مرجع مقالات رسمي طراحي سايت مرجع مقالات رسمي طراحي سايت .

مرجع مقالات رسمي طراحي سايت

كسب درآمد صرفا از روش داشتن وبسايت


بازاريابي توانا
وبسايت شما بازارياب ۲۴ ساعته شماست و موتورهاي كاوش مانند گوگل ، ياهو،… سواي هزينه براي شما بازاريابي مي نمايند.

كسب درآمد صرفا از روش داشتن وبسايت
در آمد خويش را ارتقا دهيد امروزه شركتها و اشخاص بخش اعظمي مي باشند كه صرفا از روش سايت كار مي‌كنند و عمده درآمد آن ها از روش تارنما و مشتريان آنلاين ميباشد.

طراحي سايت در مشهد

تبليغات موءثر
در هزينه تبليغات صرفه جويي ميشود، هر توشه كه توليد ها شما ارتقاء پيدا ميكنند ، چقدر هزينه صرف چاپ دوباره بروشورها، راهنماي توليدات و آگهي به مشتري هاي سابق خويش مي‌كنيد! در حاليكه هزينه بروز رساني وبسايت قابل قياس با مخارج چاپ نميباشد، در عين حالا كه گستره پهناور تري را نيز انگيزه قرار ميدهد.

يك ‌سوم مردم عالم از وب به كارگيري مي نمايند تبليغات در وب و معرفي وبسايت شما نسبت به بقيه رسانه ها مانند راديو، تلويزيون، مجلات و بيلبردها به مراتب ارزانتر مي‌باشد. فراموش نكنيد كه هيچ وقت قوي به ارائه فرآورده و سرويس ها خويش به مردم نخواهيد بود مگر اينكه حضور خويش را پياپي ياد آوري كنيد.

ارائه توليدات
ارائه توليدها ويژه در وبسايت به سادگي انجام مي‌گردد در صورتي دستيابي به مشتريان از روش تلفن، ارسال طومار، يا اين كه نمابر ممكن ميباشد وقت گير و در عين اكنون پرهزينه باشد.

رابطه نامحدود با مردم بيرون از مرزهاي جغرافياي
امروزه يكي راههاي كار در بيرون از مرزهاي مملكت داشتن يك وب سايت يك سري زبانه ميباشد كه مي شود به راحتي تجارت خويش را توسعه بخشيد و به خارج از مرزها موفقيت و نسبتاً هيچكس نمي تواند مدعا كار بيرون از مرزهاي جغرافيايي شود در حالي كه وبسايتي ندارد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۸:۴۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

كادر ورك Phalcon


كادر ورك هاي php
كادر ورك گروه اي از كدهاي از پيش تاسيس شده است كه برنامه نويسان ماهر براي برنامه نويسان مبتدي و تازه كار و آساني فعاليت آنان پياده سازي نموده اند. مزيت هاي به كارگيري از قاب ورك ها كه همواره در اكنون بسط ميباشند، غلط نداشتن كدها، ارتقاء سرعت ساخت وب سايت، آساني آپ تو ديت رساني وب سايت، اطمينان نتايج كردن از چشم شدن نكات امنيتي در اسكريپت ها و … ميباشد. ولي اگر كه قاب ورك دارنده امنيت لازم نباشد، ممكن ميباشد تارنما هك شود. براين اساس در گزينش قاب ورك ها توجه فرماييد تا بعد ها با خلل مواجه نشويد. از پاراگراف قاب ورك هاي پر استفاده php مي شود به قاب ورك Phalcon، CakePHP، Laravel اشاره نمود كه درپي توضيح مختصري براي معرفي هر كدام نقل شده ميباشد:

طراحي سايت در مشهد

كادر ورك Phalcon
قاب ورك Phalcon ميان اشكال قاب ورك هاي php سريع ترين ميباشد. پس چنانچه مي‌خواهيد سرعت بارگذاري تارنما بالا باشد، اين قاب ورك را براي طراحي وب سايت با php تعيين نماييد.

كادر ورك CakePHP
اين قاب ورك قادر با انگيزه سرعت بخشيدن به توسعه و گسترش وبسايت سواي كاهش انعطاف پذيري آن ساخته شد. قاب ورك CakePHP از معماري MVC و الگوهاي كدنويسي مثل Front Contrpller و … پيروي مينمايد.

قاب ورك Laravel
Laravel تيم اي از ابزارها ميباشد كه منجر سهولت راجع‌به برنامه نويسي برنامه هاي كاربردي با گويش php شده‌است. laravel يكي‌از دوست داستني ترين كادر ورك هاي php ميباشد و در بازه روزگار كوتاهي حيث برنامه نويسان را به خويش جلب كرد. مزايا و قابليت و امكان هاي Laravel دربرگيرنده به كارگيري از معماري سه لايه (MVC) ، تكثير به طور متن گشوده، نصب ريلكس، امنيت، سهولت در به كار گيري از ديتابيس، توليد پكيج و … ميباشد.

چه ابزارهاي ديگري در كنار php براي طراحي وب سايت ما يحتاج ميباشد؟
لهجه برنامه نويسي php در طراحي وب نقش اصلي را دارااست البته برنامه نويسي با آن به تنهايي كفايت نميكند. براي پباده سازي و ايجاد يك تارنما خوب لازم ميباشد از ابزارها و بقيه گويش هاي برنامه نويسي هم مصرف شود. برخي از ابزارهاي موردنياز براي ساخت سايت با php، پباده سازي گرافيكي با قابل انعطاف افزارهاي پباده سازي مانند فتوشاپ، HTML، CSS، Java Script ، jQuery و پيكربندي اينترنت سرور مي باشند. HTML روشي براي رمزنگاري اطلاعات ميباشد كه ساختار و محتواي اصلي يك وبسايت را تشكيل مي‌دهد و CSS زباني براي رنگ دادن و صورت دهي بدين ساختار ميباشد. Java Script زباني براي تبديل موقعيت استاتيك به دايناميك ميباشد. jQuery ابزاري ميباشد كه سبب بهبود سرعت و كيفيت برنامه نويسي با Java Script مي‌گردد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۳۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

سايت هاي مناسب


درين نوشته ي علمي عملكرد ميكنيم كه شمارا با ساخت وب سايت براي موسسه ها آشنا نماييم و بازبيني هاي لازم در مسئله هاي متعدد اين حوزه از ساخت سايت، به فعاليت آوريم.

طراحي سايت در مشهد

بعنوان نمونه در خصوص ترازو شناخت اشخاص در شهرها و كشورها با يك كمپاني ، قبلي و بعداز ساخت وب سايت براي آن كمپاني جداگانه از اينكه شما كدام روش كار را در دنياي حقيقي و واقعي ، به عمل گرفته ايد يا اين كه در چه مورد و در كدام محله و يا اين كه شهر و مرزوبوم سرگرم به عمل و كار ميباشيد را مقايسه نمائيد.

شالوده و پايه تجارت و فروش در دنياي ارتباطات الكترونيك و بعدازظهر فناوري داده ها اين ميباشد كه : آيا شما عملكرد و سپرده گذاري براي حضور برجسته و فعال ، كسب و كارتان در دنياي آنلاين و مجازي كه امري مهم و شايان توجه ميباشد كرده ايد ؟ ويا به به عبارتي وضعيت كمپاني خويش كه محدود شده‌است به مكاني در شهر و كشوري مختص بسنده نموده ايد.

راضي بودن و پيرو پيشرفت و توسعه و گسترش فعاليت نرفتن به خيال و خاطر اين ميباشد كه شما آمال و روياهاي وسيع در رمز نمي پرورانيد و در ادامه يافتن حالت هاي ناب نمي رويد.

از همين امروز درصورتي كه در‌پي پيشرفت در كارهايتان مي‌باشيد آغاز نمائيد و براي خويش انگيزه تعالي در لحاظ بگيريد و مسير راهتان را پباده سازي فرماييد.

در شرايطي كه آغاز به جنبش كرديد و براي خويش انگيزه و مسير گزينش نموديد در همين اولِ روش براي كسب درآمدي لبريز منفعت در پي طراحي وب سايت براي كمپاني خويش باشيد كه مهم‌ترين ، شايسته ترين و برنده ترين شيوه ساخت سايت شركتي ميباشد.

او‌لين قدم حضور گسترده و لبريز رونق خويش در عرصه عمل و تجارت را با پباده سازي يك وبسايت شركتي ، ماهر، سفت و با اقتدار برداريد.

 

در حالتي كه شما يك سايت خوب در تمامي موضوع ها داشته باشيد ، به واسطه آن مي توانيد تمام سرويس ها و محصولاتتان را به شايسته ترين و ريلكس ترين و ارزان ترين صورت ممكن به يوزرها ارائه دهيد و همواره با آن ها در تعامل باشيد.

در‌حالتي كه اينك درين حالت اقتصادي در پي اجاره يك مكان ارزان براي بهره برداري و يا اين كه ادامه عمل شركتتان مي باشيد ، دستكم هزينه و اجاره اي كه مي بايست پرداخت كنيد در ارزان ترين وضعيت ماهيانه 3 تا 4 ميليون تومان ميباشد .

در شرايطي‌كه كه در صورتي همين مبلغ را در يك ماه به طراحي وب سايت شركتي خويش اختصاص دهيد و سايتي پر بازديد با رعايت تمام قواعد و ضوابط ، پباده سازي فرماييد ديگر نيازي به اجاره آن مكان با هزينه بالا وجود ندارد و با رعايت اصول كسب و عمل آنلاين ميتوانيد صرفا با طراحي وب سايت كمپاني خويش و راه‌اندازي و آپ تو ديت نگه داشتن ان درآمدي كسب كنيد كه به عبارتي مكان اجاره اي را خريده و با خيال و خاطر ريلكس نيروهايي را استخدام مي‌كنيد و عمل خويش را توسعه و گسترش مي دهيد پس وقت را غنيمت شمرده و همين امروز استارت نماييد حتي يك ثانيه چشم به راه نكنيد و در حالتي‌كه خودتان كارشناس درين مورد ميباشيد كه چه بهتر .

در صورتيكه خير ساخت سايت كمپاني خويش را به متخصصان و كارشناسان اين مورد بسپاريد آن وقت فيض مناسب و دلخواهتان را خواهيد گرفت.

انگيزه از ساخت وب سايت شركتي، تثبيت جلوه هاي خوشگل و ماندگاري از تجارت و كسب و فعاليت شما در ذهن مخاطبان ميباشد .

مقدمات طراحي وب سايت كمپاني خويش را بچينيد و يك تارنما را در ذهن تان مجسم فرماييد با تمام قوانيني كه مدنظر شماست از نگاه زيبايي ، همت ، امنيت وغيره .

تصور شما از يك سايت شركتي مي بايست به نحوي باشد كه در صورتي استفاده كننده و مخاطب شما سواي ذهنيت قبل از عمل شما در دنياي حقيقي و براي اولي توشه از روش اينترنت سايتتان با شما آشنا شد، با تصويري ايده آل از كسب و فعاليت كمپاني شما و طريق ارائه آن مواجه شود .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۱۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اشتباهاتي كه نبايد در ساخت سايت مرتكب شد10 / 10از 1 استفاده كننده


اشتباهاتي كه نبايد در ساخت سايت مرتكب شد10 / 10از 1 استفاده كننده
همان طور كه ميدانيد شرايطي در طراحي وب سايت موجود هست كه قادر است براي تارنما موءثر و يا اين كه مضر باشد؛كه ما در مقالاتي نظير خصوصيت هاي يك سايت برنده و يا اين كه هفت ادله براي برد وبسايت به آن‌ها اشاره كرده ايم.هم اكنون در اينجا مي‌خواهيم تا شمارا با اشتباهاتي كه نبايد در طراحي وب مرتكب شد آشنا كنيم.

 طراحي سايت در مشهد

√ به كارگيري از قالب استاتيك:با اعتنا به بسط روزافزون تكنولوژي و دسترسي اشخاص به دنياي مجازي ، محتوا از اهميت ويژه اي پيدا نموده است.به اين ترتيب به كار گيري از قالب هاي استاتيك ديگر جايي در فضاي مجازي ندارند و جاي خويش را به قالب هاي دايناميك داده اند.به كارگيري از قالب هاي دايناميك به شما اين قابليت را ميدهد تا بتوانيد محتواي خويش را بروز فرماييد كه انجام اينكار مي‌تواند در سئوي وبسايت شما اثرگذار باشد.

√ به كارگيري زياد از لغات كليشه اي و تكنيكي:اين نحوه نيز يك كدام از ايرادات در طراحي وب هست.اعتنا داشته باشيد كه مطالبي كه در اينترنت خويش قرار مي دهيد به طور معمولي نقل شده باشد تا بازديدكننده را از دست ندهيد.

√ معلوم نكردن انگيزه وبسايت:از مهم ترين اصول در ساخت سايت گزينش انگيزه در وب سايت مي‌باشد.شما بايستي قبلي از ساخت وب سايت انگيزه خويش را از ساخت سايت معلوم فرماييد ومشتريان انگيزه خويش را شناسايي فرمائيد.

√ به كار گيري از Flash:همان گونه كه در نوشته‌ي‌علمي ي مزايا و معايب وبسايت هاي اشاره گر گفته شد،به كار گيري از Flash در طراحي وب سايت حجم بالايي را صرف مي‌نمايد و مهمتر اينكه محتواي پوشه هاي Flash به وسيله كرولرهاي موتورهاي كاوش خوانده نمي‌شوند براين اساس به كار گيري از وبسايت را اختلال خواهد كرد.از معايب ديگر وب سايت پيكان اين هست كه در به وسيله گوشي پشتيباني نميشود.

√ اكران هر ورقه در پنجره ي تازه:يك طراح خوب دانسته كه نبايد در وب سايت خويش لينكهاي متعددي را در پنجره ها و صفحه ها نو گشوده نمايد چون اين عمل استفاده كننده را فراري خواهد اعطا كرد!و موجب كاهش سرعت مررگر ميشود.

√ تحليل نكردن سايت: اين نحوه يكي مهترين اصول در ساخت وب سايت مي‌باشد.يك طراح ماهر نبايد فراموش نمايد كه يك سايت نياز به محاسبه كردن دارااست و ميتواند با به كار گيري از ابزارهايي مانند Google Webmaster Tools و Bing Webmaster Tools به راحتي با خطاها وبسايت رو برو شود.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۳:۲۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

وب سايت استاتيك و نصفه ديناميك نشانه گر


پرتال ها (Portals):
در طراحي وب سايت و پباده سازي پرتال، پرتال ها تارنما هاي ديناميك كاملي مي باشند كه تعدادي انگيزه مختص را در يك تارنما دنبال ميكنند. به عبارت ديگر مجموع چندين وبسايت ديناميك كه چهت نيل به انگيزه خاصي در كنار هم قرار گرفته اند را مي اقتدار يك پرتال ناميد. براي مثال پرتال خبري قادر است از يكسري وبسايت ساخته شده باشد كه هركدام قابليت خاصي زيرا نشر تصاوير،عضو گيري، تكثير خبرها، حيث سنجي و ... را در چنگ مديران آن قرار مي‌دهد.ضمن اين كه تمام خصوصيت‌هاي يك وب سايت استاتيك ميتواند در يك پرتال نيز درستي نمايد.

طراحي سايت در مشهد
در طراحي وب و پباده سازي پرتال معمولاً پرتال‌ها به وسيله سازمانها، شركت هاي وگروه ها خريداري مي شوندو به جهت نياز به بروز رساني بخشهاي متعدد اداره ي آنان بوسيله يك شخص بسيار ايراد مي باشد .

وب سايت استاتيك و نصفه ديناميك نشانه گر (Static and Dynamic Flash Website):
در ساخت سايت و پباده سازي پرتال سايتهاي اشاره گر دو جور استاتيك و نصفه ديناميك مي باشند كه بوسيله قابل انعطاف‌افزارهاي خاصي پباده سازي ميشوند. معمولا" از XML يا اين كه Action Script براي توليد قابليت و امكان هاي تغيير و تحول يا اين كه هوشمندي درين تارنما ها سود گرفته مي گردد.
در كل در طراحي وب سايت و پباده سازي پرتال وب سايت هاي مكان نما استاتيك غير قابل تغييرند وبه مانند تارنما هاي اثبات به وسيله طراح ساخت ميشوند و براي تغيير‌و تحول آن نياز ميباشد به كساني نياز ميباشد كه به طور ماهر يا اين كه نصفه ماهر از علم پباده سازي سايتهاي اشاره گر برخوردار باشند.
ولي سايتهاي نشانه گر نصفه ديناميك مانند وبسايت هاي ديناميك فعاليت مينمايد و قابل تغيير‌و تحول مي باشند. البته عوض كردن در آنان به آساني تارنما هاي ديناميك وجود ندارد و نيز دامنه ي ساخت تغييرات محدودتر هست.
ازجمله مزاياي وبسايت هاي اشاره گر جذابيت آنها هست،بضاعت و توان ساخت گرافيك خوشگل و هم چنين كارتن‌هاي ديدني.
البته از معايب عمده ي در ساخت سايت و پباده سازي پرتال آن ها ميتوان به قابليت و امكان خوانده نشدن اطلاعات دردسترس در آن‌ها به وسيله موتور هاي جستجو گر و سرعت معدود لود اشاره نمود.
در ساخت سايت و پباده سازي پرتال وب سايت هاي اشاره گر براي افرادي مطلوب ميباشد كه نياز به تبليغات ندارند و عموم يوزرها با آنان آشنا ميباشند.

وب سايت دارنده سيستم مدير محتوا ( Content Management System Website):
در طراحي وب و پباده سازي پرتال اين وب سايت ها كه در اصطلاح به CMS ) Content Management System ) مشهورند، سايت هايي از گونه وبسايت هاي ديناميك يا اين كه پرتال ها مي باشند كه به وسيله طراحان ماهر و يا اين كه موسسات پباده سازي ماهر براي مصارف يگانه توليد مي‌شوند.
تمام مختصات مرتبط با وبسايت هاي ديناميك در زمينه ي سايتهاي CMS درستي مي‌كند.
از مزاياي اين سيستم ها نسبت به بقيه وبسايت هاي ديناميك مي شود به مهيا و جامع بودن اشاره نمود، به گونه اي كه اكثر وقت ها اينگونه از سايتها در كمتر از سه روز كاري قابل نصب و استعمال مي‌باشند.
ساخت سايت هاي CMS در طراحي وب و پباده سازي پرتال به مانند پباده سازي يك خط ايجاد هست و طراح سعي بر رعايت تمام اصول امنيتي، گرافيكي، رنكينگ موتور هاي كاوش و بقيه موردها موءثر مي نمايد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۷:۲۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اهميت ساخت وب سايت براي يك كسب و عمل


۸ مزيت ساخت سايت براي كسب‌وكارها
ورود به تجارت الكترونيك يك مبادرت ضروري براي اكثر كسب‌و‌امور به حساب ميآيد. تمام مشتريان شما به نوعي در فضاي آنلاين حضور هميشگي دارا هستند. پس شما نيز براي ابتدا برندينگ بايستي خويش را در فضاي آنلاين معرفي فرمائيد.

طراحي سايت در مشهد

در بعد از ظهر حاضر، در شرايطي كه براي كسب­ وكار شما هيچ اينترنت‌سايتي نيست آن را سواي نام و نشان بدانيد. اهميت حضور در دنياي ديجيتال نيازي به توضيحات و مقاله ها طولاني ندارد. همگي مي­دانند كه بازاريابي ديجيتال براي هركسب­‌وكاري بسيار مهم مي‌باشد و درآمد را ارتقا مي‌­دهد.

يكي راههاي حضور شما در دنياي ديجيتال اينترنت­ تارنما كمپاني شماست. يك اينترنت­وبسايت دامنه‌ه­اي با تني چند از صفحه هاي دربردارنده محتواي وبسايت شماست. برخي از كمپاني­ها صرفا از روش اينترنت­سايتشان كسب­‌وكار مي­نمايند .

در‌اين نوشته‌علمي، ما بعضي از مزاياي طراحي سايت براي كسب­‌وكار شما‌را گزينه دعوا قرار خوا‌هيم اعطا كرد:

۱.كاهش هزينه
شايسته ترين شيوه براي رويش كسب‌وكار شما اين مي باشد كه هزينه­ ها را كاهش دهيد و فقط به سمت پرورش تمركز نماييد. كاهش هزينه يك مزيت طراحي وب سايت براي كسب­‌وكارها مي قدرت در لحاظ گرفت. اينترنت­وب سايت شايسته ترين طريق كاهش هزينه ­هاي كسب­‌وكار هست. هزينه حفظ و اجراي يك تارنما فقط يك‌سري ميليون مي باشد. بازاريابي مطلوب وبسايت شما سبب رويش مداوم و اضافه كسب ­وكار شما مي­شود. در صورتيكه وبسايت شما به صحت پباده سازي گرديده و پيشرفته باشد، تبديل بازديد كننده به مشتري را تضمين مي­نمايد .

توصيه اينترنت راز: اهميت ساخت وب سايت براي يك كسب و عمل

۲.سهولت دسترسي


معاش اين ايام بسيار پرمشغله مي‌باشد و اشخاص در ادامه رويه­هاي آسوده و ريلكس در حوزه‌­هاي متعدد معاش خويش مي‌باشند. به جاي رفتن به بازار، خريد آنلاين، شل ترين طريق خريد اقلام مي‌باشد. امروزه با اعتنا به ضوابط و قوانين امنيتي كه موجود است، اعتماد مردم در خريد آنلاين و تجارت الكترونيكي ارتقاء يافته مي‌باشد. اين فرمان مي­تواند موجب ارتقاء درآمد كسب­‌وكار شما شود.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۴۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ارتقا امنيت وردپرس با گزينش صحيح پلاگين ها‎


ارتقا امنيت وردپرس با گزينش صحيح پلاگين ها‎
وردپرس تحت عنوان سيستم مدير محتواي دوستداشتني و امن شناخته مي شود كه در ساخت سايت بسيار از آن به كارگيري ميگردد. البته باتوجه به نصب پلاگين هاي مختلفي كه‌اين سيستم رئيس محتوا دارااست و از آنجايي كه مدام رويه رخنه هكرها موجود هست، يكي‌از گرفتاري هاي مديران وردپرسي تامين امنيت اين سيستم و خودداري از هك شدن ميباشد .لازم به ذكراست ، نصب پلاگين ها صرفا روش تامين امنيت وردپرس نميتواند باشد. درين نوشته ي علمي شمارا با روشهايي جهت محافظت امنيت وردپرس طولاني تر آشنا خوا‌هيم كرد.

طراحي سايت در مشهد

تعريف و تمجيد وردپرس (Word Press) :


يك برنامه مدير محتواي ديرين، دوست داستني و بدون پول هست كه بر اساس لهجه php و مقر داده Mysql ساخته شده است.

گزارشي به وسيله كمپاني Panda Secutity ارائه شده‌است كه در آن به اهميت تعيين پلاگين هاي مطلوب براي وردپرس پرداخته شده‌است.

درين گزارش آمده هست نزديك به ۷۵ ميليون وبسايت كه با وردپرس توليد گرديده اند در معرض خطر تهاجم ها هكرها مي باشند.

يكي‌از كارشناسان امنيت به اسم ديوهارست راجع به وردپرس چنين گفته ميباشد: “گروه تحقيق و توسعه و گسترش وردپرس بسيار حاذق مي باشند و به طرز هاي كدنويسي به طور كامل تسط دارا هستند و به همين عامل احتمال تهاجم ها به وردپرس را به دستكم رسانده اند.”

ولي با اين هم اكنون سوالي مطرح مي‌شود كه هجوم ها زياد و زخم پذيري گزارش گرديده روي وب سايت هاي وردپرسي در فصل تابستان پيشين كه سبب ساز به هك شدن ۵۰۰۰ وب سايت وردپرسي شده‌است و آمار ميليوني گزارش گرديده پانداسكوريتي حاكي از چه چيزي است؟

اين محقق در سالهاي پيشين مبادرت به گردآوري داده ها از حمله ها صورت گرفته بر روي وردپرس و علت آن ها، كرده است و فيض اي كه بدست آورده اين مي باشد كه علت اين تهاجم ها پلاگين هاي نصب گرديده بر روي وردپرس هستند خير خويش برنامه وردپرس.

كارشناسان امنيتي پلاگين هاي وردپرس را مانند اسب تروجان مي‌دانند به اينصورت كه وردپرس طرحي حاذق و نسبتاً نفوذناپذير هست البته با وجود باگ هاي امنيتي كه در پلاگين ها و افزونه هاي غيرمعتبر وردپرس وجود دارد، كل برنامه وردپرس از روش اين پلاگين ها در معرض خطر و جراحت جاي دارد.

پلاگين ها و افزونه ها برنامه هاي جانبي مي باشند كه روي وردپرس نصب مي شوند و وردپرس هيچ تحليل و كنترلي بر آن ها ندارد لذا يك پلاگين غيرمعتبر مي تواند سبب جراحت رساندن به وردپرس شود و آنرا در معرض خطر حمله ها هكرها قرار دهد.

هكرها به صورت مداوم در درحال حاضر بازبيني و كشف باگ هاي امنيتي در پلاگين هاي وردپرس ميباشند تا از روش حفره هاي جان دار در آن ها به وردپرس رويه يابند و عمليات خرابكارانه خويش را انجام دهند.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۵:۰۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

طراحي وب سايت استاندارد و مطلوب


قدم بعدي بخش طراحي وب سايت استاندارد و مطلوب هست.

آنچه كه قادر است ايده اي كه در ذهن داريد را به طور بي نقص به استفاده كننده انتقال دهد يك پباده سازي خويش و مطابق با ايده تان مي‌باشد. امروزه در همگي جا تبليغات بيشماري از طراحي وب مشاهده ميكنيم از تراكت هاي چسبانده گرديده بر كف محل عبور عابر پياده ها گرفته تا بيلبوردهاي تبلغياتي در اتوبانها و يا اين كه تبليغات در نرم افزار هاي تلفن همراه و وبسايت هاي گوناگون. براي طراحي سايت هيچوقت به‌اين تامل نباشيد كه پروژه خويش را با كمترين ارزش انجام دهيد. فراموش نكنيد هر چيزي بهاي خويش را داراست كه مي بايست آن را پرداخت. اين به اين مضمون‌ وجود ندارد كه بالاترين ارزش توصيه بدون شك شايسته ترين آيتم هست. عملكرد فرمائيد گروهي كارآزموده و ماهر براي پروژه ي خويش پيدا فرماييد. در قدم نخستين پروژه خويش را بي نقص توضيح ندهيد همان طور كه پهنا كردم در امر يك سايت شبيه با پروژه اي كه در ذهن داريد حدود قيمتي از پروژه اتون را بدست بياوريد پس از اينكه به طور كامل از بضاعت و توان اجراي پروژه از مجموعه آيتم نظرتون مطمئن شديد پروژه خويش را توضيح دهيد.

طراحي سايت در مشهد

در‌صورتي‌كه خودتان ايده اي در مورد ساخت سايت تان داريد توصيه مي كنم اين امور را انجام دهيد. 1) در صدر يك طرح كلي از آنچه كه مي‌خواهيد در كاغذ اصلي سايتتان وجود داشته باشد را بر روي ورقه ترسيم فرمائيد. محل قرار به دست آوردن لوگو، فيلد كاوش، محتوا، شبكه‌هاي‌مردمي، و … را مشخص و معلوم نماييد. با يك مجموعه فني در اين مورد مشاوره نمائيد به اين دليل‌كه تجربه در اين باره سخن نخستين را مي‌زند شايد يك تغيير تحول كوچك در گرافيك سايتتان تاثير بسيار متعددي در جذابيت سايتتان داشته باشد. به رنگ بندي وبسايت خيلي اعتنا نمائيد اين فرمان يك فاكتور بسيار مهم براي ساخت جذابيت و در غايت نگه داشتن يوزرها در وبسايت شما است. در مشاجره هاي آتي درخصوص روانشناسي رنگ خواهم نوشت سفارش مي‌كنم قرائت اين مطالب را از دست ندهيد. 2) طرح كلي پروژه را مجددا باز نگري كنيد و اشكالات احتمالي مو جود را رفع نمائيد. مهم اين ميباشد كه طراحي وب شما ساختار و چارچوب كلي استاندارد و صحيحي داشته باشد درباره‌ي جزئيات ظاهري زياد وسواس به خرج ندهيد مطمئن باشيد در آينده يك‌سري توشه تغييرات اساسي در استايل سايتتان اعمال خواهيد كرد. 3) در قدم سوم تلاش نمائيد با دقت به طرح و رنگي كه تعيين نموده ايد با يك اپليكيشن گرافيكي مثل فتوشاپ اينترنت سايتتان را به تصوير در بياوريد يا اين كه درصورتي كه بضاعت و توان انجام اين عمل را نداريد از يك گرافيست براي انجام اين عمل سود بگيريد. 4) پس از اطمينان از طرح گرافيكي ميتوانيد شروع طراجي تارنما خويش را بزنيد و پروژه خويش را براي اجرا به متخصصان اين فرمان واگذار فرمائيد. در پايين آنچه كه بايستي انجام دهيد را به طور خلاصه نشان داده ايم:


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۵۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

وب سايت دايناميك چه مي‌باشد؟


وب سايت دايناميك چه مي‌باشد؟ وب سايت دايناميك همان گونه كه در معنا لغوي هم معين مي‌باشد،دقيقا نقطه مقابل سايتهاي استاتيك مي باشد.

طراحي سايت در مشهد

سايتهاي دايناميك از صفحات وبي كه بيوقفه و به طور زنده و بيدرنگ ايجاد مي شوند تشكيل‌شده مي‌باشد.مفهوم اين گزاره يعني هنگامي كه استفاده كننده به وب سايت قصد اتصال دارااست،سرور كاغذ اي را كه استفاده كننده درخواست كرده،داده ها ان برگه را از مقر داده كه كليه اجزاي تارنما به صورت طبقه بندي در ان قرار داده شده‌است فراخواني مي شود.داده ها كاغذ اي كه در مقر داده موجود است با‌گاز و بي درنگ ساخته مي گردد وبه استفاده كننده نمايش داده مي شود.اين صفحه ها اينترنت از كدهاي اسكريپت مانند PHPياASP ساخته شده مي‌باشد.درين سايتها همواره تغيير و تحول داده ها و محتويات جان دار در وب سايت انجام ميپذيرد.صفحه ها دايناميك بوسيله مقر داده منحصر در دور و بر وب ساخته مي شوند و هم طراح وب سايت و هم مالك امتياز سايت درصورتي كه نيازي به تغيير‌و تحول و بروز رساني داشته باشند،مي‌توانند به راحتي با اتصال به مقر داده منحصر به فرد تارنما خويش تغييرات مدنظر را اعمال نمايند. اين سبك براي وبسايتهايي كه تعداد صفحه هاي بسيار بالايي دارا‌هستند مطلوب مي باشد،وهمچنين هرتعداد استفاده كننده با دسترسيهاي گوناگون مي توانند محتواي هر برگه از وب سايت را با پنل كاربري يا اين كه سيستم مدير محتوايي كه در اختيارشان قرار مي گيرد،حتي اشخاص و مشترياني كه با سايت اشنايي ندارند بروزرساني نمايند وتغيير دهند.همينطور سايتهاي دايناميك بسيار انعطاف پذير ميباشند و ميتوان داده ها انهارا براي اكران براساس بازديد كننده،ساعت‌ها گوناگون روز،ناحيه وقتي،لهجه اصلي بازديد كنندگان و ويژگيهاي ديگر جدا سازي كرد. سايتهاي دايناميك همانند سايتهاي استاتيك خويش به دو بخش تقسيم مي گردند؛وبسايتهاي پيكان دايناميك بر بستر ادوب اشاره گر ساخته مي گردند،يعني درين سايتها از ادوب مكان نما استعمال ميگردد و محتواهاي ديگر در ان مقام خاصي ندارند.سايتهايي كه در حوزه معرفي كالا(صرفا معرفي و دادن داده ها)،سايتهاي هنري وگالريها وسايتهاي فردي از اين نحوه به كار گيري مي‌نمايند.اين سايتها در موتورهاي كاوش سكو بالايي ندارند و سرعت بار گذاري انها ذيل ميباشد. ديگري سايتهاي دايناميك بر مبنا برنامه نويسي مي باشند؛بر عكس پيكان دايناميك زودتر لود گرديده و نزد موتورهاي كاوش دوستداشتني خيس مي‌باشند.سايتهاي خبري،پرتال هاي اموزش از اين سبك به كار گيري مي‌نمايند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۴۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

سايت چه چيزي است؟


تارنما چه است؟
وبسايت اصطلاحا به مكاني در اينترنت گفته ميشود كه يك صفحه يا تعداد بيشتري از صفحات را در خود جا داده است. به بيان ديگر به تيم اي از صفحه هاي در اينترنت كه متعلق به مكان خاصي ميباشند، اصطلاحا وبسايت گفته مي‌شود.

طراحي سايت در مشهد

محتويات تارنما ها عموما بر روي كامپيوتري به نام سرور قراردارد و مجموعه اي از سرورها، شبكه جهاني وب را تشكيل مي‌دهند. هر سرور مي تواند يك يا تعداد بيشتري از وبسايت ها را داخل خود جاي دهد.

همانند دنياي واقعي كه هر انساني براي خود يك نام مخصوص بفردي دارد، در دنياي مجازي يا اينترنت نيز وضع به همين منوال مي‌باشد. هر سرور ( يا كامپيوتر) براي آنكه از سرورهاي ديگر متمايز شود و نيز هر سايت براي آنكه از وبسايت هاي ديگر متمايز شود، توسط يك شماره شناسايي مخصوص بفرد يا IP مشخصي ميگردد.
سرور چيست؟
همان گونه كه گفته شد، يك سايت، از يك سري ورقه تشكيل ميشود. تنها سوالي كه در اينجا مجهول است آنست كه يك صفحه، از چه چيزي تشكيل ميشود و چطور مي توان آن را توليد؟

در موقعيت عمومي، يك برگه اينترنتي، چيزي فراتر از يك پوشه كامپيوتري كه در كامپيوتر سرور قرار گرفته هست، نمي باشد. اين فايل براي آنكه به صحت روي مرورگر شما نشان داده شود، نياز دارد تا از قوانيني تبعيت كند. و آن ضوابط، همان كدهاي HTML ميباشند. كدهاي HTML، سنگ بناي هر صفحه اينترنتي ميباشد و سواي از اينكه واقعا از چه زباني براي برنامه نويسي و ديزاين صفحه اينترنتي مستعمل باشد، بر ماهيت وجودي و محوري زبان HTML تاثيري نمي گذارد.
سرور چه مي باشد؟
سرور به كامپيوتري متصل به وب گفته مي گردد كه دربردارنده يك يا اين كه يك سري تارنما مي‌باشد. سرورها براي آنكه بتوانند به كانال جهاني اينترنت متصل شوند و در فيض آن، وب سايت هاي خويش را در معرض عموم قرار دهند، بايد پيكربندي خاصي را پشت رمز گذارند. نخستين از همگي اينكه، يك سرور براي آنكه از سرورهاي ديگر در كانال جهاني اينترنت متمايز شود، نياز داراست تا اسم منحصر به فرد بخود داشته باشد، صحيح همانند دنياي حقيقي كه هر شخصي بوسيله اسم خويش، از شخص ديگر قابل تشخص مي‌باشد. بدين خصيصه سرورها، اصطلاحا، nameserver گفته ميشود.

يكي‌از خصيصه هاي ديگري كه سرورها را از هم متمايز ميكند، جور اپليكيشن و سيستم هاي عاملي ميباشد كه بر روي اين كامپيوترها نصب مي‌گردد. بعنوان نمونه، يك سايت قادر است بر روي سروري قرار داشته باشد كه سيستم برهان آن ويندوز سرور 2003 باشد، و تارنما ديگري وجود داشته باشد كه بر روي سروري با سيستم ادله لينوكس نصب گرديده باشد.

سررورها عموما، كامپيوترهاي قدرتمندي مي‌باشند، چراكه آن ها بايد پاسخگوي دهها، صدها، و شايد هزاران تقاضاي يوزرها بر روي وب باشند. عدم گزينش سرور قابل قبولي براي تارنما، ميتواند سبب ساز به افت شديد در سرعت وبسايت و در غايت قطعي موقت يا اين كه هميشگي وبسايت شود. در مواقع حادتري، اين مسئله مي‌تواند سبب ساز به فساد هاي عديده طاقت فرسا افزاري در سرور شود نظير سوختن هارد ديسك، پردازشگر و غيره.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۹:۲۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)