مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نوشتن عنوان برای کاربران نه برای موتورهای جستجو

وشتن
عنوان برای کاربران نه برای موتورهای جستجو این یک نکته خیلی اصلی است . عنوان ها باید به قدری دیدنی باشد که بتواند نظر جستجو کنندگان را به خویش جلب نماید . در حالی که تیتر صفحه در سئو خیلی دارای اهمیت است، البته به حافظه داشته باشید که اولین هدفتان جذب کلیک از طرف بازدید کنندگان تارنما که احتمال دارد به دنبال مطالب گرانبها شما می‌باشند .

طراحی سایت در مشهد

آنچه اهمیت داراست اینست که زمانی که عنوان ها تان را ایجاد و باصرفه سازی می نمائید و از لغت ها اصلی در آن استعمال می کنید، باید راجع به تجربه کاربری هم تاءمل کنید .

عنوان ورقه اولی جایی می باشد که هنگامی بازدیدکننده آن را در برگه نتایج پیدا می نماید با برندتان تعامل پیدا می نماید و آن باید تا حد قابلیت یک پیام درست، دارای اهمیت و مثبتی را به بازدیدکننده برساند .

از کلمات نا مفهوم مانند “Home” برای ورقه HomePage، یا profile برای پروفایل یک استفاده کننده خاص، استفاده نکنید . همچنین از عنا وین طولانی و غیر حتمی استعمال نکنید، چون هنگام سناریو در صفحه نتایج موتورهای جستجو نصیب های مازاد آن حذف می شود .

برون
سپاری رسیدگی به سئو اینترنت سایت یک سئو عالی و پایدار، نقش کلیدی در رسیدن شما به اهداف تان دارد . اما شما نمی توانید تنها یک هفته را صرف سئو وبسایت خود کرده و حدود سه ماه با آن عمل فرمائید و انتظار موفقیت را داشته باشید . شما می بایست ترقی تان را بطور مداوم و همگام با نیازمندی های تان پیگیری نمائید .

یک کمپانی سئو شما را پند می نماید که چطور کسب و کارتان را به طور اثبات با یک تغییرات راهکار بهینه، پرورش دهید . صرفا هدف آنان اینست که به شما کمک نماید تا بتوانید اکثر به فیس آنلاین چشم گردید .

یک کمپانی سئو به شما امداد می کند که کلمه ها کلیدی را بطور صحیح در تیتر کاغذ قرار دهید تا رنکینگ کاغذ اینترنت تان در گوگل بالا برود و همینطور کمک مینماید تا بتوانید یک تیم بی نیاز از کلمه ها حیاتی را در صفحه های اینترنت وبسایت تان بیش تر نمائید .

این متخصص ها سئو همچنین، طیف وسیعی از خدمات از گزاره سرویس بررسی سایت، توسعه استراتژی سئو مناسب و پیاده سازی یک تاکتیک برای یاری به رنکینگ کسب و فعالیت برای عبارات کلیدی مورد نظرتان و دریافت ترافیک طبیعی از موتور های جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ را ارائه می دهند .

برون سپاری به یک کمپانی سئو، به وب وب سایت تان اقبال بیشتری را برای قرار گیری در رنکینگ بالا در موتورهای کاوش را می دهد و حجم بالایی از ترافیک را روانه وب وبسایت تان خواهد کرد .

در عرض تعدادی ماهی که وب سایت تان را به یک شرکت سئو برون سپاری کرده اید، خواهید مشاهده کرد که ترافیک سایتتان به طور نجومی ارتقاء یافته هست .

خواه انگیزه تان با صرفه سازی تیتر وب سایت باشد یا جهت دهی ترافیک به تارنما برای ارتقا محبوبیت اینترنت سایت، مطمئن گردید که عنوان کاغذ تا را به درستی با صرفه سازی گردیده می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت jpg و png در پباده سازی

تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب ۲۲
مهر ۱۳۹۷۷ دیدگاهتوسط مهدی خسروی احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا برخی وقت ها طراحان وب از تصاویری با فرمت jpg و در مواقعی دیگر از فرمت png به کار گیری میکنند .
آیا می‌دانید تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت چیست؟
استدلال این موضوع این هست که این دو فرمت،‌در دنیای طراحی اینترنت با نیز تفاوت‌های بسیاری دارا هستند و هر کدام در جایی مختص استفاده می‌شوند . در این فراگیری بصورت عملی تفاوت jpg و png در پباده سازی وب رو ارزیابی می کنیم و خاطره می گیریم که در چه مقطع هایی می بایست از فرمت png و در چه برهه زمانی هایی باید از فرمت jpg به کار گیری کنیم .

همینطور طرز پیدا کردن و دانلود این ۲ تیم از تصاویر را نیز خاطره میگیریم .

 طراحی سایت در مشهد


تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب پیشین از هرچیز می بایست بدانیم هر دوی این فرمت‌ها، برای تصاویر به کار گیری میگردند و در خیلی از موقعیت‌ها، تفاوت خاصی دربین این دو فرمت وجود ندارد . ولی در برخی از مواقع، تفاوت مهم در بین این دو فرمت به وجود می‌آید که در پروژه‌های متفاوت پباده سازی وب، این تفاوت می تواند دوچندان برای ما دارای فایده باشد . در ادامه درباره ی تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت مطالبی را میخوانیم .

اگر
میخواهید در خصوص پباده سازی اینترنت بخش اعظم بدانید، این مطلب ها را مطالعه کنید:
پباده سازی
وب چیست؟ همه چیز در خصوص پباده سازی وب سایت (Web Design) Front
End چه است و به چه کسی برنامه نویس فرانت اند میگویند؟

تصاویر
jpg فرض فرمائید می‌خواهیم تصویر یک ماشین را روی یک پس زمینه‌ی آبی رنگ رنگ در کاغذ وب خودمان داشته باشیم . آنگاه از مراجعه به گوگل و دانلود عکس آن، با چند خط کد HTML و CSS معمولی (که در فیلم آموزشی در ابتدای برگه توضیح دادیم) چیزی مشابه به تصویر زیر را در مرورگر خواهیم داشت .

تصویر یک خودرو، با پس مسئله سپید رنگ که روی پس زمینه‌ی آبی رنگ رنگ قرار گرفته می‌باشد .

مقاله‌ی
مرتبط: راهنمای جامع تفاوت فرانت اند و بک اند (Front End vs Back End) تمامی چیز تا اینجای فعالیت عالی است، البته احتمال دارد طراحی ما به شکلی باشد که نخواهیم آن پس مسئله سفید رنگ در پشت خودرو را داشته باشیم . دقیقا اینجای عمل میباشد که فرمت png به امداد ما میاید و به تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت پی میبریم .

تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب


تصاویر
png در شرای یک بار دیگر در گوگل جست و جویی بکنیم و تصویر یک اتومبیل را با فرمت PNG پیدا کنیم و آن را به ورقه خویش بیش تر کنیم، میبینیم که دیگر از آن پس زمینه‌ی سفید رنگ خبری نیست، و این دقیقا به این عامل می باشد که از یک تصویر png با پس مورد روشن استعمال کرده‌ایم .

تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت دقیقا همین موضوع می‌باشد . در جاهایی که نخواهیم تصویر ما دارنده یک پس موضوع باشد، از یک تصویر با فرمت png و پس مورد شفاف استعمال میکنیم .

[quote font_size=”18″ bgcolor=”#” color=”#000″ bcolor=”#” arrow=”no”]البته این موضوع به این معنا نیست که تمام تصاویر png دارای این خاصیت هستند .
بلکه صرفا تصاویری این خاصیت را دارا‌هستند که دو شرط داشته باشند: ۱- فرمت آنان png باشد ۲- پس زمینه آنان روشن باشد[/quote]
حالا ممکن میباشد این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می توانیم متوجه شویم که تصویر png که تعیین کردیم، دارنده پس زمینه‌ی روشن میباشد یا خوبی . در ادامه این موضوع را تحلیل می‌کنیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۹:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از رنگین کمان در سایت

استعمال
از رنگین کمان در سایت از گزاره اشتباهات طراحی تارنما به کار گیری نادرست از رنگها می‌باشد . در‌صورتی‌که مشتریان شما پافشاری به استفاده از تمامی رنگهای رنگین کمان در پباده سازی وب سایت خود دارند، این وظیفهء شماست که آنها را مجاب فرمائید که این عمل در پباده سازی سایت درست نمی باشد . رنگ هایی که فراوان روشن و یا بیش از حد تیره هستند، برای پیشبرد فعالیت مشتریان اصلاً مطلوب نمی باشند .

طراحی سایت در مشهد

چه بسا در صورتیکه مشتری شما صاحب و مالک یک سیرک باشد، بایستی پباده سازی وبسایت آن به صورتی باشد که بیش از ۳ رنگ در آن به کار نرود . استفادهء بیش از سه رنگ واقعاً تکنیک قابل قبولی در پباده سازی وبسایت نمی باشد .


شایسته ترین سیستم مدیر محتوای بدون پول برای دکان های اینترنتی ممکن است
بازدیدکننده سایت شما علاقه ای به شنیدن موسیقی نداشته باشد هیچ چیز بدتر از این نیست که در سرتاسر کل یک اینترنت وبسایت یک صدا، مداوم تکرار شود . بدتر از آن با هر کلیک در صفحه های مختلف و باز شدن صفحهء جدید، آن موسیقی از آغاز پخش شود . تکرار یک موزیک بی نقص در وب وب سایت نیز منجر دلخوری مطلق بیننده خواهد شد .

اشتباهات
املایی خطر ناک هستند شما با استعمال از یک کامپیوتر و با به کار گیری یک دکمهء “بررسی املایی” می توانید از محتوای اینترنت تارنما خود مطمئن شوید . هیچ چیز بدتر از اشتباه بودن امر زبان، آرم گذاری های نادرست و یا این که تلفظ اشتباه در طراحی وب سایت نمیباشد . قبل از هر بارگزاری و به روز رسانی هر متنی، یک‌سری بار تمامی متنها را یکسری نفره محاسبه فرمایید . چه بسا در حالتی که مشتری متنی برای وب وبسایت خودش فراهم کرده، به درست بودن آن اکتفا نکرده و آن را مجدداً ارزیابی فرمائید .

مقدار
فونت را بدون شوخی بگیرید در صورتیکه در پباده سازی تارنما در همگی محتوای وب از حروف بلندمرتبه استفاده گردیده باشد، افراد شم خیلی بدی به آن وبسایت پیدا می کنند . به لحاظ می برسد آن اینترنت سایت در هم اکنون فریاد زدن میباشد . البته به فعالیت بردن حروف با سایز کوچک به صورتی که کلیه متن وب سایت حروف کوچک باشد، افراد شم می کنند که شما در حال نجوا کردن میباشید .

بهترین رویکرد استفاده از سایز معمولی با نماد گذاری به موقع در پباده سازی تارنما می باشد . به این ترتیب با به کارگیری از سایز و فونت نرمال در متون اینترنت سایت، بیننده حس راحتی کرده و از برقراری رابطه با سایت شما لذت خواهد برد .

از
پیوند های چشمک زن و pop up های ویندوز استعمال نمایید تا فاتحه وبسایت شما خوانده شود یکی دیگر از اشتباهات پباده سازی تارنما استعمال غیر رشته ای از لینک ها و تبلیغات است . این آیتم ها در وب وب سایت نظیر دریافت نشانی اینترنتی های ناخواسته در صندوق پستی شماست . در واقع اطلاعات بیهوده را از طریقی که به نظر شما داده ها مهمی بیاید، به تماشاچی می رساند . از به کارگیری از pop up های ویندوزی و لینک و پیوند های چشمک زن برای جلب اعتنا مخاطب در طراحی وب سایت تان جداً خودداری کنید . چون این خط مش فقط برای بازدیدکننده مزاحمت ایجاد می نماید .

ایرادات پباده سازی سایت به این لیست خلاصه نمی شود . شما به تیتر یک اینترنت مستر و یا صاحب و مالک وبسایت می بایست به این مشکلات احاطه بی نقص داشته باشید تا بتوانید بازدیدکنندگان سایت خویش را مراقبت نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک لینک انبوه تکنیک سئو 2020

خرید بک لینک انبوه

اگر در مورد خرید بک لینک انبوه اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکرتکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.

برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک انبوه می کنند در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به مجموعه معتبری مانند سامانه شیک رنک  بسپارید بهتر است.

زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.

هر چه تعداد بک لینک از وبلاگ های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.

  

فواید خرید بک لینک

قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.

بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی قدیمی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.

ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک سرویس بلاگ دهی و وبلاگ های پر اعتبار سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.

در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید.

پیشنهاد ما بازدید از مجموعه بک لینک های مدیریت شده سایت شیک رنک به آدرس زیر می باشد :

https://www.chicrank.com/backlinkfa.php


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۹:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استراتژی ارتقاء رنکینگ وب سایت

در این مقاله هشت استراتژی ارتقاء رنکینگ وب سایت در موتور جستجو گوگل را معرفی می کنیم .زمانی که می خواهید برای وب تارنما خود در گوگل رنکینگ بالاتری اخذ نمایید، برخی از چیزها وجود دارد که شما نیاز دارید به آن ها خوب تفکر فرمائید . آنچه می خوا هیم به شما در این مطلب ارائه کنیم، خیر صرفا نکاتی برای ارتقاء رنکینگ تارنما است، بلکه مواردی هست که سبب ساز ارتقاء درآمد از طریق اینترنت تارنما تان خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد


برای مردمان بنویسید نه ماشین در حالی که می دانید محتوا کلید موفقیت در بهینه سازی وب وبسایت در موتور جستجو است، زیاد حائز اهمیت است که به خاطره داشته باشید، در غایت محتوا را برای اشخاص تنظیم می نمایید نه برای خودرو ها، دستگاه ها و ربات های موتور کاوش . مطمئنم که بارها در این مسئله بیش از حد نیز شنیده اید که باید محتوایی با کیفیت بالا – قابل تلاوت و آموزنده در اینترنت سایت تان ساخت کنید .

اگر این فعالیت را انجام دهید مطمئناً خواننده‌گان خویش را بدست آورده و کلیک های آن ها را بر روی صفحه ها اینترنت وب سایت تان خواهید داشت و در شرای این عمل را انجام ندهید در واقع انرژی خویش را هدر داده اید . در‌صورتی‌که به دنبال یک رویه حل بلند بازه زمانی می‌باشید پس می بایست به حافظه داشته باشید که در نقطه نهایی کیفیت بر کمیت پیروز خواهد شد .

چیز
دیگری که به شما ارائه می شود این می باشد که اجازهء تولید کسب و فعالیت آنلاین را به شما داده و یا این که بدون هچ تکیه ای بر روی گوگل می توانید ترافیک سایت خود را داشته باشید؛ مثل مطالب ارسالی به وبلاگ ها و مطالب ارسالی به تالارهای گفتگو
افزایش
رنکینگ سایت

تولید ارتباط با مخاطبین از وب تارنما های آموزشی و یا سازمان های غیر انتفاعی بخواهید که با مطالب وب تارنما شما پیوند ساخت نمایند . موتورهای کاوش نگاه مناسب و مطلوبی به وب وبسایت هایی دارند که به منابع معتبری لینک می شوند . ارائه داده ها موءثر و با کیفیت بالا که منجر جلب لحاظ اینترنت وبسایت های قابل اعتماد می شود، می بایست از ویژگی های وب وب سایت شما باشد . کلمه دارای اهمیت در اینجا قابل اعتماد بودن و احتمالا قابل قرائت بودن اینترنت سایت ها باشد .

ما در زمینه ارسال مقاله ها به سایت و یا ارسال آن به دایرکتوری ها کلام نمی کنیم؛ ما به طور کلی در زمینه ایجاد محتوا که سازمان ها و ارگان های متعدد آن مطالب را اثر گذار و ارزشمند بدانند کلام می کنیم .


طولانی تر کردن مطالب به چهره روزانه اینترنت سایت ها نیاز به این دارا هستند که به طور منظم با مطالب جدید و صفحات جدید به روزرسانی شوند تا کمک متعددی در باصرفه سازی آن‌ها در موتورهای جستجو باشد . عبارات اساسی در اینجا نقش بزرگی را ایفا می نمایند و به وب وب سایت شما یاری می نمایند تا آن را توسعه و گسترش دهید .

درصورتی که در مورد موضوعات عمومی مطالبی می نویسید، مضاعف زیاد بی آلایش در بین سیلی از مطالب عمومی در وب گم خواهید شد .

مطمئناً تمایلی ندارید که وب سایت شما رتبه پائینی در موتورهای جستجو دریافت کند . مطالب و محتوای وب وب سایت خویش را با ساخت لینک و پیوند با وب وب سایت هایی با رنکینگ بالا به صورت منظم همیشه تازه نگه دارید . درست همان گونه که می خواهید سایت های بزرگ، بک لینک و پیوند های مناسبی با شما داشته باشند، وبسایت های دیگر هم رغبت به تولید لینک با اینترنت وبسایت های دارای اعتبار دارا هستند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۶:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها

امروزه، به شکل فراوان گسترده‌ای از زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها به کار گیری میشود . در عین حال، راه‌های ساده‌ای برای یادگیری PHP و به کار گیری از این گویش وجود دارد . وبسایت‌های آموزشی فراوانی در دسترس عموم قرار دارند که از نحوه آن ها می‌توانید با صرف کمترین وقت و هزینه، یادگیری PHP را آغاز فرمایید . این سایت‎های آموزشی،‌ ابزارهایی با رویکردهای مناسب در اختیار شما قرار میدهند تا بتوانید منحنی یادگیری خویش را سرعت بخشید . در اینجا یک سری ایده اثر گذار و کاربردی برای یادگیری PHP معرفی خوا‌هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد
فهرست
محتوای این مقاله ۱-
تولید یک نرم افزار یا برنامه ۲-
از فریم ورک‌های MVC استعمال کنید ۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید ۴-
به عنوان برنامه‌نویس آزاد (Freelance) عمل کنید ۵-
برنامه‎های نوشته شده با PHP را آنالیز کنید ۶-
به IRC مراجعه کنید ۱-
ساخت یک نرم افزار یا برنامه پس از یادگیری مقدماتی PHP، یک اپلیکیشن برای خودتان پباده سازی فرمایید . درگیر شدن با یک پروژه حقیقی سبب می‌گردد تمام جنبه‌ها و زوایای گویش برنامه‌نویسی مورد نظرتان را خاطره بگیرید . با ایجاد یک برنامه کاربردی، موضوعاتی نظیر اتصال به مقر داده، آنالیز فرم‌ها، سشن‌ها (برای ذخیره موقت اطلاعات به کار می‌رود : Session) و امنیت را به خیر و خوبی خاطره خواهید گرفت . با این رویه نقاط ضعف و قوتتان را پیدا خواهید کرد . این عمل باعث می شود مطالب فراموش گردیده را دوباره بخوانید و برای حل مشکلات برنامه خود، سراغ راهکارهای مختلفی بروید .

نوشتن یک برنامه کاربردی، قدرت یادگیری شما را ارتقاء می‌دهد .
به عنوان مثال، برای استارت یادگیری PHP میتوانید یک CMS بی آلایش بسازید که به شما اذن میدهد صفحاتی را روی وبسایتتان تولید نمائید . این کار نیاز به رئیس فرم‌ها، ذخیره‌سازی مقر داده و سشن‌ها دارد . سپس به آرامی چیزهای جدیدی مثل آپلود فایل، رئیس رسانه و… را به این CMS بیشتر کنید . هنگامی که بتوانید این برنامه را به طور بدون نقص به نقطه پایان برسانید، مطالب خیلی بیشتری نسبت به کتاب‌های آموزشی خواهید فراگرفت .
توصیه
فرانش به شما یادگیری
الکترونیکی – بخش دوم ۲-
از فریم ورک‌های MVC استفاده کنید هنگامی که توانستید یک برنامه کاربردی قابل اجرا با دسته‌بندی اسکریپت‌ها تولید کنید؛ گام اساسی بعدی یادگیری قاب ورک‌های MVC هست . MVC مخفف سه کلمه و واژه مدل (Model)، نمایشگر (View) و کنترلر (Controller) است . MVC، یک “سبک” برنامه‌نویسی می‌باشد که امروزه به طور پیش فرض در برنامه‌های اینترنت زمینه به کار گیری قرار می گیرد . توصیه می کنیم از CodeIngniter به کار گیری کنید، چون ساده‎ترین و سریع‌ترین شیوه یادگیری کادر ورک‌های MVC میباشد . نسبتاً هر اسکریپت PHP با کمی تلاش باطن آن قرار می گیرد .

در مرتبه اول، کادر ورک‌های MVC دو چیز را فعال می‌کند: ۱- قطع کردن کدهای داینامیک (PHP) از کدهای استاتیک (HTML, CSS, Js) . این عمل دوچندان حتمی بوده و رویکرد خیر و خوبی برای تالیف و نگهداری کردن کدها می باشد . ۲- پیاده‌سازی برنامه‌نویسی شی‌گرا . MVC باعث ساخت برنامه‌نویسی شی‌گرا در اسکریپت وب می‌شود . در صورتیکه در سطح نخستین یک برنامه کاربردی نوشته‌اید، درحال حاضر بایستی این برنامه را در یک عدد از فریم ورک‎های MVC قرار داده و آن را سازماندهی نمایید .
۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید Php .net سایت داکیومنت‌های PHP هست . مستندات فراوانی در این وب سایت وجود دارااست که می توانید در تایم ها فراغتتان آن ها را مطالعه فرمایید . به خصوص کامنت‌ها که دربردارنده نکات اثر گذار و قطعه کدها میباشند . درصورتی که از این سایت برای چک یک موضوع مختص بازدید می‌کنید، می‌توانید مطالب و اطلاعات مربوط به به عبارتی زمینه را مطالعه نمائید .
۴-
به تیتر برنامه‌نویس آزاد (Freelance) کار کنید در صورتی‌که در هم اکنون یادگیری PHP هستید، این بخت را دارید که به تیتر یک بسط دهنده اینترنت در شرکتی استخدام شوید یا به صورت برنامه‎نویس آزاد استارت به کار در این مسئله نمائید . در حالتی که در حال حاضر برنامه کاری فشرده‌ای ندارید، می توانید برنامه‌نویسی فریلنس را آزمون نمایید .
سفارش
فرانش به شما آزمون
آیلتس و چالش‌های آن
به
تیتر برنامه‌نویس آزاد در سایت‎های دارای ربط عمل کنید وبسایت‌های فراوانی مثل دورکار، پونیشا، گودکو و… وجود دارند که صاحبان فعالیت و سرمایه در آنجا به دنبال فریلنسرها می‌باشند . این فریلنسرها معمولا پروژه‌های کارفرمایان را با قیمت‌های ارزان و مقرون به صرفه تولید می نمایند . کارایی فرمایید در این سایت‌ها عضو شده و پروژه بگیرید . کار روی پروژه‌های واقعی منجر گسترده‌تر شدن دامنه یادگیری شما می‌شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت

در پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت اشاره می کنیم که هر وب سایتی می بایست آن را رعایت کند . وب وب سایت خود را با پیروی کردن از نکات زیر، طراحی نمایید؛ ما به شما این اطمینان را می دهیم که تأثیر مثبتی بر روی بازدیدکنندگان خواهد گذاشت .

طراحی سایت در مشهد

سرعت
بارگذاری بالا
ممکن میباشد وبسایت شما از پباده سازی بسیار زیبایی سود مند باشد، البته به علت سرعت قلیل بار گذاری آن صرفا تعداد پاره ای از اشخاص توان دیدن و استفاده کردن از وبسایت را دارند . طراحی تارنما شما بایستی برای وب باصرفه سازی گردیده باشد و بارگذاری شدن آن عمده از ۱۵ ثانیه ارتفاع نکشد .

مسیریابی
واضح
پس از ورود بازدیدکنندگان به وبسایت شما بایستی آن ها را به قسمت های متعدد سایت، جهت دهی فرمایید . برای این کار، باید نوار مسیریابی واضح و آسانی داشته باشد . کارایی کنید که پیوند های مهم را در مکان مناسب قرار دهید . ترجیحا نوار مسیریابی را در بالای وب سایت قرار دهید . بالای سایت، جایی می‌باشد که استفاده کننده به محض ورود به سایت، ابندا آن را می بیند . از منوها در قسمت های راست و چپ سایت به کارگیری کنید؛ تا حد قابلیت و امکان همه صفحات، عنوان ها و اطلاعات تارنما را به این منوها و نوار مسیریابی لینک و پیوند دهید . شما هیچ زمان نمی دانید که کدام یک از داده ها جان دار در تارنما شما، دقت یوزرها و بازدیدکنندگان را جلب خواهد کرد؛ پس دسترسی پذیری سادگی را برای تمامی اطلاعات در حیث بگیرید .

پشتیبانی
از همه رزولوشن های صفحه ها نمایش
امروزه کامپیوترهایی با رزولوشن های گوناگون وجود دارند . ورقه های نمایش بزرگ، کوچک و متنوع . گستره آن ها از ۶۴۰×۴۸۰ استارت و حتی به بخش اعظم از ۱۰۲۴×۷۶۸ می رسد . وظیفه شما، آن میباشد که وب سایت خویش را برای تمام این رزولوشن ها طراحی فرمایید . طراحی وب سایت شما می بایست به مدل ای باشد که در تمام این صفحات با رزولوشن های متعدد، به خیر به سناریو در آید . بهترین گزینه برای انجام این زمینه این هست که وب سایت خویش را با واحد درصد طراحی کنید، نه پیکسل .

قابلیت
مرورگری
طراحی تارنما شما باید به جور ای باشد که در همگی مرورگرهای جان دار و متداول به خوبی به سناریو درآید . وب سایت خویش را در مرورگرهای گوناگون امتحان فرمائید . صرفا به یک یا دو مرورگر اکتفا نکنید، تا زمانی که از صدق پباده سازی وبسایت خود در عمده مرورگرها مطمئن گردید .

فونت
خوانا و رشته ای
کاربران تنها با نگاه کردن به فونت استعمال گردیده در طراحی سایت، متوجه حرفه ای نبودن آن می شوند و آنرا کنار گذاشتن می نمایند . از فونت هایی که ممکن میباشد در اکثری از رایانه ها نباشد، به کارگیری نکنید . در صورتی‌که فونت قضیه استفاده شده در وبسایت شما، در رایانه بازدید کننده مو جود نباشد، رایانه به طور قلم از فونت پیش فرض به کارگیری خواهد کرد که مضاعف بدتر است . پس کارایی فرمایید در طراحی وبسایت املاک خود از فونت مناسب و رشته ای به کار گیری نمائید . فونتی که اکثرا موجود می باشد و به درستی به نمایش در می آید Arial و یا Verdana می باشد .

حداقل
استعمال از عکس
ما بر این باوریم که طراحی ساده، شایسته ترین و مؤثرترین نوع پباده سازی تارنما در اینترنت می باشد . وب سایت خود را آراسته نگه دارید . سایت را با عکس ها بیش از حد نیاز شلوغ نکنید و به جای آن از آیکون های جالب و جذاب که توجه استفاده کننده و بازدیدکننده را به نصیب خاصی از سایت جلب می کند، به کار گیری فرمائید .

بازدیدکنندگان بخش اعظم به محتوا اهمیت می دهند، تا گرافیک .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۳:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساختار کلی عناصر HTML

درود و خسته نباشید سرویس ملازمان روکسو، در این قسمت می خوا‌هیم با منش پیشنهادی کدنویسی و ساختار کلی عناصر HTML سخن کنیم . بعضا از موارد پایین جزء مقررات کدنویسی در گویش HTML میباشند البته بعضی دیگر تنها توصیه می شوند و دست شما باز می باشد که از آن ها پیروی نکنید .

طراحی سایت در مشهد

ساختار
عنصرها HTML هر عنصر HTML یک تگ مقدمه و یک تگ نقطه نهایی دارااست و محتوا در فی مابین این تگ ها قرار می گیرد .
شیوه
توصیف عنصرها HTML به فیس ذیل می باشد:

محتوا در این نصیب قرار می گیرد
به این ترتیب هر عنصر HTML برابر می‌باشد با تگ آغازین + محتوا + تگ آخری .
مثال:
My first paragraph .

 

نکته: عنصرها HTML ای که دارای محتوا نباشند «عناصر خالی» یا این که empty element اسم دارا هستند و دارنده تگ آخرین هم نیستند . یک عدد از نمونه های بارز این تگ ها، تگ
می‌باشد که مساوی اینتر زدن و به خط آن‌گاه رفتن در هنگام نوشتن می‌باشد .

«به خط تازه رفتن» اصطلاح خاص خودش را دارد؛ line break .
به نمونه ذیل دقت کنید:
html>


This is a
paragraph with a line break .

 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
html>


This is a
paragraph with a line break .

 

 

برای مشاهده ی خروجی این کد در مرورگتان روی این پیوند کلیک نمائید .

در
HTML5 نیازی به بستن موادتشکیل دهنده خالی ندارید البته درصورتی که دوست دارید کدهایتان را در نهایت استاندارد بنویسید و همچنین کد هایتان توسط تجزیه کنندگان XML قابل خواندن باشد می توانید آن ها را به این شکل ببیندید:

/>
توجه فرمائید که در این حالت، تگ ها دو عدد (تگ آغازین و پایانی) نمی شوند بلکه به عبارتی تگ اولیه تغییر و تحول شکل پیدا می نماید .

عناصر
تو در تو (nested) عنصرها HTML می توانند به فیس تو در تو یا nested قرار بگیرند؛ این یعنی یک عنصر باطن عنصر دیگری باشد .
به
طور مثال در کد ذیل چهار عنصر HTML وجود دارد:
html>


My
First Heading
My first paragraph .

 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
html>


My
First Heading
My first paragraph .

 

 

در صورتی‌که به کد بالا نگاه نمایید متوجه می گردید عنصر تمام گواهی HTML را توصیف می کند و دارنده تگ های آغازین و نهایی می‌باشد . محتوای درون این تگ، یک تگ دیگر به نام می باشد . این عنصر بدنه ی سند را تعریف می کند و مشخصا دارنده تگ های آغازین و آخرین هست .
حالا محتوای خویش عنصر دربرگیرنده دو تگ
و
است، یعنی این قسمت:


My
First Heading
My first paragraph .

 


1
2
3
4
5
6


My
First Heading
My first paragraph .

 


هم اکنون تگ
یک عنوان را تعیین می نماید و دارای تگ های
و
می باشد . تگ
هم

توصیف کننده ی یک پاراگراف هست که مشتمل بر تگ های
و

می شود . این توضیح ساختار تو در توی بالا بود . اکنون

می فهمیم مضمون‌ تو در تو بودن چه چیزی است .

تگ
های پایانی زبان HTML مانند دیگر گویش ها آنچنان مقررات محکم و سختی ندارد . منظور من از این کلام چیست؟ خواسته اینجانب این می باشد که در بخش اعظمی از لهجه های برنامه نویسی با جا پرت کردن کوچک ترین علامت و نوشتار، در بیشتر تایم ها برنامه از کار می افتد اما در گویش HTML قضیه به شکل دیگری می باشد .

در
گویش HTML درصورتی که برخی از قسمت ها را جا بیندازید صفحه تان هنوز هم سناریو داده می شود! به طور مثال:
html>


This is a paragraph .
This is a paragraph .

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
html>


This is a paragraph .
This is a paragraph .

 

در نمونه

بالا تگ های نهایی عنصر
را قرار نداده ایم ولی

هنوز هم صفحه ی ما سناریو داده می شود . برای اجرای این کد در مرورگرتان روی این لینک و پیوند کلیک نمائید .

در
واقع تگ آغازین در مثال بالا دلخواه فرض گردیده می باشد ولی قطع هشدار می دهیم که هیچ گاه به این شکل کدنویسی نکنید چرا که:
این اشتباه ها بعضا تایم ها صفحه ی شما را به طور کامل به نیز میریزد و اینطور نمیباشد که همیشه برایتان بدون هزینه باشد .
چه بسا در‌صورتی‌که کاغذ به صحت سناریو داده شود، موتور های جست و جو آن را به عنوان غلط و HTML غیر دارای اعتبار می بینند . بنابراین در نتایج جست و جو جریمه می شوید .
هنگام بازنویسی کدهایتان به ایراد برمی خورید چرا که کلیه چیز به هم ریخته خواهد شد و سر و ته هیچ چیز مشخص نخواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۵:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری Import و Export در phpmyadmin ۱۰

فراگیری
Import و Export در phpmyadmin ۱۰
بهمن ۱۳۹۷ارسال نظرتوسط مهدی خسروی به طبع برای شما نیز پیش آمده است که قصد داشته‌اید از دیتابیس خود یک پوشه خروجی بگیرید و برای شخصی بفرستید . و یا این‌که از فولدر دیتابیس یک پروژه را دریافت کرده‌اید و نمیدانستید که چطور بایستی از آن به کارگیری نمائید . در این فراگیری بصورت کامل یاد می‌گیریم که چطور از دیتابیس خود Export بگیریم و چطور یک دیتابیس را Import کنیم .

 پرس پلت

دانلود این فیلم آموزشی با حجم ۱۳ مگ
اکثری از دوستانی که دوره‌ی ساخت دکان اینترنتی حرفه‌ای با PHP و MySQL را تهیه‌ کرده‌اند، درخواست فایل دیتابیس این عصر را داشتند . و آنگاه ارسال بوسیله همکاران بنده، برخی از دوستان عزیز نمیدانستند که دقیقا چطور بایستی از این فایل ها به کار گیری نمایند . به همین برهان تصمیم گرفتیم این آموش را فراهم کنیم .

 

خروجی
به دست آوردن از مقر داده (دیتابیس) گذشته از هرچیز در صورتیکه نمیدانید که دیتابیس یا مقر داده چیست، توصیه میکنم مقاله‌ی «پایگاه داده یا این که Database چیست؟ همه چیز درباره ی دیتابیس» را مطالعه فرمایید .

در این نصیب می‌خواهیم درباره ی این مورد حرف کنیم که چطور میتوانیم از مقر داده‌ای که داریم خروجی بگیریم . اینکار زمانی کاربرد داراست که شما پروژه‌ای را نوشتید و می‌خواهید آن پروژه را روی سیستم دیگری هم اجرا فرمایید . و یا اینکه می خواهید آن پروژه را به یک هاست حقیقی وواقعی منتقل کنید .

برای انجام اینکار، علاوه بر انتقال فایل ها، می بایست مقر داده خویش را نیز منتقل نمایید و برای انتقال پایگاه داده باید از آن خروجی یا این که Export بگیرید . برای انجام اینکار می بایست از phpmyadmin که یک ابزار برای کنترل دیتابیس است استفاده فرمایید .

برای به چنگ آوردن خروجی از یک دیتابیس، آغاز آن دیتابیس را گزینش میکنیم و آن‌گاه روی دکمه‌ی export کلیک میکنیم .
به عکس تحت اعتنا کنید:


آن‌گاه وارد صفحه‌ی دیگری میشویم که دو گزینه‌ی Quick و Custom را مشاهده می‌کنیم . روی Quick کلیک می‌کنیم و نهایتا Go را گزینش می کنیم . در نهایت به ما مجموعه‌ای از کدها داده می گردد . یک Text Editor مانند Sublime یا این که حتی Notepad ویندوز گشوده می‌کنیم و کدها را در آن کپی/پیست می‌کنیم و نهایتا آن فولدر را با فرمت sql . یا این که txt . ذخیره می‌کنیم .

مقاله‌ی
مرتبط: چطور یک فرم کاوش با PHP بسازیم؟ (راهنمای کامل ویدئویی) در ادامه می گوییم که از این فایل به چه رخ میتوانیم به کارگیری کنیم .

 

ورود
داده ها یا این که Import به مقر داده (دیتابیس) خب در مرحله‌‌ی قبل خروجی یا این که Export تصاحب کردن را خاطره گرفتیم . شما ممکن میباشد فایلی با فرمت sql . داشته باشید که بخواهید آن‌را وارد phpmyadmin خود کنید .

آن پوشه sql . یا این که txt .
را با یک ادیتور مثل نوت پد یا Sublime یا… باز فرمایید و به دنبال خط کد ذیل باشید:
--
Database: `database_name` ۱
--
Database: `database_name` جلوی عبارت Database، نام مقر داده‌ای که بایستی بسازید را مشاهده می کنید . برای تولید این پایگاه داده به phpmyadmin رفته و از منوی سمت راست روی new کلیک نمائید و یک مقر داده با نامی دقیقا مشابه نام بالا بسازید .

آن‌گاه از این که این پایگاه داده خویش را ساختید، نام آن‌را در نصیب سمت چپ مشاهده می کنید . حال صرفا کافی هست که داده ها آن پایگاه داده را وارد فرمائید .

برای داده ها بخش اعظم سفارش می کنم مقاله‌ی «تفاوت IDE و Text Editor – مزایا و معایب هر یک چیست؟» و همچنین «کامل‌ترین آموزش Sublime Text 3» را مشاهده‌ی فرمائید .

در‌صورتی‌که فرمت فایل دیتابیسی که به دست‌تان رسیده sql .
است،‌ کافی است که از منو سمت راست دیتابیس خود را تعیین نمایید و از منوی بالا روی Import کلیک کنید:


برچسب: پرس پلت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزار Wix با ویرایشگر راحت کاربرد

ابزار Wix با ویرایشگر راحت کاربرد و گزینه‌های مختلفی که ارائه می‌دهد، امکان ایجاد یک وب‌ سایت خوشگل در مدت وقتی کوتاه را برای یوزرها به ارمغان می آورد . یک عدد از نقص‌های این ابزار در این هست که بر پایه Adobe Flash قرار داشته که در بسیاری از کامپیوترهای فردی به خیر اجرا می‌شود اما توسط بعضی از دستگاه‌های تلفن همراه مانند آیپدها پشتیبانی نمیشود . درصورتی که با این مساله مشکلی ندارید در این چهره Wix قالب‌های زیبای فراوانی دارااست که به راحتی میتوانید طبق ذوق وسلیقه خویش آن ها را تغییر‌و تحول دهید تا متناسب با نیازهای کسب و عمل شما شوند . قالب‌های Wix گالری‌های فوق‌العاده‌ای برای عکس دارا هستند و می‌توانید با تصاویر به مشتریان خویش نشان دهید که کسب و فعالیت شما در واقع چه خدماتی ارائه میدهد . یک ابزار تلفن همراه هم اخیراً به wix بیش تر گردیده که امکان تولید نسخه موبایلی وب‌ تارنما را فراهم می کند تا مشتریانی که عمده با موبایل خویش به اینترنت راز میزنند را نیز پوشش دهد .

طراحی سایت در مشهد

مانند بقیه ابزارها، ابزار wix با تمام ویژگی‌های تولید وب‌ وبسایت و آدرس wix .com به رخ بدون‌پول قابل به کار گیری است اما عضویت مبلغی آن دربرگیرنده گزینه‌هایی برای حذف تبلیغات و داشتن نام دامنه منحصر به فرد خود بوده و ماهانه دربین ۵ تا ۱۶ دلار حق عضویت دریافت مینماید .


اکثر بخوانید: ۱۳
ویژگی که منجر پیروزی وب وبسایت می شوند ۴ .
Intuit Websites ایجاد
اینترنت سایت
ساخت یک کسب و کار نیاز به خلاقیت‌های متعددی دارااست اما احتمالا شما تمرکز کافی برای آن را نداشته باشید . خوشبختانه حتی اکثری از مالامال مشغله‌ترین ما قادر است با استفاده از ابزار قابل اعتماد Intuit یک وب‌سایت کارآمد با ظاهری خوشگل بسازد . با یه خرده کاوش در فی مابین قالب‌های ارائه گردیده به وسیله Intuit می‌توانید قالب همخوانی بر نیازها و هدف کسب و فعالیت خود را بیابید . قالب‌های این ابزار دوچندان مفصل‌تر و سازماندهی شده‌تر از هر ابزار دیگری هست و هزاران قالب مختلف برای گزینش در پیش روی شما قرار می‌گیرد که می توانید با وارد کردن مقداری متن و تصویر به آن، ظاهر وب‌سایت خویش را بسازید .

پکیج نخستین این ابزار به زمان ۳۰ روز بدون‌پول هست و پس از آن باید ماهانه ۵ دلار پرداخت نمائید . پکیج‌های Business و Professional آن به ترتیب ۲۴ و ۵۰ دلار بها دارا هستند و شامل ویژگی‌هایی مثل اسم دامنه دلخواه، ابزارهای فروش آنلاین و با صرفه سازی موتور جستجو (SEO) می باشند .

۵ .
Google Sites ایجاد وب سایتاین ابزار خیلی راحت حضور شما در موتور جستجوی گوگل را فراهم میکند . با این ابزار میتوانید وب‌ سایت‌هایی خصوصی و گروه محور را داخل کسب و فعالیت خود ایجاد نمایید که حساب Google App شما را به یک ابزار قوی سازماندهی شغلی تبدیل می نماید . Google Site ابزارهای کارآمد همیاری مثل اعلامیه‌ها، ورقه ها و لیست وظایف را در یک فضای آنلاین قرار می دهد که همیاران می‌توانند از هر جایی به آن دسترسی داشته باشند . این بهترین روش برای رئیس هرج و مرج شروع هر کسب و کاری میباشد . استعمال از Google Sites کاملا بدون‌پول خواهد بود . به خاطره داشته باشید که از این ابزار برای ساخت یک وب‌ تارنما سنتی به کار گیری نکنید مگر این که دانش کدنویسی داشته یا یک برنامه نویس استخدام نمایید . برای کاربرانی با دانش برنامه نویسی متوسط، Google Site میتواند بهترین آیتم برای تولید یک اینترانت شرکتی باشد . استعمال از آن را امتحان فرمائید . مقاله ها تخصصی کتابخانه آنلاین لیداوب در زمینه طراحی وبسایت و سئو را دنبال فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۱:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)