مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

فایل‌های XML

در
سایت‌های ذیل می‌توانید فایل‌های XML را گشوده کرده و دستکاری کنید:
TutorialsPoint .com
XMLGrid .net
CodeBeautify .org
در این سرویس‌های تحت وب، تگ‌های پوشه XML هایلایت و رنگی میشود و ویرایش فایل‌ها بی آلایش میباشد . در نهایت می‌توانید خروجی فعالیت خود را دانلود نمائید و چه بسا به فرمت‌های دیگر تبدیل فرمایید .

 

چه‌گونه
پوشه XML را به فرمت‌های دیگر تبدیل کنیم؟ از آن‌جا که فایل ایکس ام ال پوشه متنی است، به تمام برنامه‌های همگانی متن مانند ورد، پی دی اف، نوت پد و . . . قابل تبدیل میباشد . در ادامه با چند مبدل رایج XML آشنا می‌شویم .
-Batch document converter یک قابل انعطاف افزار برای تبدیل دسته‌ای ورقه ها می باشد و یکی از برنامه های پرطرفدار که برای تبدیل گروهی ورقه ها به صورت قلم خصوصا برای PDF با انتخاب شماست که از فرمت های اسنادی مانند word doc, docx, docm, xls, xlsx, xlsm, rtf, jpeg, png, gif, tiff, emf, wmf, bmp, psd, dwg, dxf, mht, txt, html, aspx, php, pdf & lst پشتیبانی مینماید . قابلیت و امکان نگهداری بالاترین کیفیت و مراقبت استحکام و سرعت را دارااست و این فرمت‌ها را بهPDF تبدیل می نماید .

تبدیل
پوشه XML

 


-Easy XML Converter: قابل انعطاف افزاری حاذق هست که قادر است انواع فایل‌های XML را به فرمت‌های مختلفی تبدیل کند . این نرم افزار به شما نشان می‌دهد که کدام یک از Table ها به دیگری متصل میباشد . آنچه را که می خواهید تبدیل کنید از از tree view گزینش نمائید و ستون‌های مسئله نظر خویش را معین کنید . این نرم افزار از batch mode نیز پشتیبانی مینماید و به شما اذن تبدیل یکسری فایل متفاوت را به شکل هم زمان می‌دهد . شما می توانید فایل‌های اکسل 2003 و 2007، فایل های text و access و html و xml را با امداد این نرمافزار تبدیل کنید . در رخ نیاز یک‌سری فولدر xml را می توان با یک دیگر مخلوط کرد . سناریو با جزئیات بالا برای پوشه های کوچک xml پیشنهاد می شود . از فولدرها در فیس نیاز می توانید حمایت کننده تنظیم کنید .

طراحی سایت در مشهد

-برنامه PDFMate: فرمت‌های پشتیبانی شده به وسیله این برنامه عبارتند از: Word، Text، EPUB، HTML، SWF، JPEG . این برنامه برعکس برنامه‌های پیشین فولدر پی دی اف xml را به نوشته تبدیل می کند .
PDFMate، یک برنامه معمولی و رایگان میباشد که از یک سری فرمت پشتیبانی مینماید . این برنامه با ابزارهای مازاد مثل رمزگذاری سند، تبدیل گروهی فایل‌ها و پشتیبانی از یک سری زبان ارائه شده است، ضمن اینکه تنظیمات آن نیز قابلیت سفارشی‌سازی را دارا می‌باشند .
-سایت‌های آنلاین: همانطور که در قسمت پیشین گفته شد، بعضی سایت‌ها فایل‌های XML را باز کرده و به فرمت‌های دیگرتبدیل میکنند .
به تیتر نمونه درصورتی که فولدر XML موردبحث را در وب‌سایت CodeBeautify .org و بخش سمت چپ پیست نمائید و در ستون میانی روی دکمه‌ی Tree View کلیک کنید، نتیجه این خواهد بود که فولدر با ساختار درختی در سمت راست سناریو داده میگردد . میتوانید از دکمه‌ی XML to JSON برای تبدیل XML به JSON استعمال فرمایید و برای تبدیل به فایل CSV و گشوده کردن در اکسل، می‌توانید از دکمه‌ی Export to CSV استفاده نمائید تا پوشه XML کانورت شود .

 

توده
بندی:فرمت XML چه می‌باشد و چه کاربردی دارااست ؟ XML یک لهجه می باشد که برای رابطه فی مابین بشر و اتومبیل به فعالیت می رود . با کدهای ایکس ام ال می‌توانید اوامر و تگ‌های مختلفی در سایت ایجاد نمائید . از آن‌جا که XML یک فولدر متن است، با ویرایشگرهای گوناگون متنی قابل بازنویسی و گشوده کردن هست . برای جابه‌جایی داده ها در بین سیستم‌های مختلف از این گویش استفاده می‌گردد . XML با HTML تفاوت دارااست و به نوعی کامل کننده هم می‌باشند . XML خویش محتوا و HTML طرز سناریو آن را مشخص می نماید . اهمیت XML در استاندارد بودن آن است، همین که این گویش سال ها به عنوان زبان استاندارد ذخیره داده ها تعیین گردیده هست و در تمام زبان‌های برنامه نویسی مطرح جهان می‌توان اطلاعات باطن این فایل‌ها را خواند و بازنویسی کرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۰:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تکنولوژی های گسترش اینترنت

در‌صورتی‌که با آخری تکنولوژی های گسترش اینترنت آشنا باشید، AngularJS نام شناخت برای شما خواهد بود . Angular قاب ورک جاوا اسکریپت و نوشته باز می باشد که برای برنامه های وب SPA ، با به کار گیری از الگوی معماری MVC ، پباده سازی شده میباشد . Angular قاب ورکی برای بسط فرانت - اند می باشد و فقط با صفحه های اینترنت راز و عمل داراست .
پس از تکثیر Angular 2 ، که مرمت بدون نقص اولین ورژن ی این قاب ورک بود، این قاب ورک به یکی از محبوب ترین فریم ورک ها تبدیل شد . در حالا حاضر Angular 4 منتشر گردیده هست که شایسته ترین ورژن می باشد . به دلیل ارتقاء مداوم ، این مال گوگل را در صدر کادر ورک های برتر قرار داده ایم .

طراحی سایت در مشهد
2)
Laravel

وقتی که در رابطه ی بسط بک – اند حرف کنیم، laravel او‌لین کادر ورکی می‌باشد که به ذهن می آید . قاب ورک laravel که در سال 2011 منتشر گردیده است، فریم ورک بدون‌پول و متن باز برای PHP می باشد که برای ساختن برنامه های وب و بر پایه الگوی MVC طراحی گردیده هست .
از خصوصیت های laravel می بضاعت ذکر کرد یک سیستم modular packaging به هم پا یک رئیس وابستگی های منحصربه‌فرد می باشد که خدماتی برای منش اندازی و تعمیر و نگه داری قابل انعطاف افزار و خط مش های متعددی برای دسترسی به پایگاه داده ها مهیا می نماید .
3) React .js


یک کتابخانه جاوا اسکریپت متن گشوده میباشد که facebook ارائه کرده هست . این کتابخانه (با قابلیت تبدیل شدن به یک قاب ورک برای توسعه و گسترش وب)، به طور گسترده در گسترش ی رابط کاربری اپلیکیشن های وب موضوع استفاده قرار می گیرد . این قاب ورک مختص برای ایجاد برنامه های کاربردی بزرگ با داده هایی که در ارتفاع برهه زمانی تغییر و تحول می کنند، ابتکار شده می‌باشد .
علاوه بر این، React در آتی ی نزدیک نسخه ای نو به نام React Fibre ارائه خواهد اعطا کرد که پیاده سازی متفاوتی از الگوریتم حساس React می باشد و سود ی بیش از دو سال تحقیق مجموعه ریئکت میباشد و در سال روان می تواند به یک عدد از عناوین گرانقدر برای توسعه و گسترش دهندگان اینترنت تبدیل شود .
4) Node .js


ایده ی دارای اهمیت Node .js، استعمال از non-blocking and event-driven I/O می باشد تا در مقابل برنامه های real-time با اطلاعات بسیار زیاد، که روی دستگاه های توزیع شده اجرا می شوند، سبک و کارآمد باقی بمانند برای همین Node .JS برای نیاز های خاصی موضوع استفاده قرار می گیرد .
Node .js صرفا یک قاب ورک نمی‌باشد بلکه یک environment بی نقص هست . این فریم ورک زمان مقطع طولانی در در میان محیط های موضوع علاقه بسط دهندگان اینترنت بوده هست و توقع می رود که این شرایط برای زمان طولانی تری باقی بماند . نود برای ساخت کردن برنامه های کاربردی کانال با قابلیت و امکان های مقیاس پذیری و سرعت بالا، به کارگیری می شود چرا که توانمند به رئیس تعداد متعددی اتصال به طور همزمان با کارایی بالا می باشد که این خصوصیت مقیاس پذیری بالا را مهیا می نماید . در صورتی که بخواهید محفظه جاوا اسکریپت کامل با تمام ابزار ها را داشته باشید، توسعه و گسترش با استعمال از Node .js برای شما مناسب خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا وبسایت در وب به افزایش درآمد اینجانب امداد می کند و درآمد اینجانب را ارتقاء می دهد؟

اشخاص مختلف دارنده شغل های متعدد می باشند و زیاد برایشان این سوال پیش می آید که برای رونق کسب و کارشان چه کاری کنند تا کارشان زیاد نتیجه زا و پر درآمد شود .

طراحی سایت در مشهد

آیا
وبسایت در وب به افزایش درآمد اینجانب امداد می کند و درآمد اینجانب را ارتقاء می دهد؟ آیا
وب وبسایت بهتر می باشد یا… وب
وب سایت بر بقیه فضاهای مجازی چه مزایایی دارد؟ عمل
کسب و کار من آنقدر تعالی نیست، چرا سایت بزنم؟ در اینجا به نیکی توضیح می دهیم و دلایلی ارائه می کنیم که چرا به یک اینترنت تارنما نیاز دارید و ایجاد یک وبسایت چه مزایایی دارااست .
او‌لین
منشاء و منبع برای وصال به جواب سوالات بخش اعظم ما هنگامی سوالی در ذهنمان پیش می آید و جواب آن را نمی دانیم به سراغ اینترنت می رویم و وارد یک عدد از موتورهای کاوش می شویم و به دنبال تارنما زمینه نظرمان می گردیم تا جواب سوالمان را پیدا کنیم و یک نفس آسان پس از پیدا کردن پاسخ بکشیم . در واقع همه ما همین طوری کار می کنیم و به جای هدر دادن وقتمان و تاءمل کردن درمورد سوالی که جواب آن را نمی دانیم مستقیماً پاسخ آن را در میان میلیون ها سایت جان دار در اینترنت چک می کنیم . این صرفا یک عدد از یکسری دلیلی میباشد که نشان می دهد چرا کسب و کار ما نیاز به تارنما اینترنتی دارد .

موتور
کاوش رکن اساسی برد وبسایت های اینترنتی دلیل دوم این می باشد که اگر چه شبکه های اجتماعی هر روز تعداد افراد بیشتری را به عنوان عضو جذب می نمایند و تکنولوژی آن ها اکثر و اکثر پیشرفت می نماید ولی هنوز موتور جستجو ندارند تا با یک جستجو کوچک مطالب، عکس ها یا فیلم های مرتبط با مراد های شما را نشان دهد . برای نمونه شما می خواهید یک کارگاه مبل سازی را در تهران پیدا نمایید ولی وقتی در تلگرام بخواهید این کارگاه را پیدا فرمایید نمی دانید چه آدرسی را سرچ نمایید پس حتی برای پیدا کردن شبکه های تلگرام این کارگاه ها بایستی به وب مراجعه کنید و شبکه های تلگرامشان را از تارنما ها بیابید .


نشان دهنده هویت کلیدی یک کسب و فعالیت در فضای مجازی برهان سوم این هست که تارنما اینترنتی هویت یک کسب و عمل را در فضای مجازی نشان می دهد . کانال تلگرام یا این که کاغذ اینستاگرام در کسب درآمد اثر گذار هستن ولی این اینترنت تارنما است که از نهایی نسل فناوری ها استعمال می کند و توضیحات و صفحات سودمندی دارای داده ها مناسب برای استفاده کنندگان آن وب سایت دارد . این یک سایت اینترنتی می‌باشد که مرز بندی جغرافیایی ندارد و سبب ساز بیشتر و بهتر چشم شدن شما و کسب و کارتان می شود . بخش اعظمی از وب سایت ها عمل خویش را با تبلیغ در یک وب سایت دیگر استارت کرده و پر اسم و رسم شدند . خیلی از کمپانی ها که الان سرآمد در تجارت میان المللی هستن فعالیت خود را با رویکرد اندازی یک تارنما اینترنتی استارت کردند .

سایتهای
اینترنتی خاص کسب و عمل های غالب و خاص بودن شما برهان چهارم این می‌باشد که احداث شبکه تلگرام، برگه اینستاگرام یا این که بقیه کانال های اجتماعی بسیار سهل وآسان هست و هزینه خاصی ندارد . در حالی که راه و روش اندازی وب سایت و پر بازدید کردن آن یه خرده اطلاعات و علم می خواهد که هر کسی ندارد و هزینه کوچکی نیز برای تولید اینترنت سایت نیاز هست . پرستیژ و کلاس کاری وبسایت خیلی بالا میباشد و داشتن یک سایت نشان دهنده برنده بودن کسب و فعالیت شماست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آشنایی با فریم ورک قاب ورک

آشنایی
با فریم ورک قاب ورک تیم ای هست از مفاهیم، کاربردها و شاخص ها که جهت حل بعضی خلل ها کدنویسی در فضای وب کاربرد داراست . ولی با مطالعه ساختار یک قاب ورک و استعمال بی واسطه از آن در پروژه، می بضاعت و توان با رویه حل های مختلفی برای بحران های برنامه نویسی و اسکریپتینگ آشنا شد . قاب ورک در حوزه برنامه نویسی وب مانند یک کتابخانه در بقیه لهجه های برنامه نویسی هست اما گسترده خیس و کاربردی تر .

طراحی سایت در مشهد

در دنیای طراحی وب سایت ، کادر ورک فایلی دربردارنده تیم کدها و اسکریپت ها در زبان های گوناگون توسعه و گسترش وب وب سایت از گزاره HTML , CSS , JS , PHP , … هست که می توان از آن ها جهت حل برخی خلل ها توسعه وب وب سایت منفعت برد یا این که حتی یک اینترنت تارنما را با کمک آن ها منش اندازی کرد .

اشکال
قاب ورک کادر ورک ها دو نوع هستند: فریم ورک های توسعه Back-end و فریم ورک های بسط Front-end اینترنت وبسایت .

فریم ورک های مربوط به توسعه Front-end: فریم ورک های front-end اصولا از بسته هایی دربرگیرنده فولدر های ساختاری و فولدرهای حاوی کدهای استاندارد شده تشکیل گردیده اند . اجزاء آن معمولا مشتمل بر منشا کد CSS برای ایجاد یک گرید، تعریف استایل های تایپوگرافی برای عناصر HTML، ارائه رویکرد حل هایی برای اسکریپت هایی که در بروزرها پشتیبانی نمی شوند و ایجاد کلاس های استاندارد جهت به کارگیری در استایل دادن به اجزاء واسط کاربری می باشد .

تکنیک های پباده سازی وب سایت ریسپانسیو – که در آن گسترش دهنده اینترنت سایت، تارنما را اصطلاحا تلفن همراه فرندلی می کند- خیلی افزایش داشته و بسط دهندگان جهت راحتی عمل یک خصوصی کادر ورک ریسپانسیو درست کرده اند و عمل پباده سازی وبسایت ریسپانسیو با فایده گیری از این قاب ورک ها خیلی ساده تر از پیش گردیده هست .

قاب
ورک های گویش برنامه نویسی PHP Laravel
Phalcon
Symphony
Yii
Codelgniter
CakePHP
Kohana
FuelPHP
میکرو
کادر ورک PHP Flight
Sliex
Limonade
Slim
قاب
ورک های زبان برنامه نویسی Ruby Ruby
on Rails Lotus
Rack
Sinatra
Padrino
Cuba
Scorched
Grape


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۵:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا همگی ی مشاغل نیاز به طراحی اینترنت وبسایت دارند؟

چرا
همگی ی مشاغل نیاز به طراحی اینترنت وبسایت دارند؟ tarahi

با دقت به ارتقاء کاربرانی که از وب به جستجو جنس و سرویس ها قضیه نیاز خود می باشند . برای کمپانی ها داشتن یک وبسایت به موردی تحمیلی تبدیل گردیده می باشد و در صورتی که شرکت ها از این حوزه غافل بمانند مشتریان فراوانی را مشخصا از دست خواهند اعطا کرد .

پباده سازی
وب وب سایت با محاسبه بخشی وضعیت فعلی سایت در‌صورتی‌که شما در هم اکنون حاضر اینترنت سایتی دارید، در تراز اولیه طراح فن ای به این تامل می نماید که چرا اینترنت تارنما شما تا کنون بازدهی موضوع نظر را نداشته است . برای ارزیابی این سوال مطرح گردیده شما می توانید با نرم افزارهای آمارگیر بازدید وب وب سایت ، آنالیزی از داده هایی که می توانند در بهبود اینترنت سایت شما کمکی کنند ،انجام داد .

 طراحی سایت در مشهد

پباده سازی
تارنما پس از نظارت طراحی تارنما فن ای در تعامل با کسب و کارها، هر چه بیشتر از روند فروش در کسب و عمل شما بدانند، درنتیجه رابطه بهتری با بازدیدکننده های وبسایت خواهند داشت و در حق تقدم بندی محتوای اینترنت سایت هم یاری قابل توجه ای خواهد کرد . بدون آشنایی و تعامل با کسب وکارهای تخصصی، روند طراحی وب سایت رویکرد رسیدن به هدف ها را به سختی طی خواهد کرد .

طراحی اینترنت وب سایت شرکتی •
پباده سازی وب تارنما شخصی •
طراحی وب سایت مدرسه •
طراحی وب وبسایت کارخانه •
طراحی وب وب سایت فروشگاه اینترنتی •
پباده سازی اینترنت تارنما هتل •
پباده سازی اینترنت وبسایت رستوران •
طراحی وب سایت پزشکی •
طراحی اینترنت سایت دکوراسیون •
سئو و با صرفه سازی وب

برنامه
ریزی طراحی گرافیک سایت صفحات وب و محتوای وبسایت شما باید به جور ای باشد که به کار گیری و کاربری آن راحت و روان رخ گیرد . گرافیک یک اینترنت سایت مهم‌ترین بخشی از سایت است که می تواند آتی اینترنت وبسایت شما را رقم بزند .


سیستم
مدیر اینترنت سایت بر پایه نیاز ، سیستم رئیس و سیستم های رئیس محتوا برای شما آماده می شود و ماژول ها و نیازهای شما کد نویسی و فراهم استعمال می شود . برای طراحی فن ای تارنما از پایانی و به روز ترین استانداردهای کدنویسی در طراحی تارنما به کار گیری می شود .بطوری که وب وبسایت ها با تمامی دستگاه های گوشی و تبلت و هر مقدار ورقه نمایش امکان سازگاری داشته باشند (طراحی ریسپانسیو) . در این تراز یک عدد از نکات دوچندان اصلی کدنویسی می بایست با صرفه سازی شده برای موتورهای جستجوگر باشد که توی بخش سئو و جستجو وبسایت شما موثر باشد .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

10 ویژگی اضطراری یک سایت فروشگاه اینترنتی

10
ویژگی اضطراری یک فروشگاه اینترنتی امکانات
فروشگاه اینترنتی چیره چیست؟ در این مقاله ویژگی هایی را که به بهبود قابلیت­ها و سوددهی اینترنت سایت فروشگاهی شما امداد می کنند را آنالیز می کنیم; شما با مطالعه این موارد آمادگی واجب برای ایجاد و مدیریت دکان خودتان را خواهید داشت . در صورتی که نیاز به مشاوره مجانی داشتید با ما تماس بگیرید .

طراحی سایت در مشهد

جهت شناخت با مفاهیم اینترنت سایت اینترنتی می توانید مطلب ی دکان اینترنتی را مطالعه کنید .

1-
لوگوی مطلوب و گویا
یک علامت مطلوب و واضح، نظیر یک کارت ویزیت هم برای کسب و کارهای کوچک و هم برای برندهای تعالی ضروری هست . در خرید آنلاین، لوگو یک نشانه اعتماد و عنصر اطمینان بخش برای کمپانی یا اداره می باشد . برای مارک های معروف، صرفا با یک لوگوی شناخته گردیده ، یک اینترنت تارنما با یک سری عکس و فیلم قشنگ و یک دکمه ی خرید کافی هست . دقت فرمائید دوران متعددی صرف انتخاب لوگو نکنید . در صورتی‌که در بازه زمانی کم کسب و عمل شما گرفت می توانید حتی لوگوی خویش را تغییر تحول دهید و ایراد خاصی هم پیش نمی آید .
نکته مهم این می‌باشد که تنها لوگوی خیلی بد انتخاب نکنید!
SonyAdidas

2-
تخفیف، هدیه و ارسال رایگان
کاربران معمولا پرسرعت تصمیم می گیرند که آیا یک وب وبسایت را دوست دارا‌هستند یا خیر . به همین عامل یک وب وب سایت فروشگاهی می بایست عشق مشتری را در همان لحظه های ابتدایی ورودش به سایت جلب کند، در غیر این چهره یوزرها وب تارنما های با ورقه ی نخستین جالبتری را برای خرید گزینش خواهند کرد . هیچ چیز به اندازه ی تخیف ویژه در برگه نخستین دقت مشتری را جلب نمی کند .
بخش اعظمی از مردم در دوره های تخفیف و فروش ویژه، فارغ از اندیشه کردن خرید می کنند و هر چیزی را چه بسا درصورتی که نیاز نداشته باشند تنها به این علت که تخفیف دارااست می خرند!
بعضی از مشتریان با ارسال مجانی جذب می شوند و بعضا با ارسال هدیه . بدین ترتیب تخفیف و فروش ویژه معمولا او‌لین چیزی میباشد که خریداران در وب تارنما ها به دنبال آن میباشند . وعده ی هدیه و تخفیف باعث تحریک مشتریان به خرید می شود . بدین ترتیب وضعیت اطلاع رسانی های تخفیف و بنرهای دیدنی در بالاترین نصیب برگه با اهمیت یک وب سایت فروشگاهی پیشنهاد می شود .

حمل و نقل بدون پول هم برای تعداد زیادی از مشتریان با اهمیت می باشد . یک فروشگاه اینترنتی برای تمام مردمان نقاط متفاوت است و تنها یک بازار محلی نیست، بنابراین باید هزینه حمل و نقل را به رخ حساب هایش بیش تر کند . اکثری از فروشگاه ها برای جلوگیری از هزینه های حمل و نقل بیجا، معمولا یک بها دست‌کم را به عنوان هزینه حمل و نقل تهیه می نمایند به طوری که برای خریداران، خرید از خرده فروش های گرانقدر یا این که فروشگاه های آنلاین سود یکسانی دارااست . بنابراین حمل و نقل بدون‌پول در حاشیه قرار دارد و افزودن هزینه حمل و نقل به صورت حساب دلیل بازدارنده ای برای خریداران محسوب نمی شود . علاوه براین خرید اجناس به فیس اینترنتی حتی فارغ از تخفیف ممکن هست ارزان تر از خرید از مغازه های و بوتیک ها باشد . به همین استدلال می‌باشد که حداقل هزینه حمل و نقل قابل قبول میباشد .

 

eToys


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وبسایت تعاملی و تشویق

طراحی
وبسایت تعاملی و تشویق استفاده کننده به تعامل تعاملات استفاده کننده به طور فزاینده ای محبوب شده می‌باشد و رو به ارتقا میباشد . مصرف کنندگان مقطع بیشتری را در پباده سازی وب سایت ریسپانسیو که از خصوصیت های تعاملی استفاده کننده استعمال می کنند، سپری می نمایند . این پروسه در پباده سازی UX، مشتریانی که از پرداختن برهه زمانی خویش در تعاملات پیشرفته خودداری می کنند، بازخورد می نماید .

طراحی سایت در مشهد

گرچه مشتریان و مجموعه خودشان مایلند این خصوصیت های دیدنی مثل را داشته باشند و تجربه نمایند . پیش بینی گروه طراح وب ما برای این سال این می‌باشد که فرایندهای توسعه خود کار ظواهر شوند و امید‌واریم هزینه را برای مشتریانی که می خواهند ویژگی های منحصربه‌فرد به شخص و تعاملی در سایت های خویش را می خواهند، کاهش یابد .

یک مثال خوب از تعامل کاربر را می توان در Cocainenomics از وال استریت ژورنال تحلیل کرد . این دسته پباده سازی تارنما نه تنها استعداد طراحی بصری را نشان می دهد بلکه بازه زمانی وب سایت را در کاغذ و آگاهی از اسم تجاری برای مخاطبان افزایش می دهد .

به کار گیری
از تجربه کاربری با خطوط مورب در سال های گذشته، ما شاهد فرآیند استفاده از خطوط مستقیم و افقی برای انقطاع کردن بخش ها در صفحات وب وب سایت بوده ایم . پس از انجام برخی پژوهش ها UX در این زمینه، مجموعه ما کشف کرده می‌باشد که به کار گیری از پباده سازی با خط مورب خیر تنها از لحاظ بصری جذاب تراست، بلکه جهت چشم انداز کاربر را برای دنبال کردن کاغذ یا اشاره به یک تماس به عمل تولید می نماید . با استعمال از طراحی مورب در طرح های شما ،حرکت یوزرها را در کل وبسایت شما فزایش می دهد، به همین استدلال TaxiNet این روند را در وب تارنما خویش اجرا می نماید .

به کارگیری
از کارتن های وابسته به پیمایش صفحات روند دیدنی دیگری که پباده سازی وب سایت که محبوبیت بیشتری داراست وما متوجه آن شده ایم . این گونه پباده سازی سایت نه تنها استعداد پباده سازی بصری و مهارت های توسعه و گسترش ی سمت کاربر را نشان می دهد، بلکه دوران اینترنت وب سایت را در برگه و تعامل استفاده کننده را ارتقاء می دهد . اینترنت وب سایت ایگور این فعالیت را با تشویق کاربران به تکان در کاغذ و یا با از کلیک انجام داده میباشد . اینچنین کاربر تمام خط خدمات آنان را ملاحظه کنید . تا هنگامی که برنامه کودکان هاشما را از اهدافتان دور نکند و یا کاربران را منگ نکنند، این پروسه طراحی وب می تواند یک رویکرد مضاعف اثر گذار برای تبدیل بازدیدکنندگان تارنما به کاربران وبسایت باشد .

به کارگیری
از رنگ ها در برندسازی یک روند طراحی وبسایت که شما دوست دارید، یک نگاه به برند در تعدادی رنگ هست . شرکت هایی نظیر Camden Town Brewery در هم اکنون جنبش به سوی طراحی سایت این چنینی می‌باشند که براساس کاغذ یا این که فرآورده مارکدار هستند . طریق ای که کاربر با فرآورده یا این که صفحات ارتباط برقرار می نماید را تغییر تحول می دهد . این طراحی وب سایت به طور ناخودآگاه به استفاده کننده کمک می کند تا با یاری سایت در سایت شما حرکت کند و مال یک برگه یا خدماتی که آنها می دهند، پیدا کنند . این قضیه تنها بر اساس نشانه های رنگ بصری هست .

اضافه کردن
عمق عمده به طراحی طراحان ما در تارنما پیام آهنگ از سایه های افتاده و رنگ های گوناگون برای بیش تر کردن عمق و ارائه وب سایت مرکزی و پیچیده تر استعمال کرده اند . ما در شرکت یقین داریم که تولید طرح های مسطحی که به نظر می رسد سه بعدی هستند، سبب می شود تا آن‌ها از حیث بصری جالب تر شوند . یک پباده سازی وب سایت فن ای برخی تایم ها یوزرها را به گام بعدی روند فروش جهت دهی می کند . بعضی از رایج ترین تکنیک ها برای طولانی تر کردن عمق بخش اعظم به طرح های اینترنت تارنما مشتمل بر به کار گیری از سایه افتاده، شیب یا طرح های رنگی دوتایی می‌باشد .

عنوان ها
والا و قابل دقت به نظر می‌رسد که کاربران در جامعه فتوشاپ ما برهه زمانی کمتری برای صرف کردن در وب سایت ها دارا هستند . با به کار گیری از جمله ها با عنا وین گرانقدر و جسورانه و پیام کوتاه، برای جذب مخاطبان پر سرعت و سریعتر برای تبدیل آن‌ها به مشتری می‌باشد . مقدار عمده این تگ های عنوان معمولا با پایین نوشته بخش اعظم کوچک می شود .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۱:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای داشتن یک اینترنت وب سایت از کجا می بایست شروع کنم؟

برای
داشتن یک اینترنت وب سایت از کجا می بایست شروع کنم؟ آغاز اینترنت سایت" alt="شروع پباده سازی وب سایت" style="border:none;"/> چنانچه شما تصمیم گرفته باشید تا سایتی فردی یا شرکتی برای خویش داشته باشید، پیش از هر چیز و هر اقدامی، لحظه ای درنگ کرده و در رابطه محاسن و معایب این ایده با خویش یه خرده تاءمل فرمائید .

طراحی سایت در مشهد
از خودتان سئوالات تحت را بپرسید و سعی نمائید جوابی قانع کننده به آن‌ها بدهید: چرا
نیاز به وب وبسایت دارم؟ محاسن
داشتن یک وب وب سایت برای اینجانب چیست؟ معایب
داشتن یک اینترنت وبسایت برای من چیست؟ چه
اندازه می خواهم برای اینکار هزینه نمایم؟ آیا
انگیزه من از داشتن وب سایت، هدفی بلند بازه زمانی می‌باشد یک فقط هدفی کوتاه مدت؟ تارنما
اینجانب از کدام نوع است؟ شخصی، فروشگاهی، شرکتی، سازمانی، و یا این که اجتماعی؟ آیا
اینجانب وقت کافی برای رئیس کردن یک سایت را دارم؟ آیا
در سایت من، بازدید کنندگان می توانند لحاظ دهند و یا سیستم تصویب نامی وجود دارد؟ چه
برنامه ای را برای وب سایتم در لحاظ گرفته ام؟ آیا
دوست دارید وب وب سایت تان همانند دیگر وب سایت ها باشد یا این که چیزی گوناگون از دیگر اینترنت وبسایت ها؟ آیا
محتوا و متون اینترنت وبسایت من، فراهم هستند؟ آیا
می دانم چه بخش هایی برای این اینترنت تارنما مسئله نیاز است؟ حدس
می زنید پس از 1 ماه، 6 ماه، و 1 سال، چندین بازدید کننده در روز خواهید داشت؟ اینها گوشه ای از سئوالاتی می‌باشند که شما پیش از هر کاری می بایست به آنان جواب دهید . چنانچه نتوانید پاسخ قابل قبولی را برای سوال ها تان بدست آورید توصیه ما به شما آن می باشد که سراغ طراحان وب وبسایت نروید . چون اینکار فقط باعث به اتلاف زمانی و اقتصادی برای شما خواهد شد .

اطمینان حاصل فرمائید که پیش از آنکه با طراح وب سایتی تماس بگیرید، متون اینترنت وبسایت تان فراهم می‌باشند و شما به اندازه کافی، بر روی بخشهای مختلف سایت تان اندیشه کرده اید . راز در گمی در این موارد، چیزی عمده از اتلاف هزینه و وقت برای شما به ارمغان نخواهد آورد .

من
جواب کلیه سوال های را دارم، حال چه کنم؟ چنانچه شما، جواب تمامی سوال های فوق را در پیش خویش دارید، در اینصورت می توانید با طراحان وب سایت تماس بر قرار نمائید و اطمینان ما به شما این می باشد که در این حالت، بیشترین سود هنگامی و اقتصادی، نصیب شما خواهد شد . پاراگراف پایان در این خصوص اینکه، توشه کج به منزل نمی برسد . برای داشتن اینترنت سایتی که برای شما بطور موثر عمل کند، می بایست در مقدمه آن را برای خود تعریف فرمائید تا بتوانید آن را از طراح اینترنت وب سایت تان بخواهید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تنظیم ساعت برای کمپین های موجود در Google adwords

در پباده سازی وب وبسایت در اکثر مورد ها این اختلال به وجود می آید که شما یکسری باکس دارید که هم میزان میباشند و فقط یک عدد از این باکس ها متن هایش از سایر عمده میباشد . در این مواقع این نقص‌ پیش می آید که نمای کلی وب تارنما شما به برهان اندازه بیش از حد به عبارتی جعبه بهم میریزد .

طراحی سایت در مشهد

برای رفع این ایراد می بضاعت از css3 استفاده کرد .

کد ذیل را در لحاظ بگیرید .

class="nowrap-cms">شرکت پباده سازی سایت cms iran

اکنون css پایین را به کدهای css خویش طولانی تر کنید .

.nowrap-cms{

white-space:
nowrap;
overflow:
hidden;
text-overflow:
ellipsis;
}

1- به جای div تگ های دیگری نیز می توانید به عمل ببرید مثل h1,h2,h3,h4, . .,p, . . .

2- تگی که نوشته داخل آن قرار می گیرد به طبع باید width داشته باشد به طور نمونه width:100px این فعالیت برای آن هست که در صورتیکه متن از 100px عمده شود به سه نقطه محدود شود .

3- به تگی که در آن نوشته قرار دارد می توانید برای صفحه آرایی css های دلخواه خودتان را بیشتر نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۶:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت

طراحی
وب سایت تهران در‌صورتی‌که در گوگل به جستجوی این عبارت بپردازید ، لیستی از شرکت های طراحی تارنما را مشاهده خواهید کرد که در این فن سرگرم به کار می باشند ، ولی به چه شکل می توان فهمید بهترین کمپانی طراحی وبسایت در تهران کدام است؟ این سوال یکی از دغدغه های تمام کاربرانی هست که به دنبال شرکت طراحی وبسایت فن ای در تهران می گردند ، بدین ترتیب در این مطلب قصد داریم به عنوان کردن آیتم هایی بپردازیم که می تواند شما را در گزینش بهترین کمپانی طراحی وب سایت در تهران یاری دهد .

طراحی سایت در مشهد

اعتنا
به مثال کارهای کمپانی طراحی سایت :
سفارش می کنیم مقدمه مطلقا به ورقه نمونه کارهای شرکت نگاهی بندازید ، تعداد و کمیت مثال کارها اگر چه در نگاه اولیه تاثیر گذار می باشد ولی کیفیت صحبت نخستین را می زند ، پس توصیه می کنیم چند از مثال کارها و سایت های کمپانی را گشوده نمایید و بصورت عمیق تری به آنالیز آنها بپردازید ، تولید 10 سایت وردپرس با قالب های متنوع نهایتا 1 روز مقطع می پیروزی در حالیکه کدنویسی و تولید سایت اختصاصی از صفر ممکن می‌باشد ماه ها و یا گاها سال ها بازه زمانی برده باشد ، بدین ترتیب ارزش یک تارنما منحصر به فرد با یک فراهم به هیچ عنوان برابر نمی باشد .

پباده سازی
ظواهر اینترنت وبسایت کمپانی :
یک عدد از مهم‌ترین دست اندرکاران تعیین کننده در تعیین بهترین شرکت پباده سازی تارنما ، اعتنا به قالب سایت خویش شرکت میباشد ، صرف حیث از زیبایی ، سفارش می کنیم به چینش سایت ، آراسته بودن نصیب های گوناگون سایت ، هماهنگی بصری تارنما و . . . توجه نمایید ، شرکتی که سایت قابل قبولی برای خویش نداشته باشد ، بعید است بتواند وب سایت قابل قبولی برای شما تولید کند .

فاکتور
های کمپانی برای اعلام قیمت :
در صورتیکه چه ملاک اعلام بها در شرکت های گوناگون متعدد می باشد و معمولا هر شرکتی اصول خودش را برای اعلام ارزش دارد ، اما مطمئنا این اصول باید منطقی باشند ، کمپانی های پباده سازی تارنما مطرح تهران ، معمولا با توجه به میزان پیچیدگی وب سایت ، تکنولوژی های قضیه نیاز پروژه ، بازه و تعداد اشخاص زمینه نیاز برای انجام پروژه بها می دهند ، در حالی که اشخاص و کمپانی های نامعتبر ، با دقت به تراز مالی و اعتبار مشتری ، اندازه درآمد تخمینی مشتری از پروژه و موردها بیشمار دیگری از این دست به اعلام ارزش می پردازند . پس توصیه می کنیم پس از گزینش شرکت پباده سازی سایت مناسب در تهران ، به طبع از فرایند انتخاب ارزش نیز اطلاع پیدا کنید .

شیوه
پشتیبانی شرکت طراحی وبسایت :
یکی از عواملی که منجر موفقیت و یا این که ناکامی بسیاری از پروژه های پباده سازی سایت شده میباشد ، نوع پشتیبانی کمپانی پباده سازی وبسایت پس از تحویل پروژه می باشد ، انعطاف و سرعت شرکت طراحی وبسایت گزینش شده برای حل مشکلات و یا این که اعمال تغییرات در آینده ، نقش مهم در موفقیت پروژه شما دارد پس خوبتر هست علاوه بر تیتر کردن این مورد ها در قرارداد پباده سازی سایت ، به طبع از جور پشتیانی کمپانی داده ها کافی بدست بیاورید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۸:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)