مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

استراتژی ارتقاء رنکینگ وب سایت

در این مقاله هشت استراتژی ارتقاء رنکینگ وب سایت در موتور جستجو گوگل را معرفی می کنیم .زمانی که می خواهید برای وب تارنما خود در گوگل رنکینگ بالاتری اخذ نمایید، برخی از چیزها وجود دارد که شما نیاز دارید به آن ها خوب تفکر فرمائید . آنچه می خوا هیم به شما در این مطلب ارائه کنیم، خیر صرفا نکاتی برای ارتقاء رنکینگ تارنما است، بلکه مواردی هست که سبب ساز ارتقاء درآمد از طریق اینترنت تارنما تان خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد


برای مردمان بنویسید نه ماشین در حالی که می دانید محتوا کلید موفقیت در بهینه سازی وب وبسایت در موتور جستجو است، زیاد حائز اهمیت است که به خاطره داشته باشید، در غایت محتوا را برای اشخاص تنظیم می نمایید نه برای خودرو ها، دستگاه ها و ربات های موتور کاوش . مطمئنم که بارها در این مسئله بیش از حد نیز شنیده اید که باید محتوایی با کیفیت بالا – قابل تلاوت و آموزنده در اینترنت سایت تان ساخت کنید .

اگر این فعالیت را انجام دهید مطمئناً خواننده‌گان خویش را بدست آورده و کلیک های آن ها را بر روی صفحه ها اینترنت وب سایت تان خواهید داشت و در شرای این عمل را انجام ندهید در واقع انرژی خویش را هدر داده اید . در‌صورتی‌که به دنبال یک رویه حل بلند بازه زمانی می‌باشید پس می بایست به حافظه داشته باشید که در نقطه نهایی کیفیت بر کمیت پیروز خواهد شد .

چیز
دیگری که به شما ارائه می شود این می باشد که اجازهء تولید کسب و فعالیت آنلاین را به شما داده و یا این که بدون هچ تکیه ای بر روی گوگل می توانید ترافیک سایت خود را داشته باشید؛ مثل مطالب ارسالی به وبلاگ ها و مطالب ارسالی به تالارهای گفتگو
افزایش
رنکینگ سایت

تولید ارتباط با مخاطبین از وب تارنما های آموزشی و یا سازمان های غیر انتفاعی بخواهید که با مطالب وب تارنما شما پیوند ساخت نمایند . موتورهای کاوش نگاه مناسب و مطلوبی به وب وبسایت هایی دارند که به منابع معتبری لینک می شوند . ارائه داده ها موءثر و با کیفیت بالا که منجر جلب لحاظ اینترنت وبسایت های قابل اعتماد می شود، می بایست از ویژگی های وب وب سایت شما باشد . کلمه دارای اهمیت در اینجا قابل اعتماد بودن و احتمالا قابل قرائت بودن اینترنت سایت ها باشد .

ما در زمینه ارسال مقاله ها به سایت و یا ارسال آن به دایرکتوری ها کلام نمی کنیم؛ ما به طور کلی در زمینه ایجاد محتوا که سازمان ها و ارگان های متعدد آن مطالب را اثر گذار و ارزشمند بدانند کلام می کنیم .


طولانی تر کردن مطالب به چهره روزانه اینترنت سایت ها نیاز به این دارا هستند که به طور منظم با مطالب جدید و صفحات جدید به روزرسانی شوند تا کمک متعددی در باصرفه سازی آن‌ها در موتورهای جستجو باشد . عبارات اساسی در اینجا نقش بزرگی را ایفا می نمایند و به وب وب سایت شما یاری می نمایند تا آن را توسعه و گسترش دهید .

درصورتی که در مورد موضوعات عمومی مطالبی می نویسید، مضاعف زیاد بی آلایش در بین سیلی از مطالب عمومی در وب گم خواهید شد .

مطمئناً تمایلی ندارید که وب سایت شما رتبه پائینی در موتورهای جستجو دریافت کند . مطالب و محتوای وب وب سایت خویش را با ساخت لینک و پیوند با وب وب سایت هایی با رنکینگ بالا به صورت منظم همیشه تازه نگه دارید . درست همان گونه که می خواهید سایت های بزرگ، بک لینک و پیوند های مناسبی با شما داشته باشند، وبسایت های دیگر هم رغبت به تولید لینک با اینترنت وبسایت های دارای اعتبار دارا هستند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۶:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها

امروزه، به شکل فراوان گسترده‌ای از زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها به کار گیری میشود . در عین حال، راه‌های ساده‌ای برای یادگیری PHP و به کار گیری از این گویش وجود دارد . وبسایت‌های آموزشی فراوانی در دسترس عموم قرار دارند که از نحوه آن ها می‌توانید با صرف کمترین وقت و هزینه، یادگیری PHP را آغاز فرمایید . این سایت‎های آموزشی،‌ ابزارهایی با رویکردهای مناسب در اختیار شما قرار میدهند تا بتوانید منحنی یادگیری خویش را سرعت بخشید . در اینجا یک سری ایده اثر گذار و کاربردی برای یادگیری PHP معرفی خوا‌هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد
فهرست
محتوای این مقاله ۱-
تولید یک نرم افزار یا برنامه ۲-
از فریم ورک‌های MVC استعمال کنید ۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید ۴-
به عنوان برنامه‌نویس آزاد (Freelance) عمل کنید ۵-
برنامه‎های نوشته شده با PHP را آنالیز کنید ۶-
به IRC مراجعه کنید ۱-
ساخت یک نرم افزار یا برنامه پس از یادگیری مقدماتی PHP، یک اپلیکیشن برای خودتان پباده سازی فرمایید . درگیر شدن با یک پروژه حقیقی سبب می‌گردد تمام جنبه‌ها و زوایای گویش برنامه‌نویسی مورد نظرتان را خاطره بگیرید . با ایجاد یک برنامه کاربردی، موضوعاتی نظیر اتصال به مقر داده، آنالیز فرم‌ها، سشن‌ها (برای ذخیره موقت اطلاعات به کار می‌رود : Session) و امنیت را به خیر و خوبی خاطره خواهید گرفت . با این رویه نقاط ضعف و قوتتان را پیدا خواهید کرد . این عمل باعث می شود مطالب فراموش گردیده را دوباره بخوانید و برای حل مشکلات برنامه خود، سراغ راهکارهای مختلفی بروید .

نوشتن یک برنامه کاربردی، قدرت یادگیری شما را ارتقاء می‌دهد .
به عنوان مثال، برای استارت یادگیری PHP میتوانید یک CMS بی آلایش بسازید که به شما اذن میدهد صفحاتی را روی وبسایتتان تولید نمائید . این کار نیاز به رئیس فرم‌ها، ذخیره‌سازی مقر داده و سشن‌ها دارد . سپس به آرامی چیزهای جدیدی مثل آپلود فایل، رئیس رسانه و… را به این CMS بیشتر کنید . هنگامی که بتوانید این برنامه را به طور بدون نقص به نقطه پایان برسانید، مطالب خیلی بیشتری نسبت به کتاب‌های آموزشی خواهید فراگرفت .
توصیه
فرانش به شما یادگیری
الکترونیکی – بخش دوم ۲-
از فریم ورک‌های MVC استفاده کنید هنگامی که توانستید یک برنامه کاربردی قابل اجرا با دسته‌بندی اسکریپت‌ها تولید کنید؛ گام اساسی بعدی یادگیری قاب ورک‌های MVC هست . MVC مخفف سه کلمه و واژه مدل (Model)، نمایشگر (View) و کنترلر (Controller) است . MVC، یک “سبک” برنامه‌نویسی می‌باشد که امروزه به طور پیش فرض در برنامه‌های اینترنت زمینه به کار گیری قرار می گیرد . توصیه می کنیم از CodeIngniter به کار گیری کنید، چون ساده‎ترین و سریع‌ترین شیوه یادگیری کادر ورک‌های MVC میباشد . نسبتاً هر اسکریپت PHP با کمی تلاش باطن آن قرار می گیرد .

در مرتبه اول، کادر ورک‌های MVC دو چیز را فعال می‌کند: ۱- قطع کردن کدهای داینامیک (PHP) از کدهای استاتیک (HTML, CSS, Js) . این عمل دوچندان حتمی بوده و رویکرد خیر و خوبی برای تالیف و نگهداری کردن کدها می باشد . ۲- پیاده‌سازی برنامه‌نویسی شی‌گرا . MVC باعث ساخت برنامه‌نویسی شی‌گرا در اسکریپت وب می‌شود . در صورتیکه در سطح نخستین یک برنامه کاربردی نوشته‌اید، درحال حاضر بایستی این برنامه را در یک عدد از فریم ورک‎های MVC قرار داده و آن را سازماندهی نمایید .
۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید Php .net سایت داکیومنت‌های PHP هست . مستندات فراوانی در این وب سایت وجود دارااست که می توانید در تایم ها فراغتتان آن ها را مطالعه فرمایید . به خصوص کامنت‌ها که دربردارنده نکات اثر گذار و قطعه کدها میباشند . درصورتی که از این سایت برای چک یک موضوع مختص بازدید می‌کنید، می‌توانید مطالب و اطلاعات مربوط به به عبارتی زمینه را مطالعه نمائید .
۴-
به تیتر برنامه‌نویس آزاد (Freelance) کار کنید در صورتی‌که در هم اکنون یادگیری PHP هستید، این بخت را دارید که به تیتر یک بسط دهنده اینترنت در شرکتی استخدام شوید یا به صورت برنامه‎نویس آزاد استارت به کار در این مسئله نمائید . در حالتی که در حال حاضر برنامه کاری فشرده‌ای ندارید، می توانید برنامه‌نویسی فریلنس را آزمون نمایید .
سفارش
فرانش به شما آزمون
آیلتس و چالش‌های آن
به
تیتر برنامه‌نویس آزاد در سایت‎های دارای ربط عمل کنید وبسایت‌های فراوانی مثل دورکار، پونیشا، گودکو و… وجود دارند که صاحبان فعالیت و سرمایه در آنجا به دنبال فریلنسرها می‌باشند . این فریلنسرها معمولا پروژه‌های کارفرمایان را با قیمت‌های ارزان و مقرون به صرفه تولید می نمایند . کارایی فرمایید در این سایت‌ها عضو شده و پروژه بگیرید . کار روی پروژه‌های واقعی منجر گسترده‌تر شدن دامنه یادگیری شما می‌شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت

در پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت اشاره می کنیم که هر وب سایتی می بایست آن را رعایت کند . وب وب سایت خود را با پیروی کردن از نکات زیر، طراحی نمایید؛ ما به شما این اطمینان را می دهیم که تأثیر مثبتی بر روی بازدیدکنندگان خواهد گذاشت .

طراحی سایت در مشهد

سرعت
بارگذاری بالا
ممکن میباشد وبسایت شما از پباده سازی بسیار زیبایی سود مند باشد، البته به علت سرعت قلیل بار گذاری آن صرفا تعداد پاره ای از اشخاص توان دیدن و استفاده کردن از وبسایت را دارند . طراحی تارنما شما بایستی برای وب باصرفه سازی گردیده باشد و بارگذاری شدن آن عمده از ۱۵ ثانیه ارتفاع نکشد .

مسیریابی
واضح
پس از ورود بازدیدکنندگان به وبسایت شما بایستی آن ها را به قسمت های متعدد سایت، جهت دهی فرمایید . برای این کار، باید نوار مسیریابی واضح و آسانی داشته باشد . کارایی کنید که پیوند های مهم را در مکان مناسب قرار دهید . ترجیحا نوار مسیریابی را در بالای وب سایت قرار دهید . بالای سایت، جایی می‌باشد که استفاده کننده به محض ورود به سایت، ابندا آن را می بیند . از منوها در قسمت های راست و چپ سایت به کارگیری کنید؛ تا حد قابلیت و امکان همه صفحات، عنوان ها و اطلاعات تارنما را به این منوها و نوار مسیریابی لینک و پیوند دهید . شما هیچ زمان نمی دانید که کدام یک از داده ها جان دار در تارنما شما، دقت یوزرها و بازدیدکنندگان را جلب خواهد کرد؛ پس دسترسی پذیری سادگی را برای تمامی اطلاعات در حیث بگیرید .

پشتیبانی
از همه رزولوشن های صفحه ها نمایش
امروزه کامپیوترهایی با رزولوشن های گوناگون وجود دارند . ورقه های نمایش بزرگ، کوچک و متنوع . گستره آن ها از ۶۴۰×۴۸۰ استارت و حتی به بخش اعظم از ۱۰۲۴×۷۶۸ می رسد . وظیفه شما، آن میباشد که وب سایت خویش را برای تمام این رزولوشن ها طراحی فرمایید . طراحی وب سایت شما می بایست به مدل ای باشد که در تمام این صفحات با رزولوشن های متعدد، به خیر به سناریو در آید . بهترین گزینه برای انجام این زمینه این هست که وب سایت خویش را با واحد درصد طراحی کنید، نه پیکسل .

قابلیت
مرورگری
طراحی تارنما شما باید به جور ای باشد که در همگی مرورگرهای جان دار و متداول به خوبی به سناریو درآید . وب سایت خویش را در مرورگرهای گوناگون امتحان فرمائید . صرفا به یک یا دو مرورگر اکتفا نکنید، تا زمانی که از صدق پباده سازی وبسایت خود در عمده مرورگرها مطمئن گردید .

فونت
خوانا و رشته ای
کاربران تنها با نگاه کردن به فونت استعمال گردیده در طراحی سایت، متوجه حرفه ای نبودن آن می شوند و آنرا کنار گذاشتن می نمایند . از فونت هایی که ممکن میباشد در اکثری از رایانه ها نباشد، به کارگیری نکنید . در صورتی‌که فونت قضیه استفاده شده در وبسایت شما، در رایانه بازدید کننده مو جود نباشد، رایانه به طور قلم از فونت پیش فرض به کارگیری خواهد کرد که مضاعف بدتر است . پس کارایی فرمایید در طراحی وبسایت املاک خود از فونت مناسب و رشته ای به کار گیری نمائید . فونتی که اکثرا موجود می باشد و به درستی به نمایش در می آید Arial و یا Verdana می باشد .

حداقل
استعمال از عکس
ما بر این باوریم که طراحی ساده، شایسته ترین و مؤثرترین نوع پباده سازی تارنما در اینترنت می باشد . وب سایت خود را آراسته نگه دارید . سایت را با عکس ها بیش از حد نیاز شلوغ نکنید و به جای آن از آیکون های جالب و جذاب که توجه استفاده کننده و بازدیدکننده را به نصیب خاصی از سایت جلب می کند، به کار گیری فرمائید .

بازدیدکنندگان بخش اعظم به محتوا اهمیت می دهند، تا گرافیک .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۳:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساختار کلی عناصر HTML

درود و خسته نباشید سرویس ملازمان روکسو، در این قسمت می خوا‌هیم با منش پیشنهادی کدنویسی و ساختار کلی عناصر HTML سخن کنیم . بعضا از موارد پایین جزء مقررات کدنویسی در گویش HTML میباشند البته بعضی دیگر تنها توصیه می شوند و دست شما باز می باشد که از آن ها پیروی نکنید .

طراحی سایت در مشهد

ساختار
عنصرها HTML هر عنصر HTML یک تگ مقدمه و یک تگ نقطه نهایی دارااست و محتوا در فی مابین این تگ ها قرار می گیرد .
شیوه
توصیف عنصرها HTML به فیس ذیل می باشد:

محتوا در این نصیب قرار می گیرد
به این ترتیب هر عنصر HTML برابر می‌باشد با تگ آغازین + محتوا + تگ آخری .
مثال:
My first paragraph .

 

نکته: عنصرها HTML ای که دارای محتوا نباشند «عناصر خالی» یا این که empty element اسم دارا هستند و دارنده تگ آخرین هم نیستند . یک عدد از نمونه های بارز این تگ ها، تگ
می‌باشد که مساوی اینتر زدن و به خط آن‌گاه رفتن در هنگام نوشتن می‌باشد .

«به خط تازه رفتن» اصطلاح خاص خودش را دارد؛ line break .
به نمونه ذیل دقت کنید:
html>


This is a
paragraph with a line break .

 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
html>


This is a
paragraph with a line break .

 

 

برای مشاهده ی خروجی این کد در مرورگتان روی این پیوند کلیک نمائید .

در
HTML5 نیازی به بستن موادتشکیل دهنده خالی ندارید البته درصورتی که دوست دارید کدهایتان را در نهایت استاندارد بنویسید و همچنین کد هایتان توسط تجزیه کنندگان XML قابل خواندن باشد می توانید آن ها را به این شکل ببیندید:

/>
توجه فرمائید که در این حالت، تگ ها دو عدد (تگ آغازین و پایانی) نمی شوند بلکه به عبارتی تگ اولیه تغییر و تحول شکل پیدا می نماید .

عناصر
تو در تو (nested) عنصرها HTML می توانند به فیس تو در تو یا nested قرار بگیرند؛ این یعنی یک عنصر باطن عنصر دیگری باشد .
به
طور مثال در کد ذیل چهار عنصر HTML وجود دارد:
html>


My
First Heading
My first paragraph .

 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
html>


My
First Heading
My first paragraph .

 

 

در صورتی‌که به کد بالا نگاه نمایید متوجه می گردید عنصر تمام گواهی HTML را توصیف می کند و دارنده تگ های آغازین و نهایی می‌باشد . محتوای درون این تگ، یک تگ دیگر به نام می باشد . این عنصر بدنه ی سند را تعریف می کند و مشخصا دارنده تگ های آغازین و آخرین هست .
حالا محتوای خویش عنصر دربرگیرنده دو تگ
و
است، یعنی این قسمت:


My
First Heading
My first paragraph .

 


1
2
3
4
5
6


My
First Heading
My first paragraph .

 


هم اکنون تگ
یک عنوان را تعیین می نماید و دارای تگ های
و
می باشد . تگ
هم

توصیف کننده ی یک پاراگراف هست که مشتمل بر تگ های
و

می شود . این توضیح ساختار تو در توی بالا بود . اکنون

می فهمیم مضمون‌ تو در تو بودن چه چیزی است .

تگ
های پایانی زبان HTML مانند دیگر گویش ها آنچنان مقررات محکم و سختی ندارد . منظور من از این کلام چیست؟ خواسته اینجانب این می باشد که در بخش اعظمی از لهجه های برنامه نویسی با جا پرت کردن کوچک ترین علامت و نوشتار، در بیشتر تایم ها برنامه از کار می افتد اما در گویش HTML قضیه به شکل دیگری می باشد .

در
گویش HTML درصورتی که برخی از قسمت ها را جا بیندازید صفحه تان هنوز هم سناریو داده می شود! به طور مثال:
html>


This is a paragraph .
This is a paragraph .

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
html>


This is a paragraph .
This is a paragraph .

 

در نمونه

بالا تگ های نهایی عنصر
را قرار نداده ایم ولی

هنوز هم صفحه ی ما سناریو داده می شود . برای اجرای این کد در مرورگرتان روی این لینک و پیوند کلیک نمائید .

در
واقع تگ آغازین در مثال بالا دلخواه فرض گردیده می باشد ولی قطع هشدار می دهیم که هیچ گاه به این شکل کدنویسی نکنید چرا که:
این اشتباه ها بعضا تایم ها صفحه ی شما را به طور کامل به نیز میریزد و اینطور نمیباشد که همیشه برایتان بدون هزینه باشد .
چه بسا در‌صورتی‌که کاغذ به صحت سناریو داده شود، موتور های جست و جو آن را به عنوان غلط و HTML غیر دارای اعتبار می بینند . بنابراین در نتایج جست و جو جریمه می شوید .
هنگام بازنویسی کدهایتان به ایراد برمی خورید چرا که کلیه چیز به هم ریخته خواهد شد و سر و ته هیچ چیز مشخص نخواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۵:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری Import و Export در phpmyadmin ۱۰

فراگیری
Import و Export در phpmyadmin ۱۰
بهمن ۱۳۹۷ارسال نظرتوسط مهدی خسروی به طبع برای شما نیز پیش آمده است که قصد داشته‌اید از دیتابیس خود یک پوشه خروجی بگیرید و برای شخصی بفرستید . و یا این‌که از فولدر دیتابیس یک پروژه را دریافت کرده‌اید و نمیدانستید که چطور بایستی از آن به کارگیری نمائید . در این فراگیری بصورت کامل یاد می‌گیریم که چطور از دیتابیس خود Export بگیریم و چطور یک دیتابیس را Import کنیم .

 پرس پلت

دانلود این فیلم آموزشی با حجم ۱۳ مگ
اکثری از دوستانی که دوره‌ی ساخت دکان اینترنتی حرفه‌ای با PHP و MySQL را تهیه‌ کرده‌اند، درخواست فایل دیتابیس این عصر را داشتند . و آنگاه ارسال بوسیله همکاران بنده، برخی از دوستان عزیز نمیدانستند که دقیقا چطور بایستی از این فایل ها به کار گیری نمایند . به همین برهان تصمیم گرفتیم این آموش را فراهم کنیم .

 

خروجی
به دست آوردن از مقر داده (دیتابیس) گذشته از هرچیز در صورتیکه نمیدانید که دیتابیس یا مقر داده چیست، توصیه میکنم مقاله‌ی «پایگاه داده یا این که Database چیست؟ همه چیز درباره ی دیتابیس» را مطالعه فرمایید .

در این نصیب می‌خواهیم درباره ی این مورد حرف کنیم که چطور میتوانیم از مقر داده‌ای که داریم خروجی بگیریم . اینکار زمانی کاربرد داراست که شما پروژه‌ای را نوشتید و می‌خواهید آن پروژه را روی سیستم دیگری هم اجرا فرمایید . و یا اینکه می خواهید آن پروژه را به یک هاست حقیقی وواقعی منتقل کنید .

برای انجام اینکار، علاوه بر انتقال فایل ها، می بایست مقر داده خویش را نیز منتقل نمایید و برای انتقال پایگاه داده باید از آن خروجی یا این که Export بگیرید . برای انجام اینکار می بایست از phpmyadmin که یک ابزار برای کنترل دیتابیس است استفاده فرمایید .

برای به چنگ آوردن خروجی از یک دیتابیس، آغاز آن دیتابیس را گزینش میکنیم و آن‌گاه روی دکمه‌ی export کلیک میکنیم .
به عکس تحت اعتنا کنید:


آن‌گاه وارد صفحه‌ی دیگری میشویم که دو گزینه‌ی Quick و Custom را مشاهده می‌کنیم . روی Quick کلیک می‌کنیم و نهایتا Go را گزینش می کنیم . در نهایت به ما مجموعه‌ای از کدها داده می گردد . یک Text Editor مانند Sublime یا این که حتی Notepad ویندوز گشوده می‌کنیم و کدها را در آن کپی/پیست می‌کنیم و نهایتا آن فولدر را با فرمت sql . یا این که txt . ذخیره می‌کنیم .

مقاله‌ی
مرتبط: چطور یک فرم کاوش با PHP بسازیم؟ (راهنمای کامل ویدئویی) در ادامه می گوییم که از این فایل به چه رخ میتوانیم به کارگیری کنیم .

 

ورود
داده ها یا این که Import به مقر داده (دیتابیس) خب در مرحله‌‌ی قبل خروجی یا این که Export تصاحب کردن را خاطره گرفتیم . شما ممکن میباشد فایلی با فرمت sql . داشته باشید که بخواهید آن‌را وارد phpmyadmin خود کنید .

آن پوشه sql . یا این که txt .
را با یک ادیتور مثل نوت پد یا Sublime یا… باز فرمایید و به دنبال خط کد ذیل باشید:
--
Database: `database_name` ۱
--
Database: `database_name` جلوی عبارت Database، نام مقر داده‌ای که بایستی بسازید را مشاهده می کنید . برای تولید این پایگاه داده به phpmyadmin رفته و از منوی سمت راست روی new کلیک نمائید و یک مقر داده با نامی دقیقا مشابه نام بالا بسازید .

آن‌گاه از این که این پایگاه داده خویش را ساختید، نام آن‌را در نصیب سمت چپ مشاهده می کنید . حال صرفا کافی هست که داده ها آن پایگاه داده را وارد فرمائید .

برای داده ها بخش اعظم سفارش می کنم مقاله‌ی «تفاوت IDE و Text Editor – مزایا و معایب هر یک چیست؟» و همچنین «کامل‌ترین آموزش Sublime Text 3» را مشاهده‌ی فرمائید .

در‌صورتی‌که فرمت فایل دیتابیسی که به دست‌تان رسیده sql .
است،‌ کافی است که از منو سمت راست دیتابیس خود را تعیین نمایید و از منوی بالا روی Import کلیک کنید:


برچسب: پرس پلت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزار Wix با ویرایشگر راحت کاربرد

ابزار Wix با ویرایشگر راحت کاربرد و گزینه‌های مختلفی که ارائه می‌دهد، امکان ایجاد یک وب‌ سایت خوشگل در مدت وقتی کوتاه را برای یوزرها به ارمغان می آورد . یک عدد از نقص‌های این ابزار در این هست که بر پایه Adobe Flash قرار داشته که در بسیاری از کامپیوترهای فردی به خیر اجرا می‌شود اما توسط بعضی از دستگاه‌های تلفن همراه مانند آیپدها پشتیبانی نمیشود . درصورتی که با این مساله مشکلی ندارید در این چهره Wix قالب‌های زیبای فراوانی دارااست که به راحتی میتوانید طبق ذوق وسلیقه خویش آن ها را تغییر‌و تحول دهید تا متناسب با نیازهای کسب و عمل شما شوند . قالب‌های Wix گالری‌های فوق‌العاده‌ای برای عکس دارا هستند و می‌توانید با تصاویر به مشتریان خویش نشان دهید که کسب و فعالیت شما در واقع چه خدماتی ارائه میدهد . یک ابزار تلفن همراه هم اخیراً به wix بیش تر گردیده که امکان تولید نسخه موبایلی وب‌ تارنما را فراهم می کند تا مشتریانی که عمده با موبایل خویش به اینترنت راز میزنند را نیز پوشش دهد .

طراحی سایت در مشهد

مانند بقیه ابزارها، ابزار wix با تمام ویژگی‌های تولید وب‌ وبسایت و آدرس wix .com به رخ بدون‌پول قابل به کار گیری است اما عضویت مبلغی آن دربرگیرنده گزینه‌هایی برای حذف تبلیغات و داشتن نام دامنه منحصر به فرد خود بوده و ماهانه دربین ۵ تا ۱۶ دلار حق عضویت دریافت مینماید .


اکثر بخوانید: ۱۳
ویژگی که منجر پیروزی وب وبسایت می شوند ۴ .
Intuit Websites ایجاد
اینترنت سایت
ساخت یک کسب و کار نیاز به خلاقیت‌های متعددی دارااست اما احتمالا شما تمرکز کافی برای آن را نداشته باشید . خوشبختانه حتی اکثری از مالامال مشغله‌ترین ما قادر است با استفاده از ابزار قابل اعتماد Intuit یک وب‌سایت کارآمد با ظاهری خوشگل بسازد . با یه خرده کاوش در فی مابین قالب‌های ارائه گردیده به وسیله Intuit می‌توانید قالب همخوانی بر نیازها و هدف کسب و فعالیت خود را بیابید . قالب‌های این ابزار دوچندان مفصل‌تر و سازماندهی شده‌تر از هر ابزار دیگری هست و هزاران قالب مختلف برای گزینش در پیش روی شما قرار می‌گیرد که می توانید با وارد کردن مقداری متن و تصویر به آن، ظاهر وب‌سایت خویش را بسازید .

پکیج نخستین این ابزار به زمان ۳۰ روز بدون‌پول هست و پس از آن باید ماهانه ۵ دلار پرداخت نمائید . پکیج‌های Business و Professional آن به ترتیب ۲۴ و ۵۰ دلار بها دارا هستند و شامل ویژگی‌هایی مثل اسم دامنه دلخواه، ابزارهای فروش آنلاین و با صرفه سازی موتور جستجو (SEO) می باشند .

۵ .
Google Sites ایجاد وب سایتاین ابزار خیلی راحت حضور شما در موتور جستجوی گوگل را فراهم میکند . با این ابزار میتوانید وب‌ سایت‌هایی خصوصی و گروه محور را داخل کسب و فعالیت خود ایجاد نمایید که حساب Google App شما را به یک ابزار قوی سازماندهی شغلی تبدیل می نماید . Google Site ابزارهای کارآمد همیاری مثل اعلامیه‌ها، ورقه ها و لیست وظایف را در یک فضای آنلاین قرار می دهد که همیاران می‌توانند از هر جایی به آن دسترسی داشته باشند . این بهترین روش برای رئیس هرج و مرج شروع هر کسب و کاری میباشد . استعمال از Google Sites کاملا بدون‌پول خواهد بود . به خاطره داشته باشید که از این ابزار برای ساخت یک وب‌ تارنما سنتی به کار گیری نکنید مگر این که دانش کدنویسی داشته یا یک برنامه نویس استخدام نمایید . برای کاربرانی با دانش برنامه نویسی متوسط، Google Site میتواند بهترین آیتم برای تولید یک اینترانت شرکتی باشد . استعمال از آن را امتحان فرمائید . مقاله ها تخصصی کتابخانه آنلاین لیداوب در زمینه طراحی وبسایت و سئو را دنبال فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۱:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه وب سایتمان را قابل استفاده تر کنیم؟ بخش چهارم

در بخش قبل مطلب گفتیم همانطور که استعمال از وب گسترده خیس می گردد ، تعداد قابل توجهی از یوزرها قدرتمند به دسترسی آنلاین میباشند .

ساخت دسترسی فراتر به یک بحران گران قدر برای طراحان وب مدرن تبدیل گردیده است، ولی ارزش تلاشش داراست .

طراحی سایت در مشهد

با اقدامات مطلوب برای افزایش دسترسی، اقبال بیشتری برای دکان آنلاین شما و دیدن آنچه که ارائه می دهید، بهبود می یابد .

برای تطابق نیاز به قابلیت دسترسی و آسانی استفاده، دوران بهتری از الان برای تولید تغییرات مطلوب در اینترنت وبسایت شما وجود ندارد .

چه در پروسه اولیه اینترنت تارنما میباشند یا قصد توسعه آن رادارید، این پیشنهاد ها به شما یاری می نماید .

در
این مقاله یک سری موضوع دیگر را ذکر کرده و توضیح میدهیم:


اجتناب
از جداول در حالی که جداول می توانند ابزار نیکی برای سازماندهی و پردازش داده ها باشند، برای ساخت یک وب سایت اینترنتی قابل دسترسی موثر نیستند .

با دقت به ساختار و ویژگی ها غیر خطی آنها، خواننده گان ورقه سناریو و بقیه انواع دستگاه های دیجیتال قابل دسترسی نمی توانند داده های داده شده در جداول را بخوانند یا ادراک نمایند . هنگام پباده سازی تارنما خویش عملکرد نمائید از آن‌ها به دور گردید .

 

موادتشکیل دهنده
لیبل دار با علامت گذاری بر روی تمام موادسازنده ، برای کاربران هنگام پند و رابطه با دکمه ها و محتوا وب وب سایت خود، راهنمایی بیشتری را آماده می نمائید .

 

میانبرهای
صفحه کلید را به کارگیری کنید طولانی تر کردن میانبرهای کاغذ کلید به سایت شما می تواند به افراد دارای معلولیت که از موس کامپیوتر برای به کارگیری از وب استفاده نمی نمایند یاری نماید . برای افرادی که در گیر اختلالات حرکتی هستند، وبسایت هایی با میانبرهای کاغذ کلید فرایند حرکت در اینترنت وبسایت را فراوان معمولی خیس و سریعتر می کنند . میانبرهای ورقه کلید همینطور می توانند یک تجربه سهل خیس برای کاربران به طور کل تولید نمایند .

 


استعمال ازطرح بندی به طور مداوم استفاده از طرح معمولی و روشن، شایسته ترین منش تولید دسترسی است . در شرای چه پباده سازی اینترنت تارنما های پیچیده می تواند قضیه عشق برخی از کاربران باشد، طرح های فانتزی می تواند سایر افراد را ناراحت کند . گزینش یک پباده سازی مینیمالیستی بر پایه فرمت سازگار می تواند مرورگر را برای همگی بینندگان راحت تر کند .

 

غیرفعال
کردن تنظیمات خودکار بعضا از افراد ممکن می‌باشد گذشته از رفتن به صفحه بعدی محتوا، مقطع بیشتری را صرف نمایند . دیگرافراد ممکن است صفحه شما را ببینند و از روی محتوا سریعتر تکان کنند .

کاربر را قوی سازید تا این ویژگی های اتومات مثل پخش کلیپ و کلیپ های صوتی را را به جای تنظیم خودکار ،خاموش یا فعال کنند .

 

محاسبه
و تایید تجزیه و تحلیلی از کارایی تغییرات اینترنت تارنما خود با اجرای امتحان جامع در سراسر دستگاه های گوناگون و شبکه داشته باشید . همان گونه که دامنه وب همچنان تغییر می کند، فارغ از شک و تردید پیشرفت هایی در ارائه خدمات به کاربران قابلیت و امکان پذیر خواهد بود .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

حجم تصاویر در طراحی و پیاده سازی اینترنت تارنما ها

در نوشته قبلی(اندازه و حجم تصاویر در طراحی و پیاده سازی اینترنت تارنما ها) کارکردن با تصاویر مورد نیاز استاتیک و اثبات وب تارنما را آموختیم .در این متن می خوا‌هیم کارکردن با تصاویر داینامیک در طراحی و بسط وب سایت ها که قرار میباشد به وسیله استفاده کننده وارد شوند را نظارت نماییم .

طراحی سایت در مشهد

سوال
: چه مشکلاتی در تصاویر وارد شده به وسیله استفاده کننده وجود دارد؟
کاربر نهایی اینترنت وبسایت لزوما شخص کارشناس کامپیوتری نمی‌باشد که از جزئیات تصویری که بر روی اینترنت وبسایت قرار می دهد باخبر باشد .پس برنامه نویس وب وب سایت می‌باشد که باید این مواد را تحلیل کند و در صورت لزوم به استفاده کننده ارشادوراهنمایی و پیام مناسب سناریو دهد .نکات کلیدی در تصاویر شامل حجم تصویر، بعدها تصویر و همچنین کیفیت تصویر می باشد که رعایت نکردن هرکدام برای وب سایت شما مشکلاتی ایجاد خواهد کرد .

- حجم تصاویر : در شرای حجم تصور بالا باشد برهه زمانی متعددی برای بار گذاری آن از سرور نیاز خواهد بود که بازه کلی برای دیده شدن ورقه را بالا می برد .

- ابعاد تصویر : در صورتی‌که ابعاد تصویر با محلی که قرار می باشد در آن نمایش داده شود تناسب نداشته باشد، تصویر به فیس کشیده و بی کیفیت چشم خواهد شد .انگار شما ارتفاع 200 پیکسل را بخواهید در 500 پیکسل نمایش دهید .

- کیفیت : عدم رعایت کیفیت تصاویر نیز تاثیر زیاد بدی بر پباده سازی و کاغذ شما خواهد گذاشت .

 

سوال
: با این سه مشکل چه‌طور می بضاعت و توان برخورد کرد؟
- در رابطه با حجم تصاویر بایستی حداکثر حجمی که کاربر می تواند آپلود کند را نمایش دهید .سپس آن‌گاه از آپلود فایل هم بایستی شما حجم پوشه ارسالی را تحلیل فرمایید و در چهره بالا بودن از حجم استاندارد، پیغام خطای مطلوب به کاربر سناریو دهید .

- ابعاد تصویر هم به به عبارتی راه اولیه می توان در اختیار گرفتن کرد .اما این رویه به هیچ عنوان در فضای اینترنت وب سایت ها معمول نیست .چون استفاده کننده نمی تواند تصاویر را به ابعاد مسئله نیاز ما تبدیل کند زیرا بضاعت و توان این عمل را ندارد .پس در ارتباط با بعد ها تصاویر، در بیشتر مواقع اجازه می دهیم کاربر تصویر خود را آپلود کند .

- در برخورد با کیفیت تصویر هم فعالیت زیادی از دست برنامه نویس و طراح اینترنت سایت برنمی آید و فقط بایستی با سفارش های خود استفاده کننده وب سایت را توجیه به به کار گیری از تصاویر کیفیت بالا کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۳:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تولید پسورد دیتابیس سی پنل

در پنجره گشوده گردیده ابتدا بر روی Generate Password کلیک کنید پسورد ساخته گردیده را با تیتر پسورد دیتابیس در جایی امن کپی کنید بعد تیک آیتم I have copied this password in a safe place . را زده و بعد از آن بر روی دکمه Use Password کلیک نمائید .

تولید
پسورد دیتابیس سی پنل
پس از بسته شدن پنجره بالا در آخر بر روی Create User کلیک فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

تولید
یوزر دیتابیس سی پنل
و با پیام ساخت پیروزی آمیز یوزر مواجه خواهید شد .

تایید
تولید یوزر دیتابیس سی پنل
نام یوزر که در پیام بالا به شما اعلام می شود را نسخه برداری کرده و در جای امن در کنار پسورد با عنوان اسم یوزر دیتابیس نگاه داری نمائید . در نمونه ما اسم یوزر tjomi_as4gtfa3 است .

مجددا بر روی Go Back کلیک کرده و به صفحه پیشین بر می گردیم .

در سطح پایانی تولید دیتابیس بایستی یوزری که ساخته ایم را به دیتابیس ساخته شده متصل کنیم . این مرحله زیاد مهمی می باشد و بخش اعظمی از مشکلات در نصب جوملا در سی پنل به عدم انجام این تراز بر می گردد .

برای اتصال یوزر به دیتا بیس در بخش Add User To Database در آیتم user یوزری که ساخته ایم و در بخش Database دیتابیسی که ساخته ایم را تعیین می کنید و بر روی آیتم add کلیک کنید .

اضافه
کردن یوزر به دیتابیس
در برگه گشوده شده بر روی گزینه ALL PRIVILEGES کلیک نموده تیک تمام موارد زده شود و بعد بر روی آیتم Make Changes کلیک فرمایید .

بیش تر
کردن یوزر به دیتابیس
آنگاه با پیام پایین روبرو می شوید که نشان از موفقیت آمیز بودن اتصال یوزر به دیتابیس داراست .

 

بیش تر
کردن دسترسی به یوزر دیتابیس

این تراز به نقطه پایان رسید در صورتی‌که سطح را به توجه انجام داده باشید در درحال حاضر حاضر شما باید سه گزینه را پیش خود داشته باشید: ۱- نام دیتابیس . ۲- یوزرنیم دیتابیس .
۳ راز عبور دیتابیس


۵- حال لازم است وارد فرآیند نصب جوملا شویم . برای این کار صرفا کافیست نشانی دامنه (Domain) تارنما خویش را در مرورگر وارد نمایید تا وارد فرآیند نصب جوملا گردید .

در این تراز در شرای از از بسته نصبی جوملای فارسی به کار گیری کرده باشید فرایند به فیس فارسی هست . ولی در‌صورتی‌که روند و صفحه انگلیسی بود از طریق مورد انتخاب زبان این آیتم را به Persian (فارسی) تغییر و تحول دهید تا گویش نصب پارسی شود .

ورقه
نصب جوملا در سی پنل
اسم سایت: در این بخش نام سایتتان هر چه که هستن را می نویسید مثلا: "گروه فناوری و اطلاعات جومی" .

پست الکرونیکی رئیس ارشد: ایمیلی که در این بخش وارد می نمایید آدرس اینترنتی حیاتی وب سایت شما خواهد بود و گزارشات و تمامی عمل ها درصورتی که قرار باشد به رئیس اطلاع داده شود به این نشانی اینترنتی اعلام می شود .

نام کاربری مدیریت ارشد: اسم کاربری برای مدیریت حیاتی سایت کسی که دارنده تمام دسترسی ها در جوملا خواهد بود . این شناسه کاربری زیاد مهم است و سعی فرمایید برای این مورد از حروف پیچیده به کارگیری فرمایید و به هیچ عنوان از واژه های بی آلایش مثل "admin" یا "test" یا "demo" استعمال نکنید . همت فرمائید عبارات بی معنا با ادغام اعداد به کار گیری نمایید .

سر عبور مدیر ارشد: رمز مربوط به مدیریت ارشد که به تمام بخش های جوملا دسترسی خواهد داشت . همت نمایید راز پیچیده گزینش فرمائید که شامل حروف تبارک و کوچک همینطور اعداد و کاراکترها باشد، همچنین می توانید از فاصله نیز استفاده نمائید . پسورد شما عالی می باشد که دست‌کم ۸ کاراکتر پیچیده باشد .

تکرار سر عبور مدیر ارشد: همان رمزی که در بالا نوشتید را در این بخش هم تکرار فرمایید .

توضیحات متا: این آیتم تحمیلی نمی‌باشد ولی می توانید شرحی از توضیحات و عمل های سایتتان بسیار کوتاه بنویسید . پس از کامل شدن این مورد ها بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب وبسایت ها و اپلیکیشن های ذیل اینترنت

کلیه ی شرکت ها تلاش می کنند یک تجربه ی عالی برای مشتریان تولید نمایند . اما تعداد پاره ای از آنان میتوانند تغییرات اضطراری را برای عملی شدن این وعده به انجام برسانند . در حقیقت اکثر وقت ها آنان حتی نمیدانند که چقدر تجربیات آنها می تواند برای مشتریان بد جلوه کند . به همین برهان ، ما یک کتاب نو به اسم "انقلاب تجربه کاربری ، یک نقشه عملی برای قرار به چنگ آوردن کاربران در قلب کمپانی شما گرد هم آورده ایم . کتاب را نیز اکنون اخذ کنید .

طراحی سایت در مشهد

وب وبسایت ها و اپلیکیشن های ذیل اینترنت به تدریج پیچیده تر شده اند به ادله این که فناوری و منش های صنعتی در درحال حاضر پیشرفت هستند . چیزی که پیش از این بعنوان یک عدد از راه های رسانه ای راکد استفاده می شد امروزه به یک تجربه غنی و تعاملی تبدیل گردیده است .

ولی صرف نظر از چگونگی تغییر و تحول در فرآیند به عمل رساندن آن ، برد یک اینترنت تارنما هنوز متعلق به یک چیز میباشد : اینکه یوزرها آن را چه‌گونه میبینند ." آیا این اینترنت وبسایت برای من ارزش قائل شده می باشد ؟ آیا استفاده از آن آسوده می باشد ؟ آیا از آن لذت می برم ؟ این ها سوالاتی می‌باشند که در ذهن بازدیدکنندگان برای این که بتوانند با محصول ها ما رابطه برقرار نمایند میگذرد ، و آن ها اساس تصمیمات خود را به صورتی صورت عرضه میکنند که به یک مشتری پابرجا و همیشگی تبدیل شوند .

تجربه
کاربری چه می باشد ؟ تجربه کاربری ( اختصارا UX ( احساسات یک فرد ، وقتی که با یک سیستم تعامل برقرار می نماید را ابلاغ میکند .
سیستم موردنظر می تواند یک اینترنت وبسایت ، یک اپلیکیشن یا این که نمایشگر یک نرم افزار باشد که به طور کلی در بافت نوین امروزی به صورت تاثیر متقابل در میان انسان و کامپیوتر شناسایی می شود ) HCL (
تجربه
کاربری چه می باشد ؟ اشخاصی که در UX فعالیت می کنند (بنام طراحان UX) چگونگی احساسات یوزرها را در مسئله یک سیستم مطالعه و محاسبه می کنند ، به دنبال چیزهایی همچون استفاده سهل ، شعور بها سیستم ، مفید بودن ، عملکرد در انجام امورمهم و غیره میباشند .

 

مطالعه
بیشتر در SmashingMag: لینک چرا تجربه کاربری نمیتوانست پباده سازی شود؟ برنامه ریزی پروژه های UX را به طور موثر انجام دهید
25
فیلم تجربه کاربری که ارزش برهه زمانی گذاشتن را دارند
تجربه
کاربری خوبتر با روایت گویی 10 اصول موثر پباده سازی وب به طور کلی طراحی تجربه کاربری برای دریافت کردن جواب "بله" به تمام آن سوال ها در عملکرد می‌باشد . انگیزه این ارشاد ها ، آشناکردن شما با نظم حرفه ای پباده سازی UX در مورد سیستم های مبتنی بر وب مثل اینترنت سایت ها و نرم افزار ها می‌باشد . طراحان UX همینطور به سیستم های فرعی و فرایندهای باطن سیستم هم اعتنا می نمایند . به تیتر مثال، آن‌ها ممکن است مراحل پرداخت آنلاین یک وب وبسایت تجارت الکترونیکی را زمینه محاسبه قرار دهند تا ببینند آیا یوزرها روند خرید تولید ها از وب وبسایت را خوب و براحتی متوجه میگردند .آن‌ها می توانند با مطالعه اجزای ذیل سیستم، همچون محاسبه چگونگی عملکرد و لذت بخش بودن آن ، در تکمیل تجربه کاربران در فیلدهای ورودی یک فرم وب، عمیق تر جستجو نمایند . در مقایسه با بخش اعظمی از فن های دیگر، به خصوص سیستم های مبتنی بر وب ، UX نسبتا تازه می‌باشد . اصطلاح "تجربه کاربر" توسط پزشک معالج دونالد نورمن ، یک محقق علوم شناختی ابداع شوید ، همچنین وی او‌لین کسی بود که اهمیت طراحی کاربر محور را ابلاغ کرد . (به این معنا که تصمیمات پباده سازی میبایست بر اساس نیاز و خواسته های مشتریان باشد) .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)