مرجع مقالات رسمي طراحي سايت مرجع مقالات رسمي طراحي سايت .

مرجع مقالات رسمي طراحي سايت

ويژگي‌هاي وب‌سايت خوب

ويژگي‌هاي
وب‌سايت خوب و حرفه اي ويژگي‌هاي وب‌سايت عالي و فن اي به ما امداد مي نمايند تا ادراك بهتري از يك وب‌سايت هدفمند و موثر داشته باشيم .

طراحي سايت در مشهد

تا
حال تفكر كرده‌ايد خصوصيات يك وب‌سايت خوب چه چيزهايي هستند؟
يك
وب‌سايت عالي مي تواند مزاياي بخش اعظمي براي كمپاني يا هر شخصي داشته باشد،
اما در صورتي كه به صدق و طبق اصول استاندارد در مسير هدف ها صاحب وبسايت طراحي و رئيس شود .

بايد
مراقب بود كه يك اينترنت وب سايت بد نيز مي تواند به مالك آن ضربه هاي گوناگوني وارد كند!
در ادامه با ۱۵ ويژگي و مشخصات يك وب تارنما خوب و حرفه اي با ما همپا باشيد .

حالا بياييم و ويژگي‌هاي وب‌سايت خوب را تحليل كنيم .

ويژگي‌هاي
وب‌سايت خوب و حرفه اي ۱-
هدفمند بودن وب‌سايت قبلي از هر چيز بهتر است انگيزه و نياز خويش را از داشتن يك اينترنت وب سايت بدانيم .

مشخص و معلوم كردن هدف ها مي تواند نقشه اي كلي از طراحي و رئيس سايت را در اختيار ما قرار دهد .

براي نمونه يك شركت براي معرفي و فروش توليدها خود مبادرت و پباده سازي اينترنت وب سايت مي نمايد .

پس خصوصيات هر كالا بايستي به زيبايي و سادگي در دسترس كاربر قرار گيرد .

استفاده كننده اين وب سايت بايد براحتي بتواند كالا موضوع نظر خود را سفارش و خريداري كند و غيره .

۲-
ظواهر خوب – راحتي و آساني در تلاوت مطالب دسترسي
راحت به مطالب كاربر بايستي بتواند به راحتي مقاله و يا اين كه برگه موضوع حيث خود را پيدا نمايد .

رنگ
نوشته و پس زمينه مشخصات
وب‌سايت خوب در تعيين رنگ پس موضوع و نوشته بايد توجه شود تا مطالب به راحتي قابل تلاوت باشند .

تاپيوگرافي
خوب – فونت مناسب و خوانا فونت به كارگيري شده در اينترنت تارنما بايد شيك قشنگ و قابل تلاوت باشد .

توصيه مي كنم در يك ورقه نهايتا از دو فونت استعمال كنيد .

اصولي
كه بايستي در تاپيوگرافي رعايت شوند:
ميزان
فونت عرض
فونت ارتفاع
في مابين خطوط ۳-
سازش وب وب سايت در موبايل پباده سازي وب سايت در قزوينامروزه responsive – واكنش گرا بودن يك وب تارنما يكي از مهمترين ويژگي‌هاي وب‌سايت عالي است .

مي توان بيان كرد در اكنون حاضر هر فردي داراي موبايل مي باشد و با گوشي تلفن هم پا خويش از اينترنت به كارگيري مي كند .

در اكنون حاضر ۶۷ تا ۷۰ درصد يوزرها از تلفن همراه براي انترنت گردي استعمال مي نمايند .

در فيس سازگار نبودن سايت براي موبايل يوزرها متعددي از دست خواهند رفت .

۴-
محتواي مرتبط مطالب يا اين كه محتواي وب‌سايت مي بايست مربوط به مورد مهم سايت شما باشد .

اين قضيه باعث ساخت اعتماد براي كاربران و چه بسا گوگل خواهد شد .

براي مثال
نبايد يك تارنما رستوراني مطلبي در باره ويژگي ها يك ماشين در سايت خويش قرار دهد!
۵-
ورقه هاي مهم يك
وب‌سايت خوب و حر افه اي از حداقل چند كاغذ براي معرفي و رابطه با يوزرها تشكيل گرديده است
‌صفحه
اصلي در اين صفحه اطلاعت كلي از خدمات و محصولات و مقاله‌ها و غيره تشكيل شده هست .

اين كاغذ نظير ويترين يك فروشگاه مي باشد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۳:۴۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اشتراك گذاري خودكار محتوا فالوورهاي

حجر العقيقدنيا دكان هاي اينترنتي بيش از پيش رقابتي شده مي باشد و به منظور تداوم آوردن در دنياي آنها، مي بايست دائما به بهبود و ترقي اعمال بازاريابي خويش ادامه دهيد . اين گفته براي همگي ي بخش هاي راهكار شما درستي مي كند، به خصوص براي بازاريابي شبكه هاي اجتماعي .

طراحي سايت در مشهد

بازخورد
فوري آماده كنيد بيشتر مشترياني كه سوال يا اين كه شكايتي دارند، توقع دارا هستند جواب شما را در پهنا يك ساعت مشاهده نمايند . با اين حال، اكثري از كسب و كارها بازخورد مشتريان را بدون شوخي نمي گيرند و سوالهاي آن‌ها را سواي پاسخ باقي مي گذارند . اين يك غلط بزرگ است، چون 88% از اين مشتريان بر شالوده همين معيارها تصميم مي گيرند كه از شما خريد نمايند يا اين كه خوبي .

براي بهبود تجربه ي كاربري، به كارگيري از يك افزونه ي چت زنده براي پاسخ دهي شبانه روزي به سوال ها مشتريان استفاده نمائيد .

همچنين بد نمي‌باشد از مزيت ابزارهاي در اختيار گرفتن و مديريت پيغام هاي شبكه هاي اجتماعي هم بهره بگيريد، زيرا اين ابزارها به شما اذن مي دهند پيام هاي بدون واسطه و غير بي واسطه مارك خود را در پلتفرم هاي شبكه هاي اجتماعي مختلف پيگيري فرماييد . با اين روش، مي توانيد جواب هاي ارزشمندي به مشتريانتان بدهيد و به آن ها ياري نماييد خريدشان را بلافاصله تكميل كنند .

اشتراك
گذاري خودكار محتوا فالوورهاي شما ازتان انتظار دارند دائما پست ها را اشتراك گذاري فرماييد . مسلما، اين كار مي تواند به شدت معضل برانگيز و مقطع بر باشد، به خصوص در شراي بخواهيد اين فعاليت را دستي انجام دهيد . اينجاست كه ابزارهاي مديريت كانال هاي اجتماعي وارد كار مي شوند، زيرا اين ابزارها به شما اذن مي دهند پست هاي خويش را خيلي پر سرعت تر و جلوتر از مدت مدير نمائيد و آن گاه به صورت خودكار آنها را منتشر نماييد . همچنين بد نمي باشد Blog2Social، SNAP يا Social Snap را نيز محاسبه كنيد .

باصرفه
سازي استراتژي تلفن همراه در بازاريابي كانال هاي اجتماعي تعداد كاربراني كه با به كارگيري از تلفن هم پا از وب سايت ووكامرس يا اين كه شبكه هاي اجتماعي شما ديدن مي كنند، روز به روز در حال ارتقاء است . به همين استدلال مي بايست بر توليد فرمت هاي محتواي مطلوب براي تلفن همراه هاي گوشي تلفن همپا تمركز فرمائيد . فيسبوك سفارش مي نمايد كه، زماني كليپ يا تصاويري را در شبكه هاي اجتماعي پست مي كنيد، بايد از فرمت هاي عمودي استفاده فرماييد . فرمت هاي “عمودي” خيلي عمده از فرمت هاي “تمام صفحه” استفاده كننده پسند خيس و تعاملي خيس مي‌باشند . با استفاده از پلاگين اي نظير Resoc Social Editor مي توانيد تصاوير باصرفه براي اشتراك گذاري در شبكه هاي اجتماعي خويش ساخت فرمائيد .


3- از پلاگين هاي ووكامرس براي ارتقا تعامل مشتريان در شبكه هاي اجتماعي به كار گيري كنيد پلاگين هاي كانال هاي اجتماعي و الحاقات(Extentions) ووكامرس بيشماري وجود دارا هستند كه مي توانيد نصب نمائيد . در زير چندين قضيه از موثر ترين آنها را به شما معرفي مي كنيم .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۵:۳۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

يك وب‌سايت را مي‌توان با يك كاتالوگ مقايسه نمود

سياري از صاحبان كسب و كار، كماكان با استفاده از شيوه‌هاي سنتي، به دنبال تبليغ، جلب مشتريان تازه و فروش محصول ها خود مي باشند . ولي در دنيايي كه بيشتر مشتريان بالقوه بيشترين دوران خود را در وب سپري مي‌كنند؛ شيوه سنتي بازاريابي و فروش، يك استراتژي مخاطره آميز محسوب مي‌شود .
منفعت برداري از فضاي وب به عنوان يك ابزار تجارت مضاعف حساس است . چه بسا آن دسته كسب و كارهايي كه خويش را در مورد تجارت سنتي موفق مي‌دانند بايد به اين اساسي دقت ويژه اي نمايند . اينترنت يكي از بسترهاي مناسب كسب و فعاليت مي باشد كه روز به روز بر كاربران آن افزوده مي‌گردد و قادر است نقش مهمي در ساخت ارتباط ها تجاري چيره ايفا كند . از همين رو پباده سازي يك وب تارنما مناسب، اولي قدم در جذب مشتريان نو در بازاريابي اينترنتي هست .

طراحي سايت در مشهد

متفاوت‌تر
از گذشته اطلاع‌رساني كنيد website-for-business-global-increase-inorm

يك وب‌سايت را مي‌توان با يك كاتالوگ مقايسه نمود . كاتالوگ مي‌تواند شامل تصاوير و متون باشد اما وبسايت علاوه بر تصاوير، متون از فيلم، صوت و يا اين كه كارتن نيز به كار گيري مي‎كنند؛ به اين ترتيب امكان اطلاع‌رساني جامع با محتوايي جذاب‌تر را مي دهد . براي طراحي، چاپ و انتشار هر ورژن از كاتالوگ نياز به صرف هزينه‌هاي متعدد است اما براي يك تارنما هزينه‌اي مضاعف تحت براي طراحي و محافظت آن بايستي پرداخت شود و بعد از آن وبسايت هزاران و يا اين كه ميليون‌ها استفاده كننده مي توانند بارها و بارها از آن بازديد نمايند . صاحبان و مديران يك وب‌سايت با ورود به ميدان تجارت الكترونيك مي‌توانند از قابليت‌هاي مختلف اين حوزه مثل تبليغات اينترنتي، تبليغات در موتورهاي جستجو، تبليغات كليكي و تبادل بنر و لينك و پيوند به كارگيري كنند و در دسته تبليغات خود تنوع ايجاد كنند .

سطح
بازاريابي خويش را بسط دهيد website-for-business-global-increase-marketing

موتورهاي جستجو سواي صرف هزينه‌اي فعاليت بازاريابي را انجام مي‌دهند؛ زماني كه فردي به دنبال اطلاعاتي در زمينه خدمات و يا اين كه محصولات تارنما شما باشد، اين موتورها فرد را به سمت وب سايت شما هدايت مي‌كنند . اندازه بازديدكننده هدايت‌شده به تارنما به پارامترهاي زيادي وابسته مي باشد ولي در بدترين موقعيت چيزي در حدود ۵۰ نفر در روز به وسيله موتورهاي جستجو به يك تارنما جهت دهي مي گردند . وب‌سايت همواره با متقاضي ها داده ها و توليد ها فقط يك كليك فاصله دارااست و در كليه سا‌عتها شبانه روز و روزهاي تعطيل نيز فعال مي باشد .

جهاني
انديشه كنيد و از درآمدزايي آنلاين خويش لذت ببريد website-for-business-global-marketing

بايستي اعتنا داشت كه امروزه يك عدد از الزامات كار فارغ از مرز، ايجاد يك وب‌سايت مي باشد . به ياري وب‌سايت مي‌توان با افرادي بيرون از مرزهاي مملكت به سهولت در ارتباط بود و به معرفي سرويس ها و توليدها خود پرداخت . مقدار سودآوري و درآمدزايي سايت‌ها به دسته وبسايت و اهداف آن بستگي داراست اما مقدار كار صاحبان سايت‌ها و بروزرساني و رسيدگي به آنان هم دليل دوچندان مهمي ميباشد . ولي امروزه شركت‌ها و اشخاص بسياري هستند كه تنها از نحوه وب سايت عمل ميكنند و اكثر درآمد آنها از شيوه تارنما و مشتريان آنلاين مي باشد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۰۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

فونت مناسب فونت هايي كه در اينترنت سايت عالي

رنگ
نوشته و پس مورد مطلوب رنگ متن و پس قضيه يك وب سايت استاندارد بايستي به دسته اي گزينش شوند كه مطالب به راحتي قابل قرائت باشند و ديده كاربر را خسته نكنند .

طراحي سايت در مشهد

فونت
مناسب فونت هايي كه در اينترنت سايت عالي به كارگيري مي شود مي بايست شيك و خوانا باشد و در سايز مطلوب به فعاليت رود . به كارگيري از فونت هاي خيلي كوچك و خيلي گران قدر منجر به نيز ريختگي و هرج و مرج سايت مي شود .

واكنش
گرا (Responsive) وب تارنما رشته اي مي بايست ريسپانسيو باشد؛ بيش از 60 درصد يوزرها از نحوه دستگاه هاي تلفن همراه و تبلت به تارنما ها وارد مي شوند و يك اينترنت وبسايت عالي بايستي بتواند تجربه كاربري يكساني را براي تمام كاربرانش آماده كند؛ كه لازمه اين فعاليت پباده سازي ريسپانسيو است . در غير اين چهره يوزرها رغبتي به گذراندن دوران خود در وبسايت نخواهند داشت و اين موضوع در طولاني زمان موجب ناكامي تارنما شما خواهد شد .

چينش
بخش هاي متعدد سايت بخش هاي مختلف وبسايت فن اي بايستي چيدماني استاندارد داشته باشند و استفاده كننده بتواند به راحتي از منتخب به بخش ديگر دسترسي پيدا كند .

در
دسترس بودن داده ها تماس با ما در وب سايت خوب بايستي راه و روش هاي ارتباطي از جمله نام و خصوصيات فردي يا شركت، نشاني، شماره هاي تماس، فكس، ايميل، شبكه هاي اجتماعي و … قرار گيرد و هميشه پاسخگو باشيد . در ضمن شماره هايي كه ممكن مي‌باشد هر از گاهي از دسترس خارج شود يا اين كه ايميلي كه آناليز نمي شود، در سايت قرار نمي گيرد .

برگه
در رابطه ما در اين كاغذ اطلاعات كامل و جامعي از مديران و كارمندان شركت، تاريخچه فعاليت، ماجرا شركت، هدف ها و استراتژي ها و… نوشته مي شود .

سوالهاي
متداول قرار دادن سوال هاي متداولي كه ممكن هست بوسيله يوزرها پرسيده شود و جواب دادن به آن ها براي كاربران مضاعف موءثر و كارگشا مي‌باشد .

3 .محتوا
يوزرها براي به دست آوردن محتواي زمينه نيازشان به يك وب سايت ساماندهي مي شوند . محتواي وب سايت عالي بايستي خلاقانه، موثر و ديدني باشد . سايت هايي كه از محتواي نسخه برداري گرديده به كارگيري مي كنند نه تنها نمي توانند يوزرها را جذب كنند بلكه جايگاه ي زير تري در موتورهاي جست و جو خواهند داشت . اينترنت وب سايت استاندارد سايتي مي‌باشد كه براي نشر محتواي منحصر به شخص برنامه وقتي داشته باشد و به چهره پويا مطالب نو تكثير دهد .

 

4 .سرعت
لود يك عدد از فاكتورهاي مهمي كه در كارآمد بودن يك اينترنت وب سايت رشته اي تاثير گذار است، سرعت بارگزاري سايت مي باشد . در صورتي كه بارگزاري وب سايت شما عمده از 5 ثانيه طول بكشد، كاربران تارنما را ترك خواهند كرد . به كار گيري از قالب هايي با HTML، CSS و JavaScript استاندارد و با صرفه بودن تصاوير به كار گيري شده مي تواند سرعت وبسايت را افزايش دهد . همچنين سفارش مي شود كه از پخش قلم فيلم، موسيقي و فلش مموري خودداري نمائيد زيرا باعث نمايد شدن تارنما مي شوند .

5 .بهينه
سازي (Seo) يك وب تارنما هر چقدر كه ظواهر نيكي داشته باشد و همگي موردها گفته شده در آن رعايت گرديده باشد، در صورتي كه براي موتورهاي جست و جو باصرفه سازي نشده باشد كارآيي نخواهد داشت . وب سايت خوب با داشتن سئوي عالي مي تواند كاربران متعددي را جذب نمايد . همينطور برخورداري از سرعت و نمايش باصرفه روي كليه تنظيمات ها، ويندوزها، دستگاه هاي تلفن همراه و… منجر به داشتن اينترنت وبسايت استاندارد مي گردد .

 

6 .امنيت
در شراي كاربران در تارنما اطلاعات شخصي و حياتي خويش را وارد مي كنند مي بايست امنيت داده ها آن ها تامين شود . يك عدد از مواقعي كه باعث مي شود كاربران از امنيت سايت مطمئن شوند، استفاده از پروتكل امن https مي باشد . با به كار گيري از اين پروتكل تبادل داده ها در بين يوزرها و سرور به چهره كد گرديده و امن انجام مي گيريد . يك اينترنت وبسايت استاندارد مي بايست از امنيت بالايي برخوردار باشد .

 


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۰:۰۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

قرار دادن قابليت و امكان دسترسي به «نسخه قديمي سايت»

5
) سيستم را شعور كنيد و ضربه هاي احتمالي را در حيث بگيريد!
تغييرات كوچك در طراحي تارنما خيلي خطرناك به حيث نمي رسند، اما در هنگام تغييرات بنيادي، شما بايستي از قبلي محاسبه دقيقي از نيازمندي هاي سيستم داشته باشيد، تغييرات حساب نشده ممكن مي‌باشد به ترافيك وب سايت شما و يا به فروش شما زخم دورازشوخي وارد كند . مثلاً حياتي هست كه در تحليل پباده سازي جديد، صفحات پر بازديد را از در ميان نبريد، ممكن ميباشد شما برگه اي را در طراحي تازه حذف كنيد، ولي به حافظه مالامال بازديد بودن آن كاغذ دسترسي استفاده كننده را كماكان براي بازديد كنندگان خويش محفوظ نگاه داريد، آن ها ممكن هست از شيوه موتورهاي جستجو و يا اين كه bookmark مرورگر خود به آن ورقه وارد شوند .
مي توانيد وضعيت ترافيك يك URL خاص يا درخواست براي آن را از طريق بخش آمار وب سايت خود، بررسي كنيد، احتمالا لازم باشد يك صفحه را به گردونه وب وب سايت بازگردانيد!

طراحي سايت در مشهد
همينطور در صورتي كه ريسك تغيير ناگهاني را بالا مي دانيد، مي توانيد در ابتدا فقط يك بخش را پباده سازي مجدد كرده و آن را به رخ آزمايشي بر روي اينترنت وب سايت خود قرار دهيد و پس از اخذ بازخوردها، در رخ مؤثر تشخيص دادن تغيير، مبادرت به خانه تكاني كلي نمائيد .

قرار دادن قابليت و امكان دسترسي به «نسخه قديمي سايت» نيز در هنگام بالابودن ريسك كارامد به حيث مي رسد، ياهو از اين رويكرد براي اينترنت ميل خويش بارها استعمال كرده مي‌باشد .

 

 

 

6
) تنظيم پوشه پشتوانه گذشته از اعمال تغييرات
مدام در هنگام تغييرات مشكل ها پيش بيني نشده وجود دارد، اين مشكل ها ممكن مي باشد جنبه نرم افزاري يا اين كه مشقت بار افزاري داشته باشد و يا اصلاً جنبه روانشناسي پيدا نمايد . بدين ترتيب مدام گذشته از اعمال تغييرات يك پشتوانه كامل از پوشه ها و ديتابيس خويش تهيه نماييد . ممكن مي‌باشد در هنگام اعمال تغييرات خطاهايي را مشاهده نماييد كه در لوكال هاست خويش با آن ها مواجه نبوده ايد، اين ها معمولاً به دلايلي زيرا سفر از يك سيستم ادله به نوعي ديگر، پيكربندي سرور و تفاوت در نسخه لهجه هاي برنامه نويسي و امثالهم مي باشد . در هنگام بروز مشكلات بيش از حد تصور مي توان بوسيله پوشه هاي حامي موقتاً سايت را به حالت پيشين برگرداند .

همچنين در نظر بگيريد كه ممكن مي‌باشد با اعمال تغييرات و عليرغم تصور شما، بازديدكنندگان سايت به صورت قابل توجهي كاهش پيدا كنند، اين امر را مي بضاعت و توان بوسيله مانيتور كردن ترافيك سايت متوجه شد، ولي مفهوم آن اين ميباشد كه شما اصول علمي در پباده سازي وبسايت را كنار گذاشته ايد و بيش از حد بر پايه لحاظ شخصي خود پيش رفته ايد و يا اينكه در اعمال تغييرات پباده سازي سايت، كج ذوق بوده ايد و اين تصور را داشته ايد كه ساير افراد نيز با ذوق و سليقه شما يار هستند، خب در اين دسته مواقع بايستي بگوييم كه لجبازي كافيست، با سرعت به ورژن گذشته گشوده مي گرديم .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۶:۵۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تجربه كاربري در طراحي وب سايت هاي املاك تجربه

 

تجربه
كاربري در طراحي وب سايت هاي املاك تجربه
كاربري در طراحي وب سايت هاي املاك انگيزه
شما از رويكرد اندازي وب سايت بنگاه املاك چيست؟ در مقطع پباده سازي اينترنت سايت، مشتريان(بنگاه املاك) مي خواهند سايت خود را به عنوان منبعي براي داده ها گرانبها براي خريداران و مراجعه كنندگان احتمالي تبديل كنند . آنان دوست دارند، تارنما امكان همت بالا داشته باشد و داده ها به راحتي در دسترس كاربر قرار گيرد . تمام اين درخواست ها بي آلايش بوده و اجراي آن، فقط با رعايت تعدادي نكته ميسر خواهد بود .

طراحي سايت در مشهد

چه
موارد ديگري براي جذب رضايت مشتريان بنگاه هاي املاك الزاميست؟ ما به وب وب سايت هاي زيادي امداد كرده ايم تا اينترنت سايت خويش را با صرفه سازي كرده و اينترنت وبسايت هاي جديدي بسازند . طي اين مسير، به تجربيات و نكات زيادي پي برده ايم كه براي برد اينترنت وبسايت هاي اين صنعت، الزامي هستند .
اين نكات، علاوه بر ايجاد امكان جست و جو و عمل هاي بالا، سبب توليد ترافيك از كانال هاي متفاوت(رسانه هاي اجتماعي، بازاريابي اينترنتي، و با صرفه سازي وب سايت براي موتور هاي جستجو) هم مي شود . اجراي چنين نكاتي، هزينه زيادي براي شما به يار نداشته و شما مي توانيد زيبايي ظاهري و محتواي تارنما را به نحوي متمايز ارائه نماييد .

عكس
هاي با صرفه سازي شده
تمام اينترنت وب سايت هاي بنگاه املاك، مي بايست مشتمل بر عكس هاي ممتاز و موثر باشند . شما مي توانيد از عكس هاي با كيفيت در اسلايد به كار گيري كرده و يا اين كه راه هاي ديگر نمايش عكس را امتحان فرماييد . خريداران امروزي، قبلي از تماس با فروشنده، شكل و مشخصات هر محصولي(در اين مورد، خانه) را كاملا محاسبه مي كنند .

تصويب
اسم كاربر وقتي يك مشتري احتمالي يا واقعي، به وبسايت شما وارد مي شود، بايد كاري نمائيد تا متقاعد شود، دوباره به سايت بازگشته و از محتويات اثرگذار سايت شما استعمال نمايد . براي اين كار، شما بايستي بضاعت و توان ثبت اسم آنها را داشته باشيد . سپس از آن، شما به سيستمي براي ارسال هشدار و پيشنهادات خويش نياز داريد .

كليد
چهره بوك(و بقيه رسانه هاي اجتماعي) شبكه هاي اجتماعي، يك عدد از اصلي ترين ابزار تبليغات كلامي براي اين صنعت محسوب مي شوند . نشر ليست منزل هاي موجود، يكي از بهترين خط مش ها، براي تعامل با مشتريان احتمالي و ارتقا اقتدار چشم شدن، محسوب مي شود . البته، شما مي بايست در رسانه هاي مختلف حضور فعال داشته و به سوالهاي يوزرها پاسخ دهيد .

سئو
وب وبسايت املاك براي اين كه ليست توليدها شما، بتواند چشم شود، شما بايستي وب سايت خود و پباده سازي آن را، براي موتورهاي جست و جو، باصرفه سازي فرماييد . با صرفه سازي حوزه‌ اي يك عدد از با اهميت ترين موادتشكيل دهنده در سئو اين جور وب سايت هاي، محسوب مي شود . در ضمن، باصرفه سازي، عكس ها هم نقش مهمي در وب سايت شما دارااست .

بلاگ
تاليف محتواي ممتاز و مفيد در بلاگ، نقش مهمي در جذب عميق مشتريان احتمالي داراست . بنابراين، طراحي و قرار دادن لينك و پيوند وب لاگ در اينترنت سايت، از مهم‌ترين لازمات محسوب مي شود . در ضمن، وب لاگ داراي محتواي با كيفيت خود نقش مهمي در سئو دارد .

داشتن يك وبسايت زيبا، داراي اهميت ترين قدم در تجارت بنگاه املاك محسوب مي شود . پروسه پباده سازي تارنما و مارك شما، تعيين رنگ ها، تصاوير و متن، مي تواند مضاعف هيجان آور باشد . تمامي اين مورد ها بازتاب دهنده تجارت شما بوده و مي تواند به جذب يا اين كه دفع مشتريان امداد كند .

تجارتي كه شما قصد شيوه اندازي اينترنت سايت براي آن را داريد تجارتي هست كه مشتريان در درحال حاضر خريد كالايي با ميانگين قيمت بالاي ۵۰۰ ميليون تومان هستندو يا اين كه مي خواهند حداقل يك ميليون تومان در ماه براي آن هزينه كنند .
چرا در ساخت اين بنگاه والا اعتنا نكنيم و كاري در خور فروش چنين كالايي انجام ندهيم و توقع شايسته ترين ها را داشته باشيم؟


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۶:۵۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

در طراحي اينترنت تارنما

در حالتي كه خواستار اين باشيد كه وب تارنما شما داراي درجه قابل قبولي در موتورهاي جستجو باشد و همچنين مسئله استقبالو عشق و علاقه مندي كاربران اينترنتي قرار بگيرد بايد موارد مختلفي را در طراحي اينترنت سايت، ساختار آن و همچنين محتوايي كه بر روي آن منتشر مي كنيد مد حيث قرار دهيد .
در طراحي اينترنت تارنما استانداردهايي وجود دارد كه بايستي تا حد قابليت توسط گروه طراح و برنامه نويس اينترنت تارنما موضوع اعتنا قرار گرفته ورعايت گردد .

طراحي سايت در مشهد
پباده سازي اينترنت وبسايت او‌لين گام در دنياي والا بازاريابي اينترنتي مي‌باشد و شما بدون يك اينترنت وبسايت مناسب هيچ شانسي براي پيروز شدن در بازار رقابت و تجارت اينترنتي نخواهيد داشت و تنها هزينه پرداخت مي فرمائيد . استانداردهاي پباده سازي اينترنت تارنما خيلي هم طاقت فرسا نيستند صرفا كافي مي‌باشد مقداري توجه داشته باشيد . به جرئت مي توانايي اظهار كرد با پباده سازي وب وبسايت كارآمد، جذاب، پر سرعت مي باشد كه مي توانيد كسب و فعاليت خويش را از طرز بازاريابي اينترنتي متحول فرماييد .

1-
يك هاست و يك دامين براي پباده سازي اينترنت سايت: متاسفانه آن‌گاه از گذشت حدود 3 سال از اجراي اين ضابطه در گوگل گشوده خيلي از اينترنت تارنما هاي ايراني اين خلل را دارا هستند . وب وبسايت بايستي يك هاست و يك دامين داشته باشد . خيلي از وبمستران براي يك وبسايت يك‌سري دامين تصويب مي كنند و بعد همه آنها را روي نيز پارك مي نمايند . براين اساس از گوگل محو خواهند شد و بعد از آن از آن به دنبال برهان اين اتفاق خواهند بود .

2-
فونت و محتوا: فونت از مهمترين گام هاي اينترنت تارنما شماست . در شراي در طراحي اينترنت وبسايت فونت مطلوب بكار نبريد خواننده‌گان هيچ علاقه اي به ماندن در اينترنت وب سايت ندارند و ممكن هست خيلي زود به سراغ اينترنت تارنما هاي حريف بروند . از فونتي به كارگيري نمائيد كه در همگي سيستم ها و مرورگرها براي كاربران قابل تلاوت باشد و يا اين كه اگراز فونت خاصي به كار گيري مي فرمائيد پيش بيني هاي حتمي براي لودشدن فونت، در مرورگرهاي كاربراني كه فونت مسئله لحاظ شما را ندارند را به كار آوريد .
لازم ميباشد در اين نصيب گشوده نيز به نقش محتوا اشاره شود . محتواي كپي نگذاريد . گوگل پنگوئن شديدا همگي وب وب سايت هاي كپي را از جايگاه بندي گوگل حذف مي كند .

3-
گرافيك: مشاده كرده ايد وقتي به يك اينترنت وب سايت مراجعه مي كنيم به عبارتي لحظه مايل هستيم خارج شويم . عكس هاي فلش زن و نامتناسب با محتوا منجر خروج كاربران از اينترنت سايت مي شوند . پس در طراحي اينترنت تارنما اعتنا نمائيد و از بنر و تصاويري استعمال كنيد كه مربوط به كسب و عمل باشد .
در لود تصاوير اينترنت سايت، به اين نكته اعتنا داشته باشيد كه تصاوير را خير آنقدر با حجم بالا آپلود نمائيد كه خلل لود شدن داشته باشد نه آنقدر بي كيفيت كه استفاده كننده تمايلي به ديدن آنها نداشته و ظاهر اينترنت وب سايت را دچار خلل عدم جذابيت كند . مدام گوگل را در نظر بگيريد كه با يك ورقه ابتدا ساده چه تحولي در بازاريابي اينترنتي ساخت كرد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۱:۰۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

اضافه كردن دكمه تماس تلفني

اضافه كردن
دكمه تماس تلفني به نوار كناري سايت علاوه بر اين پلاگين WP Call Button به شما قابليت و امكان مي دهد دكمه تماس تلفني را در نوار كناري وب‌سايت خويش با استعمال از ويجت نوار كناري طولاني تر نمائيد .

طراحي سايت در مشهد

براي اين كه بتوانيد دكمه تماس تلفني را به نوار كناري طولاني تر فرماييد بايد از قسمت نمايش» ابزارك‌ها را انتخاب نمائيد و ابزارك مربوط به WP Call Button را به ابزارك‌هاي در دسترس بكشيد .


افزودن دكمه تماس تلفني به نوار كناري اضافه كردن
دكمه تماس تلفني به نوار كناري اين بخش به شما اين امكان را ميدهد كه تيتر و توضيحات ويجت را در قسمت‌هاي مربوطه بيشتر فرماييد همينطور براي اينكه به گزينه‌هاي سفارشي‌سازي بيشتري دسترسي داشته باشيد بايستي بر روي قسمت “تنظيمات پيشرفته” كليك كنيد . پس از كليك كردن بر روي اين قسمت ميتوانيد گزينه‌هاي سفارشي‌سازي در موضوع رنگ متن دكمه تماس، رنگ دكمه تماس و متن آن را مشاهده نمائيد . پس از اعمال تغييرات مدنظر خود حتماً بر روي گزينه‌ي “ذخيره شد” كليك كنيد و يا براي از دربين رفتن تغييراتي كه انجام داده‌اي “پاك كردن” را گزينش نماييد .

يكي از شايسته ترين ويژگي‌هاي به كار گيري از پلاگين براي اضافه كردن دكمه تماس به وردپرس اين ميباشد كه 100٪ رايگان مي باشد و مخلوط يكپارچه‌اي با Google Analytics دارد .

رويه
دوم: افزودن دكمه تماس تلفني به وردپرس به‌‌صورت دستي شما در اين راه و روش ميتوانيد دكمه تماس تلفني و لينك‌هاي آن را به‌صورت دستي به صفحه ها دلخواه از وبسايت وردپرسي خويش بيشتر فرمائيد . روشي كه در اينجا براي شما خوا هيم بيان كرد درواقع راحت‌ترين راه براي افزودن دكمه تماس تلفني به وردپرس است .


+98 (21) 222-2222
href="tel:98212222222">تماس تلفني با ما لينك‌هايي كه در بالا آورده شده است درواقع برنامه‌هاي موبايل را بر روي دستكتاپ لپ‌تاپ، تلفن‌هاي هوشمند گشوده مي‌كند همچنين كاربراني كه از سيستم مك به كارگيري مي نمايند حاذق مي باشند اين پيوندها را در Facetime خويش مشاهده نمايند، يوزرها ويندوز 10 نيز مي‌توانند آنان را در اسكايپ ببينند . علاوه‌براين ميتوانيد با استعمال از كد HTML يك تصوير يا آيكون به دكمه تماس تلفني سايت خود طولاني تر نمائيد . براي دسترسي به موردها گفته‌شده فرايند پايين را دنبال نمائيد .

اولين كاري كه مي بايست انجام دهيد اين مي باشد كه وارد پيشخوان» رسانه» افزودن گرديد و تصوير يا اين كه آيكوني كه ميخواهيد كنار لينك دكمه تماس نمايش داده شود را آپلود نمائيد . بعدازاينكه تصوير به‌صورت كامل آپلود شد بر روي گزينه‌ي “ويرايش” كليك فرمائيد .

افزودن
تصوير به دكمه تماس تلفني اضافه كردن
تصوير به دكمه تماس تلفني در برگه تازه كه براي شما باز مي‌گردد URL تصوير را اسكن نماييد چراكه در پروسه بعدي به آن نياز خواهيد داشت .

شما
ميتوانيد اين كد را در قالب كد html در مطالب يا اين كه ابزارك‌ها يا اين كه قالب سايت وردپرسي خويش قرار دهيد:
alt="Call us" />
بعدازاينكه همگي مورد ها بالا را انجام داديد ميتوانيد به برگه وب سايت خود مراجعه كنيد و تصوير موردنظر خويش را در كنار دكمه تماس تلفني مشاهده فرمائيد .

همچنين مي‌توانيد اين موضوع را سفارشي‌سازي نماييد و متن دلخواه خود را پيشين و يا بعد از آن آن اضافه نمائيد و از CSS سفارشي براي سبك آن به كارگيري نماييد .

طولاني تر
كردن پيوند دكمه تماس تلفني به فهرست سايت اين امكان براي كاربران وردپرسي وجود دارااست كه دكمه تماس تلفني را به منوي ناوبري اضافه كنند . براي اين كار مراحل تحت را دنبال كنيد .

سپس از وارد شدن به پيشخوان وردپرس خود نمايش» فهرست‌ها را تعيين نمائيد . در سمت راست شما گزينه‌هاي اكثري وجود دارد كه بايد از دربين آنان “پيوندهاي دلخواه” را انتخاب نماييد . پس از كليك كردن بر روي اين آيتم بلوكي براي شما گشوده مي شود كه مي بايست در نصيب URL يا نشاني اينترنتي شماره تلفن موردنظر خود را وارد نماييد و در فيلد بعدي بايد متني كه مي‌خواهيد براي دكمه تماس نمايش داده شود را وارد نماييد و در پايان “افزودن به فهرست” را گزينش فرماييد تا دكمه تماس تلفني به فهرست شما بيشتر شود .

اضافه كردن
دكمه تماس تلفني به منوي ناوبري افزودن
دكمه تماس تلفني به منوي ناوبري هم اكنون درصورتي كه به منوي ناوبري وبسايت خويش مراجعه فرماييد مي توانيد مشاهده نماييد كه دكمه تماس اضافه‌شده مي باشد .

اميد‌است‌ اين مقاله به شما براي اضافه كردن دكمه تماس تلفني به سايتتان ياري كرده باشد . موفق باشيد .
🙂


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۳:۱۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

خصوصيت هاي طراحي وبسايت

خصوصيت يك طراحي تارنما خوب وقتي حادثه مي‌افتد كه كليه اصول طراحي تارنما فن اي در هنگام درست كردن وبسايت رعايت گرديده و وب تارنما شما بضاعت بر قراري رابطه موءثر در هر دو قضيه تجربه كاربري و رابط كاربري را داشته باشد .

طراحي سايت در مشهد

پباده سازي وب سايت حرفه اي و چگونگي صحيح كردن وبسايت در دو دهه پيشين زياد تغيير‌و تحول كرده است . در قبل تنها پباده سازي اينترنت وبسايت استاتيك وجود داشت ولي به مرور مقطع طراحي پويا يا دايناميك كاملا جايگزين آن شد و موارد جديدي از خصوصيت يك پباده سازي وبسايت عالي را معرفي كرد .

يك اينترنت وب سايت نقطه آغاز راهكار بازايابي اينترنتي ميباشد . به همين برهان مي‌باشد كهويژگي يك پباده سازي وبسايت عالي هماني مي‌باشد كه مطابق با هدف ها و مخاطبان مسئله حيث شما پباده سازي گرديده باشد .

خصوصيت
هاي طراحي وبسايت خوب بسته به دارايي و لازمات وب وبسايت شما هميشه دو گزينه كليدي براي طراحي سايت فن اي وجود دارااست . براي درست كردن تارنما مي توانيد يك پوسته يا اين كه قالب وبسايت را تعيين نماييد و آن را بنا به خواسته ي خويش تغيير و تحول دهيد يا يك طرح را از آغاز توليد كنيد .

صد رد صد صحيح كردن وب سايت از مبنا نياز به زمان، مهارت و سرمايه گذاري بيشتري داراست . اما استفاده از يك تارنما ساز رايگان مثل تارنما ساز رايو علاوه بر صرفه جويي در زمان و هزينه؛ تجهيزات بسيار گسترده اي را براي پباده سازي وبسايت حرفه اي در اختيار شما قرار خواهد اعطا كرد .

امروزه اينترنت وب سايت بايستي پويا باشد، به عبارت ديگر، مي بايست در CMS (سيستم مديريت محتوا)، مثل وردپرس، جوملا و غيره توسعه يابد .

بنابراين، هر برگه وب مي بايست مطابق ضوابط سئو و باصرفه سازي وب سايت باشد، به علاوه عنصرها پويا نظير رسانه هاي اجتماعي، و صفحه هاي وبلاگ نيز از لازمات و ويژگي يك پباده سازي تارنما عالي محسوب ميگردد . رايو براي ايجاد تارنما از تمامي اين امكانات سود مي گيرد .

در نهايت چند ويژگي با اهميت براي وصال به شايسته ترين پباده سازي سايت وجود داراست كه شما را در شايسته ترين وضعيت سناريو مي‌دهند، بازديدكنندگان را به ماندن در وب وبسايت شما ترغيب مي كنند و در فيض منجر ارتقاء مشتري خواهند شد .

لوگو
و نام تجاري طراحي لوگو نقطه شروع ايجاد نام تجاري مي باشد . وضعيت لوگو در يك اينترنت سايت تاثيري ناخودآگاه بر بازديدكنندگان اينترنت وب سايت داراست . يك ايده براي رعايت ويژگي يك طراحي تارنما خوب آن هست كه لوگو را در يك سري مكان گوناگون در برگه مهم قرار دهيد . اين به بازديدكنندگان امداد ميكند برند شما را نگهداري كنند و در هر جاي ديگري هم آن را تشخيص دهند .

پباده سازي
ساده و جريان اطلاعات در‌صورتي‌كه چه اصالت و خلاقيت دو عنصر فراوان داراي اهميت مي باشند و شما مطلقا نمي خواهيد يك وب وبسايت خسته كننده ايجاد كنيد؛ ولي پيچيدگي و سر وصدا بيش از حد هم آزار دهنده خواهد بود .

مطالعات رديابي ديده نشان مي دهد كه خوانند‌گان صفحه هاي اينترنت را از بالا به تحت و از چپ به راست كپي مي كنند كه اين موضوع عنوان الگوي F شناخته مي شود .

با توجه به اين سرمشق مي توانيد از سلسله مراتب بصري براي داده ها استفاده كنيد و بازديد كننده را به مهمترين عنا وين و نصيب ها ساماندهي كنيد؛ مانند؛ ثبت نام، ايميل،صفحات فرآورده و غيره .

طراحي
ريسپانسيو و دسترسي آسان طراحي وبسايت ريسپانسيو يك بخش اجتناب ناپذير از خصوصيت يك پباده سازي وب سايت خوب ميباشد . بخش اعظمي از بازديدكنندگان شما صفحات وب را باگوشي هاي هوشمند و تبلت گشوده مينمايند . بنابراين اينترنت وبسايت شما بايد قابليت و امكان دسترسي در دستگاه تلفن همراه و كامپيوتر را داشته باشد .

پباده سازي ريسپانسيو به اين مضمون‌ ميباشد كه برگه وب توانايي تطابق با مقدار هاي گوناگون ورقه نمايش دستگاه را داشته باشد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۷:۲۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

وب لاگ چيست؟

وب لاگ
چيست؟ وبلاگ يك ورقه اينترنتي براي تاليف يادداشت‌ها و مقالات هست . در واقع، بلاگ را مي‌توان به ديده يك خبرنامه يا اين كه روزنامه اينترنتي رويت كرد . يعني وب لاگ مجموعه‌اي از مقاله ها را در خود جاي ميدهد . البته، اين را نيز بايستي بدانيد كه وب لاگ ها معمولاً داراي مدل بندي هم مي‌باشند و مقاله ها آنان در يك يا اين كه يك‌سري نوع بندي جاي مي‌گيرند .

طراحي سايت در مشهد

به فيس معمول وب لاگ از زباني ساده غير رسمي و غير سازماني به كار گيري مي كند . اين را نيز بيش تر كنم كه نوشتن در يك بلاگ فعاليت خيلي مشقت نيست، صرفا بايستي پيرامون موضوعي كه مي‌خواهيد در رابطه آن بنويسيد علم كافي داشته باشيد .

چه گونه
مي‌توانم يك بلاگ بسازم؟ در حالتي كه دوست داريد نوشته‌هاي خويش را در وب قرار دهيد تا خواننده گان بخوانند، پس حتماً داشتن يك وبلاگ برايتان ايدۀ جذابي است .
اما چطور مي بايست يك وب لاگ توليد كنيد؟ براي اين خواسته دو خط مش وجود دارد:
استعمال از وبلاگ‌سازهاي رايگان: در حال حاضر، خدمت هاي وبلاگي اكثري به گويش فارسي فعال ميباشند . از جمله معروف ترين آنها مي توان به بلاگفا اشاره كرد . اين خدمت ها يك بلاگ رايگان بر روي دامنه خودشان در اختيار شما مي گذارند كه از طريق آن مي‌توانيد مطالب گوناگون خويش را منتشر نمائيد .
طراحي يك بلاگ اختصاصي: راه‌حل دوم كه براي اشخاص سخت‌گيرتر مناسب است، ايجاد يك بلاگ بر روي دامنه اختصاصي هست . هر يكسري براي اينكار شما نياز به مقداري صرف هزينه داريد، البته در عوض (اگر بخواهم محاوره اي بگويم) كلاس كاري شما عمده خواهد بود . براي توليد يك وب لاگ منحصر به فرد شما مي‌توانيد از وبسايت ساز پرتال يا اين كه سيستم هاي مشابه مانند وردپرس استفاده نمائيد . ما حتي يك تخفيف عالي نيز براي اشخاصي مثل شما كه به تاليف علاقه‌مند مي باشند در حيث گرفته‌ايم .
وب
سايت چه ميباشد ؟ و اما اينترنت وب سايت . . . تفاوت داراي اهميت اينترنت تارنما با وب لاگ در كاركرد آن است . يك وب وبسايت صرفا با هدف تاليف ساخت نميشود . شما وب سايت مي‌سازيد تا توليدات و خدمات خويش را معرفي كنيد، دكان اينترنتي فعال سازي نماييد و . . . بنابراين اين اينترنت وب سايت مشتمل بر صفحه هاي مختلفي مثل ورقه اصلي، كاغذ سرويس ها يا اين كه محصولات، صفحه در رابطه ما، صفحه تماس با ما و . . . مي شود . دقت داشته باشيد كه وب وب سايت ها معمولاً چكيده به تيتر وبلاگ نيز دارا‌هستند كه در آن مطالب و نوشته‌هاي آنها قرار مي‌گيرد . براي مثال، حال شما در حال قرائت بخش وب لاگ تارنما ما هستيد . ولي اين صرفا يك بخش از وبسايت ما ميباشد و صفحه هاي ديگري هم داريم كه در آنان به معرفي وبسايت ساز خويش و سرويس ها آن مي‌پردازيم .

انگيزه
از پباده سازي تارنما چيست؟ درحال حاضر بياييد به اين سوال پاسخ بدهيم كه در چه مواردي شما نياز به يك اينترنت وبسايت داريد .

به
جهت ارائه سرويس ها براي
معرفي شركت جهت
معرفي محصولات جهت
فروش توليد ها (وب وب سايت فروشگاهي) پرتال
هاي سازماني و دولتي


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۲۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)