مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کارت ها در تمام بخش های سایت

کارت
ها در تمام بخش های سایت این شیوه راه و روش دیگریست که ما در سال ۲۰۱۵ نیز مطرحش کردیم . کارت ها یا این که محتواهای کوچک پینترست (Pinterest) مانند، که شما اکثر وقت ها در پباده سازی اینترنت وبسایت ها می بینید، به لحاظ می رسد که به شدت برای لایه بندی واکنشگرا (responsive) و وضوح مطالب موءثر میباشند . پباده سازی موفق آن‌ها به معنا آن هست که ما در سال ۲۰۱۷ و اصول پباده سازی وب سایت شاهد موارد بسیاری از این کارت ها به ویژه در خبرها و مطالب شبکه های اجتماعی خوا‌هیم بود .

طراحی سایت در مشهد

nmc-2017designtrends-yale

nmc-2017designtrends-lonelyplanet
خداحافظ
منوهای نامرتب و طویل- درود Navigation menu و مگا منو به ادله این‌که یوزرها مستقیماً با اینترنت رویش می کنند، شاهد تغییرات و آزمایشات بخش اعظمی در راهبری وب سایت ها خوا هیم بود . این سال می توانیم انتظار داشته باشیم در پباده سازی وب سایت منوهایی با تعداد اجزا ناچیز خیس که دارای مگا منوهایی با طراحی مناسب و بزرگتری می‌باشند که به سمت تحت گشوده می شوند و ذیل برگه ها و چه بسا محتواهای دارای ویژگی مختص را نشان می دهند . علاوه بر این، از آنجا که با در نظر دریافت کردن اصول طراحی سایت، منوهای همبرگری در دسکتاپ ها بخش اعظم در پباده سازی استعمال می شوند، باید شاهد نمونه های دیگری از Navigation men همگی جانبه باشیم . این به این معناست که بیشتر سایت ها سر گروه سایتی خواهند داشت که کل کاغذ را پوشش داده و گزینه های منو و دیگر محتواها نظیر تصاویر و پست های وب لاگ را واضح می سازد .

nmc-2017designtrends-intrahealth

nmc-2017designtrends-meganav

nmc-2017designtrends-squares

ما در مسئله این‌که اصول طراحی سایت چه چیزهایی برای سال ۲۰۱۸ در لحاظ گرفته، واقعاً هیجان زده هستیم .
به حیث شما چه رویکرد هایی روی کار می آیند؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وردپرس چیست؟

وردپرس
چیست؟ وردپرس یک سیستم رئیس محتوای(CMS) نوشته باز(open source) تحت اینترنت و رایگان می‌باشد، شما با این نرم‌افزار مدیریت محتوا می­‌تونید محتوا و مطالب سایتتون رو به راحتی مدیر نمائید .

طراحی سایت در مشهد

وردپرس چیست؟ خب احتمالا این سوال نیز برای شما پیش اومده باشه که وردپرس چیه و به هیچ وجه به چه دردی میخوره . همت می کنم این آموزش رو واضح و ابتدایی بنویسم تا دوستانی که نو با مفاهیم اینترنت آشنا شدن هم بتونن این مورد وردپرس چه چیزی است رو درک نمایند .

وردپرس
چیست وردپرس یک نرم‌­افزار بدون پول می‌باشد که با استعمال از آن می­‌توان گونه­‌های مختلفی از وب­‌سایت را بسازیم . وردپرس مشتمل بر تعداد زیادی قالب­‌های متنوع و پوسته­‌های وردپرسی می‌باشد همینطور افزونه‌­های وردپرس به شما کمک می نماید تا بخش‌­های مختلفی رو به تارنما خود طولانی تر نمائید . شما می­‌تونید با استفاده از وردپرس یک وبسایت رو بدون نیاز به مهارت برنامه­‌نویسی یا این که امداد دریافت کردن از برنامه‌نویس راه‌­اندازی نمائید .

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (cms) همگی کاره و یک سری منظوره ذیل وب می باشد که با گویش PHP برنامه‌نویسی گردیده و می توانید با آن گونه های وب سایت های وبلاگی، شخصی، فروشگاهی، شرکتی و هر جور تارنما دیگری را منش اندازی نمائید .

وردپرس یک نرم‌افزار ارائه محتوا به فیس نوشته گشوده می‌باشد که بر شالوده آسانی در کارکرد و سرعت و تجربه کاربری عالی متمرکز گردیده . وردپرس با یک جامعه فعال و قلبی نوشته گشوده شروع به کار کرده و قادر است به شما یاری نماید یک اینترنت سایت عالی رویه اندازی نمایید .

با
وردپرس، هر نوع سایتی بسازید! وردپرس بوسیله گروه automattic ساخته‌شده و در تعدادی سال نخست فقط برای ایجاد سایت‌های وبلاگی استعمال می‌شد . ولی طراحی و کد نویسی افزونه‌ها و قالب‌های حرفه‌ای وردپرس روایت را تغییر اعطا کرد . امروزه شما هر مدل قالب وردپرس اعم از وبلاگی، مجله‌ای خبری، شرکتی، مشاور املاک، دانلود، شخصی، فروشگاهی، طبی و آموزشی را میتوانید برای وردپرس پیدا کنید . پس وردپرس امروز میتواند برای شما هر نوع سایتی راه اندازی نماید .
فارغ از دردسر:D
خب اینجا می‌خوایم به لهجه خیلی سهل وآسان در رابطه با معنا وردپرس براتون توضیحاتی رو بدیم! وردپرس یه قابل انعطاف افزار رایگان و متن گشوده هست . نوشته باز یا Open Source بودن یک نرم‌افزار به این مضمون‌ میباشد که هر شخصی این قابلیت و امکان رو داره که این قابل انعطاف افزارها رو آن گاه از آنالیز دستکاری کنه و تغییراتی رو رویکرد به وجود بیاره و بسط بده! طراح این مدل برنامه‌های متن باز کد منشا برنامه را در اختیار متقاضیان قرار میدهند و در سود در‌صورتی‌که برنامه باگ و یا ایراد خاصی داشته باشد این اشکالات سریع‌تر پیدا و برطرف می شوند .

البته چرا وردپرس؟ وردپرس بهترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوای جهان می باشد و ولی از همه چی مهم­تر رایگان بودن وردپرس است . سایت‌های بزرگی همچون فیسبوک و CNN از این سیستم مدیریت محتوا استفاده مینمایند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پروتکل FTP چیست؟

پروتکل
FTP چیست؟ پباده سازی تارنما رشته ای FTP یا این که File Transfer Protocol به پروتکلی اطلاق می شود که برای ارسال و اخذ پوشه میان سرور و کلاینت بکار گرفته می شود . در پیش‌روی پروتکل HTTP، پروتکل FTP از قدمت بیشتری برخوردار می باشد و با در نظرگیری تکنولوژی های مورد استعمال در زمانهای قدیم، پروتکل FTP از سرعت پایینتری در مقایسه با پروتکل FTP برخوردار می‌باشد .

طراحی سایت در مشهد

امنیت بکار گرفته شده برای FTP زیاد ضعیف بوده بطوریکه امکان هک شدن داده ها از نظر تئوری برای این پروتکل وجود دارد (برخلاف پروتکل HTTP که از نظر تئوری، امکان هک شدن برای آن وجود ندارد) .

ولی چه چیزی سبب محبوبیت FTP گردیده می باشد؟ فراوان خیره کننده می باشد که پس از گذر کرد سال‌ها سال، کاربران زیادی هنوز از این پروتکل برای ارسال و دریافت داده هایشان به کارگیری می نمایند . دلیل محبوبیت این پروتکل، احتمال دارد بتوان ذکر کرد در کاربر پسندی آن هست . یوزرها می توانند از شیوه نرم افزارهای مخصوصی که برای این کار طراحی گردیده اند، از روی دسکتاپ کامپیوتر خود، فایل های مسئله نیازشان را به سرور ارسال، یا این که دریافت دارا‌هستند . درست مانند آنکه این عملیات داراست از شیوه MyComputer انجام می شود .ولی در پروتکل HTTP احوال به این منوال نمیباشد . یوزرها باید از شیوه سایت، مقدمه به سرور وب سایت متصل شوند و سپس اقدام به دریافت و ارسال داده ها کنند .

با اعتنا به محبوبیتی که FTP در بین استعمال کنندگان خود دارد، چنین بنظر می برسد که عنصر سادگی، بر عنصر سرعت غلبه دارااست . یوزرها متعددی حاضرند وقت خویش را فدای سادگی در استفاده نمایند و این خود احتمالا نمود بارزی باشد از اهمییت استفاده کننده پسندی و آسانی .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۳:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش ساختن وبلاگ


آموزش ساختن وبلاگ به شرح تحت می باشد:
برای ساخت وبلاگ، کافی است به برگه با اهمیت وب سایت وبلاگ مراجعه کرده، و روی دکمه تولید وبلاگ کلیک فرمایید .

طراحی سایت در مشهد
در
ورقه ای که برای شما باز می شود، فرم تصویب نامی وجود دارااست که می بایست آن را به ترتیب پایین مالامال نمایید: نام
کاربری (user name) این اسم به عنوان شناسه کاربری شما در وب سایت پرشین وبلاگ قلمداد می شود .
1 - نام کاربری از حروف انگلیسی و اعداد تشکیل می شود و نمی توانید از حروف فارسی در مخلوط آن به کار گیری کنید .
2 - اسم کاربری نسبت به کوچک یا گران قدر بودن حروف حیاتی نمی باشد و نمی تواند بین آن از فاصله (space) به کار گیری نمایید . برای مسافت دادن در بین دو کلمه نام کاربری خود می توانید از علامت - به کار گیری کنید .
3 - اسم کاربری شما را نباید پیش از این فرد دیگری گرفته باشد، برای اطمینان از این زمینه می توانید بر روی مورد "آیا شناسه فوق آزاد است؟" کلیک نمایید .
واژه و کلمه
عبور (password) واژه و کلمه عبور ترکیبی از حروف، اعداد، مسافت و . . . می باشد . به خاطره داشته باشید واژه عبور در قضیه کوچک و تعالی بودن حروف اصلی میباشد .
در فریم بعدی هم کلمه و واژه عبوری را که انتخاب نموده اید باید عینا تکرار کنید .
اسم
و اسم خانوادگی در این نصیب بهتر می باشد اسم و نام خانوادگی حقیقی وواقعی خود را به عنوان مولف بلاگ وارد نمائید . در صورتی که عشق به مطرح شدن نام‌و‌نشان واقعی خویش ندارید، می توانید از نام مستعار استعمال کنید . در هر درحال حاضر به خاطره داشته باشید که نام خود را مطلقا پارسی بنویسید .
آدرس
آدرس اینترنتی خصوصی در مواقعی که پسورد وب لاگ خویش را فراموش می فرمایید یا پسورد وبلاگ شما به سرقت رفته و بوسیله فرد دیگری تغییر تحول یافته، آنچه سبب می شود که وبسایت پرشین وبلاگ شما را به عنوان صاحب و مالک بلاگ بشناسد نشانی ایمیلی هست که در این قسمت وارد می نمائید .
پس به خاطره داشته باشید آدرس نشانی اینترنتی معتبری از خود وارد نمائید .
سوال
امنیتی یکی دیگر از روش هایی که هنگام فراموش یا سرقت شدن کلمه و واژه عبورتان سایت پرشین بلاگ قادر به شناسایی شما به عنوان صاحب وب لاگ خواهد بود، سوال امنیتی و جواب آن خواهد بود .
از دربین یکسری سوال امنیتی که به فیس پیش فرض مطرح گردیده یک عدد را تعیین کنید و به آن جواب دهید و این سوال و جواب را به یاد داشته باشید .
کد
امنیتی در قاب مستطیل شکلی، یک کد عددی نوشته شده که ضروری می‌باشد آن را در کادر کد امنیتی وارد کنید .
توافقنامه
هر وبسایت اینترنتی توافقنامه ای برای ارائه سرویس ها خویش به کاربرانش داراست . ضروری می‌باشد تا این توافقنامه را مطالعه نمائید و بعد از آن در رخ موافقت با حالت آن، تیک ذی‌ربط را فعال سازید .
دکمه
تصویب نام در پایان و پس از طی این مراحل، روی دکمه تصویب اسم کلیک نمایید تا بلاگ شما تصویب و ساخته شود .
نکته : قسمت هایی که با نشانه ستاره مشخص و معلوم شده اند، اضطراری هست تا به طبع تکمیل شوند . در صورتی که در کامل شدن هر یک از این نصیب ها اشتباهی چهره داده باشد، پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام، آن قسمت با آرم ضربدر قرمز رنگ مشخص می شود و به این معناست که بایستی آن را تصحیح نمایید .

ساخت
بلاگ جدید پس از کامل شدن فرم ثبت نام، وارد محیط کاربری خویش در سایت پرشین بلاگ خواهید شد و به رخ خودکار، ورقه تولید وب لاگ نو برای شما نمایش داده می شود .
عنوان بلاگ : در این قسمت نامی را که در بالای بلاگ شما نمایش داده خواهد شد و در واقع اسم فارسی وبلاگتان میباشد وارد فرمائید .
نشانی بلاگ : در این نصیب آدرس مورد لحاظ خود برای وبلاگتان را وارد کرده و طبق اصولی که در مورد اسم کاربری بلاگ در نظر گرفتید، نشانی بلاگ خود را ثبت نمائید .
پس از کلیک بر روی دکمه تولید وبلاگ، ورقه دیگری برای شما گشوده می شود که می توانید در آن از دربین قالب های موجود، یک قالب برای بلاگ خویش تعیین فرمایید . پس از تعیین قالب مورد لحاظ خود، بر روی دکمه تعیین قالب کلیک فرمایید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اجزای اصلی برنامه های پایین وب

زمانی که یک برنامه زیر اینترنت ایجاد می کنیم نیازی نیست که چیزی را به یوزرها آن برنامه بدهیم تا آن برنامه را روی سیستم خود نصب نمایند و به واسطه ی آن بتوانند از برنامه به کار گیری نمایند . بلکه تنها کافی می باشد پوشه های مربوط به برنامه را روی یک سرور قرار بگیرد . و استفاده کننده می تواند صرفا با اتصال به اینترنت صفحات مربوط به برنامه موردنظر را از طرز موتورهای جستجوگر مشاهده نماید .

طراحی سایت در مشهد
اجزای
اصلی برنامه های پایین وب در معمولی ترین حالت، یک برنامه ی تحت اینترنت دربرگیرنده یکسری ورقه وب است . همچنین برای این که کاربران بتوانند به این صفحات دسترسی داشته باشند به یک سرور و یک مرورگر اینترنتی نیاز می‌باشد . معمولا مرورگر درخواستی درخواستی را ساخت می کند که داده های یک عدد از صفحه ها از وب جان دار در سرور را دریافت کند تا داده های ارسال شده از سمت سرور از طرز به عبارتی مرورگر به استفاده کننده سناریو داده می‌گردد . برگه ای که به کاربر نشان داده میگردد شامل کدهای html, css و یا اسکریپت های سمت کلاینت می باشد .
لهجه برنامه نویسی برای تالیف راهبرد های یک برنامه به عمل می رود .
لهجه های برنامه نویسی براساس ساختار و طریق ی ارتباط با کاربر و خودرو به دودسته تقسیم می شوند: - گویش های مرحله پایین: زبان هایی که به مشقت بار افزار نزدیک ترند . نظیر لهجه ماشین که در آن برای نوشتن دستورات، از صفر و یک به کارگیری می شود .
- لهجه مرحله بالا: زبان هایی که به لهجه انسان نزدیک ترند .
مانند لهجه سی شارپ، پاسکال، جاوا اکثر وقت ها لهجه های برنامه نویسی یک ترجمه کننده دارا‌هستند . مترجم، قابل انعطاف افزازی هست که برنامه نوشته شده به لهجه های برنامه نویسی را به علامت ها قابل ادراک برای خودرو (صفر و یک) تبدیل کرذه و آن را اجرا مینماید .
هنگام ترجمه یا اجرای امرها برنامه، اشکالات آن را مشخص و معلوم کرده و به برنامه نویس اعلام می کند .

رابط
های گویش های برنامه نویسی در
معنی کننده های لهجه های سطح بالا، برحسب نوع گویش برنامه نویسی، دونوع رابط متنی و گرافیکی وجود دارد: رابط متنی: با استفاده از ارتباط متنی، برنامه نوس برای ایجاد هر قسمت از برنامه بایستی دستورها مربوط به آن را بنویسد . گویش های برنامه نویس بیسسک، پاسکال و C رابط متنی دارا‌هستند .

رابط گرافیکی: با استفاده از رابط گرافیکی، برنامه نویس می تواند از عناصر گرافیکی(دکمه، منو و . . .) برای تهییه برنامه به کارگیری نماید . با قرار دادن این موادسازنده گرافیکی بر روی ورقه نمایش، خط مش ی دریافت داده ها استفاده کننده و نحوه ی نمایش خروجی تعیین می شود . به این ترتیب، نیاز برنامه نویس به نوشتن دستورات برنامه کاهش می یابد . زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک از رابط گرافیکی استفاده می کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۱:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لایه data access در ­برنامه نویسی سه لایه

لایه
data access در ­برنامه نویسی سه لایه
در نهایت داده های برنامه نیاز به ذخیره دارد و بایستی برای این فعالیت انبار داده در نظر گرفته شود، این لایه سومی لایه در برنامه نویسی سه لایه محسوب می شود . برای این کار می توان از سیستم مدیریت دایتابیس ارتباط ای یا xml استعمال شود .

طراحی سایت در مشهد

در نظر داشته باشید در این لایه داده ها دستکاری می شود و می بضاعت داده ها را اضافه، حذف یا به روزرسانی کرد . داده هایی که به آن ها اشاره کردیم در xmlقرار می گیرد و می بایست دسترسی به داده به صورتی امکان پذیر باشد که دیگر لایه ها از موقعیت انبار داده ها بی اطلاع باشند . در این بخش هم از کامپوننت های دات نت برای تشکیل لایه ها استعمال می شود . در نظر داشته باشید که اینترنت خدمت ها هم می توانند به لایه ها دسترسی داشته باشند البته این فرایند برای زمانی هست که در واقع دیتابیس شما provider را نداشته باشد . در چنین مواردی باید پاره ای کد برای اتصال به داده ها نوشته شود و همچنین دیتاست ها پر شود .

به این ترتیب به طور کلی فرایند برنامه نویسی سه لایه به این صورت می‌باشد که استفاده کننده درخواست خویش برای داده را اعلام می کند، در بخش لایه data access داده های قضیه لحاظ بازیابی می شود و از شیوه لایه دوم داده ها وارد لایه نمایش می شود . لایه نمایش اطلاعاتی که نیاز به سناریو داراست را اعلام می نماید و استفاده کننده تغییرات خود را اعمال می کند . در نهایت صحت داده به وسیله لایه دوم چک می شود . در صورت دارای اعتبار بودن داده های اطلاع در خزانه اطلاعاتی ذخیره می شود . برنامه نویسی سه لایه برای پروژه های بزرگ بی مانند است .

 

مزیت
برنامه نویسی سه لایه
یکی از حساس ترین مزایای برنامه نویسی سه لایه این میباشد که برنامه ها به چندین بخش منطقی تقسیم می شود و ولی بخش ها به صورت قطع از نیز عمل می کنند . به این ترتیب اتصال در بین رابط کاربری و پردازش ها و همینطور خزانه اطلاعاتی اندک خیس می شود .

در صورتی که در خزانه اطلاعاتی تغییری ایجاد شود بر روی لایه های دیگر تأثیری نمی گذارد .

نام جدول و ستون از برنامه کلاینت حذف می شود . برنامه کلاینت متوجه نخواهد شد که داده ها از کجا آمده اند و در چهره توسعه برنامه نیاز به کامپایل مجدد برنامه نخواهد بود . در معماری یک‌سری لایه یک سری نکات منفی نیز وجود داراست به این معنی که شما بایستی تعداد متعددی از کلاس های جدا را در نرم افزار بسازید . برنامه نویسی سه لایه مشتمل بر بخش های پردازش مضاعف قدرتمندی میباشد .

 

توده
بندی
در حیث داشته باشید در همگی فرآیند برنامه نویسی سه لایه، ارسال از یک لایه به لایه دیگر نیاز هست . عموماً برنامه نویس ها تلاش می نمایند از حرفه ها و آرایه ها و همچنین رکوردست ها برای این هدف به کار گیری کنند . در نظر داشته باشید که کاربرد برنامه نویسی سه لایه بسیار بیشتر از معایب آن می‌باشد . معایب برنامه نویسی سه لایه هرگز نمی تواند منجر منصرف شدن برنامه نویس از گزینش آن شود .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۷:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایتتان را در PageSpeed Insights

فرض کنیم شما تمام نکاتی که تا اینجا گفته ایم را انجام داده اید . یک قالب وردپرسی خوب پیدا کرده اید ، محتوا و منوها را برای به کارگیری راحت‌تر باصرفه کرده اید ، و تولیدها و مطالب دارای ارتباط را در تمام صفحه ها سایتتان سناریو می دهید . تنها یک اختلال وجود دارد ، وقتی که شما سایتتان را در PageSpeed Insights چک می‌کنید سرعت آن مضاعف زیر می‌باشد .

طراحی سایت در مشهد

همه ما تجربه وبسایت‌هایی را داشته ایم که دوران زیادی ارتفاع می کشد تا بار گذاری شوند ، در اکثر اوقات مورد ها ما آن سایت را کنار گذاشتن می کنیم و به یک تارنما دیگر مراجعه می کنیم . مطالعات نشان می دهد کاربران ، اینترنت تارنما هایی را که بازه لود آنها بیش از یک سری ثانیه طول می کشد به راحتی کنار گذاشتن می کنند . از تمامی مهمتر این‌که موتورهای جستجویی نظیر گوگل وب وبسایت شما را جریمه می نمایند و رتبه آن را کاهش می دهند .

پس درصورتی که می خواهید تلاش هایی را که برای جلب دقت کرده اید به نتیجه برسانید سرعت اینترنت سایتتان را بهبود دهید . راههای یه خرده برای انجام این عمل وجود دارند و ولی افزونه های زیادی می باشند که می توانند به شما یاری کنند . می‌توانید حجم و یا این که تعداد تصاویر سایتتان را کم نمائید ، از یک سرور سریع‌تر استعمال کنید ، و یا از کش یاری بگیرید .

5-
فرم عضویت در روزنامه داشته باشید

گاهی زمان ها یک نفر از اینترنت تارنما شما بازدید می نماید سوای آنکه انگیزه مشخصی داشته باشد . ممکن می‌باشد از روش پستی که در کانال های اجتماعی نهاده اید جذب وب سایتتان شده ، و یا این که ممکن میباشد فقط به حافظه یک سوال کوتاه که در گوگل تایپ کرده به تارنما شما رسیده باشد . این فرد شرایط فعلی هنوز در مرحله خرید نمیباشد البته این به آن مضمون‌ نمی باشد که او هرگز خرید نخواهد کرد .

با به کار بردن یک فرم تصویب اسم در اینترنت سایتتان می توانید اطلاعات بازدیدکنندگان کنونی را گرفته و بعدا آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید . تهیه و تنظیم کردن یک لیست پست الکرونیکی از کسانی که کوچکترین عشق و علاقه ای به محصولات وب سایت شما دارا هستند ابزار فوق العاده ای می باشد . شما می توانید بارها و بارها به این افراد مراجعه کنید محصولاتتان را تبلیغ فرمایید و تخفیف هایی که دارید را اعلام نمائید آن نیز در جایی که آن‌ها به چهره منظم محاسبه میکنند .

وردپرس عملیات توده کردن پست الکرونیکی از بازدیدکنندگان را برای شما راحت کرده میباشد . ابزاری وجود دارند که میتوانند فرم تصویب نام را در سایدبار سایتتان قرار دهند ، چه بسا میتوانید به مخاطبینی که برای بار اولیه به سایتتان مراجعه می نمایند پنجره ای به صورت پاپ آپ سناریو دهید .

6-
وب وب سایت خویش را برای موتورهای جستجو با صرفه سازی کنید یکی از بهترین رویکرد ها برای جلب توجه ، موتورهای کاوش می‌باشند . بیشتر مردمان این روزها هنگامی می خواهند چیزی را پیدا کنند به آن ها مراجعه می‌نمایند . کلیدی نمی باشد موضوع عمل وبسایتتان چه می باشد ، شما می بایست پاسخ سوال یک نفر باشید .

برای جلب اعتنا بخش اعظم حتمی است با کلمات و کلمات مرتبط با قضیه سایتتان در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید . راه رسیدن به این هدف سئو و بهینه سازی تارنما می‌باشد و وردپرس آن را برای شما آسوده کرده میباشد . ما نیز در سایت خوب داده ها مفیدی در موضوع سئو برایتان فراهم کرده ایم .

7-
از دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی به کار گیری کنید

در نهایت ، شما باید به اشتراک گذاشتن مطالب یا این که محصولاتتان را برای یوزرها آسان فرمایید . شایسته ترین رویه برای وصال به این هدف بیشتر کردن دکمه های اشتراک گذاری در تمام صفحه ها سایتتان هست .

دکمه های اشتراک گذاری این امکان را به بازدیدکننده میدهند که آن مطلب را با تمام فالوورهایش به اشتراک بگذارد آن نیز تنها با یک کلیک . این فعالیت برای یوزرها وردپرس فوق العاده آسان است .

با استعمال از این دکمه ها شما می توانید به راحتی ترافیک جدیدی جذب فرمائید . مطالب و محتوای با کیفیت شما در کانال های اجتماعی پخش خواهند شد و به دست کسانی خواهند رسید که تا قبل از این چیزی در قضیه شما نشنیده بودند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش فعالیت با cpanel

با نصیب پنجم این مجموعه آموزشی ما را ملازمت نمایید .

آموزش
فعالیت با cpanel نصیب پنجم در جلسه سوم و چهارم این خصوصی آموزشی با بخش های مختلف سایدبار چپ و راست در سی پنل آشنا شدید .

در گرد هم آیی پنجم از این گروه آموزشی ، تارنما آموزی قصد دارد شما دوستان خوب را با تیم های سی پنل آشنا نماید .

طراحی سایت در مشهد

در بیشینه و کمینه دما قسمت ورقه حیاتی محفظه cpanel یک مجموعه اساسی به اسم ابزارهای پرونده ها ( Files ) وجود دارد .

این گروه از ابزارهای سی پنل به نوعی برای فعالیت کردن با فایل ها و سندها وب سایت ما به کار خواهند آمد .
بیشتر ابزارهای این گروه، ابزارهایی برای مدیر اوراق و فولدر ها، مشاهده اندازه به کار گیری گردیده از فضای میزبانی، مدیریت حساب های FTP و تهیه و تنظیم نسخه پشتیبان از داده ها وب سایت ما می‌باشد .

بخش مدیر پوشه ها ( File Manager ) را در تیم Files برای نصیب پنجم معرفی می کنیم .

مدیریت
فایل ها ( File Manager ) همانگونه که از اسمش پیداست، برای مدیر سندها موجود روی فضای میزبانی بایستی از این موضوع به کار گیری کنیم .

مدیریت پرونده ها بخشی از یک ابزار متعارف برای هر جور در اختیار گرفتن پنل فضای میزبانی هست .

ولی طریق استفاده از آن فرض می نماید .

به نوعی می توان اظهار‌ شایسته ترین رئیس پرونده ( File Manager ) را سی پنل داراست .

که هم معمولی می‌باشد و هم هر کاری که خواستید روی پرونده ها انجام دهید، به سادگی قابلیت پذیر می باشد .

پس
با کلیک روی علامت File Manager به این نصیب وارد گردیده تا نمای پایین برای ما به نمایش در آید:
آموزش
فعالیت با cpanel نصیب پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | تیم Files با کلیک روی لینک و پیوند File Manager در یک سربرگ دیگر ابزار رئیس پرونده های تارنما شما باز خواهد شد .

عمل کردن با رئیس اسناد ، مثل فعالیت کردن با Explorer ویندوز است و فراوان ساده و شیرین می‌باشد .

مثلاً فرض کنید می خواهید وارد یک فایل شوید و سندها جان دار در آن را ملاحظه کنید .

بایستی روی فایل مسئله حیث دوبار کلیک نمائید .

آرم فولدر ها هم که کاملاً مشخص هست ( یک پوشه آبی‌رنگ رنگ ) .

هر مدرک هم دارنده یک پسوند هست که مدل آن را معلوم می کند .

دقیقاً مثل حالتی هست که روی رایانه خود با پرونده ها کار می کنید .

جعبه
for در بالای File Manager آموزش
فعالیت با cpanel یادگرفتن
کار با cpanel قسمت پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | مجموعه Files | آموزش عمل با cpanel نصیب پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | گروه Files | فراگیری فعالیت با cpanel نصیب پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | گروه Files | آموزش فعالیت با cpanel قسمت پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | تیم Files | یادگرفتن فعالیت با cpanel قسمت پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | گروه Files | آموزش کار با cpanel نصیب پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | تیم Files | آموزش کار با cpanel قسمت پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | مجموعه Files | فراگیری فعالیت با cpanel نصیب پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel | مجموعه Files
نخستین از همگی به نوار بالای ورقه اشاره ای خواهم داشت که به رنگ آبی رنگ تیره می‌باشد .

این نوار دربردارنده یک‌سری ابزار می باشد . مهم ترین آن ابزار جستجوی سند در میان ورقه ها و فایل های فضای میزبانی است .

پس کافی است در جعبه for اسم پرونده یا این که چه بسا فایل را وارد کرده که می خواهید کاوش شود و از فهرست کشویی Search تعیین فرمایید .

که این جستجو قرار میباشد در کدام نصیب از فضای میزبانی شما انجام گیرد .

گزینه
All Your Files مثلاً اگر گزینه All Your Files را تعیین کنید، همه محفظه فضای میزبانی شما کاوش خواهد شد .

البته در‌صورتی‌که Current Directory را تعیین کنید، تنها فایل فعلی که همینک باطن آن می باشید مسئله کنکاش قرار خواهد گرفت .

در نهایت اگر روی Go کلیک کنید، پوشه ها یا این که پرونده هایی که دربردارنده نام مد لحاظ شما بودند، درون یک جعبه دیگر فهرست خواهند شد .


یادگرفتن کار با cpanel قسمت پنجم | ابزارهای پرونده ها در cpanel
به همین آسانی درصورتی که اندیشه می فرمایید باید به دنبال یک پرونده ای باشید .

که دقیقاً نمی دانید جایگاهش کجاست، می توانید از این ابزار به کار گیری نمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۷:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا تمام مجموعه های طراحی وب سایت ارزان کلاهبردار هستند؟

آیا
تمام مجموعه های طراحی وب سایت ارزان کلاهبردار هستند؟ نمی بضاعت و توان به چهره قطعی ذکر کرد که تمامی گروه های پباده سازی تارنما که با قیمت های تحت این فعالیت را انجام می دهند کلاه بردار می‌باشند . گاهی نیز این اندک بودن قیمت به عامل حرفه ای بودن مجموعه و تخصصی نبودن پروژه شما باشد . به تیتر نمونه ممکن می‌باشد نیاز های شما از وب سایتتان خیلی زیادد و یگانه نباشند و فقط یک وبسایت برای سناریو مثال کار هایتان به مشتریان نیاز داشته باشید . در این مواقع در شرای ارزش پباده سازی وبسایت بالا باشد می بایست به کلاهبرادی آن تیم یا این که فرد شک وتردید کرد . قیمت این دسته وبسایت ها به این عامل که خیلی نیاز به ارتباط گیری با بخش های دیگر و یا این که وبسایت های دیگر ندارند ارزان میباشد .

طراحی سایت در مشهد

بها
ساخت تارنما ارزان بها ایجاد ارزان یک سایت به امکانات آن، دوران مقطع تحویل پروژه و کمپانی طراح آن بستگی دارااست . همانگونه که میبینیم بعضا از تلفن های همراه که بوسیله شرکت های برند طراحی گردیده اند و در بازار به فروش میرسند ممکن میباشد با گوشی تلفن همراهی که به عبارتی خصوصیت ها را دارااست البته صرفا کمپانی خالق آن دارای اسم و رسم نیست تفاوت قیمتی زیادی داشته باشد . علاوه بر این دوران بازه پروژه نیز بر قیمت آن تاثیر گذار میباشد . به عنوان مثال در صورتی‌که شما پروژه ای را یک سری روزه بخواهید حتمی است تا اشخاص برنامه های دیگر خود را به تاخیر بیندازند و به پروژه شما رسیدگی نمایند . این عمل منجر می شود تا قیمت پباده سازی وب سایت بالا تر برود .

تولید
تارنما وردپرس ممکن است این بخش از دیگر بخش های این مقاله متفاوت تر و کلیدی تر باشد . برای اشخاص زیادی این سوال پیش آمده که ساخت وب سایت با سی ام اس ها بهتر می باشد و یا این که کد نویسی از شالوده برای آن ها . ممکن است در این موضوع اطلاعاتی داشته باشید البته بد نیست بر آن ها مروری کنیم . وقتی که شما یک وبسایت را به امداد سیستم های رئیس محتوا میسازید می‌توانید به طراحی قالب ها و یا پلاگین ها را بیش تر و حذف نمائید . به عبارتی دیگر رئیس و پباده سازی بخش های تازه در این مدل از سایت ها دوچندان سهل وآسان است . این ویژگی سیستم های مدیر محتوا می تواند برگ غالب خیر و خوبی برای افراد مبتدی در مورد وب باشد . شما می‌توانید وب سایت خود را با وردپرس پارسی بسازید تا تمام موارد را به فیس فارسی و کاملا مضمون‌ داشته باشید .

از دیگر نکات مثبت حیاتی سی ام اس ها این می‌باشد که بها ایجاد تارنما با آن ها ارزان خیس از کد نویسی می باشد . مطمئنا تمامی تبلیغات انجام گردیده برای ساخت وبسایت ارزان در وبسایت ها و تیم های متفاوت کلیه و کلیه با سیستم های مدیریت محتوای آماده هستند . زیرا ایجاد تارنما به این راه و روش پرسرعت تر و ارزان تر است این گروه ها به عامل تجربه بسیار در این قضیه می توانند با ارزش مضاعف ذیل تر از کد نویسی سایتی تماما شبیه با آن را به شما تحویل دهند .

تولید
وب سایت کدنویسی از طرف دیگر در شرای بخواهیم سایتی داشته باشیم که از مبنا کد نویسی گردیده باشد می‌توانیم به امنیت آن اعتماد بیشتری نسبت به سی ام اس ها داشته باشیم . در زمینه امنیت سی ام اس ها به استدلال داشتن شکل های مشابه و حفره های امنیتی تکراری در همه تارنما ها آسیب پذیر تر اند . البته هنگامی که شما به چهره کامل وب سایت را کد نویسی کرده باشید هکر ها برای ورود به سایت شما اقبال کمتری دارند چون تا به حالا این گونه از کد ها را ندیده اند .

مقایسه
تولید تارنما کدنویسی با وردپرس خب احتمال دارد در انتها بپرسید آن‌گاه از این تمامی تعریف کدام بهتر است؟ می بایست در پاسخ اظهار کرد این بهتر بودن کد نویسی و یا این که سی ام اس را شما و نیاز هایتان انتخاب میکنید . ممکن میباشد شما برای کسب و کارتان نیاز داشته باشید تا امنیت جامعی را تجربه نمایید و خیالتان از بابت حمله های مختلف سهل باشد و شاید نیز دوست داشته باشید تا خودتان بتوانید به راحتی ادیت ها و ویرایش های متعدد را بر روی سایتتان انجام دهید .

سفارش ما این می‌باشد که در صورتیکه در اینترنت جدید وارد می باشید و خیلی نمیتوانید با ابزار های غیر پارسی عمل نمائید از وردپرس برای ساخت سایتتان به کارگیری فرمائید . (و در حالتی که هم میخواهید عمل طراحی وب سایت را به مجموعه و تیم های دیگر بسپارید از آن ها بخواهید که سایتتان را با این سیستم ها بسازند .) و در صورتی‌که نیز در زمینه های کد نویسی، پباده سازی سایت، روانشناسی رنگ ها و طرح ها، لهجه انگلیسی و سئو و . . آشنایی کافی را دارید از کد نویسی برای وب سایت هایتان استعمال فرمائید . ولی باز نیز واجب می باشد بگویم که در حالتی که می خواهید راه و روش دوم را برای ایجاد وبسایت به کار گیری فرمائید باید به فکر هزینه های بیشتر از یکسری میلیون تومان باشید .

فیض
گیری عملا ساخت تارنما ارزان با سیستم های مدیر محتوا و یا این که به عبارتی سی ام اس ها ممکن است .
پباده سازی وب سایت به کمک کد نویسی در قضیه هایی مثل امنیت خوبتر است اما در هر فیس بها ایجاد سایت با آن گران تمام می شود .
مراقب تیم ها و افراد متعدد که ادعای تولید وب سایت ارزان می نمایند باشید . برای اطمینان اکثر قبلی از سپردن پروژه به آن ها نمونه کار هایشان را نظارت فرمایید . در صورتی‌که قابلیت و امکان رابطه گیری حضوری با نماینده ای از این مجموعه وجود داشت به طبع این کار را انجام دهید .
با سیستم های مدیریت محتوا خوب تر میتوان وبسایت را مدیر کرد . این سیتم ها می‌توانند به شما قابلیت و امکان بازنویسی پرسرعت در مقالات، دیدگاه ها، بخش های سایت و حتی صفحه ها آن را بدهند . این ویژگی ها برای کسانی که در مسئله های کد نویسی مهارت چندانی ندارند دوچندان لذت بخش و حیاتی هستند .
در شرای به دنبال قیمت تولید سایت ارزان می‌باشید می بایست کلیه ملاک ها را با هم مقایسه نمائید .
این ملاک ها عبارتند از: برند طراح سایت، دسته پباده سازی و نیاز های شما از یک اینترنت وب سایت و همینطور مدت برهه زمانی تحویل پروژه ارزش یک تولید سایت ارزان به امکانات نخستین مطلوب برای معرفی نمونه فعالیت ها و یا معرفی کمپانی با توجه به ملاک های بالا و همینطور موردها دیگری از جمله شهر محل اقامت شما بستگی دارااست .
شما می توانید خودتان به امداد آموزش هایی که در بستر اینترنت وجود دارااست وبسایت رویه اندازی فرمایید و هسته آن و چه بسا بخش های نخستین آن را هم پباده سازی فرمائید . البته نکته حائز اهمیت این می‌باشد که بتوانید آن را به جور ای شکل دهید که تمامی نیاز هایتان را بر آورده کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۰:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تولید کلاس ضابطه اعتبارسنجی سفارشی در لاراول

با به کار گیری از ضوابط اعتبارسنجی سفارشی، شما میتوانید ضوابط اعتبارسنجی را براساس نیازمندی‌های خویش توصیف نمائید و از آن در هر بخش از برنامه‌های کاربردی لاراول خویش به کار گیری فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

تولید
کلاس ضابطه اعتبارسنجی سفارشی در لاراول برای تولید یک کلاس قانون جدید، میتوانید از دستور make:rule استفاده فرمائید .

php
artisan make:rule OnlyUppercase کلاس قانون اعتبارسنجی OnlyUppercase را می‌توانید در مسیر app/Rules پیدا نمایید . مسیر app/Rules در سلسله مراتب پوشه پروژه وجود ندارد و صرفا با ساخت قانون سفارشی قابل دیدن میباشد .
کلاس تولید گردیده مشابه پایین خواهد بود:
namespace
AppRules; use
IlluminateContractsValidationRule; class
OnlyUppercase implements Rule {

/** * Create a new rule instance .

*
* @return void
*/
public function __construct()
{
//
}
/** * Determine if the validation rule passes .

*
* @param string $attribute
* @param mixed $value
* @return bool
*/
public function passes($attribute, $value)
{
//
}
/** * Get the validation error mesغیر مجاز می باشدe .

*
* @return string
*/
public function mesغیر مجاز می باشدe()
{ return 'The validation error mesغیر مجاز می باشدe .';

} }
به
روزرسانی کلاس Rule پس از ایجاد کلاس قانون سفارشی، نوبت به محاسبه توابع mesغیر مجاز می باشدe و passws میرسد . در تابع passes شما می‌توانید قوانین اعتبارسنجی را پیاده سازی فرمایید و تابع mesغیر مجاز می باشدe پیام خطای اعتبارسنجی را در برمی‌گیرد . برای نمونه تابع passes کلاس ضابطه OnlyUppercase ارزیابی می‌نماید که آیا اندازه موردنظر دارای حروف گران قدر میباشد یا خیر و در تابع mesغیر مجاز می باشدe هم پیام خطایی مبنی بر بزرگ بودن حروف خصوصیت صادر می‌گردد .

 


namespace
AppRules;


use
IlluminateContractsValidationRule;


class
OnlyUppercase implements Rule
{

/**

* Create a new rule instance .

*

*
@return void
*/

public
function __construct()
{

//

}

 

/**

* Determine if the validation rule passes .

*

*
@param string $attribute
*
@param mixed $value
*
@return bool
*/

public
function passes($attribute, $value)
{

return
strtoupper($value) === $value;
}

 

/**

* Get the validation error mesغیر مجاز می باشدe .

*

*
@return string
*/

public
function mesغیر مجاز می باشدe()
{

return 'The :attribute must be uppercase .';

}

}


همچنین، می‌توانید از پیام‌های خاص لهجه لاراول به عنوان پیام نادرست به کارگیری نمایید . برای این منظور، به صورت پایین از تابع trans در تابع mesغیر مجاز می باشدe استعمال نمایید .


/**
* Get the validation error mesغیر مجاز می باشدe .


*

* @return string

*/

public function mesغیر مجاز می باشدe()

{
return trans('validation .only_uppercase');

{


به کار گیری
از ضابطه اعتبارسنجی در کلاس Form Request در این بخش از فراگیری قصد داریم قانون اعتبارسنجی بالا را در کلاس Form Request پیاده سازی کنیم .
برای این عمل بایستی نظیر زیر، با استفاده از عبارت use ، کلاس قانون اعتبارسنجی را در کلاس Form Reques t خود وارد کنید:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۰:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)