مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

جاوا اسکریپت

جاوا
اسکریپت چه می باشد و چه طور کار می‌کند؟ جاوااسکریپت (JavaScript) گویش برنامه‌نویسی مرحله بالاو پویا مبتنی بر شی هست . از JS در کنار HTML و CSS، به تیتر یکی از سه هسته تشکیل دهنده صفحات وب، خاطره می شود . اما استفااده از JS فقط به سمت استفاده کننده (Front-end) خلاصه نمی‌شود و امروزه می‌توان با فریمورک‌هایی مانند vue .js برنامه نویسی سمت سرور (Back-end) نیز انجام داد . پس می‌توان جاوااسکریپت(JS) را یک گویش برنامه‌نویسی Both Side دانست .
بر خلاف تشابه اسمی دو لهجه برنامه نویسی جاوا (Java) و جاوااسکریپت (JavaScript) و اعتقادوباور عده‌ای که هر دو را یک زبان قلمداد می‌کنند، این دو هیچ‌ ارتباطی با یکدیگر، جز تشابه اسمی، ندارند . ساختار جاوااسکریپت شباهت زیادی به جاوا و C++ دارد . جاوااسکریپت لهجه برنامه‌نویسی شی‌گرایی (Object-Oriented) و ایجاد یافته (Structured) میباشد . با این گویش می بضاعت به محتوای داخل html دسترسی پیدا کرد .

 طراحی سایت در مشهد

عامل
یادگیری js جاوااسکریپت یک عدد از زبان‌های اساسی برنامه نویسی زمینه نیاز برای ورود به دنیای وب می‌باشد . به‌خصوص که امروزه جاوااسکریپت گسترش و ترقی زیاد متعددی داشته و با فریمورک‌های قدرتمندی همچون انگولار، ری‌اکت، vue، Node و . . . دراکثر پروژه‌ها زمینه به کار گیری قرار می گیرد .

 

تاریخچه
سال 1995 آقای برش دادن ایچ در کمپانی Netscape این گویش را در برهه زمانی کوتاه طبق شایعات تقریبا 10 روز نوشت .جاوا اسکریپت طراحی گردیده از تلفیق برگزیدگان ویژگی های گویش برنامه نویسی های ذیگر است .

جاوا اسکریپت اول با نام Mocha معرفی شد که بعدها به LiveScript و در غایت به جاوااسکریپت تغییر و تحول کرد . این تغییر‌و تحول نام همزان شد با پشتیبانی از جاوا در مرورگر وب Netscape Navigator . او‌لین نسخه جاوااسکریپت در دسامبر ۱۹۹۵ معرفی و عرضه شد . این نام گذاری سبب سردرگمی دوچندان شد و موجب ربط دادن این دو (جاوا و جاوا اسکریپت) به یکدیگر شد . بعضی این عمل را یک ترفند تجاری برای به دست آوردن بازار جاوا می‌دانند .

به عامل برد بخش اعظم جاوااسکریپت در سمت استفاده کننده برای صفحه های وب، مایکروسافت یک نسخه سازگار از این گویش را ساخت کرد و به علت مشکل‌ها حقوقی آن را جی اسکریپت نامید . این زبان در ورژن ۳٫۰ از مرورگر اینترنت اکسپلورر و در اوت ۱۹۹۶ داده شد . تفاوت‌های این دو لهجه به حدی جزیی می باشد که اغلب جی اسکریپت و جاوااسکریپت به جای هم به عمل می‌روند . هر چند که مایکروسافت در اینجا یک سری روستا استدلال برای تفاوت جی اسکریپت با استاندارد ECMA مطرح میکند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۸:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هوک برنامه نویسی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس سیستمی قابل بسط و تغییر می‌باشد . در شرای قصد داشته باشید تا پباده سازی وب سایت خود را با وردپرس انجام دهید، وردپرس این قابلیت و امکان را به شما می‌دهد تا نیازهای سفارشی خویش را با به کار گیری از افزونه‌های از پیش فراهم گردیده یا این که با نوشتن افزونه‌های نو در آن پیاده‌سازی نمایید .

طراحی سایت در مشهد

برای مثال وردپرس به رخ پیش‌فرض دارای امکانات دکان اینترنتی نمی باشد البته با نصب افزونه‌ی ووکامرس می‌توان قابلیت فروش تولیدات فیزیکی و الکترونیکی را به آن اضافه نمود .

هوک
برنامه نویسی
افزونه‌ها یا این که پلاگین‌های وردپرس با به کار گیری از هوک‌ها( Hook ) فعالیت خود را انجام می دهند و به همین دلیل برای بیش تر کردن قابلیت‌های نو به وردپرس نیازی نمی باشد که کدهای هسته‌ی وردپرس تغییراتی داشته باشند .

هوک‌ها در برنامه‌نویسی مفهومی همگانی میباشند که در وردپرس با نام اکشن( Action ) و فیلتر( Filter ) شناخته می شوند . برای ادراک بهتر تفاوت اکشن‌ها و فیلترها، این نوشته را بخوانید .

هوک‌ها
چه کاری انجام می دهند ؟ هوک مفهومی همگانی در برنامه‌نویسی میباشد . سعی هوک‌ها به این چهره هست که برنامه‌ی اصلی( در اینجا وردپرس ) هنگام اجرای عملیات یا این که فرآیندهای زمینه نظر خود، در محل‌هایی خاص، بررسی می کند که آیا در این نصیب باید همت معمول انجام شود یا عملکردی سفارشی توسط یک پلاگین جایگزین تلاش معمولی شده است .

برای نمونه وردپرس وقتی که قصد داراست تیتر نوشته‌های تارنما را در خروجی چاپ کند، پیش از ارسال محتوا به خروجی، تحلیل می‌نماید که آیا افزونه‌ای قصد تغییر تحول این عنوان را دارااست یا این که خیر و خوبی . افزونه‌هایی که کار فارسی‌سازی وردپرس را انجام می دهند در این نقطه وارد کار می شوند و تیتر مطلب را ارزیابی میکنند که آیا در آن از عددهای انگلیسی استعمال گردیده یا این که خیر و خوبی . اگر عدد انگلیسی در عنوان متن بیابند، آن را به عددهای پارسی تبدیل می کنند و بعد از آن تیتر تغییر تحول یافته در سایت مشاهده می شود .

اکشن‌ها
و فیلترها در وردپرس اکشن‌ها و فیلترها دو نوع هوک در وردپرس میباشند .

به طور خلاصه، اکشن‌ها هوک‌هایی می باشند که تنها در زمانی خاص اجرا می شوند . برای نمونه یک اکشن قادر است اطلاع از باز شدن صفحه‌ی نخستین وب سایت باشد . این اکشن آنگاه میتواند هر فعالیت موضوع حیث خود را انجام دهد . اکشن‌ها اندازه محل ورود و خروجی ندارند .

در طرف مقابل، فیلترها علاوه بر کاری که اکشن‌ها انجام می‌دهند، محل ورود و خروجی نیز دارا هستند . مثالی که در موضوع تیتر نوشته‌ها در نصیب قبلی گفته شد، یک مثال غربال بود . محل ورود این فیلتر، عنوان حساس نوشته است که در مقر داده ذخیره گردیده و خروجی آن، عنوان جدید هست که اعداد انگلیسی در آن به اعداد پارسی تبدیل شده‌اند .

معایب
هوک‌ها هوک‌ها
دارای دو اشکال حیاتی هستند:
نیاز به تعداد بسیار زیاد هوک برای تولید قابلیت توسعه‌پذیری در نرم‌افزار . هر چه حجم کدهای نرم‌افزار اکثر شود، تعداد هوک‌ها هم باید بیشتر و عمده شوند که منجر نماید شدن هر چه اکثر سیستم میگردد .
هوک‌ها در هر چهره محدود می‌باشند و هر تغییری را نمی توان در عملکردهای سیستم به انجام رساند . در حالتی که در تابعی از وردپرس هوک توصیف نشده باشد، امکان تغییر‌و تحول همت آن تابع بوسیله افزونه‌ها وجود ندارد .
منش
حل‌های جایگزین برای هوک‌ها یک عدد از روش‌های امروزی که در برنامه‌نویسی امروزی به کار گیری می‌شود IoC یا Inversion of Control یا وارونگی در دست گرفتن می‌باشد . در این راه قابلیت و امکان جایگزین کردن کلاس‌ها یا توابع به کار گیری گردیده در سیستم به طول کلی وجود دارد و به همین عامل کنترل بیشتری روی عملکردهای مهم هسته سیستم به وجود می آید .

روش‌های دیگری مثل Dependency Injection و Composition هم وجود دارند که میتوانند برای بعضا عملکردهای سیستم زمینه استفاده قرار گیرند .

با دقت به ساختار دیرین کدهای وردپرس و برخی محدودیت‌هایی که در زبان برنامه‌نویسی php وجود دارا هستند و همچنین نیاز به سازش فی مابین نسخه‌های وردپرس، انجام تغییرات بنیادین در هسته‌ی وردپرس به کندی فیس قبول می کند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۷:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راهنمای طراحی ظاهر و علامت‌گذاری design- ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس


راهنمای طراحی ظاهر و علامت‌گذاری design-
ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس
بعد از آن از اینکه با امداد WireFrame طرح خیالی خود را پیاده‌سازی کردید، نوبت به طراحی تارنما می رسد . برای این منظور می بایست یا این که به دنبال پباده سازی باشید که مطابق با ذهنیت شما، قالبی را پباده سازی نماید یا این که خود به دنبال قالبی باشید تا در تولید یک تارنما تجاری با وردپرس به شما کمک کند . در وردپرس قالب‌های مجانی و حرفه‌ای متعددی مو جود هست . برای دریافت قالب وردپرس بدون پول به همیار وردپرس و برای تهیه قالب حرفه‌ای وردپرس به ژاکت می‌توانید مراجعه فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

۸-
نصب وردپرس install-
ساخت یک وب سایت تجاری با وردپرس
هم اکنون همگی ملزومات شما مهیا هست . همگی گزینه‌ها را برای ایجاد یک تارنما تجاری با وردپرس روی میز قرار دادید و منتظر هستید تا راه‌اندازی شود .
برای فعال‌سازی به چه چیزی نیاز می باشد؟ سیستم مدیریت محتوای وردپرس! خیلی پرسرعت و آسان می توانید وردپرس را راه‌اندازی فرمایید . توصیه می‌کنم پیشین از ورود به محفظه هاست، وردپرس را روی لوکال هاست نصب نمائید و بعد به محفظه حساس انتقال دهید . این‌گونه می‌توانید همه عیبت و ایرادات آن را برطرف فرمائید و با خیال سهل وآسان از روش FTP آن را منتقل نمایید .
لطفا به راهنماهای تحت جهت این اقدامات اعتنا کنید:
نصب
وردپرس روی لوکال هاست انتقال
تارنما از لوکال به هاست اصلی نصب
وردپرس روی هاست سی‌پنل نصب
وردپرس روی هاست دایرکت ادمین ۹-
نصب افزونه‌های وردپرس plugins-
تولید یک وبسایت تجاری با وردپرس
با نصب وردپرس و فعال سازی قالب قضیه لحاظ فقط قابی از سایتتان را ایجاد می‌کنید، پس برای این‌که بتواند عملیات متعدد و امکاناتی را اجرا نماید باید چه کرد؟ به یاری افزونه‌های وردپرس می توانید امکانات آن را بسازید . اما می بایست اعتنا فرمایید هر سایتی چه نوع افزونه‌هایی نیاز دارد! قرار نمی‌باشد هر آنچه که تفکر می‌کنید را در سایتتان نصب فرمایید . این‌گونه معضلات متعددی را برای هاست و سایت تولید خواهید کرد .
افزونه‌هایی را که معمولا برای تولید یک سایت شرکتی نیاز دارید عبارت هست از:
افزونه‌های
عضویت و ورود افزونه‌های
امنیتی و کپچا افزونه‌
سئوی وردپرس افزونه
بهینه‌ساز تصاویر افزونه‌ای
برای سناریو نمونه‌کار افزونه
امنیتی و فایروال افزونه
افزایش سرعت سایت پلاگین
فرم‌ساز برای تماس با ما در
رخ نیاز فروش خدمات و متاع استعمال از افزونه ووکامرس این‌ها افزونه‌های لازم می باشند . لطفا سایر افزونه‌هایی را که می خواهید نصب فرمائید به طور کامل با توجه انتخاب کنید .

۱۰-
تولید و ساز وبسایت امروزه با یاری صفحه‌سازهایی نظیر visual composer میتوانید صفحه های وب سایت خود را با درگ و دراپ کردن به راحتی تولید کرده و بسازید . این‌گونه میتوانید در ساخت یک سایت تجاری با وردپرس شایسته ترین طرح را پیاده‌سازی کنید .

۱۱-
ردیابی کاربران از طرز گوگل آنالیتیکس برای این که بتوانید مشتریان و یوزرها خود را ردیابی کنید تا بتوانید مسیر و هدف آنان را شناسایی فرمایید خوبتر می باشد از ابزار تحلیلی مانند گوگل آنالیتیکس امداد بگیرید . همچنین در شرای می‌خواهید اطلاعات آن را در پیشخوان وردپرس داشته باشید از پلاگین Google Analytics by Yoast بهره‌مند شوید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Html چیست؟

HTML
چیست؟ لهجه HTML HTML به زبانی اطلاق می شود که سنگ بنای صفحه ها وب سایت می باشد . عموما کلیه زبانهای برنامه نویسی تحت وب، به نوعی وابسته به زبان HTML می باشند . بعنوان مثال، PHP، جاوا اسکریپت و گویش برنامه نویسی دات نت، زبانهایی می‌باشند که علاوه بر داشتن مقررات و استانداردهای خود، از لهجه HTML امداد می گیرند بطوریکه کدهای متن شده در قالب خاصی، در در بین کدهای HTML قرار داده می شود .

طراحی سایت در مشهد

HTML زبانی می باشد که از لهجه XML مشتق شده میباشد . به این مفهوم که می بضاعت و توان اذعان کرد HTML دسته بخصوصی از زبان XML می باشد . XML زبانی است که سنگ بنای آن، تگ می باشد . تگ، همانند پرانتزی می باشد که می بضاعت و توان آن را گشوده کرد، درون آن چیزی قرار داد و آنگاه آن را بست . این تگها، می توانند هر اسمی داشته باشند و گویش XML آزادی کاملی را در این خصوص به شما داده هست .

همانطور که گفته شد، HTML زبانی می باشد که از تگ ها تشکیل گردیده می‌باشد . به این مضمون‌ که هر تگ در گویش HTML مفهوم و مفهوم مختص خود را داراست و اصطلاحا به این کار، علامت گذاری گفته می شود .

بعنوان
مثال در زبان HTML چنانچه بخواهید متنی را بولد کنید از کد تحت استفاده می نمایید:
این
یک نوشته بولد است
همانطور که ملاحظه می فرمایید، تگها با روش خاصی مشخص و معلوم می شوند . تگ b در این مثال، در ابتدا باز می شود، درون آن چیزی قرار داده می شود، و سپس با "/" بسته می شود . صحیح همانند پرانتزها در یک عملیات ریاضی پیچیده که پرانتزها می توانند تو در تو باشند، تگها هم می توانند به تعداد دلخواه تو در تو باشند . اصطلاحا به این عملیات indent گفته می شود .

برای مطالعه بیشتر در این خصوص، به تارنما w3schools .com مراجعه نمایید .
پروتکل
FTP چیست؟ پباده سازی وب سایت رشته ای FTP یا File Transfer Protocol به پروتکلی اطلاق می شود که برای ارسال و اخذ فایل دربین سرور و کلاینت بکار گرفته می شود . در پیش‌روی پروتکل HTTP، پروتکل FTP از عمر بیشتری برخوردار میباشد و با در نظرگیری تکنولوژی های زمینه استعمال در زمانهای قدیم، پروتکل FTP از سرعت پایینتری در مقایسه با پروتکل FTP برخوردار است .

امنیت بکار گرفته گردیده برای FTP مضاعف ضعیف بوده بطوریکه قابلیت و امکان هک شدن داده ها از نظر تئوری برای این پروتکل وجود داراست (برخلاف پروتکل HTTP که از نظر تئوری، قابلیت هک شدن برای آن وجود ندارد) .

ولی چه چیزی سبب ساز محبوبیت FTP شده می باشد؟ دوچندان خیره کننده می‌باشد که پس از عبور کرد سالیان سال، کاربران متعددی هنوز از این پروتکل برای ارسال و دریافت داده هایشان به کار گیری می کنند . ادله محبوبیت این پروتکل، شاید بتوان گفت در کاربر پسندی آن می‌باشد . کاربران می توانند از نحوه نرم افزارهای مخصوصی که برای این عمل پباده سازی گردیده اند، از روی دسکتاپ کامپیوتر خود، فایل های مورد نیازشان را به سرور ارسال، یا این که دریافت دارند . صحیح مانند آنکه این عملیات داراست از طریق MyComputer انجام می شود .اما در پروتکل HTTP حال و روز به این منوال نمی باشد . کاربران باید از طریق سایت، ابتدا به سرور تارنما متصل شوند و بعد اقدام به دریافت و ارسال داده ها نمایند .

با اعتنا به محبوبیتی که FTP در دربین به کارگیری کنندگان خویش دارد، چنین بنظر می برسد که عنصر سادگی، بر عنصر سرعت غلبه دارااست . کاربران زیادی حاضرند وقت خود را فدای سادگی در استعمال نمایند و این خویش شاید نمود بارزی باشد از اهمییت کاربر پسندی و سادگی .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب چیست

اگر در دنیای وب تازه کار باشید و به تازگی وارد دنیای برنامه نویسی شده باشید، حتما واژه‌ی طراحی وب را بارها و بارها شنیده اید. و حتما این سوال برایتان پیش آمده است که طراحی وب چیست . شاید هم هنوز نتوانسته اید تفاوت واژه های طراحی وب را با برنامه نویسی وب درک کنید. در این مقاله و آموزش ویدئویی بصورت کامل به این سوال « طراحی وب چیست » پاسخ میدهیم و چند مفهوم دیگر را نیز تا حدودی توضیح میدهیم و منابع مفیدی را برای یادگیری آن‌ها معرفی میکنیم.

 طراحی سایت در مشهد

طراحی وب چیست
در مقاله ای به نام برنامه نویسی چیست، درباره‌ی برنامه نویسی توضیحات ساده‌ای را ارائه دادیم. در این فایل آموزشی میخواهیم به این سوال پاسخ دهیم: طراحی وب چیست

اگر به دنبال یک پاسخ خیلی ساده ولی کاربردی برای سوال طراحی وب چیست هستید، فیلم زیر را مشاهده کنید


 دانلود این فیلم آموزشی با حجم ۳۱ مگ


وب چیست؟
اگر بخواهیم به سوال طراحی وب چیست پاسخ بدهیم، اول باید بدانیم که وب چیست و به چه چیزی وب میگویند. در زیر یک تعریف بسیار ساده (و شاید تا حدودی اشتباه از لحاظ فنی) از وب ارائه میدهیم:

وب یا همان شبکه جهانی یا World Wide Web که به اختصار www نامیده میشود، همان چیزی است که امروزه به آن اینترنت میگوییم. امروزه از طریق یک مرورگر و با اتصال به این شبکه‌ی جهانی، میتوانیم به تمام اطلاعات درون آن دسترسی داشته باشیم.
 

اگر به دنبال یک تعریف خیلی جامع و تخصصی هستید، صفحه‌ی وب جهان گستر در ویکی پدیا میتواند برای شما مفید باشد. اما همین تعریف ساده برای ما کافی است، که بدانیم اینترنت محلی از داده‌هاست که میتوانیم به آن متصل شویم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۵:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به چه شکل در سال 2019 یک پباده سازی وب سایت شرکتی خوب انجام دهم؟

به چه شکل
در سال 2019 یک پباده سازی وب سایت شرکتی خوب انجام دهم؟ می
9, 2019طراحی سایتملیکا جزیره اکثری از کسب وکارها در سال 2019 اقدام به پباده سازی تارنما می‌کنند؛ زیرا به خیر می‌دانند که ترقی در دنیای دیجیتال تهیدست اقدامات به‌روز و مطابق با دنیای فناوری میباشد . هر روز استانداردهای جدیدی برای طراحی وب‌سایت مطرح می گردد که فعالیت به آن‌ها می تواند به پیروزی شما کمک کند . یک عدد از بهترین راه‌ها برای بهبود دور و اطراف و وضعیت کسب وکار، طراحی وبسایت شرکتی میباشد . در این مقاله به این زمینه خواهیم پرداخت که چه گونه در سال 2019 می‌توانیم جهشی ژرف در وب‌سایت سازمانی خود تولید فرمایید . برای پباده سازی تارنما شرکتی خوب با ما همراه باشید .

طراحی سایت در مشهد

گام‌های
حساس برای ارتقای پباده سازی تارنما شرکتی مبادرت ذیل را برای وبسایت خود انجام دهید و از نتایج آن متعجب شوید .

برنامه‌ریزی
به کار گیری
از محتوای عالی (متن، تصویر و…) به کارگیری
از رسانه‌های اجتماعی و دکمه‌های دنبال کردن به کار گیری
از دکمه‌های درخواست اقدام استفاده
از تصویر متناسب با مخاطبان قابلیت
موعظه و مسیر یابی بازدیدکنندگان استفاده
آسوده از سایت سازش
با موبایل پیشنهادات
ویژه در وب‌سایت اهمیت
به سئو در هنگام پباده سازی سایت تعدادی
ثانیه فرصت دارید؟ هنگامی استفاده کننده روی برگه شما فرود می‌آید فقط پنج ثانیه فرصت دارید که به او بفهمانید که این همان سایتی می باشد که دنبالش می شود . بایستی کارایی کنید با پباده سازی تارنما جذاب و گیرا مقدار ماندن او را در ورقه عمده نمائید . همین ماندن سکو وب سایت شما را در موتورهای کاوش بهتر مینماید .

در صورتی‌که می بینید که وبسایت شما چنین خصوصیتی ندارد، می بایست در منش خود تجدید نظر نمایید و وب‌سایتی خوبتر پباده سازی کنید؛ زیرا وب‌سایت شرکتی در واقع به عبارتی فروشگاه شما در فضای مجازی میباشد . بایستی کاری فرمائید که مخاطب در هنگام ورود به وب‌سایت فکر نماید حقیقتا با خود شما در ارتباط می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۰:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نوشتن عنوان برای کاربران نه برای موتورهای جستجو

وشتن
عنوان برای کاربران نه برای موتورهای جستجو این یک نکته خیلی اصلی است . عنوان ها باید به قدری دیدنی باشد که بتواند نظر جستجو کنندگان را به خویش جلب نماید . در حالی که تیتر صفحه در سئو خیلی دارای اهمیت است، البته به حافظه داشته باشید که اولین هدفتان جذب کلیک از طرف بازدید کنندگان تارنما که احتمال دارد به دنبال مطالب گرانبها شما می‌باشند .

طراحی سایت در مشهد

آنچه اهمیت داراست اینست که زمانی که عنوان ها تان را ایجاد و باصرفه سازی می نمائید و از لغت ها اصلی در آن استعمال می کنید، باید راجع به تجربه کاربری هم تاءمل کنید .

عنوان ورقه اولی جایی می باشد که هنگامی بازدیدکننده آن را در برگه نتایج پیدا می نماید با برندتان تعامل پیدا می نماید و آن باید تا حد قابلیت یک پیام درست، دارای اهمیت و مثبتی را به بازدیدکننده برساند .

از کلمات نا مفهوم مانند “Home” برای ورقه HomePage، یا profile برای پروفایل یک استفاده کننده خاص، استفاده نکنید . همچنین از عنا وین طولانی و غیر حتمی استعمال نکنید، چون هنگام سناریو در صفحه نتایج موتورهای جستجو نصیب های مازاد آن حذف می شود .

برون
سپاری رسیدگی به سئو اینترنت سایت یک سئو عالی و پایدار، نقش کلیدی در رسیدن شما به اهداف تان دارد . اما شما نمی توانید تنها یک هفته را صرف سئو وبسایت خود کرده و حدود سه ماه با آن عمل فرمائید و انتظار موفقیت را داشته باشید . شما می بایست ترقی تان را بطور مداوم و همگام با نیازمندی های تان پیگیری نمائید .

یک کمپانی سئو شما را پند می نماید که چطور کسب و کارتان را به طور اثبات با یک تغییرات راهکار بهینه، پرورش دهید . صرفا هدف آنان اینست که به شما کمک نماید تا بتوانید اکثر به فیس آنلاین چشم گردید .

یک کمپانی سئو به شما امداد می کند که کلمه ها کلیدی را بطور صحیح در تیتر کاغذ قرار دهید تا رنکینگ کاغذ اینترنت تان در گوگل بالا برود و همینطور کمک مینماید تا بتوانید یک تیم بی نیاز از کلمه ها حیاتی را در صفحه های اینترنت وبسایت تان بیش تر نمائید .

این متخصص ها سئو همچنین، طیف وسیعی از خدمات از گزاره سرویس بررسی سایت، توسعه استراتژی سئو مناسب و پیاده سازی یک تاکتیک برای یاری به رنکینگ کسب و فعالیت برای عبارات کلیدی مورد نظرتان و دریافت ترافیک طبیعی از موتور های جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ را ارائه می دهند .

برون سپاری به یک کمپانی سئو، به وب وب سایت تان اقبال بیشتری را برای قرار گیری در رنکینگ بالا در موتورهای کاوش را می دهد و حجم بالایی از ترافیک را روانه وب وبسایت تان خواهد کرد .

در عرض تعدادی ماهی که وب سایت تان را به یک شرکت سئو برون سپاری کرده اید، خواهید مشاهده کرد که ترافیک سایتتان به طور نجومی ارتقاء یافته هست .

خواه انگیزه تان با صرفه سازی تیتر وب سایت باشد یا جهت دهی ترافیک به تارنما برای ارتقا محبوبیت اینترنت سایت، مطمئن گردید که عنوان کاغذ تا را به درستی با صرفه سازی گردیده می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت jpg و png در پباده سازی

تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب ۲۲
مهر ۱۳۹۷۷ دیدگاهتوسط مهدی خسروی احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا برخی وقت ها طراحان وب از تصاویری با فرمت jpg و در مواقعی دیگر از فرمت png به کار گیری میکنند .
آیا می‌دانید تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت چیست؟
استدلال این موضوع این هست که این دو فرمت،‌در دنیای طراحی اینترنت با نیز تفاوت‌های بسیاری دارا هستند و هر کدام در جایی مختص استفاده می‌شوند . در این فراگیری بصورت عملی تفاوت jpg و png در پباده سازی وب رو ارزیابی می کنیم و خاطره می گیریم که در چه مقطع هایی می بایست از فرمت png و در چه برهه زمانی هایی باید از فرمت jpg به کار گیری کنیم .

همینطور طرز پیدا کردن و دانلود این ۲ تیم از تصاویر را نیز خاطره میگیریم .

 طراحی سایت در مشهد


تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب پیشین از هرچیز می بایست بدانیم هر دوی این فرمت‌ها، برای تصاویر به کار گیری میگردند و در خیلی از موقعیت‌ها، تفاوت خاصی دربین این دو فرمت وجود ندارد . ولی در برخی از مواقع، تفاوت مهم در بین این دو فرمت به وجود می‌آید که در پروژه‌های متفاوت پباده سازی وب، این تفاوت می تواند دوچندان برای ما دارای فایده باشد . در ادامه درباره ی تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت مطالبی را میخوانیم .

اگر
میخواهید در خصوص پباده سازی اینترنت بخش اعظم بدانید، این مطلب ها را مطالعه کنید:
پباده سازی
وب چیست؟ همه چیز در خصوص پباده سازی وب سایت (Web Design) Front
End چه است و به چه کسی برنامه نویس فرانت اند میگویند؟

تصاویر
jpg فرض فرمائید می‌خواهیم تصویر یک ماشین را روی یک پس زمینه‌ی آبی رنگ رنگ در کاغذ وب خودمان داشته باشیم . آنگاه از مراجعه به گوگل و دانلود عکس آن، با چند خط کد HTML و CSS معمولی (که در فیلم آموزشی در ابتدای برگه توضیح دادیم) چیزی مشابه به تصویر زیر را در مرورگر خواهیم داشت .

تصویر یک خودرو، با پس مسئله سپید رنگ که روی پس زمینه‌ی آبی رنگ رنگ قرار گرفته می‌باشد .

مقاله‌ی
مرتبط: راهنمای جامع تفاوت فرانت اند و بک اند (Front End vs Back End) تمامی چیز تا اینجای فعالیت عالی است، البته احتمال دارد طراحی ما به شکلی باشد که نخواهیم آن پس مسئله سفید رنگ در پشت خودرو را داشته باشیم . دقیقا اینجای عمل میباشد که فرمت png به امداد ما میاید و به تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت پی میبریم .

تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب


تصاویر
png در شرای یک بار دیگر در گوگل جست و جویی بکنیم و تصویر یک اتومبیل را با فرمت PNG پیدا کنیم و آن را به ورقه خویش بیش تر کنیم، میبینیم که دیگر از آن پس زمینه‌ی سفید رنگ خبری نیست، و این دقیقا به این عامل می باشد که از یک تصویر png با پس مورد روشن استعمال کرده‌ایم .

تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت دقیقا همین موضوع می‌باشد . در جاهایی که نخواهیم تصویر ما دارنده یک پس موضوع باشد، از یک تصویر با فرمت png و پس مورد شفاف استعمال میکنیم .

[quote font_size=”18″ bgcolor=”#” color=”#000″ bcolor=”#” arrow=”no”]البته این موضوع به این معنا نیست که تمام تصاویر png دارای این خاصیت هستند .
بلکه صرفا تصاویری این خاصیت را دارا‌هستند که دو شرط داشته باشند: ۱- فرمت آنان png باشد ۲- پس زمینه آنان روشن باشد[/quote]
حالا ممکن میباشد این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می توانیم متوجه شویم که تصویر png که تعیین کردیم، دارنده پس زمینه‌ی روشن میباشد یا خوبی . در ادامه این موضوع را تحلیل می‌کنیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۹:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از رنگین کمان در سایت

استعمال
از رنگین کمان در سایت از گزاره اشتباهات طراحی تارنما به کار گیری نادرست از رنگها می‌باشد . در‌صورتی‌که مشتریان شما پافشاری به استفاده از تمامی رنگهای رنگین کمان در پباده سازی وب سایت خود دارند، این وظیفهء شماست که آنها را مجاب فرمائید که این عمل در پباده سازی سایت درست نمی باشد . رنگ هایی که فراوان روشن و یا بیش از حد تیره هستند، برای پیشبرد فعالیت مشتریان اصلاً مطلوب نمی باشند .

طراحی سایت در مشهد

چه بسا در صورتیکه مشتری شما صاحب و مالک یک سیرک باشد، بایستی پباده سازی وبسایت آن به صورتی باشد که بیش از ۳ رنگ در آن به کار نرود . استفادهء بیش از سه رنگ واقعاً تکنیک قابل قبولی در پباده سازی وبسایت نمی باشد .


شایسته ترین سیستم مدیر محتوای بدون پول برای دکان های اینترنتی ممکن است
بازدیدکننده سایت شما علاقه ای به شنیدن موسیقی نداشته باشد هیچ چیز بدتر از این نیست که در سرتاسر کل یک اینترنت وبسایت یک صدا، مداوم تکرار شود . بدتر از آن با هر کلیک در صفحه های مختلف و باز شدن صفحهء جدید، آن موسیقی از آغاز پخش شود . تکرار یک موزیک بی نقص در وب وب سایت نیز منجر دلخوری مطلق بیننده خواهد شد .

اشتباهات
املایی خطر ناک هستند شما با استعمال از یک کامپیوتر و با به کار گیری یک دکمهء “بررسی املایی” می توانید از محتوای اینترنت تارنما خود مطمئن شوید . هیچ چیز بدتر از اشتباه بودن امر زبان، آرم گذاری های نادرست و یا این که تلفظ اشتباه در طراحی وب سایت نمیباشد . قبل از هر بارگزاری و به روز رسانی هر متنی، یک‌سری بار تمامی متنها را یکسری نفره محاسبه فرمایید . چه بسا در حالتی که مشتری متنی برای وب وبسایت خودش فراهم کرده، به درست بودن آن اکتفا نکرده و آن را مجدداً ارزیابی فرمائید .

مقدار
فونت را بدون شوخی بگیرید در صورتیکه در پباده سازی تارنما در همگی محتوای وب از حروف بلندمرتبه استفاده گردیده باشد، افراد شم خیلی بدی به آن وبسایت پیدا می کنند . به لحاظ می برسد آن اینترنت سایت در هم اکنون فریاد زدن میباشد . البته به فعالیت بردن حروف با سایز کوچک به صورتی که کلیه متن وب سایت حروف کوچک باشد، افراد شم می کنند که شما در حال نجوا کردن میباشید .

بهترین رویکرد استفاده از سایز معمولی با نماد گذاری به موقع در پباده سازی تارنما می باشد . به این ترتیب با به کارگیری از سایز و فونت نرمال در متون اینترنت سایت، بیننده حس راحتی کرده و از برقراری رابطه با سایت شما لذت خواهد برد .

از
پیوند های چشمک زن و pop up های ویندوز استعمال نمایید تا فاتحه وبسایت شما خوانده شود یکی دیگر از اشتباهات پباده سازی تارنما استعمال غیر رشته ای از لینک ها و تبلیغات است . این آیتم ها در وب وب سایت نظیر دریافت نشانی اینترنتی های ناخواسته در صندوق پستی شماست . در واقع اطلاعات بیهوده را از طریقی که به نظر شما داده ها مهمی بیاید، به تماشاچی می رساند . از به کارگیری از pop up های ویندوزی و لینک و پیوند های چشمک زن برای جلب اعتنا مخاطب در طراحی وب سایت تان جداً خودداری کنید . چون این خط مش فقط برای بازدیدکننده مزاحمت ایجاد می نماید .

ایرادات پباده سازی سایت به این لیست خلاصه نمی شود . شما به تیتر یک اینترنت مستر و یا صاحب و مالک وبسایت می بایست به این مشکلات احاطه بی نقص داشته باشید تا بتوانید بازدیدکنندگان سایت خویش را مراقبت نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک لینک انبوه تکنیک سئو 2020

خرید بک لینک انبوه

اگر در مورد خرید بک لینک انبوه اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکرتکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.

برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک انبوه می کنند در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به مجموعه معتبری مانند سامانه شیک رنک  بسپارید بهتر است.

زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.

هر چه تعداد بک لینک از وبلاگ های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.

  

فواید خرید بک لینک

قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.

بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی قدیمی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.

ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک سرویس بلاگ دهی و وبلاگ های پر اعتبار سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.

در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید.

پیشنهاد ما بازدید از مجموعه بک لینک های مدیریت شده سایت شیک رنک به آدرس زیر می باشد :

https://www.chicrank.com/backlinkfa.php


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۹:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)