مرجع مقالات رسمي طراحي سايت مرجع مقالات رسمي طراحي سايت .

مرجع مقالات رسمي طراحي سايت

خصوصيت هاي طراحي تارنما خوب و بد

طراحي
وب سايت خوب و بد چه خصوصيت هايي دارد؟ امروزه پباده سازي وب تارنما عمل خيلي سختي نميباشد و شما حتي در‌صورتي‌كه تجربه زيادي هم در اين زمينه نداشته باشيد مي توانيد براي خويش يك ورقه اينترنتي خوشگل توليد فرمائيد . ولي مدام تفاوت هايي وجود دارد كه فرق در في مابين طراح آماتور و فن اي را طراحي سايت در مشهد  مشخص و معلوم مي كند . به ياد داشته باشيد كه منظور از از بين بردن ويژگي هاي بد تارنما فقط براي ايجاد صفحه اي زيبا تر نمي باشد بلكه در به وجود باطن شدن رابطه اي اثرگذار تر با بازديدكنندگان هم تاثير خواهد داشت .
پباده سازي
وب سايت در مشهد پباده سازي
تارنما
ويژگي
هاي طراحي اينترنت وبسايت بد در زير ويژگي هايي وجود دارا ميباشند كه پيروي از آن ها ظاهر وب سايت شما را غير مطلوب خواهد كرد . اين ها ايده هايي مي باشند كه از مجموعه ها و متخصصان متعدد جمع آوري گرديده اند .

پس
مورد
رنگ خاكستري پيش فرض تركيب كردن رنگ نوشته و پس مورد كه خوانايي را كاهش مي دهد .
استعمال از مسئله هاي سروصدا كه حواس آدم را پرت كرده و تلاوت مطلب را مشقت توشه مي كنند .
نوشته
متن براي تلاوت دوچندان كوچك باشد .
متني كه در سراسر ورقه وب وب سايت كشيده گرديده مي‌باشد .
به كارگيري
نامطلوب از جمله ها متن زيرخط دار كه لينك و لينك نمي باشد .
پيوند
و لينك و پيوند ها
پيوند هاي پيش فرض آبي پيوند هايي كه معين نمي باشد به كجا اشاره دارا‌هستند .
پيوند هايي كه زيرخط دار نيستند و شما متوجه لينك و پيوند بودن آن ها نمي شويد .
لينك و لينك و پيوند هاي شكسته يا اين كه مرده (لينك هايي كه ديگر كار نمي كنند .)
جداول
معلوم
و مشخص و معلوم بودن
مرز هاي جداول به كار گيري از
جداول به عنوان عنصرها پباده سازي وب سايت انيميشن ها چيز هايي كه چشمك مي زنند (به ويژه متن) .
برنامه كودك هايي كه هيچ زمان متوقف نمي شوند .
تصاوير
متحرك
براي نشاني اينترنتي انيمشن هاي
چشمك زن زباله ها
شمارشگر هاي
موجو در صفحه ها تبليغات زباله
ساخت اسكرول
به يك طرف برگه وب سايت به عمل گيري از
عكس هاي زياد كوچك در صفحه حساس ساخت چند
اسكرول توشه در يك كاغذ ناوبري استفاده
از
ناوبري غير صريح و پيچيده به كارگيري از فريم هاي بسيار و پيچيده ورقه ها نامشخص(صفحاتي كه معلوم نمي‌باشد از كجا آمده اند .)
عنا وين بي استفاده كه زمينه كاغذ را به خوبي مشخص نمي نمايند .
طراحي
عمومي
صفحاتي كه
در بعضي مرورگر ها به خير فعاليت مي كنند و در برخي ديگر نه! كنتراست زير (در رنگ، نوشته و بقيه اطلاعات) كاغذ با اهميت وب وب وبسايت كه مطلوب با پنجره مرورگر پباده سازي نشده مي‌باشد .
كادر هايي كه شما را به اين طرف و آن طرف تكان مي دهند .
خصوصيت
هاي طراحي تارنما عالي يك عدد از عنصرها مهم پباده سازي وبسايت خوب، جلوگيري از به كارگيري از عناصري مي‌باشد كه طراحي اينترنت سايت بد را توليد مي نمايد . در صورتي‌كه از همگي مواردي كه در بالا در رابطه طراحي تارنما بد گفته شد، دوري فرمائيد احتمال دارد يك اينترنت وب سايت مطلوب خواهيد داشت .
علاوه
بر اين مفاهيم پايين را نيز در ذهن داشته باشيد:


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۹:۰۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

افزايش سرعت سايت

شما درصورتي كه وارد وبسايتي شويد و سرعت وب سايت موردنظر افتضاح باشد در شراي اكثر ۵ الي ۱۰ ثانيه زمان ببرد تا آن وب سايت براي شما سناريو داده شود مطمئنا صبر شما تمام مي شود و از وبسايت بيرون مي گرديد و سرعت سايت موردنظر يك فاكتور تاثيرگذار در سئو اينترنت سايت به اكانت مي آيد .

طراحي سايت در مشهد

سرعت تارنما به دوبخش تقسيم مي شود بخش اول سرعت بارگزاري مي‌باشد كه ميزان هنگامي كه محتواي يك ورقه براي شما در مرورگر به سناريو در مي آيد و بخش دوم سرعت پاسخگويي سرور اندازه برهه زماني زماني مي باشد كه از سمت سرور به سمت مرورگر ديتا ارسال كند .

تكنيك

هاي افزايش سرعت سايت در حالتي كه مي خواهيد در گردانه ي رقابت سئوباشيد بايستي فاكتور سرعت سايت را جدي بگيريد google اعلام كرده تارنما هايي كه از سرعت پاييني برخوردار هستند امتياز منفي داده و طبق الگوريتم كافئين گوگل آنان را جريمه كرده و مرتبه هايشان را تنزل مي دهد .

 

پس بايد سرعت سايت را افزايش دهيم تا كاربران زيادي را به وب سايت جهت دهي كنيم .

 

همينطور بهبود سرعت وب سايت منجر ارتقاء نرخ تبديل مي شود ۴۷ درصد از يوزرها عشق و علاقه دارا‌هستند كه كاغذ ي قضيه نظرشان ۲ ثانيه يا اين كه كمتر نمايش داده شود و ۴۰ درصد از كاربراني كه ۳ ثانيه يا اكثر درانتظار بمانند تارنما را كنار گذاشتن مي كنند .

 

اين به اين معنا هست اگر تارنما شما بيش از ۳ ثانيه اكثر به نمايش دربيايد نيمي از بازديد كنندگان را از دست خواهيد داد .

 

در يك نظرسنجي كه از كاربران گرفته شد نتايج جالبي به دست امد ۵۲ درصد انها گفته بودند كه سرعت سايت در وفاداري به وب سايت اساسي هست و ۴۴ درصد بيان كرده اند كه تجربه ي خير و خوبي را نداشته اند .

 

در اين نظرسنجي فراوان جذاب بازه مقطع ۱ ثانيه كمتر رضايت مشتريان را تا ۱۶ درصد افزايش دهد .

 

البته از سال ۲۰۱۷ كه سرعت تارنما از واحد سنجش هاي كليدي گوگل گرديده نتايج موبايلي نيز پايين تاثير بوده و گوگل وبسايت هاي دارنده سرعت قليل را در تلفن همراه افراد سناريو نميدهد و كاربري براي آنها ارسال نمي كند .

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترين

بازه سرعت بار گذاري وبسايت چقدر است؟ شايسته ترين بازه سرعت سايت ۳ ثانيه ميباشد و بر شالوده گزارش هاي دريافتي گوگل اكثر وبسايت ها نزديك به اين ترازو نيستند .

 

در تحليلي كه از وبسايتهاي متعدد كه نزديك به ۱ ميليون صفحه هاي فرود تبليغاتي داشتند ۷۰ درصد صفحه هاي كه از ۱۲۶ ميهن متفاوت بودند نسبتاً ۷ ثانيه طول كشيد تا محتوا به سناريو در بيايد .

 

و هيچ كدام از آن ها نزديك به بهترين دوران يعني ۳ ثانيه نبودند .در شراي درموبايل وبسايتي عمده از ۳ ثانيه ارتفاع بكشد تا نشان داده شود تا ۵۳ درصد از كاربران خود را از دست مي دهد .

 

البته

چه طور سرعت سايت را در سال ۲۰۱۸ ارتقا دهيم؟ تكنيك هاي متعددي وجود دارد كه بتوان سرعت تارنما را ارتقاء اعطا كرد و تجربه ي كاربري را بهبود بخشيد در اين مطلب ما بيش از ۲۰ شيوه را براي شما خوا هيم اذعان كرد تا بتوانيد سرعت تارنما خودتان را با صرفه كنيد .

نيازي نمي‌باشد ترسي داشته باشيد و كليه تكنيك هاي اين مقاله را يك روزه انجام دهيد اگر شما در گذشته روي وب سايت خود فعاليت كرده باشيد ممكن مي‌باشد سايت شما با برخي از روشهاي افزايش سرعت تطبيق دارااست و نيازي به انجام آن نيست .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۵:۲۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

بالاخره كدام بهتر شد؟ هاست ويندوز يا اين كه لينوكس؟


بالاخره كدام بهتر شد؟ هاست ويندوز يا اين كه لينوكس؟
اين سوال جواب قطعي ندارد. زيرا سيستم استدلال در وهله نخستين بستگي به گويش برنامه نويسي وب سايت شما داراست. و به‌دنبال سيستم رئيس محتوايي كه قصد به كار گيري داريد. ولي در وضعيت برابر به عبارتي‌طور كه مقايسه كرديم، هاست لينوكس قابليت و امكان‌هاي طولاني تر و استعمال‌ي ريلكس تري براي استفاده كننده داراست.

طراحي سايت در مشهد

حقيقت يك ابهام را هم برطرف كنيم. در صورتيكه گزينش شما هاست لينوكس باشد هيچ نيازي نداريد كه عمل با اين سيستم دليل را بلد باشيد. لينوكس و ويندوز فقط در سرور نصب مي‌باشند، و شما براي عمل با سايتتان تنها از در دست گرفتن پنلتان به كار گيري ميكنيد.

بقيه خصوصيت هاي هاست
خصوصيت‌هاي اصلي هاست به همين چهره بودند. البته براي كامل شدن دعوا، فهرست‌وار به يكسري خصوصيت تكميلي هم اشاره ميكنيم:

از ديتاسنترهاي پر اسم و رسم باشد: ديتاسنترهاي داراي شهرت نسبت به مورد ها شبيه نو تاسيس، كيفيت كانال و دشوار افزار بالاتري دارا هستند. هنگام خريد هاست در باب اسم ديتاسنتر از كمپاني ارائه‌دهنده سوال فرمائيد و بعد از آن در باب كيفيت آن پرس و جو نمائيد.
پشتيباني 24 ساعته داشته باشد: چنانچه كليه خصوصيت‌هاي هاستتان عالي باشد اما پشتيباني با مسئوليت و پاسخگويي نداشته باشد حسابي توي ذوقتان ميخورد. زيرا براي رفع بعضي خطاها خويش مطلقا در حين به كارگيري به ياري حامي نياز پيدا ميكنيد. پس گذشته از خريد در خصوص ساعت پاسخگوي، شرح و حدود وظايف پشتيباني سوال نماييد.
امنيت بالايي داشته باشد: سرور ميتواند در خطر حمله هكرها و يا اين كه بقيه مسائل امنيتي باشد. مطلقا قبلي از خريد در مورد تمهيدات امنيتي هاست سوال نماييد. امنيت سرور مي بايست هم از جهت فيزيكي در ساختمان ديتاسنتر تامين گرديده باشد، و هم به حيث قابل انعطاف افزاري از شايسته ترين فايروال، در دست گرفتن 24 ساعته سرورها بوسيله كارشناسان امنيت اينترنت، نگهداري از حمله‌هاي DOS و DDOS و...بقيه تمهيدات فايده‌مند باشد.
گونه هاي هاست كه مي گويند منظورشان چه ميباشد؟!
تا اينجا تمام خصوصيت‌هاي دشوار افزاري و قابل انعطاف افزاري هاست را حافظه گرفتيم. يك آيتم ديگري كه براي خريد با آن مواجه مي شويد گونه هاي هاست ميباشد. ما خلاصه اي از آيتم‌هاي پيش رو را برايتان آورده‌ايم.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۱۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

به كار گيري از utm در كمپين هاي تبليغاتي


در انتها روي آيتم GENERATE URL كليك ميكنيم و URL كه براي ما ساخته شد را در كمپين خويش قرار مي‌دهيم و كمپين خويش را فعال سازي ميكنيم.

طراحي سايت در مشهد
لينك و پيوند به دست آمده از اين جهت كه در شرايطي‌كه ما تبليغات ديگري نيز در جاهاي ديگري داشته باشيم و براي هرمورد UTM خاصي تمجيد كنيم ميتوانيم آن‌ها را به راحتي در Acquisition>Campaigns رديابي كنيم تا بتوانيم تحليل بهتري انجام دهيم.

پس از ست شدن UTM و كليك يوزرها بر روي تبليغات ما ، UTM ها عمل خويش را آغاز كرده و در Acquisition>Campaigns>All Campaigns ميتوانيد ليست كمپين هاي فعال خويش را ببينيد.

همينطور در نصيب Acquisition>All Traffics>Source/Medium مي‌توانيد بخش Anetwork ppc را داشته باشيد و آمار تبليغات مربوطه را نيز ملاحظه كنيد.

به كار گيري از utm در كمپين هاي تبليغاتي

درحال حاضر به طور كاربري يك كمپين تبليغاتي توليد ميكنيم.
در صدر وارد وبسايت Anetwork گرديد و يك اكانت كاربري براي خويش توليد فرمائيد. آن‌گاه وارد اكانت كاربري خويش گرديد.

 

براي تثبيت يك كمپين فرايند ذيل را طي فرماييد:

وارد كمپين هاي اينجانب گرديد و مورد توليد كمپين را كليك نمائيد
جور كمپين خويش را تعيين كنيد (مثلا كمپين متني)
اسم كمپين خويش را گزينش نمائيد
ميزان دارايي متبوع را براساس نياز خويش انتخاب نمائيد
در‌اين نصيب مي اقتدار دارايي روزمره را معين كرد. معيار هزينه اي كه روزمره صرف تبليغات ميشود
درين نصيب داده ها تبليغات خويش را وارد فرماييد. در نصيب لينك و پيوند، UTM cod خورد را قرار دهيد
در‌اين مرحله هدفمندي هاي ما يحتاج خويش را تعيين نماييد
در مرحله پايان پرداخت را انجام مي دهيد و كمپين شما آغاز به تبليغ مينمايد
نكاتي در رابطه ساخت utm

براي utm هاي خويش يك استاندارد نامگذاري در حيث بگيريد. به دليل آنكه ممكن ميباشد پس از مدتي دارنده تعداد متعددي از اين كدها باشيد و در صورتي‌كه صحيح اسم گذاري نشوند سبب ساز سردرگمي مي گردند و سعي خويش را از دست مي‌دهند.
همانگونه كه معين ميباشد يك UTM cod نشاني طولاني داراست و نمي ‌شود آن را به راحتي در يك پست الكرونيكي يا اين كه كانال‌هاي اجتماعي براي يوزرها اكران داده شود و ديدني به لحاظ نرسد. براي رفع اين اختلال ميتوانيد پيوند را در قالب يك متن قرار بدهيد يا اين كه از خدمت‌هاي مانند bit.ly يا اين كه Google URL shortener براي كوتاه‌ ‌كردن پيوند‌ها به كار گيري فرماييد.
كد UTM نسبت به حروف كوچك و پهناور حساس ميباشد . مثلا پارامتر EMAIL با email تحت عنوان دو كمپين گوناگون تلقي ميگردد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۲۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تارنما شما ريسپانسيو

طراحي سايت در مشهد


ريسپانسيو!
در‌صورتي‌كه تارنما شما ريسپانسيو وجود ندارد، مي بايست فاتحه كسب و عمل جازي خويش را بخوانيد چرا‌كه حجم قابل توجهي از محل ورود وبسايت شما به وسيله كاربراني ميباشد كه از مرورگر موبايل خويش به كار گيري ميكنند.

ريسپانسيو نبودن وب سايت مثل اين ميباشد كه ديده شما در نوروفروغ ضعيف، به عبارتي عملكردي را پيش بگيرد كه در تحت نوروروشنايي آفتاب داشته ميباشد! همين قدر تعجب آور و فاجعه توشه!

در حالتي كه تارنما شما تداركات لازم براي ميزباني از كاربراني كه با گوشي هوشمند به وبسايت شما ورود مينمايند را نداشته باشد، بهتر ميباشد خويش را ناكامي خورده در‌اين ميدان مبارزه بدانيد. ولي يك روش فراروگريز موجود است كه آن هم: با گشوده ساخت سايت در سريع ترين دوران ممكن ميباشد!

5- كاهش چشمگير نرخ تبديل مشتري (Conversion Rate)
درصورتي كه وب سايت شما در موردها بالا به خير و خوبي فعاليت كرده و نقصي ندارد البته Conversion Rate پاييني دارااست، بي ترديد روايت از يك جاي ديگري آب مي خورد. در واقع در حالتي كه استفاده كننده وارد وب سايت شما شود البته اكشن ما يحتاج شما (خريد، دانلود، كليك و…) انجام ندهد، به مرور با كاهش نرخ Conversion Rate مواجه مي شويد.
در‌صورتي‌كه اين نرخ اين به صورت دائمي پروسه نزولي داشت، بهتر ميباشد فارغ از فوت وقت مبادرت به گشوده طراحي وب سايت خويش نمائيد.

 

گام دوم: ريشه يابي ايرادات تارنما
در صورتي يك فروشگاه بعد از سپري شد روزگار طولاني، فروش دندان گيري نداشته باشد چه مي بايست كرد؟ راه‌حل چه مي‌باشد؟ يا اين كه بايستي توليدات فروشگاهي خويش را تغيير تحول دهيد، يا اين كه قدمي در سوي بهبود ارائه سرويس ها بردارد.

وضعيت سايت هم دقيقا به همين رخ ميباشد؛ وقتي كه ريشه يابي اشتباهات به اتمام رسيد، مي‌توانيد با گشوده طراحي وب مرهم و دواي دردي براي شمكلات خويش بيابيد.

براي آناليز وضعيت و ايرادات فعلي تارنما، سه فاكتور ذيل حق تقدم شماست:

تعداد صفحه هاي وبسايت
اندازه فونت سايز
سرعت بارگزاري
كيفيت تصاوير
گرافيك بكار رفته
ولي چك و باز‌نگري سايت، به همين راحتي‌ها نخواهد بود. نظارت و فيلتر يك سايت مستلزم ابزارهايي همچون Google Analytics و Google Search Console كه تماما مسلط به خوي استفاده كننده ميباشد.

 

گام سوم: طرح ريزي براي يك استارت نو
پس از سبك سنگين كردن بازخوردهاي مخاطب به وسيله ابزارهاي هوشمند، نوبت طرح ريزي براي انجام تغييرات و مهيا كردن مقدمات گشوده ساخت وب سايت ميباشد. ليستي از خطاها مزاحم تنظيم فرمائيد و آنها‌را به ترتيب حق تقدم مقام‌بندي فرمائيد.

حق تقدم با مشكلاتي ميباشد كه رفع آنان، راندمان پررنگ‌تري براي وبسايت داشت باشد.
مطمئن باشيد رفع هرگونه ايرادي از Homepage، مي‌تواند تاثيرات مثبت قابل توجهي روي راندمان وبسايت و جلب حيث مخاطب داشته باشد.

پس از Homepage، نگاهي به المان هاي تحت بيندازيد تا از استاندارد آنان مطمئن گرديد

برندينگ كه دربرگيرنده پباده سازي لوگو، فونت و رنگ‌بندي قالب ميباشد.
استفاده كننده پسند بودن تارنما دربرگيرنده حذف صفحه ها بي نتيجه و بهبود دسترسي به
كيفيت ارائه محتوا دربرگيرنده لحن نوشتار و تصاوير


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۳:۱۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

يادگرفتن ساخت وب سايت با HTML


يادگرفتن ساخت وب سايت با HTML
با يبگشسنبكسيبمك سرويس كليه علاقمندان به يادگرفتن ساخت سايت با HTML ، در گرد‌همايي قبلي با تاريخچه پيدايش HTML آشنا شديم در‌اين گرد هم آيي از فراگيري HTML قصد داريم شمارا با اپليكيشن هاي ما يحتاج براي آغاز كدنويسي با لهجه HTML آشنا كنيم .

قابل انعطاف افزارهاي موردنياز براي كدنويسي HTML
قابل انعطاف افزارهايي كه شما براي اين عصر نياز داريد اپليكيشن هاي مجاني و در عين درحال حاضر معمولي اي ميباشند و نياز به هيچ سيرتكامل آموزشي جهت به كارگيري ندارند و هر شخصي به راحتي مي تواند از اين قابل انعطاف افزارها استعمال نمايد شما براي كدنويسي نياز به يك ويرايشگر متن مثل Notepad داريد ولي در رخ رغبت مي توانيد از ويرايشگر هاي توسعه يافته‌تري همچون Notepad++ ، PhpStorm و … به كارگيري نماييد و براي اكران كدهايي كه مي نويسيد نياز به يك مرورگر داريد از گزاره مرورگرهايي كه ميتوانيد آيتم به كارگيري قرار دهيد مي‌اقتدار به Internet Explorer ، Mozilla Firefox ، Chrome و … اشاره كرد .

طراحي سايت در مشهد

يك فولدر گويش اچ تي ام ال (HTML) يك فولدر متني بي آلايش مشتمل بر برچسب ها (Tag) مي باشد كه بايد پسوند htm يا اين كه html داشته باشد اين فولدر متني بوسيله يك ويرايشگر متن مثل Notepad ساخته مي‌گردد ، مرورگرها كه بر طبق موتورهاي رندركننده (Rendering Engine) به وجود آمده اند امر العمل هاي جان دار درين فولدر متني را ميخوانند و صفحه هاي اينترنت را به ما اكران ميدهند .

موتور رندر كننده چه مي باشد ؟
موتور رندر كننده يك قسمت قابل انعطاف افزاري ميباشد كه كدهاي لهجه آرم گذاري يا اين كه آرم گذاري مثل HTML و CSS را به شي متناظر در كاغذ اكران تبديل كرده و آنگاه آن را اكران مي‌دهد از پاراگراف داراي شهرت ترين موتورهاي رندركننده مي شود به Trident (موتور رندركننده مرورگر Internet Explorer) ، Presto (موتور رندركننده مرورگر Opera) ، Webkit (موتور رندركننده مرورگر Chrome و Safari ) و … اشاره نمود .

براي پر‌نور خيس شدن مقاله بهتر ميباشد كه يك فولدر HTML بسازيم براي اين مراد برنامه ي Notepad را گشوده كرده و متن پايين را باطن آن بنويسيد.

 

 


Wellcome To Mizfa


بعد از آن اين پوشه را با اسم mizfa.htm يا اين كه اسم دلخواه خودتان ذخيره فرماييد تنها اعتنا فرمائيد كه فولدر قطعا مي بايست پسوند html يا اين كه htm را داشته باشد درحال حاضر روي فولدر تشكيل شده راست كليك كرده و از نصيب open with بر روي Firefox و يا اين كه مرورگر دلخواه خودتان كليك نماييد مرورگر برگه‌ي اينترنت تشكيل‌شده بوسيله شمارا اكران ميدهد آري به همين راحتي شما غالب شديد كه اول ورقه اينترنت خويش را بسازيد .

 

نكته : براي تايپ كردن كدهاي در اپليكيشن + Notepad بهتر ميباشد به موارد ذيل اعتنا فرماييد :

از منوي Encoding (كدگذاري) مورد Encode in UTF-8 را تعيين نماييد تا هنگام تايپ فارسي كلمه ها به صدق در مرورگر اكران داده شوند.
براي اينكه به برنامه بفهمانيم كه در هم اكنون تايپ كردن كدهاي هستيم از منوي Language مورد H و آنگاه آيتم HTML را تعيين نمائيد .


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۷:۱۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

يكي‌از كاربرد هاي XAML


WPF (Windows presentation Foundation) :
wpf كه مخفف Windows Presentation Fundastion است تكنولوژي اي ميباشد كه در net.framwork عرضه گرديده و بر روي win vista,win sever20008,win xp service packe 2 پاسخ مي‌دهد. مهم ترين مساله اي كه برنامه نويس ها #C پايين App با آن راز و فعاليت دارا هستند. پباده سازي واسط هاي كاربري در گونه هاي برنامه نويسي ميباشد قبلي از wpf مدام بخش كد و منطق برنامه مشغول بوده و اين سبب ساز چالش در مجموعه هاي برنامه نويسي شده‌است چرا كه مدام طراح با كدنويس سرگرم ميباشد . البته با ظهور WPF اين نقص‌ مرتفع شده‌است.

طراحي سايت در مشهد

XAML و wpf
يكي‌از كاربرد هاي XAML در هنگام برنامه نويسي WPF مي باشدكه تجهيزات بخش اعظمي را مهيا مينمايد.هر مدرك XAML در WPF مي‌تواند حفظ كننده آبجكت هاي WPF باشد
اين آبجكت ها مي توانند در بالاترين سطح، پنجره ها باشند و يا اين كه صرفا يك آبجكت خط و يا اين كه يك مستطيل پباده سازي گرديده به وسيله شما باشد.

wpf و SilverLight
ورژن اي ديگر از WPF موجود هست به اسم WPF/E كه به اسم SilverLight نيز پر اسم و رسم ميباشد .در واقع بوسيله WPF/E يا اين كه به عبارتي SilverLight مي قدرت اكثري از كارهايي را كه با WPF قابل اجرا ميباشد ( مانند انواع دو بعدي، صدا، تصوير، كارتن و … ) در برنامه هاي پايين اينترنت به فعاليت پيروزي.

Serialize :
فرآيندي براي تبديل يك آبجكت و يا اين كه گرافي متشكل از يك سري آبجكت به يك وضعيت خطي (و جريان وار) از بايت ها براي انتقال و يا اين كه ذخيره سازي در محلي ديگر ميباشد.

 

گونه هاي فرمت ها در سرياليزشين :
۱- Binary : بصورت باينري سريالايز مي‌كند. (فشرده ترين و كاراترين موقعيت ميباشد)
۲- SOAP: بصورت soap سريالايز مي كند. (براي ارسال در كانال و جايي كه از زير دات نت بودن كلاينتها مطمئن نيستيم)
۳-XML : بصورت xml سريالايز مي كند. (براي ارسال پايين كانال – مزيت : خوانايي)

بعضا از مورد ها كاربرد سريالزيشين:
۱- نسخه برداري يك انشعاب از آبجكتها
۲- انتقال داده ها در كانال
۳- محافظت state ها و snapshot هاي متعدد در يك برنامه (براي مورد ها حساس : مثل تراكنشهاي بانكي و …)

۴– پياده سازي Deep Copy و Shallow Copy

Deserialize :

فعاليت برعكس سرياليزشين ميباشد؛ يعني مجدد ساختن آبجكت از روي جرياني از بايتها .

عمل كردن با كلاس EventLog :

از اين كلاس معمولا جهت لاگ كردن عمليات يك برنامه به كار گيري مي‌شود.

شيوه ي ساختن Connection String به روشي بسيار بي آلايش :
براي ساخت Connection String فارغ از به كار گيري از visual studio به نحوه تحت فعاليت ميگردد :

يك فولدر تازه ساخت كرده و پسوند آن را udl قرار مي‌دهيم . با تغيير تحول پسوند آيكن آن نيز تغيير تحول مي‌يابد.

با كليك بر روي آن پنجره ويژگي ها Data Link گشوده مي‌شود.

حالا كافي ميباشد به تب Provider رفته و مورد ي Microsoft OLE DB Provider For SQL Server را تعيين نمائيد.

با كليك بر روي دكمه Next وارد تب Connection گرديد تا تمام مشخصه هاي ارتباطي را مشاهده فرماييد.

پس از تعريف و تمجيد بقيه پارامترها دكمه ي ttttt connection را كليك فرمائيد .

حالا پوشه توليد گرديده را با notepad گشوده فرمائيد .

‍Connection String داخل فولدر توليد مي گردد در‌صورتي‌كه از User و password براي اتصال به ديتابيس به كارگيري ميكنيد تيك آيتم ي Allow Saving Password را بزنيد تا پسورد در فولدر ذخيره شود.

 

Using Namespace :

وقتي كه پيرو استعمال از كلاسي ميباشيد كافي ميباشد بعداز اسم آن Alt+Shift+F10 را زده و بعد Enter كرده تا Using طولاني تر شود.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۱۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)