مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ایجکس (Ajax) چه است؟


در این بخش از سری آموزش جاوا اسکریپت قصد داریم به شما شیوه پیاده سازی Ajax در جاوا اسکریپت را فراگیری بدیم.

طراحی سایت در مشهد

ایجکس (Ajax) چیست؟
Ajax مخفف Asynchronous Javascript And Xml است که به معنای طراحی سایت در مشهد  بارگذاری داده ها از سرور و بروزرسانی بخش هایی از برگه وب بصورت انتخابی سوای لود مجدد کل صفحه وب است.

به گویش عادی, Ajax در جاوا اسکریپت مرورگر را ناچار به به کار گیری از شیٔ XMLHttpRequest (XHR) برای ارسال و دریافت اطلاعات از وب سرور بصورت غیرهمزمان (asynchronously) در پشت صحنه, سوای بلاک کردن برگه یا ساخت تداخل در رابط کاربری است.

Ajax آنقدری دوستداشتنی است که به رنج می‌توانید یک اپلیکیشن را پیدا کنید که در بعضی از قسمت ها از Ajax استفاده نکرده باشد. این مثال در مقایس های بزرگ اپلیکیشن های آنلاین میتواند : Gmail, Google Maps, Google Docs, YouTube, Facebook, Flickr و … بخش اعظمی از اپ های دیگر.

نکته: Ajax یک تکنولوژی تازه نیست. در واقع, ایجکس کلاً واقعا یک تکنولوژی نیست. Ajax فقط یک اصطلاح برای شرح فرآیند تبادل داده از وب سرور بصورت غیرهمگام با جاوا اسکریپت سوای رفرش کاغذ است.

نکته ۲: واژه x در Ajax را با بطور مثال XML خطا نگیرید. اینجا تنها بحث عصر مطرح می باشد. به این دلیل‌که فرمت های تبادل داده ای مثل JSON یا HTML یا متن معمولی نیز قادر است به جای XML استفاده شود.

 

Ajax در جاوا اسکریپت چطور کار میکند
برای تولید ارتباط Ajax , جاوا اسکریپت از یک شیٔ در مرورگر به نام XMLHttpRequest استفاده میکند که سبب ارسال درخواست های HTTP به سمت سرور و دریافت داده ها در پاسخ (response) می شود.

تمامی مرورگر های مدرن و IE7+ از شیٔ XMLHttpRequest پشتیبانی مینمایند.

تصویر زیر طرز فعالیت ارتباط AJAX را نشان می‌دهد.

 

از آن‌جا که درخواست های Ajax معمولا غیرهمزمان میباشند, اجرای اسکریپت به محض ارسال درخواست ایجکس, ادامه می یابد. به این ترتیب اجرای اسکریپت تا‌زمانی‌که پاسخ دریافت شود, متوقف نخواهد شد.

در بخش تحت در زمینه‌ی هریک از فرایندهایی که با آن عمل خواهیم کرد, مشاجره می‌کنیم.

ارسال درخواست و دریافت پاسخ
قبل از ساخت ارتباط Ajax در بین سرور و کلاینت, او‌لین کاری که باید انجام بدید این است که یک نمونه از شیٔ XMLHttpRequest بسازید.


1
var request = new XMLHttpRequest();
اکنون, در مرحله بعدی ارسال درخواست به سرور, ایجاد یک درخواست جدید با متد open() از شیٔ XMLHttpRequest می باشد.

متد open() معمولا دو پارامتر دریافت می کند – سیرتکامل درخواست HTTP که قادر است GET, POST ,.. باشد و دو‌مین نیز آدرس URLی که قصد ارسال درخواست را دارید.


1
request.open("GET", "info.txt"); -Or- request.open("POST", "add-user.php");
نکته: فولدر می‌تواند هر نوعی مثل .text, .xml یا اسکریپت های تحت سرور مثل .php, .asp باشد که بعضا عملیات را روی سرور انجام دهد (بیشتر یا خواندن داده از دیتابیس)

در نهایت از متد send() برای ارسال درخواست به سرور به کارگیری میکنیم.


1
request.send(); -Or- request.send(body);
نکته: متد send() یک پارامتر ازروی میل body که به شما اجازه می‌دهد بدنه درخواست را مشخص کنید, دریافت می کند. در درجه اولیه چون درخواست های GET بدنه درخواست ندارند, پس برای درخواست های POST استفاده می‌گردد.

متد GET معمولا برای ارسال حجم مقداری از اطلاعات به سرور به کار گیری می گردد درحالی که متد POST برای ارسال حجم زیادی از داده ها مثل داده فرم ها استفاده میگردد.

در متد GET داده به عنوان پارامترهای URL فرستاده می شود اما در متد POST داده ها به عنوان بدنه درخواست فرستاده می شود پس در URL مرورگر قابل نمایش نیستند.

یادگرفتن ذیل را برای مقایسه دو متد POST و GET با جزئییات مطالعه فرمایید :

https://netparadis.com/post-get-variables-php

در بخش زیر نگاهی دقیق تر به طریق فعالیت درخواست های Ajax می اندازیم.

 

اجرای درخواست GET ایجکس
درخواست GET معمولا جهت دریافت یا بازیابی بعضی اطلاعات از سمت سرور که نیاز به دستکاری یا ایجاد تغییر‌و تحول در دیتابیس نیست, به کارگیری می‌کنیم. برای مثال, دریافت حاصل جستجو, دریافت اطلاعات کاربر مبتنی بر id یا نام و … .

مثال ذیل به شما طرز ارسال درخواست GET برای Ajax در جاوا اسکریپت را نشان می د 

Content of the result DIV box will be replaced by the server response

 


Display Full Name


زمانی که درخواست غیرهمزمان می باشد, متد send() سریعا یک مقدار را بعد از ارسال درخواست (request) برگشت می دهد.

از این رو, شما می بایست قبل از پردازش آن باز نگری فرمائید که پاسخ در حال حاضر کجای چرخه حیات قرار دارد که اینکار با خصوصیت readyState از شیٔ XMLHttpRequest انجام میگردد.

readyState یک مقدار عددی می باشد که موقعیت درخواست HTTP را معلوم می نماید. همچنین, تابع اختصاص داده شده به هندلر اتفاق افتاد onreadystatechange در هربار تغییر و تحول خصوصیت readyState صدا زده می گردد.

مقادیر احتمالی خصوصیت readyState در زیر خلاصه شده اند.

Value State Description
۰ UNSENT An XMLHttpRequest object has been created, but the open() method hasn’t been called yet (i.e. request not initialized).
۱ OPENED The open() method has been called (i.e. server connection established).
۲ HEADERS_RECEIVED The send() method has been called (i.e. server has received the request).
۳ LOADING The server is processing the request.
۴ DONE The request has been processed and the response is ready.
نکته: از حیث تئوری وقوع افتاد readystatechange در هر بار تغییر تحول خصوصیت readyState اجرا شود البته بیشتر مرورگرها زمانی که readyState به ۰ یا ۱ تغییر‌و تحول می نمایند, این رویداد را تولید نمی کنند. به هر حالا تمام مرورگرها این وقوع افتاد را وقتی که readyState به ۴ تغییر میکند, اجرار می‌نمایند.

خصوصیت status یک مقدار عددی کد حالت HTTP را از پاسخ XMLHttpRequest بازگشت می‌دهد.

بعضا از این کدهای معمول بصورت ذیل هستند.

۲۰۰ – OK . درخواست با برد در سرور پردازش شد.
۴۰۴ – Not Found . سرور نمی تواند ورقه درخواستی را پیدا کند.
۵۰۳ – Service Unavailable . سرور بصورت موقت غیر قابل دسترس می باشد.
برای دیدن لیست بی نقص می توانید مقاله کد شرایط HTTP را مطالعه فرمائید

کد greet.php ما به سادگی یک نام کامل از اتصال نام و نام خانوادگی ایجاد و پیام خوش آمد گویی را برگشت می دهد


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۰:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انواع دامنه ها و کاربردشان


بعداز سپری شد بازه زمانی زیاد به کار گیری از وب بوسیله یوزرها وب جهان ، هنوز حتی برخی از اشخاص و یا این که اینترنت کاران هم ، ادراک صحت از دامنه های اینترنتی ندارند . هنوز خیلی ها دامنه WS را مخفف Web Site می‌دانند ! طراوت هم خیلی ها گمان میکنند که دامنه bz از‌آنجا‌که دامنه biz لبریز شده‌است به بازار وب بیشتر شده‌است و به به عبارتی معنای business میباشد !

به کارگیری از دومی های طراحی سایت در مشهد  cc و tv نیز جدیدا در عالم رایج شده‌است . و خیلی ها گمان می‌نمایند دامنه tv به عبارتی معنا تلویزیون میدهد و برای این به هیچ وجه تاسیس شده است ! شاید خیلی از کانال های ماهواره ای جهان به طور رسمی از این دامنه تحت عنوان دامنه وب سایت خویش به کار گیری می‌کنند که در واقع فعل اشتباهی میباشد .

ولی حقیقت چه چیزی است ؟! خیلی معمولی میباشد . یک فرمول کلی برای دامنه های اینترنتی موجود است و آن تعداد کلام دامنه میباشد که تا ۹۹ درصد فرمول صدق میباشد به غیر از موردها استثنا در دامنه های نو همگانی . با این گونه بندی در کل دامنه ها در ۴ جور قرار می‌گیرند :

 

نوع نخستین ( ۳ حرفی ) : دامنه های Top Level همگانی یا این که gTLDs :

 

سه دامنه Com , net , org تحت عنوان معمول و دارای شهرت ترین دامنه های جهانی شناخته می‌شوند که Com اولِ واژه و کلمه Commerical در معنای تجاری و Net اولِ کلمه و واژه Network در معنای کانال و org نیز اولِ کلمه و واژه organization در معنای سازمان میباشد . هر کدام از این دامنه ها بایستی در جای درست خودش مصرف شود . تحت عنوان یک کمپانی که در مورد سرویس ها وب فعالیت دارد بهتر میباشد از دامنه Net استعمال نماید . این قاعده بوسیله خیلی از موسسه ها معروف دنیا رعایت می گردد .

 

مدل دوم ( ۳ حرفی دورازشوخی ) : دامنه های Top Level همگانی تازه ( NEW gTLDs ) :

 

دامنه های Biz ، Info ، Pro ، Aero ، Coop و Museum و Name درین گونه قرار دارا هستند . این دامنه های به خواسته رفع نیاز در کمبود اسامی در دامنه های نوع اولیه تاسیس شده است و می شد اظهار کرد دامنه های جدیدی می‌باشند . جدیدا دامنه Info به مراد ترغیب یوزرها اینترنتی و صاحبان اینترنت سایتها بوسیله بعضا از Server های تثبیت دامنه عالم به طور اشانتیون و یکساله و مجانی ارائه می‌شود . ولی اعتنا فرمایید که صرف دامنه info صرفا و تنها به طور یکساله تثبیت می گردد و سال سپس مجبورید برای تمدید آن پولی نسبتاً ۱٫۵ تا ۲ برابر دامنه های نوع اولیه برای آن بپردازید . زیرا این دامنه از نخست یکی‌از دامنه های گران بوده میباشد و به جهت عدم استقبال صاحبان اینترنت سایتها از آن بدین فیس ارائه می‌شود . پس چنانچه جایی دیدید که‌این دامنه را با قیمتهای تحت مثل ۲۹۰۰ تومان !!! تثبیت می‌کنند حرص نزنید زیرا سال بعد از آن پول سال قبلی را هم از شما می گیرند !!

 

جور سوم ( ۳ حرفی ) : دامنه های منحصر به فرد sTLDs l ) Top Level ) :

 

این دامنه ها هم جزو دامن های اختصاصی و یا این که به عهد پر اسم و رسم سلطنتی وب محسوب می گردند همچون GOV اولیه کلمه و واژه Government در معنای دولت و یا این که EDU اولیه واژه و کلمه Education در معنای فراگیری و یا این که دامنه های نامرسوم INT یاMIL

 

نوع چهارم ( دو حرفی ) : دامنه های فی مابین المللی کشورهای عالم ( ccTLDs ) :

 

دارای اسم و رسم ترین دامنه های اینترنتی دو حرفی وابسته به کشورها یا این که مناطقی از دنیا میباشد که در ذیل لیست شده‌است که اکثرا به وسیله برخی از اشخاص برداشت های نادرستی از آن شده‌است :

 

WS: Samoa

CC: Coغیر مجاز می باشد

TV: Tuvalu

BZ: Belize و …

برای مثال دامنه IR که بوسیله راءس پژوهش ها بنیادی زنجان تثبیت می توان به تیتر دامنه میان المللی کشور ایران در عالم شناخته می‌شود . خوشبختانه در گزینش این دامنه ، بخت با کشورمان همپا بوده میباشد چرا‌که در حالی که دیکته سه مملکت عراق Iraq یا این که ایرلند Ireland هر سه با دو صحبت Ir استارت گردیده البته دامنه Ir به کشور‌ایران اختصاص یافته میباشد و دامنه عراق Iq و ایرلند Ie شده‌است .

 

شناخت با شناسه های رایج دامین

 

فرض فرمائید نشانی سایتی www.sibaweb.ir باشد دراین‌صورت نصیب بعداز www یعنی sibaweb.ir اصطلاحآ Domain یا این که دامنه نامیده میشود. جهت قرار دادن تارنما متبوع شما در وب بایستی قطعا Domain شما تثبیت گردیده باشد و بر روی یک فضای اینترنتی بنام هاست Host تهیه گردد.

دامین یا این که دامنه دارنده اشکال مختلفی می‌باشد که هرکدام معمولا برای مراد خاصی آیتم استعمال قرار می‌گیرند که متداولترین آنان عبارتند از :


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۹:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایت فروشگاهی طراحی کنیم با نه

دکان اینترنتی راه و روش اندازی کنیم یا این که خیر؟شاید برای خیلی از شما این سوال پیش آمده باشد که آیا پباده سازی فروشگاه اینترنتی رویه نیکی می باشد یا این که خیر. بیش خیس زمان ها با دیدن پیروزی دکان‌ های آنلاین مانند دیجی‌محصول بدین فکرمی‌کنیم که آیا می‌توان با ایجاد یک دکان اینترنتی، خط مش صد ساله را یک شبه طی کنیم.
طراحی سایت

درین نوشته ی علمی سعی داریم هر‌آنچه که قبلی طراحی سایت در مشهد  از فعال سازی یک دکان اینترنتی لازم می‌باشد بدانید را مطرح کنیم تا با یک مشاهده کرد باز و آگاه وارد این فعالیت گردید.

امروزه با اعتنا به مشغله فراوان افراد و نقشی که فضای مجازی تاکنون در بعدها مختلف زندگی داشته میباشد، تمایل یوزرها به خرید از اینترنت بیش خیس از پیش شده است، که‌این قضیه لزوم ورود کسب و فعالیت شما به دنیای آنلاین را ایجاد می‌نماید.

در حالتی که بتوانیم قبلی از ایجاد فروشگاه اینترنتی، برنامه‌ریزی صدق برای فعالیت خویش داشته باشیم فارغ از شک می توانیم آینده خوب و موفقی برای کسب و فعالیت خویش بسازیم.

نکات خط مش‌اندازی دکان اینترنتی
پیشین از هر چیز جور فعالیت خویش را معین نمائید، اینکه قصد فروش چه محصولی را دارید، مزایا و معایب آن را بشناسید و به یک بها‌گذاری صحیح و اصولی برسید، همینطور ارایه توصیه تخفیف به مشتری برای ترغیب وی به خرید آنلاین، یکی‌از طریق‌های رقابتی فروشگاه‌ها و کسب‌وکار‌های آنلاین برای جذب و نگهداری مشتری می‌باشد و کالا شمارا از تولیدات شبیه متمایز میکند.
در قدم دوم، فعالیت خویش را فازبندی فرمائید. برای داشتن یک دکان اینترنتی پیروز می بایست فعالیت خویش را با دقت به میزان دارایی‌ای که برای آن در حیث گرفته‌اید فازبندی فرمائید. داشتن یک دکان اینترنتی با همگی تجهیزات اما سوای در نظر تهیه نمودن هزینه‌ی تبلیغات موفقیتی در‌پی نخواهد داشت. بدین ترتیب بهتر می باشد نخست با یک دکان اینترنتی پایه مقدمه به فعالیت نمایید و در هر مرحله تجهیزات موردنیاز را به آن بیشتر فرمایید.
مهمترین زمینه بعد از تولید سایت این می‌باشد که شما در جستجوی گوگل در برگه های ابتدایی دیده گردید. ولی این را در حیث داشته باشید که هیچ سایتی در نخستینِ فعالیت بعداز پباده سازی نمی‌تواند در ورقه نخستین قرار گیرد و رقابت در میان سایت‌ها بسیار زیاد میباشد. برای دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل علاوه بر یک پباده سازی استاندارد، نیاز به بهینه سازی اینترنت سایت دارید، که‌این قضیه دست‌کم ۶ ماه زمان می موفقیت.
یکی مباحث مهم در ایجاد دکان اینترنتی داشتن نماد اعتماد و درگاه بانکی می‌باشد که پس از طراحی اینترنت میتوانید اقدام به دریافت آرم فرمایید. ولی قبلی از دریافت نماد، اطلاعات بی نقص دراین آیتم را کسب فرمائید که با توجه به گونه فعالیت نیاز به به دست آوردن مجوز دارید یا این که خیر. داشتن نشانه علاوه بر به رسمیت شناختن و دارای اعتبار بودن وب سایت، به شما یاری خواهد کرد تا درگاه بانکی بی واسطه داشته باشید. در صورتیکه به هر دلیلی نتوانستید نماد اعتماد دریافت فرمایید از درگاه‌های واسط بانکی (با کسر کارمزد برای هر تراکنش) به کار گیری فرمایید.
طریق‌ی ارسال متاع خویش را از نخست معلوم نمائید. شما میتوانید در اولیهِ کار، پرداخت در محل هم داشته باشید (برای این سرویس میتوانید از واسط‌های پستی به کار گیری نمایید یا این که به طور بی واسطه با پست این سرویس را برای دکان اینترنتی خویش فعال سازی فرمائید.) داشتن پرداخت در محل در اولیهِ فعالیت موجب اعتماد مشتریان می‌گردد ولی ممکن می‌باشد برگشتی هم برای شما داشته باشد که در به حساب آوردن‌ی هزینه‌های خویش می بایست این گزینه را هم در حیث بگیرید.
پس پیشین از طراحی اینترنت فروشگاهی نیاز میباشد کلیه فرآیند فعالیت، نکات منفی و مثبت، دوران لازم برای به فیض رسیدن فعالیت را در حیث بگیرید. ولی در غایت برای رقابت در بازار امروز، ورود به دنیای آنلاین و صرف زمان و هزینه برای پیروزی، ضروری میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۸:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قالب طراحی سایت حرفه ای


درصورتی که که درخواست کننده یک وبسایت ماهر می باشید توصیه (طراحی وب) به کارگیری از قالب های تماماً منحصربه‌فرد و متناسب با نیاز شما هست. قالب های متفاوت و بسیار متعددی که به طور مهیا در بازار مو جود میباشد برای وب سایت های ماهر چندان مطلوب وجود ندارد و پباده سازی مخصوص یک قالب یگانه می‌تواند تفاوت های ملموس وب سایت شما و وب سایت های حریف را رقم بزند. ضمن اینکه شما توان مانور بیشتری دارید و میتوانید قالبی متناسب با کسب و فعالیت و نیاز خویش داشته باشید. از مزایای دیگر طراحی وب سایت منحصربه‌فرد انحصاری بودن ان میباشد. مختص بودن و این قضیه که‌این قالب وبسایت جز برای شما برای کسی پباده سازی نشده میباشد  طراحی سایت در مشهد  می‌تواند کسب و فعالیت شما‌را نیز منحصر سازد. با اعتنا به کد نویسی قالب های منحصر از صفر تصحیح کردن و ادیت آن، هم سهل خیس و هم مقرون به صرفه خیس میباشد و انعطاف پذیری اقتدار مانور بالاتری را نیز در چنگ صاحبان آن قرار میدهد.

 

گزینه پسند بودن برای یوزرها
در ساخت سایت یکی‌از مواقعی که اهمیت فراوانی داراست اعتنا به علایق یوزرها میباشد. چنانچه که قصد جذب مشتری در وب سایت را دارید بایستی بازدید کنندگان که مشتریان بالقوه شما محسوب میگردند را قانع نمایید و آن‌ها از حضور در وبسایت شما احساس نیکی داشته باشند و این عملی نخواهد شد مگر با پباده سازی مختص و متناسب با خواست یوزرها.

 

 


در طراحی وب ماهر می بایست با تمام مرورگر ها سازگار باشد
هنوز استعمال کنندگان از وب از مرورگرهای مختلفی به کار گیری می نمایند. Chrome و Mozilla و explorer از دارای شهرت ترین این مرورگرها میباشد. در ساخت سایت ماهر یکی مواقعی که تأکید بسیار متعددی روی آن موجود است سازش با کلیه مرورگرهاست. چون در‌صورتی‌که که تارنما شما با مرورگری سازش نداشته باشد مشتریانی که از آن مرورگر به کارگیری می نمایند را از دست خواهید اعطا کرد.

سازش ساخت وب سایت ماهر با اشکال تبلت ها و تلفن های هم پا
قرن حاضر شاهد ارتقا روز افزون به کارگیری از تبلت و تلفن های هوشمند میباشد و فعلا طولانی تر اینترنت گردان برای کار خویش در وب با دقت به سهولت به کارگیری و در دسترس بودن، این‌شیوه را گزینش مینمایند. از خصوصیت های مهم طراحی وب سایت ماهر سازش با تلفن همراه و تبلت میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۳:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تاثیر رنگ بندی در جذابیت طراحی وب سایت چیست

طراحی سایت در مشهد تارنما، رنگین کمانی از رنگ ها است. رنگ، یک ابزار فوق العاده برای جلب دقت یوزرها تارنما است، ظواهر بسیار جذابی برای تارنما می سازد و تاثیرگذار میباشد و امکان خوانایی بالایی را برای تارنما ها به ارمغان میاورد. رنگ، در موضوع طراحی وب سایت بسیار پیشرفت نموده است.
آیا میشود در استعمال از رنگ ها در گیر نادرست شد؟ آیا رنگ ها و ترکیباتی موجود است که می بایست از آن غربت کرد؟ در سخن و کلام، آری این سیرتکامل میباشد! امروزه ما به رنگ ها و مخلوط رنگ هایی مواجه می شویم که می بایست وقتی که وبسایت یا این که نرم افزار پباده سازی می‌کنید از آن‌ها پرهیز کنید.
رنگ های NEONS می‌تواند بسیار جذاب، توانا باشد و مورد ها بسیار مهیجی را نیز به طراحی وب وارد میکند. متاسفانه دیدن این رنگ ها به صورت غیر باورنکردنی برای دیده ها بسیار مشقت بار میباشند و به یوزرها سایت حافظه می‌دهد که نباید به‌این نصیب از وبسایت نگاه بیاندازند.
مشکلی که درخصوص رنگ های NEONS موجود است این میباشد که آنها برای تلاوت بسیار پر‌نور میباشد و با دور نما های تیره و پر‌نور به خلل بر می‌خورد. هنگامی که‌این رنگ ها با متن به عمل می رود، NEONS اشتباهات خوانایی محتوای وبسایت را در بگراند به وجود میاورد. دورنما NEON اکثر زمان ها بر همگی چیز غلبه داراست و استفاده کننده را از پیام اصلی دور نگاه میدارد.
در ازای از این آیتم به کار گیری نمایید: نوروروشنایی NEON ها را معدود نمائید، از این رو آنان تیره خیس و در ورقه استوار خیس و بهتر نمایان می‌گردد.
استعمال رایج از NEON ها این میباشد که برای کارداران کوچکتری به عمل رود که تغییر‌و تحول رنگ هایی نیز به وجود میاورد و شناسایی رنگ صورتی، رنگ زرد و سبز را در چشمان یوزرها وبسایت سهل و آسان می سازد.

رنگ های VIBERATING

وقتی که رنگ های اشباع و غلیظ به عمل رود، تاثیر VIBERATING را درپی داراست که درین تاثیر، رنگ ها به طور مات یا این که براق به تکان در میایند. شما نمیخواهید که چنین اتفاقی بیافتد.
این حرکات ها و ویبره های رنگ، استفاده کننده سایت را سردرگم می نماید، همانگونه که بوسیله تئوریست رنگ، آقای JOSEF ALBERS در کتاب خویش به عنوان "تعاملات و ارتباطات رنگ ها" اذعان کرد و توضیح بخشید:" این تاثیر دارای هیجان میتواند مضر هم باشد و اکثر وقت ها برای چشمان بسیار مشقت بار است. یک مثال از این گزینه در تبلیغاتی به فعالیت رفته بود که بسیار سود آن غیر مطلوب و نامتناسب بود."
شما قبلی از اینکه رنگ ها را در ساخت سایت تان قرار دهید، میتوانید نتایجشان را پیش گویی نمایید.
• غلظت زیاد هر رنگ
• کامل کننده کننده رنگ های دیگر
• خلأ 180 رتبه در چرخه رنگ ها
• تبدیل رنگ ها به سیاه و سپید که سود آن کنتراست بسیار ذیل میباشد
یک نمونه این میباشد که از قرمز‌رنگ پر‌نور یا این که سبز پر‌نور به کار گیری نمائید. که جشن و پای کوبی سال نو میلادی هم یکی مواقعی میباشد که از این ادغام ها به کارگیری میکند. این ادغام ها خلل دسترسی را به وجود می‌آورد، چون اشخاصی که دارنده ایرادات بصیرت میباشند، نمی توانند این رنگ ها را فهم نمایند.
در قبال از این طریق به کار گیری فرمائید: در صورتی‌که از مخلوط رنگ های VIBERATING به کار گیری می‌کنید، فی مابین آنان از مورد ها دیگری برای تفکیک سازی نیز به کار گیری فرمائید.

رنگ پر‌نور روی رنگ پر‌نور
این گزینه، یکی اشتباهاتی میباشد که در کلیه عصر حادثه می افتد. شاید بدین استدلال میباشد که‌این رنگ های پر‌نور که در دور‌نما پر‌نور نیز قرار می‌گیرند، ناخوانایی اکثری را سبب ساز می گردد.
این موردها برای قرائت محتوای وبسایت طاقت فرسا هستند.
این شرایط، جایی میباشد که‌این مشکلات بسیار واقعه می افتد: تیترهای اصلی با یک عکس و متن سپید رنگ یاروهمدم میشوند، ولی متن در پس تصویر پر‌نور محو می گردد و خوانایی ندارد. دراین جا تمام عبارات خوانا نیستند. طولانی تر از آنچه که فکرش را بکنید این موردها واقعه می‌افتند. در شرایطی که هر کلام به صورت واضحی خوانا نباشد، می بایست در رابطه آن به صورت دور از شوخی تصور کنید.
این طریق را استعمال نمایید: راه‌حل های متفاوتی موجود است تا دراین مورد تصور کنید:
یک تصویر با بگراند که دارنده رنگ های شبیه میباشند، تعیین فرمایید.
از یک جعبه رنگی برای متن‌ها در بالای تصاویر که داری تنوع رنگ ها می‌باشند، استعمال نمائید.

هر چیز رنگین کمان مانندی در طراحی سایت
در حالی که‌این مسئله نیاز به بیان کردن ندارد، البته بایستی گفت که سایت های رنگین کمانی ابدا عملی نیستند.
ادغام رنگ های رنگین کمانی بسیار نامتناسب و بد منظر می‌باشند. آنان اعتنا یوزرها وبسایت را در صدر جذب می‌نمایند، ولی استفاده کننده سایت همین که متوجه شود که محتوای سایت نامعلوم میباشد، آن جا رها میکند.

در ازای از این طریق به کار گیری نمائید: در شرایطی‌که میخواهید از رنگ های مختلفی به کارگیری فرمائید، از سبک کادری به صورت نمونه به کارگیری نمائید جایی که رنگ ها می‌توانند با عامل ها خویش غیروابسته از سایر در رابطه باشند. این طراحی وب، انعطاف پذیری بیشتری را برای به کارگیری از رنگ ها به وجود میاورد، این در حالی میباشد که احساس سامان یافتگی و نظم را نیز در تارنما به ارمغان می‌آورد.

رنگ تیره روی رنگ تیره/ رنگ پر‌نور روی رنگ پر‌نور
مانند آیتم رنگ پر‌نور روی رنگ پر‌نور و ترکیبی از رنگ های اشباع و با غلظت زیاد، این مسئله هم می بایست سریعا اجتناب شود.
در حالتی‌که میپندارید که‌این مسئله هنگامی که از رنگ های یکنواخت استعمال میکنید، برایتان بسیار واقعه می افتد، مراقب باشید. این قضیه هنگامی که طراحان وبسایت مبتلا شک و تردید میباشند، بسیار واقعه می افتد.

درعوض از این طریق استعمال نمائید: به کنتراست در ساخت وب سایت تصور کنید. در حالتی‌که می‌خواهید از رنگ های متفاوت پر‌نور و تیره به کار گیری فرمایید، در سایت های اسکرولی ، آنان را مانند یکی‌از مورد هایی برای ورقه اکران ها در لحاظ بگیرید. بدین چهره میتوانید از تمام رنگ های تیره و روشنی که دوست دارید، به کار گیری نمائید که هم خوانایی داشته باشد و هم کاربردی باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۴:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سرعت بالای سایت

طراحی سایت در مشهد  سرعت بالای یک وبسایت خیر فقط بر روی بازدیدکننده‌ها اثر مثبت داراست بلکه رتبه در موتورهای کاوش را نیز زیر تاثیر قرار می‌دهد. با سرعت بالای وبسایت می‌توانیم از ناامید شدن و خروج سریع بازدیدکننده‌ها از اینترنت‌سایتمان خودداری کنیم. همینطور می بایست این گزینه را هم در لحاظ داشته باشیم که سرعت مطلوب یک کدام از معیارهایی میباشد که بر الگوریتم درجه‌دهی گوگل بسیار تاثیرگذار میباشد.

پس با تعیین سریعترین هاست وردپرس، سرعت بالای تارنما و جذب مشتری طولانی تر خویش را تضمین فرمایید.

طراحی وب در مشهد

۴-کپی بدافزار (Malware Scanning)
به جهت تنوع بالای تم و افزونه‌‌های مو جود، ممکن میباشد بعضی از اشخاص تم یا این که پلاگینی را بر روی سیستم رئیس محتوای خویش نصب نمایند که سبب جراحت‌پذیری وب سایت آن‌ها در قبال بدافزار و یا این که ویروس‌ها شوند. پس لازم میباشد در خرید هاست برای وردپرس خویش به‌این نکته دقت فرمائید که اسکنر بدافزارها نیز جزو سرویس ها هاستینگ باشد.

 

۵-امنیت (Security)
هاست وردپرس - امنیت

این امری طبیعیست که با دوست داستنی شدن پلتفرمی، آن پلتفرم اضافه گزینه انگیزه هکرها قرار گیرد. وردپرس هم از این ضابطه استثنا ندارد. پیکربندی پیش‌فرض وردپرس در قبال حملات بروت فورس (brute force) چندان ایمن نیستند؛ مخصوصا در شرایطی که برای رابطه با سایت خویش از FTP به‌جای SFTP استعمال میکنید احتمال بروز این‌سیرتکامل اشتباهات طولانی تر خواهد شد. جذاب است بدانید که حتی پلتفرم‌های برخی کمپانی‌های میزبانی اینترنت نیز گزینه حمله‌ی دیداس (DDoS) قرار میگیرند. پس اولین اقدامات لازم باید در خدمت میزبانی وردپرس چهره گیرد چرا‌که در‌صورتی‌که ارائه‌دهندگان هاست وردپرس ایمنی لازم را رعایت نکنند تمام اقدامات شما برای مراقبت از سایتتان بی‌فایده خواهد بود.

 

۶-مقیاس‌پذیری (Scalability)
بازاریابی آنلاین به مومنتوم نیاز دارااست. ممکن هست بعداز مدتی تعداد بازدیدکنندگان وبسایت شما به صورت اثبات، هر روز از تعدادی نفر به صدها و هزاران نفر رسد. بخش اعظمی از هاستیگ‌ها، برای استفاده از پهنای باند یا این که ترافیک بر روی خدمت‌های عادی محدودیت‌هایی قائل گردیده‌اند که نیازهای شمارا برطرف نخواهد کرد. درین‌وضعیت‌ می بایست در آن کمپانی درپی پکیج‌های هاست پر بازدید با ترافیک و منابع بالا و یا این که هاست نامحدود گشت و سفارش می گردد تا پیشین از اطمینان از وجود اینچنین خدمت‌هایی، خرید هاست وردپرسی خویش را انجام ندهید.

با خرید هاست متناسب با نیاز خویش در اینترنت‌سر سهل وآسان خیال و خاطر از پرداخت‌های بی‌مورد، وبسایت خویش را مدیر نمایید.

 

۷-میزبانی چندین وبسایت بر روی یک هاست
فرمان عجیبی وجود ندارد که شرکتی بخواهد یکسری تارنما خویش را بر روی یک هاست مدیر نماید. به عنوان مثال بعضی کمپانی‌ها، تارنما اصلی خویش را بر روی یک دامنه و وب لاگ را بر روی زیردامنه قرار می دهند. گزینش کمپانی میزبانی اینترنت انعطاف‌پذیری که‌این قابلیت را به شما بدهد تا با خرید یک هاست wordpress و پایین آوردن هزینه‌هایتان، چندین تارنما خویش را اداره نمایید، بسیار مهم است.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۳۹:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارسال خودکار پست در وردپرس

طراحی سایت در مشهد  
با به کارگیری از پلاگین Scrapes میتوانید در بازه‌های وقتی معین پست‌هایی را از اینترنت سایت‌های دیگر در اینترنت‌وب سایت خویش درج نمایید. برای این خواسته نیازی به API نمیباشد، فقط یکبار برای همیشه این پلاگین را نصب و تهیه و تنظیم فرمائید تا در تمام سا‌عتها شبانه روز، پست‌های شما‌را هدایت نماید.
توصیه اینترنت رمز: شایسته ترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۱۹ طراحی سایت در مشهد
FlowFlow : پلاگین جریان احتمالیافزونه flow-flow فیدهای اجتماعی را به شکلی خوشگل و عکس العمل‌گرا (طراحی اینترنت سایت ریسپانسیو) به صورت یکwall و گالری نشان می دهد. این پلاگین برای پروژه‌هایی که فیدهای اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر را دارا هستند مناسب بوده و می‌توان با به کارگیری از این پلاگین جهت ذخیره‌سازی هوشمند و با به کارگیری از سرویس زمینه جهت ارائه مطالب به صورت سریع و سوای توشه گذاری طولانی کاغذ های سود‌مند شد. برای به کار گیری از این پلاگین می بایست هزینه پرداخت کنید که در مقایسه با سرویس‌های اینترنت بسیار مقرون به صرفه میباشد.
Hide My WP: پلاگین امنیتیافزونه Hide My WP جهت نهفته‌سازیURL ‌های اینترنت‌اینترنت سایت وردپرسی خویش میتوانید از این پلاگین به کار گیری کنید تا در ازای ربات‌های هکر نگهداری گردند. کدهایURL از رایج‌ترین رویه‌هایی می‌باشند که ربات‌های هکر بوسیله آن برای هک کردن وبسایت شما به کار گیری میشوند. لذا از این شیوه میتوانید تا حد قابل توجهی امنیت اینترنت سایت خویش را بالا ببرید.
Image Map Pro: پلاگین پباده سازی تصاویر برای وردپرسافزونه برای ایجاد و بازنویسی تصاویر خویش در وردپرس می توانید از این پلاگین به کار گیری فرمائید. به کار گیری از این پلاگین بسیار سهل بوده و همینطور میتوانید با به کار گیری از square روی تصاویر خویش محتوا قرار دهید. این پلاگین تنها پلاگینی میباشد که به شما اجازه تولید اشکال دلخواه را می دهد. حتی می توانید با به کارگیری از این پلاگین از اشکال سفارشی و از پیش ترسیم گردیده نیز فایده‌مند گردید.
Visual Composer: کاغذ ساز گرافیکیافزونه Visual Composer فوق‌العاده قابلیت هرگونه ویرایشی به صفحه اینترنت سایت شما‌را میدهد. با به کارگیری از این پلاگین می توانید ردیف‌ها را Drag and Drop کرده و ظاهر وبسایت را به طور دلخواه خویش تبدیل فرمایید. این پلاگین 40 بخش محتوایی را در دست شما قرار میدهد، مانند بلوک‌های متنی، گالری‌های عکس و اکثری از تجهیزات دیگر که میتوانید به دلخواه خویش طولانی خیس کنید.
Layer SliderپلاگینLayer Slider یک پلتفرم چندمنظوره برای ایجاد برنامه کودک و تولید فرم‌های گرافیکی میباشد. به کارگیری از این پلاگین بسیار معمولی بوده و نیاز به مهارت‌های تکنیکی یا این که کدنویسی ندارد.
WordPress Social Stream: پلاگین جریان اجتماعی وردپرسبا به کارگیری از این پلاگین می توانید از یک فید اجتماعی برای چندین پروفایل اجتماعی به کار گیری فرمایید. این پلاگین با به کارگیری از یک ایزوتوپ JQuery قابل فیلترسازی به دیوار کانال اجتماعی Social Network Wall بوده و می تواند در وبسایت شما گزینه به کار گیری قرار گیرد.
WooCommerce: پلاگین دکان ساز ووکامرسافزونه پرطرفدار وردپرس - WooCommerce
پلاگین WooCommerce قابلیت تبدیل وبسایت به یک دکان آنلاین را ممکن می‌سازد.
Real Media Library: پلاگین تیم فایل‌های رسانه‌ای برای وردپرساین پلاگین که با نام RML نیز شناخته می گردد از پلاگین‌های بسیار پرطرفدار وردپرس بوده و می‌توان به وسیله آن همگی پوشه‌های تصویری وبسایت را به‌راحتی سیرتکامل‌بندی کرد. برای این فعالیت به سادگی با Drag and Drop می‌قدرت فولدر‌ها را جابه‌جا و همینطور هر بخش را نام‌گذاری و یا این که اسامی را بازنویسی کرد.
Akismetافزونه پرطرفدار وردپرس - Akismet
پلاگین Akismet یک کدام از مهم ترین و پرطرفدارترین پلاگین جهت حفظ اینترنت‌وبسایت شما از اسپم‌ها بوده و اینترنت‌وبسایت شما را از ربات‌ها و پیوند‌های بی‌قیمت نگهداری مینماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۷:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت XML سایت مپ چیست؟

طراحی سایت در مشهد با به کارگیری از پروتکل XML، موتورهای جستجو گر کارکشته به بازنگری با صرفه URL وبسایت‌ها، با صرفه نمودن کاوش با قرار دادن تمامی داده ها تارنما در یک فولدر XML و همینطور خلاصه وضعیتی از اینکه تارنما هر یکسری وقت یک توشه آپ دیت می‌گردد و تاریخچه‌ای از تغییرات اخیر هستند.

یقین اشتباه این میباشد که خویش فولدر تارنما مپ موجب ارتقاء رنکینگ و بهتر شدن و با صرفه شدن جستجوی گوگل میگردد! البته این پوشه موجب تغییر و تحول رنکینگ وب سایت شما نمیشود، بلکه این فولدر با عده‌آوری و تجمیع داده ها موردنیاز موتورهای کاوشگر، موجب ارتقاء منفعت‌وری و شعور موتورهای کاوش گر از وب سایت شما می گردند.

اکنون، تارنما مپ ۰٫۹۰ با موتورهای جستجو گر دیگری مانند یاهو و مایکروسافت (بینگ) نیز مطابقت داراست.

یک نسخه خیلی ریلکس‌خیس از مطالب بالا میتونه این گزینه باشه که خویش گوگل راجع بهش میگه!

A sitemap tells the crawler which files you think are important in your site, and also provides valuable information about these files: for example, for pages, when the page was last updated, how often the page is changed, and any alternate language versions of a page.

به عبارت دیگر گوگل هر وقت بخواهد وب سایت ما‌را کرال یا این که خزش نماید، در صدر پیشین از هر چیزی وب سایت مپ جان دار در وب سایت متبوع را را کرال می‌کند، بعد از آن به وب سایت وارد می‌گردد! این آیتم منجر می گردد ۹۰ درصد داده ها تارنما را، تغییرات و دستکاری‌ها و همینطور داده ها از این دست را در تارنما‌مپ به دست آورد. در سود بودن و وجود داشتن وب سایت‌مپ امری حیاتی و مهم برای هر سایتی است، حالا آپ تو دیت بودن فولدر تارنما‌مپ متبوع از این مورن نیز مهم‍خیس می باشد.

گوگل مجدد چی میگه؟ 😋 😍
با دقت به گفته خویش گوگل، اینکه آیا داشتن تارنما مپ ضروری می باشد، این آیتم پاسخ گوگل است که در شرایطی‌که صفحه ها وب سایت متبوع به طور صحیح به یکدیگر متصر بوده و پیوند گردیده‌اند، کرالرها و یا این که بات‌های گوگل به راحتی این صفحه ها را گزینه بازبینی قرار می دهند. گرچه وجود وبسایت مپ و یا این که نقشه وبسایت موجب بهبود و بهتر شدن کرال یا این که خزش بات‌های گوگل خواهد شد، به خصوص درصورتی که که وبسایت متبوع یکی حالت تحت را دارا باشد:

در صورتی‌که تارنما متبوع حجیم باشد. در فیض، بات گوگل به جای کرال و باز بینی تک تک صفحه های با نگاهی اجمالی به فولدر وبسایت مپ یا این که نقشه وب سایت، متوجه بعضی تغییرات خواهد شد و این فرمان سریع‌خیس رخداد می‌ افتد.
اینترنت‌وبسایت متبوع دربردارنده بایگانی حجیمی از داده ها باشد که‌این صفحه ها به خیر و خوبی به هم پیوند نشده‌اند (پیوند‌های داخلی). در صورتی صفحه ها تارنما‌های متبوع به طور طبیعی به هم دارای ارتباط نباشند، این صفحه های بایستی در وب سایت مپ گنجانده شوند تا از کارل و باز بینی این صفحه ها به وسیله گوگل مطمئن شویم.
تارنما متبوع جدید تاسیس میباشد و پیوند‌های فرنگی نیز دارااست. ربات گوگل و کالر های سایتر موتورهای کاوشگر، باز‌بینی تارنما‌ و صفحه ها وب سایت را از روش همین لینکها انجام میدهند، در سود در رخ نبود وب سایت‌مپ، کرالر گوگل ممکن میباشد ابدا متوجه این صفحه های نشود!
چگونگی طراحی وب‌مپ (نقشه وب سایت)؟
نخست صفحه ها متبوع که می‌خواهید ربات‌ها این صفحه های را کرال نمایند گزینش کنید.
در خصوص دسته تارنما مپ نیز تصمیم گیری فرمایید، پوشه وب سایت مپ یا این که نقشه وبسایت هم به طور دستی (Manually) و هم با به کارگیری از وب سایت، و بقیه افزونه‌ها قابل ساختن میباشد.
تارنما xml-sitemaps.com یک کدام از تارنما‌های دارای اعتبار در ایجاد فولدر xml تارنما مپ می باشد.

همینطور در صورتیکه از CMS ورپرس به کارگیری می‌کنید، پلاگین گوگل جهت ساخت وبسایت مپ نیز در دسترس می باشد.

بعداز طراحی وب‌مپ، با به کار گیری از وبسایت تحت میتونین صدق اون رو آیتم باز‌بینی قرار به‌این:


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۶:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه سرعت وب سایت خود را در سال 2019 افزایش دهید

طراحی سایت در مشهد  تعداد متعددی از دست اندرکاران در کنار هم دست به دست می دهند تا سرعت یک وبسایت را گزینش نماید.

در‌این پست، ما شیوه های بسیار متعددی را برای ارتقا سرعت یک وب سایت که در سال 2019 کاربرد متعددی دارااست را بیان می کنیم.

1-درخواست های HTTP را به دستکم برسانید
80٪ عصر لود کاغذ اینترنت صرف دانلود بخش های متعدد ورقه، مانند تصاویر و اسکریپت ها می‌گردد که در واقع یک درخواست HTTP برای هرکدام از این موادتشکیل دهنده ایجاد شده است، پس یک دوره طولانی صرف رندر شدن کاغذ شما می گردد.

در مرحله نخستین تعداد این درخواست ها را کاهش دهید.

در‌حالتی که از گوگل کروم به کار گیری میکنید، می‌توانید از ابزار browser’s Developer Tools به کارگیری فرمایید تا مشاهده کنید چه تعداد درخواست HTTP وبسایت شما ارسال می‌کند.

برای این فعالیت روی برگه متبوع خویش که می خواهید چک فرمایید کلیک فرمائید و بعد دکمه ی Inspect را بزنید و آن‌گاه بر روی دکمه Network کلیک نمائید.

ردیف "Name" تمام پوشه های جانور در ورقه را نشان می‌دهد، ردیف "Size" اندازه هر فولدر را نشان می‌دهد و ردیف "Time" نشان میدهد چقدر ارتفاع می‌کشد تا هر فولدر را بارگیری نمائید.

در کناره ذیل سمت چپ، شما همینطور می‌توانید تعداد کل درخواست های وبسایت خویش را ببینید.

کاهش این تعداد درخواست ها منجر ارتقاء سرعت وبسایت شما می گردد شما می‌توانید در نصیب فولدر های خویش مشاهده کنید که کدام پوشه های غیر ضروری در هر توشه بارگذاری کاغذ درخواست داده می‌شوند و ان ها را حذف نمایید.

کاهش درخواست های HTTP

2-پوشه ها را فشرده سازی و با هم مخلوط فرمایید
در حال حاضر که میدانید چه تعداد درخواست از تارنما شما در هم اکنون اجرا میباشد تخت‌گاز بر روی کاهش و مخلوط کردن آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید، شایسته ترین نقطه آغاز عمل با فولدر های HTML، CSS و جاوا اسکریپت میباشد.

این ها پوشه های بسیار مهم میباشند، چون این فولدر ها ظواهر تارنما شما‌را انتخاب میکنند.

یکسری رویه برای حذف و ادغام فولدر ها موجود هست، و در شرایطی که شما یک تارنما WordPress به کار گیری می‌کنید پلاگین هایی مانند WP Rocket پروسه بسیار بی آلایش ای را انجام میدهند.

3-از بارگیری غیرمستقیم برای پوشه های CSS و جاوا اسکریپت به کار گیری فرمائید
زمانی که تنی چند از فایلهای خویش را حذف کرده و ادغام نموده اید، می‌توانید صفحه های خویش را نیز باصرفه نمایید.

اسکریپت هایی مانند CSS و جاوا اسکریپت را می اقتدار در دو طریق گوناگون لود کرد: هم‌زمان یا این که ناهمزمان.

گونه لود صفحه های خویش را مشخص و معلوم فرمایید و گزینش فرمائید کدام داده ها در هر توشه بارگذاری صفحه های بار گذاری شوند و کدام اطلاهات لود نشوند.

4-بار گذاری کد های جاوا اسکریپت
این بدین مضمون‌ میباشد که کدهای جاوا اسکریپت تا‌هنگامیکه موادتشکیل دهنده دیگر بار گذاری شوند بهتر میباشد ارسال نشوند. چون این دستور تضمین کننده ی این مساله میباشد که پوشه های دیگر فارغ از تاخیر ارسال می‌شوند.

5-عدم استعمال بیش تر از حد از افزونه
در شرایطی‌که از وب سایت های وردپرس و جوملا استعمال می‌کنید بهتر میباشد تا حد قابلیت از افزونه های مهیا به کارگیری نکنید چون سبب کاهش سرعت سایتتان می شود.

6-seo تصاویر وب سایت
seo تصاویر یک تارنما مهمترین ادله در زیر وارد شدن سرعت یک وبسایت میباشد.

نوشته‌علمی دارای ربط: طرز های seo تصاویر در یک نوشته

7-گزینش هاست مطلوب و مالامال سرعت
مهمترین تاثیر را در سرعت وبسایت، توان طاقت فرسا افزاری سرور در کنار تعداد استفاده کننده میزبانی گردیده میباشد، توان سرور هر چه طولانی تر باشد، قادر است از درخواست های بیشتری پشتیبانی نماید و آن‌ها‌را در طول سریعتری جواب دهد.

8-بارگذاری مرحله ای تصاویر Lazy loading
بار گذاری lazy loding در معنای بارگیری تصاویر به طور یک پارچه میباشد یعنی بعداز اینکه محتوای کاملا عکس های آن کاغذ بار گذاری شود یعنی در حالتی‌که استفاده کننده حتی قصد نداشت تا پایان برگه را crowl نماید عکس های کاغذ بار گذاری نمی شوند و این فرمان موجب ارتقاء سرعت بارگذاری صفحه های می گردد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۹:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تحلیل و بررسی سرور اختصاص مجازی یا vps

طراحی سایت در مشهد VPS کوتاه گردیده عبارت Virtual Private Server به معنای سرور منحصر مجازی میباشد که دقیقا شبیه یک سرور مخصوص جداگانه فعالیت می نماید. VPS این قابلیت و امکان را در مشت کسب و عمل های کوچکی که هم امنیت اطلاعاتشان برایشان بسیار دارای اهمیت میباشد و هم اقتدار پرداخت هزینه به کار گیری از سرور مخصوص را ندارند، میگذارد تا با پرداخت هزینه ای کمتر از امکاناتی شبیه سرور مخصوص فایده مند شوند.

VPS یا این که سرور مجازی چه طور فعالیت مینماید؟
برای فهم و شعور کارایی VPS یا این که سرور منحصر مجازی، هارد کامپیوتر خویش را فکر کنید. هارد کامپیوتر شما فضایی میباشد که داده ها شمارا در خویش ذخیره می‌نماید و با قابل انعطاف افزارهای مخصوصی می قدرت آن را جدا کننده بندی کرد و هر جدا کننده را به ذخیره داده ها خاصی اختصاص بخشید. در‌صورتی‌که سرور را به عبارتی هارد در لحاظ بگیرید، هرکدام از دیوایدر های آن را هم می قدرت یک VPS در لحاظ گرفت و هر VPS را به یک کمپانی اختصاص اعطا کرد تا محتوای سایت یا این که قابل انعطاف افزارهای منحصر به فرد خویش را در آن ذخیره کرده و در دست یوزرها قرار دهد.

پیرو به باز‌بینی ساختار داخلی VPS می‌پردازیم.

VPS یا این که سرور منحصر مجازی دارنده بخش‌هایی از پاراگراف حافظه موقت، هارد دیسک، فضای CPU و غیره میباشد. در ساختار سرور منحصر به فرد مجازی هر جزء مجازی سهم خاصی را برای به کارگیری از منابع سرور اصلی به خویش اختصاص داده میباشد و از این رو مقدار مشخصی از حافظه موقت در هر دوره در دست شما قرار می گیرد. براین اساس ارتقا منابع اختصاص یافته برای یک سرور مجازی، در رخ نیاز به منابع اضافه به راحتی قابل اجرا میباشد. همان همان گونه که می توانید کامپیوتر خویش را افزایش دهید، بعداز مدتی در چهره نیاز میتوانید VPS خویش را نیز افزایش دهید.

ساختار و مرتب سازی VPS به نحوی میباشد که می اقتدار آن را اطراف مستقل یا این که Isolated Environment نامید. مهم‌ترین مزیت این ساختار این میباشد که هر تغییر و تحول یا این که مشکل در یک سرور مامان به هیچ عنوان بر روی VPS ها تأثیر نخواهد گذاشت. این فرمان امنیت سرورهای مجازی در کانال را ارتقا میدهد.

vps چه می باشد

مزایای به کار گیری از سرورهای مجازی یا این که VPS
درپی به باز‌نگری مشخصات و مزایای سرور منحصر مجازی یا این که VPS می‌پردازیم:

در چنگ داشتن آی پی دارای اعتبار و منحصربه‌فرد
امنیت فراتر نسبت به فضاهای میزبانی اشتراکی
پهنای باند بالا
سرور مجازی قادر است برای سایت‌هایی مانند سایت دانلود که نیاز به منابع سیستمی طولانی تر دارا هستند و دارنده ترافیک بالایی می‌باشند ضروری و موءثر باشد.
VPS یا این که سرور مجازی به جهت امکان به کار گیری از سیستم دلیل‌های جدا از هم، کانفیگ مخصوص نسبت به نیاز و همینطور دسترسی‌های فراتر باعث میشود برای صاحبان کسب و امور تجهیزات و امنیت بالاتری را تولید نماید.
با داشتن VPS توانا به تمجید ورژن حامی از جور Incremental روی Raid Array خواهید شد.
صرفه جویی در هزینه ها: هزینه VPS ها در اکثر وقت ها یک پنجم تا یک دهم هزینه سـرور های اختصاصـی بوده البته همگی تجهیزات آن‌ها‌را دارا میباشد.
کارایی سریعتر: به کارگیری از خدمت منحصربه‌فرد مجازی سرعت بارگذاری و دوره لود وبسایت شما‌را بسیار ارتقاء میدهد و در فیض تاثیر بسیار نیکی روی بهینه سازی وبسایت شما می‌گذارد.
تعیین یک سرور خوب برای یک سایت یا این که اپلیکیشن کاربردی تعیین بسیار حساس و مهمی میباشد، به دلیل آنکه امنیت داده ها، در دسترس بودن آن‌ها در مواقع لزوم و سرعت دسترسی به آن‌ها به سرور انتخابی متعلق میباشد. در‌این نوشته‌ی علمی توضیحات مختصری در زمینه ی شناخت اول شما با گونه های سرور و به طور ویژه سرور منحصربه‌فرد مجازی یا این که VPS ارائه کردیم. در فیس نیاز به کسب داده ها طولانی تر و مشورت کردن برای تعیین و خرید سرور میتوانید با متخصصین ساخت وب سایت کمپانی رایاپارس رابطه برقرار فرمایید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)