مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

Html چیست؟

HTML
چیست؟ لهجه HTML HTML به زبانی اطلاق می شود که سنگ بنای صفحه ها وب سایت می باشد . عموما کلیه زبانهای برنامه نویسی تحت وب، به نوعی وابسته به زبان HTML می باشند . بعنوان مثال، PHP، جاوا اسکریپت و گویش برنامه نویسی دات نت، زبانهایی می‌باشند که علاوه بر داشتن مقررات و استانداردهای خود، از لهجه HTML امداد می گیرند بطوریکه کدهای متن شده در قالب خاصی، در در بین کدهای HTML قرار داده می شود .

طراحی سایت در مشهد

HTML زبانی می باشد که از لهجه XML مشتق شده میباشد . به این مفهوم که می بضاعت و توان اذعان کرد HTML دسته بخصوصی از زبان XML می باشد . XML زبانی است که سنگ بنای آن، تگ می باشد . تگ، همانند پرانتزی می باشد که می بضاعت و توان آن را گشوده کرد، درون آن چیزی قرار داد و آنگاه آن را بست . این تگها، می توانند هر اسمی داشته باشند و گویش XML آزادی کاملی را در این خصوص به شما داده هست .

همانطور که گفته شد، HTML زبانی می باشد که از تگ ها تشکیل گردیده می‌باشد . به این مضمون‌ که هر تگ در گویش HTML مفهوم و مفهوم مختص خود را داراست و اصطلاحا به این کار، علامت گذاری گفته می شود .

بعنوان
مثال در زبان HTML چنانچه بخواهید متنی را بولد کنید از کد تحت استفاده می نمایید:
این
یک نوشته بولد است
همانطور که ملاحظه می فرمایید، تگها با روش خاصی مشخص و معلوم می شوند . تگ b در این مثال، در ابتدا باز می شود، درون آن چیزی قرار داده می شود، و سپس با "/" بسته می شود . صحیح همانند پرانتزها در یک عملیات ریاضی پیچیده که پرانتزها می توانند تو در تو باشند، تگها هم می توانند به تعداد دلخواه تو در تو باشند . اصطلاحا به این عملیات indent گفته می شود .

برای مطالعه بیشتر در این خصوص، به تارنما w3schools .com مراجعه نمایید .
پروتکل
FTP چیست؟ پباده سازی وب سایت رشته ای FTP یا File Transfer Protocol به پروتکلی اطلاق می شود که برای ارسال و اخذ فایل دربین سرور و کلاینت بکار گرفته می شود . در پیش‌روی پروتکل HTTP، پروتکل FTP از عمر بیشتری برخوردار میباشد و با در نظرگیری تکنولوژی های زمینه استعمال در زمانهای قدیم، پروتکل FTP از سرعت پایینتری در مقایسه با پروتکل FTP برخوردار است .

امنیت بکار گرفته گردیده برای FTP مضاعف ضعیف بوده بطوریکه قابلیت و امکان هک شدن داده ها از نظر تئوری برای این پروتکل وجود داراست (برخلاف پروتکل HTTP که از نظر تئوری، قابلیت هک شدن برای آن وجود ندارد) .

ولی چه چیزی سبب ساز محبوبیت FTP شده می باشد؟ دوچندان خیره کننده می‌باشد که پس از عبور کرد سالیان سال، کاربران متعددی هنوز از این پروتکل برای ارسال و دریافت داده هایشان به کار گیری می کنند . ادله محبوبیت این پروتکل، شاید بتوان گفت در کاربر پسندی آن می‌باشد . کاربران می توانند از نحوه نرم افزارهای مخصوصی که برای این عمل پباده سازی گردیده اند، از روی دسکتاپ کامپیوتر خود، فایل های مورد نیازشان را به سرور ارسال، یا این که دریافت دارند . صحیح مانند آنکه این عملیات داراست از طریق MyComputer انجام می شود .اما در پروتکل HTTP حال و روز به این منوال نمی باشد . کاربران باید از طریق سایت، ابتدا به سرور تارنما متصل شوند و بعد اقدام به دریافت و ارسال داده ها نمایند .

با اعتنا به محبوبیتی که FTP در دربین به کارگیری کنندگان خویش دارد، چنین بنظر می برسد که عنصر سادگی، بر عنصر سرعت غلبه دارااست . کاربران زیادی حاضرند وقت خود را فدای سادگی در استعمال نمایند و این خویش شاید نمود بارزی باشد از اهمییت کاربر پسندی و سادگی .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۲:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب چیست

اگر در دنیای وب تازه کار باشید و به تازگی وارد دنیای برنامه نویسی شده باشید، حتما واژه‌ی طراحی وب را بارها و بارها شنیده اید. و حتما این سوال برایتان پیش آمده است که طراحی وب چیست . شاید هم هنوز نتوانسته اید تفاوت واژه های طراحی وب را با برنامه نویسی وب درک کنید. در این مقاله و آموزش ویدئویی بصورت کامل به این سوال « طراحی وب چیست » پاسخ میدهیم و چند مفهوم دیگر را نیز تا حدودی توضیح میدهیم و منابع مفیدی را برای یادگیری آن‌ها معرفی میکنیم.

 طراحی سایت در مشهد

طراحی وب چیست
در مقاله ای به نام برنامه نویسی چیست، درباره‌ی برنامه نویسی توضیحات ساده‌ای را ارائه دادیم. در این فایل آموزشی میخواهیم به این سوال پاسخ دهیم: طراحی وب چیست

اگر به دنبال یک پاسخ خیلی ساده ولی کاربردی برای سوال طراحی وب چیست هستید، فیلم زیر را مشاهده کنید


 دانلود این فیلم آموزشی با حجم ۳۱ مگ


وب چیست؟
اگر بخواهیم به سوال طراحی وب چیست پاسخ بدهیم، اول باید بدانیم که وب چیست و به چه چیزی وب میگویند. در زیر یک تعریف بسیار ساده (و شاید تا حدودی اشتباه از لحاظ فنی) از وب ارائه میدهیم:

وب یا همان شبکه جهانی یا World Wide Web که به اختصار www نامیده میشود، همان چیزی است که امروزه به آن اینترنت میگوییم. امروزه از طریق یک مرورگر و با اتصال به این شبکه‌ی جهانی، میتوانیم به تمام اطلاعات درون آن دسترسی داشته باشیم.
 

اگر به دنبال یک تعریف خیلی جامع و تخصصی هستید، صفحه‌ی وب جهان گستر در ویکی پدیا میتواند برای شما مفید باشد. اما همین تعریف ساده برای ما کافی است، که بدانیم اینترنت محلی از داده‌هاست که میتوانیم به آن متصل شویم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۵:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به چه شکل در سال 2019 یک پباده سازی وب سایت شرکتی خوب انجام دهم؟

به چه شکل
در سال 2019 یک پباده سازی وب سایت شرکتی خوب انجام دهم؟ می
9, 2019طراحی سایتملیکا جزیره اکثری از کسب وکارها در سال 2019 اقدام به پباده سازی تارنما می‌کنند؛ زیرا به خیر می‌دانند که ترقی در دنیای دیجیتال تهیدست اقدامات به‌روز و مطابق با دنیای فناوری میباشد . هر روز استانداردهای جدیدی برای طراحی وب‌سایت مطرح می گردد که فعالیت به آن‌ها می تواند به پیروزی شما کمک کند . یک عدد از بهترین راه‌ها برای بهبود دور و اطراف و وضعیت کسب وکار، طراحی وبسایت شرکتی میباشد . در این مقاله به این زمینه خواهیم پرداخت که چه گونه در سال 2019 می‌توانیم جهشی ژرف در وب‌سایت سازمانی خود تولید فرمایید . برای پباده سازی تارنما شرکتی خوب با ما همراه باشید .

طراحی سایت در مشهد

گام‌های
حساس برای ارتقای پباده سازی تارنما شرکتی مبادرت ذیل را برای وبسایت خود انجام دهید و از نتایج آن متعجب شوید .

برنامه‌ریزی
به کار گیری
از محتوای عالی (متن، تصویر و…) به کارگیری
از رسانه‌های اجتماعی و دکمه‌های دنبال کردن به کار گیری
از دکمه‌های درخواست اقدام استفاده
از تصویر متناسب با مخاطبان قابلیت
موعظه و مسیر یابی بازدیدکنندگان استفاده
آسوده از سایت سازش
با موبایل پیشنهادات
ویژه در وب‌سایت اهمیت
به سئو در هنگام پباده سازی سایت تعدادی
ثانیه فرصت دارید؟ هنگامی استفاده کننده روی برگه شما فرود می‌آید فقط پنج ثانیه فرصت دارید که به او بفهمانید که این همان سایتی می باشد که دنبالش می شود . بایستی کارایی کنید با پباده سازی تارنما جذاب و گیرا مقدار ماندن او را در ورقه عمده نمائید . همین ماندن سکو وب سایت شما را در موتورهای کاوش بهتر مینماید .

در صورتی‌که می بینید که وبسایت شما چنین خصوصیتی ندارد، می بایست در منش خود تجدید نظر نمایید و وب‌سایتی خوبتر پباده سازی کنید؛ زیرا وب‌سایت شرکتی در واقع به عبارتی فروشگاه شما در فضای مجازی میباشد . بایستی کاری فرمائید که مخاطب در هنگام ورود به وب‌سایت فکر نماید حقیقتا با خود شما در ارتباط می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۰:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نوشتن عنوان برای کاربران نه برای موتورهای جستجو

وشتن
عنوان برای کاربران نه برای موتورهای جستجو این یک نکته خیلی اصلی است . عنوان ها باید به قدری دیدنی باشد که بتواند نظر جستجو کنندگان را به خویش جلب نماید . در حالی که تیتر صفحه در سئو خیلی دارای اهمیت است، البته به حافظه داشته باشید که اولین هدفتان جذب کلیک از طرف بازدید کنندگان تارنما که احتمال دارد به دنبال مطالب گرانبها شما می‌باشند .

طراحی سایت در مشهد

آنچه اهمیت داراست اینست که زمانی که عنوان ها تان را ایجاد و باصرفه سازی می نمائید و از لغت ها اصلی در آن استعمال می کنید، باید راجع به تجربه کاربری هم تاءمل کنید .

عنوان ورقه اولی جایی می باشد که هنگامی بازدیدکننده آن را در برگه نتایج پیدا می نماید با برندتان تعامل پیدا می نماید و آن باید تا حد قابلیت یک پیام درست، دارای اهمیت و مثبتی را به بازدیدکننده برساند .

از کلمات نا مفهوم مانند “Home” برای ورقه HomePage، یا profile برای پروفایل یک استفاده کننده خاص، استفاده نکنید . همچنین از عنا وین طولانی و غیر حتمی استعمال نکنید، چون هنگام سناریو در صفحه نتایج موتورهای جستجو نصیب های مازاد آن حذف می شود .

برون
سپاری رسیدگی به سئو اینترنت سایت یک سئو عالی و پایدار، نقش کلیدی در رسیدن شما به اهداف تان دارد . اما شما نمی توانید تنها یک هفته را صرف سئو وبسایت خود کرده و حدود سه ماه با آن عمل فرمائید و انتظار موفقیت را داشته باشید . شما می بایست ترقی تان را بطور مداوم و همگام با نیازمندی های تان پیگیری نمائید .

یک کمپانی سئو شما را پند می نماید که چطور کسب و کارتان را به طور اثبات با یک تغییرات راهکار بهینه، پرورش دهید . صرفا هدف آنان اینست که به شما کمک نماید تا بتوانید اکثر به فیس آنلاین چشم گردید .

یک کمپانی سئو به شما امداد می کند که کلمه ها کلیدی را بطور صحیح در تیتر کاغذ قرار دهید تا رنکینگ کاغذ اینترنت تان در گوگل بالا برود و همینطور کمک مینماید تا بتوانید یک تیم بی نیاز از کلمه ها حیاتی را در صفحه های اینترنت وبسایت تان بیش تر نمائید .

این متخصص ها سئو همچنین، طیف وسیعی از خدمات از گزاره سرویس بررسی سایت، توسعه استراتژی سئو مناسب و پیاده سازی یک تاکتیک برای یاری به رنکینگ کسب و فعالیت برای عبارات کلیدی مورد نظرتان و دریافت ترافیک طبیعی از موتور های جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ را ارائه می دهند .

برون سپاری به یک کمپانی سئو، به وب وب سایت تان اقبال بیشتری را برای قرار گیری در رنکینگ بالا در موتورهای کاوش را می دهد و حجم بالایی از ترافیک را روانه وب وبسایت تان خواهد کرد .

در عرض تعدادی ماهی که وب سایت تان را به یک شرکت سئو برون سپاری کرده اید، خواهید مشاهده کرد که ترافیک سایتتان به طور نجومی ارتقاء یافته هست .

خواه انگیزه تان با صرفه سازی تیتر وب سایت باشد یا جهت دهی ترافیک به تارنما برای ارتقا محبوبیت اینترنت سایت، مطمئن گردید که عنوان کاغذ تا را به درستی با صرفه سازی گردیده می باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۶:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت jpg و png در پباده سازی

تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب ۲۲
مهر ۱۳۹۷۷ دیدگاهتوسط مهدی خسروی احتمالا برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا برخی وقت ها طراحان وب از تصاویری با فرمت jpg و در مواقعی دیگر از فرمت png به کار گیری میکنند .
آیا می‌دانید تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت چیست؟
استدلال این موضوع این هست که این دو فرمت،‌در دنیای طراحی اینترنت با نیز تفاوت‌های بسیاری دارا هستند و هر کدام در جایی مختص استفاده می‌شوند . در این فراگیری بصورت عملی تفاوت jpg و png در پباده سازی وب رو ارزیابی می کنیم و خاطره می گیریم که در چه مقطع هایی می بایست از فرمت png و در چه برهه زمانی هایی باید از فرمت jpg به کار گیری کنیم .

همینطور طرز پیدا کردن و دانلود این ۲ تیم از تصاویر را نیز خاطره میگیریم .

 طراحی سایت در مشهد


تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب پیشین از هرچیز می بایست بدانیم هر دوی این فرمت‌ها، برای تصاویر به کار گیری میگردند و در خیلی از موقعیت‌ها، تفاوت خاصی دربین این دو فرمت وجود ندارد . ولی در برخی از مواقع، تفاوت مهم در بین این دو فرمت به وجود می‌آید که در پروژه‌های متفاوت پباده سازی وب، این تفاوت می تواند دوچندان برای ما دارای فایده باشد . در ادامه درباره ی تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت مطالبی را میخوانیم .

اگر
میخواهید در خصوص پباده سازی اینترنت بخش اعظم بدانید، این مطلب ها را مطالعه کنید:
پباده سازی
وب چیست؟ همه چیز در خصوص پباده سازی وب سایت (Web Design) Front
End چه است و به چه کسی برنامه نویس فرانت اند میگویند؟

تصاویر
jpg فرض فرمائید می‌خواهیم تصویر یک ماشین را روی یک پس زمینه‌ی آبی رنگ رنگ در کاغذ وب خودمان داشته باشیم . آنگاه از مراجعه به گوگل و دانلود عکس آن، با چند خط کد HTML و CSS معمولی (که در فیلم آموزشی در ابتدای برگه توضیح دادیم) چیزی مشابه به تصویر زیر را در مرورگر خواهیم داشت .

تصویر یک خودرو، با پس مسئله سپید رنگ که روی پس زمینه‌ی آبی رنگ رنگ قرار گرفته می‌باشد .

مقاله‌ی
مرتبط: راهنمای جامع تفاوت فرانت اند و بک اند (Front End vs Back End) تمامی چیز تا اینجای فعالیت عالی است، البته احتمال دارد طراحی ما به شکلی باشد که نخواهیم آن پس مسئله سفید رنگ در پشت خودرو را داشته باشیم . دقیقا اینجای عمل میباشد که فرمت png به امداد ما میاید و به تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت پی میبریم .

تفاوت
jpg و png در پباده سازی وب


تصاویر
png در شرای یک بار دیگر در گوگل جست و جویی بکنیم و تصویر یک اتومبیل را با فرمت PNG پیدا کنیم و آن را به ورقه خویش بیش تر کنیم، میبینیم که دیگر از آن پس زمینه‌ی سفید رنگ خبری نیست، و این دقیقا به این عامل می باشد که از یک تصویر png با پس مورد روشن استعمال کرده‌ایم .

تفاوت jpg و png در پباده سازی اینترنت دقیقا همین موضوع می‌باشد . در جاهایی که نخواهیم تصویر ما دارنده یک پس موضوع باشد، از یک تصویر با فرمت png و پس مورد شفاف استعمال میکنیم .

[quote font_size=”18″ bgcolor=”#” color=”#000″ bcolor=”#” arrow=”no”]البته این موضوع به این معنا نیست که تمام تصاویر png دارای این خاصیت هستند .
بلکه صرفا تصاویری این خاصیت را دارا‌هستند که دو شرط داشته باشند: ۱- فرمت آنان png باشد ۲- پس زمینه آنان روشن باشد[/quote]
حالا ممکن میباشد این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می توانیم متوجه شویم که تصویر png که تعیین کردیم، دارنده پس زمینه‌ی روشن میباشد یا خوبی . در ادامه این موضوع را تحلیل می‌کنیم .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۹:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از رنگین کمان در سایت

استعمال
از رنگین کمان در سایت از گزاره اشتباهات طراحی تارنما به کار گیری نادرست از رنگها می‌باشد . در‌صورتی‌که مشتریان شما پافشاری به استفاده از تمامی رنگهای رنگین کمان در پباده سازی وب سایت خود دارند، این وظیفهء شماست که آنها را مجاب فرمائید که این عمل در پباده سازی سایت درست نمی باشد . رنگ هایی که فراوان روشن و یا بیش از حد تیره هستند، برای پیشبرد فعالیت مشتریان اصلاً مطلوب نمی باشند .

طراحی سایت در مشهد

چه بسا در صورتیکه مشتری شما صاحب و مالک یک سیرک باشد، بایستی پباده سازی وبسایت آن به صورتی باشد که بیش از ۳ رنگ در آن به کار نرود . استفادهء بیش از سه رنگ واقعاً تکنیک قابل قبولی در پباده سازی وبسایت نمی باشد .


شایسته ترین سیستم مدیر محتوای بدون پول برای دکان های اینترنتی ممکن است
بازدیدکننده سایت شما علاقه ای به شنیدن موسیقی نداشته باشد هیچ چیز بدتر از این نیست که در سرتاسر کل یک اینترنت وبسایت یک صدا، مداوم تکرار شود . بدتر از آن با هر کلیک در صفحه های مختلف و باز شدن صفحهء جدید، آن موسیقی از آغاز پخش شود . تکرار یک موزیک بی نقص در وب وب سایت نیز منجر دلخوری مطلق بیننده خواهد شد .

اشتباهات
املایی خطر ناک هستند شما با استعمال از یک کامپیوتر و با به کار گیری یک دکمهء “بررسی املایی” می توانید از محتوای اینترنت تارنما خود مطمئن شوید . هیچ چیز بدتر از اشتباه بودن امر زبان، آرم گذاری های نادرست و یا این که تلفظ اشتباه در طراحی وب سایت نمیباشد . قبل از هر بارگزاری و به روز رسانی هر متنی، یک‌سری بار تمامی متنها را یکسری نفره محاسبه فرمایید . چه بسا در حالتی که مشتری متنی برای وب وبسایت خودش فراهم کرده، به درست بودن آن اکتفا نکرده و آن را مجدداً ارزیابی فرمائید .

مقدار
فونت را بدون شوخی بگیرید در صورتیکه در پباده سازی تارنما در همگی محتوای وب از حروف بلندمرتبه استفاده گردیده باشد، افراد شم خیلی بدی به آن وبسایت پیدا می کنند . به لحاظ می برسد آن اینترنت سایت در هم اکنون فریاد زدن میباشد . البته به فعالیت بردن حروف با سایز کوچک به صورتی که کلیه متن وب سایت حروف کوچک باشد، افراد شم می کنند که شما در حال نجوا کردن میباشید .

بهترین رویکرد استفاده از سایز معمولی با نماد گذاری به موقع در پباده سازی تارنما می باشد . به این ترتیب با به کارگیری از سایز و فونت نرمال در متون اینترنت سایت، بیننده حس راحتی کرده و از برقراری رابطه با سایت شما لذت خواهد برد .

از
پیوند های چشمک زن و pop up های ویندوز استعمال نمایید تا فاتحه وبسایت شما خوانده شود یکی دیگر از اشتباهات پباده سازی تارنما استعمال غیر رشته ای از لینک ها و تبلیغات است . این آیتم ها در وب وب سایت نظیر دریافت نشانی اینترنتی های ناخواسته در صندوق پستی شماست . در واقع اطلاعات بیهوده را از طریقی که به نظر شما داده ها مهمی بیاید، به تماشاچی می رساند . از به کارگیری از pop up های ویندوزی و لینک و پیوند های چشمک زن برای جلب اعتنا مخاطب در طراحی وب سایت تان جداً خودداری کنید . چون این خط مش فقط برای بازدیدکننده مزاحمت ایجاد می نماید .

ایرادات پباده سازی سایت به این لیست خلاصه نمی شود . شما به تیتر یک اینترنت مستر و یا صاحب و مالک وبسایت می بایست به این مشکلات احاطه بی نقص داشته باشید تا بتوانید بازدیدکنندگان سایت خویش را مراقبت نمائید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۸:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک لینک انبوه تکنیک سئو 2020

خرید بک لینک انبوه

اگر در مورد خرید بک لینک انبوه اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکرتکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.

برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک انبوه می کنند در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به مجموعه معتبری مانند سامانه شیک رنک  بسپارید بهتر است.

زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.

هر چه تعداد بک لینک از وبلاگ های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.

  

فواید خرید بک لینک

قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.

بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی قدیمی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.

ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک سرویس بلاگ دهی و وبلاگ های پر اعتبار سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.

در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید.

پیشنهاد ما بازدید از مجموعه بک لینک های مدیریت شده سایت شیک رنک به آدرس زیر می باشد :

https://www.chicrank.com/backlinkfa.php


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۹:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استراتژی ارتقاء رنکینگ وب سایت

در این مقاله هشت استراتژی ارتقاء رنکینگ وب سایت در موتور جستجو گوگل را معرفی می کنیم .زمانی که می خواهید برای وب تارنما خود در گوگل رنکینگ بالاتری اخذ نمایید، برخی از چیزها وجود دارد که شما نیاز دارید به آن ها خوب تفکر فرمائید . آنچه می خوا هیم به شما در این مطلب ارائه کنیم، خیر صرفا نکاتی برای ارتقاء رنکینگ تارنما است، بلکه مواردی هست که سبب ساز ارتقاء درآمد از طریق اینترنت تارنما تان خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد


برای مردمان بنویسید نه ماشین در حالی که می دانید محتوا کلید موفقیت در بهینه سازی وب وبسایت در موتور جستجو است، زیاد حائز اهمیت است که به خاطره داشته باشید، در غایت محتوا را برای اشخاص تنظیم می نمایید نه برای خودرو ها، دستگاه ها و ربات های موتور کاوش . مطمئنم که بارها در این مسئله بیش از حد نیز شنیده اید که باید محتوایی با کیفیت بالا – قابل تلاوت و آموزنده در اینترنت سایت تان ساخت کنید .

اگر این فعالیت را انجام دهید مطمئناً خواننده‌گان خویش را بدست آورده و کلیک های آن ها را بر روی صفحه ها اینترنت وب سایت تان خواهید داشت و در شرای این عمل را انجام ندهید در واقع انرژی خویش را هدر داده اید . در‌صورتی‌که به دنبال یک رویه حل بلند بازه زمانی می‌باشید پس می بایست به حافظه داشته باشید که در نقطه نهایی کیفیت بر کمیت پیروز خواهد شد .

چیز
دیگری که به شما ارائه می شود این می باشد که اجازهء تولید کسب و فعالیت آنلاین را به شما داده و یا این که بدون هچ تکیه ای بر روی گوگل می توانید ترافیک سایت خود را داشته باشید؛ مثل مطالب ارسالی به وبلاگ ها و مطالب ارسالی به تالارهای گفتگو
افزایش
رنکینگ سایت

تولید ارتباط با مخاطبین از وب تارنما های آموزشی و یا سازمان های غیر انتفاعی بخواهید که با مطالب وب تارنما شما پیوند ساخت نمایند . موتورهای کاوش نگاه مناسب و مطلوبی به وب وبسایت هایی دارند که به منابع معتبری لینک می شوند . ارائه داده ها موءثر و با کیفیت بالا که منجر جلب لحاظ اینترنت وبسایت های قابل اعتماد می شود، می بایست از ویژگی های وب وب سایت شما باشد . کلمه دارای اهمیت در اینجا قابل اعتماد بودن و احتمالا قابل قرائت بودن اینترنت سایت ها باشد .

ما در زمینه ارسال مقاله ها به سایت و یا ارسال آن به دایرکتوری ها کلام نمی کنیم؛ ما به طور کلی در زمینه ایجاد محتوا که سازمان ها و ارگان های متعدد آن مطالب را اثر گذار و ارزشمند بدانند کلام می کنیم .


طولانی تر کردن مطالب به چهره روزانه اینترنت سایت ها نیاز به این دارا هستند که به طور منظم با مطالب جدید و صفحات جدید به روزرسانی شوند تا کمک متعددی در باصرفه سازی آن‌ها در موتورهای جستجو باشد . عبارات اساسی در اینجا نقش بزرگی را ایفا می نمایند و به وب وب سایت شما یاری می نمایند تا آن را توسعه و گسترش دهید .

درصورتی که در مورد موضوعات عمومی مطالبی می نویسید، مضاعف زیاد بی آلایش در بین سیلی از مطالب عمومی در وب گم خواهید شد .

مطمئناً تمایلی ندارید که وب سایت شما رتبه پائینی در موتورهای جستجو دریافت کند . مطالب و محتوای وب وب سایت خویش را با ساخت لینک و پیوند با وب وب سایت هایی با رنکینگ بالا به صورت منظم همیشه تازه نگه دارید . درست همان گونه که می خواهید سایت های بزرگ، بک لینک و پیوند های مناسبی با شما داشته باشند، وبسایت های دیگر هم رغبت به تولید لینک با اینترنت وبسایت های دارای اعتبار دارا هستند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۶:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها

امروزه، به شکل فراوان گسترده‌ای از زبان PHP برای گسترش برنامه‌های کاربردی و وبسایت‌ها به کار گیری میشود . در عین حال، راه‌های ساده‌ای برای یادگیری PHP و به کار گیری از این گویش وجود دارد . وبسایت‌های آموزشی فراوانی در دسترس عموم قرار دارند که از نحوه آن ها می‌توانید با صرف کمترین وقت و هزینه، یادگیری PHP را آغاز فرمایید . این سایت‎های آموزشی،‌ ابزارهایی با رویکردهای مناسب در اختیار شما قرار میدهند تا بتوانید منحنی یادگیری خویش را سرعت بخشید . در اینجا یک سری ایده اثر گذار و کاربردی برای یادگیری PHP معرفی خوا‌هیم کرد .

طراحی سایت در مشهد
فهرست
محتوای این مقاله ۱-
تولید یک نرم افزار یا برنامه ۲-
از فریم ورک‌های MVC استعمال کنید ۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید ۴-
به عنوان برنامه‌نویس آزاد (Freelance) عمل کنید ۵-
برنامه‎های نوشته شده با PHP را آنالیز کنید ۶-
به IRC مراجعه کنید ۱-
ساخت یک نرم افزار یا برنامه پس از یادگیری مقدماتی PHP، یک اپلیکیشن برای خودتان پباده سازی فرمایید . درگیر شدن با یک پروژه حقیقی سبب می‌گردد تمام جنبه‌ها و زوایای گویش برنامه‌نویسی مورد نظرتان را خاطره بگیرید . با ایجاد یک برنامه کاربردی، موضوعاتی نظیر اتصال به مقر داده، آنالیز فرم‌ها، سشن‌ها (برای ذخیره موقت اطلاعات به کار می‌رود : Session) و امنیت را به خیر و خوبی خاطره خواهید گرفت . با این رویه نقاط ضعف و قوتتان را پیدا خواهید کرد . این عمل باعث می شود مطالب فراموش گردیده را دوباره بخوانید و برای حل مشکلات برنامه خود، سراغ راهکارهای مختلفی بروید .

نوشتن یک برنامه کاربردی، قدرت یادگیری شما را ارتقاء می‌دهد .
به عنوان مثال، برای استارت یادگیری PHP میتوانید یک CMS بی آلایش بسازید که به شما اذن میدهد صفحاتی را روی وبسایتتان تولید نمائید . این کار نیاز به رئیس فرم‌ها، ذخیره‌سازی مقر داده و سشن‌ها دارد . سپس به آرامی چیزهای جدیدی مثل آپلود فایل، رئیس رسانه و… را به این CMS بیشتر کنید . هنگامی که بتوانید این برنامه را به طور بدون نقص به نقطه پایان برسانید، مطالب خیلی بیشتری نسبت به کتاب‌های آموزشی خواهید فراگرفت .
توصیه
فرانش به شما یادگیری
الکترونیکی – بخش دوم ۲-
از فریم ورک‌های MVC استفاده کنید هنگامی که توانستید یک برنامه کاربردی قابل اجرا با دسته‌بندی اسکریپت‌ها تولید کنید؛ گام اساسی بعدی یادگیری قاب ورک‌های MVC هست . MVC مخفف سه کلمه و واژه مدل (Model)، نمایشگر (View) و کنترلر (Controller) است . MVC، یک “سبک” برنامه‌نویسی می‌باشد که امروزه به طور پیش فرض در برنامه‌های اینترنت زمینه به کار گیری قرار می گیرد . توصیه می کنیم از CodeIngniter به کار گیری کنید، چون ساده‎ترین و سریع‌ترین شیوه یادگیری کادر ورک‌های MVC میباشد . نسبتاً هر اسکریپت PHP با کمی تلاش باطن آن قرار می گیرد .

در مرتبه اول، کادر ورک‌های MVC دو چیز را فعال می‌کند: ۱- قطع کردن کدهای داینامیک (PHP) از کدهای استاتیک (HTML, CSS, Js) . این عمل دوچندان حتمی بوده و رویکرد خیر و خوبی برای تالیف و نگهداری کردن کدها می باشد . ۲- پیاده‌سازی برنامه‌نویسی شی‌گرا . MVC باعث ساخت برنامه‌نویسی شی‌گرا در اسکریپت وب می‌شود . در صورتیکه در سطح نخستین یک برنامه کاربردی نوشته‌اید، درحال حاضر بایستی این برنامه را در یک عدد از فریم ورک‎های MVC قرار داده و آن را سازماندهی نمایید .
۳-
داکیومنت‌ها (مستندات: Documents) را بخوانید Php .net سایت داکیومنت‌های PHP هست . مستندات فراوانی در این وب سایت وجود دارااست که می توانید در تایم ها فراغتتان آن ها را مطالعه فرمایید . به خصوص کامنت‌ها که دربردارنده نکات اثر گذار و قطعه کدها میباشند . درصورتی که از این سایت برای چک یک موضوع مختص بازدید می‌کنید، می‌توانید مطالب و اطلاعات مربوط به به عبارتی زمینه را مطالعه نمائید .
۴-
به تیتر برنامه‌نویس آزاد (Freelance) کار کنید در صورتی‌که در هم اکنون یادگیری PHP هستید، این بخت را دارید که به تیتر یک بسط دهنده اینترنت در شرکتی استخدام شوید یا به صورت برنامه‎نویس آزاد استارت به کار در این مسئله نمائید . در حالتی که در حال حاضر برنامه کاری فشرده‌ای ندارید، می توانید برنامه‌نویسی فریلنس را آزمون نمایید .
سفارش
فرانش به شما آزمون
آیلتس و چالش‌های آن
به
تیتر برنامه‌نویس آزاد در سایت‎های دارای ربط عمل کنید وبسایت‌های فراوانی مثل دورکار، پونیشا، گودکو و… وجود دارند که صاحبان فعالیت و سرمایه در آنجا به دنبال فریلنسرها می‌باشند . این فریلنسرها معمولا پروژه‌های کارفرمایان را با قیمت‌های ارزان و مقرون به صرفه تولید می نمایند . کارایی فرمایید در این سایت‌ها عضو شده و پروژه بگیرید . کار روی پروژه‌های واقعی منجر گسترده‌تر شدن دامنه یادگیری شما می‌شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۴:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت

در پایین به نکات ضروری در طراحی وب سایت اشاره می کنیم که هر وب سایتی می بایست آن را رعایت کند . وب وب سایت خود را با پیروی کردن از نکات زیر، طراحی نمایید؛ ما به شما این اطمینان را می دهیم که تأثیر مثبتی بر روی بازدیدکنندگان خواهد گذاشت .

طراحی سایت در مشهد

سرعت
بارگذاری بالا
ممکن میباشد وبسایت شما از پباده سازی بسیار زیبایی سود مند باشد، البته به علت سرعت قلیل بار گذاری آن صرفا تعداد پاره ای از اشخاص توان دیدن و استفاده کردن از وبسایت را دارند . طراحی تارنما شما بایستی برای وب باصرفه سازی گردیده باشد و بارگذاری شدن آن عمده از ۱۵ ثانیه ارتفاع نکشد .

مسیریابی
واضح
پس از ورود بازدیدکنندگان به وبسایت شما بایستی آن ها را به قسمت های متعدد سایت، جهت دهی فرمایید . برای این کار، باید نوار مسیریابی واضح و آسانی داشته باشد . کارایی کنید که پیوند های مهم را در مکان مناسب قرار دهید . ترجیحا نوار مسیریابی را در بالای وب سایت قرار دهید . بالای سایت، جایی می‌باشد که استفاده کننده به محض ورود به سایت، ابندا آن را می بیند . از منوها در قسمت های راست و چپ سایت به کارگیری کنید؛ تا حد قابلیت و امکان همه صفحات، عنوان ها و اطلاعات تارنما را به این منوها و نوار مسیریابی لینک و پیوند دهید . شما هیچ زمان نمی دانید که کدام یک از داده ها جان دار در تارنما شما، دقت یوزرها و بازدیدکنندگان را جلب خواهد کرد؛ پس دسترسی پذیری سادگی را برای تمامی اطلاعات در حیث بگیرید .

پشتیبانی
از همه رزولوشن های صفحه ها نمایش
امروزه کامپیوترهایی با رزولوشن های گوناگون وجود دارند . ورقه های نمایش بزرگ، کوچک و متنوع . گستره آن ها از ۶۴۰×۴۸۰ استارت و حتی به بخش اعظم از ۱۰۲۴×۷۶۸ می رسد . وظیفه شما، آن میباشد که وب سایت خویش را برای تمام این رزولوشن ها طراحی فرمایید . طراحی وب سایت شما می بایست به مدل ای باشد که در تمام این صفحات با رزولوشن های متعدد، به خیر به سناریو در آید . بهترین گزینه برای انجام این زمینه این هست که وب سایت خویش را با واحد درصد طراحی کنید، نه پیکسل .

قابلیت
مرورگری
طراحی تارنما شما باید به جور ای باشد که در همگی مرورگرهای جان دار و متداول به خوبی به سناریو درآید . وب سایت خویش را در مرورگرهای گوناگون امتحان فرمائید . صرفا به یک یا دو مرورگر اکتفا نکنید، تا زمانی که از صدق پباده سازی وبسایت خود در عمده مرورگرها مطمئن گردید .

فونت
خوانا و رشته ای
کاربران تنها با نگاه کردن به فونت استعمال گردیده در طراحی سایت، متوجه حرفه ای نبودن آن می شوند و آنرا کنار گذاشتن می نمایند . از فونت هایی که ممکن میباشد در اکثری از رایانه ها نباشد، به کارگیری نکنید . در صورتی‌که فونت قضیه استفاده شده در وبسایت شما، در رایانه بازدید کننده مو جود نباشد، رایانه به طور قلم از فونت پیش فرض به کارگیری خواهد کرد که مضاعف بدتر است . پس کارایی فرمایید در طراحی وبسایت املاک خود از فونت مناسب و رشته ای به کار گیری نمائید . فونتی که اکثرا موجود می باشد و به درستی به نمایش در می آید Arial و یا Verdana می باشد .

حداقل
استعمال از عکس
ما بر این باوریم که طراحی ساده، شایسته ترین و مؤثرترین نوع پباده سازی تارنما در اینترنت می باشد . وب سایت خود را آراسته نگه دارید . سایت را با عکس ها بیش از حد نیاز شلوغ نکنید و به جای آن از آیکون های جالب و جذاب که توجه استفاده کننده و بازدیدکننده را به نصیب خاصی از سایت جلب می کند، به کار گیری فرمائید .

بازدیدکنندگان بخش اعظم به محتوا اهمیت می دهند، تا گرافیک .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۳:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)