مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وردپرس به چه شکل عمل میکند؟


مزایای وردپرس؛ ۱۶ خصوصیت برتر آن برای ساخت سایت
وردپرس یکی دوستداشتنی‌ترین سیستم‌های رئیس محتواست که به لهجه PHP مندرج می‌باشد و بدلیل مدیر سهل و باصرفه‌بودن آن از دید ساختار سئو تارنما یکی شایسته ترین مورد‌ها برای طراحی وب به حساب میآید. درین نوشته ی علمی شمارا با روش عمل، تاریخچه و مزایای وردپرس آشنا خوا هیم کرد.

طراحی سایت در مشهد
وردپرس چه می‌باشد؟
مزایای وردپرس - وردپرس چه میباشد

در یک تمجید بی آلایش وردپرس قابل انعطاف‌افزاری هست که می توانید برای ساخت اینترنت‌وبسایت، بلاگ و یا این که حتی تولید یک برنامه از آن استعمال فرمائید. وردپرس از سال ۲۰۰۳ منتشر شده‌است و تحت عنوان یک سیستم رئیس محتوا بسیار انعطاف‌پذیر شناخته شده‌است. امروزه بیشتراز ۲۷ درصد از کل اینترنت از گزاره بعضا از دوستداشتنی‌ترین اینترنت‌تارنما‌هایی که احتمالا اسم آنها را شنیده‌اید را دربرگیرنده می شود.

وردپرس شما‌را قدرتمند می‌سازد اینترنت‌وب سایت خویش را با به کار گیری از مرور اینترنت کاملا مدیر فرمایید فارغ از اینکه نیاز به یادگیری طریق رمزنگاری و برنامه‌نویسی داشته باشید. در واقعیت در شرایطی‌که شما تا به حالا از یک ویرایشگر متن مثل مایکروسافت ورد به کارگیری کرده باشید صحیح مانند به عبارتی میتوانید از ویرایشگر وردپرس نیز در منزل استعمال نمایید.

سفارش اینترنت راز: شایسته ترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۱۹

وردپرس به چه شکل عمل میکند؟
مزایای وردپرس - کارکرد وردپرس

برای به کارگیری از قابل انعطاف‌افزار وردپرس نخست می بایست قابل انعطاف‌افزار آن را دانلود و بر روی اینترنت سرور خویش نصب نمایید. بعداز اتصال آن به مقر داده آن‌گاه استارت به تکثیر محتوای خویش در اینترنت می کنید. ممکن میباشد پیچیده به حیث رسد ولی کل این فرآیند حدود 5 دقیقه ارتفاع میکشد. بعد از نصب این اپلیکیشن شما قدرتمند خواهید بود از یک ویرایشگر معمولی و بر اساس اینترنت برای نشر مطالب و ایجاد اینترنت‌تارنما خویش به کار گیری نمائید. حتی یک ورژن صاحب خانه در وردپرس موجود هست که اذن می دهد یک اینترنت‌تارنما تازه وردپرس صرفا در چندین ثانیه تولید شود.

تاریخچه وردپرس
این قابل انعطاف‌افزار به وسیله یک برنامه‌نویس فرانسوی به اسم میشل والدریگی در سال ۲۰۰۱ تحت عنوان یک پلتفرم بلاگ‌نویسی با به کارگیری از php فعال‌ساز‌ی شد. ۲ سال آن گاه دو نفر با اسم‌های مایک لیتل و مت مالنوگ به بسط آن پرداختند و این پلتفرم را به آخر رساندند.

وردپرس ۰.۷ در سال ۲۰۰۳ ساخته شد. در سال‌های بعد از آن ورژن‌های آپ دیت گردیده آن که دربرگیرنده سیستم‌های تم، ذخیره‌سازی مداوم و ویدجت‌های بهتر بود به روزرسانی شد. در سال ۲۰۱۶، وردپرس ۴.۵ پیوندهای داخل خطی، میانبرهای قالب‌بندی نو و پیش‌اکران پاسخگو را به عملکردهای آن بیش تر کرد.

وردپرس از زمانیکه برای او‌لین توشه منتشر شد تا کنون تعدادی توشه افزایش یافت که هربار حاصل بهتری بدست آمد.

چه اشخاصی از وردپرس استعمال میکنند؟
مزایای وردپرس - مخاطبین وردپرس

امروزه وردپرس به وسیله ۳۱.۹ درصد از تمام اینترنت‌وبسایت‌ها گزینه به کار گیری قرار می گیرد. این قابل انعطاف‌افزار یک سیستم رئیس محتوا با ۵۹.۴ درصد از سهم بازار را در مشت دارااست.

هر توسعه و گسترش‌دهنده محتوا یا این که بازاریابی که درین حوزه عمل می نماید میداند که درمورد ساخت سایت و سیستم ادله‌های وب لاگ آیتم‌های مختلفی موجود است. اکثری مورد‌های مجانی و پرداختی موجود است که به لحاظ می رسد تعیین آن ها طاقت فرسا باشد.

طی ۱۵ سال پیشین وب لاگ‌نویسی و طراحی سایت پرورش مثبتی داشته میباشد و مشتمل بر این آمار میگردد:

– ۴۰۰ میلیون نفر از ۲۴ میلیارد برگه زیر اینترنت در هر ماه دیدن می نمایند.

– ۷۰ میلیون پست نو و ۴۷ میلیون لحاظ در هر ماه تولید میگردد.

– بلاگ‌های وردپرس به بیشتراز ۱۲۰ گویش، از پاراگراف اسپانیایی و هلندی مندرج هست.

– یوزرها وردپرس مشتمل بر CNN, TED, UPS, و رادیو CBS می شوند.

با سپری شد زمانه اعتنا بلاگرها به وردپرس طولانی تر شده‌است. بالاتر از بلاگ‌نویسی وردپرس برای تولید کانال‌های اجتماعی و تم‌های کسب‌وکارهای آنلاین عالی میباشد.

با وجود چنین ابزار، افزونه‌ها و خصوصیت‌های انعطاف‌پذیر، وردپرس صد رد صد شایسته ترین پلتفرم برای طراحی سایت در کسب‌وکار می باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پلاگین WP Smush Pro برای کاهش حجم تصاویر در وردپرس


فرمت تصویری webp یک کدام از مهمترین خدماتی می باشد که کمپانی گوگل برای بهبود شرایط تصاویر در دنیای اینترنت به اشخاص ارائه نموده است. این فرمت میتواند تصاویری با حجم کمتری را به اکران بگذارد. کاهش حجم تصاویر در فرمت تصویری webp می‌تواند تا حدود ۷۰ درصد باشد که عددی شایان توجه می باشد و میتواند صرفه جویی چشمگیری در فضای در چنگ اشخاص تولید کند.

طراحی سایت در مشهد

فهرست محتوای این نوشته ی علمی
فرمت تصویری webp چه می‌باشد ؟
محدودیت های پیش روی فرمت تصویری webp
آیا فرمت تصویری webp می‌تواند جایگزین فرمت تصویری JPEG شود؟
تبدیل فرمت webp به فرمت های معمول
فرمت تصویری webp چه می باشد ؟
فرمت تصویری webp یکی مهمترین خدماتی میباشد که کمپانی گوگل برای بهبود حالت تصاویر در دنیای اینترنت به اشخاص ارائه نموده است. فرمت webp میتواند تصاویری با حجم های کمتری را برای اشخاص به اکران بگذارد.

پلاگین WP Smush Pro برای کاهش حجم تصاویر در وردپرس

به صورت کلی در صورتی بخواهیم بدین سوال جواب دهیم که فرمت تصویری webp چه می باشد می بایست اشاره کنیم که‌این فرمت دارنده دو موقعیت فشرده سازی تصاویر برای عکس هایی با پسوند jpg و png میباشد که در وضعیت نخستین فشرده سازی میتواند بر روی کیفیت عکس تاثیر نا مطلوبی بگذارد در حالی که در شرایط دوم فشرده سازی سوای تاثیر بر کیفیت تصاویر روی میدهد.

فرمت تصویری webp چه می باشد

کاهش حجم تصاویر در فرمت تصویری webp قادر است تا حدود ۷۰ درصد باشد که عددی شایان توجه می‌باشد و میتواند صرفه جویی چشمگیری در فضای در چنگ اشخاص تولید کند. وقتی که یک تصویر با فرمت jpg به webp تبدیل می‌شود واحد سنجش کاهش حجم نزدیک به ۴۰ درصد برآورده شده‌است.

این عدد زمانی که تصویر شما از مدل png باشد به ۲۶ درصد کاهش مییابد. علاوه بر کاهش حجم مصرفی به کار گیری از تصاویر با حجم کمتر می‌تواند تجربه استعمال از سایت را برای مخاطبان شما شادی بخش خیس کند. به‌این معنی که‌این زمینه میتواند نقش لبریز رنگی در بهبود سرعت لود تارنما داشته باشد که موضوعی حیاتی برای یک وبسایت لبریز مخاطب به حساب می آید.

علاوه بر این به کار گیری از فرمت webp در برنامه های اندرویدی و بقیه سیستم استدلال های موبایلی نیز موضوعی میباشد که کم کم منزلت قابل قبولی یافته میباشد. کاهش حجم برنامه ها به واسطه کاهش حجم تصاویر گزینه استعمال در آن‌ها و از طرف دیگر استعمال از تصاویری باکیفیت رنگی مطلوب خیس قادر است از مهمترین مزیت های به کارگیری از فرمت تصویری webp در برنامه نویسی های نوین به شمار بیاید.

محدودیت های پیش روی فرمت تصویری webp
محدودیت های پیش روی فرمت تصویری webp
در هنگامی که فرمت webp بوسیله گوگل پباده سازی و معرفی شد محدودیت های فراوانی در قبال آن وجود داشت. این محدودیت ها را می قدرت از دو جنبه آیتم باز نگری قرار او‌لین قضیه مقاومتی بود که هواداران فرمت های قبل و معمول در قبال این فرمت نو نشان می دادند و مسئله دیگری که نمی اقتدار از کنار آن به سادگی سپری شد مورد خطاها قابل انعطاف افزاری می باشد که پیش روی استعمال از فرمت تصویری webp وجود داشت.

این ایرادات هنوز هم کاملا رفع نشده می باشد و بخش اعظمی از اپلیکیشن ها قابلیت اکران این فرمت را نداشتند و حتی بخش اعظمی از مرورگر ها نیز توانا به اکران آن‌ها نبودند. گوگل همت های فراوانی را برای رفع این سختی ها انجام داده می‌باشد. ولی محدودیت های نقل شده فقط به‌این اپلیکیشن ها خلاصه نمی‌شود و حتی دوربین های دیجیتال و یا این که سیستم های اسکنر و مواقعی از این قبیل نیز می بایست بتوانند از فرمت webp پشتیبانی کنند.

امروزه برخی چاره هایی برای رفع این اختلال تاسیس شده است و در بعضی از برنامه ها با نصب پلاگین هایی می شود به سادگی از فرمت webp نیز بهره مند شد ولی با این اکنون همچنان محدودیت های جان دار در اکران این فرمت تصویری موجب گردیده تا سدی در قبال توسعه و گسترش آن ساخت گردد که عمل را برای کمپانی گوگل مشقت بار خیس کرده است.

اما با سپری شد زمانه متعددی از معرفی این فرمت تصویری به ندرت مرورگر های متفاوت نیز در آپ دیت رسانی های نو خویش خبر از قابلیت و امکان پشتیبانی از این فرمت را داده اند که می‌تواند خبری خوش برای دوستداران فرمت تصویری webp باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۳:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مالک وب سایت


صفحه ارایی کالا یکی‌از قسمت های مهم در ساخت سایت هست که در‌این مقاله همت داریم به بیان جزئیات آن بهصورت اصولی بپردازیم.

کاغذ نرخ‌گذاری شما در واقع بیشتراز لیستی از ارقام و اعداد می‌باشد. نسبتاًً هر مشتری بالقوه برای مقایسه تولید ها شما از آن تماشا مینماید تا بتواند تصمیم بگیرد که چه چیزی را بخرد. آنان میخواهند بدانند که آیا وبسایت شما آنچه را که بضاعت ارائه آن چه را که می بایست دارااست؟و یا این که بهتر می باشد بگوییم نیاز آنان‌را بر آورده می‌نماید؟

طراحی سایت در مشهد

شما بعنوان یک مالک وب سایت و کسب و عمل آنلاین، فعلا تمام اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارا‌هستند را دارید. شما تولید ها و ارزش های خویش را میشناسید. و احتمالاً میدانید برای مشتریانی که از شما خرید می‌نمایند نیز چه اهمیتی دارا هستند.

در حال حاضر بایستی آن داده ها را برای مشاهده کنندگان خویش ترتیب دهید. در‌این نوشته‌ی علمی ، ما به شما نشان میدهیم چه‌طور میتوانید برگه نرخ‌گذاری را پباده سازی فرمائید که در هر مرحله از مراحل خرید ، از مشتریان شما به صحت پشتیبانی نماید.

 

چه‌گونه مشتریان قبلی از خرید تولید ها و آن گاه ارزش ها را مقایسه مینمایند
چگونگی نرخ‌گذاری کاغذ و قالب هایی که میتوانید در سایت خویش به کارگیری فرمایید
طریق باصرفه سازی دیزاین نرخ‌گذاری خویش برای کسب فروش اضافه
و سوالاتی از قبیل اینکه مشتریان چه‌گونه می‌توانند محصولی را خریداری نمایند؟ مردم چه‌گونه کالای مطلوب را گزینش میکنند؟ اضافه مشتریان به مرور دوران استارت می نمایند و جذب یک فرآورده می‌شوند. آن ها تا‌زمانی‌که تصویر نیکی از آیتم های ارائه دهنده یک محصول نداشته باشند به تولیدات متعدد شرکت ها گوناگون نگاه مینمایند. بعد از انجام این عمل ، آنان جزئیات بیشتری را باز نگری می نمایند. این جزئیات به آن ها یاری میکند تا تصمیم بگیرند که از چه فروشگاهی خرید نمایند و از چه محصولاتی به کار گیری نمایند.

 

آیا دوست دارید از شرکتها در رابطه ارزش آنان سؤال نمایید؟ چه اطلاعاتی از آن ها انتظار دارید در مشت شما قرار دهند؟ بخش اعظمی از مشتریان تصور می‌نمایند زمانی از بها یک متاع سؤال مینمایند ، با یک ترازو فروش اجباری مواجه می گردند. یا این که اینکه کمپانی مدام گرانترین آیتم خویش را به آنان اجبار می‌کند

با قرار دادن بها محصول ها خویش در اینترنت سایتتان ، تمام داده ها ما یحتاج خویش را برای تصمیم گیری مطمئن به مشتریان می دهید.

خریداران در طی فرایند خرید به چه اطلاعاتی نیاز دارا هستند؟
مشتریان می‌خواهند خصوصیات همه تولید ها را مرور نمایند. در واقع میخواهند بدانند که آیا شما آنچه را که می‌خواهند ارائه میکنید یاخیر و کدام مورد ها برای آن‌ها مؤثرتر هست؟

شما می‌توانید با ارائه اسم بدیهی و شرح مختصری از هر کالا به آن ها در گزینش بهتر امداد نمائید.

چون آنان در هنگام گزینش می‌خواهند جزئیات کالا را با یکدیگر مقایسه نمایند. آن‌ها می‌خواهند بدانند که چرا یک جنس با کالای دیگر مختلف میباشد و مطابق با مراد های آن‌ها وجود ندارد ، به این ترتیب با درج جزئیات و خصوصیات بدون نقص هر کالا می‌توانید به تعیین بهتر مشتریان خویش یاری فرمائید.

خریداران میخواهند سفارش شمارا با پیشنهادات موسسه ها دیگر مقایسه نمایند. آن‌ها در‌پی توضیحات روشنی راجع به آنچه برای آن هزینه پرداخت می کنند می باشند. پس همت فرمائید هرچه واضح خیس به بیان جزئیات بپردازید.

طرز دیزاین نرخ‌گذاری برای هر مشتری
مشتریان ممکن میباشد بارها و بارها به برگه نرخ‌گذاری شما ، با هدف ها متعدد مراجعه نمایند. در‌این بخش ، ما توضیح خوا‌هیم اعطا کرد که چه گونه کاغذ نرخ‌گذاری خویش را برای مشتریانتان دیدنی خیس فرمایید و چه طور صفحه ارایی مال خویش را به صدق انجام دهید.

 

الگوهای ورقه نرخ‌گذاری متعددی موجود هست که میتوانید برای صفحه آرایی خویش به کار گیری فرمایید. کدام یک برای تجارت شما بهتر هست؟ خوب این سوال بستگی به فرآورده و کالایی که شما ارائه میدهید دارااست.

 

جدول نرخ‌گذاری
جدول نرخ‌گذاری ، مقایسه تولیدات متعدد را سهل و آسان می نماید. مشتریان به راحتی میتوانند ببینند چه خصوصیت هایی در هر متاع موجود هست. هنگامی جدول نرخ‌گذاری را طی مینمایند ، برای هر آیتم جوانب مثبت و منفی خویش را ساخت مینمایند. اینک آن ها نسبتاًً فراهم خرید می‌باشند.

 

ردیف ها پر‌نور ترین رویه برای تهیه و تنظیم این داده ها میباشند. هر خصوصیت را در ستون خویش قرار دهید ، به این ترتیب مشتریان می‌توانند تولیدها را به راحتی با هم مقایسه نمایند.

 

به خاطر داشته باشید: در صورتیکه مشتریان از وب سایت شما در کاغذ کوچک مانند گوشی یا این که تبلت مشاهده نمایند ، ستونهای شما به جای کنار هم در پایین هم قرار میگیرند. برای اطمینان از اینکه جدول نرخ‌گذاری شما از حیث تلفن همراه مطلوب به حیث میرسد ، تمام داده ها مرتبط با یک جنس را در یک ردیف نگه دارید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۷:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سرعت مطلوب سایت در صورتیکه وبسایت

سرعت
مطلوب سایت در صورتیکه وبسایت شما به سرعت گشوده نشود و یوزرها خویش را چشم به راه نگه دارید، تمام وقت و هزینه خود را بیهوده هدر داده اید و به اصطلاح هر آنچه حرفه اید، پنبه کرده اید! توقع برای بارگذاری شدن یک وب سایت حقیقتا کلافه کننده و خسته کننده هست و یک عدد از نقاط ضعف دارای اهمیت در طراحی سایت به حساب می آید . یک طراح رشته ای تارنما به نیکی می تواند با به کارگیری از تکنیک هایی نظیر ( کدنویسی اصولی و درست، فشرده سازی فایل ها، باصرفه سازی تصاویر، به کار گیری از هاست مناسب و …) سرعت تارنما شما را بالا چیره شود . کندی وبسایت علاوه بر از دست دادن مخاطب و ترک کردن وب سایت همچنین سبب زیر آمدن سئو تارنما می شود .

طراحی سایت در مشهد

شما می توانید با استفاده از GTmetrix سرعت لود وبسایت خویش را نظارت و ارزیابی فرمایید .

پباده سازی
تجربه کاربری (UX) قوی تا هنگامی که تارنما شما قابلیت های کاربردی نداشته باشد زمینه دقت و پذیرش مردمان قرار نمی گیرد .
پباده سازی تجربه کاربری در ویکی پدیا این دسته تعریف شده:
«
طراحی تجربه کاربری روندی می‌باشد به خواسته ارتقا رضایت کاربر (یا مشتری) از مال که از طرز افزایش کیفی این موردها محقق می گردد: بهبود امکان استفاده، سهولت در به کارگیری و تعاملی لذت‌بخش در میان استفاده کننده (یا مشتری) و محصول»
براین اساس پباده سازی اینترنت سایت باید به دسته ای رخ گیرد که برای کاربر صریح و بیان کننده باشد و بتواند به نیکی با آن ارتباط برقرار کند . کاربر می بایست بتواند به آسانی فی مابین صفحه ها حرکت نماید و اطلاعات قضیه نظرش در دسترس باشد به جور ای که حداکثر با سه کلیک به محتوای خویش برسد . این تجربه کاربری شم عالی و خوشایندی برای کاربر به توشه می آورد . برای داده ها اکثر دست اندرکاران پیروزی در پباده سازی تارنما را بخوانید .

 

امنیت سایت خود را حفظ نمایید .
امنیت وبسایت مورد بسیار مهمی هست و جزو عامل ها ادامه حیات و ثبات یک وب وب سایت می‌باشد . متاسفانه صاحبان کسب و کارها به این موضوع اهمیت چندانی نمی دهند و اعتماد کاربران خویش را از دست می دهند . امنیت سایت، اعتبار وبسایت را بالا می موفقیت و همینطور سبب ساز می شود تا کاربران به شما بهتر اعتماد نمایند .

با
به کار گیری از مورد ها تحت امنیت وب سایت خویش را قبلی از هک شدن بالا ببرید :
از یک پسورد مضاعف قادر به کار گیری فرمائید .
هاست دارای اعتبار به فعالیت ببرید .
از HTTPS استفاده فرمایید .
تارنما را به طور مداوم آپ دیت فرمائید .
گرافیک
سایت ابتدایی ترین مساله در طراحی وبسایت رشته ای در حالتی که تمام توانایی خویش را برای کدنویسی و مهارت های برنامه نویسی به عمل گرفته اید، جذاب می‌باشد بدانید که گشوده هم سایت شما برحسب گرافیک آن سنجیده می شود . یک وب تارنما خوب هنگامی به وجود می آید که گرافیک و اصول برنامه نویسی در طراحی اینترنت سایت با نیز آمیخته شوند و تعامل نیکی با نیز داشته باشند . در حالتی که وب سایت شما گرافیک خیر و خوبی نداشته باشد، یوزرها پس از ورود جذب آن نمی شوند و از تارنما بیرون می شوند . در نتیجه ی خروج یوزرها از تارنما نرخ پرش وبسایت بالا می رود . نرخ پریدن یا این که Bounce Rate به درصد اشخاصی می گویند که به یک برگه از سایت شما وارد می شوند و آنگاه به سرعت برگه را ترک می نمایند .نرخ پریدن سئوی وب سایت را به شدت کاهش می دهد .

با به کار گیری از این 5 نکته می توانید سایتی مخاطب پسند و فعال داشته باشید . با ما هم پا باشید تا در مطلب بعدی به چک 5 نکته دیگر از خصوصیت های طراحی یک اینترنت وبسایت فن ای بپردازیم .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در پباده سازی وب

در پباده سازی وب وب سایت علاوه بر محتوا و اصول سئو نکته ی دیگری که دوچندان حائز اهمیت است ، طراحی ظاهری وب وب سایت می باشد . اکثر یوزرها وقتی وارد یک اینترنت وب سایت می شوند ، در طول پنج ثانیه تصمیم می گیرند که در آن صفحه بمانند یا این که آن را ترک کنند . در صورتی که ظواهر اینترنت وب سایت شما دیدنی باشد ، بازدید کننده جذب آن می شود و وبسایت را ترک نمی کند .
پس از این که کاربر جذب سایت شما شد در مرحله ی بعدی این محتوا هست که می تواند او را در سایت نگه داراست . در این مقاله قصد داریم با معرفی نکاتی در رابطه با اهمیت ظواهر تارنما در پباده سازی وب وب سایت ها ، شما را با اصلی ترین نکات اثر گذار در طراحی ظواهر وبسایت آشنا کنیم .

طراحی سایت در مشهد
پس می توانیم اینطور بگوییم که در صورتی‌که اهمیت ظاهر سایت در پباده سازی وب وب سایت از محتوا بخش اعظم نباشد ، کمتر نمی‌باشد . با ما همپا باشید تا این نکات را ارزیابی کنیم .

با صرفه
سازی تصاویر برای ظاهر وبسایت در طراحی وب سایت برای باصرفه سازی تصاویر نکاتی وجود دارد . با رعایت این نکات می توانید تصاویر سایتتان را بهینه سازی نمایید تا هم موجب جذابیت صفحه شوید و هم سرعت لودتان را ارتقاء بدهید . طبق تحقیقات انجام گردیده ، بازدید کنندگان معمول وقت متعددی را صرف بارگذاری شدن صفحه ها نمی نمایند و در صورتیکه سرعت لود وبسایت شما فراوان باشد ممکن میباشد بازدید کننده تارنما شما را کنار گذاشتن کند .

ظاهر
تارنما در پباده سازی اینترنت سایت
برگه سناریو کامپیوتر ها تنها تصاویری را که دارای رزلوشن ۷۲ dpi (پیکسل بر اینچ) می باشند را می توانند نمایش دهند . پس اولی قدم برای بهینه سازی تصاویر کاهش رزلوشن تصاویرتان به ۷۲ dpi می‌باشد .
نکته ی دیگری که وجود دارد این می‌باشد که در بخش اعظم فابل های گرافیکی پالت هایی مربوط به رنگ تصاویر وجود دارا‌هستند . این پالت ها برای نمایش در ظواهر سایت در طراحی اینترنت وبسایت قضیه نیاز نیستند . پس با حذف آن ها می بضاعت بدون کاهش کیفیت تصویر ، موجب کاهش حجم تصاویر شویم و در فیض سرعت لود را کاهش دهیم . برای انجام این فعالیت به وسیله ی فتوشاپ می توانید به نصیب save for web مراجعه فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

در پباده سازی وب

در پباده سازی وب وب سایت علاوه بر محتوا و اصول سئو نکته ی دیگری که دوچندان حائز اهمیت است ، طراحی ظاهری وب وب سایت می باشد . اکثر یوزرها وقتی وارد یک اینترنت وب سایت می شوند ، در طول پنج ثانیه تصمیم می گیرند که در آن صفحه بمانند یا این که آن را ترک کنند . در صورتی که ظواهر اینترنت وب سایت شما دیدنی باشد ، بازدید کننده جذب آن می شود و وبسایت را ترک نمی کند .
پس از این که کاربر جذب سایت شما شد در مرحله ی بعدی این محتوا هست که می تواند او را در سایت نگه داراست . در این مقاله قصد داریم با معرفی نکاتی در رابطه با اهمیت ظواهر تارنما در پباده سازی وب وب سایت ها ، شما را با اصلی ترین نکات اثر گذار در طراحی ظواهر وبسایت آشنا کنیم .

طراحی سایت در مشهد
پس می توانیم اینطور بگوییم که در صورتی‌که اهمیت ظاهر سایت در پباده سازی وب وب سایت از محتوا بخش اعظم نباشد ، کمتر نمی‌باشد . با ما همپا باشید تا این نکات را ارزیابی کنیم .

با صرفه
سازی تصاویر برای ظاهر وبسایت در طراحی وب سایت برای باصرفه سازی تصاویر نکاتی وجود دارد . با رعایت این نکات می توانید تصاویر سایتتان را بهینه سازی نمایید تا هم موجب جذابیت صفحه شوید و هم سرعت لودتان را ارتقاء بدهید . طبق تحقیقات انجام گردیده ، بازدید کنندگان معمول وقت متعددی را صرف بارگذاری شدن صفحه ها نمی نمایند و در صورتیکه سرعت لود وبسایت شما فراوان باشد ممکن میباشد بازدید کننده تارنما شما را کنار گذاشتن کند .

ظاهر
تارنما در پباده سازی اینترنت سایت
برگه سناریو کامپیوتر ها تنها تصاویری را که دارای رزلوشن ۷۲ dpi (پیکسل بر اینچ) می باشند را می توانند نمایش دهند . پس اولی قدم برای بهینه سازی تصاویر کاهش رزلوشن تصاویرتان به ۷۲ dpi می‌باشد .
نکته ی دیگری که وجود دارد این می‌باشد که در بخش اعظم فابل های گرافیکی پالت هایی مربوط به رنگ تصاویر وجود دارا‌هستند . این پالت ها برای نمایش در ظواهر سایت در طراحی اینترنت وبسایت قضیه نیاز نیستند . پس با حذف آن ها می بضاعت بدون کاهش کیفیت تصویر ، موجب کاهش حجم تصاویر شویم و در فیض سرعت لود را کاهش دهیم . برای انجام این فعالیت به وسیله ی فتوشاپ می توانید به نصیب save for web مراجعه فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شیوه پباده سازی کاغذ ارزش گذاری

شیوه
پباده سازی کاغذ ارزش گذاری برای هر مشتری مشتریان ممکن می‌باشد بارها و بارها به صفحه بها گذاری شما ، با اهداف گوناگون مراجعه کنند . در این بخش ، ما توضیح خوا‌هیم بخشید که چه‌گونه برگه بها گذاری خود را برای مشتریانتان دیدنی خیس فرمایید و چه طور طراحی برگه کالا خویش را به صدق انجام دهید .

طراحی سایت در مشهد

الگوهای کاغذ ارزش گذاری متعددی وجود دارد که می توانید برای طراحی صفحه خویش استعمال نمائید . کدام یک برای تجارت شما خوب تر است؟ عالی این سوال بستگی به مال و کالایی که شما ارائه میدهید دارااست .

 

جدول
بها گذاری جدول قیمت گذاری ، مقایسه محصولات مختلف را آسوده می نماید . مشتریان به راحتی می توانند ببینند چه خصوصیت هایی در هر محصول وجود داراست . زمانی جدول بها گذاری را طی می نمایند ، برای هر آیتم جوانب مثبت و منفی خود را ساخت می نمایند . اکنون آن‌ها تقریباً فراهم خرید می باشند .

 

ستون ها واضح ترین راه و روش برای تنظیم این داده ها میباشند . هر خصوصیت را در سطر خود قرار دهید ، بنابراین مشتریان می توانند تولید ها را به راحتی با نیز مقایسه نمایند .

 

به خاطره داشته باشید: اگر مشتریان از سایت شما در کاغذ کوچک مانند تلفن همپا یا تبلت بازدید کنند ، ستونهای شما به جای کنار نیز در ذیل هم قرار می گیرند . برای اطمینان از این که جدول قیمت گذاری شما از حیث موبایل مطلوب به حیث می برسد ، تمام اطلاعات مربوط به یک جنس را در یک ستون نگه دارید .

نکات
حیاتی در پباده سازی برگه تولید ها سایت درج
کاغذ جدا برای هر محصول نمای
کلی برای مرور تولید ها بوسیله مشتریان از
اسم تولیدات به عنوان عنوان به کار گیری کنید مشتمل بر
توضیحی کوتاه باشد که مشتریان می توانند سوای پیمایش متاع آن را بخوانند جزئیات
گزینش مشتری جزئیات حساس را خلاصه فرمائید .
پیوند به صفحه های جنس را درج نمایید .
پیشنهادات
ویژه برای خرید مشتری در لحاظ بگیرید بها
ها را با یک علامت ارز واضح نشان دهید و هزینه های اضافی نظیر پست یا مالیات را به رخ شفاف ذکر کنید به
طور آشکار و شفاف ذکر نمایید چه خصوصیت هایی نسبت به نمونه های مشابه در متاع گنجانده گردیده می‌باشد


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دیدن کد های HTML یک اینترنت سایت

شما می توانید به راحتی کد های تمام صفحات اینترنت موجود در دنیای اینترنت را با به کارگیری از مرورگرهای (کروم، فایرفاکس ، وب اکسپلورر و . . . ) ببینید .
خواندن منشا (Source) یک صفحه ی وب از جمله امکانات پیش فرض مرورگرهای اینترنت در سیستم عامل های دسکتاپی می باشد که با کلیک راست و انتخاب آیتم ی View Page Source یا این که Inspect قابل دسترسی هست .
با به کار گیری از کلیدهای میانبر Ctrl+U می توانید تنها به سورس HTML وبسایت دسترسی داشته باشید و همینطور می توانید با به کار گیری از کش گوگل آدرس وبسایت مدنظر خود را با پیشوند :cach در گوگل جستجو کرده و یا این که در نوار آدرس مرورگر تایپ نمایید . برای مثال در نوار نشانی (Address Bar) بنویسید cache:ww .rohamweb .com و سپسEnter بزنید .
گوگل شما را به نسخه ی کش شده صفحه ی مربوطه هدایت می نماید . در نصیب بالای صفحه، آیتم ی مشاهده مبداء را مشاهده می فرمایید .با گزینش این آیتم سورس صفحه به آسانی مشاهده خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد
طرز
دیدن کد های HTML یک اینترنت سایت
البته در حالتی که این کد اسکن شوند و در صفحه اینترنت دیگیری قرار گیرند تماما بهم ریخته می گردند و دیگر فعالیت نمی کنند چرا که تعداد زیادی صفحات Css و Java script به این برگه متصل گردیده میباشد و وقتی این کدها کپی شود فقط Html را نسخه برداری کردید و به آنها دسترسی نخواهید داشت . زیرا با دقت به CMS (سیستم رئیس محتوا برای مثال: وردپرس – جوملا – دیتالایف – لاراول و . . .) به کارگیری شده روش ی آدرس دهی های Css و javascript و Fonts تغییر و تحول خواهد کرد .


برای فراگیری اچ تی ام ال (Html) و سی اس اس (Css) می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقاله ها ما به کار گیری فرمائید .

درصورتی که شما جز کسانی می‌باشید که به بازار عالی برنامه نویسی پیوسته اید و زبانهای سی اس اس و اچ تی ام ال را بلد هستید مسلما می دانید که زبانهای Css، Html جز کاربردی ترین زبانهای برنامه نویسی درجهان می باشد می توانید به راحتی با این قابلیت و امکان مرورگر به راحتی پروژه خود را رئیس نمائید و باگ گیری فرمایید چون نیز می‌توانید داده ها اثر گذار و کاربردی از سمت سرور به دست آوردید و هم ارور های پروژه رو به راحتی پیدا نمائید و debug فرمائید .
تب
Console: با به کارگیری از این تب می توانید ارورهای مربوط به پوشه های Js رو بینید فایل های Js یکی از حساس ترین نصیب های پباده سازی سایت می باشد که اگر ارروی داشته باشد سایت یا این که بار گذاری نمیشود یا این که امکانی که با js به پوشه پروژتون طولانی تر کردید اجرا نخواهد شد برای مثال (امکان WOW - owl carousel) تب Network: از این تب نیز برای بررسی فرم های ارسال شده، امکانات نصب شده روی سرور، سناریو کوکی ها به کار گیری می شود که با استعمال از کلیدهای میانبر Ctrl+R و کلیک روی اسم دامنه می توانید با به کارگیری تب Header به این داده ها دسترسی داشته باشید . نیز چنین از روش تب Response هم می توانید به سورس Html تارنما دسترسی داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای CSS مزایای

استفاده
از inline style در
این روش شما با استایل دادن به تگ HTML، یک خصوصیت را تنها به همان تگ اضافه می‌کنید:
style="color:red;">learn web design at lydaweb

ساخت
استایل در HTML Header با
به کار گیری از این روش، شما یک استایل مختص را به کل ورقه HTML خود اضافه می‌کنید:

طراحی سایت در مشهد
h1 {
color: red;
} ایجاد
استایل با فایل CSS راحت‌ترین فعالیت برای اینکه بتوانید به راحتی هر برگه از وب سایت خودتان را به شکل دلخواه پباده سازی کنید و به راحتی تغییرات را روی آن اعمال کنید، استفاده از فایل‌های CSS می‌باشد . فولدر CSS نیز نظیر فایل HTML یک فولدر از مدل Plain text میباشد که با پسوند .css ذخیره میشود .

body
{
background-color: beige;
color: #000080; }
h1
{
color: red; }
در شرای بخواهید یک ورقه HTML را با به کارگیری از فایل CSS پباده سازی نمائید و ظاهر آن را قشنگ کنید، باید در HTML Head تارنما خود با به کارگیری از تگ این فعالیت را انجام بدهید .


title="style">
محدودیت‌های
CSS با اینکه CSS تا اینجای کار ترقی دوچندان زیادی داشته، البته نمی‌توان اعلام کرد که کاملا ایده آل میباشد و هیچ محدودیتی برای طراح اینترنت تارنما ساخت نمی‌کند . در‌صورتی‌که بخواهیم به محدودیت‌های CSS اشاره کنیم، احتمالا به ۵ تا ۶ موضوع محدودیت بتوان اشاره کرد که در برابر آزادی عملی که این زبان در اختیار ما می‌گذارد، این محدودیت‌ها چیزی نیستند .

به عنوان مثال در CSS نمی‌توان برای rules اسم گزینش کرد . تعیین نام برای یک rule‌، به تیتر مثال، قادر است برای ارجاع دادن یک اسکریپت سمت استفاده کننده (Clien-side) به یک rule هنگام تغییر selector آن، کارآمد باشد . همچنین محدودیت‌های دیگری مثل عدم توانایی انتقال Style‌ از یک rule به rule دیگر و چن مسئله دیگر از محدودیت در CSS وجود دارد که ممکن میباشد مانند محدودیت‌هایی که در نسخه‌های قبل CSS وجود داشتند، در آینده حل شوند .

مزایای
CSS مزایای
CSS
می‌توان با ذهنی سهل ذکر کرد که CSS یک عدد از مفیدترین و پرکاربردترین اجزا دنیای طراحی اینترنت میباشد . دسترسی طراحان وب به CSS منجر پیشرفت‌های زیادی در دنیای طراحی سایت شده میباشد .

یک عدد از مهمترین مزایای CSS صرفه جویی در وقت و انرژی طراحان اینترنت میباشد . تصور کنید که CSS وجود نداشت و شما به عنوان یک طراح سایت، بایستی برای هر تغییر‌و تحول والا و کوچکی، یکسری توشه یک کلاس یا Style را به رخ inline در فایل HTML وارد می‌کردید . البته حالا با وجود CSS در کنار HTML، طراحی وب سایت فراوان آسان‌تر خواهد بود .

در صورتیکه دوست دارید طراح تارنما گردید و پا به این دنیای ناشناخته و وسیع بگذارید، فراگیری HTML و CSS قدم‌های ابتدایی شما میباشد . در ادامه رویکرد آشنایی با زبان‌ها و فریم ورک‌های متفاوت طراحی وب سایت می تواند شما را برای ورود حرفه‌ای به دنیای طراحی وب مهیا کند . لیداوب از آغاز تا انتهای این روش با شما خواهد بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قابلیت همگام سازی و تحلیل در صورتی‌که یک فروشگاه فیزیکی

قابلیت
همگام سازی و تحلیل در صورتی‌که یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید و ندانید تقاضای هر جنس چقدر است، پرفروش‌ترین‌ها و کم‌فروش‌ترین‌ها کدامند، میزان فروش هر ماه چقدر بوده میباشد و . . .
نمی‌توانید برای آینده برنامه‌ریزی نیکی داشته باشید و چه بسا ممکن هست شکست بخورید!
برای فروشگاهی اینترنتی نیز به این آمار احتیاج دارید . با کمک ابزارهایی از گزاره گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس که به وردپرس یا ووکامرس متصل می‌شوند میتوانید به آمار و داده ها سایتتان دسترسی پیدا نمایید . مثلا می‌توانید اطلاعات کاملی در موضوع اندازه بازدید از هر صفحۀ فروشگاهتان را داشته باشید؛ این که یوزرها کدام کلمه ها دارای اهمیت (محصول) را بخش اعظم سرچ کرده‌اند؛ مقدار فروش کدام محصول بیشتر یا کمتر بوده؛ هر مشتری از کدام کانال ارتباطی وارد مغازه گردیده و . . .

طراحی سایت در مشهد

پباده سازی
و توسعه وبسایت بر اساس اصول سئوحتما بخوانید: طراحی و توسعه وب سایت بر مبنا اصول سئو
پشتیبانی
و امنیت هر مدل اینترنت سایتی که داشته باشید در هر سطح از عمل ممکن است به ایراد بخورد . در صورتیکه پشتیبانی نباشد که این مشکل ها را حل کند خودتان ناچارید دست به فعالیت گردید و نقص‌ را رفع نمایید . سیستم وردپرس متاسفانه پشتیبانی تخصصی در ایران ندارد . این مسئله در مورد فروشگاه‌ساز ووکامرس نیز وجود دارد .

هیچ تضمینی نمیباشد که سایت فروشگاهی شما به استدلال نصب افزونه، قالب یا به‌روزرسانی مبتلا مشکل نشود . در این موقعیت فکر وجود پشتیبانی که بتواند نقص‌ را حل کند از سرتان بیرون کنید . خودتان بایستی مبادرت نمایید و با یاری دیگر افراد و صرف هزینه خلل را برطرف نمایید .

علاوه بر پشتیبانی، دغدغه امنیت نیز بی تردید برای سایت‌های فروشگاهی وجود دارااست . متاسفانه سیستم وردپرس امنیت بالایی ندارد و زیرا دسترسی به کدهای آن آزاد است قابلیت هک شدنش وجود داراست .

اما از نحوه افزونه‌های خاصی می‌توانید تا جای ممکن امنیت فروشگاهتان را بهبود دهید اما باز هیچ چیز تضمین‌شده نمیباشد .

انتقال‌پذیری
احتمال دارد در آتی تصمیم گرفتید مغازه اینترنتی خود را روی سیستم دیگری جابجا فرمائید . مثلاً شاید سیستم فروشگاه‌سازی که دارید پاسخگوی حجم محصولاتتان نباشد، هزینه آن نسبت به سیستم‌های دیگر بالا باشد یا هر استدلال دیگری .

تارنما فروشگاهی وردپرسی اینطور پباده سازی شده که در حالتی که بخواهید، می توانید آن را به سیستم دیگری انتقال دهید؛ ولی خیر به‌راحتی! فرض نمائید بخواهید مغازه فیزیکی خویش را با اثاثیه کشی به مکان دیگری منتقل کنید، این فعالیت چقدر طاقت فرسا است؟ در زمینه انتقال دکان اینترنتی وردپرسی نیز چون باید دیتابیس (مجموعه اطلاعات سایت) را به سیستم دیگری منتقل کنید عمل راحتی نمی باشد .

مدیر
پرداخت‌ها برای اینکه فروشگاه اینترنتی‌تان قابلیت و امکان پرداخت داشته‌باشد می بایست آغاز آرم اعتماد الکترونیکی بگیرید و آن‌گاه از آن برای به چنگ آوردن درگاه پرداخت بی واسطه درخواست بدهید . مگر این که بخواهید از درگاه پرداخت واسط به کار گیری نمائید که در این رخ بدون آرم اعتماد الکترونیک هم میتوانید کار را ادامه دهید .ولی در حالتی که جریان مالی فروشگاهتان ناچیز باشد .

در صورتی‌که بخواهید از فروشگاه‌ساز ووکامرس به کارگیری فرمایید انجام این پروسه هزینه و وقت زیادی را از شما خواهد گرفت .

درصورتی که با پی بردن معیارهای فروشگاه‌ساز ووکامرس تصمیم گرفته‌اید برای داشتن مغازه اینترنتی خود از آن استفاده نمائید در ادامه با ما یار باشید .

پرداخت-در-ووکامرس

گام‌هایی
که برای پباده سازی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس می بایست بردارید برای رویکرد اندازی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس مقدمه باید سیستم وردپرس داشته باشید؛ بنابراین از اولِ پروسه پباده سازی تارنما با وردپرس استارت میکنیم و تا انتها فرایند را شرح می دهیم . اگر در هر سطح دچار ابهام شدید، در بخش نظرات از ما سوال فرمائید .

انتخاب
و خرید دامنه برای این‌که سایر افراد مغازه شما را پیدا کنند، ضروری می باشد نشانی آن را در مرورگر خویش وارد نمایند . این نشانی به عبارتی دامنه فروشگاهتان میباشد که گذشته از هرچیزی می بایست آن را انتخاب فرمائید . دامنه انتخابی می بایست مخصوص به خودتان باشد و حتماً می دانید که، می بایست با پرداخت هزینه آن را خریداری فرمایید .

در‌صورتی‌که علاقه‌مندید راجع‌به نحوۀ گزینش شایسته ترین دامنه برای سایتتان بدانید، محرمانه به راهنمای گزینش شایسته ترین دامنه برای وبسایت بزنید .

خرید
هاست هاست فضایی میباشد که می خواهید اطلاعات و داده‌های فروشگاه یا این که هر سایتی که دارید را روی آن وارد نمائید تا از طرز شبکه جهانی وب در اختیار دیگر افراد قرار بگیرد . به عبارت دیگر، هاست خاطر دکان شماست که برای قرار دادن محتوا روی وب سایت به آن احتیاج دارید . صرفا یادتان نرود که هرچه اطلاعاتی که وارد سایتتان می کنید بخش اعظم باشد، به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت .

نصب
وردپرس دانلود وردپرس فعالیت مشقت نمی باشد و از سایت‌های مختلفی میتوانید آن را به‌صورت مجانی دریافت فرمائید . البته در صورتی‌که اولی بارتان باشد که می خواهید تارنما بسازید، احتمالا نصب وردپرس یه خرده برایتان سردرگم‌کننده شود . برای همین توصیه می کنم آموزش چهره‌ای نصب وردپرس را بخوانید و مراحل را موی به موی اجرا فرمایید .

نصب
افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس نصب افزونه ووکامرس، مرحله‌ای است که یک وبسایت وردپرسی را تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی میکند . دانلود ووکامرس نسخه معمولی بدون پول است؛ اما در صورتیکه بخواهید نسخه‌های توسعه یافته و بهینه گردیده را تهیه و تنظیم کنید، مبلغی یه خرده باید پرداخت فرمائید . البته، همانطور که گفتیم، خود ووکامرس ممکن است به افزونه‌های دیگری برای تکمیل شدن نیاز داشته باشد که آن ها هم، نیازمند پرداخت هزینه می‌باشند .

گزینش
قالب فروشگاهی مناسب احتمال دارد قالبی که آغاز روی وردپرس نصب کرده‌اید برای فروشگاهتان مطلوب نباشد . در این سطح می‌توانید با کمک پیشنهاداتی که خویش سیستم به شما میدهد قالب فروشگاهی مناسبی نصب فرمایید . یا اینکه بخواهید برایتان یک قالب سفارشی طراحی کنند .

تنظیم
ویژگی ها فروشگاه در این تراز می بایست مشخصات بدون نقص جغرافیایی فروشگاهتان را وارد کنید، جور محصولی که میخواهید بفروشید را معلوم کنید و واحد پولی موضوع استفاده‌تان را نیز وارد فرمائید .

پرداخت
وجه همانگونه که می‌دانید، درگاه پرداخت بانکی، عضو جدانشدنی هر دکان اینترنتی است . پس حواستان به این بخش نیز باشد؛ اگر نیاز به درگاه پرداخت ارزی دارید از گذشته تفکر آن را بکنید و در صورتی‌که درگاه‌های بانکی داخلی کارتان را شیوه می‌اندازد، مدارک واجب را تهیه و تنظیم فرمایید و پیگیر شوید . برای شناخت با اشکال درگاه‌های پرداخت می توانید مقالۀ بهترین درگاه پرداخت اینترنتی کدام می باشد؟ را بخوانید .

ارسال
سفارش دراین
مرحله از تولید دکان اینترنتی می بایست معین نمائید که میخواهید محصول را به چه نقاطی ارسال کنید؛ در حالتی که امکان ارسال به کشورهای دیگر وجود دارد، کدام کشورها را پوشش می‌دهد؟ هزینه ارسال چقدر می باشد؟ آیا کد تخفیفی برای ارسال بدون‌پول دارید؟ روش‌های متعدد ارسال که استفاده کننده قادر است گزینش کند کدامند؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۰:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)