا، مقطع بیشتری را صرف نمایند . دیگرافراد ممکن است صفحه شما را ببینند و از روی محتوا سریعتر تکان کنند .

کاربر را قوی سازید تا این ویژگی های اتومات مثل پخش کلیپ و کلیپ های صوتی را را به جای تنظیم خودکار ،خاموش یا فعال کنند .

 

محاسبه
و تایید تجزیه و تحلیلی از کارایی تغییرات اینترنت تارنما خود با اجرای امتحان جامع در سراسر دستگاه های گوناگون و شبکه داشته باشید . همان گونه که دامنه وب همچنان تغییر می کند، فارغ از شک و تردید پیشرفت هایی در ارائه خدمات به کاربران قابلیت و امکان پذیر خواهد بود .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

حجم تصاویر در طراحی و پیاده سازی اینترنت تارنما ها

در نوشته قبلی(اندازه و حجم تصاویر در طراحی و پیاده سازی اینترنت تارنما ها) کارکردن با تصاویر مورد نیاز استاتیک و اثبات وب تارنما را آموختیم .در این متن می خوا‌هیم کارکردن با تصاویر داینامیک در طراحی و بسط وب سایت ها که قرار میباشد به وسیله استفاده کننده وارد شوند را نظارت نماییم .

طراحی سایت در مشهد

سوال
: چه مشکلاتی در تصاویر وارد شده به وسیله استفاده کننده وجود دارد؟
کاربر نهایی اینترنت وبسایت لزوما شخص کارشناس کامپیوتری نمی‌باشد که از جزئیات تصویری که بر روی اینترنت وبسایت قرار می دهد باخبر باشد .پس برنامه نویس وب وب سایت می‌باشد که باید این مواد را تحلیل کند و در صورت لزوم به استفاده کننده ارشادوراهنمایی و پیام مناسب سناریو دهد .نکات کلیدی در تصاویر شامل حجم تصویر، بعدها تصویر و همچنین کیفیت تصویر می باشد که رعایت نکردن هرکدام برای وب سایت شما مشکلاتی ایجاد خواهد کرد .

- حجم تصاویر : در شرای حجم تصور بالا باشد برهه زمانی متعددی برای بار گذاری آن از سرور نیاز خواهد بود که بازه کلی برای دیده شدن ورقه را بالا می برد .

- ابعاد تصویر : در صورتی‌که ابعاد تصویر با محلی که قرار می باشد در آن نمایش داده شود تناسب نداشته باشد، تصویر به فیس کشیده و بی کیفیت چشم خواهد شد .انگار شما ارتفاع 200 پیکسل را بخواهید در 500 پیکسل نمایش دهید .

- کیفیت : عدم رعایت کیفیت تصاویر نیز تاثیر زیاد بدی بر پباده سازی و کاغذ شما خواهد گذاشت .

 

سوال
: با این سه مشکل چه‌طور می بضاعت و توان برخورد کرد؟
- در رابطه با حجم تصاویر بایستی حداکثر حجمی که کاربر می تواند آپلود کند را نمایش دهید .سپس آن‌گاه از آپلود فایل هم بایستی شما حجم پوشه ارسالی را تحلیل فرمایید و در چهره بالا بودن از حجم استاندارد، پیغام خطای مطلوب به کاربر سناریو دهید .

- ابعاد تصویر هم به به عبارتی راه اولیه می توان در اختیار گرفتن کرد .اما این رویه به هیچ عنوان در فضای اینترنت وب سایت ها معمول نیست .چون استفاده کننده نمی تواند تصاویر را به ابعاد مسئله نیاز ما تبدیل کند زیرا بضاعت و توان این عمل را ندارد .پس در ارتباط با بعد ها تصاویر، در بیشتر مواقع اجازه می دهیم کاربر تصویر خود را آپلود کند .

- در برخورد با کیفیت تصویر هم فعالیت زیادی از دست برنامه نویس و طراح اینترنت سایت برنمی آید و فقط بایستی با سفارش های خود استفاده کننده وب سایت را توجیه به به کار گیری از تصاویر کیفیت بالا کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۳:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تولید پسورد دیتابیس سی پنل

در پنجره گشوده گردیده ابتدا بر روی Generate Password کلیک کنید پسورد ساخته گردیده را با تیتر پسورد دیتابیس در جایی امن کپی کنید بعد تیک آیتم I have copied this password in a safe place . را زده و بعد از آن بر روی دکمه Use Password کلیک نمائید .

تولید
پسورد دیتابیس سی پنل
پس از بسته شدن پنجره بالا در آخر بر روی Create User کلیک فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

تولید
یوزر دیتابیس سی پنل
و با پیام ساخت پیروزی آمیز یوزر مواجه خواهید شد .

تایید
تولید یوزر دیتابیس سی پنل
نام یوزر که در پیام بالا به شما اعلام می شود را نسخه برداری کرده و در جای امن در کنار پسورد با عنوان اسم یوزر دیتابیس نگاه داری نمائید . در نمونه ما اسم یوزر tjomi_as4gtfa3 است .

مجددا بر روی Go Back کلیک کرده و به صفحه پیشین بر می گردیم .

در سطح پایانی تولید دیتابیس بایستی یوزری که ساخته ایم را به دیتابیس ساخته شده متصل کنیم . این مرحله زیاد مهمی می باشد و بخش اعظمی از مشکلات در نصب جوملا در سی پنل به عدم انجام این تراز بر می گردد .

برای اتصال یوزر به دیتا بیس در بخش Add User To Database در آیتم user یوزری که ساخته ایم و در بخش Database دیتابیسی که ساخته ایم را تعیین می کنید و بر روی آیتم add کلیک کنید .

اضافه
کردن یوزر به دیتابیس
در برگه گشوده شده بر روی گزینه ALL PRIVILEGES کلیک نموده تیک تمام موارد زده شود و بعد بر روی آیتم Make Changes کلیک فرمایید .

بیش تر
کردن یوزر به دیتابیس
آنگاه با پیام پایین روبرو می شوید که نشان از موفقیت آمیز بودن اتصال یوزر به دیتابیس داراست .

 

بیش تر
کردن دسترسی به یوزر دیتابیس

این تراز به نقطه پایان رسید در صورتی‌که سطح را به توجه انجام داده باشید در درحال حاضر حاضر شما باید سه گزینه را پیش خود داشته باشید: ۱- نام دیتابیس . ۲- یوزرنیم دیتابیس .
۳ راز عبور دیتابیس


۵- حال لازم است وارد فرآیند نصب جوملا شویم . برای این کار صرفا کافیست نشانی دامنه (Domain) تارنما خویش را در مرورگر وارد نمایید تا وارد فرآیند نصب جوملا گردید .

در این تراز در شرای از از بسته نصبی جوملای فارسی به کار گیری کرده باشید فرایند به فیس فارسی هست . ولی در‌صورتی‌که روند و صفحه انگلیسی بود از طریق مورد انتخاب زبان این آیتم را به Persian (فارسی) تغییر و تحول دهید تا گویش نصب پارسی شود .

ورقه
نصب جوملا در سی پنل
اسم سایت: در این بخش نام سایتتان هر چه که هستن را می نویسید مثلا: "گروه فناوری و اطلاعات جومی" .

پست الکرونیکی رئیس ارشد: ایمیلی که در این بخش وارد می نمایید آدرس اینترنتی حیاتی وب سایت شما خواهد بود و گزارشات و تمامی عمل ها درصورتی که قرار باشد به رئیس اطلاع داده شود به این نشانی اینترنتی اعلام می شود .

نام کاربری مدیریت ارشد: اسم کاربری برای مدیریت حیاتی سایت کسی که دارنده تمام دسترسی ها در جوملا خواهد بود . این شناسه کاربری زیاد مهم است و سعی فرمایید برای این مورد از حروف پیچیده به کارگیری فرمایید و به هیچ عنوان از واژه های بی آلایش مثل "admin" یا "test" یا "demo" استعمال نکنید . همت فرمائید عبارات بی معنا با ادغام اعداد به کار گیری نمایید .

سر عبور مدیر ارشد: رمز مربوط به مدیریت ارشد که به تمام بخش های جوملا دسترسی خواهد داشت . همت نمایید راز پیچیده گزینش فرمائید که شامل حروف تبارک و کوچک همینطور اعداد و کاراکترها باشد، همچنین می توانید از فاصله نیز استفاده نمائید . پسورد شما عالی می باشد که دست‌کم ۸ کاراکتر پیچیده باشد .

تکرار سر عبور مدیر ارشد: همان رمزی که در بالا نوشتید را در این بخش هم تکرار فرمایید .

توضیحات متا: این آیتم تحمیلی نمی‌باشد ولی می توانید شرحی از توضیحات و عمل های سایتتان بسیار کوتاه بنویسید . پس از کامل شدن این مورد ها بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب وبسایت ها و اپلیکیشن های ذیل اینترنت

کلیه ی شرکت ها تلاش می کنند یک تجربه ی عالی برای مشتریان تولید نمایند . اما تعداد پاره ای از آنان میتوانند تغییرات اضطراری را برای عملی شدن این وعده به انجام برسانند . در حقیقت اکثر وقت ها آنان حتی نمیدانند که چقدر تجربیات آنها می تواند برای مشتریان بد جلوه کند . به همین برهان ، ما یک کتاب نو به اسم "انقلاب تجربه کاربری ، یک نقشه عملی برای قرار به چنگ آوردن کاربران در قلب کمپانی شما گرد هم آورده ایم . کتاب را نیز اکنون اخذ کنید .

طراحی سایت در مشهد

وب وبسایت ها و اپلیکیشن های ذیل اینترنت به تدریج پیچیده تر شده اند به ادله این که فناوری و منش های صنعتی در درحال حاضر پیشرفت هستند . چیزی که پیش از این بعنوان یک عدد از راه های رسانه ای راکد استفاده می شد امروزه به یک تجربه غنی و تعاملی تبدیل گردیده است .

ولی صرف نظر از چگونگی تغییر و تحول در فرآیند به عمل رساندن آن ، برد یک اینترنت تارنما هنوز متعلق به یک چیز میباشد : اینکه یوزرها آن را چه‌گونه میبینند ." آیا این اینترنت وبسایت برای من ارزش قائل شده می باشد ؟ آیا استفاده از آن آسوده می باشد ؟ آیا از آن لذت می برم ؟ این ها سوالاتی می‌باشند که در ذهن بازدیدکنندگان برای این که بتوانند با محصول ها ما رابطه برقرار نمایند میگذرد ، و آن ها اساس تصمیمات خود را به صورتی صورت عرضه میکنند که به یک مشتری پابرجا و همیشگی تبدیل شوند .

تجربه
کاربری چه می باشد ؟ تجربه کاربری ( اختصارا UX ( احساسات یک فرد ، وقتی که با یک سیستم تعامل برقرار می نماید را ابلاغ میکند .
سیستم موردنظر می تواند یک اینترنت وبسایت ، یک اپلیکیشن یا این که نمایشگر یک نرم افزار باشد که به طور کلی در بافت نوین امروزی به صورت تاثیر متقابل در میان انسان و کامپیوتر شناسایی می شود ) HCL (
تجربه
کاربری چه می باشد ؟ اشخاصی که در UX فعالیت می کنند (بنام طراحان UX) چگونگی احساسات یوزرها را در مسئله یک سیستم مطالعه و محاسبه می کنند ، به دنبال چیزهایی همچون استفاده سهل ، شعور بها سیستم ، مفید بودن ، عملکرد در انجام امورمهم و غیره میباشند .

 

مطالعه
بیشتر در SmashingMag: لینک چرا تجربه کاربری نمیتوانست پباده سازی شود؟ برنامه ریزی پروژه های UX را به طور موثر انجام دهید
25
فیلم تجربه کاربری که ارزش برهه زمانی گذاشتن را دارند
تجربه
کاربری خوبتر با روایت گویی 10 اصول موثر پباده سازی وب به طور کلی طراحی تجربه کاربری برای دریافت کردن جواب "بله" به تمام آن سوال ها در عملکرد می‌باشد . انگیزه این ارشاد ها ، آشناکردن شما با نظم حرفه ای پباده سازی UX در مورد سیستم های مبتنی بر وب مثل اینترنت سایت ها و نرم افزار ها می‌باشد . طراحان UX همینطور به سیستم های فرعی و فرایندهای باطن سیستم هم اعتنا می نمایند . به تیتر مثال، آن‌ها ممکن است مراحل پرداخت آنلاین یک وب وبسایت تجارت الکترونیکی را زمینه محاسبه قرار دهند تا ببینند آیا یوزرها روند خرید تولید ها از وب وبسایت را خوب و براحتی متوجه میگردند .آن‌ها می توانند با مطالعه اجزای ذیل سیستم، همچون محاسبه چگونگی عملکرد و لذت بخش بودن آن ، در تکمیل تجربه کاربران در فیلدهای ورودی یک فرم وب، عمیق تر جستجو نمایند . در مقایسه با بخش اعظمی از فن های دیگر، به خصوص سیستم های مبتنی بر وب ، UX نسبتا تازه می‌باشد . اصطلاح "تجربه کاربر" توسط پزشک معالج دونالد نورمن ، یک محقق علوم شناختی ابداع شوید ، همچنین وی او‌لین کسی بود که اهمیت طراحی کاربر محور را ابلاغ کرد . (به این معنا که تصمیمات پباده سازی میبایست بر اساس نیاز و خواسته های مشتریان باشد) .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ریمیکس نمودن مطالب وب سایت

۳٫ریمیکس نمودن مطالب وب سایت .

این مورد خیلی جذاب هست . ریمیکس نمودن مطالب طراحی تارنما تان به معنای مجددا ساخت کردن آن ها به منش نو است و یا این که به عبارت دیگر، ابلاغ نمودن ایده های بخش اعظم به رویکرد متعدد میباشد .

طراحی سایت در مشهد

برای مثال، احتمال دارااست یک گرد‌همایی و یا یک وبینار را ضبط کرده اید و به منزله یک پست وبلاگ، گفته های مو جود در این وبینار را به کاربران خویش توصیه فرمایید . یه به عبارت دیگر احتمال داراست تا گفتگویی را انجام داده و به چهره فولدر صوتی در پباده سازی وب سایت خود در دسترس یوزرها بگذارید . قادر می باشید ویدئوهایی را از گفته های مشتریهای در یک تحقیق و محاسبه هم ایجاد فرمائید و به منزله معرفی کالاها و خدمات خود در پباده سازی وبسایت نمایان فرمائید . یا احتمال دارد عکس هایی از شرکت خویش را در رویدادهای گوناگون تنظیم کنید و در قالب یک اسلاید شو نشان دهید .
همگی این موردهای گفته گردیده ابزارهایی می‌باشند تا مطالب سایت موجود خود را جالب ایجاد فرمایید و اشخاص بیشتری را به این وسیله به طراحی تارنما خود جذب فرمایید . سیستم های آنلاینی نیز نظیر پلاگین های وردپرس، BASECAMP و یا DIVVYHQ می توانند روی مطالب سایت شما ارزیابی داشته و راهکارهایی را ارائه دهند . GOOGLE DOCS نیز قدرتمند هست به وسیله برنامه ریزی برای انتشار مطلب، به جذب کاربران بیشتر طراحی تارنما تان یاری نماید . اما به حافظه بسپرید، مطلوب ترین ابزار برای ارتقای مطالب وب سایت نادیده گرفته می شود: بازسازی و مرمت مطالب جان دار . با وب کندو به روز باشید .
نقش
رنگ ها در ورقه فرود رنگ ها در کاغذ فرود خوبتر هست به نوع ای باشند که ادب مخاطب را بالا ببرند . رنگ های ملیح و آرام می توانند بر روی روان کاربران به دسته ای تاثیر بگذارند که آن ها برای ماندن در تارنما شما و قرائت در موضوع آن برهه زمانی بیشتری را اختصاص دهند . برای طراحی تارنما خوب و به ویژه بخش کاغذ فرود اضطراری می‌باشد تا نکاتی از پاراگراف تصویب نام آسوده برای خبر طومار تارنما و یا این که خویش واژه ها و جملاتی که به عمل برده می شوند واضح باشند و از استفاده لغت ها درشت و دیر فهم جلوگیری شود . خوبتر میباشد در این ورقه جملاتی استفاده شود که مخاطبین بتوانند با اولی بار خواندن آن ها تما جان کلام را متوجه شوند .

با توجه به بسیار بودن تعداد مورد ها دارای اهمیت در این مسئله و همچنین در مورد این‌که یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارااست خوب تر میباشد تا عمده در مورد آن ها تحقیق کنید و این مقاله شروعی برای یافتن نکات عمده در دل گوگل باشد . گرین اینترنت به عنوان یک گروه مختصص برای طراحی وب سایت خوب پیشنهاد مینماید که در حالتی که دوست دارید کلیه موردها بالا فارغ از یادآوری شما به برنامه نویس و طراح سایتتان انجام شوند و به عبارتی فعالیت پباده سازی وبسایت شما حرفه ای باشد می توانید با ما تماس بگیرید .

در نقطه پایان باید اظهار‌ برای طراحی وبسایت عالی نکات بی شماری وجود دارا‌هستند که فقط روش آموزش آن ها خاطره گیری این نکات و خواندنشان در مقاله‌ها گوناگون مانند این مطلب و تجربه های متعدد از کار به آن هاست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۱:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اهمیت داشتن گالری تصاویر در وب سایت

اهمیت
آلبوم تصاویر در اینترنت سایت10 / 10 از 1 کاربر آلبوم تصاویر از پاراگراف خصوصیت هایی می‌باشد که وجود آن در اینترنت وب سایت می تواند منجر جذب بازدیدکننده شود البته برای ساخت آلبوم تصاویر در یک سایت، نیاز به front end میباشد که تصاویر را لبریز زرق و برق و چشم نواز نشان دهد و بخش اعظم لحاظ تماشاچی را جلب کند .در این مطلب از پباده سازی سایت می خوا هیم تا شما را با اهمیت وجود آلبوم تصاویر در وب تارنما آشنا کنیم .

طراحی سایت در مشهد

اهمیت
گالری تصاویر در وب سایت
آلبوم تصاویر می تواند تصاویر محصولات،نمونه امور و یا این که حتی محفظه کمپانی را دربرگیرنده شود .وجود این مورد ها می تواند آلبوم تصاویر شما را به یک عنصر خاص و دارای اهمیت تبدیل کند همینطور بایستی دقت کرد که در گالری تصویر از عکس های باکیفیت استعمال فرمایید .

افرادی که می خواهند در وب وب سایت خود از آلبوم تصاویر به کار گیری کنند باید قبل از هر اقدامی به سوالات پایین پاسخ دهند .


آیا گالری تصاویر شما در راستای هدف ها اینترنت وبسایت شما پباده سازی شده است؟

آیا تصاویر و عکس ها در آلبوم عکس اینترنت وبسایت شما دارای کیفیت فن ای می باشد؟

آیا برای عکس های خاصی که دارنده پتانسل ویژه ای هستند، دکمهء " خرید هم اکنون" پباده سازی نموده اید؟

آیا تصاویر و عکس های جان دار در گالری وب سایت شما به وضوح عبارات محتوای اینترنت وب سایت شما هستند؟
√ با یک طراحی عالی برای گالری، تا حد متعددی چیره به جلب علاقهء کاربران خواهید شد .

جواب دادن به این سوال ها نشان می دهد که وب سایت شما نیاز به گالری تصاویر دارد یا خیر .

با دقت به مطالب ذکر شده و اهمیت گالری تصاویر در وب تارنما ، قیمت نظری و تئوریکالی اینترنت سایت خود را ارتقاء دهید و می بایست بدانید که انجام این عمل به آرامی و زیبایی می تواند در افزایش ترافیک وبسایت اثر گذار باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۱:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استراتژی دیجیتالی B2B

در یکی از پست های اخیر، از اهمیت طراحی و توسعه و گسترش یک استراتژی دیجیتالی B2B سخن گفتیم . یکی از بخش های مهم این استراتژی کردار یک سایت تحسین بر انگیز می باشد که از یک سو نیازهای بازدیدکنندگان را به تصویر کشیده و بر آورده می‌سازد و از سوی دیگر المان هایی از قبیل همسو بودن با تجارت، ساخت سرنخ های فروش و پررنگ و متمایز بودن در آن رعایت گردیده می‌باشد .

طراحی سایت در مشهد

دغدغه حساس شرکت ها می بایست افزایش مقدار کارآیی و اثربخشی سایتشان برای مخاطبین و بازدیدکنندگان باشد، ولی در پیشین چنین مقوله ای چندان موضوع اعتنا واقع نمی شد . با این وجود به نظر می‌رسد این راه دستخوش تغییر‌و تحول شده؛ داده های حاصل از پژوهش ها RWS/US در سال ۲۰۱۳ حاکی از آن می‌باشد که بخش بخش اعظم ای از بودجه بازاریابی به تارنما ها و مالامال رنگ خیس شدن حضور کمپانی ها در مرحله وب اختصاص داده شده و در جای دیگری سرمایه گذاری نشده میباشد . با همگی این تفاسیر بخش اعظمی از فاکتورهای حتمی و حساس یک تارنما B2B مؤثر و موفق اکثر وقت ها از قلم می‌ افتد . در این پست قصد داریم برخی از ویژگی های با اهمیت و با اهمیت وبسایت های B2B را بر شمارده و برای هر یک مثالی بیاوریم .

۷
خصوصیت اصلی و اضطراری یک تارنما B2B در وهله نخست به توصیف موارد اضطراری و اجتناب ناپذیر سایت خویش بپردازید . چه بسا در صورتیکه ابعاد پروژه تان کوچک بوده و قرار است از منزل آن را مدیر کنید، خوب تر می‌باشد مراد ها و توقعات خویش را بر روی کاغذ آورده و موادسازنده کلیدی و زمینه نیازتان را مختصر و موجز شرح دهید تا از این طریق اذهان خویش را متمرکز کرده، سر و سامان دهید . به فن تحریر در آوردن ایده ها اقبال برد را ارتقا می‌دهد . پیشنهاد می کنم مورد ها تحت را مدنظر قرار داده و رعایت نمایید .
با آژانس دیجیتال مارکتینگ رسپیناتک همراه باشید:
۱ . حواستان به اولین چهره یی باشد که بر ذهن مخاطب نقش می‌بندد .
وب سایت شما برای بازدیدکنندگانی که اول بار به شما مراجعه کرده اند تا از نزدیک با کسب و کارتان آشنا شوند، یک تصویر خیالی می‌سازد . این تصویر می‌بایست نمایانگر نام و نشان شما باشد و آنچه ارائه می‌دهید . Jacob Nielsen بر این اعتقاد و باور میباشد که شما فقط ۱۰ ثانیه فرصت دارید که صورت واقعی خود را به جهانیان نشان دهید که در واقع این بازه زمانی مقطع در سال ۲۰۱۴ به ۵ ثانیه (یا چه بسا کمتر از آن) کاهش یافته می‌باشد . این نکته را مدنظر داشته باشید که بازدیدکنندگانی که برای اول بار به سایت شما مراجعه کرده اند از همان بدو ورود در جستجوی نماد هایی از اعتبار و اعتماد در وبسایت شما میباشند . آن‌ها می‌بایست به این دلگرمی برسند که در پس این وب سایت یک تجارت حقیقی و ثابت قدم، قد دانش کرده و دارای همگی مشخصات یک کمپانی دارای اعتبار می‌باشد و آن ها بتوانند با طیب حافظه به اعطا کرد و ستد با آن بپردازند .

۲ . سایت خویش را بر پایه صداقت و راستی پایدار فرمایید .
ریتم تارنما خود را به گونه ای تهیه فرمایید که از نقطه حیث بازدیدکنندگان اثر گذار و کارساز باشد و از ارائه منابع اطلاعاتی همچون درباره ما، رسالت ما، فلسفه ما و سوال های همگانی غافل نشوید، چرا که تمامی این موردها به شکل گیری یک شهرت و اعتبار نسبی در ذهن مشتریان کمک می‌نماید و این همان چیزی است که بخش اعظم مردمان به دنبال آنند . در سایت کمپانی های تولیدکننده سیستم های برق حتمی (UPS) می بضاعت و توان به نمونه های مضاعف عالی و جالبی برخورد که با به کارگیری و کردار محتوای با کیفیت از یک سو در راستای حمایت از مشتری قدمی مؤثر برداشته اند و از سوی دیگر اطلاعات موءثر و کارآمدی در اختیار مصرف کنندگان قرار داده اند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فایل‌های XML

در
سایت‌های ذیل می‌توانید فایل‌های XML را گشوده کرده و دستکاری کنید:
TutorialsPoint .com
XMLGrid .net
CodeBeautify .org
در این سرویس‌های تحت وب، تگ‌های پوشه XML هایلایت و رنگی میشود و ویرایش فایل‌ها بی آلایش میباشد . در نهایت می‌توانید خروجی فعالیت خود را دانلود نمائید و چه بسا به فرمت‌های دیگر تبدیل فرمایید .

 

چه‌گونه
پوشه XML را به فرمت‌های دیگر تبدیل کنیم؟ از آن‌جا که فایل ایکس ام ال پوشه متنی است، به تمام برنامه‌های همگانی متن مانند ورد، پی دی اف، نوت پد و . . . قابل تبدیل میباشد . در ادامه با چند مبدل رایج XML آشنا می‌شویم .
-Batch document converter یک قابل انعطاف افزار برای تبدیل دسته‌ای ورقه ها می باشد و یکی از برنامه های پرطرفدار که برای تبدیل گروهی ورقه ها به صورت قلم خصوصا برای PDF با انتخاب شماست که از فرمت های اسنادی مانند word doc, docx, docm, xls, xlsx, xlsm, rtf, jpeg, png, gif, tiff, emf, wmf, bmp, psd, dwg, dxf, mht, txt, html, aspx, php, pdf & lst پشتیبانی مینماید . قابلیت و امکان نگهداری بالاترین کیفیت و مراقبت استحکام و سرعت را دارااست و این فرمت‌ها را بهPDF تبدیل می نماید .

تبدیل
پوشه XML

 


-Easy XML Converter: قابل انعطاف افزاری حاذق هست که قادر است انواع فایل‌های XML را به فرمت‌های مختلفی تبدیل کند . این نرم افزار به شما نشان می‌دهد که کدام یک از Table ها به دیگری متصل میباشد . آنچه را که می خواهید تبدیل کنید از از tree view گزینش نمائید و ستون‌های مسئله نظر خویش را معین کنید . این نرم افزار از batch mode نیز پشتیبانی مینماید و به شما اذن تبدیل یکسری فایل متفاوت را به شکل هم زمان می‌دهد . شما می توانید فایل‌های اکسل 2003 و 2007، فایل های text و access و html و xml را با امداد این نرمافزار تبدیل کنید . در رخ نیاز یک‌سری فولدر xml را می توان با یک دیگر مخلوط کرد . سناریو با جزئیات بالا برای پوشه های کوچک xml پیشنهاد می شود . از فولدرها در فیس نیاز می توانید حمایت کننده تنظیم کنید .

طراحی سایت در مشهد

-برنامه PDFMate: فرمت‌های پشتیبانی شده به وسیله این برنامه عبارتند از: Word، Text، EPUB، HTML، SWF، JPEG . این برنامه برعکس برنامه‌های پیشین فولدر پی دی اف xml را به نوشته تبدیل می کند .
PDFMate، یک برنامه معمولی و رایگان میباشد که از یک سری فرمت پشتیبانی مینماید . این برنامه با ابزارهای مازاد مثل رمزگذاری سند، تبدیل گروهی فایل‌ها و پشتیبانی از یک سری زبان ارائه شده است، ضمن اینکه تنظیمات آن نیز قابلیت سفارشی‌سازی را دارا می‌باشند .
-سایت‌های آنلاین: همانطور که در قسمت پیشین گفته شد، بعضی سایت‌ها فایل‌های XML را باز کرده و به فرمت‌های دیگرتبدیل میکنند .
به تیتر نمونه درصورتی که فولدر XML موردبحث را در وب‌سایت CodeBeautify .org و بخش سمت چپ پیست نمائید و در ستون میانی روی دکمه‌ی Tree View کلیک کنید، نتیجه این خواهد بود که فولدر با ساختار درختی در سمت راست سناریو داده میگردد . میتوانید از دکمه‌ی XML to JSON برای تبدیل XML به JSON استعمال فرمایید و برای تبدیل به فایل CSV و گشوده کردن در اکسل، می‌توانید از دکمه‌ی Export to CSV استفاده نمائید تا پوشه XML کانورت شود .

 

توده
بندی:فرمت XML چه می‌باشد و چه کاربردی دارااست ؟ XML یک لهجه می باشد که برای رابطه فی مابین بشر و اتومبیل به فعالیت می رود . با کدهای ایکس ام ال می‌توانید اوامر و تگ‌های مختلفی در سایت ایجاد نمائید . از آن‌جا که XML یک فولدر متن است، با ویرایشگرهای گوناگون متنی قابل بازنویسی و گشوده کردن هست . برای جابه‌جایی داده ها در بین سیستم‌های مختلف از این گویش استفاده می‌گردد . XML با HTML تفاوت دارااست و به نوعی کامل کننده هم می‌باشند . XML خویش محتوا و HTML طرز سناریو آن را مشخص می نماید . اهمیت XML در استاندارد بودن آن است، همین که این گویش سال ها به عنوان زبان استاندارد ذخیره داده ها تعیین گردیده هست و در تمام زبان‌های برنامه نویسی مطرح جهان می‌توان اطلاعات باطن این فایل‌ها را خواند و بازنویسی کرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۰:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تکنولوژی های گسترش اینترنت

در‌صورتی‌که با آخری تکنولوژی های گسترش اینترنت آشنا باشید، AngularJS نام شناخت برای شما خواهد بود . Angular قاب ورک جاوا اسکریپت و نوشته باز می باشد که برای برنامه های وب SPA ، با به کار گیری از الگوی معماری MVC ، پباده سازی شده میباشد . Angular قاب ورکی برای بسط فرانت - اند می باشد و فقط با صفحه های اینترنت راز و عمل داراست .
پس از تکثیر Angular 2 ، که مرمت بدون نقص اولین ورژن ی این قاب ورک بود، این قاب ورک به یکی از محبوب ترین فریم ورک ها تبدیل شد . در حالا حاضر Angular 4 منتشر گردیده هست که شایسته ترین ورژن می باشد . به دلیل ارتقاء مداوم ، این مال گوگل را در صدر کادر ورک های برتر قرار داده ایم .

طراحی سایت در مشهد
2)
Laravel

وقتی که در رابطه ی بسط بک – اند حرف کنیم، laravel او‌لین کادر ورکی می‌باشد که به ذهن می آید . قاب ورک laravel که در سال 2011 منتشر گردیده است، فریم ورک بدون‌پول و متن باز برای PHP می باشد که برای ساختن برنامه های وب و بر پایه الگوی MVC طراحی گردیده هست .
از خصوصیت های laravel می بضاعت ذکر کرد یک سیستم modular packaging به هم پا یک رئیس وابستگی های منحصربه‌فرد می باشد که خدماتی برای منش اندازی و تعمیر و نگه داری قابل انعطاف افزار و خط مش های متعددی برای دسترسی به پایگاه داده ها مهیا می نماید .
3) React .js


یک کتابخانه جاوا اسکریپت متن گشوده میباشد که facebook ارائه کرده هست . این کتابخانه (با قابلیت تبدیل شدن به یک قاب ورک برای توسعه و گسترش وب)، به طور گسترده در گسترش ی رابط کاربری اپلیکیشن های وب موضوع استفاده قرار می گیرد . این قاب ورک مختص برای ایجاد برنامه های کاربردی بزرگ با داده هایی که در ارتفاع برهه زمانی تغییر و تحول می کنند، ابتکار شده می‌باشد .
علاوه بر این، React در آتی ی نزدیک نسخه ای نو به نام React Fibre ارائه خواهد اعطا کرد که پیاده سازی متفاوتی از الگوریتم حساس React می باشد و سود ی بیش از دو سال تحقیق مجموعه ریئکت میباشد و در سال روان می تواند به یک عدد از عناوین گرانقدر برای توسعه و گسترش دهندگان اینترنت تبدیل شود .
4) Node .js


ایده ی دارای اهمیت Node .js، استعمال از non-blocking and event-driven I/O می باشد تا در مقابل برنامه های real-time با اطلاعات بسیار زیاد، که روی دستگاه های توزیع شده اجرا می شوند، سبک و کارآمد باقی بمانند برای همین Node .JS برای نیاز های خاصی موضوع استفاده قرار می گیرد .
Node .js صرفا یک قاب ورک نمی‌باشد بلکه یک environment بی نقص هست . این فریم ورک زمان مقطع طولانی در در میان محیط های موضوع علاقه بسط دهندگان اینترنت بوده هست و توقع می رود که این شرایط برای زمان طولانی تری باقی بماند . نود برای ساخت کردن برنامه های کاربردی کانال با قابلیت و امکان های مقیاس پذیری و سرعت بالا، به کارگیری می شود چرا که توانمند به رئیس تعداد متعددی اتصال به طور همزمان با کارایی بالا می باشد که این خصوصیت مقیاس پذیری بالا را مهیا می نماید . در صورتی که بخواهید محفظه جاوا اسکریپت کامل با تمام ابزار ها را داشته باشید، توسعه و گسترش با استعمال از Node .js برای شما مناسب خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا وبسایت در وب به افزایش درآمد اینجانب امداد می کند و درآمد اینجانب را ارتقاء می دهد؟

اشخاص مختلف دارنده شغل های متعدد می باشند و زیاد برایشان این سوال پیش می آید که برای رونق کسب و کارشان چه کاری کنند تا کارشان زیاد نتیجه زا و پر درآمد شود .

طراحی سایت در مشهد

آیا
وبسایت در وب به افزایش درآمد اینجانب امداد می کند و درآمد اینجانب را ارتقاء می دهد؟ آیا
وب وبسایت بهتر می باشد یا… وب
وب سایت بر بقیه فضاهای مجازی چه مزایایی دارد؟ عمل
کسب و کار من آنقدر تعالی نیست، چرا سایت بزنم؟ در اینجا به نیکی توضیح می دهیم و دلایلی ارائه می کنیم که چرا به یک اینترنت تارنما نیاز دارید و ایجاد یک وبسایت چه مزایایی دارااست .
او‌لین
منشاء و منبع برای وصال به جواب سوالات بخش اعظم ما هنگامی سوالی در ذهنمان پیش می آید و جواب آن را نمی دانیم به سراغ اینترنت می رویم و وارد یک عدد از موتورهای کاوش می شویم و به دنبال تارنما زمینه نظرمان می گردیم تا جواب سوالمان را پیدا کنیم و یک نفس آسان پس از پیدا کردن پاسخ بکشیم . در واقع همه ما همین طوری کار می کنیم و به جای هدر دادن وقتمان و تاءمل کردن درمورد سوالی که جواب آن را نمی دانیم مستقیماً پاسخ آن را در میان میلیون ها سایت جان دار در اینترنت چک می کنیم . این صرفا یک عدد از یکسری دلیلی میباشد که نشان می دهد چرا کسب و کار ما نیاز به تارنما اینترنتی دارد .

موتور
کاوش رکن اساسی برد وبسایت های اینترنتی دلیل دوم این می باشد که اگر چه شبکه های اجتماعی هر روز تعداد افراد بیشتری را به عنوان عضو جذب می نمایند و تکنولوژی آن ها اکثر و اکثر پیشرفت می نماید ولی هنوز موتور جستجو ندارند تا با یک جستجو کوچک مطالب، عکس ها یا فیلم های مرتبط با مراد های شما را نشان دهد . برای نمونه شما می خواهید یک کارگاه مبل سازی را در تهران پیدا نمایید ولی وقتی در تلگرام بخواهید این کارگاه را پیدا فرمایید نمی دانید چه آدرسی را سرچ نمایید پس حتی برای پیدا کردن شبکه های تلگرام این کارگاه ها بایستی به وب مراجعه کنید و شبکه های تلگرامشان را از تارنما ها بیابید .


نشان دهنده هویت کلیدی یک کسب و فعالیت در فضای مجازی برهان سوم این هست که تارنما اینترنتی هویت یک کسب و عمل را در فضای مجازی نشان می دهد . کانال تلگرام یا این که کاغذ اینستاگرام در کسب درآمد اثر گذار هستن ولی این اینترنت تارنما است که از نهایی نسل فناوری ها استعمال می کند و توضیحات و صفحات سودمندی دارای داده ها مناسب برای استفاده کنندگان آن وب سایت دارد . این یک سایت اینترنتی می‌باشد که مرز بندی جغرافیایی ندارد و سبب ساز بیشتر و بهتر چشم شدن شما و کسب و کارتان می شود . بخش اعظمی از وب سایت ها عمل خویش را با تبلیغ در یک وب سایت دیگر استارت کرده و پر اسم و رسم شدند . خیلی از کمپانی ها که الان سرآمد در تجارت میان المللی هستن فعالیت خود را با رویکرد اندازی یک تارنما اینترنتی استارت کردند .

سایتهای
اینترنتی خاص کسب و عمل های غالب و خاص بودن شما برهان چهارم این می‌باشد که احداث شبکه تلگرام، برگه اینستاگرام یا این که بقیه کانال های اجتماعی بسیار سهل وآسان هست و هزینه خاصی ندارد . در حالی که راه و روش اندازی وب سایت و پر بازدید کردن آن یه خرده اطلاعات و علم می خواهد که هر کسی ندارد و هزینه کوچکی نیز برای تولید اینترنت سایت نیاز هست . پرستیژ و کلاس کاری وبسایت خیلی بالا میباشد و داشتن یک سایت نشان دهنده برنده بودن کسب و فعالیت شماست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)