مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چرا باید طراحی سایت وردپرس اپدیت کنیم


در‌این نوشته ی علمی همت می‌کنیم لزوم بروزرسانی سایتی که با سیستم مدیر محتوا ( وردپرس ) مندرج میباشد را گزینه نظارت در اختیار بگذاریم.

وردپرس یک کدام از سیستم های رئیس محتوا میباشد که با گویش نرم‌افزار نویسی متن گشوده php مندرج میباشد و عمل کردن با آن شل می‌باشد وشما میتوانید با تکنیک drag & drup یعنی کشیدن و رهاکردن وبسایت خویش را فعال سازی نمائید طراحی سایت در مشهد  و به راحتی داده ها و محصول ها خویش را در آن قرار دهید ، تغییرات اعمال نمایید ، مطالب گران بها در آن بگنجانید.

این سیستم رئیس محتوا به طوری میباشد که شما می‌توانید با یه خرده کاوش در وب و در فضای مجازی تیم ها و تارنما های متعددی را بیابید که فراگیری هایی اثرگذار و کاربردی برای مبحث وردپرس قرار داده اند.

فراگیری های موءثر در مبحث seo تارنما نیز بسیارکامل و جامع هم به طور تصویری ، متنی و هم به طور ویدیویی در دسترس یوزرها قرار داده شده‌است ، که به راحتی با دانلود فراگیری های جان دار و مطالعه آنان می‌توانید وبسایت قدرتمند و شکیل با وردپرس برای خویش پباده سازی فرمایید و از آن منفعت ببرید.

ضمنا به جهت منبع گشوده بودن این سیستم مدیر محتوا و عشق و محبوبیتی که وردپرس میان مخاطبان خویش پیدا نموده است ، در صورتیکه در طی یادگرفتن و فعالیت با این سیستم به مشکلی واکنش کردید ، میتوانید با سرچ بی آلایش در وب انگیزه مشکلتان را یافته و در صدد حل آن برآیید .

این سیستم رئیس محتوا از دید امنیتی بسیار خوب فعالیت کرده ، اما شما نیز همواره همت فرمائید تا نکات امنیتی آن را بیشتر رعایت فرمائید تا بتوانید تارنما خویش را از دستبرد هکرها مراقبت فرمایید .

اکثرا یوزرها و مشتریانی که با سیستم وردپرس تارنما خویش را فعال سازی نموده اند از ما می‌پرسند : ” آیا مایحتاج میباشد که ما سایتی را که با وردپرس پباده سازی نموده ایم ، بروزرسانی کنیم؟ ” پاسخ آری میباشد.

و در‌پی به دلایلی اشاره می‌کنیم که :

 

چرا می بایست وردپرس خویش را به روز کنیم؟
به فرض اینکه شما یک اپ یا این که نرم افزار همپا خزانه در موبایل خویش داشته باشید هر از گهگاه یک پیام دربردارنده این متن برای شما ارسال می‌شود که سیستم شما نیاز به بروزرسانی دارااست و هم چنین به شما گفته می‌گردد اخرین نسخه اپلیکیشن خودتان را نصب و یا این که نرم افزار خویش را به روز فرمایید .

آیا برای شما اساسی میباشد که کمپانی آفریننده به طبع برای شما اعلان بفرستد که اپلیکیشن خویش را به روز نمایید؟

آری اساسی میباشد .

زیرا هر اپلیکیشن که ورژن جدیدتر آن مو جود باشد نسبت به ورژن پیشین تجهیزات ، ظواهر بهتر و دیدنی تری دارااست و هم اینکه از نظر امنیت آپدیت خیس و وضعیت بهتری را دارا هست.

وردپرس هم مانند بقیه اپ ها هر یک سری وقت یک توشه ورژن نو خویش را به بازارعرضه می نماید .

وردپرس در هر آپ دیت خویش عملکرد می نماید وبسایت را از نظر فنی، گرافیکی، بهینه سازی و هم چنین از دید سرعت و امنیت فراتر برنده شود.

پس چه بهتر که زمانی ورژن تازه وردپرس وارد بازار می‌شود به‌سرعت وبسایت خودمان را آپ تو دیت نماییم زیرا هکرها درپی سایتی میباشند که ورژن وردپرس آن زیر خیس از دیگر وب سایت ها باشد.

عامل این که هکرها در ورژن سابق وردپرس در‌پی رویه نفوذ می شوند و در ورژن نو آن را نمی یابند این میباشد که در آن ورژن کهن یک باگ پیدا کرده اند و از به عبارتی جا براحتی میتوانند مجدد به سیستم نفوذ نمایند و راه و روش نفوذ خویش را یافته اند و دیگر به انگیزه وقت گیر بودن، دنبال یافتن رویه تازه در تارنما های دیگر نمی گردند.

اما در شرایطی‌که توانسته باشید وردپرس خویش را به روز فرمائید و به ورژن انتها برسانید جلو منش نفوذ هکرها را بسته اید .

درحال حاضر که متوجه شدید که چرا بایستی وردپرس خودتان را به پایانی ورژن آپ تو دیت نمائید به‌دنبال با ما باشید تا روند فعالیت را به شما حافظه بدهیم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۸:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وردپرس دقیقا چیه ؟


یادگرفتن طریق نصب وردپرس روی هاست
آقای رایان پس از خرید هاست گزینه نظرش اکنون تصمیم گرفته سیستم مدیر محتوای وردپرس  طراحی سایت در مشهد رو بر روی هاست نصب کنه تا بعداز نصب وردپرس بتونه اینترنت سایتش رو فعال سازی کنه و محصولاتش رو به مشتریاش معرفی کنه.

 

وردپرس دقیقا چیه ؟
وردپرس یه سیستم رئیس محتوای محبوبه که به شما امداد میکنه تا سوای هیچ نیازی از علم اپلیکیشن نویسی اینترنت سایتتون رو با چندتا کلیک راه‌اندازی نمایید، اما سیستم رئیس محتوا های متعددی در سرتاسر عالم وجود داره، ولی وردپرس به جهت آسانی و تجهیزات متعددی که داره تونسته به دوست داستنی ترین سیستم مدیر محتوای دنیا تبدیل بشه طوری که بیش تر از 60 درصد از وبسایت ها در سرتاسر عالم بوسیله سیستم وردپرس فعال‌ساز‌ی و مدیر میشن.

و البته پیش از نصب وردپرس بر روی هاست مطلقا می بایست دقت داشته باشین که دامنه شما فعال گردیده باشد تا قدرتمند باشید فرآیند نصب وردپرس رو دنبال فرمائید، اگه جدید هاست و دامنه خریداری کردین و دامنه شما .ir هستش می بایست توجه فرمایید که دامنه های .ir نزدیک به 24 الی 48 ساعت پس از تثبیت دامنه فعال و قابل به کار گیری میشن و قبلا بازه زمانی شما نمیتونین وردپرس رو بر روی دامنه ir نصب نمائید، ولی اگه از فعال بودن دامنه خریداری گردیده اطمینان دارید ادامه این ویدیو رو تماشا فرمایید.

درین کلیپ تصمیم داریم وردپرس رو بر روی هاست سی پنل نصب کنیم.

 

21 مرحله تا نصب وردپرس روی هاست سی پنل
در مرحله نخستین برای نصب وردپرس بر روی هاست خریداری گردیده در آغاز می بایست سیستم رئیس محتوای وردپرس رو دانلود نمایید تا در پروسه بعدی اون رو بر روی هاستتون آپلود فرمایید، برای دانلود نهایی ورژن وردپرس فارسی به وبسایت wp-persian.com مراجه فرمائید و از منو های آسانسور روی آیتم اخذ کلیک فرمائید، و بعد از آن از سمته چپ این ورقه بر روی اخذ نگارش 4.5.2 کلیک فرمایید و آخری نسخه وردپرس رو دانلود فرمایید، اعتنا داشته باشید که در طی تنظیم این فراگیری پایانی ورژن وردپرس 4.5.2 هستش البته ممکنه زمانی که شما میخواین وردپرس رو از این تارنما دانلود نمایید ورژن های نو تری هم ارائه گردیده باشه.

اخذ پوشه وردپرس از سایت wp-persian.com
تو مرحله دوم بعداز دانلود نهایی نسخه وردپرس از روش یادگرفتن طرز ورود به هاست، وارد هاست سایتتون بشین و بر روی دکمه file manager کلیک فرمایید.

ورود به هاست سی پنل و بعد از آن کلیک کردن بر روی آیتم file manager
در مرحله سوم بعداز ورود به file manager بر روی public_html کلیک فرمایید تا وارد این فولدر بشین و مسلما اعتنا داشته باشین که برای نصب وردپرس بایستی وارد مسیر Public_html بشین و در اونجا نصبش کنین تا وردپرس روی دامنه سایتتون فعال بشه.

ورود به بخش اساسی هاست یعنی public_html
در مرحله چهارم بعداز ورود به Public_html درحال حاضر نوبت اون رسیده که وردپرس دانلود گردیده رو تو اینجا آپلود کنیم، برای این عمل بر روی دکمه Upload کلیک نمائید.

کلیک کردن بر روی دکمه upload جهت آپلود پوشه مهم وردپرس
در مرحله پنجم هم اکنون درون کاغذ آپلود پوشه از این بخش بر روی Select File کلیک نمائید و بعد پوشه وردپرس دانلود گردیده رو تو این نصیب گزینش نمایید و مانند تصویر معطل باشید تا وردپرس به طور کامل آپلود بشه و درصد آپلود به صد در صد برسه، این مرحله ممکنه بسته تخت گاز وب شما مقداری وقت گیر باشه، پس طاقت فرمایید تا وردپرس تماما آپلود بشه.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۲:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا ساخت سایت وردپرس را تعیین نمی­ نمایند؟


چرا ساخت سایت وردپرس را تعیین نمی­ نمایند؟
طراحی وب وردپرس مانند همۀ شیوه­های پباده سازی دارنده معایبی میباشد که مشتریان را برای تعیین آن مردد می­نماید. در‌پی به مهم‌ترین معایبی که ممکن میباشد در تعیین وردپرس با آن‌ها مواجه بود، ارزیابی می­گردد.

سرعت ذیل به جهت به کار گیری از پلاگین ­های زیاد در طراحی سایت در مشهد  وردپرس
برای اضافه کردن تجهیزات به وبسایت، معمولاً از پلاگین به کار گیری می­خواهد شد. هر چقدر به کارگیری از پلاگین­ ها بیشتر خواهد شد، سرعت تارنما پایینتر می­آید و این مسئله می­تواند در همت وب سایت اختلال به وجود آورد. اما بعضا از مواقع می­قدرت تجهیزات تارنما را سوای نصب پلاگین ارتقاء بخشید که‌این فعالیت به مهارت و تخصص نیاز دارااست.

نیاز به آپدیتهای دائمی در ساخت سایت وردپرس
برای آنکه به سایتی که با وردپرس پباده سازی شده‌است، تجهیزات نو اضافه خواهد شد و به ظاهر و همت پلاگین­ها و قالب­ها تغییراتی ساخت و ساز خواهد شد، بایستی بصورت زمان­ایی آن را به روز کرد. ممکن میباشد در طول آپ دیت و آن گاه، وبسایت با مشکلاتی مواجه گردد که می بایست برای رفع آنان از متخصصان این حوزه امداد گرفته گردد.

نیاز به به کار گیری از وسعت زیاد منابع در طراحی وب سایت وردپرس
زمانیکه از وردپرس برای ساخت وب سایت به کارگیری می­گردد و پلاگین­ های زیادی برای اضافه کردن تجهیزات به تارنما بر روی آن نصب می­خواهد شد، وسعت متعددی از منابع سرور را به کار گیری می­نماید و از آنجایی که سرورها با فضاهای متفاوتی به وسیله موسسات ارائه دهندۀ هاست ارائه می­گردد، بایستی برای ارتقای وبسایت از سرورهایی با فضاهای بیشتر استفاده نمود. ولی در‌حالتی که در اولِ فعالیت بدین نکته دقت خواهد شد مطمئناً بروز چنین مشکلاتی ممکن نخواهد بود.

در پایان می بایست گفته خواهد شد که در صورتی‌که از یک مجموعه مجرب برای ساخت وب سایت وردپرس خویش به کارگیری نمائید، همه معایب نقل شده قابل رفع خواهد بود و لذت کافی را از آسانی فعالیت با وبسایت خویش خواهید موفقیت.

 

استقبال بی­نظیر از طراحی وب وردپرس
طبق تجربیات کمپانی طراحی وب سایت ادیب­گسترعصرنوین، مشتریان رغبت دارا هستند که وبسایت آن‌ها با وردپرس پباده سازی گردد، چون شناخت نیکی با مزایای ساخت سایت وردپرس دارا‌هستند. آن‌ها می­دانند که در شرایطی که اختلاف نظری میان آن‌ها و کمپانی طراحی وب سایت پیش بیاید می­توانند ادامۀ فعالیت را به شرکتی دیگر واگذار نمایند. یا این که در شرایطی‌که شرکتی در زمینۀ پشتیبانی از وبسایت به وعده­های خویش به نیکی فعالیت نکرد، فعالیت را می­قدرت به شرکتی دیگر محول کرد. دقت نمایید که‌این قابلیت و امکان در طراحی وب سایت مخصوص نیست.

وجود منابع زیاد برای یادگرفتن­ ساخت وب سایت وردپرس
طراحی وب وردپرس با قالبهای فراهم فعالیت بی آلایش­ایست و تنها بایستی از یادگرفتن نحوۀ مدیر وردپرس و قالب خریداری گردیده، با خبر شد. قابل ذکر میباشد که قالبهای فراهم برای آنکه بتواند نیازهای مشتریان متعددی را جواب دهد، تجهیزات مختلفی را در خویش دارااست که اکثر آنان شاید برای پباده سازی یک وبسایت بلا به کار گیری باشد. تجهیزات مختلف در قالبهای فراهم نقش مهمی در جذب مشتری دارااست البته بایستی خاطرنشان کرد که تجهیزات بلا استعمال منجر ارتقاء وسعت وبسایت می­گردد که مراحل ارتقاء را بسیار طولانی و پیچیده می­نماید. با سپری شد مقطع، مدیران وبسایت متوجه اشکالات و باگهای قالب می­شوند و برای ارتقای وب سایت خویش نیاز به پباده سازی قالب مخصوص پیدا می­نمایند. برای یادگیری پباده سازی فن­ایی اینترنت­وبسایت با وردپرس بایستی برهه زمانی متعددی را صرف کرد و اما عشق و علاقه­مند به یادگیری HTML، CSS، PHP وJQuery بود. به همین برهان یادگیری پباده سازی قالبهای منحصر به فرد برای بعضا بسیار نقص‌ و دشوار می­باشد. در حالتی که به هر دلیلی نیاز به طراحی وب وردپرس با قالب­های فراهم و مخصوص داشتید و مدت کافی برای یادگیری و پیاده­سازی آن نداشتید، بایستی عمل را به متخصصان این حوزه بسپارید. با تعیین کمپانی ادیب­گسترعصرنوین می­توانید تمرکز خویش را بر نحوۀ ارتقای کسب و عمل خویش بگذارید و بابت طراحی وب سایت بصورت رشته­ایی و حاذق هیچ نگرانی نداشته باشید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اصول طراحی وب سایت شرکتی


اصول طراحی وب سایت شرکتی
طراحی وب
در‌این مقاله قصد داریم در زمینه‌ی اصول طراحی سایت در مشهد  شرکتی کلام کنیم. در ساخت سایت شرکتی اصول و اهدافی اصلی وجود دارا هستند که می بایست به آن‌ها دقت داشته باشیم. عدم اعتنا بدین هدف ها و اصول، قادر است کمپانی درخواست دهنده را در وصال به هدف ها خویش به خلل برساند.

این نوشته را ما نخست در اوایل اردیبهشت سال 94 نوشتیم، در حال حاضر 4 سال می گذرد و ما قصد داریم این نوشته را بروزرسانی کنیم. شما میتوانید جدیدترین اصول بر طبق پباده سازی و seo وب سایت های شرکتی را درین مقاله مطالعه نمائید. با ما یار باشید.

چه اصولی را در طراحی وب های شرکتی رعایت کنیم؟
در تحت به مهم ترین نکاتی که بایستی در وبسایت های شرکتی بدان دقت ویژه خواهد شد را ذکر میکنیم.

ظواهر وب سایت بایستی نمایانگر نوع کسب و عمل باشد.
برای یوزرها تارنما مقاله بنویسید.
معمولی بودن و کاربردی بودن وب سایت فراموش نشود.
ساخت سایت از نگاه ساختاری، دسترسی و گرافیکی بایستی ماهر باشد.
چهارچوبی یکسان را در طراحی وب خویش مد لحاظ قرار دهید.
تصاویر قسمت مهمی از وبسایت شما‌را مشتمل بر می گردند.
تمامی چیز را در چنگ یوزرها قرار دهید.
1. همواره اعتنا داشته باشیم که یوزرها یک وبسایت، با ظواهر آن رابطه برقرار می نمایند.
پباده سازی رابط کاربری بایستی بر روی تجربه کاربری تمرکز داشته باشد. صرفا تجربه در دنیای مجازی می‌تواند به شما در پیشرفت در‌این جهان امداد رساند.

او‌لین اساسی که ارزیابی میکنیم همین اصل پباده سازی بر طبق محافظت تجربه کاربری میباشد. یوزرها محتوای سایت شما‌را به خیال نمی سپارند البته حسی را که از مطالعه داده ها اینترنت تارنما شما به دست می‌آورند را به خیال و خاطر می سپارند.

 

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش طراحی و پیاده سازی سایت


در‌این نوشته می‌خواهیم امور و کارایی ها برای تبدیل شدن به یک طراح وبسایت را بازنگری نماییم.چه کارهایی و توانمندی هایی لازم میباشد تا یک طراح سایت خوب شویم.در بالا اهمیت وبسایت ها و نفوذ آن ها در کسب و امور را بازنگری نماییم.

با اعتنا به توسعه روزافزون تجارت الکترونیک و اهمیت طراحی سایت در مشهد دراین باره، نیاز به داشتن سایت برای معرفی و ارائه سرویس ها و تولیدات بسیار مهم شده‌است.از این رو نیاز به اشخاص کارشناس در این مورد در سال جاری ها بسیار اضافه گردیده و اشخاص توانا طراح تارنما مشکلی در کشف کردن شغل و تامین مالی خویش ندارند.ساخت سایت و برنامه نویسی اینترنت نرم افزار مسئله ای مطلوب برای عمل میباشد که می قدرت با مقداری زحمت و همت وارد آن شد و آینده کاری خویش را در هر کجای عالم که باشید تضمین کرد.

 

سوال:برای تبدیل شدن به یک طراح یک تارنما، در صدر چه توانمندی هایی لازم داریم؟

 

در مورد برنامه نویسی و کار های مرتبط با ساخت اپلیکیشن شاید یکی دشوار ترین و پرمهارت ترین فن ها، فعالیت ساخت سایت باشد.به جهت اینکه توانمندی هایی که می بایست یک طراح تارنما خوب داشته باشد بسیار متنوع می‌باشد و بایستی در قسمت های متفاوت بضاعت و توان خویش را ارتقاء دهد.در بالا با این بضاعت و توان های آشنا شویم :

اشراف بر HTML
احاطه بر CSS
احاطه بر JavaScript , jQuery
شناخت با قابل انعطاف افزارهایی مانند Adobe Photoshop
شناخت با ابزارها و قاب ورک های متفاوت در موضوع ساخت سایت
احاطه به یک گویش برنامه نویسی سمت سرور مانند ASP.NET
این مورد ها دستکم ها برای تبدیل شدن به یک طراح تارنما خوب میباشد.فراگیری و یادگیری هریک از این بخشها عصر خیلی متعددی نیاز ندارد و بعد از مطالعه مخصوصا سه بخش نخستین می بایست شما وارد برنامه نویسی دراین باره گردید و بتوانید با مخلوط کردن سوادی که در مطالعه سه بخش ابتدایی یعنی HTML، CSS , JavaScript-jQuery داشته اید صفحاتی را پباده سازی و پیاده سازی نمائید.

 

بعد از آن رفته رفته فعالیت با اپلیکیشن Photoshop را فرا بگیرید تا بتوانید برای سایتی که پباده سازی می‌کنید مورد های مایحتاج مانند Header تارنما را پباده سازی فرمائید.تنها به حافظه داشته باشید شما مانند یک نقاش می باشید که مقداری استعداد نیاز خواهید داشت و مهم‌ترین نصیب سعی و پشت عمل شما میباشد که توان شمارا رفته رفته ارتقا خواهد بخشید.

هم اکنون بعداز کسب این مهارت ها می‌توانید صفحه ها انگیزه دار و با ساختار مطلوب پباده سازی فرمائید.این صفحه های داده های حقیقی وواقعی ندارند.به صورت نمونه قصد پباده سازی یک وبسایت خبری دارید.در صورت ظاهری کاغذ اصلی آن به توده بندی رسیده اید و بعداز مدتی آن را پباده سازی کرده و در مرورگر خویش مشاهده می‌کنید.حال می بایست خبر‌ها حقیقی وواقعی که قرار میباشد رئیس یا این که صاحب و مالک وب سایت در قسمتی به اسم در اختیار گرفتن پنل تارنما وارد کند را در کاغذ اصلی اکران دهید.

در‌این نصیب میباشد که جای خالی برنامه نویسی به یک زبانی مانند ASP.NET را حس خواهید کرد.زیرا پیاده سازی این منطق ها نیاز به برنامه نویسی سمت سرور داراست.مهارت های پیشین کلیه در جهت استفاده کننده استعمال داشتند.

برای یادگیری لهجه برنامه نویسی نیز خط مش های مختلفی موجود هست که شما میتوانید با به کارگیری از نصیب گفتگوی تارنما که در نصیب سمت راست تحت ورقه میباشد سوالهای خویش را بپرسید.

تا این بخش تا حدودی آموختیم که چه‌طور میتوانیم یک طراح وب سایت شویم.

سوال:طراح تارنما چه تفاوتی با برنامه نویس اینترنت دارااست؟

ما دو فن کلی دراین باره داریم.رشته اولیه برنامه نویس اینترنت و فن دوم   برنامه نویس طولانی تر با منطق برنامه سروکار داراست.منطق برنامه به عبارتی ضوابط تجاری هر کسب و عمل میباشد.پس استفاده کننده آخرین شغل های برنامه نویس اینترنت را به طور گرافیکی مشاهده نمی نماید.این طراح وبسایت میباشد که بایستی تمامی شغل های گرافیکی و پباده سازی بخش های متعدد و چیدن مورد ها را کنار هم قرار دهد.پس برنامه نویس و طراح سایت وظایف متفاوتی در گروه های وسیع دارا هستند.اما در پروژه ها و مجموعه های کوچک خیس می‌تواند هر دو فعالیت به وسیله یک شخص که مهارت در هر دو بخش دارااست صورت بپذیرد.

 

 

برای فراگیری بخش هایی مانند HTMLT,CSS , JavaScript-jQuery تارنما ها و منابع مختلفی موجود هست.یک کدام از سابق ترین و شایسته ترین منابع آموزشی وبسایت W3Schools میباشد.

W3Schools

میباشد که هر قسمت را به طور مستقل با نمونه هایی توضیح داده میباشد.

تا این بخش یک شناخت کلی با شیوه تبدیل شدن به یک طراح تارنما را آموختیم.در نوشته های بعدی طولانی تر در این مورد کلام خوا‌هیم کرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۶:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایت خدمات کامپیوتری چیست ؟


وبسایت سرویس ها کامپیوتری چه می‌باشد ؟ با توسعه و گسترش روزافزون کاربرد کامپیوتر در منازل و موسسات و خطاها احتمالی قابل انعطاف افزاری و دشوار افزاری آن‌ها نیاز به کارشناسان حرفه ای را برای رفع ایرادات کامپیوتری اضافه از قبلی شم می نمایند.
وبسایت سرویس ها کامپیوتری با در دست داشتن کارشناسان کاردان، مهیا جواب گویی  طراحی سایت در مشهد به ایرادات کامپیوتری یوزرها به طور حضوری یا این که تلفنی و یا این که اینترنتی هستند.

وب سایت سرویس ها کامپیوتری سریع ترین رویکرد برای رفع خطاها کامپیوتری شما و انجام تمامی سرویس ها کامپیوتری به طور حضوری و غیر حضوری هستند.

تارنما سرویس ها کامپیوتری چه میباشد ؟ ، و چه خصوصیت هایی دارااست :
۱. ساخت وب سایت : پباده سازی گونه های وب سایت ها با اعتنا به نیاز مشتری صحیح مثل تارنما سرویس ها کامپیوتری– پشتیبانی وب سایت ها به طور ماهانه و سالیانه – ارائه ایده های نوین و خلق کننده – تحویل تارنما به طور بدون نقص به مشتری همپا با فراگیری بدون نقص – و …
۲. پباده سازی نرم افزار گوشی
۳. seo تارنما (seo) : بالابردن سکو تارنما شما در موتورهای کاوشگر – ارتقا رابطه دربین صفحه ها و لغات کلیدی وارداتی به وسیله یوزرها – و …
۴. سرویس ها قابل انعطاف افزاری و طاقت فرسا افزاری : عیب یابی ایرادات قابل انعطاف افزاری و مشقت بار افزاری – افزایش و تعمیر طاقت فرسا افزارهای معیوب – نصب گونه های ویندوزها – نصب اشکال آنتی ویروس ها – نصب و بروزرسانی درایوها – نصب اشکال قابل انعطاف افزارهای تخصصی و کاربردی – و …
۵. سرویس ها مرتبط با کانال های کامپیوتری : نصب و فعال سازی کانال های کامپیوتری – عیب یابی و رفع خطاها کامپیوتری – پشتیبانی و امنیت کانال – و …
۶. سرویس ها مرتبط با دامنه و هاست (هاست فضایی در وب میباشد که برای میزبانی تارنما شما استعمال می گردد)

کمپانی طراحی وب سایت راشن با به کارگیری از نیروهای کارشناس جهت بهبود کسب و کارتان می توانند به شما در اکثر وقت ها سرویس ها نقل شده از گزاره ساخت سایت سرویس ها کامپیوتری در ابتدا یاری شایانی نمایند پس با مراجعه به‌این تیم و سپردن شغل های خویش به این شرکت به هدف ها عالی خویش دست خواهید یافت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۰:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت ارزان


ساخت سایت ارزان به یاری سیستم های مدیر محتوا از گزاره وردپرس ، جوملا و …. قابلیت‌پذیر میباشد.

مجموعه مهندسی اینترنت داران به یاری متخصصین برنامه نویسی php خویش میتواند این سیرتکامل پروژه‌ها را به خیر انجام دهند و ساخت سایت ارزان شمارا با به کار گیری از گونه های سیستم های مدیر محتوا و در مرکز آنها وردپرس به خیر و خوبی پباده سازی نماید.

درصورتی که شما هم قصد دارید کسب و عمل خویش را از وضعیت سنتی بیرون فرمایید  طراحی سایت در مشهد و یا این که در‌پی فعال سازی کسب و فعالیت اینترنتی می باشید می توانید ساخت وب سایت ارزان را با گروه تخصصی اینترنت داران تجربه فرمایید.

seo و seo
بهینه سازی و سئو سایت موجب ارتقاء جایگاه وبسایت در موتورهای کاوش می‌شود و یکی‌از ارزان ترین نحوه ها در بازاریابی دیجیتالی به حساب می آید.

یک کدام از خصوصیت‌های خوب تارنما های ارزان این میباشد که بهینه سازی و seo قادر است به خیر و خوبی روی آنها انجام پذیرد.

در واقعیت شما به یاری seo و ساخت سایت ارزان میتوانید با یک سرمایه نادر یک کسب و فعالیت اینترنتی فعال‌سازی فرمایید و آغاز به فروش کالاها و سرویس ها خویش نمائید.

امروز در سرزمین ما اهمیت به کارگیری از وب روز آپ تو دیت در درحال حاضر ارتقاء میباشد و بالا رفتن سواد همگانی در جامعه شاهد این هستیم که اهمیت به کار گیری از گوگل در جستجوها به شدت رو به ارتقاء میباشد.

در‌این‌صورت‌ در حالتی‌که شما بتوانید به امداد بهینه سازی و seo تارنما بر روی عبارات کلیدی حوزه کسب و فعالیت خویش در گوگل درجه داشته باشید می‌توانید از این شیوه مشتریان متعددی را جذب فرمائید و کسب و فعالیت خویش را متحول نمائید.

ولی می بایست به‌این نکته اعتنا داشته باشید که سئو ابدا فعالیت سادگی به شمار نمی رود و نیازمند رعایت فاکتورهای اکثری می‌باشد که نیاز به متخصصین بهینه سازی و سئو طراحی وب داراست.

قالب های مهیا
یکی نحوه های طراحی وب سایت ارزان به کار گیری از قالب های فراهم هست.

به کارگیری از قالب های فراهم در ساخت وب سایت موجب میشود شما در بازه زمانی دوره کوتاهی بتوانید وبسایت خویش را راه‌اندازی نمائید و این فعالیت بوسیله متخصصین اینترنت داران در کمترین دوره ممکن انجام می شود.

در واقعیت قالب های فراهم معمولاً قالب هایی می‌باشند که به طور بدون پول و یا این که با ارزش تحت در وب موجود هست و شما میتوانید با به کارگیری از آن یک طراحی وب سایت ارزان را داشته باشید.

بایستی اعتنا داشته باشید که قالب های فراهم اشکال مختلفی دارا‌هستند و شما بایستی با اعتنا به حوزه کار کاری خویش از آنان در طراحی سایت استعمال نمائید تا بتوانید بیشترین برخورد را داشته باشید.

 

 

برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۴:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از Java Script (جاوا اسکریپت) در طراحی سایت


Java Script (جاوا اسکریپت) جاوا اسکریپت گویش برنامه نویسی میباشد که برنامه کودک، بازی ها، برنامه ها، تعاملات و دیگر مورد ها تعاملی را برای وبسایت به ارمغان خواهد آورد و وبسایت را زنده خیس جلوه خواهد بخشید.پس از HTML و CSS ، جاوا اسکریپت بیشترین به کار گیری را دربین اسکریپت های سمت استفاده کننده داراست. طراحی سایت در مشهد برخی از قابل انعطاف افزارهای جاوا اسکریپت حتی میتوانند سوای رابطه با اینترنت سرور اجرا شوند، این بدین مضمون‌ میباشد که‌این کدها و تارنما هایی که از این لهجه استعمال می نمایند، بضاعت عمل کردن فارغ از حتی اتصال به وب را دارا‌هستند.

PHP چیزی بالغ بر 75 درصد اینترنت سرورها از PHP استعمال می‌نمایند.پی اچ پی یک لهجه برنامه نویسی همگی جانبه برای سرور میباشد.عمده اهمیت و مزیت PHP متن گشوده بودن یا این که اصطلاحا Open Source بودن آن است؛ که همینطور این گویش برنامه نویسی در سطح وب جامعه بزرگی برای پشتیبانی و جواب به سوال های و اشکالات را دارا میباشد.PHP با سیستم استدلال های متفاوت سازگار است.کمپانی طراحی وب آروین کارن از این گویش قوی جهت پباده سازی وب سایت های ماهر و قادر به کار گیری مینماید. این گویش گسترده در سال 2004 دیده به جهان گشود و حالا بالای 200 میلیون سایت در سطح جهان به وسیله PHP پباده سازی و تشکیل‌شده اند.وب سایت هایی همانند FaceBook و WordPress از این پلتفرم به کارگیری مینمایند.PHP یک گویش اسکریپتی میباشد که معمولا به وسیله یک تفسیرگر، ترجمه و تعبیر و تفسیر می‌شود.به همین علت، این گویش برای برنامه نویسی سمت سرور مطلوب میباشد، چرا‌که امور و وظایف سرور که بارها و بارها انجام می گردد را به راحتی پوشش میدهد و آنها‌را انجام می‌دهد. تعدادی نکته دیگر در باب این گویش در‌پی بیان می‌کنیم:Ruby Ruby هم از نظری مشابه به پایتون میباشد، از این جهت که‌این گویش هم برای تاکید بر کوتاهی، آسانی،انعطاف پذیری، سازش و مختصر بودن برنامه نویسی پدید آمد. Ruby در گویش یا این که طرز دستورزبان آن گوناگون میباشد.در پایتون تنها یک راه و روش صحیح برای تایپ کردن برنامه موجود است که بسیار سریع و کارآمد هست.البته در Ruby روش های مختلفی برای هدف ها و شغل های یکسان موجود است که به یک فیض ختم میشوند و بعضا از آنها میتوانند از سایر سریع خیس باشند. Ruby on Rails که اسم بدون نقص این گویش میباشد یک قاب ورک بسیار رایج و متن گشوده میباشد که به توسعه و گسترش دهندگان اینترنت این قابلیت را می‌دهد تا وب سایت هایی پویا، پرسرعت و کارآمد ساخت نمایند.این گویش هم مانند جاوا اکثر زمان ها زمان ها برای سرورهای وبی که حجم ترافیک متعددی دارا‌هستند کاربرد دارااست.توئیتر یکی تارنما هایی میباشد که از Ruby منفعت میبرد.

 

 

برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۱:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب با پایتون

با استدلال ها و آمار و ارقام نشان می دهد که گویش PHP هنوز کلام نخستین را در طراحی وب می‌زند وردپرس و یا این که مجنتو دو مثال از سیستم های مدیر محتوا دارای شهرت در جهان میباشد که طرف داران بسیار متعددی هم دارااست و در مجموع جواب گوی متعددی از نیازها میباشد . از کلیه مهم خیس وجود قاب ورک لاراول و بقیه کادر ورک های متنوع در گویش PHP موجب گردیده که افزونه های فراوانی برای آن ایجاد شود، قاب ورک در اصطلاح به چارچوب قابل انعطاف‌افزاری گفته می گردد. یک قاب‌ورک گروه‌ای از کتابخانه‌های برنامه‌نویسی و احتمالا گروه‌ای از مقررات برای برنامه‌نویسی میباشد. سطح بالای امنیت در قاب ورک Laravel این اطمینان خیال را برای متقاضایان مهیا می نماید که هر آنچه که دوست دارا هستند را میتوانند ساخت نمایند از پروژه های پهناور ملی گرفته تا پروژه های فردی و کوچک.
ما در وبینه یک CMS مخصوص پباده سازی کرده ایم که قادر است تمامی نیازهای شما‌را در سطح مدیر محتوا پوشش دهد و به بقیه ماژول های توسعه یافته یا این که سفارشی شما نیز متصل نماید که اینا کلیه بستگی به داشتن علم عمیق و تجربه دراز مقطع در طراحی وب با به کار گیری از کادر ورک لاراول دارااست.

از مزیت های به کار گیری از کادر ورک ها در طراحی وب سایت میتوان به موردها تحت اشاره نمود

دست برنامه نویس یا این که توسعه و گسترش دهنده در پباده سازی و ساخت سامانه بسیار گشوده میباشد.
در‌حالتی که که علم بالایی در طراحی وب با پایتون یا این که php وجود داشته باشد خروجی خیر میتوان گرفت.
میتوان به طور یک پارچه پنل مدیریتی منحصر مدیریتی را تشکیل داد.
مثال مخصوص از منظور های مشتری میباشد و بقیه قسمت های رایج در طریق های طراحی سایت در مشهد حذف می‌گردد.
گویش برنامه نویسی پایتون بوسیله شرکت های بزرگی گزینه استعمال قرار گرفته میباشد به صورت نمونه میتوان به اینستاگرام ، یاهو و... اشاره نمود ولی گویش برنامه نویسی عامل این نیست که خروجی ساخت وب سایت با پایتون مشابهه اینستاگرام یا این که خدمت های توسعه یافته و امروزی باشد ، وجود قاب ورک های جاوا اسکریپتی سمت استفاده کننده مانند vue.js یا این که react js بخشی تماما مجزایی در سمت و سوی Front end به شمار می رود و ارتباطی با Back end که با هر گویش برنامه نویسی مانند Python ندارد. نظارت و پباده سازی دیتابیس در یک تارنما پهناور بسیار مهم و اثرگذار میباشد در حالتی‌که معماری مقر داده به خیر و خوبی پباده سازی نشود ابدا نمیتوان سرعت بالا را تجربه کرد ، به صورت نمونه اینستاگرام از دیتابیس Cassandra به کارگیری می نمایند و تعیین این دیتابیس و فعالیت کردن با آن بسیار طاقت فرسا خیس از mysql یا این که sql server میباشد ، اینها صرفا بخشی از زیرساخت های لازم برای داشتن یک تارنما خوب و کیفیت خوب می‌باشد که به حیث می‌رسد در حالتی‌که که پروژه های پهناور را می بایست با تحلیلی بسیار ماهر ساخت و رئیس کرد.

ولی می بایست به مسئله و نمایش مربوط به تارنما متبوع اعتنا کرد در صورتیکه سناوری آن بالاتر از سیستم رئیس محتوا میباشد خوب بهتر میباشد که از گویش هایی مانند پایتون یا این که php استفاده نمود و تحت عنوان گسترش APP فعالیت گسترش را مقدمه کرد .

امروزه بخش توسعه و گسترش FrontEnd با به کار گیری از قاب ورک های معروفی مانند VUE.js یا این که Nuxt.js بسیار عوض شده میباشد و به کارگیری از گویش های برنامه نویسی سمت سرور به اجرای یک پروژه کیفیت بالا به تنهایی پایان نمیگیرد . بلکه لازم میباشد از کادر ورک های FrontEnd نیز در اجرا و پیاده سازی پروژه به کار گرفت . کمپانی وبینه تحت عنوان یک کمپانی تخصصی در حوزه توسعه و گسترش قابل انعطاف افزارهای ذیل اینترنت همینطور ساخت سایت با به کارگیری از قاب ورک های دارای شهرت مانند لاراول و VUE.js نظارت های زیادی را در امر استعمال شایسته ترین تکنولوژی ها بدست آورده میباشد که بخش متعددی از آنها‌را تحت عنوان مقاله ها آموزشی در تارنما خویش منتشر می نماید بخشی از این بررسی ها مروبط به گزینش قاب ورک به نسبت پروژه و گزینش دیتابیس مطلوب میباشد . در‌صورتی‌که شما می‌خواهید از پایتون یا این که از کادر ورک Django تحت عنوان Backend به کار گیری نمایید بهتر میباشد آن را تحت عنوان بخش API در حیث بگیرد و سمت استفاده کننده را با به کار گیری از Nuxt,js عمل فرمائید . مزیت این فعالیت بسیار بالا میباشد احتمالا شما دنبال یک طریق ماهر برای بسط اینترنت اپ خویش میباشید که پایتون به خیر از عهده ان بر میاید البته کفاف نمیدهد و لازم میباشد که قاب ورک های دیگری را نیز در اجرای پروژه به عمل بگیرد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۳:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه زبان برنامه نویسی از همه بهتر است


برای گزینش شایسته ترین لهجه برنامه نویسی برای طراحی سایت در مشهد بهتر میباشد در آغاز با لهجه‌های گوناگون آشنا گردید و داده ها دقیقی کسب نمایید تا ریلکس‌خیس تصمیم بگیرید. ما در‌این نوشته‌علمی، تلاش کرده‌ایم به مقایسه‌ی لهجه‌های برنامه نویسی پایین اینترنت بپردازیم و آن‌ها‌را از جوانب گوناگون باز نگری کنیم.

البته به‌این نکته دقت نمائید که هر گویش می تواند مزایا، معایب و کاربرد خویش را داشته باشد. مثلا زبانی برای انواعی از پروژه‌ها، شایسته ترین مورد باشد اما در شرایط دیگر مطلوب برای آن عمل نباشد. پس تعیین شایسته ترین گویش برنامه نویسی در دنیای کد، عمل صحت وجود ندارد. شما بایستی با اعتنا به انگیزه خویش، مطلوب‌ترین لهجه را برای خودتان تعیین نمائید.


ساختار اینترنت‌تارنما
ساختار کدهای سایت از دو بخش front-end (بخش سمت استفاده کننده) و back-end (بخش سمت سرور) تشکیل میگردند. بخش سمت استفاده کننده، به عبارتی ظواهر تارنما میباشد که با گویش‌های html ،css ،javascript و… پباده سازی شده‌است و این بخش فقطً یک برگه‌ی استاتیک میباشد.

ولی کد سمت سرور وظیفه‌ی پردازش، محاسبات و انجام عملیات متفاوت روی داده‌ها را بر عهده داراست. برای پر‌نور‌خیس شدن مورد بدین نمونه اعتنا نمایید. در سایتی دکمه‌ای به عنوان “نام نویسی” جای‌دارد. ظواهر این دکمه، محل قرارگیری آن و.. به وسیله کدهای سمت استفاده کننده پباده سازی می شوند. البته بخشی که صدق داده ها محل ورود را ارزیابی نماید و در مقر داده ذخیره نماید، جزو کدهای سمت سرور میباشد.

از‌آنجا که لهجه‌های سمت استفاده کننده محدود می‌باشند و جای شک باقی نمی‌ماند، ما در‌این نوشته‌علمی به بازبینی دوستداشتنی‌ترین گویش‌های برنامه نویسی سمت سرور میپردازیم.


دست اندرکاران مؤثر در تعیین شایسته ترین لهجه برنامه نویسی
دست اندرکاران متعددی در گزینش یک لهجه برنامه نویسی مطلوب، مؤثر میباشد که مهمترین آن ها عبارت‌اند از:

تکنولوژی آیتم به کار گیری
آسانی کاربری
تعلق به Platform
سرعت اجرا و امنیت
تلاش
بازار فعالیت
سرعت بسط
طرز پشتیبانی
با صرفه بودن برای موتور کاوش
و…

مقایسه‌ی گویش‌های برنامه نویسی ذیل اینترنت
به‌دنبال کارایی کرده‌ایم ضمن معرفی هر لهجه برنامه نویسی، مهم ترین معیارهای تعیین را در هر زبانی بازنگری نماییم.

python

در صورتی‌که در‌پی یک لهجه متن‌گشوده و مفسری میباشید پایتون تعیین قابل قبولی میباشد. این گویش از سال ۱۹۹۱ با انگیزه بی آلایش‌خیس کردن برنامه نویسی تولید گردیده و تا به امروز خواستار متعددی داشته میباشد. به گونه ای که اشخاصی آن را شایسته ترین لهجه برنامه نویسی برای خویش می داند‌اند!

پایتون یک‌سری منظوره و شی گرا میباشد و برای گسترش وبسایت، نظارت داده، تایپ کردن برنامه‌ی دسکتاپ و حتی در مورد یادگیری ماشینی و دانش داده نیز کاربرد دارااست. پس پایتون فقطً یک لهجه برای گسترش اینترنت نبوده و در قضیه‌های دسکتاپ هم کاربرد متعددی داراست. یادگیری این لهجه بسیار بی آلایش میباشد و منابع یادگیری متعددی برای آن موجود هست.

همینطور پایتون دارنده کتابخانه‌های بسیار متعددی میباشد که سبب ساز می‌گردد بخش اعظمی از تجهیزات را با تعداد خطوط کمتری از کد پیاده سازی نمائید. این لهجه برای فعالیت با مقر داده‌های پهناور نیز مطلوب میباشد. در موتور کاوشگر گوگل هم از این گویش مصرف شده میباشد.

یکی نکات منفی که در لهجه پایتون چشم میشود کندتر بودن سرعت اجرای کدها نسبت به بقیه لهجه‌های برنامه نویسی مثل جاوا میباشد. این کندی علل مختلفی دارااست و از مهمترین آن‌ها می‌قدرت به مفسری بودن و پویایی ذاتی پایتون اشاره نمود.

در‌حالتی که از بازار عمل این گویش میپرسید می بایست بدانید که‌این لهجه در عالم جز‌‌و ۱۰ گویش برتر بوده میباشد. در کشور‌ایران هم گرایش به سمت این گویش در سال‌های اخیر طولانی تر شده‌است پس در صورتی‌که داده ها خیر و خوبی در این باره کسب فرمائید بدون شکً به کسب در آمد هم می سید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۸:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)