مرجع مقالات رسمي طراحي سايت مرجع مقالات رسمي طراحي سايت .

مرجع مقالات رسمي طراحي سايت

اهميت داشتن گالري تصاوير در وب سايت

اهميت
آلبوم تصاوير در اينترنت سايت10 / 10 از 1 كاربر آلبوم تصاوير از پاراگراف خصوصيت هايي مي‌باشد كه وجود آن در اينترنت وب سايت مي تواند منجر جذب بازديدكننده شود البته براي ساخت آلبوم تصاوير در يك سايت، نياز به front end ميباشد كه تصاوير را لبريز زرق و برق و چشم نواز نشان دهد و بخش اعظم لحاظ تماشاچي را جلب كند .در اين مطلب از پباده سازي سايت مي خوا هيم تا شما را با اهميت وجود آلبوم تصاوير در وب تارنما آشنا كنيم .

طراحي سايت در مشهد

اهميت
گالري تصاوير در وب سايت
آلبوم تصاوير مي تواند تصاوير محصولات،نمونه امور و يا اين كه حتي محفظه كمپاني را دربرگيرنده شود .وجود اين مورد ها مي تواند آلبوم تصاوير شما را به يك عنصر خاص و داراي اهميت تبديل كند همينطور بايستي دقت كرد كه در گالري تصوير از عكس هاي باكيفيت استعمال فرماييد .

افرادي كه مي خواهند در وب وب سايت خود از آلبوم تصاوير به كار گيري كنند بايد قبل از هر اقدامي به سوالات پايين پاسخ دهند .


آيا گالري تصاوير شما در راستاي هدف ها اينترنت وبسايت شما پباده سازي شده است؟

آيا تصاوير و عكس ها در آلبوم عكس اينترنت وبسايت شما داراي كيفيت فن اي مي باشد؟

آيا براي عكس هاي خاصي كه دارنده پتانسل ويژه اي هستند، دكمهء " خريد هم اكنون" پباده سازي نموده ايد؟

آيا تصاوير و عكس هاي جان دار در گالري وب سايت شما به وضوح عبارات محتواي اينترنت وب سايت شما هستند؟
√ با يك طراحي عالي براي گالري، تا حد متعددي چيره به جلب علاقهء كاربران خواهيد شد .

جواب دادن به اين سوال ها نشان مي دهد كه وب سايت شما نياز به گالري تصاوير دارد يا خير .

با دقت به مطالب ذكر شده و اهميت گالري تصاوير در وب تارنما ، قيمت نظري و تئوريكالي اينترنت سايت خود را ارتقاء دهيد و مي بايست بدانيد كه انجام اين عمل به آرامي و زيبايي مي تواند در افزايش ترافيك وبسايت اثر گذار باشد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۱:۱۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

استراتژي ديجيتالي B2B

در يكي از پست هاي اخير، از اهميت طراحي و توسعه و گسترش يك استراتژي ديجيتالي B2B سخن گفتيم . يكي از بخش هاي مهم اين استراتژي كردار يك سايت تحسين بر انگيز مي باشد كه از يك سو نيازهاي بازديدكنندگان را به تصوير كشيده و بر آورده مي‌سازد و از سوي ديگر المان هايي از قبيل همسو بودن با تجارت، ساخت سرنخ هاي فروش و پررنگ و متمايز بودن در آن رعايت گرديده مي‌باشد .

طراحي سايت در مشهد

دغدغه حساس شركت ها مي بايست افزايش مقدار كارآيي و اثربخشي سايتشان براي مخاطبين و بازديدكنندگان باشد، ولي در پيشين چنين مقوله اي چندان موضوع اعتنا واقع نمي شد . با اين وجود به نظر مي‌رسد اين راه دستخوش تغيير‌و تحول شده؛ داده هاي حاصل از پژوهش ها RWS/US در سال ۲۰۱۳ حاكي از آن مي‌باشد كه بخش بخش اعظم اي از بودجه بازاريابي به تارنما ها و مالامال رنگ خيس شدن حضور كمپاني ها در مرحله وب اختصاص داده شده و در جاي ديگري سرمايه گذاري نشده ميباشد . با همگي اين تفاسير بخش اعظمي از فاكتورهاي حتمي و حساس يك تارنما B2B مؤثر و موفق اكثر وقت ها از قلم مي‌ افتد . در اين پست قصد داريم برخي از ويژگي هاي با اهميت و با اهميت وبسايت هاي B2B را بر شمارده و براي هر يك مثالي بياوريم .

۷
خصوصيت اصلي و اضطراري يك تارنما B2B در وهله نخست به توصيف موارد اضطراري و اجتناب ناپذير سايت خويش بپردازيد . چه بسا در صورتيكه ابعاد پروژه تان كوچك بوده و قرار است از منزل آن را مدير كنيد، خوب تر مي‌باشد مراد ها و توقعات خويش را بر روي كاغذ آورده و موادسازنده كليدي و زمينه نيازتان را مختصر و موجز شرح دهيد تا از اين طريق اذهان خويش را متمركز كرده، سر و سامان دهيد . به فن تحرير در آوردن ايده ها اقبال برد را ارتقا مي‌دهد . پيشنهاد مي كنم مورد ها تحت را مدنظر قرار داده و رعايت نماييد .
با آژانس ديجيتال ماركتينگ رسپيناتك همراه باشيد:
۱ . حواستان به اولين چهره يي باشد كه بر ذهن مخاطب نقش مي‌بندد .
وب سايت شما براي بازديدكنندگاني كه اول بار به شما مراجعه كرده اند تا از نزديك با كسب و كارتان آشنا شوند، يك تصوير خيالي مي‌سازد . اين تصوير مي‌بايست نمايانگر نام و نشان شما باشد و آنچه ارائه مي‌دهيد . Jacob Nielsen بر اين اعتقاد و باور ميباشد كه شما فقط ۱۰ ثانيه فرصت داريد كه صورت واقعي خود را به جهانيان نشان دهيد كه در واقع اين بازه زماني مقطع در سال ۲۰۱۴ به ۵ ثانيه (يا چه بسا كمتر از آن) كاهش يافته مي‌باشد . اين نكته را مدنظر داشته باشيد كه بازديدكنندگاني كه براي اول بار به سايت شما مراجعه كرده اند از همان بدو ورود در جستجوي نماد هايي از اعتبار و اعتماد در وبسايت شما ميباشند . آن‌ها مي‌بايست به اين دلگرمي برسند كه در پس اين وب سايت يك تجارت حقيقي و ثابت قدم، قد دانش كرده و داراي همگي مشخصات يك كمپاني داراي اعتبار مي‌باشد و آن ها بتوانند با طيب حافظه به اعطا كرد و ستد با آن بپردازند .

۲ . سايت خويش را بر پايه صداقت و راستي پايدار فرماييد .
ريتم تارنما خود را به گونه اي تهيه فرماييد كه از نقطه حيث بازديدكنندگان اثر گذار و كارساز باشد و از ارائه منابع اطلاعاتي همچون درباره ما، رسالت ما، فلسفه ما و سوال هاي همگاني غافل نشويد، چرا كه تمامي اين موردها به شكل گيري يك شهرت و اعتبار نسبي در ذهن مشتريان كمك مي‌نمايد و اين همان چيزي است كه بخش اعظم مردمان به دنبال آنند . در سايت كمپاني هاي توليدكننده سيستم هاي برق حتمي (UPS) مي بضاعت و توان به نمونه هاي مضاعف عالي و جالبي برخورد كه با به كارگيري و كردار محتواي با كيفيت از يك سو در راستاي حمايت از مشتري قدمي مؤثر برداشته اند و از سوي ديگر اطلاعات موءثر و كارآمدي در اختيار مصرف كنندگان قرار داده اند .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۰:۰۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

فايل‌هاي XML

در
سايت‌هاي ذيل مي‌توانيد فايل‌هاي XML را گشوده كرده و دستكاري كنيد:
TutorialsPoint .com
XMLGrid .net
CodeBeautify .org
در اين سرويس‌هاي تحت وب، تگ‌هاي پوشه XML هايلايت و رنگي ميشود و ويرايش فايل‌ها بي آلايش ميباشد . در نهايت مي‌توانيد خروجي فعاليت خود را دانلود نمائيد و چه بسا به فرمت‌هاي ديگر تبديل فرماييد .

 

چه‌گونه
پوشه XML را به فرمت‌هاي ديگر تبديل كنيم؟ از آن‌جا كه فايل ايكس ام ال پوشه متني است، به تمام برنامه‌هاي همگاني متن مانند ورد، پي دي اف، نوت پد و . . . قابل تبديل ميباشد . در ادامه با چند مبدل رايج XML آشنا مي‌شويم .
-Batch document converter يك قابل انعطاف افزار براي تبديل دسته‌اي ورقه ها مي باشد و يكي از برنامه هاي پرطرفدار كه براي تبديل گروهي ورقه ها به صورت قلم خصوصا براي PDF با انتخاب شماست كه از فرمت هاي اسنادي مانند word doc, docx, docm, xls, xlsx, xlsm, rtf, jpeg, png, gif, tiff, emf, wmf, bmp, psd, dwg, dxf, mht, txt, html, aspx, php, pdf & lst پشتيباني مينمايد . قابليت و امكان نگهداري بالاترين كيفيت و مراقبت استحكام و سرعت را دارااست و اين فرمت‌ها را بهPDF تبديل مي نمايد .

تبديل
پوشه XML

 


-Easy XML Converter: قابل انعطاف افزاري حاذق هست كه قادر است انواع فايل‌هاي XML را به فرمت‌هاي مختلفي تبديل كند . اين نرم افزار به شما نشان مي‌دهد كه كدام يك از Table ها به ديگري متصل ميباشد . آنچه را كه مي خواهيد تبديل كنيد از از tree view گزينش نمائيد و ستون‌هاي مسئله نظر خويش را معين كنيد . اين نرم افزار از batch mode نيز پشتيباني مينمايد و به شما اذن تبديل يكسري فايل متفاوت را به شكل هم زمان مي‌دهد . شما مي توانيد فايل‌هاي اكسل 2003 و 2007، فايل هاي text و access و html و xml را با امداد اين نرمافزار تبديل كنيد . در رخ نياز يك‌سري فولدر xml را مي توان با يك ديگر مخلوط كرد . سناريو با جزئيات بالا براي پوشه هاي كوچك xml پيشنهاد مي شود . از فولدرها در فيس نياز مي توانيد حمايت كننده تنظيم كنيد .

طراحي سايت در مشهد

-برنامه PDFMate: فرمت‌هاي پشتيباني شده به وسيله اين برنامه عبارتند از: Word، Text، EPUB، HTML، SWF، JPEG . اين برنامه برعكس برنامه‌هاي پيشين فولدر پي دي اف xml را به نوشته تبديل مي كند .
PDFMate، يك برنامه معمولي و رايگان ميباشد كه از يك سري فرمت پشتيباني مينمايد . اين برنامه با ابزارهاي مازاد مثل رمزگذاري سند، تبديل گروهي فايل‌ها و پشتيباني از يك سري زبان ارائه شده است، ضمن اينكه تنظيمات آن نيز قابليت سفارشي‌سازي را دارا مي‌باشند .
-سايت‌هاي آنلاين: همانطور كه در قسمت پيشين گفته شد، بعضي سايت‌ها فايل‌هاي XML را باز كرده و به فرمت‌هاي ديگرتبديل ميكنند .
به تيتر نمونه درصورتي كه فولدر XML موردبحث را در وب‌سايت CodeBeautify .org و بخش سمت چپ پيست نمائيد و در ستون مياني روي دكمه‌ي Tree View كليك كنيد، نتيجه اين خواهد بود كه فولدر با ساختار درختي در سمت راست سناريو داده ميگردد . ميتوانيد از دكمه‌ي XML to JSON براي تبديل XML به JSON استعمال فرماييد و براي تبديل به فايل CSV و گشوده كردن در اكسل، مي‌توانيد از دكمه‌ي Export to CSV استفاده نمائيد تا پوشه XML كانورت شود .

 

توده
بندي:فرمت XML چه مي‌باشد و چه كاربردي دارااست ؟ XML يك لهجه مي باشد كه براي رابطه في مابين بشر و اتومبيل به فعاليت مي رود . با كدهاي ايكس ام ال مي‌توانيد اوامر و تگ‌هاي مختلفي در سايت ايجاد نمائيد . از آن‌جا كه XML يك فولدر متن است، با ويرايشگرهاي گوناگون متني قابل بازنويسي و گشوده كردن هست . براي جابه‌جايي داده ها در بين سيستم‌هاي مختلف از اين گويش استفاده مي‌گردد . XML با HTML تفاوت دارااست و به نوعي كامل كننده هم مي‌باشند . XML خويش محتوا و HTML طرز سناريو آن را مشخص مي نمايد . اهميت XML در استاندارد بودن آن است، همين كه اين گويش سال ها به عنوان زبان استاندارد ذخيره داده ها تعيين گرديده هست و در تمام زبان‌هاي برنامه نويسي مطرح جهان مي‌توان اطلاعات باطن اين فايل‌ها را خواند و بازنويسي كرد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۰:۳۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تكنولوژي هاي گسترش اينترنت

در‌صورتي‌كه با آخري تكنولوژي هاي گسترش اينترنت آشنا باشيد، AngularJS نام شناخت براي شما خواهد بود . Angular قاب ورك جاوا اسكريپت و نوشته باز مي باشد كه براي برنامه هاي وب SPA ، با به كار گيري از الگوي معماري MVC ، پباده سازي شده ميباشد . Angular قاب وركي براي بسط فرانت - اند مي باشد و فقط با صفحه هاي اينترنت راز و عمل داراست .
پس از تكثير Angular 2 ، كه مرمت بدون نقص اولين ورژن ي اين قاب ورك بود، اين قاب ورك به يكي از محبوب ترين فريم ورك ها تبديل شد . در حالا حاضر Angular 4 منتشر گرديده هست كه شايسته ترين ورژن مي باشد . به دليل ارتقاء مداوم ، اين مال گوگل را در صدر كادر ورك هاي برتر قرار داده ايم .

طراحي سايت در مشهد
2)
Laravel

وقتي كه در رابطه ي بسط بك – اند حرف كنيم، laravel او‌لين كادر وركي مي‌باشد كه به ذهن مي آيد . قاب ورك laravel كه در سال 2011 منتشر گرديده است، فريم ورك بدون‌پول و متن باز براي PHP مي باشد كه براي ساختن برنامه هاي وب و بر پايه الگوي MVC طراحي گرديده هست .
از خصوصيت هاي laravel مي بضاعت ذكر كرد يك سيستم modular packaging به هم پا يك رئيس وابستگي هاي منحصربه‌فرد مي باشد كه خدماتي براي منش اندازي و تعمير و نگه داري قابل انعطاف افزار و خط مش هاي متعددي براي دسترسي به پايگاه داده ها مهيا مي نمايد .
3) React .js


يك كتابخانه جاوا اسكريپت متن گشوده ميباشد كه facebook ارائه كرده هست . اين كتابخانه (با قابليت تبديل شدن به يك قاب ورك براي توسعه و گسترش وب)، به طور گسترده در گسترش ي رابط كاربري اپليكيشن هاي وب موضوع استفاده قرار مي گيرد . اين قاب ورك مختص براي ايجاد برنامه هاي كاربردي بزرگ با داده هايي كه در ارتفاع برهه زماني تغيير و تحول مي كنند، ابتكار شده مي‌باشد .
علاوه بر اين، React در آتي ي نزديك نسخه اي نو به نام React Fibre ارائه خواهد اعطا كرد كه پياده سازي متفاوتي از الگوريتم حساس React مي باشد و سود ي بيش از دو سال تحقيق مجموعه ريئكت ميباشد و در سال روان مي تواند به يك عدد از عناوين گرانقدر براي توسعه و گسترش دهندگان اينترنت تبديل شود .
4) Node .js


ايده ي داراي اهميت Node .js، استعمال از non-blocking and event-driven I/O مي باشد تا در مقابل برنامه هاي real-time با اطلاعات بسيار زياد، كه روي دستگاه هاي توزيع شده اجرا مي شوند، سبك و كارآمد باقي بمانند براي همين Node .JS براي نياز هاي خاصي موضوع استفاده قرار مي گيرد .
Node .js صرفا يك قاب ورك نمي‌باشد بلكه يك environment بي نقص هست . اين فريم ورك زمان مقطع طولاني در در ميان محيط هاي موضوع علاقه بسط دهندگان اينترنت بوده هست و توقع مي رود كه اين شرايط براي زمان طولاني تري باقي بماند . نود براي ساخت كردن برنامه هاي كاربردي كانال با قابليت و امكان هاي مقياس پذيري و سرعت بالا، به كارگيري مي شود چرا كه توانمند به رئيس تعداد متعددي اتصال به طور همزمان با كارايي بالا مي باشد كه اين خصوصيت مقياس پذيري بالا را مهيا مي نمايد . در صورتي كه بخواهيد محفظه جاوا اسكريپت كامل با تمام ابزار ها را داشته باشيد، توسعه و گسترش با استعمال از Node .js براي شما مناسب خواهد بود .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۰۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آيا وبسايت در وب به افزايش درآمد اينجانب امداد مي كند و درآمد اينجانب را ارتقاء مي دهد؟

اشخاص مختلف دارنده شغل هاي متعدد مي باشند و زياد برايشان اين سوال پيش مي آيد كه براي رونق كسب و كارشان چه كاري كنند تا كارشان زياد نتيجه زا و پر درآمد شود .

طراحي سايت در مشهد

آيا
وبسايت در وب به افزايش درآمد اينجانب امداد مي كند و درآمد اينجانب را ارتقاء مي دهد؟ آيا
وب وبسايت بهتر مي باشد يا… وب
وب سايت بر بقيه فضاهاي مجازي چه مزايايي دارد؟ عمل
كسب و كار من آنقدر تعالي نيست، چرا سايت بزنم؟ در اينجا به نيكي توضيح مي دهيم و دلايلي ارائه مي كنيم كه چرا به يك اينترنت تارنما نياز داريد و ايجاد يك وبسايت چه مزايايي دارااست .
او‌لين
منشاء و منبع براي وصال به جواب سوالات بخش اعظم ما هنگامي سوالي در ذهنمان پيش مي آيد و جواب آن را نمي دانيم به سراغ اينترنت مي رويم و وارد يك عدد از موتورهاي كاوش مي شويم و به دنبال تارنما زمينه نظرمان مي گرديم تا جواب سوالمان را پيدا كنيم و يك نفس آسان پس از پيدا كردن پاسخ بكشيم . در واقع همه ما همين طوري كار مي كنيم و به جاي هدر دادن وقتمان و تاءمل كردن درمورد سوالي كه جواب آن را نمي دانيم مستقيماً پاسخ آن را در ميان ميليون ها سايت جان دار در اينترنت چك مي كنيم . اين صرفا يك عدد از يكسري دليلي ميباشد كه نشان مي دهد چرا كسب و كار ما نياز به تارنما اينترنتي دارد .

موتور
كاوش ركن اساسي برد وبسايت هاي اينترنتي دليل دوم اين مي باشد كه اگر چه شبكه هاي اجتماعي هر روز تعداد افراد بيشتري را به عنوان عضو جذب مي نمايند و تكنولوژي آن ها اكثر و اكثر پيشرفت مي نمايد ولي هنوز موتور جستجو ندارند تا با يك جستجو كوچك مطالب، عكس ها يا فيلم هاي مرتبط با مراد هاي شما را نشان دهد . براي نمونه شما مي خواهيد يك كارگاه مبل سازي را در تهران پيدا نماييد ولي وقتي در تلگرام بخواهيد اين كارگاه را پيدا فرماييد نمي دانيد چه آدرسي را سرچ نماييد پس حتي براي پيدا كردن شبكه هاي تلگرام اين كارگاه ها بايستي به وب مراجعه كنيد و شبكه هاي تلگرامشان را از تارنما ها بيابيد .


نشان دهنده هويت كليدي يك كسب و فعاليت در فضاي مجازي برهان سوم اين هست كه تارنما اينترنتي هويت يك كسب و عمل را در فضاي مجازي نشان مي دهد . كانال تلگرام يا اين كه كاغذ اينستاگرام در كسب درآمد اثر گذار هستن ولي اين اينترنت تارنما است كه از نهايي نسل فناوري ها استعمال مي كند و توضيحات و صفحات سودمندي داراي داده ها مناسب براي استفاده كنندگان آن وب سايت دارد . اين يك سايت اينترنتي مي‌باشد كه مرز بندي جغرافيايي ندارد و سبب ساز بيشتر و بهتر چشم شدن شما و كسب و كارتان مي شود . بخش اعظمي از وب سايت ها عمل خويش را با تبليغ در يك وب سايت ديگر استارت كرده و پر اسم و رسم شدند . خيلي از كمپاني ها كه الان سرآمد در تجارت ميان المللي هستن فعاليت خود را با رويكرد اندازي يك تارنما اينترنتي استارت كردند .

سايتهاي
اينترنتي خاص كسب و عمل هاي غالب و خاص بودن شما برهان چهارم اين مي‌باشد كه احداث شبكه تلگرام، برگه اينستاگرام يا اين كه بقيه كانال هاي اجتماعي بسيار سهل وآسان هست و هزينه خاصي ندارد . در حالي كه راه و روش اندازي وب سايت و پر بازديد كردن آن يه خرده اطلاعات و علم مي خواهد كه هر كسي ندارد و هزينه كوچكي نيز براي توليد اينترنت سايت نياز هست . پرستيژ و كلاس كاري وبسايت خيلي بالا ميباشد و داشتن يك سايت نشان دهنده برنده بودن كسب و فعاليت شماست .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۱۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آشنايي با فريم ورك قاب ورك

آشنايي
با فريم ورك قاب ورك تيم اي هست از مفاهيم، كاربردها و شاخص ها كه جهت حل بعضي خلل ها كدنويسي در فضاي وب كاربرد داراست . ولي با مطالعه ساختار يك قاب ورك و استعمال بي واسطه از آن در پروژه، مي بضاعت و توان با رويه حل هاي مختلفي براي بحران هاي برنامه نويسي و اسكريپتينگ آشنا شد . قاب ورك در حوزه برنامه نويسي وب مانند يك كتابخانه در بقيه لهجه هاي برنامه نويسي هست اما گسترده خيس و كاربردي تر .

طراحي سايت در مشهد

در دنياي طراحي وب سايت ، كادر ورك فايلي دربردارنده تيم كدها و اسكريپت ها در زبان هاي گوناگون توسعه و گسترش وب وب سايت از گزاره HTML , CSS , JS , PHP , … هست كه مي توان از آن ها جهت حل برخي خلل ها توسعه وب وب سايت منفعت برد يا اين كه حتي يك اينترنت تارنما را با كمك آن ها منش اندازي كرد .

اشكال
قاب ورك كادر ورك ها دو نوع هستند: فريم ورك هاي توسعه Back-end و فريم ورك هاي بسط Front-end اينترنت وبسايت .

فريم ورك هاي مربوط به توسعه Front-end: فريم ورك هاي front-end اصولا از بسته هايي دربرگيرنده فولدر هاي ساختاري و فولدرهاي حاوي كدهاي استاندارد شده تشكيل گرديده اند . اجزاء آن معمولا مشتمل بر منشا كد CSS براي ايجاد يك گريد، تعريف استايل هاي تايپوگرافي براي عناصر HTML، ارائه رويكرد حل هايي براي اسكريپت هايي كه در بروزرها پشتيباني نمي شوند و ايجاد كلاس هاي استاندارد جهت به كارگيري در استايل دادن به اجزاء واسط كاربري مي باشد .

تكنيك هاي پباده سازي وب سايت ريسپانسيو – كه در آن گسترش دهنده اينترنت سايت، تارنما را اصطلاحا تلفن همراه فرندلي مي كند- خيلي افزايش داشته و بسط دهندگان جهت راحتي عمل يك خصوصي كادر ورك ريسپانسيو درست كرده اند و عمل پباده سازي وبسايت ريسپانسيو با فايده گيري از اين قاب ورك ها خيلي ساده تر از پيش گرديده هست .

قاب
ورك هاي گويش برنامه نويسي PHP Laravel
Phalcon
Symphony
Yii
Codelgniter
CakePHP
Kohana
FuelPHP
ميكرو
كادر ورك PHP Flight
Sliex
Limonade
Slim
قاب
ورك هاي زبان برنامه نويسي Ruby Ruby
on Rails Lotus
Rack
Sinatra
Padrino
Cuba
Scorched
Grape


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۳۵:۴۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چرا همگي ي مشاغل نياز به طراحي اينترنت وبسايت دارند؟

چرا
همگي ي مشاغل نياز به طراحي اينترنت وبسايت دارند؟ tarahi

با دقت به ارتقاء كاربراني كه از وب به جستجو جنس و سرويس ها قضيه نياز خود مي باشند . براي كمپاني ها داشتن يك وبسايت به موردي تحميلي تبديل گرديده مي باشد و در صورتي كه شركت ها از اين حوزه غافل بمانند مشتريان فراواني را مشخصا از دست خواهند اعطا كرد .

پباده سازي
وب وب سايت با محاسبه بخشي وضعيت فعلي سايت در‌صورتي‌كه شما در هم اكنون حاضر اينترنت سايتي داريد، در تراز اوليه طراح فن اي به اين تامل مي نمايد كه چرا اينترنت تارنما شما تا كنون بازدهي موضوع نظر را نداشته است . براي ارزيابي اين سوال مطرح گرديده شما مي توانيد با نرم افزارهاي آمارگير بازديد وب وب سايت ، آناليزي از داده هايي كه مي توانند در بهبود اينترنت سايت شما كمكي كنند ،انجام داد .

 طراحي سايت در مشهد

پباده سازي
تارنما پس از نظارت طراحي تارنما فن اي در تعامل با كسب و كارها، هر چه بيشتر از روند فروش در كسب و عمل شما بدانند، درنتيجه رابطه بهتري با بازديدكننده هاي وبسايت خواهند داشت و در حق تقدم بندي محتواي اينترنت سايت هم ياري قابل توجه اي خواهد كرد . بدون آشنايي و تعامل با كسب وكارهاي تخصصي، روند طراحي وب سايت رويكرد رسيدن به هدف ها را به سختي طي خواهد كرد .

طراحي اينترنت وب سايت شركتي •
پباده سازي وب تارنما شخصي •
طراحي وب سايت مدرسه •
طراحي وب وبسايت كارخانه •
طراحي وب وب سايت فروشگاه اينترنتي •
پباده سازي اينترنت تارنما هتل •
پباده سازي اينترنت وبسايت رستوران •
طراحي وب سايت پزشكي •
طراحي اينترنت سايت دكوراسيون •
سئو و با صرفه سازي وب

برنامه
ريزي طراحي گرافيك سايت صفحات وب و محتواي وبسايت شما بايد به جور اي باشد كه به كار گيري و كاربري آن راحت و روان رخ گيرد . گرافيك يك اينترنت سايت مهم‌ترين بخشي از سايت است كه مي تواند آتي اينترنت وبسايت شما را رقم بزند .


سيستم
مدير اينترنت سايت بر پايه نياز ، سيستم رئيس و سيستم هاي رئيس محتوا براي شما آماده مي شود و ماژول ها و نيازهاي شما كد نويسي و فراهم استعمال مي شود . براي طراحي فن اي تارنما از پاياني و به روز ترين استانداردهاي كدنويسي در طراحي تارنما به كار گيري مي شود .بطوري كه وب وبسايت ها با تمامي دستگاه هاي گوشي و تبلت و هر مقدار ورقه نمايش امكان سازگاري داشته باشند (طراحي ريسپانسيو) . در اين تراز يك عدد از نكات دوچندان اصلي كدنويسي مي بايست با صرفه سازي شده براي موتورهاي جستجوگر باشد كه توي بخش سئو و جستجو وبسايت شما موثر باشد .

 


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۴۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

10 ويژگي اضطراري يك سايت فروشگاه اينترنتي

10
ويژگي اضطراري يك فروشگاه اينترنتي امكانات
فروشگاه اينترنتي چيره چيست؟ در اين مقاله ويژگي هايي را كه به بهبود قابليت­ها و سوددهي اينترنت سايت فروشگاهي شما امداد مي كنند را آناليز مي كنيم; شما با مطالعه اين موارد آمادگي واجب براي ايجاد و مديريت دكان خودتان را خواهيد داشت . در صورتي كه نياز به مشاوره مجاني داشتيد با ما تماس بگيريد .

طراحي سايت در مشهد

جهت شناخت با مفاهيم اينترنت سايت اينترنتي مي توانيد مطلب ي دكان اينترنتي را مطالعه كنيد .

1-
لوگوي مطلوب و گويا
يك علامت مطلوب و واضح، نظير يك كارت ويزيت هم براي كسب و كارهاي كوچك و هم براي برندهاي تعالي ضروري هست . در خريد آنلاين، لوگو يك نشانه اعتماد و عنصر اطمينان بخش براي كمپاني يا اداره مي باشد . براي مارك هاي معروف، صرفا با يك لوگوي شناخته گرديده ، يك اينترنت تارنما با يك سري عكس و فيلم قشنگ و يك دكمه ي خريد كافي هست . دقت فرمائيد دوران متعددي صرف انتخاب لوگو نكنيد . در صورتي‌كه در بازه زماني كم كسب و عمل شما گرفت مي توانيد حتي لوگوي خويش را تغيير تحول دهيد و ايراد خاصي هم پيش نمي آيد .
نكته مهم اين مي‌باشد كه تنها لوگوي خيلي بد انتخاب نكنيد!
SonyAdidas

2-
تخفيف، هديه و ارسال رايگان
كاربران معمولا پرسرعت تصميم مي گيرند كه آيا يك وب وبسايت را دوست دارا‌هستند يا خير . به همين عامل يك وب وب سايت فروشگاهي مي بايست عشق مشتري را در همان لحظه هاي ابتدايي ورودش به سايت جلب كند، در غير اين چهره يوزرها وب تارنما هاي با ورقه ي نخستين جالبتري را براي خريد گزينش خواهند كرد . هيچ چيز به اندازه ي تخيف ويژه در برگه نخستين دقت مشتري را جلب نمي كند .
بخش اعظمي از مردم در دوره هاي تخفيف و فروش ويژه، فارغ از انديشه كردن خريد مي كنند و هر چيزي را چه بسا درصورتي كه نياز نداشته باشند تنها به اين علت كه تخفيف دارااست مي خرند!
بعضي از مشتريان با ارسال مجاني جذب مي شوند و بعضا با ارسال هديه . بدين ترتيب تخفيف و فروش ويژه معمولا او‌لين چيزي ميباشد كه خريداران در وب تارنما ها به دنبال آن ميباشند . وعده ي هديه و تخفيف باعث تحريك مشتريان به خريد مي شود . بدين ترتيب وضعيت اطلاع رساني هاي تخفيف و بنرهاي ديدني در بالاترين نصيب برگه با اهميت يك وب سايت فروشگاهي پيشنهاد مي شود .

حمل و نقل بدون پول هم براي تعداد زيادي از مشتريان با اهميت مي باشد . يك فروشگاه اينترنتي براي تمام مردمان نقاط متفاوت است و تنها يك بازار محلي نيست، بنابراين بايد هزينه حمل و نقل را به رخ حساب هايش بيش تر كند . اكثري از فروشگاه ها براي جلوگيري از هزينه هاي حمل و نقل بيجا، معمولا يك بها دست‌كم را به عنوان هزينه حمل و نقل تهيه مي نمايند به طوري كه براي خريداران، خريد از خرده فروش هاي گرانقدر يا اين كه فروشگاه هاي آنلاين سود يكساني دارااست . بنابراين حمل و نقل بدون‌پول در حاشيه قرار دارد و افزودن هزينه حمل و نقل به صورت حساب دليل بازدارنده اي براي خريداران محسوب نمي شود . علاوه براين خريد اجناس به فيس اينترنتي حتي فارغ از تخفيف ممكن هست ارزان تر از خريد از مغازه هاي و بوتيك ها باشد . به همين استدلال مي‌باشد كه حداقل هزينه حمل و نقل قابل قبول ميباشد .

 

eToys


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۰۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

طراحي وبسايت تعاملي و تشويق

طراحي
وبسايت تعاملي و تشويق استفاده كننده به تعامل تعاملات استفاده كننده به طور فزاينده اي محبوب شده مي‌باشد و رو به ارتقا ميباشد . مصرف كنندگان مقطع بيشتري را در پباده سازي وب سايت ريسپانسيو كه از خصوصيت هاي تعاملي استفاده كننده استعمال مي كنند، سپري مي نمايند . اين پروسه در پباده سازي UX، مشترياني كه از پرداختن برهه زماني خويش در تعاملات پيشرفته خودداري مي كنند، بازخورد مي نمايد .

طراحي سايت در مشهد

گرچه مشتريان و مجموعه خودشان مايلند اين خصوصيت هاي ديدني مثل را داشته باشند و تجربه نمايند . پيش بيني گروه طراح وب ما براي اين سال اين مي‌باشد كه فرايندهاي توسعه خود كار ظواهر شوند و اميد‌واريم هزينه را براي مشترياني كه مي خواهند ويژگي هاي منحصربه‌فرد به شخص و تعاملي در سايت هاي خويش را مي خواهند، كاهش يابد .

يك مثال خوب از تعامل كاربر را مي توان در Cocainenomics از وال استريت ژورنال تحليل كرد . اين دسته پباده سازي تارنما نه تنها استعداد طراحي بصري را نشان مي دهد بلكه بازه زماني وب سايت را در كاغذ و آگاهي از اسم تجاري براي مخاطبان افزايش مي دهد .

به كار گيري
از تجربه كاربري با خطوط مورب در سال هاي گذشته، ما شاهد فرآيند استفاده از خطوط مستقيم و افقي براي انقطاع كردن بخش ها در صفحات وب وب سايت بوده ايم . پس از انجام برخي پژوهش ها UX در اين زمينه، مجموعه ما كشف كرده مي‌باشد كه به كار گيري از پباده سازي با خط مورب خير تنها از لحاظ بصري جذاب تراست، بلكه جهت چشم انداز كاربر را براي دنبال كردن كاغذ يا اشاره به يك تماس به عمل توليد مي نمايد . با استعمال از طراحي مورب در طرح هاي شما ،حركت يوزرها را در كل وبسايت شما فزايش مي دهد، به همين استدلال TaxiNet اين روند را در وب تارنما خويش اجرا مي نمايد .

به كارگيري
از كارتن هاي وابسته به پيمايش صفحات روند ديدني ديگري كه پباده سازي وب سايت كه محبوبيت بيشتري داراست وما متوجه آن شده ايم . اين گونه پباده سازي سايت نه تنها استعداد پباده سازي بصري و مهارت هاي توسعه و گسترش ي سمت كاربر را نشان مي دهد، بلكه دوران اينترنت وب سايت را در برگه و تعامل استفاده كننده را ارتقاء مي دهد . اينترنت وب سايت ايگور اين فعاليت را با تشويق كاربران به تكان در كاغذ و يا با از كليك انجام داده ميباشد . اينچنين كاربر تمام خط خدمات آنان را ملاحظه كنيد . تا هنگامي كه برنامه كودكان هاشما را از اهدافتان دور نكند و يا كاربران را منگ نكنند، اين پروسه طراحي وب مي تواند يك رويكرد مضاعف اثر گذار براي تبديل بازديدكنندگان تارنما به كاربران وبسايت باشد .

به كارگيري
از رنگ ها در برندسازي يك روند طراحي وبسايت كه شما دوست داريد، يك نگاه به برند در تعدادي رنگ هست . شركت هايي نظير Camden Town Brewery در هم اكنون جنبش به سوي طراحي سايت اين چنيني مي‌باشند كه براساس كاغذ يا اين كه فرآورده ماركدار هستند . طريق اي كه كاربر با فرآورده يا اين كه صفحات ارتباط برقرار مي نمايد را تغيير تحول مي دهد . اين طراحي وب سايت به طور ناخودآگاه به استفاده كننده كمك مي كند تا با ياري سايت در سايت شما حركت كند و مال يك برگه يا خدماتي كه آنها مي دهند، پيدا كنند . اين قضيه تنها بر اساس نشانه هاي رنگ بصري هست .

اضافه كردن
عمق عمده به طراحي طراحان ما در تارنما پيام آهنگ از سايه هاي افتاده و رنگ هاي گوناگون براي بيش تر كردن عمق و ارائه وب سايت مركزي و پيچيده تر استعمال كرده اند . ما در شركت يقين داريم كه توليد طرح هاي مسطحي كه به نظر مي رسد سه بعدي هستند، سبب مي شود تا آن‌ها از حيث بصري جالب تر شوند . يك پباده سازي وب سايت فن اي برخي تايم ها يوزرها را به گام بعدي روند فروش جهت دهي مي كند . بعضي از رايج ترين تكنيك ها براي طولاني تر كردن عمق بخش اعظم به طرح هاي اينترنت تارنما مشتمل بر به كار گيري از سايه افتاده، شيب يا طرح هاي رنگي دوتايي مي‌باشد .

عنوان ها
والا و قابل دقت به نظر مي‌رسد كه كاربران در جامعه فتوشاپ ما برهه زماني كمتري براي صرف كردن در وب سايت ها دارا هستند . با به كار گيري از جمله ها با عنا وين گرانقدر و جسورانه و پيام كوتاه، براي جذب مخاطبان پر سرعت و سريعتر براي تبديل آن‌ها به مشتري مي‌باشد . مقدار عمده اين تگ هاي عنوان معمولا با پايين نوشته بخش اعظم كوچك مي شود .

 


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۱:۳۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

براي داشتن يك اينترنت وب سايت از كجا مي بايست شروع كنم؟

براي
داشتن يك اينترنت وب سايت از كجا مي بايست شروع كنم؟ آغاز اينترنت سايت" alt="شروع پباده سازي وب سايت" style="border:none;"/> چنانچه شما تصميم گرفته باشيد تا سايتي فردي يا شركتي براي خويش داشته باشيد، پيش از هر چيز و هر اقدامي، لحظه اي درنگ كرده و در رابطه محاسن و معايب اين ايده با خويش يه خرده تاءمل فرمائيد .

طراحي سايت در مشهد
از خودتان سئوالات تحت را بپرسيد و سعي نمائيد جوابي قانع كننده به آن‌ها بدهيد: چرا
نياز به وب وبسايت دارم؟ محاسن
داشتن يك وب وب سايت براي اينجانب چيست؟ معايب
داشتن يك اينترنت وبسايت براي من چيست؟ چه
اندازه مي خواهم براي اينكار هزينه نمايم؟ آيا
انگيزه من از داشتن وب سايت، هدفي بلند بازه زماني مي‌باشد يك فقط هدفي كوتاه مدت؟ تارنما
اينجانب از كدام نوع است؟ شخصي، فروشگاهي، شركتي، سازماني، و يا اين كه اجتماعي؟ آيا
اينجانب وقت كافي براي رئيس كردن يك سايت را دارم؟ آيا
در سايت من، بازديد كنندگان مي توانند لحاظ دهند و يا سيستم تصويب نامي وجود دارد؟ چه
برنامه اي را براي وب سايتم در لحاظ گرفته ام؟ آيا
دوست داريد وب وب سايت تان همانند ديگر وب سايت ها باشد يا اين كه چيزي گوناگون از ديگر اينترنت وبسايت ها؟ آيا
محتوا و متون اينترنت وبسايت من، فراهم هستند؟ آيا
مي دانم چه بخش هايي براي اين اينترنت تارنما مسئله نياز است؟ حدس
مي زنيد پس از 1 ماه، 6 ماه، و 1 سال، چندين بازديد كننده در روز خواهيد داشت؟ اينها گوشه اي از سئوالاتي مي‌باشند كه شما پيش از هر كاري مي بايست به آنان جواب دهيد . چنانچه نتوانيد پاسخ قابل قبولي را براي سوال ها تان بدست آوريد توصيه ما به شما آن مي باشد كه سراغ طراحان وب وبسايت نرويد . چون اينكار فقط باعث به اتلاف زماني و اقتصادي براي شما خواهد شد .

اطمينان حاصل فرمائيد كه پيش از آنكه با طراح وب سايتي تماس بگيريد، متون اينترنت وبسايت تان فراهم مي‌باشند و شما به اندازه كافي، بر روي بخشهاي مختلف سايت تان انديشه كرده ايد . راز در گمي در اين موارد، چيزي عمده از اتلاف هزينه و وقت براي شما به ارمغان نخواهد آورد .

من
جواب كليه سوال هاي را دارم، حال چه كنم؟ چنانچه شما، جواب تمامي سوال هاي فوق را در پيش خويش داريد، در اينصورت مي توانيد با طراحان وب سايت تماس بر قرار نمائيد و اطمينان ما به شما اين مي باشد كه در اين حالت، بيشترين سود هنگامي و اقتصادي، نصيب شما خواهد شد . پاراگراف پايان در اين خصوص اينكه، توشه كج به منزل نمي برسد . براي داشتن اينترنت سايتي كه براي شما بطور موثر عمل كند، مي بايست در مقدمه آن را براي خود تعريف فرمائيد تا بتوانيد آن را از طراح اينترنت وب سايت تان بخواهيد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۲۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)