مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ساخت وب وبسایت

۴
مهارتی که برای ساخت وب وبسایت چیره به آن نیاز دارید برای تولید اینترنت وب سایت موفق نیازی به داشتن تخصص در زبان های برنامه نویسی یا این که آشنایی با شیوه های طراحی وبسایت ندارید، اما برای این که بتوانید وبسایت موفقی ایجاد کرده، و آن را به درآمد برسانید، واجب می‌باشد تا با یک خصوصی مهارت های مهم و کاربردی آشنا بشید .

طراحی سایت در مشهد

این مهارت ها از او‌لین سطح یعنی ساخت اینترنت سایت تا هنگامی که آن را به درآمد برسانید به شما امداد مینمایند تا بتوانید یک اینترنت وبسایت چیره را روش اندازی و رئیس نمایید .

پس درصورتی که قصد تولید وب تارنما برای کسب و عمل اینترنتی تان را دارید و علاقه ای به یادگیری گویش های برنامه نویسی ندارید، به عنوان یک وب مستر به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به ۴ مهارتی که در ادامه با آن آشنا خواهید شد تسلط پیدا نمایید .

هر کدام از این مهارتها خویش دارنده چندین پایین شاخه هست که به مرور مدت میتونید اونها رو خاطره گرفته و با به عمل بستن دانش خویش کسب و کاری موفق راه و روش اندازی و سازمان نمایید .

نکته با اهمیت در این مطلب این میباشد که شما تنها با یادگیری و اشراف بر این ۴ مهارت بیشترین فیض رو از کسب و عمل خویش خواهید گرفت . به عبارتی با دقت به ضابطه ۸۰/۲۰، با یادگیری ۲۰ درصد از مهارت ها که قضیه نیاز هر وب مستری هست، ۸۰ درصد نتایج را خواهید گرفت .

در مسئله هر کدام از مهارت های گفته شده در این مطلب می‌توانید اطلاعات و یادگرفتن های دوچندان مفصل و ارزشمندی رو در وبسایت کارنوین پیدا کنید، پس با ما یار باشید .

 

تولید
محتوای سایت مهمترین هدف شما از راه و روش اندازی و ساخت وب سایت، می بایست یاری به افراد در حوزه زمینه لحاظ و دارای ارتباط با مسئله وبسایت تان باشد . برای همین منظور نیاز دارید تا برای وب سایت خود اقدام به تولید محتوا کنید، آن هم محتوایی که ارائه دهنده راه حل و رفع کننده ایراد باشد .

هنگامی حرف از تولید محتوا میشه، معمولا اکثر افراد اولی چیزی که به ذهنشون میرسه، تالیف متن و مقاله می باشد . ولی دنیای اینترنت این روزها بسیار گسترده خیس گردیده و علاوه بر متن، میتوان به صدا و تصویر و ویدیو نیز اشاره کرد .

تنها کافیه از قوه خلاقیت خود استفاده کرده و اقدام به ایجاد و ایجاد محتوای دیدنی برای کاربران یا بازدید کنندگان تارنما تان نمائید .

 

انواع
محتوایی که میتوانید برای تارنما خود تولید فرمائید عبارتند از:
پست های معمولیِ بلاگ مثل همین مقاله ای که در هم اکنون تلاوت آن می باشید .
مقاله ها
مرجع که پست های طولانی خیس و فنی تری بوده وبا داشتن جزئیات بیشتر، اطلاعات بسیاری رو در اختیار خواننده قرار عر نظیر مطلب راهنمای خرید هاست اینفوگرافیک
ها یا این که تصویر نوشته ها پادکست
ها podcast یا فولدر های صوتی و وبینار ها webinars پوشه های pdf یا همان کتاب های الکترونیکی که به رخ بدون‌پول برای دانلود در سایت قرار میدهید .
فایل
های اسلاید شو و پاورپوینت ها ویدیوهای
آموزشی


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت های یک سایت خوب

خصوصیت
های یک سایت خوب و با کیفیت (از لحاظ گوگل) 00:00
- 17 خرداد ماه 1394 کلیدی ترین عامل در پباده سازی یک وب سایت غالب این است که تجربه ای عالی به بازدیدکنندگان بدهید و این کار با ایجاد محتوای موثر و با کیفیت انجام خواهد شد .

طراحی سایت در مشهد

درصورتی که یوزرها محتوای اینترنت وبسایت شما را اثرگذار بدانند، مجددا به اینترنت تارنما شما برمیگردند و به صفحه های مختلف وب وبسایت شما پیوند وارد میکنند . این عمل به مرور دوران محبوبیت وب تارنما شما را در در میان یوزرها بخش اعظم میکند .

خصوصیت
های یک وب وبسایت با کیفیت از لحاظ گوگل حاوی
اطلاعات موءثر باشد
در‌صورتی‌که تصمیم دارید برای رستوران خود یک وب وبسایت رویکرد اندازی کنید می بایست حالت جغرافیایی، ساعات کاری، اطلاعات تماس، منو و یک بخش برای نشر خبر‌ها و رویدادهای رستوران تدارک مشاهده کنید .

دقیق
خیس و قابل استناد خیس از بقیه وب سایتها باشد
محتوای اینترنت تارنما شما بایستی بگونه ای باشد که در‌صورتی‌که محتوای مشابهی در سایر وب سایتها وجود داشته باشید، یوزرها ترجیح دهند مطالب اینترنت تارنما شما را مطالعه نمایند .

علاوه بر ارائه داده ها بیشتر، بایستی بعدها متفاوت تری از مسئله را برای کاربران شرح دهید .

دارای اعتبار
باشد
درج بیوگرافی، تصویر اعضای شرکت، مدرک نامه های کسب شده، درج نظر یکسری از مشتریان، نقل عهدوپیمان ها و . . . سبب ساز می شود یوزرها بپذیرند که با یک وب وبسایت دارای اعتبار سروکار دارا‌هستند .

محتوای
اینترنت وب سایت با کیفیت باشد
محتوای وب تارنما می بایست یکتا، توصیفی و با کیفیت باشد . نباید محتوایی که در سایر وب سایتها تولید و منتشر شده را در وب وبسایت خود درج فرمائید .

بخاطر بسپارید که محتوا را باید با این انگیزه تولید کنید که تجربه متفاوتی را به کاربران بدهید و هدفتان رنک به دست آوردن از گوگل نباشد .

جذاب
باشد و یوزرها با اینترنت تارنما تعامل داشته باشند
وب وب سایت شما باید بگونه ای باشد که یوزرها را با خویش مشغول کند . با بروزرسانی مرتب اینترنت سایت، تولید بخش ایده ها و فرمهای مختلف می توانید به این انگیزه برسید .

از
زیاده روی بپرهیزید در غایت از درج تعداد بسیار تبلیغات، درج لحاظ برای مطالب اینترنت سایت خودتان! ایجاد اسپم و کارهایی مثل این بپرهیزید .

طبیعتا گوگل چنین اینترنت سایتهایی در رده بالاتری قرار خواهد بخشید .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۱:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی‌های وب‌سایت خوب

ویژگی‌های
وب‌سایت خوب و فن ای ویژگی‌های وب‌سایت عالی و رشته ای به ما یاری می نمایند تا درک بهتری از یک وب‌سایت هدفمند و موءثر داشته باشیم .

طراحی سایت در مشهد

تا
حال تفکر کرده‌اید ویژگی ها یک وب‌سایت عالی چه چیزهایی هستند؟
یک
وب‌سایت خوب می تواند مزایای بسیاری برای کمپانی یا این که هر شخصی داشته باشد،
البته در صورتی که به صدق و طبق اصول استاندارد در مسیر هدف ها صاحب و مالک سایت طراحی و مدیر شود .

می بایست
مراقب بود که یک اینترنت وب سایت بد نیز می تواند به صاحب و مالک آن ضربه های گوناگونی وارد کند!
در ادامه با ۱۵ ویژگی و خصوصیات یک وب سایت عالی و فن ای با ما همراه باشید .

حال بیاییم و ویژگی‌های وب‌سایت خوب را محاسبه کنیم .

ویژگی‌های
وب‌سایت خوب و حرفه ای ۱-
هدفمند بودن وب‌سایت قبل از هر چیز خوب تر می‌باشد هدف و نیاز خود را از داشتن یک وب سایت بدانیم .

معین کردن هدف ها می تواند نقشه ای کلی از پباده سازی و رئیس تارنما را در اختیار ما قرار دهد .

برای نمونه یک کمپانی برای معرفی و فروش محصولات خود اقدام و پباده سازی اینترنت وب سایت می کند .

پس مشخصات هر محصول می بایست به زیبایی و سادگی در دسترس استفاده کننده قرار گیرد .

استفاده کننده این وب سایت بایستی براحتی بتواند محصول موضوع لحاظ خویش را پیشنهاد و خریداری کند و غیره .

۲-
ظاهر عالی – راحتی و سادگی در تلاوت مطالب دسترسی
راحت به مطالب استفاده کننده بایستی بتواند به راحتی مقاله و یا این که صفحه مسئله نظر خود را پیدا کند .

رنگ
نوشته و پس زمینه ویژگی ها
وب‌سایت خوب
در گزینش رنگ پس مسئله و متن بایستی دقت شود تا مطالب به راحتی قابل قرائت باشند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۲:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یک سایت خوب سایتی

یک
سایت خوب سایتی است که تمام نیاز مشتری های شمارا برطرف کند همان طور که در لزوم وجود سایت گفتیم وب سایت شما عین شرکت شماست

طراحی سایت در مشهد
به
این شکل که باید برای شما تبلیغ نماید برای شما بازاریابی کند محصولاتتان را به رخ دقیق معرفی کند و تخفیف دهد و متاع را بفروشد و اطلاعات مشتری را به شما بدهد و شما تنها جنس و یا این که سرویس ها را به دست مشتری برسانید
که
در‌صورتی‌که فرآورده شما دیجیتال باشد دیگر این عمل را نیز نخواهید کرد
و
شما خواهید نشست و خویش سایت برای شما خواهد فروخت و پول را به حسابتان واریز خواهد کرد
اما
همه این فرآیند که گفته شد تهیدست متخصص ها طراحی , سئو و دیجیتال مارکتینگ است و قطعا بازه بر می باشد و می بایست مثل یک درخت فعالیت کرد و از مدت کاشت بذر تا میوه دادن آن حوصله کرد آن‌گاه از آن مدام از جنس درخت استفاده کرد و سال های سال سود برد
در
درحال حاضر کلی وب سایت شما می بایست دارای یک رابط کاربری معمولی و استثنایی باشد تا کلیه ی امور را بتواند خودش انجام دهد
محتوا
پاد شاه است
اخرین
مطلبی که گوگل درباره ی سئو و بازاریابی و وصال به صدر نتایج گوگل اعلام کرده هست این هست “محتوا سلطان است”
بلی
دیگر نمی بضاعت رمز گوگل و الگوریتم هایش کلاه گذاشت کلاه های سیاه که سریعا تارنما شمارو پنالتی و برای همیشه از برگه ی روزگار محو خواهد کرد
و
به تازگی گوگل به افرادی که از الگوریتم های کلاه سپید استعمال کرده سر گوگل به نوعی کلاه نهاده اند اخطار داده که
دیر
یا این که زود همگی ی ان نصیحت میکرد از صفحات گوگل حذف خواهند شد
پس
ایجاد محتوای خطا و سئوی غیر حرفه ای و به نوعی راه و روش صد ساله را یک شبه رفتن برای خیلی ها ممکن هست به بها از دست رفتن اطلاعات و زحمات و ضرر و زیان مالی تمام شود
ودیگر
تا آخر قدمت دنبال اینترنت و تارنما نرود پس از متخصص ها اینزمینه که با شرافت و وجدانکاری کار می نمایند به کارگیری کنید
از
تمامی ی این ها بگذریم ایجاد محتوای درست و اصولی به شدت بر روی سئو و رنکینگ الکسا تاثیر دارااست و گوگل به شدت از این امر دفاع و حمایت می کند
البته
این را بخاطر داشته باشید که تولید محتوا بسیار طاقت فرسا و لازمه ی آن داشتن تخصص و تجربه و مطالعه و شناخت با الگوریتم های گوگل است
لینک
دهی مطلوب صفحه های داخلی و پیوند دهی فرنگی و استعمال از لغات با اهمیت و سنگ سازه بسار کلیدی می‌باشند پس تولید محتوا را دورازشوخی بگیرید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تاثیر ssl در سئو وب سایت چیست؟

به طبع شما نیز از آخرین آپدیت مرورگرهایی مانند گوگل کروم با خبر هستید . تا پیش از این در‌صورتی‌که در سایتی از پروتکل امن HTTPS به کار گیری می شد یک آیکون سبز سناریو داده می‌شد که نشون از امن بودن سایت داشت . اما در آپ دیت اخیر که کمتر از یک ماه نیز از انتشار اون میگذره، این وضعیت برعکس شده و سایت‌هایی که فاقد SSL میباشند با پیغام و آیکون Not Secure نمایش داده خواهند شد . این جور سناریو دادن چه معنی میتونه داشته باشه جز اینکه مرورگرهایی مثل گوگل دارن مدیران سایت‌ها رو تشویق می‌کنند که به طبع از HTTPS به کار گیری کنند؟ استفاده از پروتکل امن HTTP دارای مزایایی است که از جمله اونها میشه به تاثیر ssl در سئو تارنما اشاره کرد .

طراحی سایت در مشهد

در این فراگیری از مقر علم میزبان‌فا قصد دارم به معرفی تاثیر ssl در سئو تارنما و به کارگیری از HTTPS در وب سایت بپردازم که می‌توانید از مزایایی که استفاده از SSL برای سایت شما خواهد داشت باخبر گردیده و همین حالا که این مقاله رو مطالعه کردید سریعا به تفکر چاره‌ای برای به کارگیری از HTTPS در تارنما خودتون بکنید . در انتها نیز یک توصیه هوشمندانه به شما خوا‌هیم اعطا کرد .

تاثیر
ssl در سئو وب سایت چیست؟ چرا باید از HTTPS استفاده کنیم؟ در صورتی‌که که نمیدونید SSL چی میباشد و به رخ کلی کارش چیه بهتره گذشته از ادامه دادن به خوندن این مقال سری به مطلب HTTPS چیست؟ آشنایی با HTTPS به راه کبوتر نامه‌بر مراجعه نمائید . توی این مقاله همت کردم به روش خیلی معمولی و با استفاده از یک کبوتر نامه‌بر و صد البته با یاری سینا، پیمان، آقای رایان و آلن تورینگ به معرفی طریق به وجود اومدن پروتکل امن HTTPS و اتفاقاتی که حین رد و بدل شدن داده‌ها در این پروتکل انجام میشه بپردازم .

تاثیر
ssl در سئو وب سایت چیست؟ چرا باید از HTTPS استفاده کنیم؟
خب همونطور که در بالا هم اشاره کردم به نوعی مرورگرها همت دارن با نشون دادن not secure بودن سایت‌هایی که فاقد SSL می‌باشند کاری نمایند که مدیران این سایت‌ها هم استعمال از HTTPS را در حق تقدم قرار بدن و در آتی شاهد این باشیم که بخش اعظم سایت‌هایی که در وب میباشند روی پروتکل امن HTTPS داده‌های یوزرها را رد و بدل نمایند . به این ترتیب داشتن مزایایی مانند امنیت تارنما در حق تقدم بالایی قرار داره که موتورهای جستجو هم روی این مورد اکانت ویژه‌ای گشوده کردن که در ادامه به معرفی کلیه میزایایی که به کار گیری از SSL میتونه روی تارنما و سئو وبسایت تاثیر بزاره بپردازم .

1 .
سرعت فراتر نسبت به HTTP برای اینکه قابلیت و امکان استعمال از HTTPS که به نوعی همون HTTP/2 است وجود داشته باشه، لازمه که هم مرورگر کاربر و هم این که گواهینامه امنیتی SSL روی تارنما شما نصب و فعال شده باشه . سپس از اینکه این دو زمینه رعایت شده باشه امکان دسترسی و اخذ داده‌های تارنما از طرز پروتکل امن HTTPS آماده خواهد شد . حالا بر پایه آماری که چند ماه پیشین به وسیله موزیلا و کمپانی Load Impact منتشر شد، در نتیجه گیری نهایی عنوان گردیده بود توقع میرفت که 50 تا 70 درصد سایت‌هایی که از SSL به کارگیری می کنند سرعت و عملکرد بهتری داشته باشند که همین اتفاق هم چهره اعطا کرد .

تاثیر
ssl در سئو تارنما چیست؟ چرا می بایست از HTTPS به کار گیری کنیم؟
همونطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در حالتی که وب سایت رو با به کار گیری از پروتکل HTTP باز فرمائید باید 9 سطح کلی رو برای ایجاد رابطه با سایت، پردازش اطلاعات و در غایت اخذ اطلاعات طی فرمایید . اما در صورتی که این ارتباط از طرز HTTPS انجام بگیره دو زمینه از این مراحل به چهره به طور همزمان انجام میگیره که همین دو تراز یکی از مراحلی می‌باشند که سبب ساز میشن تاثیر زیادی روی سرعت بارگذاری وبسایت داشته باشه . در این رخ شاهد بار گذاری سریع‌تر داده‌ها هستیم .

2 .
ارتقا سئو تارنما و جایگاه بندی اصلی‌ترین تاثیر مثبتی که استعمال از HTTPS روی سایت ما خواهد گذاشت از نظر سئو می‌باشد . در سال 2014 بود که مت کاتز، یکی از مدیران بخش گوگل در یک توییت اعلام کرد که، در حال حاضر استفاده از پروتکل HTTPS یک معیار سبک اما تاثیر گذار در رتبه بندی وب سایت‌ها بوسیله گوگل به شمار می‌آید . پس میشه گفت که استعمال از SSL در سایت‌ها از اهمیت بالایی برای گوگل برخوردار است . اما آن‌گاه از گذشت 4 سال و فراگیر شدن به کارگیری از HTTPS نمیشه بیان کرد که هنوز هم همون مقدار تاثیر رو روی سئو سایت خواهد داشت . البته بخشی از فاکتورهای سئو گوگل میباشد که بیشتر به چشم میاد .

تاثیر
ssl در سئو تارنما چیست؟ چرا باید از HTTPS به کار گیری کنیم؟
چهره یی که در بالا می بینید مربوط به SSL by Default Uغیر مجاز می باشدe Statistics سایت builtwith .com می باشد که آخری آمار مربوط به استفاده از پروتکل امن HTTPS را در تراز عالم نشون میده . همونطور که می‌بینید از در میان 1 میلیون وب سایت مالامال طرفدار دنیا 15 .87 درصد سایت‌ها از HTTPS استفاده مینمایند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۹:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت فروشگاهی

شاید برای همه ی ما رخداد افتاده باشد که محصولی را در گوگل سرچ کرده و پس از کلیک بر روی یکی از نتایج وارد یک وب وب سایت فروشگاهی شده و پس از یک‌سری ثانیه آن را بسته ایم . استدلال آن واضح هست یا طراحی آن دقت و اعتماد شما را جلب نکرده و یا برعکس، با وجود طراحی زیبا دسترسی های وب تارنما خوب نبوده و شما متوجه نشده اید که در سطح بعد می بایست به کدام نصیب بروید . در اینجا 20 نکته برای خط مش اندازی مغازه اینترنتی به شما نثار می شود که هم می تواند برای طراحان اینترنت سایت فروشگاهی و نیز برای کسانی که ایده ی رویه اندازی دکان اینترنتی را در رمز می پرورانند مفید باشد .

طراحی سایت در مشهد
1 . فیلتر
محصولات تقریبا هر کالایی می تواند در رنگ، میزان و بعدها گوناگون عرضه شود . نیز چنین نحوه بسته بندی تولیدات فروشگاه آنلاین شما می تواند به چهره هدیه یا این که عادی باشد . اگر اینترنت سایت شما یک سیستم ساده و تر و تمیز برای فیلتر تولیدات براساس پارامترهای متعدد داشته باشد چه بسا مشقت بار پسندترین مشتریان هم از سایت شما لذت می برند . برای بدانید چه پارامترهایی را برای غربال محصولات مغازه اینترنتی خویش گزینش نمایید حتما محرمانه به وب سایت های گرانقدر فروشگاهی و تجارت الکترونیکی مثل آمازون و ebay بزنید .
2 . نوار
جستجو در صورتی‌که به وب سایت آمازون خصوصی بزنید مطلقا مشاهده خواهید کرد که نوار جستجوی محصولات در بالای کاغذ تارنما به راحتی در معرض مشاهده کرد بوده و قابل دسترسی هست . انتخاب این بخش از وب سایت برای قرار دادن نوار جستجو در فیض ی سالها تجربه در زمینه تجارت الکترونیکی به دست آمده هست . هنگامی که یک استفاده کننده به اینترنت تارنما شما آمده و کالا قضیه نظرش را نمی یابد سریعا به تفکر یافتن متاع از شیوه نوار جستجو می افتد و این به طور کامل طبیعی هست . بنابراین نوار کاوش را به هیچ عنوان نهفته نکنید .
ولی همه ی اینها با این فرض می باشد که جستجوی اینترنت وب سایت شما به صدق عمل می کند! 3 . وضعیت
موجود/ناموجود کالا مطمئنا از نگرش SEO یعنی باصرفه سازی وب تارنما برای موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ، حذف یک محصول از وب وب سایت فروشگاه زمانی که موجودی آن تمام می شود فعالیت صدق نمی باشد .
البته از نقطه حیث کسب و فعالیت آیا ناامید کردن یک مشتری که محصولی را تعیین کرده و آن را به سبد خرید افزوده با این گزاره ی سرد که «محصول موضوع لحاظ شما در مغازه موجود نمی باشد» عالی است؟ نهایتا این مشتری هست که در ازای خرید به شما پول می دهد خیر موتورهای جستجو؛ بدین ترتیب بخشی از محل سناریو مال را به مشخص کردن وضعیت موجودی کالا اختصاص دهید به طوری که به طور کامل قابل مشاهده باشد . همچنین فیلدی با عنوان «به محض مو جود بودن منرا با خبر کن» کنار محصول ها ناموجود قرار دهید .
4 . تصاویر
شاید هیچ متخصص تجارت الکترونیکی نباشد که اهمیت تصاویر را در مغازه اینترنتی پررنگ نکند . از منظر تجربه کاربری (UX) دکان اینترنتی، به کار گیری درست از تصاویر یک نکته ی اساسی است . دقت به این نکته بسیار اصلی می‌باشد که مشتریان با دیده خرید می کنند و این در یک مغازه اینترنتی دوچندان مهم می باشد زیرا مال در اینترنت سایت قابل لمس نمی‌باشد . با قرار دادن یک سری عکس حقیقی و واقعی از نماهای متفاوت و یا این که حتی قرار دادن تصاویر سه بعدی و فیلم کالا اجازه دهید مشتریان تصویری حقیقی وواقعی از آن داشته باشند .
5 . سبد
خرید به طور کلی دو جور از سبد خرید را می توانایی پیاده سازی کرد . در راه و روش اول هرگاه محصولی به سبد بیش تر می شود، سبد خرید نمایش داده می شود البته در رویه دوم فقط هنگامی محصول نو اضافه می شود به کاربر اطلاع داده می شود . فارغ از نوع سبد خرید، قرار دادن آن در جایی که کاربر به راحتی محتوای آن را ببیند بسیار اصلی می‌باشد . در برخی اینترنت سایت های فروشگاهی وقتی که برگه به سمت بالا یا پایین اسکرول می شود، سبد خرید کماکان قابل مشاهده و دسترسی باقی می ماند . نکته حیاتی این است که مشتری را بدون چاره نکنید برای خرید در اینترنت سایت شما بیش از میزان تامل نماید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۲:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینترنت سایت های املاک

اینترنت سایت های املاک، از وب سایت هایی می باشند که با مخاطبین فراوان متفاوتی سر و عمل دارا هستند . پس انتخاب مخاطبین هدف، یک عدد از مهم ترین جنبه های چنین سایتی محسوب می شود . شما می بایست ناحیه جغرافیایی تجارت و همین طور مخاطبین هدف خویش را مشخص فرمایید . به علاوه، نکات دوچندان بیشتری نیز در این ارتباط وجود دارا‌هستند که شما می بایست آنها را پوشش دهید .

طراحی سایت در مشهد

سه یا چهار ماهی است که بر روی یک وب وبسایت املاک در اکنون کار هستیم و اتفاقا همین تعدادی روز پیشتر دوستان عزیز قسمت پباده سازی رابط کاربری فولدر های ذی‌ربط را برای تایید نزد اینجانب آوردند . دوران زیادی است که با کارفرمای این پروژه در حال جدل بر روی این کار هستیم و این دوست از پاراگراف اشخاصی میباشند که مقاوت زیادی در مقابل استاندارد ها و تجربه های کم ما نشان داده اند . اینجانب هیچ وقت در پیش‌روی تجربه سایرافراد مقاوت سوای برهان و احساسی نمی کنم و عملکرد می کنم با کمی مطالعه به کامل شدن تجربیات و نظرات بپردازم . بر آن شدم که نکات جالبی که در این وادی و تحقیق بسیار کوچک و مطالعه اینترنت وبسایت های املاک بزرگ جهان بدست آوردم را با شما به اشتراک بگذارم .

احساس، اهمیت متعددی دارد . مطمئن گردید که وب وبسایت های املاک شما، اعصاب و روان و اجساسات درونی بازدیدکنندگان را تحریک نماید .
بازاریابی حسی را هیج وقت فراموش نکنید . احساس، ادله هدف بخش حیاتی در روند خرید خانه می‌باشد . خریداران احتمالی خانه، دوست دارند به آن ها قول داده شود که معاش آنها، با خانه خوب تر گردیده و کودکانشان آسوده خواهند بود . بیایید یه خرده با دقت بخش اعظم اندیشه کنیم و درست خیس .
آیا شما به قسم عمده مردمان می خواهید با صفحه های وب صرفا دلال باشید؟ به نشر شما دلال ها در اینترنت اکثر می فروشند یا این که بازاریابان قوی و حسی ؟
شاید هدف یک مرد از خرید خانه، شادمان کردن همسرش باشد . پدر و مادر برای این منزل می خرند تا زندگی کودک ها خویش را ارتقا دهند . این وعده رمانتیک که با خانه جدید همپا می شود، باید در اینترنت تارنما تجارت شما هم وجود داشته باشد . برای مثال، هنگامی انگیزه خریدارانی می باشند که به دنبال خرید ویلا هستند . بنگاه های مسکن که در این جور منطقه ها کار دارند، با منظور ها و تمایلات زنان و کودکان چنین خانواده هایی آشنا بوده، و می توانند برای آنها انگیزه تولید کنند . شما نیازی به اجرای روند خرید منزل ندارید، بلکه شما بایستی این اشتیاق احساسی را در وب سایت خویش تولید نمائید . برای مثال، خردسال ها عاشق حیوان ها هستند . زنان منزل دار از کمی فضای سبز و محیط برای ورزش لذت می برند . شما باید همه این مورد ها را تحلیل کرده و در صورت لزوم، در اجزای طراحی سایت، اعمال فرمائید . آنان یک رویکرد معاش را نشان می دهند که با خرید خانه، به همراه می آید . یک شم گرما در این شکل ها حس می شود که سبب ساز می شود، خریداران احتمالی، با خانه ارتباط عاطفی پیدا نمایند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۶:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کارت ها در تمام بخش های سایت

کارت
ها در تمام بخش های سایت این شیوه راه و روش دیگریست که ما در سال ۲۰۱۵ نیز مطرحش کردیم . کارت ها یا این که محتواهای کوچک پینترست (Pinterest) مانند، که شما اکثر وقت ها در پباده سازی اینترنت وبسایت ها می بینید، به لحاظ می رسد که به شدت برای لایه بندی واکنشگرا (responsive) و وضوح مطالب موءثر میباشند . پباده سازی موفق آن‌ها به معنا آن هست که ما در سال ۲۰۱۷ و اصول پباده سازی وب سایت شاهد موارد بسیاری از این کارت ها به ویژه در خبرها و مطالب شبکه های اجتماعی خوا‌هیم بود .

طراحی سایت در مشهد

nmc-2017designtrends-yale

nmc-2017designtrends-lonelyplanet
خداحافظ
منوهای نامرتب و طویل- درود Navigation menu و مگا منو به ادله این‌که یوزرها مستقیماً با اینترنت رویش می کنند، شاهد تغییرات و آزمایشات بخش اعظمی در راهبری وب سایت ها خوا هیم بود . این سال می توانیم انتظار داشته باشیم در پباده سازی وب سایت منوهایی با تعداد اجزا ناچیز خیس که دارای مگا منوهایی با طراحی مناسب و بزرگتری می‌باشند که به سمت تحت گشوده می شوند و ذیل برگه ها و چه بسا محتواهای دارای ویژگی مختص را نشان می دهند . علاوه بر این، از آنجا که با در نظر دریافت کردن اصول طراحی سایت، منوهای همبرگری در دسکتاپ ها بخش اعظم در پباده سازی استعمال می شوند، باید شاهد نمونه های دیگری از Navigation men همگی جانبه باشیم . این به این معناست که بیشتر سایت ها سر گروه سایتی خواهند داشت که کل کاغذ را پوشش داده و گزینه های منو و دیگر محتواها نظیر تصاویر و پست های وب لاگ را واضح می سازد .

nmc-2017designtrends-intrahealth

nmc-2017designtrends-meganav

nmc-2017designtrends-squares

ما در مسئله این‌که اصول طراحی سایت چه چیزهایی برای سال ۲۰۱۸ در لحاظ گرفته، واقعاً هیجان زده هستیم .
به حیث شما چه رویکرد هایی روی کار می آیند؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وردپرس چیست؟

وردپرس
چیست؟ وردپرس یک سیستم رئیس محتوای(CMS) نوشته باز(open source) تحت اینترنت و رایگان می‌باشد، شما با این نرم‌افزار مدیریت محتوا می­‌تونید محتوا و مطالب سایتتون رو به راحتی مدیر نمائید .

طراحی سایت در مشهد

وردپرس چیست؟ خب احتمالا این سوال نیز برای شما پیش اومده باشه که وردپرس چیه و به هیچ وجه به چه دردی میخوره . همت می کنم این آموزش رو واضح و ابتدایی بنویسم تا دوستانی که نو با مفاهیم اینترنت آشنا شدن هم بتونن این مورد وردپرس چه چیزی است رو درک نمایند .

وردپرس
چیست وردپرس یک نرم‌­افزار بدون پول می‌باشد که با استعمال از آن می­‌توان گونه­‌های مختلفی از وب­‌سایت را بسازیم . وردپرس مشتمل بر تعداد زیادی قالب­‌های متنوع و پوسته­‌های وردپرسی می‌باشد همینطور افزونه‌­های وردپرس به شما کمک می نماید تا بخش‌­های مختلفی رو به تارنما خود طولانی تر نمائید . شما می­‌تونید با استفاده از وردپرس یک وبسایت رو بدون نیاز به مهارت برنامه­‌نویسی یا این که امداد دریافت کردن از برنامه‌نویس راه‌­اندازی نمائید .

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (cms) همگی کاره و یک سری منظوره ذیل وب می باشد که با گویش PHP برنامه‌نویسی گردیده و می توانید با آن گونه های وب سایت های وبلاگی، شخصی، فروشگاهی، شرکتی و هر جور تارنما دیگری را منش اندازی نمائید .

وردپرس یک نرم‌افزار ارائه محتوا به فیس نوشته گشوده می‌باشد که بر شالوده آسانی در کارکرد و سرعت و تجربه کاربری عالی متمرکز گردیده . وردپرس با یک جامعه فعال و قلبی نوشته گشوده شروع به کار کرده و قادر است به شما یاری نماید یک اینترنت سایت عالی رویه اندازی نمایید .

با
وردپرس، هر نوع سایتی بسازید! وردپرس بوسیله گروه automattic ساخته‌شده و در تعدادی سال نخست فقط برای ایجاد سایت‌های وبلاگی استعمال می‌شد . ولی طراحی و کد نویسی افزونه‌ها و قالب‌های حرفه‌ای وردپرس روایت را تغییر اعطا کرد . امروزه شما هر مدل قالب وردپرس اعم از وبلاگی، مجله‌ای خبری، شرکتی، مشاور املاک، دانلود، شخصی، فروشگاهی، طبی و آموزشی را میتوانید برای وردپرس پیدا کنید . پس وردپرس امروز میتواند برای شما هر نوع سایتی راه اندازی نماید .
فارغ از دردسر:D
خب اینجا می‌خوایم به لهجه خیلی سهل وآسان در رابطه با معنا وردپرس براتون توضیحاتی رو بدیم! وردپرس یه قابل انعطاف افزار رایگان و متن گشوده هست . نوشته باز یا Open Source بودن یک نرم‌افزار به این مضمون‌ میباشد که هر شخصی این قابلیت و امکان رو داره که این قابل انعطاف افزارها رو آن گاه از آنالیز دستکاری کنه و تغییراتی رو رویکرد به وجود بیاره و بسط بده! طراح این مدل برنامه‌های متن باز کد منشا برنامه را در اختیار متقاضیان قرار میدهند و در سود در‌صورتی‌که برنامه باگ و یا ایراد خاصی داشته باشد این اشکالات سریع‌تر پیدا و برطرف می شوند .

البته چرا وردپرس؟ وردپرس بهترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوای جهان می باشد و ولی از همه چی مهم­تر رایگان بودن وردپرس است . سایت‌های بزرگی همچون فیسبوک و CNN از این سیستم مدیریت محتوا استفاده مینمایند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پروتکل FTP چیست؟

پروتکل
FTP چیست؟ پباده سازی تارنما رشته ای FTP یا این که File Transfer Protocol به پروتکلی اطلاق می شود که برای ارسال و اخذ پوشه میان سرور و کلاینت بکار گرفته می شود . در پیش‌روی پروتکل HTTP، پروتکل FTP از قدمت بیشتری برخوردار می باشد و با در نظرگیری تکنولوژی های مورد استعمال در زمانهای قدیم، پروتکل FTP از سرعت پایینتری در مقایسه با پروتکل FTP برخوردار می‌باشد .

طراحی سایت در مشهد

امنیت بکار گرفته شده برای FTP زیاد ضعیف بوده بطوریکه امکان هک شدن داده ها از نظر تئوری برای این پروتکل وجود دارد (برخلاف پروتکل HTTP که از نظر تئوری، امکان هک شدن برای آن وجود ندارد) .

ولی چه چیزی سبب محبوبیت FTP گردیده می باشد؟ فراوان خیره کننده می باشد که پس از گذر کرد سال‌ها سال، کاربران زیادی هنوز از این پروتکل برای ارسال و دریافت داده هایشان به کارگیری می نمایند . دلیل محبوبیت این پروتکل، احتمال دارد بتوان ذکر کرد در کاربر پسندی آن هست . یوزرها می توانند از شیوه نرم افزارهای مخصوصی که برای این کار طراحی گردیده اند، از روی دسکتاپ کامپیوتر خود، فایل های مسئله نیازشان را به سرور ارسال، یا این که دریافت دارا‌هستند . درست مانند آنکه این عملیات داراست از شیوه MyComputer انجام می شود .ولی در پروتکل HTTP احوال به این منوال نمیباشد . یوزرها باید از شیوه سایت، مقدمه به سرور وب سایت متصل شوند و سپس اقدام به دریافت و ارسال داده ها کنند .

با اعتنا به محبوبیتی که FTP در بین استعمال کنندگان خود دارد، چنین بنظر می برسد که عنصر سادگی، بر عنصر سرعت غلبه دارااست . یوزرها متعددی حاضرند وقت خویش را فدای سادگی در استفاده نمایند و این خود احتمالا نمود بارزی باشد از اهمییت استفاده کننده پسندی و آسانی .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۳:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)